ورزش – دوچرخه برقی ورزشی تا 100 کیلومتر استقلال ، دوچرخه ورزشی دیوانه: قیمت ، برگه فنی ، اخبار و تست – دوچرخه های برقی – Numerama

دوچرخه ورزشی دیوانه

دوره من توپولوژی آن عواقب متغیر در عمر باتری خواهد داشت. کمک در 4 سطح قابل تنظیم است. بهترین راه برای یافتن تنظیمات ایده آل SN این است که خودتان آزمایش کنید.

ورزش +

ورزش +

Sport + برای شهر ساخته شده است ، اما همچنین برای بزرگترین پیاده روی شما ، به لطف سیالیت ، آنچه را که باعث موفقیت مدل ورزشی شده است ، می گیرد و آن را حتی بهتر می کند.

تحویل محصولات ما در 24 یا 48 ساعت به خانه شما.
14 روز برای تغییر نظر خود.

استقلال طولانی

Sport + دارای باتری 475WH قابل جابجایی برای استقلال متوسط ​​100 کیلومتر است.

475WH به ظرفیت باتری آن و مخزن انرژی کمک آن اشاره دارد ، نه موتور آن.

در قاب یکپارچه ، باتری ما در صورت بروز شوک بهتر محافظت می شود ، استحکام اضافی و توزیع بهتر توده ها را فراهم می کند.

خاطرنشان کرد که این دوچرخه در حال به دست آوردن پویایی است ، باتری 80 ٪ در 1H30 و به طور کامل در 2h30 شارژ می شود.

100 کیلومتر استقلال متوسط

استقلال من را محاسبه کنید

موتور مرکزی

Sport + دارای یک موتور مرکزی MFC با قدرت 80 نیوتن متر است ، این موتور در فرانسه در ماچکول در Loire-Atlantique توسعه یافته و طراحی شده است.

با تشکر از قدرت آن ، این موتور شما را با سهولت و سرعت به ماجراهای جدید سوق می دهد. این که آیا شما در جاده های شیب دار هستید یا برای مسافت های طولانی یا در دامنه های بزرگ به تقویت نیاز دارید ، این موتور قدرتمند تمام نیازهای شما را برآورده می کند.

این موتور با یک طراحی قوی و قابل اعتماد ، عملکرد و کارآیی بهینه را تضمین می کند. به لطف موقعیت اصلی آن ، توزیع متعادل وزن را ارائه می دهد ، که باعث بهبود ثبات و مانور دوچرخه می شود. با استفاده از یک رانندگی سیال و دلپذیر ، با او هماهنگی کامل خواهید داشت.

قدرت شتاب سریع و صعودهای بی دردسر. این که آیا شما می خواهید مسیرهای سیم پیچ را کشف کنید یا به سادگی به شهر بروید ، این موتور فوراً با ارائه کمک های قدرتمند ، دقیق نیازهای شما را برآورده می کند.

موتور به گونه ای طراحی شده است که ساکت و کارآمد باشد. با کاهش انتشار صدا و به شما امکان لذت بردن از هر لحظه را به محیط زیست احترام می گذارد.

در فرانسه طراحی و مونتاژ شده است

این کارخانه با داشتن یک آزمایشگاه تست فوق العاده عملکرد و ابزارهای تولید مدرن ، هر پروتکل را در Valomad اعمال می کند. از طراحی تا سفر نهایی ، تمام مراحل تولید کاملاً کنترل می شود.

قدرتمند

قدرتمند

گل آلومینیوم توبولار

زین بروکس کامبیوم

بسیار سبک 18 کیلوگرم

Shimano Tiagra Derailleur

موتور مرکزی

باتری قابل جابجایی

خصوصیات فنی

توضیحات
تجهیزات جانبی

آلومینیوم ، نیمه دریافت (62 سانتی متر)
هیدرولیک شیمانو “حرکت مسطح”
بروکس کامبیوم C17 همه آب و هوا
لاستیک بروکس کامبیوم

قدرت

قابل شارژ ، یکپارچه ، قابل جابجایی 37V 12.8ah باتری لیتیوم یون ، 475WH ارتباطات UART
صفحه LCD Mini Color با 4 سطح کمک

محدوده نخبه

محدوده نخبه استفاده روزانه Shimano 504WH قابل جابجایی مراحل Shimano E6100 Rims 28 “لاستیک های قاره آلومینیوم آلومینیوم تماس با ما + دسته بدون اتصال Ergon Grip 1 Comfort NBRS 8

ورزش +

ورزش + استفاده روزانه باتری لیتیوم قابل جابجایی یکپارچه و قابل جابجایی 37V – 12.8AH – 475WH – COM. Engine Engine Central Engine 80NM MACH 1 WTB RIMS WTB HORIZON HURUMINIUM HINGER ، HALF-RELEVé (62 سانتی متر) Brooks Rubks NBRS BROOKS 10 آن را کشف کنید

دامنه V2

دامنه V2 استفاده روزانه باتری قابل جابجایی لیتیوم -ion قابل شارژ بدون اثر حافظه 36 ولت – 12.8AH – 460 WHOR -COMPACT ENGINE موتور عقب ماخ 1 لاستیک های پیاده روی سیاه و سفید افزایش آلومینیوم 62 سانتی متر دسته چرمی Brooks NBRS 10 کشف

بررسی مشتری

همانطور که در نظرات سایر کاربران ، از عدم وجود نورپردازی ثابت به باتری پشیمان می شوم ، برای 70 سال با یک توپی Nexus یک دوچرخه برقی پژو داشتم که این 80 سال است مطابق با انتظارات من با ابعاد بلعیده شده است بدون کند شدن پایین. گلی عقب عقب ضعیف بود و به تنهایی سر و صدا کرد و خاطرنشان کرد که مجبور شدم آن را به ریمیکس برسانم. من هنوز فشار مناسبی برای استهلاک نقص مسیرهای چرخه پیدا نکرده ام که بین 25 تا 30 رانندگی می کنید

بعد از 2 هفته استفاده روزانه برای کار ، من اطمینان دارم که انتخاب صحیحی را انجام داده ام.
+:
– کارآیی: در صورت تمایل می توانید از آن بدون کمک روی ظرف بدون مشکل استفاده کنید ، دوچرخه سفت و سخت و متعادل باقی می ماند: ما خیلی خوب پیش می رویم. من یک دنده قوی در بازگشت دارم ، و در آنجا از حالت “تقویت” استفاده می کنم: حتی با مسابقات کامل در کیسه خیلی خوب است!
– قابلیت تعمیر: دوچرخه فقط از اجزای با کیفیت استاندارد و بسیار خوب انتخاب شده است. در صورت لزوم تغییر آنها آسان است. (Super Saddle / SeatPost / دستگیره). بدون اینکه یک مکانیک متخصص باشم ، مشکلی برای نگهداری نخواهم داشت.
– کیفیت: این دوچرخه بسیار قوی و ساخته شده به نظر می رسد ، باعث الهام بخشیدن به کیفیت (با طراحی فوق العاده در +) ::
– هیچ دستی برای صفحه نمایش. غیرممکن است بدانید که آیا تنظیم محیط چرخ به عنوان مثال به خوبی انجام شده است.
– پدال های دوچرخه کوهستانی: با کفش های شهری ، می توانید به راحتی پین ها را از طریق تنها احساس کنید. خیلی راحت نیست ، من آنها را تغییر می دهم.
– وقتی با سرعت 26 کیلومتر در ساعت رانندگی می کنید – با این دوچرخه آسان است – شما کمی احساس متوقف کردن / راه اندازی مجدد می کنید ، در حالی که بقیه وقت شما اصلاً آن را احساس نمی کنید (بسیار مترقی است). اما صادقانه بگویم این یک مشکل کوچک است. من خیلی سریع به آن عادت کردم: یا در 25 سالگی می مانیم ، یا شما واقعاً باید در 27 فشار دهید +.

خرید بسیار اخیر یک ورزش + برای استفاده بسیار شهری. هنوز برای استقلال ، من 1 را اندازه گیری می کنم.92 برای 100 کیلو. این به راحتی در شهر دزدکی حرکت می کند ، یا عدم تعلیق به نظر من مشکلی نیست. موتور برای خارج شدن از قاچاق واکنش پذیر است. نگاه خاردار ، پایان ها مرتب است

دوچرخه فوق العاده برقی. من لذت بردن از رفتن با دوچرخه در جاده های شیب دار و خطرناک در ساحل را پیدا می کنم. یک موتور فوق العاده قدرتمند و یک حالت تقویت کننده که باعث می شود شما از آن خارج شوید.
به طور خلاصه ، ارزش بسیار خوبی برای پول !
فقط در مورد سطح باتری نسبتاً نامشخص به این معنا که ما واقعاً استقلال باقی مانده را نمی دانیم .
غیر از این برای خرید چشمان خود بسته.

نظر متخصصان ما
3. با توجه به اینکه در مسیری با دنده 25 ٪ هستید

استقلال یک دوچرخه برقی به سه عامل بستگی دارد: وزن دوچرخه سوار ، سطح و فرکانس استفاده از کمک های الکتریکی ، مسیر.

وزن من دوچرخه ما به لطف ساختار آلومینیومی آن فقط 20 کیلوگرم وزن دارد. با یک دوچرخه سوار 80 کیلوگرم ، کل 100 کیلوگرم خواهد بود ، از این رو تأثیر وزن کاربر.

کمک برقی من استفاده از آن می تواند دوچرخه را تا 25 کیلومتر در ساعت سوق دهد (حداکثر قانونی مجاز به قانون اروپا). فراتر از آن ، کمک در حال برش است. با تنظیم دائمی در نیمی از قدرت موجود ، ممکن است استقلال دو برابر شود.

دوره من توپولوژی آن عواقب متغیر در عمر باتری خواهد داشت. کمک در 4 سطح قابل تنظیم است. بهترین راه برای یافتن تنظیمات ایده آل SN این است که خودتان آزمایش کنید.

دوچرخه ورزشی دیوانه+

The Mad Sport+ // منبع دوچرخه: Louise Audry for Numerama

MAD (سابق Vélo Mad در فرانسه) تجدید نظر عالی از اولین دوچرخه شهری خود را منتشر کرد و در تلاش اولیه آنها نقص های جوانی را تصحیح کرد. Mad Sport+ Bike یک دوچرخه عالی شهری ، پر از سبک و بسیار پویا است. Sport+ می تواند یک زوج بزرگ (80 نانومتر) را برجسته کند ، که به آن اجازه می دهد با هر توقف به سرعت شروع شود. ما همچنین از بیمه ای که در یک بسته اضافی توسط این برند فروخته می شود قدردانی می کنیم ، که به آن اجازه می دهد بدون پرسیدن سؤال ، آن را در سراسر شهر ترک کند. با قیمت 2،290 یورو ، به وضوح یک مدل دوچرخه برقی با نسبت کیفیت/قیمت کیفیت است.

Mad Sport+ دوچرخه با بهترین قیمت

2،390 یورو در دوچرخه دیوانه

حکم ما در مورد دوچرخه Sport Mad+

خوشمان آمد

  • مؤلفه های قابل اعتماد و جامد آن
  • پایان “پرستیژ” آن
  • کاملاً همراه با موتور شتاب

ما آن را کمتر دوست داشتیم

  • چراغ ها به باتری وصل نشده اند
  • زین کمی سخت برای مسافرتهای طولانی
  • لاستیک های کمی صاف برای کف های مرطوب

Mad Sport+ Bike: ویژگی ها

زن و شوهر 80 نانومتر
موتور MFC
حسگر زن و شوهر
سرعت 10
مواد الومینیوم
سبک شهری
حالت های کمک 4
اندازه م ، ل
باتری قابل جابجایی آره
قدرت 250 وات
باتری 460 WH
خودمانی 70 کیلومتر
وزن 19.5 کیلوگرم
تاریخ انتشار 07/01/2021