نیسان آریا: بهترین فناوری الکتریکی نیسان 100 ٪ از 350 یورو در ماه ، نیسان آریا 2023 – تست ها ، اخبار ، عکس ها و گالری های فیلم – راهنمای خودکار

نیسان آریا

نیسان آریا با الهام از مفهوم ناشناس ارائه شده در اکتبر 2019 در نمایشگاه خودرو توکیو ، ورود نسل جدیدی از وسایل نقلیه برقی در نام تجاری نیپون را نشان می دهد. با استفاده از سکوی الکتریکی CMF-EV از اتحاد ، از نظر الگو در نیمه راه بین Qashqai و X-Trail قرار می گیرد. طول 4.6 متر ، می تواند تا 5 سرنشین را در خود جای دهد.

نیسان آریا: بهترین فناوری الکتریکی 100 ٪ نیسان از 350 یورو در ماه

پاریس – به عنوان بخشی از جاه طلبی 2030 ، دید طولانی مدت آن به نفع تحرک پاک تر ، ایمن تر و فراگیرتر ، نیسان آرزو می کند تجربه یک وسیله نقلیه الکتریکی 100 ٪ را در دسترس بیشترین تعداد قرار دهد.

نیسان هم اکنون صلیب الکتریکی خود را از 350 یورو در ماه (اجاره طولانی مدت 37 ماه و 30،000 کیلومتر ؛ 5000 یورو در سهم ، کسر پاداش زیست محیطی) ارائه می دهد).

نیسان آریا بر اساس تخصص نیسان در زمینه برق و متقاطع ، عملکرد و کارآیی سطح بالایی را ارائه می دهد.

محدوده Ariya بر اساس چهار پیشرانه باقی مانده است که تمام نیازها را برآورده می کند و حداکثر 536 کیلومتر استقلال (چرخه مختلط WLTP) را ارائه می دهد:

اجاره در محدوده نیسان آریا

63 کیلووات ساعت

87 کیلووات ساعت

87 کیلووات ساعت E-4orce
306 Ch

87 کیلووات ساعت E-4orce
394 اسب بخار

نامزد شده

پیشرفت

تکامل یابد

تکامل یابد+

مقررات

5000 یورو در سهم +
5000 یورو پاداش زیست محیطی

درست به دانش دانش نیسان از نظر راحتی رانندگی ، نیسان آریا بر روی پلت فرم CMF-EV ساخته شده است که توسط اتحاد ساخته شده است ، بهینه شده است تا عملکرد را در بهترین سطح ارائه دهد. Ariya با تشکر از 100 ٪ حرکتی الکتریکی خود ، گشتاور فوری و شتاب قدرتمند را ارائه می دهد.

Ariya می تواند فناوری E-4orce را دریافت کند ، انتقال الکتریکی منحصر به فرد از نیسان که برای موتورهای الکتریکی الکتریکی و 100 ٪ طراحی شده است. E-4orce با مدیریت قدرت موتورها و عملکرد ترمز برای تضمین نرمی و ثبات ، بدون توجه به شرایط جاده ، آرامش کامل را به راننده و راحتی نورد بی نظیر برای همه سرنشینان ارائه می دهد.

با ارائه عملکرد عالی شارژ ، نیسان آریا 87 کیلووات ساعت می تواند تا 350 کیلومتر با بار سریع 30 دقیقه با استفاده از شارژر CCS 130 کیلو وات بازیابی شود. نیسان آریا می تواند به یک شارژر اختیاری 22 کیلو وات مجهز شود.

فناوری ها: اولویت راحتی

کراس اوور 100 ٪ الکتریکی نیسان تجربه کاربر را ارائه می دهد. صندلی ها ، فرمان و کنسول مرکزی کشویی مطابق با ترجیحات راننده قابل تنظیم هستند.

این صفحه نمایش شامل یک بلوک از دو صفحه 12.3 اینچی است تا اطمینان حاصل شود که اطلاعات مهم وسیله نقلیه ، مانند باتری ، استقلال یا ناوبری ، به راحتی قابل دسترسی هستند.

کنترل های لمسی با بازده هاپتیک در لکه های براق آریا یکپارچه شده است ، در حالی که دستورات ضروری فیزیکی مانند آن را در فرمان یا تنظیم حجم حجم نگه می دارد.

اتصال: برای تسهیل زندگی روزمره

نیسان آریا مجهز به فناوری کمک شخصی هوشمند نیسان است که به ویژه شامل یک دستیار آواز با درک پیشرفته از زبان طبیعی است.

برنامه Services NissAnconnect به شما امکان می دهد درها را از راه دور قفل و باز کنید. هنگامی که با آمازون الکسا همراه است ، این سیستم ها کاملاً با هم کار می کنند تا یک تجربه کاربر شخصی ایجاد کنند. Apple Wireless Carplay و Android Wired Car نیز در دسترس هستند.

امنیت: بهترین فناوری های نیسان

نیسان آریا به عنوان استاندارد با جدیدترین فن آوری های ایمنی و کمک به رانندگی ، به ویژه Propilot با Nav Link ، آخرین نسخه سیستم کمک رانندگی نیسان در اروپا مجهز شده است.

با استفاده از سپر ایمنی نیسان در استاندارد ، Ariya شامل یک دوربین 360 درجه ، ترمز اضطراری با تشخیص عابر پیاده ، دوچرخه سواران و تقاطع ها ، سیستم هشدار ضد اتصال پیش بینی کننده جلو یا جلوگیری از عبور از خط است.

باتری

63 کیلووات ساعت

87 کیلووات ساعت

87 کیلووات ساعت E-4orce

پایان

نامزد شده

نیسان آریا

نیسان آریا 2023

Ariya یک SUV برقی است که مدل های کششی و کامل محور (دارای نامگذاری E-4orce) و همچنین باتری 63 یا 87 کیلووات ساعت را ارائه می دهد. قدرت آن از 214 تا 389 اسب بخار و استقلال آن ، از حدود 330 تا 490 کیلومتر متفاوت است. همچنین در منو: “سپر ایمنی 360 درجه” و کمک فن آوری رانندگی نیمه خودمختار Propilot Nissan. در هیئت مدیره ، رابط دیجیتال با دو صفحه 12.3 اینچی توجه را به خود جلب می کند.

آزمایش و پرونده ها

با عبور از نمایش سلام Bonjour ، مزمن راهنمای اتومبیل آنتوان ژوبرت برداشت های خود را از SUV برقی جدید نیسان ، آریا به اشتراک می گذارد . اگرچه از فرمت برگ مشابه نیست ، اما ابزار به نوعی جایگزین ماشین کوچک می شود – در حالی که ..

هر سال ، WardsAuto با در نظر گرفتن مجموعه ای از عناصر مانند سبک ، ارگونومی عمومی ، مواد و مونتاژ ، لیست بهترین عادت ها را منتشر می کند. “برندگان دارای عناصر طراحی و فن آوری های اصلی هستند ، مانند درهای برقی که به طور خودکار باز و بسته می شوند ، صفحه نمایش های غول پیکر ..

ما باید به سال 2015 برگردیم تا جدیدترین تغییر در نسل نیسان مورانو پیدا کنیم. وسیله نقلیه پیر می شود و نیسان برای تجدید آن کند است. با این حال ، جاه طلبی و اهداف تولید کننده از نظر برق مشخص است. بنابراین ما خودمان را خیلی بد تصور می کنیم که نیسان نسل جدیدی از ..

این هفته ، راهنمای اتومبیل به سونوما در کالیفرنیا پرواز می کند تا نیسان آریا E-4orce 2023 را به عنوان بخشی از پرتاب آمریکای شمالی هدایت کند. وسیله نقلیه چندرسانه ای برقی ، Ariya دامنه الکتریکی نیسان را که در حال حاضر دارای برگ است بهبود می بخشد. نسخه های E-4orce در بالای محدوده Ariya.

در سال 2022 ، مجموعه ای از تولید کنندگان در مورد مدل هایی که سال بعد به زمین می روند ، اعلام کردند. اگرچه این روند برق است ، اما برخی از ویژگی های جدید شامل وسایل نقلیه با استفاده از موتور احتراق یا فناوری ترکیبی است. به طور خلاصه ، در این کپسول ویدیویی A ..

اخبار

نیسان روز چهارشنبه اعلام کرد که با تسلا توافق نامه ای برای اتخاذ استاندارد شارژ آمریکای شمالی (NACCS) در وسایل نقلیه برقی خود وارد کرده است. این اولین بار برای یک تولید کننده اتومبیل ژاپنی است. فورد ، جنرال موتورز ، ریوریان ، ولوو ، پولستار و مرسدس بنز همگی اعلامیه های مشابهی را در…

نیسان کانادا می خواهد افراد بیشتری را به پرش به وسایل نقلیه برقی تشویق کند. اما چگونه? با ساده سازی شارژ مجدد. برای انجام این کار ، دو ابتکار عمل به تازگی با همکاری شرکت کبک از ترمینال های Recharge Flo اعلام شده است. در ابتدا ، مشتریانی که یک ..

پس از یک بازاریابی تأخیر به دلیل بیماری همه گیر ، SUV برقی جدید نیسان ، Ariya ، سرانجام شروع به پیوستن به اولین مشتریان خود می کند ، اما همه کارها در یک قطره در سراسر جهان انجام می شود زیرا تنها کارخانه ای که کارخانه در تلاش برای فعال سازی آن است. طبق آژانس رویترز ..

نیسان ، که سال گذشته اعلام کرد قصد خود را برای اتصال قطب شمال مغناطیسی و قطب جنوبی با یک وسیله نقلیه الکتریکی 100 ٪ ، امروز از یک آریا اصلاح شده آماده برای انجام این سفر 27000 کیلومتری رونمایی کرد. از آنجا که باید با شرایط شدید ، از جمله زمینه های ..

نسخه 2022 نمایشگاه SEMA هفته آینده در لاس وگاس از 1 تا 4 نوامبر برگزار می شود. ما قبلاً در مورد سه Acura Integra 2023 اصلاح شده به شما گفته ایم که نمایش داده می شود ، اما بیایید در اینجا در نیسان ساکن شویم ، که شش مفهوم متفاوت و بالا در ..

نه ، SUV برقی جدید نیسان هنوز به کانادا نرسیده است. پس از گذشت بیش از یک سال از تأخیر ، تحویل Ariya 2023 سرانجام در اواخر پاییز امسال برای مدل های کشش و در آغاز سال آینده برای کسانی که دارای COG کامل هستند ، آغاز می شود. با این حال ، ما می توانیم ..

در ابتدا در نیمه دوم سال 2021 در بازار پیش بینی می شد ، نیسان آریا برای اولین بار در ابتدای سال 2022 به تعویق افتاد. با توجه به کمبود جهانی نیمه هادی ها و سایر مشکلات تأمین ، سازنده اکنون تعویق دیگری را اعلام می کند. بسته به گزارش خبرهای اتومبیل ، ..

قیمت کانادایی چند سرپرست الکتریکی نیسان آریا و ورزشکار Nissan Z هنوز مشخص نشده است ، اما کسانی که مایل به رزرو یک یا دیگری از این مدل ها هستند ، اکنون می توانند این کار را انجام دهند ، برای واریز قابل بازپرداخت 1000 دلار. راهنمای ماشین به ..

نیسان آریا

نیسان آریا

وسیله نقلیه نیسان آریا خود را پیکربندی کنید یا یک آزمایش رایگان بخواهید.

100 ٪ SUV برقی برند ژاپنی ، نیسان آریا قول می دهد تا 500 کیلومتر استقلال. اولین زایمان های وی در نیمه دوم سال 2022 مداخله خواهد کرد.

نیسان آریا با الهام از مفهوم ناشناس ارائه شده در اکتبر 2019 در نمایشگاه خودرو توکیو ، ورود نسل جدیدی از وسایل نقلیه برقی در نام تجاری نیپون را نشان می دهد. با استفاده از سکوی الکتریکی CMF-EV از اتحاد ، از نظر الگو در نیمه راه بین Qashqai و X-Trail قرار می گیرد. طول 4.6 متر ، می تواند تا 5 سرنشین را در خود جای دهد.

از طرف طراحی ، مشبک “V” معمولی از مدل های این برند را می گیرد و از اپتیک های خوب و پنجه های سبک که در آن شاخص ها یکپارچه شده اند ، متمایز است. کامل ، مشبک توسط یک آرم درخشان نیسان تکمیل می شود. در قسمت عقب ، اپتیک های باریک توسط یک نوار سبک بزرگ با عینک سیاه در مرکز آن نام تجاری قرار می گیرند.

طول 4595 میلی متر
عرض (بدون آینه) 1850 میلی متر
قد 1660 میلی متر
پایه 2،775 میلی متر

فضای داخلی نیسان آریا

فضای داخلی نیسان آریا از فلسفه به ویژه تصفیه شده مفهوم IMX الهام گرفته شده است. مینیمالیستی ، داشبورد با بسیاری از دکمه ها شلوغ نیست. در عوض ، لمس را کنترل می کند که به محض کار کردن وسیله نقلیه روشن می شود. در پایان ، تنها دستورات فیزیکی به دکمه Start پایین می آیند ، به روشی که برای فعال کردن رایانه روی تخته و کنترل های تهویه استفاده می شود. به نظر می رسد یکی از آنها ، روی تخته رایانه و سازهای دیجیتال از دو صفحه 12.3 اینچی تشکیل شده است. اولی به ابزار دقیق اختصاص داده شده است در حالی که دوم به سیستم سرگرمی دسترسی می دهد.

از نظر حجم بارگذاری ، ظرفیت به 468 لیتر در نسخه دو چرخ و 415 لیتر در All Wheel Drive افزایش می یابد.

موتور و عملکرد نیسان آریا

نیسان آریا بر اساس یک سکوی مدولار بی سابقه اتحاد رنو-نیسان-میتسوبیشی توسعه داده شد. در چندین پیکربندی موجود است. در کشش ، قدرت آن بسته به ظرفیت باتری انتخاب شده از 160 تا 178 کیلو وات متغیر است. در کل درایو چرخ ، بسته به نوع باتری انتخاب شده ممکن است از 205 تا 225 کیلو وات متغیر باشد. SUV برقی نیسان حتی می تواند در یک نسخه عملکردی از 290 کیلو وات صعود کند ، دومی که در 5.1 ثانیه یک تا 0 تا 100 کیلومتر در ساعت را اعلام کرد.

باتری و استقلال نیسان آریا

نیسان دو نوع بسته را در SUV برقی خود ارائه می دهد. ارائه ظرفیت 65 کیلووات ساعت ، از جمله 63 مفید ، 403 کیلومتر اول در یک بار. نمایش 90 کیلووات ساعت ، از جمله 87 مفید ، دومین پیشنهاد بین 480 تا 520 کیلومتر بسته به موتور انتخاب شده.

در جدول زیر تنظیمات مختلف موجود و همچنین استقلال مربوطه را پیدا خواهید کرد.

قدرت باتری / مفید (کیلووات ساعت) خودمانی
کشش 160 کیلو وات – 217 اسب بخار – 300 نانومتر 65 – 63 403 کیلومتر
کشش 178 کیلو وات – 242 اسب بخار – 300 نانومتر 90 – 87 520 کیلومتر
درایو تمام چرخ E-Force 225 کیلو وات – 306 اسب بخار – 600 نانومتر 90 – 87 460 کیلومتر

شارژ نیسان آریا

پیکربندی شارژ به نوع باتری انتخاب شده بستگی دارد. در حالی که تغییرات 63 کیلووات ساعت یک شارژر 7.4 کیلو وات را به خود اختصاص می دهد ، نسخه های 87 کیلووات ساعت قادر به شمارش شارژر سه فاز اختیاری در 22 کیلو وات هستند.

برای بار سریع ، این استاندارد دسته کوچک موسیقی جاز بود که توسط سازنده برای بازار اروپا انتخاب شد. حداکثر قدرت می تواند به 130 کیلو وات برسد.

بازاریابی و قیمت ها

در اروپا ، نیسان اولین تحویل SUV برقی جدید خود را از نیمه دوم سال 2022 آغاز می کند. در فرانسه ، نیسان آریا از مارس 2022 برای سفارش در دسترس است. قیمت فروش این مدل از 46400 یورو به استثنای پاداش برای نسخه 63 کیلووات ساعت و از 57400 یورو برای نسخه 87 کیلووات ساعت شروع می شود.

در حال حاضر ، در دسترس بودن و قیمت کاهش “عملکرد” ​​اعلام نشده است.

نسخه قیمت جایزه
Ariya Advance 63 کیلووات ساعت 46،400 یورو
آریا 87 کیلووات ساعت تکامل می یابد 57،400 E €
ARIYA E-Force 87 کیلووات ساعت تکامل می یابد 60،400 یورو

تجهیزات و گزینه ها

نیسان آریا در دو سطح اصلی تجهیزات موجود است: پیشرفت برای 63 کیلووات ساعت و نسخه Evolve برای تغییرات مجهز به باتری 87 کیلووات ساعت.

پیشرفت

 • رینگ های آلیاژ 19 اینچ
 • چراغ های LED AV و AR
 • دو برابر 12.3 -اینچ ترکیب دیجیتالی دو صفحه ای
 • مرحله الکترونیکی
 • سیستم ناوبری nissanconnect
 • شارژر تلفن هوشمند القایی
 • سازگاری Apple CarPlay بی سیم و اندرویدی خودآنوشت خود
 • صندلی های جلو برقی و گرم
 • Propilot با Navi-Link (فناوری رانندگی کمک شده)
 • ترمز اضطراری هوشمند
 • باز کردن تنه برقی
 • پمپ حرارتی
 • کابل شارژ حالت 2 10a ، 3 32 a…

Evolve & E-4force Evolve

 • سانروف پانوراما
 • آینه داخلی نمایشگر دیجیتال
 • فرمان تنظیم برقی
 • نمایشگر سر بلند
 • کنسول کشویی برقی
 • سیستم صوتی Bose Premium
 • صندلی های جلوی تهویه
 • فن آوری پارکینگ اتوماتیک Propilot Park…

گزینه های نیسان آریا

63 کیلووات ساعت پیشرفت

87 کیلووات ساعت تکامل می یابد

87 کیلووات ساعت
E-4orce تکامل می یابد