بسته اینترنتی 100 گیگابایتی: مقایسه (سپتامبر 2023) ، ارائه های رایگان و SFR جدید: کاری که می توانید با 100 گیگابایت داده انجام دهید

پیشنهادات جدید و SFR جدید: کاری که می توانید با 100 گیگابایت داده انجام دهید

Contents

ما به شما امکان می دهیم تا با توجه به نیازهای خود بهترین انتخاب را انجام دهید. لطفاً توجه داشته باشید ، برخی از اپراتورها هر از گاهی پیشنهادات تبلیغاتی را ارائه می دهند ، چشم را باز کنید تا از آن استفاده کنید !

بسته اینترنتی 100 گیگابایتی: مقایسه سپتامبر 2023

از آنجا که ما همیشه از داده های بیشتری استفاده می کنیم ، اپراتورهای تلفنی بسته های خود را تطبیق داده و تعداد GO را افزایش داده اند. اما به هر حال ، چه چیزی پیش می رود ? با یک بسته 100 گیگابایتی چه کاری می توانیم انجام دهیم ? و مهمتر از همه ، قیمت بسته 100 گیگابایتی در Orange ، Bouygues ، Free یا NRJ Mobile چقدر است .

در اینجا یک مقایسه کننده بسته موبایل 100 گیگابایتی وجود دارد. با هزینه کم یا اپراتور بزرگ تلفن همراه ، قیمت یک بسته 100 گیگابایتی را کشف کنید. بسته بندی بدون تعهد یا با هر آنچه ، بسیاری از اپراتورها امروز یک پیشنهاد موبایل با 100 گیگابایت اینترنت ارائه می دهند. تماس های نامحدود ، پیام کوتاه نامحدود ، بسته موبایل رایگان ، SFR قرمز ، نارنجی و غیره., اپراتورها برای پاسخگویی به درخواست جدید برای یک برنامه ارزان قیمت موبایل با 100 گیگابایت داده ، در ابتکار عمل شرکت می کنند. و برخی موفق به ارائه پوشش خوب شبکه ، بدون هزینه خاتمه ، تماس های نامحدود و پیامک و حداکثر داده برای اینترنت موبایل هستند.

ما به شما امکان می دهیم تا با توجه به نیازهای خود بهترین انتخاب را انجام دهید. لطفاً توجه داشته باشید ، برخی از اپراتورها هر از گاهی پیشنهادات تبلیغاتی را ارائه می دهند ، چشم را باز کنید تا از آن استفاده کنید !

بسته 100 گیگابایتی ارزان ، مقایسه ما

150 گیگابایت 5 گرم
12.99 یورو در ماه
بدون شرایط مدت ، بدون تعهد

 • 150 گیگابایت در هر ماه
 • تماس ، پیام کوتاه ، MMS نامحدود
 • شبکه 5G Bouygues

شما متذکر خواهید شد ، اپراتورهای کم هزینه از قدم زدن در پله های بزرگ برای ارائه بهترین بسته دریغ نمی کنند. رایگان با ارائه مشترکین Freebox یک بسته 4G نامحدود و بدون محدودیت داده ، بیشتر می شود. نارنجی همچنین یک بسته 5G با 100 گیگابایت و بیشتر ارائه می دهد.

اشتراک آنلاین ساده و آسان است ، دیگر وقت خود را با یک بسته داده خیلی کم هدر ندهید ، یک بسته 100 گیگابایتی ارزان پیدا کنید ! حذف اشتراک لپ تاپ ساده و سریع است ، به خصوص اگر شما برای یک بسته غیر اتصال انتخاب کرده اید. با مراجعه به اپراتور تلفن جدید خود و با برقراری ارتباط با ریو (بیانیه هویت موبایل) از قابلیت حمل شماره تلفن همراه خود بخواهید.

برای تماس ها و پیامک های خود با یک بسته نامحدود رفتار کنید و بهترین پیشنهاد بسته بندی موبایل 100 گیگابایتی را انتخاب کنید. شما می توانید کاملاً از امکانات ارائه شده توسط تلفن هوشمند خود لذت ببرید و تمام فیلم های مورد نظر خود را تماشا کنید. تمام برنامه های جریان خود را نصب کنید و بهترین فیلم ها را در هر کجا که هستید تماشا کنید.

بسته های اینترنتی 100 گیگابایتی لحظه ای چیست؟ ?

شما به دنبال یک بسته موبایل 100 گیگابایتی توسط عزیز و با قیمت های جذاب هستید ? این خوب است ، اپراتورها در حال حاضر تبلیغات زیادی را ارائه می دهند. در حال حاضر ، می توان از آن بهره مند شدپیشنهاد 100 گیگابایتی برای کمتر از 20 یورو در هر ماه در YouPrice ، Prixtel ، La Poste Mobile ، Red by SFR و B&Y. در اینجا مقایسه ما از بهترین بسته های اینترنتی 100 گیگابایتی لحظه ای است.

بسته 150 گیگابایتی Cdiscount Mobile

100 گیگابایت بسته cdiscount

سایت تجارت الکترونیکی فرانسوی CDScount یک برنامه موبایل 150 گیگابایتی با قیمت تخفیف ارائه می دهد. در حال حاضر ، این بسته 150 گیگابایتی در دسترس است فقط 12.99 €/ماه. این پیشنهاد موبایل نیازی به تعهد ندارد ، که آن را به یکی از نقاط قوت آن تبدیل می کند.

 • 150 گیگابایت اینترنت در فرانسه
 • 19 گیگابایت اینترنت در اروپا و بخش های خارج از کشور فرانسه
 • تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS

Cdiscount Mobile به شبکه تلفن همراه Bouygues Telecom (که صاحب برند است) متکی است. مدیریت حساب شما به طور مستقیم از حوزه عضو Cdiscount انجام می شود.

بسته 120 گیگابایتی پست تلفن همراه

بسته 100 گیگابایتی La Poste Mobile

پست موبایلE یکی از اصلی ترین اپراتورهای تلفن همراه مجازی در فرانسه است که در شبکه موبایل SFR فعالیت می کند. امروز ، La Poste یک بسته عالی با 120 گیگابایت داده به مدت 0 یورو در ماه به مدت 4 ماه ارائه می دهد 14.99 €/ماه. او میفهمد :

 • 120 گیگابایت اینترنت در فرانسه
 • 20 گیگابایت اینترنت در اروپا و DOM
 • تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS

و اگر جعبه مشتری SFR هستید ، از نرخ کاهش 12 بهره مند می شوید.99 €/ماه فقط برای این بسته 120 گیگابایتی.

5G SFR نیز به عنوان گزینه ای با 5 یورو/ماه اضافی در دسترس است.

بسته le first de youprice ، با 111 گیگابایت اینترنت

بسته 100 گیگابایت YouPrice

YouPrice آیا اپراتور جدید تلفن همراه است که در حال حاضر یک ضربه است ! و به دلایل خوب ، شما در حال حاضر با امکان انتخاب شبکه نارنجی یا SFR ، ارزانترین پیشنهادات موجود در بازار را ارائه می دهد.

امروز ، YouPrice آن را به شما ارائه می دهد سری محدود اول. این یک بسته موبایل قابل تنظیم است: قیمت مطابق با مصرف GO شما سازگار است.

با مصرف بین 111 گیگابایت و 120 گیگابایت بیش از یک ماه ، شما پرداخت می کنید 16.99 € برای آن ماه. اما اگر کمتر از 111 گیگابایت, سپس قیمت بسته به 9 می رود.99 € برای ماه. برای مصرف بین 120 تا 130 گیگابایت ، شما پرداخت می کنید 18.99 یورو/ماه.

تماس ها ، پیامک ها و MMS در فرانسه به عنوان خارج از کشور نامحدود شنیده می شود ، و شما از 16 گیگابایت در ماه در اتحادیه اروپا و DOM بهره مند می شوید. و برای 4 یورو/ماه اضافی ، می توان از 5 گرم نارنجی یا SFR استفاده کرد.

بسته B & You 130 گیگابایت در 15.99 €/ماه

بسته 100 گیگابایتی Bouygues

از راه دور Bouygues برای ارائه تبلیغاتی در بسته های موبایل M & You بسیار عادت دارد. این به ویژه در مورد پیشنهاد موبایل 130 گیگابایتی آن اتفاق می افتد. برای یک دوره محدود ، فقط می توانید از این بسته 130 گیگابایتی بهره مند شوید 15.99 € در ماه. این یک بسته غیر اتصال است و قیمت آن تا زمان اشتراک شما معتبر است.

بسته 130 گیگابایتی Bouygues Télécom شامل موارد زیر است:

 • 130 گیگابایت اینترنت در فرانسه
 • 30 گیگابایت اینترنت در اروپا و DOM
 • تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS

برای راحتی بیشتر ، بسته 130 گیگابایتی B & You شامل کلیه خدمات مشتری Bouygues Telecom: از طریق تلفن ، در اینترنت ، از طریق شبکه های اجتماعی … علاوه بر این ، شما از یک لذت خواهید برد شبکه تلفن همراه با کیفیت, طبقه بندی شده شماره 1 در مناطق روستایی (ARCEP 2019) ، با پوشش بیش از 99 ٪ از جمعیت در 4G.

علاوه بر این بسته 100 گیگابایتی ، Bouygues Télécom نیز به بازار عرضه می کند بسته 200 گیگابایتی برای 26.99 €/ماه. شما از این استفاده می کنید که داده های بیشتری برای استفاده های دیجیتالی خود. این یک بسته ارتقاء طول عمر ، بدون شرایط مدت زمان است.

خدمات موجود در بسته 200 گیگابایتی B&Y چیست؟ ?

 • 200 گیگابایت اینترنت در فرانسه
 • 100 گیگابایت اینترنت در اروپا و DOM
 • تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS

130 گیگابایت قرمز توسط بسته SFR در 15.99 €/ماه

بسته قرمز 100 گیگابایتی

غیرممکن نیست که هنگام پیدا کردن بهترین بسته های موبایل ، توسط SFR قرمز ذکر شود. مارک کم هزینه SFR به طور مرتب فروش فلش را در محدوده پیشنهادات موبایل خود ترتیب می دهد. در مواجهه با Bouygues Télécom ، Red یک بسته 130 گیگابایتی ارائه می دهد, با قیمت 15.99 € در ماه, بدون تعهد یا شرایط مدت زمان.

بسته 130 گیگابایتی قرمز توسط SFR شامل موارد زیر است:

 • 130 گیگابایت اینترنت در فرانسه
 • 26 گیگابایت اینترنت در اروپا و DOM
 • تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS
 • تلویزیون SFR ارائه شده است

همچنین می توان از یک برنامه بین المللی تلفن همراه با 5 یورو در هر ماه بهره مند شد. اضافی. و یک بسته 5G با قیمت 3 یورو در هر ماه.

قرمز به شبکه بزرگ موبایل 4G SFR متکی است ، که دقیقاً مانند Bouygues ، 99 ٪ از جمعیت فرانسه را پوشش می دهد. وقتی به کمک نیاز دارید, تیم قرمز برای راهنمایی شما در دسترس است, چه در انجمن رسمی ، چه در فیس بوک و توییتر ، یا توسط گربه. کمک تلفنی برای مهمترین درخواست ها نیز ارائه می شود. در هر زمان ، می توانید بسته خود را سفارشی کرده و خط خود را ، در منطقه مشتری قرمز یا برنامه Red Mobile و من مدیریت کنید.

بسته رایگان 250 گیگابایت در 19.99 € در ماه ، با 5 گرم

بسته رایگان 100 گیگابایتی

برای راه اندازی شبکه 5G خود ، اعتصاب رایگان بسیار سخت است. در واقع ، بسته افسانه ای موبایل رایگان ، 19.99 €/ماه, اکنون به شما امکان لذت بردن از 5G رایگان, بزرگترین شبکه 5G در فرانسه ، بدون هزینه اضافی. حتی بهتر ، 250 گیگابایت در هر ماه در این بسته گنجانده می شود. بدون شک ، این بیشترین برنامه تلفن همراه با داده های بازار است.

 • 250 گیگابایت اینترنت در فرانسه
 • 35 گیگابایت اینترنت در اروپا و DOM
 • تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS
 • 5G رایگان شامل

شما Freebox را مشترک می کنید ? این بسته موبایل حتی ارزان تر نیز برای شما هزینه خواهد کرد: تعداد 9.99 €/ماه فقط برای مشتریان Pop Freebox ، 15.99 € در هر ماه برای سایر صندوق ها.

بسته 130 گیگابایت SOSH در 15.99 €/ماه

حالا بیایید به اپراتور SOSH برویم. کم هزینه برند نارنجی همچنین یک بسته موبایل 130 گیگابایتی را با قیمت بسیار جذاب ارائه می دهد ، 15.99 € در هر ماه بدون تعهد. شما لذت خواهید برد:

 • 130 گیگابایت داده در 4G در فرانسه
 • 20 گیگابایت اینترنت در اروپا و DOM
 • تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS

مزایای بسته SOSH 130 گیگابایتی چیست؟ ? اول ، SOSH به بزرگترین شبکه 4G در فرانسه ، یعنی نارنجی متکی است. بنابراین ، شما مطمئناً از پوشش موبایل استثنایی بهره مند خواهید شد. سپس ، هر پیشنهاد SOSH شامل کمک کامل به طور مستقیم بصورت آنلاین یا از طریق تلفن با یک مشاور است. در صورت بروز یک مشکل ، بنابراین شما هرگز تنها نخواهید بود.

بسته prixtel قابل تنظیم 130 گیگابایتی

یک برنامه موبایل که با مصرف شما سازگار است ? این دقیقاً همان چیزی است که اپراتور prixtel ارائه می دهد. با قیمت مناسب ، قیمت بسته شما به مصرف داده های تلفن همراه شما در هر ماه بستگی دارد. با انتخاب بسته “Le Grand” و استفاده از 100 گیگابایت و 130 گیگابایت برای یک ماه ، پرداخت خواهید کرد 12.99 €/ماه. اما اگر از داده های کمتری استفاده می کنید ، قیمت به طور خودکار کاهش می یابد.

در اینجا خدمات موجود در بسته prixtel وجود دارد:

 • حداکثر 130 گیگابایت اینترنت در فرانسه
 • 15 گیگابایت اینترنت در اروپا و DOM
 • تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS

قیمت Pricetel 130 گیگابایتی از مزیت بسیار بزرگی برخوردار است: می توانید شبکه 4G را که بین Orange و SFR استفاده می شود ، انتخاب کنید. وب سایت اپراتور مقایسه ای را بر اساس شهر ارائه می دهد تا دریابید که بهترین شبکه در نزدیکی شما چیست.

بسته 100 گیگابایتی Syma Mobile

MVNO Syma Mobile که برای عموم مردم شناخته شده است ، برنامه های موبایل را با قیمت های بسیار جذاب ، به ویژه سال اول اشتراک ارائه می دهد. اپراتور مجازی ، که مبتنی بر شبکه SFR است ، بسته 100 گیگابایتی را با قیمت 9 به بازار عرضه می کند.99 €/ماه به مدت شش ماه و 13.99 € سپس. در اینجا جزئیات بسته وجود دارد:

 • 100 گیگابایت اینترنت در فرانسه
 • 10 گیگابایت اینترنت در اروپا و DOM
 • تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS

Syma Mobile با ارائه یک تجربه مشتری آنلاین با کیفیت بسیار خوب ، از طریق منطقه مشتری موجود در وب سایت اپراتور یا در برنامه Mysyma ، ایستادگی می کند. با این حال ، خدمات به مشتری لزوماً عالی نیست ، و بسیاری از مشتریان در صورت بروز مشکل ، دستیابی به یک مشاور را دشوار می دانند.

100 بسته اینترنتی دیگر

SFR: دو بسته در نسخه 4G+ و 5G

بسته 100 گیگابایتی SFR

SFR تصمیم گرفته است طیف وسیعی از بسته های تلفن همراه خود را به طور کامل مرور کند. در بسته 100 گیگابایتی SFR 5G فقط برای 15.99 €/ماه برای 1 سال ، سپس 30.99 €/ماه. اگر داده های بیشتری می خواهید, بسته 5G SFR با 200 گیگابایت می تواند مناسب شما باشد. دومی با قیمت 34.99 یورو در ماه بدون تعهد است.

این دو پیشنهاد بسته بندی نامحدود در تماس ها ، پیام کوتاه و MMS به موبایل از فرانسه ، اروپا ، ادارات خارج از کشور فرانسه ، سوئیس و آندورا است. شما همچنین برای رفع فرانسه و DOM تماس های نامحدود دارید. سرانجام ، توجه داشته باشید که تمام پاکت داده های شما را می توان از اروپا ، DOM ، سوئیس و آندورا استفاده کرد.

شبکه SFR یکی از کارآمدترین بازار است. 99 ٪ از جمعیت را در بر می گیرد. اپراتور با توجه به 5G در خط مقدم است. او به ویژه اولین کسی بود که در پایان 5G نوامبر 2020 شبکه خود را فعال کرد. 120 شهرداری در آگلومرهای بوردو ، مارسی ، Aix-en-Provence ، Montpellier ، Nantes ، Nice و Paris اکنون از شبکه 5G SFR SFR بهره مند می شوند.

در آخر ، توجه داشته باشید که مشتریان جعبه SFR از 10 یورو تخفیف در تمام بسته های موبایل اپراتور با تخفیف چند ضلعی بهره مند می شوند !

نارنجی: یک بسته 5G سازگار با 100 گیگابایت

بسته موبایل 100 گیگابایتی نارنجی

Orange اولین اپراتور بسته است و چندین مورد ارائه می دهد بسته های 4G 100 GB 4G بدون تعهد. بسته مرجع پیشنهادی با 100 گیگابایت داده برای 16.99 €/ماه به مدت 12 ماه و سپس 31.99 €/ماه. این بسته با 5 گرم نارنجی سازگار است. شما علاوه بر 100 گیگابایت موجود در فرانسه ، 100 گیگابایت در اروپا ، سوئیس و آندورا و تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS نیز سود می برید.

بسته های دیگر با داده های زیادی در کاتالوگ موجود است. به ویژه بسته 200 گیگابایتی ، برای 32.99 €/ماه برای یک سال ، سپس 44.99 €/ماه.

مانند SFR ، مشتریانی که تصمیم به یک پیشنهاد باز انتخاب کرده اند ، یک جعبه زنده و یک بسته نارنجی را با هم جمع می کنند ، به طور خودکار از تخفیف ها بهره مند می شوند.

Bouygues Télécom: بسته 100 گیگابایتی

بسته 100 گیگابایتی Bouygues

Bouygues Télécom چندین برنامه را با داده های زیادی و 5G سازگار با محدوده احساس خود به بازار عرضه می کند. به عنوان مثال می توانید از بسته سازگار با 100 گیگابایت 5G ، در 15 استفاده کنید.99 €/ماه برای یک سال و سپس 30.99 € ، با تعهد 24 ماهه.

خدمات موجود در این بسته 100 گیگابایتی چیست؟ ?

 • 100 گیگابایت ، از جمله 50 گیگابایت قابل استفاده در اروپا ، DOM ، ANDORRA و سوئیس
 • یک سیم کارت 2 اینترنت برای استفاده از بسته خود در دستگاه دوم (رایانه لوحی ، ساعت و غیره)
 • تماس ها و پیامک های نامحدود در فرانسه و از اروپا ، DOM ، ANDORRA و سوئیس
 • تماس های نامحدود به 120 کشور ثابت

بسته 100 گیگابایتی ، چیست ?

برو یعنی gigactet. این یک حجم از داده هایی است که ما مبادله می کنیم. بنابراین ، اگر یک بسته 100 گیگابایتی دارید ، می توانید بایت 100 گیگابایتی دریافت کنید. این حجم از داده ها هنگام انتخاب بسته موبایل بسیار مهم است. در واقع ، این دسترسی به اینترنت شما در 4G است که توسط این موارد تعیین می شود. امروز ، بیشتر بسته های تلفن تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS را ارائه می دهند ، بنابراین از نظر حجم داده ها انتخاب می شود.

بسته 100 گیگابایتی: برای چیست ?

از آن برای انجام کارهای زیادی استفاده می شود. امروزه بسیاری از دارندگان تلفن های هوشمند هنوز یک بسته ایده آل برای تماس با آنها دارند ، اما برای رفتن به اینترنت بسیار مناسب نیستند. در واقع ، بدانید که هنوز بسته های 2 گیگابایتی وجود دارد. این ممکن است برای بعضی ها یک ناهنجاری به نظر برسد. با این حال ، اگر می خواهید با ایمیل های خود در لپ تاپ خود مشورت کنید ، این کافی است.

بیشتر و بیشتر مصرف کنندگان دارای 20 گیگابایت ، 40 گیگابایت یا حتی 50 گیگابایت اشتراک موبایل هستند. بیشترین لذیذ به سمت بسته 100 گیگابایتی حرکت می کند. برای چی ? زیرا وقتی WiFi نیستید ، از داده های شما استفاده می شود. با این حال ، با اشتراک تلفنی با تعهد یا بدون تعهد ، لزوماً پیشنهاد نامحدودی برای داده های خود ندارید. 100 گیگابایت ، برای برخی ، این حداقل لازم برای گوش دادن به موسیقی است و مهمتر از همه ، فیلم ها را تماشا کنید. در عصر توسعه گسترده سایت های جریان ، تصور یک نوع بسته خانوادگی موبایل که مناسب نیست دشوار است. اگر برای برخی ، یک بسته اینترنتی 100 مگابایت کافی باشد ، برای برخی دیگر تصور چنین حجم کمی از داده ها غیرممکن است.

چگونه بدانید که چند گیگا را خرج می کنید ?

که نشان دهنده 100 گیگابایت است ? این سوالی است که بسیاری از آنها می پرسند. در واقع ، همه چیز خرید حجم داده نیست ، حتی اگر یک برنامه موبایل 100 گیگابایتی ارزان پیدا کنید. همه چیز این است که بفهمیم این چه چیزی را نشان می دهد. برای درک اینکه ما با 100 گیگابایت در اینترنت چه کاری انجام می دهیم ، فقط بدانید که چقدر یک فیلم ، یک آهنگ و غیره. به عنوان مثال ، یک قسمت از یک سری می تواند 1 گیگابایت باشد. بنابراین واضح است ، شما یک قسمت را صرف می کنید ، محاسبه می کنید ! به طور موازی ، با 1 گیگابایت ، شما به ده آلبوم موسیقی گوش می دهید.

 • شما به یک برنامه تلفن همراه با داده های بسیار کمی نیاز دارید ? با مقایسه برنامه های تلفن همراه بدون اینترنت مشورت کنید.

100 گیگابایت: چه مدت ، چند ساعت ?

100 گیگابایت چیست ? اگر یک بسته رایگان 100 گیگابایتی ، یک بسته قرمز 100 گیگابایتی یا 100 گیگاس در هر اپراتور دیگر مصرف کنید ، وقت خود را در اینترنت می گذرانید.

اگر تعجب کردید “با 100 گیگابایت چه کاری می توانیم انجام دهیم”? جواب اینجاست. به طور طبیعی ، این یک تخمین است ، اما شما ایده دقیق تری از آنچه 100 گیگابایت نشان می دهد خواهید داشت.

تخمین زده می شود که با a بسته موبایل با 100 گیگابایت اینترنت شما قادر خواهید بود 100 ساعت فیلم را تماشا کنید. ADSL را فراموش کنید ، بسته تلفن همراه غیر اتصال شما اکنون به شما امکان می دهد بی سر و صدا Netflix ، RMC Sport یا هر ویدیوی دیگری را تماشا کنید. در YouTube ، فیلم ها همیشه از کیفیت خوبی برخوردار نیستند. با یک بسته مخابراتی 100 گیگابایتی Bouygues ، Coriolis یا Auchan Telecom ، می دانید که می توانید حدود 3 ساعت فیلم را با 1 گیگابایت با تعریف کم تماشا کنید.

با 1 گیگابایت قادر خواهید بود 3 ساعت تلویزیون زنده را تماشا کنید.

شما ترجیح می دهید با بسته SOSH ، بسته موبایل رایگان خود یا با هر بسته جدید دیگری که پس از چند گوش دادن به شما تحمیل نمی کند ، به موسیقی گوش دهید ? این بار بدانید که تعداد باورنکردنی آهنگ را با خود می گیرید. در واقع ، با یک بسته 100 گیگابایتی ، حدود 1500 ساعت موسیقی را بشمارید ! وزن یک آهنگ جریان کافی است ، شما به احتمال زیاد بسته 100 گیگابایتی خود را در یک ساعت خالی نمی کنید.

100 گیگابایت ، خیلی زیاد است … و در همان زمان کمی. این به وضوح به استفاده از تلفن شما بستگی دارد. برای برخی ، 100 گیگابایت در یک بسته ماهانه هنوز هم کافی نخواهد بود ، حتی اگر بیشتر و بیشتر به احتمال زیاد شبکه های WiFi را در همه جا پیدا کنیم. بنابراین ، اگر فقط اینترنت را مرور کنید ، اگر تخمین زده شود که یک صفحه حدود 500 کیلوبایت است ، در هر ماه با 200،000 صفحه مشورت خواهید کرد ! موفق باشید !

ما آنچه را که می توانیم با یک پیشنهاد تلفن همراه با 100 گیگابایت انجام دهیم خلاصه می کنیم.

YouTube با تعریف کم 300 ساعت فیلم
YouTube با کیفیت بالا 100 ساعت فیلم
نوتفلیکس 100 ساعت فیلم
پخش موسیقی 1500 ساعت گوش دادن
تلویزیون اینترنتی 300 ساعت تلویزیون
اینترنت 200000 صفحه
ایمیل 200000 ایمیل

ثبت نام در خبرنامه Tons of Cableereview

قبل از هر کس دیگری به برنامه های خوب در جعبه های اینترنتی ، بسته های تلفن همراه و اشتراک های جریان هشدار داده شود !

✅ 1 ایمیل در هفته ، بدون هرزنامه !

پیشنهادات جدید و SFR جدید: کاری که می توانید با 100 گیگابایت داده انجام دهید

چند روز از هم فاصله ، رایگان و SFR بسته های جدیدی را که وعده 100 گیگابایت داده در هر 4G را راه اندازی کرد.

این سه شنبه ، 21 مارس ، با اعلام یک بسته 4G نامحدود در 15.99 یورو در ماه ، همه را شگفت زده کرد. برای استفاده از آن ، شما باید مشترک شوید. سایرین برای 19.99 یورو در ماه 100 گیگابایتی حق دارند. پیشنهادی کاملاً یکسان با آنچه توسط SFR راه اندازی شده است* 15 مارچ.
برای کمتر از 20 یورو ماهانه ، بنابراین می توان از مقداری از داده هایی که به نظر می رسد تقریباً نامحدود است ، بهره مند شد. در اینجا کاری است که ما می توانیم انجام دهیم ، و کاری که نمی توانیم انجام دهیم.

Spotify ، Deezer: بدون محدودیت

سرویس های موسیقی پخش چندین سطح کیفیت صوتی ، پهنای باند کم و بیش لذیذ ارائه می دهند. در Spotify ، کیفیت “عادی” فقط 43 مگابایت در هر ساعت گوش دادن مصرف می کند. بهترین کیفیت ممکن 144 را مصرف می کند. اما برای فروش 100 گیگابایت ، باید بدون وقفه به مدت 29 روز از آن استفاده کنید. بنابراین دوستداران موسیقی چیزی برای دیدن آینده دارند.

Netflix و YouTube: در اعتدال

علاقه دیگر برای بهره مندی از 100 گیگابایت داده این است که بتوانید بدون محدودیت فیلم مصرف کنید. یا بهتر بگوییم تقریباً بدون محدودیت. از بهار گذشته ، Netflix به شما امکان می دهد مصرف داده های خود را مدیریت کنید (بین 0.3 گیگابایت در ساعت در وضوح پایین و حداکثر 7 گیگابایت در ساعت در Ultra HD). دامنه بسیار زیاد است. اگر 143 ساعت ماهانه – 5 ساعت در روز – با کنار گذاشتن HD ، باید خود را به یک ساعت فیلم و سریال در روز با کیفیت بهتر محدود کنید.

از طرف خود ، YouTube بهینه بهتر به نظر می رسد. با توجه به اندازه گیری های ما ، برای غلبه بر 100 گیگابایت تماشای پخش ویدئویی در 480p ، ماهانه 417 ساعت طول می کشد. در HD ، چنگال با 152 ساعت یا شش ساعت در روز گسترده است. در Full HD ، شما باید خود را به پنج ساعت در روز “محدود کنید”.

جعبه را تعویض کنید ? نه واقعا.

اگر آخر هفته ها در Creuse در مادربزرگ خود می روید ، ممکن است متوجه شوید که واجد شرایط بودن فیبر نیست. سپس وسوسه می شوید که از تلفن هوشمند خود به عنوان یک نقطه دسترسی 4G استفاده کنید تا یک جعبه را جایگزین کنید. همانطور که در بالا اشاره کردیم ، محدودیت ها به سرعت در ویدیو حاصل می شود. آنها بیشتر از این خواهند بود ، بنابراین اگر تصمیم دارید همان منابع را اختصاص دهید که یک جعبه می تواند به سیگنال تلویزیون اختصاص دهد. سپس 100 گیگابایت شما در کمتر از چهار ساعت ، در HD تبخیر می شود.

عدم استراحت در مقابل یکشنبه ، باید بتوانید در یک شبکه بازی کنید. بازی های آنلاین مصرف کنندگان پهنای باند بزرگ نیستند. به عنوان مثال ، یک بازی مانند World of Warcraft با یک اتصال قدیمی خوب 512 Kbps کاملاً قابل پخش است. حتی با بهره برداری از آن تا حد امکان ، برای مصرف 100 گیگابایت یا 15 ساعت در روز به 434 ساعت نیاز خواهید داشت. مادربزرگ شما دوست ندارد. شدیدترین محدودیت ها به روزرسانی می شوند ، گاهی اوقات ده ها گیگابایت را بسیج می کنند.

در حال حاضر ، فقط بسته نامحدود رایگان – یا جعبه 4G ، Bouygues Telecom – به شما امکان می دهد با یک جعبه “سیمی” رقابت کنید. اگر بسته های 100 گیگابایت در حال حاضر فراتر از انتظارات مصرف کننده متوسط ​​(کمتر از 2 گیگابایت در ماه با توجه به ARCEP) باشد ، بیشترین لذیذ در آنجا محدودیت هایی را پیدا می کند-حتی اگر بخاطر بسپار که این برنامه های تلفن همراه اینگونه نیستند برای جایگزینی اشتراک ثابت اینترنت وجود دارد. در هر صورت ، در بین دو اپراتور ، همچنین لازم است که از یک جریان کافی بهره مند شویم. در SFR ، شبکه 4G سایتی باقی مانده است که فقط شروع به میوه می کند. به صورت رایگان ، حدود 20 ٪ از مشتریان هنوز حق آن را ندارند.

*01net.COM توسط یک شرکت تابعه Nextradiotv ، خود 49 ٪ متعلق به DESFR Media ویرایش می شود.

بسته 100 گیگابایتی: بالای محدوده بسته های تلفن 4G

بسته 100 گیگابایتی

برای همه کاربران تلفن همراه که مایل به استفاده از تلفن هوشمند خود هستند و بدون شمارش از اینترنت به طور کامل حرکت می کنند ، بسته 100 گیگابایتی می تواند خواب ببیند. هنوز هم غیرقابل تصور ، چند سال پیش ، یا حتی تنها چند ماه ، بسته های 4G که حداکثر 100 گیگابایت داده اینترنت را بدون بستن ارائه می دهند بیشتر و بیشتر لژیون هستند.

بهترین 100 گیگابایت یا +

بسته 100 گیگابایتی: بهترین پیشنهادات لحظه

بسته های ذکر شده در زیر مربوط بهپیشنهاد عالی از هر اپراتور تلفن همراه. به همین ترتیب ، همه این پیشنهادات بسته های نامحدودی هستند و شامل تماس های نامحدود به پیام کوتاه و نامحدود فرانسوی و رفع MMS و MMS و MMS هستند.

در اینجا مقایسه کننده ما از بهترین بسته های 2019 است.

بسته های موبایل قرمز ، رایگان و NRJ واقعاً با توجه به قیمت ارائه شده ایستاده اند ، اما همچنین این بسته ها بدون تعهد هستند. آنها فقط در مقایسه با سایر بسته ها ، یک پاکت قابل استفاده در اروپا را کم اهمیت تر می کنند.

برخی از اپراتورهای تلفن همراه در این رده بندی ظاهر نمی شوند زیرا بسته داده آنها به اندازه داده های اینترنتی حجم نمی دهد. این مورد ، به عنوان مثال ، بسته B و شما و SOSH است که از 50 گیگابایت تجاوز نمی کند. با این حال در ماه های آینده ، اجازه دهید شرط بندی کنیم که بسیاری از بازیکنان جدید باید بتوانند یک بسته 100 گیگابایتی را ارائه دهند.

به طور مرتب پیشنهادات به روز شده

پیشنهادات به طور مرتب برای این نوع بسته ها به روز می شوند. اپراتورهای تلفن همراه در حجم داده های اینترنتی ارائه شده در پیشنهادات خود رقابت می کنند. یک جایزه اضافی نیز به طور مرتب برای مدت زمان موقت در قالب یک برنامه خوب برجسته می شود. ضرر این پاداش های موقت این است که او مشتری را به مصرف خاصی از داده های اینترنتی از طریق تلفن همراه سوق می دهد. برای جلوگیری از جبران خسارت پس از دوره ارتقاء ، مصرف آن باید کاهش یابد.

بسته 100 گیگابایتی: برای چیست ?

داده های اینترنتی بر قیمت تأثیر می گذارد

داده های اینترنتی در حال حاضر مؤلفه برنامه های تلفن همراه با بیشترین تأثیر بر قیمت است. در واقع ، هرچه بسته از داده ها بیشتر ادغام شود ، ممکن است قیمت بیشتر باشد. قبل از انتخاب یک بسته 100 گیگابایتی که در حال حاضر Rolls-Royce بسته های داده است ، لازم است اطمینان حاصل شود که این نوع بسته با نیاز آن مطابقت دارد. اگر مشتری از اینترنت کمتری استفاده می کند, این علاقه به همه خواهد داشت بسته بندی کمتری را انتخاب کنید و در نتیجه ارزان تر ارزان تر کنید, به عنوان مثال یک بسته 50 گیگابایتی. توجه داشته باشید که استفاده از داده های اینترنتی متصل به WiFi ، پاکت داده اینترنت بسته 100 گیگابایتی را سوراخ نمی کند ، فقط مواردی است که در 3G یا 4G ساخته شده است.

بسته 100 گیگابایتی: برای مصرف کنندگان بزرگ

یک بسته 100 گیگابایتی به شما امکان می دهد تا در هر ماه 100 گیگای بایت داده های اینترنتی را در هر ماه مصرف کنید بدون اینکه در استفاده از این نمایشگاه مهار شود. اما به طور مشخص که 100 گیگابایت به شما امکان می دهد ? اول از همه ، برخی از مفاهیم ریاضی: 1 گیگابایت = 1000 مگابایت یا 100 گیگابایت = 100000 مگابایت. برای اطلاعات ، به طور متوسط ​​تعداد MB مصرفی با توجه به استفاده از تلفن هوشمند وی است:

بسته 100 گیگاس بایت

 • 1 ساعت تلویزیون در تلفن هوشمند خود = 250 مگابایت
 • 1 ساعت جریان موسیقی = 50 مگابایت
 • 1 ساعت تماس از طریق VoIP = 30 مگابایت
 • بارگیری برنامه ها یا محتوا (پادکست ، موسیقی ، فیلم و غیره.) = محتوای محتوا
 • 1 ساعت مرور اینترنت = 10 مگابایت
 • 1 ایمیل با پیوست = وزن پیوست ؛ پیوست به ندرت بیش از 10 مگابایت فراتر می رود زیرا در غیر این صورت هنگام ارسال اغلب مسدود می شود
 • 100 ایمیل ارسال شده یا بدون پیوست = 1 مگابایت

با یک بسته 100 گیگابایتی ، بنابراین امکان گشت و گذار یا ارسال ایمیل 24 ساعت در روز و 7 روز در هفته امکان پذیر است. با انجام بیشترین اقدام مصرف کننده ، مشاهده یک ویدیوی جریان ، می توان بیش از 13 ساعت فیلم در روز را در تلفن هوشمند خود تماشا کرد (به استثنای WiFi). کافی است بگوییم که یک بسته 100 گیگابایتی مربوط به یک بسته نامحدود تلفن همراه اینترنتی است. افزایش تبلیغات بسته های موبایل با داده های بیشتر و بیشتر در اینترنت کمتر از یک دستگاه ارتباطی نیست زیرا از 50 گیگابایت ، احتمالات قوی وجود دارد که تمام داده ها مصرف نمی شوند.

>>> همچنین در بسته کاپیتان مشاهده کنید: یک بسته موبایل ارزان قیمت متناسب با نیازهای خود پیدا کنید.

بسته 100 گیگابایتی: شما هنوز هم باید از آن لذت ببرید

مشتری یک بسته 100 گیگابایتی بالاتر از همه مصرف کننده بزرگ داده های اینترنتی است. او احتمالاً نیازهای ویدئویی و موسیقی دارد. این اقدامات علاوه بر اینکه در داده های اینترنتی بسیار مصرف کننده است ، نیاز اساسی به اتصال خوب اینترنت. دومی بستگی به پوشش تلفن همراه دارد از اپراتور تلفن همراه. بنابراین پوشش شبکه یکی از اصلی ترین معیارهای انتخابی برای بسته 100 گیگابایتی است. مقایسه اپراتورهای مختلف تلفن همراه در مورد توانایی آنها برای تحویل 4G به لطف سایت Monreseaumobile امکان پذیر است.منتشر شده توسط Arcep