دوست – 100 ٪ ëlectric: به دوست خود دوست خود را بصورت آنلاین سفارش دهید ، راه حل جدید تحرک از سیتروئن ، دوست سیتروئن: به لطف پاداش اکولوژیکی جدید قیمت حتی ارزان تر?

خرید دوست سیتروئن

خدمات شرایط عمومی مراقبت از دوست من

در میامی

در میامی

دوست دوست در تمام سادگی ، بدون بسته تجهیزات.

تأمین مالی و خدمات

خصوصیات فنی

شما هنوز مطمئن نیستید ?

من پیکربندی خود را ذخیره می کنم

سؤالات متداول ، پاسخ به تمام س questions الات شما

100 ٪ سفارش آنلاین

100 ٪ سفارش آنلاین

یک تصمیم مالی 100 ٪ آنلاین برای افراد

یک تصمیم مالی 100 ٪ آنلاین برای افراد

14 روز برای تغییر نظر خود برای افراد

14 روز برای تغییر نظر خود برای افراد

خدمات مشتری برای گوش دادن به شما

خدمات مشتری برای گوش دادن به شما

امکان امتحان کردن در نزدیکی شما و تحویل خانه خود به خانه خود

امکان امتحان کردن در نزدیکی شما و تحویل خانه خود به خانه خود

شرایط استفاده از خدمات

شرایط عمومی فروش نقدی

خدمات شرایط عمومی مراقبت از دوست من

شرایط تحویل و تضمین در مورد LLD

“برای سفرهای کوتاه ، پیاده روی یا دوچرخه سواری #SédéplacePolluer”

دوست سیتروئن: به لطف پاداش جدید اکولوژیکی قیمت حتی ارزان تر ?

بلیط ورود دوست Citröen حتی در ماه های آینده ارزان تر است ? در هر صورت ، اعلامیه اخیر دولت ، که مایل به تقویت پاداش زیست محیطی اختصاص یافته به چهارگوشهای برقی است ، نشان می دهد. با این وجود ، این واقعیت که تولید دوست در مراکش واقع شده است می تواند بدون مجوز سیتروئن در برابر ماشین بازی کند.

دوست Citroen Bonus Eco

همانطور که ممکن است بدانید ، دولت فرانسه اخیراً تغییرات مهمی در جایزه اکولوژیکی اعلام کرده است. تا پایان سال ، معیار جدید زیست محیطی در شرایط اعطای این کمک خرید اضافه می شود.

همانطور که مقامات در لایحه “صنعت سبز” خلاصه می کنند ، ایده این است که نیز در نظر بگیرید انتشار CO2 مرتبط با ساخت وسیله نقلیه و در طول چرخه زندگی ، و همچنین مورد توجه قرار می گیرد استفاده از مواد بازیافت شده یا نه یا در طول تولید مبتنی بر زیست.

به عبارت دیگر ، فرانسه عمدتاً با این اندازه گیری هدف دارد اتومبیل های برقی ساخته شده در چین یا ایالات متحده. “” “پشتیبانی عمومی از وسایل نقلیه برقی ، به شکل فعلی خود ، از وسایل نقلیه تولید شده در شرایط سازگار با محیط زیست و در کشورهایی با مخلوط بسیار گازدار پشتیبانی می کند, دولت را تضمین می کند. وسایل نقلیه چینی واقعاً نمایش داده می شوند 45 ٪ ردپای کربن بالاتر از مدل های مشابه طراحی شده در اروپا.

یک جایزه اکولوژیکی تقویت شده برای چرخ دستی های برقی بدون مجوز

اما این همه چیز نیست. در کیت مطبوعاتی لایحه “صنعت سبز” ، ما در صفحه 42 می آموزیم که دولت همچنین مایل به تقویت “استپشتیبانی از وسایل نقلیه متوسط ​​و متوسط ​​”ارائه شده”, یا کوادریکسیل های برقی کوچک مانند سیتروئن آمی یا مایلی اخیر سازنده فرانسوی Ligier.

در حال حاضر ، مقدار پاداش این اتومبیل های برقی بدون مجوز تا حد امکان است 900 €. در واقع ، ما می توانیم انتظار داشته باشیم از طریق این جایزه جدید محیط زیست ، یک افزایش قابل توجه تر. به عنوان مثال هزینه بلیط ورود برای دوست Citroën ، به عنوان مثال ، 7،790 یورو تعیین شده است.

دوست می توانست از آن لذت ببرد … یا اصلاً

به جز این در واقع, بازی به دور از بازی نیست. همانطور که در بالا گفته شد ، معیار جدید زیست محیطی که توسط دولت ایجاد شده است می خواهد به فضیلت ترین تولید کنندگان خودرو افتخار کند ، با یک مزیت فرضی برای کسانی که سایت های تولیدی در اروپا دارند. با این حال ، ماشین کوچک این برند با شورون در قاره قدیمی ساخته نشده است ، اما در مراکش.

در نتیجه ، به جای بهره مندی از یک جایزه اکولوژیکی سخاوتمندانه ، دوست Citroën به سادگی نمی تواند از این کمک برای خرید گرانبها استفاده کند. این یک ضربه واقعی برای برند با قایق ها خواهد بود. و یک مزیت برای رقبای خود, Ligker در ذهن خود با Mily ساخته شده در Vendée.

  • اشتراک اشتراک ->
  • توییتر
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به یک دوست