فورد موستانگ هیبرید می تواند سال آینده وارد شود ، فورد موستانگ: نسخه هیبریدی قابل شارژ به نفع 100 ٪ برقی رها شده است

فورد موستانگ: نسخه هیبریدی قابل شارژ به نفع 100 ٪ برقی رها شده است

اگر فورد چیزی را تأیید نکرده باشد ، این نسل مطمئناً اولین موستانگ الکتریکی خواهد بود. در حال حاضر یک موستانگ برقی وجود دارد ، دستگاه ، اما این یک متقاطع است. در اینجا ، صحبت از Mustang Real ، Pony-Car موجود در کوپه و قابل تبدیل وجود دارد. هنوز مشخص است که آیا نسخه الکتریکی از ابتدای مدل جدید اعلام خواهد شد ، که بدیهی است از نظر سبک هیچ خطری نخواهد داشت.

هیبرید فورد موستانگ می تواند سال آینده وارد شود

در حالی که شایعات مدتهاست در مورد آن صحبت می کند ، هیبرید فورد موستانگ باید در سال 2023 ظاهر رسمی خود را نشان دهد.

Zapping Auto Moto Peugeot 2008 Restyled vs Renault Captur: اولین رویارویی استاتیک !

در حالی که اکنون همه تولید کنندگان مجبور هستند خود را برق کنند ، چه با انتشار صفر و چه به سادگی از مدل های ترکیبی ، باید انتظار داشته باشید که بیشتر و بیشتر ورزش ها را ببینید. در حالی که برخی از مارک ها به سادگی تصمیم گرفته اند که آنها را ناپدید کنند ، مانند رنو و پژو ، برخی دیگر باید سازگار شوند. این به ویژه مورد فورد است که باید تغییراتی در موستانگ خود ایجاد کند ، برای این V8 5.0 لیتر در بازار فرانسه ، پس از ناپدید شدن نسخه EcoBoost ، با موفقیت بسیار نسبی. برای گفتن حقیقت ، چند سال گذشته است که فکر می کنیم کوپه از طریق جعبه برق عبور می کند ، تنها راه حل برای آن در طی سالها باقی می ماند.

ورود سال آینده

خوب به نظر می رسد که این شایعات درست است. مراقب باشید ، فورد برای لحظه ای تأیید نکرده است ، و لازم است منتظر انتشار مطبوعاتی رسمی یا مکاشفه خودرو باشید تا قلب واضح داشته باشد. اما طبق گفته اتولین کانال یوتیوب آمریکایی ، نسل بعدی بهترین کوپه های فروش در سراسر جهان در واقع برق خواهد شد. در حال حاضر ، هیچ اطلاعات اضافی فاش نشده است ، اما همه چیز نشان می دهد که این هیبریداسیون خواهد بود ، که پس از آن باید با V8 و چهار سیلندر کار کند اکابوست, هنوز در بازارهای خاص فروخته می شود. این راهروها به دنبال انتشار در LinkedIn از مهندسان این برند در LinkedIn شروع شده بودند و می گفتند که وی در حال کار بر روی یک سیستم ترکیبی برای Mustang است.

علاوه بر این ، یک نسخه 100 ٪ برقی همچنین در لوله ها خواهد بود. او سپس روز را تا سال 2028 می دید.

فورد موستانگ: نسخه هیبریدی قابل شارژ به نفع 100 ٪ برقی رها شده است

هیبرید فورد موستانگ که قرار بود به بازار عرضه شود ، سرانجام لغو شد. اگر نسخه بعدی هنوز حرارتی باشد ، بنابراین موارد زیر بدون عبور از هیبریداسیون 100 ٪ برقی می شود.

فورد موستانگ در کنار ماچ

ما می دانستیم که فورد موستانگ “واقعی” روزی برق می شود. اما اگر این کار به تدریج انجام شود ، تحول در نهایت بسیار سریعتر از حد انتظار خواهد بود. در هر صورت ، این همان چیزی است که سایت برای ما توضیح می دهد عکسبرداری, چه کسی اطلاعاتی در مورد آینده ماشین تسویه حساب آمریکایی را فاش می کند.

بدون نسخه ترکیبی

برخی احتمالاً آن را به یاد می آورند. در سال 2017 ، فورد تمایل خود را برای تغییر عمیق موستانگ و ارائه نسخه ترکیبی اعلام کرد. سپس این مجهز به یک V8 بود که قدرت آن ابلاغ نشده بود. در آن زمان ، این برند همچنین نشانگر ورود یک SUV برقی بود که به Mustang Mach-E تبدیل می شود. چند سال بعد ، اوضاع تا حدودی تغییر کرده است. اگر دومی سرانجام به دنیا آمد ، ما هنوز منتظر نسخه ترکیبی ماشین تسویه حساب هستیم ، که قرار بود مبتنی بر نسل فعلی باشد. و به دلایل خوب ، هرگز از خطوط تولید بیرون نمی آید.

جیم فارلی در مورد راه اندازی دومی توسط تحلیلگران وال استریت ، رئیس فورد ، پاسخ نمی داد. اما طبق گفته های خودکار ، این منفی خواهد بود. بنابراین هیچ نسخه ترکیبی وجود نخواهد داشت ، که باعث می شود انتقال به آرامی بین نسخه های کاملاً حرارتی و برقی انجام شود. زیرا مطمئن است که ورزشکار آمریکایی به زودی به این موتور تبدیل می شود ، به مجلل پاکسازی ها.

نسخه الکتریکی 100 ٪ در سال 2028

که دومی خود را اطمینان می دهند, نسل 2023 بعدی ، که باید طی چند هفته در نمایشگاه دیترویت به طور رسمی رونمایی شود ، همچنان 100 ٪ حرارتی خواهد بود. اما می توانید تصور کنید ، قادر به ماندگاری برای همیشه نخواهد بود. طبق گفته Autoweek ، این نسخه زیر است که نور روز در سال 2028 را مشاهده می کند ، که باید به آن تبدیل شود. تغییر اندازه برای ماشین تسویه حساب ، و نه دنبال کننده V8 Verbombing. اما زن و شوهر برق فوری نباید دوستداران مکانیک زیبا را بی تفاوت بگذارند.

اگر بدیهی است که ما در مورد آن بسیار کمی می دانیم ، اولین اطلاعات با Mustang Mach-E یک پایگاه مشترک را بیرون می کشد. در واقع ، جیم فارلی تأیید کرده است که فورد برخلاف آنچه جنرال موتورز با معماری نهایی خود انجام می دهد ، قصد توسعه سیستم عامل های جدید را ندارد. موتورها باید منطقی شبیه به SUV باشند ، با نسخه های دو و چهار چرخ محرک. همچنین شایعه شده است که نسخه Shelby از Mustang Electric در این برنامه قرار دارد ، سپس کمی بعد وارد می شود.

می خواهید به جامعه ای از علاقه مندان بپیوندید ? Discord ما از شما استقبال می کند ، این یک مکان کمک و اشتیاق متقابل در مورد فناوری است.

اولین فورد موستانگ ترکیبی در ابتدای سال تحصیلی رونمایی شد ?

فورد تأیید کرد که وی در 14 سپتامبر با نام تجاری جدید Mustang ، نام هفتم را ارائه می دهد. این برند به این ترتیب هدیه خوبی به برگزارکنندگان نمایش دیترویت می دهد ، که پس از گذشت بیش از سه سال غیبت ، یک سر گوندولای زیبا را برای نمایش خود پیدا می کنند.

اگر فورد چیزی را تأیید نکرده باشد ، این نسل مطمئناً اولین موستانگ الکتریکی خواهد بود. در حال حاضر یک موستانگ برقی وجود دارد ، دستگاه ، اما این یک متقاطع است. در اینجا ، صحبت از Mustang Real ، Pony-Car موجود در کوپه و قابل تبدیل وجود دارد. هنوز مشخص است که آیا نسخه الکتریکی از ابتدای مدل جدید اعلام خواهد شد ، که بدیهی است از نظر سبک هیچ خطری نخواهد داشت.

آخرین اخبار ، موستانگ باید بسته به بازار ، چهار سیلندر 2 از سر گرفته شود.3 EcoBoost و V8 5.0. به این امر می توان یک نسخه ترکیبی اضافه کرد ، که برای اروپا و به ویژه برای بازار فرانسه مناسب خواهد بود. یک نسخه ترکیبی دارای تخلیه CO2 پایین تر است ، بنابراین از مجازات توهم که به مدل فعلی حمله می کند ، جلوگیری می کند.

ترکیبی ساده یا قابل شارژ ? شرط بندی ها باز است. مگر اینکه فورد تعجب کند و مستقیماً 100 ٪ کوپه برقی را اعلام کند ! ما نمی توانیم صبر کنیم تا بدانیم. به شدت به مدرسه بازگشت !