ولوو در ماه مه 100 ٪ فروش خودروهای برقی خود را سه برابر کرد ، در اینجا ماشین الکتریکی جدید ولوو است که قصد دارد سنگین را ارسال کند

در اینجا ماشین جدید ولوو برقی است که قصد دارد سنگین را ارسال کند

سفارشات در آنجا باز خواهد شد از 12 نوامبر آینده, تاریخ مکاشفه رسمی. با این حال ، مستثنی نیست که دومی روزی راه را برای ما ایجاد کند. قانع کننده ترین نمونه ، به عنوان مثال ، Denza D9 جدید ، مینی بوس است که برای بازار چین طراحی شده است ، اما سرانجام در نمایشگاه مونیخ در ماه سپتامبر به اروپا می رسد. یک رقیب عالی برای سوئدی.

ولوو در ماه مه 100 ٪ فروش اتومبیل برقی خود را سه برابر کرد

Volvo Cars گزارش 60398 اتومبیل فروخته شده در ماه مه در سراسر جهان ، 31 ٪ بیشتر از یک سال پیش ، هنگامی که نتایج به دلیل محدودیت های زنجیره تأمین 2021 تحت تأثیر افت تولید قرار گرفتند. در پنج ماه اول سال 2023 ، این شرکت 275،312 اتومبیل یا افزایش 14 درصدی از یک سال به سال دیگر به فروش می رساند.

فروش اتومبیل های برقی قابل شارژ حتی سریعتر افزایش می یابد. ماه گذشته ، ولوو 23.967 هیبرید قابل شارژ ، 55 ٪ بیشتر از یک سال و تقریبا 40 ٪ از کل حجم را فروخت.

یکی از جالب ترین چیزها این است که فروش کاملاً برقی خودروها تقریباً سه برابر شده است (196 ٪) برای رسیدن به 10،826 واحد ، در حالی که فروش خودروهای هیبریدی قابل شارژ تنها 11 ٪ افزایش یافته است ، برای رسیدن به 13 141. کم کم برق به هیبریدها نزدیکتر و نزدیکتر می شود.

نتیجه شارژ ولوو:

برقی : 10،826 (196 ٪) و سهم بازار 17.9 ٪
هیبریدهای قابل شارژ : 13141 (11 ٪ رشد) و 21.8 ٪ سهم بازار
جمع : 23.967 (55 ٪) و 39.7 ٪

تاکنون امسال ، فروش اتومبیل های قابل شارژ ولوو تقریباً 112،000 بوده است (34 ٪ نسبت به یک سال به سال دیگر) ، که همچنین 41 ٪ از کل حجم را نشان می دهد.

فروش ولوو از ابتدای سال شارژ شد:

برقی : 49،725 (148 ٪ رشد) و سهم بازار 18.1 ٪
هیبریدهای قابل شارژ : 62،273 (1.5 ٪ پایین) و 22.6 ٪
جمع : 111.998 (34 ٪ رشد) و 40.7 ٪

برای مرجع ، در سال 2022 ، ولوو بیش از 205،000 اتومبیل برقی قابل شارژ یا 33 ٪ از کل حجم را فروخت.

در سال جاری ، فروش اتومبیل های شارژ کننده ولوو می تواند از 250،000 یا حتی به 300000 نفر برسد ، در صورت رشد رشد به 50 ٪.

از نظر جغرافیایی ، طبق معمول ، بیشتر اتومبیل های قابل شارژ ولوو در اروپا فروخته می شدند. در ماه مه 16481 نفر (در تغییر سالانه 87 ٪) وجود دارد ، که در آن 63 ٪ از کل حجم را نشان می دهند.

در ایالات متحده ، در همان ماه ، فروش خودروهای قابل شارژ 9 ٪ در تغییر سالانه به 3،039 کاهش یافته است. این حدود 28 ٪ از کل فروش را نشان می دهد.

در همین حال ، فروش اتومبیل های برقی قابل شارژ 116 ٪ در چین افزایش یافته است تا به 1،181 برسد (حدود 8 ٪ از کل). از نظر مدل ها ، دامنه Volvo شامل دو مدل کاملاً برقی است: refill Volvo C40 و شارژ Volvo XC40. هر دو به زودی نسخه های جدید کارآمد تری دریافت می کنند (در ایالات متحده ، مدل های پیشرانه ای احتمالاً جالب ترین خواهند بود).

در اینجا ماشین جدید ولوو برقی است که قصد دارد سنگین را ارسال کند

پس از EX90 و EX30 ، ولوو از ورود آینده یک ماشین برقی جدید با نام تجاری جدید خبر داد. دومی به شکل یک مینی بوس جدید ، که بالاتر از همه برای چین طراحی شده است ، خواهد بود. اما هیچ چیز کمی بعد ورود به اروپا را حذف نمی کند.

ولوو اخیراً بیکار نبوده است. اگر این شرکت قبلاً دو مدل برقی را در محدوده خود ، یعنی شارژ C40 و XC40 ارائه دهد ، این هنوز کمی سبک است. در واقع ، این شرکت قصد دارد دیگر از سال 2030 ، پنج سال قبل از مهلت تحمیل شده توسط اتحادیه اروپا ، دیگر اتومبیل های حرارتی را به بازار عرضه کند.

Volvo EX30

Volvo-XC40- (2022) -frandroid-2023

Volvo-Ex90-Frandroid-202

یک شبح بی سابقه

در این زمینه است که شرکت سوئدی چند ماه زودتر از EX90 بزرگ خود حجاب را بلند کرد ، که در نهایت جایگزین XC90 فعلی است که هنوز در هیبرید به بازار عرضه شده است. اخیراً ، نوبت EX30 کوچک برای دیدن نور روز نیز بود ، و جایگزین جدیدی برای دو SUV جمع و جور ذکر شده در بالا ارائه داد.

اما بدیهی است که تولید کننده فقط نمی تواند در این مورد استراحت کند. به همین دلیل او در حال آماده سازی است یک مدل کاملاً جدید را فاش کنید در ماه های آینده. اطلاعیه ای که واقعاً جای تعجب ندارد ، زیرا برخی از شایعات در مورد ورود یک وسیله نقلیه بی سابقه در محدوده برند اسکاندیناوی صحبت می کردند. اما این چی هست ?

این محتوا مسدود شده است زیرا شما کوکی ها و سایر ردیاب ها را قبول نکرده اید. این محتوا توسط YouTube تهیه شده است.
برای اینکه بتوانید آن را تجسم کنید ، باید استفاده از YouTube را با داده های خود که می تواند برای اهداف زیر مورد استفاده قرار گیرد ، بپذیرید: به خودتان اجازه دهید تا محتوا را با رسانه های اجتماعی مشاهده و به اشتراک بگذارید ، توسعه و بهبود محصولات D’Humanoid و آن را به اشتراک بگذارید. شرکا ، تبلیغات شخصی را در رابطه با مشخصات و فعالیت خود به شما نشان می دهد ، یک پروفایل تبلیغاتی شخصی را برای شما تعریف می کند ، عملکرد تبلیغات و محتوای این سایت را اندازه گیری می کند و مخاطبان این سایت را اندازه گیری می کند (بیشتر)

ژوئیه گذشته ، نمونه های اولیه از مینی بوس برقی آینده در چین دیده شده بود و کنجکاوی کاربران اینترنت را برانگیخت. و ما اکنون واضح هستیم ، این مدل بعدی ولوو است که هست. این اطلاعات به تازگی توسط خود سازنده در بیانیه مطبوعاتی که اخیراً منتشر شده است تأیید شده است. و خبر خوب ، دومی با یک فیلم کوتاه همراه است.

این به ما اجازه می دهد تا خیلی جزئی کشف کنیم کسی که نام EM90 را تحمل خواهد کرد. انتصاب که در حال حاضر برخی از نشانه ها را در مورد این وسیله نقلیه به ما ارائه می دهد ، که باید یک الگوی نزدیک به EX90 را نشان دهد. برای رکورد ، دومی است طول بیش از پنج متر و اندازه 1.96 متر عرض را برای 1.74 متر ارتفاع اندازه گیری می کند. یک کودک زیبا به طور خلاصه ، با ، به عنوان یادآوری ، وزن بیش از 2.8 تن در مقیاس.

یک مینی بوس قابل سکونت

اما این بار ، نقطه SUV از آنجا که این تازه وارد به عنوان MPV توصیف می شود (ماشین چند منظوره), بهتر با نام “مینی بوس” شناخته شده است خانه. اگر این بخش دیگر در مناطق ما واقعاً مد نیست ، این EM90 در واقع قصد ندارد ما را خوشحال کند. حداقل بلافاصله. و به دلایل خوب ، ولوو مشخص می کند که این بازار چین برای اولین بار مورد هدف قرار می گیرد.

سفارشات در آنجا باز خواهد شد از 12 نوامبر آینده, تاریخ مکاشفه رسمی. با این حال ، مستثنی نیست که دومی روزی راه را برای ما ایجاد کند. قانع کننده ترین نمونه ، به عنوان مثال ، Denza D9 جدید ، مینی بوس است که برای بازار چین طراحی شده است ، اما سرانجام در نمایشگاه مونیخ در ماه سپتامبر به اروپا می رسد. یک رقیب عالی برای سوئدی.

Zeekr 009

در حال حاضر ، اطلاعات مربوط به آن هنوز نادر است ، اما ما از قبل می دانیم که دومی بیش از همه در مورد سکونت او شرط می بندد. علاوه بر این ، او باید ویژگی های خاصی را با Zeekr 009 به اشتراک بگذارد ، این شرکت نیز بخشی از گروه Geely است. بنابراین ما باید به طور منطقی پایه دریا و همان موتور را پیدا کنیم دو موتور 271 اسب بخار, جلو و عقب. و وزن بیش از 2.8 تن نیز ..

دو باتری Qilin CTP 3.0 باید با ظرفیت 116 یا 140 کیلووات ساعت پیشنهاد شود ، و با توجه به چرخه WLTP ، استقلال را در حدود 660 کیلومتر می چرخاند. این باقی مانده است که حداکثر قدرت و زمان شارژ را بدانیم ، در حالی که این بسته می تواند در تئوری باشد ده دقیقه در یک ترمینال سریع پر شده است, مانند 500 کیلو وات که توسط NIO ساخته شده و در سوئد و همچنین در چین نصب شده است.

می خواهید به جامعه ای از علاقه مندان بپیوندید ? Discord ما از شما استقبال می کند ، این یک مکان کمک و اشتیاق متقابل در مورد فناوری است.