نسخه های الکتریکی 100 ٪ جدید Mini و Mini Countryman فاش شده است – دیجیتال ، Mini Cooper SE 2023 – تست ها ، اخبار ، عکس ها و گالری های فیلم – راهنمای خودکار

مینی کوپر برقی

Mini Cooper با داشتن به روزرسانی برای سال مدل 2022 ، در حال حاضر به نسل بعدی خود روی می آورد. نمونه های اولیه استتار در چند نوبت دیده شده است ، اما این بار ، ماشین خود را در معرض نور قرار داده است. به طور خاص ، ما هنوز در مورد یک نمونه اولیه صحبت می کنیم (به نظر می رسد یک مینی است ..

نسخه های جدید 100 ٪ الکتریکی Mini و Mini Country خود را نشان می دهند

Mini از نسل های جدید City Car Cooper و SUV Countryman رونمایی می کند. این دو مدل برای اولین بار در نسخه های الکتریکی 100 ٪ Cooper E و Cooper SE ، قبل از ورود حرارتی ارائه شده است.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

مینی قطعاً صید را گرفت. پس از یک نسخه برقی از ارگ افسانه ای هچ ، سه درب در نسل فعلی ، همچنین در یک مبدل بسیار محرمانه به بازار عرضه شد ، برند انگلیسی آرزو می کند طیف وسیعی از مدلهای باتری خود را گسترش دهد.

او امروز با آشکار کردن آخرین نسل خودروی شهری ، بلکه SUV Countryman خود ، اولین بار در 100 ٪ برقی آن را نشان می دهد. دومی قبلاً از نسخه هیبریدی قابل شارژ راضی بود.

سرانجام رشد برای مینی کوپر به پایان رسید ?

از طرف سبک ، کوچکترین مینی مدرن ، که اکنون به سادگی به آن کوپر گفته می شود (که قبلاً سه درب را دریغ می کرد) ، استراتژی افتتاح شده توسط بزرگان خود را ادامه می دهد. از آنجا که کسب Mini توسط گروه BMW ، مدل ها از یکدیگر پیروی می کنند و به طور یکسان به نظر می رسند. این نسل چهارم مینی مدرن نیز از این قاعده مستثنی نیست و فوراً قابل تشخیص است ، اگرچه کاملاً بی سابقه است. از طرف دیگر ، اگر می توانستیم از اینکه مینی چند سانتی متر دیگر به دست بیاورد ، این طور نیست. طول آن 3.86 متر طول ، تقریباً به اندازه آخرین نسخه های نسل قبلی است.

در زمانی که اتومبیل های بیشتر و بیشتر SUV ها را با محافظت از بدن پلاستیکی بازی می کنند ، Mini Cooper با رها کردن خطوط بال نسخه های قبلی ، مسیر مخالف را طی می کند. ما همچنین دستگیره های جدیدی از درهای کرکی را مشاهده می کنیم ، که در کاهش مسیر آیرودینامیکی شرکت می کنند (CX با 0.28). Chromas کاملاً از ماشین ناپدید شده است و چراغ های عقب ، که توسط یک پرچم سیاه وصل شده اند ، یک شکل مثلثی را اتخاذ می کنند ، اما گره ای را به پرچم انگلیس بزرگ نگه دارید.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

فضای داخلی مینی جدید بیشتر نوآوری می کند. این مواد جدید را برای برخی از بازیافت اتخاذ می کند ، و ترکیب سنتی ابزار دقیق را رها می کند. از این پس ، اطلاعات رانندگی فقط در یک صفحه مرکزی دایره ای OLED جدید (قطر 24 سانتی متر) نمایش داده می شود ، که ابزار اصلی MINI اصلی را به یاد می آورد و روی صفحه نمایش Head -up. افسوس ، دومی گزینه ای است که ناگهان تقریباً ضروری به نظر می رسد.

مینی هموطن می خواهد در لیگ های بزرگ بازی کند

از طرف کشور ، تحولات سبک از اهمیت بیشتری برخوردار است. SUV تفاوت خود را از ماشین شهر نشان می دهد و خطوط انبار بیشتری را به نمایش می گذارد. در حالی که مدل قبلی قبلاً 20 سانتی متر از اولین SUV Mini رشد کرده بود ، این نسل جدید هنوز 13 سانتی متر کسب می کند تا در مجموع 4.43 متر برسد. او به طور ناگهانی در گروه دیگری ، یعنی SUV های جمع و جور ، جایی که با مدلهایی مانند مرسدس GLA/EQA ، BMW X1/IX1 ، Volvo XC40 و Audi Q3 و Q4 e-tron رقابت می کند ، می رود. این رانش رشد با هدف تولید یک SUV برقی کوچکتر از Countryman ، با الهام از مفهوم Aceman توضیح داده می شود.

بنابراین Countryman آرزو دارد خانواده ها را اغوا کند. به همین ترتیب ، یک صندلی عقب کشویی را در 13 سانتی متر ارائه می دهد که سه پرونده از آن به صورت جداگانه کج می شوند. برای بقیه ، ارائه داخلی شبیه به خواهر کوچکش کوپر است.

دو موتور الکتریکی قبل از رسیدن حرارتی

نسخه های الکتریکی Mini Cooper جدید از طریق همکاری بین گروه BMW و Great Wall Motor در چین تولید می شود و بر اساس یک بستر اختصاصی ساخته شده است. به عبارت دیگر ، نسخه های بنزینی آینده ، که هنوز ارائه نشده است ، در واقع بر اساس یک مدل جداگانه ساخته خواهد شد. ما هنوز نمی دانیم که آیا ظاهر آنها به این پایگاه فنی متفاوت خیانت خواهد کرد ، اما ما از قبل می دانیم که آنها همچنان در آکسفورد (انگلیس) تولید می شوند. نسخه های پنج درها و قابل تبدیل نیز انتظار می رود.

هموطن جدید ، که از نظر فنی از BMW IX1 مشتق شده است ، در آلمان تولید می شود. همچنین باید موتورهای بنزینی ، هیبریدهای قابل شارژ و شاید حتی دیزل را ارائه دهد.

در حال حاضر ، دامنه Mini Cooper و کشور برقی از دو نسخه مختلف تشکیل شده است: Cooper E و Cooper. در مورد Countryman ، نسخه کوپر 313 اسب بخار دارای یک موتور الکتریکی دوم در محور عقب خود برای All4 All -Wheel Drive است.

Mini Cooper جدید به باتری 40.7 کیلووات ساعت در نسخه Cooper E (305 کیلومتر استقلال) و 54.2 کیلووات ساعت برای Cooper SE (402 کیلومتر) مجهز شده است. یک بسته واحد 64.7 کیلووات ساعت Countryman Cooper E (462 کیلومتر) و Cooper SE همه 4 (433 کیلومتر) را تغذیه می کند. با این حال ، مینی مشخص می کند که این داده های فنی هنوز موقتی است.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

تمام اخبار دیجیتالی را در Google News دنبال کنید

مینی کوپر است

Mini Cooper SE 2023

در یک نسخه واحد ارائه می شود ، کوپر تنها مدل الکتریکی 100 ٪ در Mini است. موتور الکتریکی آن 181 اسب بخار نیرو می یابد و همه چیز را به چرخ های جلو می فرستد. این باتری دارد که ظرفیت آن 32.6 کیلووات ساعت است. سازنده استقلال 183 کیلومتری را با یک بار واحد اعلام می کند که آن را به یک وسیله نقلیه برقی از نوع شهری تبدیل می کند. در آکسفورد در انگلیس ساخته شده است.

آزمایش و پرونده ها

وسایل نقلیه برقی فضای بیشتری را در بازار می گیرند و مصرف کنندگان آنها را پاره می کنند. به این معنا ، راهنمای خودکار 10 وسیله نقلیه برقی مقرون به صرفه را گردآوری کرده است. همه آنها این مزیت را دارند که واجد شرایط بودن در تخفیف استانی و فدرال ، برای کل ..

این انرژی مینی سرریز هر سفر را خوشایند می کند ، و هنگام نزدیک شدن به یک جاده متروک و بادگیر کشور ، لبخند زدن دشوار است. هرچه سالها بیشتر می گذرد ، مینی 3 درب ، 5 درب و مبدل بیشتر می شوند. رقابت آنها در دید ناپدید می شود و در این دوره ..

اخبار

مینی از نسل جدید کوپر خود رونمایی کرده است که امروز در سپیده دم نمایشگاه اتومبیل مونیخ کاملاً برقی است. این ماشین سال آینده به عنوان مدل 2025 به بازار کانادا می رسد. انواع سوخت (3 درب و 5 درب) کمی ارائه می شود ..

نسل جدیدی از مینی کوپر برای سال مدل 2025 در حال آمدن است. پیش نمایش جهانی در ماه های آینده برگزار می شود و پس از دیدن تصاویر از نمای بیرونی آن ، این شرکت امروز یک مرور رسمی از کابین خود به ما می دهد. دکوراسیون برای شما آشنا به نظر می رسد ..

با توجه به اولین تصاویر منتشر شده در ماه آوریل ، مینی این هفته جزئیات دیگری را در مورد نسل جدید کوپر ارائه داد ، به طور دقیق بیشتر نوع الکتریکی 100 ٪ . بر خلاف راه اندازی قبلی در سال 2020 ، دو نسخه اصلی در سراسر جهان ارائه می دهد: کوپر E و کوپر. آیا این است ..

دیگر تصاویر جاسوسی و نمونه های اولیه استتار وجود ندارد. Mini اکنون یک نمای کلی از نسل جدید خود کوپر ، حداقل در نوع الکتریکی 100 ٪ خود را به ما می دهد . بدیهی است ، ما در مورد یک طرح در حال تحول صحبت می کنیم ، هیچ چیز که به طور اساسی از مدل خروجی دور نمی شود. بدن تصفیه شده تر است: ببینید ..

پس از رونمایی از مفهوم سال گذشته ، مینی امروز یک کابریولت کوپر را ارائه می دهد که به زودی وارد تولید می شود. این یک نسخه ویژه است که به 999 نسخه محدود خواهد شد ، همه در نظر گرفته شده برای بازار اروپا. این اولین کاربردهای قابل تبدیل الکتریکی البته همان موتور که ما از قبل می شناسیم ، تولید 181 ..

نسل جدید Mini Cooper در حال آمدن است و همانطور که در حال حاضر اتفاق می افتد ، هم در نسخه بنزین و هم در 100 ٪ برقی در دسترس خواهد بود . تفاوت این بار ، همانطور که مینی تأیید می کند ، این است که این ماشین از همان ابتدا برای استقبال توسعه یافته است ..

Mini Cooper با داشتن به روزرسانی برای سال مدل 2022 ، در حال حاضر به نسل بعدی خود روی می آورد. نمونه های اولیه استتار در چند نوبت دیده شده است ، اما این بار ، ماشین خود را در معرض نور قرار داده است. به طور خاص ، ما هنوز در مورد یک نمونه اولیه صحبت می کنیم (به نظر می رسد یک مینی است ..

Mini Hatch Mini Cooper Shack (2020) (سدان 3 دره)

محل نگهدارنده

انتشار CO2: 0 گرم در کیلومتر CO2 انتشار: 0 گرم / کیلومتر B C CO2 انتشار: 0 گرم در کیلومتر از انتشار CO2: 0 گرم در کیلومتر F G CO2 انتشار: 0 گرم در کیلومتر H I انتشار CO2: 0 گرم / کیلومتر J K CO2 انتشار: 0 گرم در کیلومتر لیتر لیتر

ترد

اقدامات ما

کارایی

حداکثر سرعت، بیشینه سرعت 150 کیلومتر در ساعت
0 تا 100 کیلومتر در ساعت 7.3 ثانیه
شتاب 0 تا 100 کیلومتر در ساعت 7.3 ثانیه
400 متر دا (عزیمت/فرمان) 16.0 ثانیه
1000 متر دا (عزیمت/فرمان) 31.4 ثانیه
ترمز 50 تا 0 کیلومتر در ساعت 10 متر
خلاء 100 تا 0 کیلومتر در ساعت 40 متر
ترمز 130 در 0 کیلومتر در ساعت خلاء 68 متر
کند شد – DB
سر و صدا در 90 کیلومتر در ساعت 65 دسی بل
سر و صدا در 130 کیلومتر در ساعت 71 دسی بل

ابعاد

تعداد مکان ها 4
طول 3.845 متر
عرض 1.727 متر
قد 1.432 متر
وزن تخلیه نشده 1365 کیلوگرم
حجم مینی قفسه سینه اندازه گیری شد – DM3
حداکثر حجم قفسه سینه اندازه گیری شده است – DM3
قبل از اندازه گیری وزن 830 کیلوگرم
وزن کل اندازه گیری شد 1423 کیلوگرم

موتور

انرژی برقی
قدرت 0 ch
قدرت مالی 3 CV
حداکثر سرعت برق 7000 دور در دقیقه
زن و شوهر 270 نانومتر
حداکثر رژیم زن و شوهر 100-1000 دور در دقیقه

انتقال

جعبه دنده خودکار
حالت انتقال کشش

لاستیک

لاستیک های سریال AV 195/55 R16
لاستیک های سریال AR 195/55 R16

تجهیزات سریال

مه شکن هیچ
تهویه کننده هوا هیچ
شارژ تلفن هوشمند بی سیم هیچ
زین
سیستم صوتی
جهت یابی هیچ
تنظیم کننده سرعت هیچ
دوربین پارکینگ/دوربین نمای عقب
رینگ
ساندن هیچ
سنسور باران هیچ

دیگران

بازاریابی فعلی هیچ

Honda E Vs Mini Cooper SE: مسابقه اندازه گیری شده از ساکنان سیتی مرسوم

Honda E vs Mini Cooper SE: مسابقه اندازه گیری شده از ساکنان سیتی مرسوم

آزمایش ، نظر و اقدامات واقعی Mini Electric Cooper (2020)

کلیه تست ها ، نظرات و اقدامات واقعی Mini Electric Cooper (2020)