سکس فرانسوی و پورنو 100 ٪ رایگان در HD – سایت های رایگان ، پورنو: استرالیا پروژه تأیید سن خود را رها می کند

سایت های پورنو: چرا استرالیا پروژه خود را برای تأیید سن کاربران اینترنت رها می کند

شما لزبین را دوست دارید ? جایی که مو بور ، سبزه ، سرخ ، سرخ و همچنین شلخته های قدیمی در رختخواب سرگرم کننده است ? خوب شما آنها را در اینجا پیدا خواهید کرد. ما صحنه های همجنسگرا واقعی داریم که می توانید هزاران فیلم پورنو همجنسگرا بدست آورید. افراد مشهور پورنوگرافی در وب سایت رایگان پورنوگرافی ما از دست نخواهند داد. زنان و مردان مواد مخدر که به هر طریق ممکن رابطه جنسی را انجام می دهند. ستاره های پورنو فرانسوی و در سراسر جهان.

رایگان

رده CAM4

یک بلوند اعتراف می کند و در CAM4 در گربه دم می گیرد

یک تلفظ ناشناخته یک لوله

یک دختر بزرگ با یک blowjob عالی

نوکر

Bokep Indo Terbaru از یک چاشنی کوچک

سه نفر از لزبین ها با شلخته های گرمتر فرانسه

بهترین پورنو کاملاً رایگان در فرانسه.

به وب سایت رایگان پورنو خوش آمدید که مطمئناً بهترین های مستهجن در فرانسه را کشف خواهید کرد. اتصال سریع ، بسیار آسان و بدون عوارض. این سایت حاوی مقدار زیادی از محتوای شهوانی و همچنین جنسی است.

در این سایت پورنوگرافی ، مطمئناً فیلم های پورنو از چند دسته را پیدا خواهید کرد که در آن می توانید انواع کلیپ های مستهجن را در HD ، کاملاً رایگان مشاهده کنید. برای فیلم های طولانی مدت مستهجن ، بسته به ترجیحات شما ، به دنبال هر نوع دسته بندی خواهیم بود. ما روی Hentai تمرکز می کنیم و فیلم های انیمیشن بسیار مهیج نیز داریم.

شما لزبین را دوست دارید ? جایی که مو بور ، سبزه ، سرخ ، سرخ و همچنین شلخته های قدیمی در رختخواب سرگرم کننده است ? خوب شما آنها را در اینجا پیدا خواهید کرد. ما صحنه های همجنسگرا واقعی داریم که می توانید هزاران فیلم پورنو همجنسگرا بدست آورید. افراد مشهور پورنوگرافی در وب سایت رایگان پورنوگرافی ما از دست نخواهند داد. زنان و مردان مواد مخدر که به هر طریق ممکن رابطه جنسی را انجام می دهند. ستاره های پورنو فرانسوی و در سراسر جهان.

ما به شما دسته هایی را با آب زیادی به شما پیشنهاد می دهیم ، که باعث می شود وقتی واقعاً هیجان زده می شوید ، شما را چرت بزنید. بنابراین شما از لذت بردن از کلیپ های ویدیویی پورنو رایگان ما لذت خواهید برد ، زیرا همه آنها بیش از 10 دقیقه دارند. این به شما زمان لازم برای دیدن صحنه های مورد علاقه خود را می دهد. در صورت تمایل می توانید به جلو بروید ، مکث کنید یا به عقب برگردید. تبلیغات ما شما را آزار نخواهد داد. ما مراقبت کرده ایم که آنها را تا حد امکان باهوش نگه داریم و از آنها سوءاستفاده نکنیم. هیچ کس دوست ندارد بسیاری از ویندوزها را ببندد تا بتواند از یک فیلم پورنو رایگان عالی لذت ببرد.

اکنون می توانید از آن قدردانی کنید و همچنین به خاطر داشته باشید که اگر می خواهید ایده ها ، مشاوره ، مشکلات یا هر چیز دیگری را به اشتراک بگذارید ، می توانید با بحث در مورد فیلم های خاص این کار را انجام دهید ، یا می توانید با استفاده از گزینه ارائه شده نظرات خود را برای ما ارسال کنید. از این لیست کامل فیلم های مستهجن ، با دسترسی بسیار آسان و سریع و همچنین محتوای وب با کیفیت برتر استفاده کنید.

محدود به بزرگسالان

کپی رایت 2023 © رایگان.xxx کلیه حقوق محفوظ است.

سایت های پورنو: چرا استرالیا پروژه خود را برای تأیید سن کاربران اینترنت رها می کند ?

برای دولت استرالیا ، کنترل سنی مؤثر مستلزم آن است که تعادل بین محرمانه و امنیت تضمین شود

در صورت عدم وجود ابزارهای مناسب ، دولت استرالیا تصمیم گرفته است یک سیستم چک سنی را برای سایت های پورنو معکوس کند.

مانند چندین کشور ، از جمله فرانسه ، استرالیا با تحمیل سایت های مستهجن برای بررسی سن بازدید کنندگان خود ، از افراد زیر سن قانونی محافظت می کند. مسئول امنیت کاربران اینترنت استرالیا ، کمیسر ESAFETY در ماه مارس برای راه اندازی چنین سیستمی توصیه کرده بود. با این حال ، سازمان عمومی به تکنیک های خاصی برای کنترل سن بازدید کنندگان از این سایت های بزرگسالان توصیه نکرده است.

پس از معاینه ، دولت استرالیا سرانجام پروژه خود را رها کرد و معتقد بود که ابزارهایی که در حال حاضر موجود است “ارائه تمام مشکلات احترام به حریم خصوصی ، امنیت ، کارآیی و اجرای”. او “واضح است که زمان تحمیل اقدامات تأیید سنی هنوز فرا نشده است”, وی چهارشنبه اعلام کرد.

کدهای جدید رانندگی تقویت شده

برای دولت استرالیا ، کنترل سنی مؤثر به ویژه نیاز به تعادل بین محرمانه بودن و امنیت دارد, “بدون ایجاد خطر به اطلاعات شخصی از بزرگسالانی که دسترسی به آنها را انتخاب می کنند” به سایت های مستهجن. اگرچه او پروژه خود را رها کرده است ، اما قصد دارد برای این بخش اقدام کند و خواستار انجام کارهای بیشتر برای اطمینان از ایمنی کاربران اینترنت استرالیا ، به ویژه افراد زیر سن قانونی است.

“حتی اگر بسیاری از سیستم عامل ها برای محافظت از کودکان اقدامات فعال انجام دهند ، به ویژه با اتخاذ مکانیسم های ضمانت سنی ، بیشتر و باید انجام شود”, آیا او اعلام کرد. دلیل اینکه او روی آن تمرکز خواهد کرد “ایجاد کدهای جدید رانندگی تقویت شده” در نظر گرفته شده برای ناشران سایتهای مستهجن ، بلکه شبکه های اجتماعی.

توجه داشته باشید که استرالیا اولین کشوری نیست که مشکلات فنی و قانونی تأیید سن آنلاین را معکوس می کند. انگلستان در سال 2019 یک پروژه مشابه را رها کرده بود ، به ویژه به دلیل خطرات ناشی از حریم خصوصی. با این حال ، این کشور آن را در سال 2022 به جدول تحویل داده است ، و اطمینان حاصل می کند که فن آوری های کنترل سنی که سایت های مستهجن برای اجرای آنها باید اجرا کنند ، نیازی به تأیید هویت کامل ندارند.