ایده آل در هوای بارانی ، اسکوتر برقی هوای خالص 100 یورو کاهش می یابد – تعداد ، آزمایش هوای خالص: نظر کامل ما – اسکوتر برقی – Frandroid

تست برقی برقی خالص: اسکوتر برقی که باران می بارد

یک پشتیبانی طولانی در تنها دکمه قابل دسترسی دستگاه را روشن می کند. چراغ های فشار سریع یا چراغ ها را خاموش می کنند. سرانجام ، یک فشار کوتاه کوتاه به شما امکان می دهد حالت را تغییر دهید. این ساده ، مؤثر است. نزولی کوچک: خراش های پلاستیکی متر خیلی سریع.

ایده آل در هوای بارانی ، اسکوتر برقی هوای خالص 100 یورو کاهش می یابد

برقی خالص خالص // منبع هوا: برقی خالص

[معامله du jour] اسکوتر هوای خالص بخشی از اسکوتر برقی است از مارک انگلیسی خالص برقی. ارزش آن برای پول بسیار مناسب است ، برای دستگاهی با اتمام عالی ، مفید و دلپذیر برای رانندگی. یک اسکوتر که مناسب خواهد بود به اکثر کاربران برای استفاده در شهر. با ممنوعیت اسکوتر های سلف سرویس در شهر پاریس, در سپتامبر 2023 مؤثر نیست ، شکی نیست که بازار اسکوتر باید به خوبی پوشیده شود ، به خصوص با چنین تبلیغاتی.

ارتقاء این اسکوتر برقی خالص چیست؟ ?

هوای خالص 2 نسل ، از Pure Electric ، با کاهش 100 یورو در وب سایت رسمی این برند فروخته می شود. او می بیند که قیمت او از 499 یورو به 399 یورو می رود.

این اسکوتر برقی چیست ?

هوای خالص از طراحی لوله ای دلسوز ترین برخوردار است. خطوط تمیز آن نسبتاً ظریف و خالص برقی دستگاه های آن هستند. این اسکوتر از طراحی خوب و خوبی برخوردار است و یک بار در کنار هم احساس اطمینان از استحکام ارائه می دهد. هر قسمت جامد و کاملاً مونتاژ شده است ، از عصا گرفته تا دستگیره. دومی ، در کف ، راحت است ، اما در صورت باران ، آب را بیش از حد نگه دارید. عرشه در صورت بد آب و هوای بد بسیار خوب است. حتی در باران ، پاهای شما نمی لغزد ، و فضای کافی برای موقعیت عملی و راحت وجود دارد. دامنه هوای خالص دارای گواهی IP65 است و بنابراین برای مقاومت در برابر آب طراحی شده است.

سطح روشنایی ، آتش سوزی توقف عقب ، یک فانوس دریایی جلو و کاتادیوپترها به شما اطمینان می دهند که دیدید و دیده می شوید. مگر اینکه شب سوار شوید ، روشنایی کار را درخواست می کند. متر دایره ای حتی در نور مستقیم خورشید به راحتی قابل خواندن است. می توانید سطح باتری ، سرعت خود یا حالت رانندگی انتخاب شده را مشاهده کنید. در سمت رانندگی ، موتور 500 W اسمی موتور قدرت شتاب خوبی را ارائه می دهد. در حالت S (حالت برق) هوای خالص به سرعت به نظارتی 25 کیلومتر در ساعت می رسد. حتی با سرعت کامل ، رانندگی دلپذیر است و چرخش ها به راحتی گرفته می شوند. 17 کیلوگرم اسکوتر به خوبی توزیع شده است.

هوای خالص برای استفاده در زمان ناشایست مناسب است // منبع: برقی خالص

کمتر از 400 یورو هوای خالص معامله خوبی است ?

این یک معامله بسیار خوب برای یک اسکوتر با کیفیت قابل اعتماد برند است. که می گوید بهار می گوید باران. رانندگی یک چرخ یا اسکوتر در هوای بارانی همیشه به خودی خود یک چالش است ، همه اینها به دستگاهی که شما در آن هستید بستگی دارد. در کف مرطوب ، لاستیک های هوای خالص به درستی آب را تخلیه می کنند. پاک کن جاده را به خوبی نگه می دارد و ترمز یک پاسخ دهنده خوب از جمله در جاده های مرطوب را ارائه می دهد. در هوای خشک ، رانندگی انعطاف پذیر و اطمینان بخش است. با وجود عدم تعلیق ، لاستیک های 10 اینچی بخش خوبی از شوک ها و لرزش ها را جذب می کنند.

اگر می خواهید از جاده های کم رنگ جلوگیری کنید و بخشی از سفر حمل و نقل عمومی را بازی کنید ، آگاه باشید که هوای خالص به راحتی نمی شود. سیستم پیچ در واقع طولانی و خسته کننده است و باعث نمی شود که شما بخواهید دستگاه را بیش از حد لازم بچسبانید و آشکار کنید. استقلال جانبی ، حداکثر سرعت ، بسته به وزن و هوای بد ، بین 15 تا 20 کیلومتر حساب کنید. اگر بیش از 15 کیلومتر در روز ساخته شده اید ، در طول روز یک شارژ مجدد را ارائه می دهید تا شگفتی های ناخوشایند نداشته باشید. برای شارژ 280 WH در باتری 36 ولت کمی کمتر از 5 ساعت طول می کشد.

برای … بیشتر

منبع: شماره

مطمئناً: شما بسته 4G 4G خود را پرداخت می کنید بسته موبایل 4G یا 5G بعدی خود بدون تعهد در این راهنمای مقایسه بسته بندی موبایل بدون تعهد است

آینده NUMERAMA به زودی فرا می رسد ! اما قبل از آن ، ما به شما احتیاج داریم. شما 3 دقیقه فرصت دارید ? به تحقیقات ما پاسخ دهید

همه انتخاب معاملات خوب را پیدا کنید

پیوندهای خاصی از این مقاله وابسته است. ما همه چیز را در اینجا توضیح خواهیم داد.

تست برقی برقی خالص: اسکوتر برقی که باران می بارد

خالص برقی بازار انگلیس خود را برای فتح تحرک برقی در اروپا با ارائه اسکوتر با ضد آب به عنوان یک کلمه مهم ترک می کند. چه چیزی باعث ناراحتی دنیای کوچک تحرک برقی شهری می شود.

IA1A1800

از کجا بخریم
هوای خالص با بهترین قیمت ?
419 € پیشنهاد را کشف کنید
419 € پیشنهاد را کشف کنید
499 € پیشنهاد را کشف کنید

این آزمایش در 16 مارس 2022 انجام شده است و ممکن است بازار از آن زمان تکامل یافته باشد. با مقایسه ما مشورت کنید تا محصولات جدیدتر را که به طور بالقوه با شما مرتبط است کشف کنید.

نظر کامل ما
هوای خالص

16 مارس 2022 03/16/2022 • 19:02

بازار تحرک جدید شهوتان را برانگیخته است ، اما تعداد کمی از بازیگران قادر به ادعای بخش واقعی کیک هستند. Pure Electric یک برندی است که از کشور مری پوپینز به ما می آید و با شرط بندی در یک نکته اساسی در انگلیس ، شروع به به دست آوردن بزرگی می کند: ضد آب.

اولین آزمایش ما در این محدوده در مدل خالص Air Soll Model 499 Euros قرار دارد. قیمتی که آن را در مقابل Scooter Electric Xiaomi Mi Pro 2 ، Mi Scooter 3 و Ninebot G30 قرار می دهد. بنابراین سؤال این است: آیا این هوای خالص قادر به خنثی کردن رهبران بخش مورد اختلافترین بازار است ?

برگه فنی

مدل هوای خالص
استقلال اعلام شد 30 کیلومتر
زمان شارژ اعلام شد 300 دقیقه
حداکثر سرعت 25 کیلومتر در ساعت
نیروی موتور 500 وات
حداکثر وزن پشتیبانی شده 120 کیلوگرم
قیمت 419 €
برگه محصول

این TES از مدل وام توسط برند ساخته شده است.

طرح

ظریف

این یک طراحی خوب است. نقاشی همه در لوله ها ظاهری صنعتی و تمیز می بخشد. لوله های مورد استفاده برای اتصال گال های لوله ای به عرشه. علاوه بر این ، این به شما امکان می دهد تا در فضای نسبتاً محکم یک ضدیت را بکشید. چه چیزی سفر زنجیره ای یا U را محدود می کند و به همین دلیل افراد بیمار را با چرخ دستی آزار می دهد.

IA1A1775

IA1A1786

IA1A1763

ما به این داستان ضد آب می آییم. ما کاملاً شیفته بودیم ، زیرا این موضوعی است که در دنیای اسکوتر صحبت های زیادی می کند. کل محدوده خالص دارای گواهی IP64 است. فراتر از صدور گواهینامه ، یک تصور وجود دارد که برای مقاومت در برابر آب طراحی شده است. برای این کار ، تمام عناصر محافظت می شوند. کابل ها همه زخمی شده و باتری در کنار آن جدا شده است.

بدیهی است که این برای ما کافی نبود و ما مجبور شدیم قلب واضحی داشته باشیم.

بنابراین ما پارکا و شجاعت خود را برای سوار شدن در باران باران گرفتیم. این ساده است: در طول مدت محاکمه ، 80 ٪ از سفرها در باران انجام شده است. بعداً در این آزمایش به رفتار اسکوتر نزدیک خواهیم شد.

IA1A1808

R0000452

R0000448

R0000450

R0000435

R0000475

IA1A1781

با این ظاهر لوله ای ، چرخ های سیاه و باتری پنهان آن در پشت عرشه ، جذابیت های برقی خالص با طراحی آن ، از دیدگاه ذهنی. خارج از قدم با جنبه های GUNDAM رقبا. مسلماً ، طراحی به طور کلی معیار اصلی هنگام خرید اسکوتر نیست ، بلکه به همان اندازه برای اتصال ظریف به مفید و دلپذیر است.

از طرف پایان ، واقعاً خیلی خوب است. هیچ چیز حرکت نمی کند و همه چیز در جای خود قرار ندارد: دسته ترمز یک پاسخ دهنده خوب ، گالوها را ارائه می دهد ، علی رغم آنچه به او تحمیل شده است (لرزش ، افزایش چرخ سبک ، عبور از موانع کوچک) بازی را نشان نمی دهد. حتی عصا کار را انجام می دهد ، اگرچه کمی کم است.

استفاده ساده اما مؤثر

مچ دست از کف ، از هر کیفیتی ساخته شده است اما راحتی بسیار خوبی دارد. فقط نزولی: آنها برای خشک شدن وقت می گیرند.

R0000449

R0000445

در سمت روشنایی ، حداقل Panoply وجود دارد: یک بازی LED عقب با STOP FIRE ، CATADIOPTERS و یک طراحی قدیمی در جلو در جلو در جلو. این فانوس دریایی به خوبی روشن می شود ، کاملاً گسترده و می تواند به صورت عمودی با دست تنظیم شود. باز هم ، هیچ چیز مانع از اضافه کردن نورپردازی اضافی نمی شود ، اما مورد ارائه شده در حال حاضر این ترفند را انجام می دهد.

عرشه گسترده است ، یک چنگال عالی و حتی مرطوب ارائه می دهد. همه قادر خواهند بود با راحتی بسیار خوبی رانندگی کنند زیرا حتی یک جفت 45 مکان خود را در آنجا پیدا کرده است.

IA1A1766

R0000432

R0000450

متر دایره ای ، به راحتی قابل خواندن و آبی است که در یک محیط شبانه به چشم ها حمله نمی کند و در آفتاب کامل کاملاً قابل خواندن است (از پس زمینه سیاه متشکرم). ما نشانگر باتری ، سرعت ، حالت را می بینیم (در اینجا “S” قرمز قدرتمندترین حالت را نشان می دهد). حالت آهسته تر و حالت پیاده روی در دسترس است ، اما احتمالاً هرگز از آنها استفاده نخواهید کرد.

یک پشتیبانی طولانی در تنها دکمه قابل دسترسی دستگاه را روشن می کند. چراغ های فشار سریع یا چراغ ها را خاموش می کنند. سرانجام ، یک فشار کوتاه کوتاه به شما امکان می دهد حالت را تغییر دهید. این ساده ، مؤثر است. نزولی کوچک: خراش های پلاستیکی متر خیلی سریع.

ما به عدم وجود برنامه تلفن همراه توجه می کنیم ، به این معنی که هیچ ردیابی GPS در آنجا نیست. حتی به روزرسانی نرم افزار برنامه یا اسکوتر. همچنین این یک راه خوب برای رهبری نیست.

شروع نیاز به راه اندازی اسکوتر با پای است. بیش از امنیت استقبال در جای دیگر. زیرا چرخ شتاب یک چویا حساس است.

یک سیستم تاشو خسته کننده

ما به قسمت خارق العاده می رسیم. هوای خالص از تثبیت سریع خواهران بزرگ خود ، Pro و Pro LR بهره نمی برد. نتیجه: ما خودمان را در حال چرخش می دانیم ، و این در چند دور ، چرخ ثابت برای چرخش گال ها. خسته کننده است. به خصوص در حمل و نقل عمومی که احتمالاً با این مدل استفاده خواهید کرد ، همانطور که بعداً در بخش استقلال خواهیم دید.

R0000440

R0000441

این سیستم مقاوم است ، اما مانند همه سیستم های پیچ ، از رفتن به آنجا ، تحت مجازات دچار مشکل در شستشوی بعدی ، سپس در معرض خطر آسیب رساندن به چرخ ، خودداری کنید. از طرف دیگر ، یک ضمیمه فلزی گال های تاشو را مسدود می کند تا اسکوتر حمل و نقل را آسان تر کند.

سرانجام ، توزیع وزن هنگامی که هوای خالص ایده آل نباشد: 17 کیلوگرم آن را در مدلهایی قرار می دهد که روزانه در حمل و نقل عمومی بسیار سنگین هستند.

هدایت

اولین چیزی که مرتباً اسکوتر را شوکه می کند ، عدم ترمز الکترومغناطیسی است. وقتی شتاب دهنده را رها می کنید ، هیچ چیز حرکت نمی کند. خیلی خوبه. با این حال ، که بیشترین میزان را می تواند و اگر امکان به حداقل رساندن آن در رقبا باشد ، در اینجا اینگونه نیست. آیا شرم آور است ? هیچ. که لزوماً ما را به سمت ترمز سوق می دهد.

ترمز به یک سیستم طبل واقع در قسمت جلویی و مدیریت شده توسط کابل واگذار شده است. با وجود تمام تلاش های من برای مسدود کردن چرخ در زمین مرطوب ، در هیچ زمان جلوی جلو یا لغزش نیست. با این حال ، ترمز جلوی منحصر به فرد مرتبط با اثر اهرم (به عنوان یک یادآوری ، شما در بالای دسته های دسته ای که یک اثر اهرم ایجاد می کند ، وزن دارید) بهترین ایده نیست.

اگر ترمز در جلو باشد ، عمدتا به این دلیل است که موتور در عقب است. در اسکوتر بهتر از یک کشش است. این اجازه می دهد تا در صورت بروز یک مانع کوچک ، چرخ جلو از بین برود. مانور که در یک Xiaomi 365 Pro خیلی اوقات در یک لغزنده کوچک از چرخ جلو به پایان می رسد.

چابک و قدرتمند

از بین تمام اسکوتر های موجود در این محدوده ، این هوای خالص دلپذیر ترین رانندگی است. این بسیار چابک است و می تواند به نوبه خود زوایای بسیار قابل توجهی را به خود بگیرد. ما می آییم تا در آخرین لحظه از موانع کوچک خودداری کنیم. مرکز گرانش کم به مقدار زیادی کمک می کند و 17 کیلوگرم دستگاه کاملاً احساس نمی کند.

موتور قدرتمند است. این زوج در حالت “قرمز” قوی می شوند اما بی رحمانه هم نیستند. ما به رغم 100 کیلوگرم راننده روی آن به سرعت به سمت نظارتی 25 کیلومتر در ساعت می رویم. توجه داشته باشید که انرژی موتور برای مدت زمان باتری یکسان است. بر خلاف سایر مدل هایی که به سرعت سرعت 15 یا 10 کیلومتر در ساعت را می شکنند.

در واقع ، ما از روی دسته ها لذت می بریم ، عضلات گونه ها آرام می شوند و لبخند می زنیم. آنچه دیده می شود ، وضعیت فعلی ، یک لوکس کوچک است.

لاستیک های 10 اینچی نیستند بدون لوله اما یک مایع ضد هک را سوار کنید. در مورد شیائومی ، لازم است با دقت مراقب فشار باشید: بین 3.5 و 4 میله. در طول آزمایش ، ما در 4 میله بودیم. شیر مکعب تورم را عملی می کند اما تغییر محفظه هوا حتی ظریف تر است.

عدم تعلیق در این محدوده قیمت معمول است و کوچکترین قسمت پوشیده از سنگفرش ها به شما یادآوری می کند. هیچ چیز واقعاً مشکل ساز نیست ، زیرا لاستیک های 10 اینچی در حال حاضر بخش خوبی از ارتعاشات را جذب می کنند.

در باران ، رفتار خوب

اگر به خوبی پوشانده شوید ، اسکوتر هوای خالص می تواند تا زمانی که کف گل آلود نباشد ، شما را به شدت همراهی کند. ما را اشتباه نکنید ، سایر اسکوتر ها بدون صدور گواهینامه همین کار را انجام می دهند ، به جز این که آنها هیچ تضمینی برای پوشش مشکلاتی ندارند که می توان ایجاد کرد. در حالی که محدوده خالص مدیریت را تحت شرایط گارانتی ثبت می کند.

که ما را به سمت رسیدگی و رفتار در خاک مرطوب یا حتی سیلاب سوق می دهد. نکته اول ، لاستیک ها. آنها به اندازه کافی آب را تخلیه می کنند. بر خلاف ماشین یا موتور سیکلت ، اسکوتر به 25 کیلومتر در ساعت محدود می شود. در ابکلانی تقریبا غیرممکن هستند. با این حال ، ترمز می تواند ، وادار کردن بسیار زیاد ، چرخ جلو را کمی مسدود کند.

همانطور که در بالا ذکر شد ، این مورد نبود. اما وقتی مدل وام را گزارش کردم ، یکی از افراد مغازه به من گفت که یک بار برای او اتفاق افتاده است تا از ماشین جلوگیری کند و او توانسته است به موقع ترمز کند ، زیرا حتی با کشویی ، اسکوتر متوقف شده بود.

وقتی در مورد حداکثر سرعت صحبت می کنیم ، سرعت خود آنقدر خطرناک نیست ، اما در صورت غیر منتظره چه اتفاقی می افتد. با سرعت 25 کیلومتر در ساعت ، هوای خالص اطمینان بخش است.

IA1A1807

IA1A1802

با توجه به چرخش ، آدامس ، نه لطیف ، روسازی را به خوبی نگه می دارد. سرانجام ، این زوج ، اگرچه در حالت “ورزش” زنده هستند ، چرخ عقب را نمی لغزد. به طور خلاصه ، می توانید از اسکوتر کف مرطوب و بدون هیچ گونه دلهره استفاده کنید.

شما فقط باید خود را خوب بپوشانید.

خودمانی

ما بعد از سیستم تاشو به نقطه مشکل دیگر می رسیم: استقلال. او بد نیست. با 100 کیلوگرم در آن ، می توان سفر از بلوار سباستوپول به مرکز خرید Crétil Soleil را با یک سرعت ، با سرعت 25 کیلومتر در ساعت و چندین توقف و عزیمت به چراغ ها و تقاطع ها سفر کرد. این دقیقاً 18 کیلومتر است.

از طرف دیگر ، الگوهای سبک تر مطمئناً باید به بیست کیلومتر برسند. از طریق مقایسه ، ما طیف وسیعی از حدود 20 تا 22 کیلومتر در اسکوتر شیائومی Mi 3 را ذکر کرده بودیم که بنابراین در این زمینه از طریق موضوع خود پرواز نمی کند.

پس از این مسیر ، تقریباً 5 ساعت طول کشید تا باتری 280 WH را در 36 ولت شارژ کنید. نکته خوب ، با این حال ، غیبت کامل سوت در طول بار.

از آنجا که ما در مورد باتری صحبت می کنیم ، بدانید که این نشانگر خیلی دقیق نیست و فقط یک بازی از میله ها را به عنوان اطلاعات ارائه می دهد. متاسفانه درصد دقیقی.

این عنصر تعیین کننده در مورد خرید این اسکوتر است. اگر 15 کیلومتر برای انجام دادن دارید ، و سپس می توانید آن را با 5 ساعت مقابل خود شارژ کنید ، پس این اسکوتر یک پیشنهاد عالی است و می تواند هر روز در این فاصله ، حتی در -5 درجه سانتیگراد با 100 کیلو بالاتر از شما دنبال کند. اگر از طرف دیگر ، باید از طریق جعبه حمل و نقل عمومی بروید ، ایده آل نیست.

اسکوتر برقی خالص Pure Air Pro – سیاه

  • اسکوتر برقی خالص Pure Air Pro - سیاه
  • اسکوتر برقی خالص Pure Air Pro - سیاه
  • اسکوتر برقی خالص Pure Air Pro - سیاه

اسکوتر برقی خالص Pure Air Pro – سیاه

مبادله رایگان ظرف 30 روز

منحصراً آنلاین

تحویل بین . و .

در انبار.

قیمت تبلیغاتی معمول قیمت 489.99 یورو

مقدار (0 در سبد) مقدار اسکوتر برقی برقی خالص خالص Pure Pro – Black را کاهش می دهد

مقدار اسکوتر برقی برقی خالص برقی Pure Pro – Black را افزایش دهید

بارگیری در دسترس بودن به روزرسانی سرویس برداشت غیرممکن است

در مدل Pure Air Pro طراحی شده است تا در محیط های مرطوب مورد استفاده قرار گیرد. در شاسی و قاب فولادی پایدار از مدل Pure Air Pro برای عبور از گودال های آب و باران های شدید بدون ترس از آسیب های ناشی از آب طراحی شده است.
او موتور 500 W پاسخ دهنده را در شتاب ارائه می دهد و به شما امکان می دهد دنده های صعود تا 24 درجه با سهولت. اسکوتر Pure Air Pro دارای یک استقلال تا 50 کیلومتر با یک بار واحد ، به لطف آن باتری با ظرفیت 36 ولت – 12800 میلی آمپر ساعت, همه به سرعت حداکثر 25 کیلومتر در ساعت. با تشکر از آن 10 “چرخ های گسترده”, با لاستیک و شرکت های هواپیمایی بادی پر از پیش بینی مایع برای حداکثر راحتی و ایمنی ، مراحل جاده ای و نواقص دیگر مشکلی نخواهد بود. Pure Air Pro به شما امکان می دهد تا در حالی که چنگال بهتری را ارائه می دهید ، مسیر خود را به طور پایدار ادامه دهید. او پیوست سیستم ترمز دوتایی, با ترمز جلوی مکانیکی با طبل و ترمز عقب الکترونیکی با بازیابی انرژی که در همه شرایط قدرت ترمز قابل اعتماد و ایمن را تولید می کند ، در حالی که انرژی را در باتری برای یک استقلال اضافی مجدداً مجدداً نشان می دهد. Pure Air Pro همچنین به کلیه سیستم های کنترل هوشمند (از جمله 3 حالت رانندگی) ، صفحه نمایش یکپارچه و یک مجهز است درگاه بار USB واقع در نوار دسته ، به شما امکان می دهد تلفن هوشمند ، بلندگو قابل حمل یا لامپ های خود را همانطور که می خواهید شارژ کنید. او همراه با برنامه موبایل خالص که داده های اضافی را در مورد سفرها و یادآوری های نگهداری عملی ارائه می دهد. برای باز و بسته شدن سریع هنگام مسافرت ، این مدل دارای یک است مکانیسم قفل “کلیک”, که به شما امکان می دهد آن را در یک کمد در خانه قرار دهید ، یا آن را در محل کار خود در زیر دفتر خود بکشید و آن را به راحتی در حمل و نقل عمومی با خود ببرید.
سیستم قفل “قفل قفل” پیشرفته ستون را با خیال راحت مسدود می کند ، برای یک باز و بسته ساده و کاربردی در طول سفرهای شما.

استاندارد آب بندی IP65 :: مهر و موم گرد و غبار و محافظت در برابر جت های آب از همه جهات به لنس.

مراقب باشید که استفاده خود را به خوبی با ضد آب اسکوتر خود سازگار کنید.

امکانات

خودمانی 50 کیلومتر
ظرفیت باتری 12800 میلی آمپر ساعت
ضمانت باتری 24 ماه
زمان بارگیری 510 دقیقه
وزن (کیلوگرم) 16.5 کیلوگرم
حداکثر بار (کیلوگرم) 120 کیلوگرم
حداکثر سرعت، بیشینه سرعت 25 کیلومتر در ساعت
نوع تایر یک محفظه هوا
فشار تایر 3.5 بار
قطر چرخ 10 “
حداکثر شیب صعود 24 درجه
در دسترس بودن قطعات یدکی · 2 سال
امکانات