10S مسواک مسواک: آزمایش و بررسی ، آزمایشگاه-مسواک Y-Brush به پلاک دندانپزشکی آشکار می شود دیجیتال دیجیتال

LAB-TUT-Brush مسواک به پلاک دندانپزشکی آشکار می شود

Philips Sonicare DailyClean 3100 بهترین قیمت: 34.99 €

مسواک مسواک 10s: تست و بررسی

من ادعا می کنم. بله ، در طی این بیماری همه گیر ، من قبل از خرید باگت نان یا روزنامه خود ، مسواک زدن دندان را صرفه جویی کردم. اما به این دلیل است که من ماسک داشتم ! و مهمتر از همه ، زیرا من تنبل بودم. و من از یک استثنا دور هستم. براساس مطالعه ای که توسط سایر فابر مراقبت از دهان و دندان و اتحادیه فرانسه برای سلامت دهان و دندان انجام شده است. 26 ٪ از فرانسوی ها حداقل دو بار در روز به مدت دو دقیقه دندان های خود را مسواک نمی زنند. از طرف من ، به استثنای بیماری همه گیر ، من دانش آموز خوبی هستم ! از بین کسانی که روزانه 3 بار دندان خود را مسواک می زنند ، به مدت 3 دقیقه و با انجام چرخش های کوچک که توسط دندانپزشک من نشان داده شده است. همه با یک مسواک “دستی” ، در بامبو. بنابراین وقتی به من پیشنهاد شد که یک مسواک برقی را آزمایش کنم ، به خودم گفتم که این فرصتی است که بالاخره یک مرد مدرن شوم. و وقتی به من گفته شد که این یک برس Y است ، یک برس به شکل Y که نوید مسواک زدن را می دهد بی عیب در 10 ثانیه ، من به خودم گفتم که این فرصتی است که از قبل در زمان خود مرد شوید. راهی برای آزمایش این برس که می تواند یک ژست روزانه را متحول کند.

برس برس y

نام تجاری

مسواک برقی Y-Brush توسط استارتاپ فرانسوی تصور و راه اندازی شد برس, نصب شده در لیون. در سال 2018 ، او در یک کمپین راه اندازی و موفق شد جمع آوری جمعیت به منظور توسعه و بازاریابی مسواک نوآورانه خود. بین سالهای 2018 و 2020 ، این برند در Grande Mass of Technological Innovation: CES در لاس وگاس حضور دارد. در این نمایش بود که فناوری ها برای اولین بار ارائه شدند انقلابیون مانند چاک, اولین بازی های ویدیویی ، DVD ، دوربین فیلمبرداری دیجیتال و غیره. در کل ، چهار سال تحقیق و توسعه ، که در کنار دندانپزشکان انجام می شود ، برای نهایی کردن Y-Brush طول خواهد کشید. در حال حاضر ، برس ها منحصراً در وب سایت این برند در دسترس هستند.

y Bronh

برگه فنی

 • بار کامل: 1 شب (حدود 8 ساعت)
 • استقلال: 3 ماه با بار کامل ، با 2 برس در روز
 • فرم: در y (شبیه به یک خلال دندان)
 • برس: 35000 رشته نایلونی
 • ارتعاشات: سونیک
 • حالت های لرزش: نرم ، استاندارد و فشرده
 • تولید: فرانسه

ارائه

از آنجا که در حال حاضر هیچ نقطه فروش فیزیکی وجود ندارد ، مسواک Y-Brush وارد صندوق پستی ما می شود. کارت مستطیل با مارک در هر دو طرف مهر می شود و سبک است. پس از باز شدن ، یک طراحی دقیق در پس زمینه آبی-سبز نشان می دهد. در داخل ، قسمت فوقانی توسط آرم Y-Brush اشغال شده است ، که در آن جمله “هر آنچه را که در مورد مسواک زدن به دندان می دانید فراموش کنید”. قسمت پایین از چهار جعبه تشکیل شده است که در آن می یابیم: برس ، دسته (با کابل برق) ، حامی و کاربردهای خمیردندان.

بسته پشتی برس

سرانجام ، در پایین جعبه دو هدف وجود دارد که بسیار با ارزش خواهد بود: کتابچه راهنمای کاربر و کتابچه راهنمای کاربر. بله ، بله ، من قصد دارم قبل از استفاده از مسواک کتابچه راهنمای کاربر را بخوانم. توضیحات به خوبی مفصل است ، مراحل مراحل. یک کد QR (ما شروع به استفاده از آنها می کنیم !) کارگردانی به آموزش های ویدیویی برای ساختن مسواک زدن. من بسته بندی کردم و قسمت های مختلف برس Y را در مقابل خود قرار دادم. سورپرایز اول: اندازه. بر خلاف مسواک برقی ، همه چیز کوچک است و به راحتی قابل حمل است ، زیرا دسته و برس در حال جابجایی هستند و شارژر یک کابل USB ساده است. بگذارید اکنون به عملکرد این برس نگاه کنیم.

y Brush Pack Broan Opening y اپلیکاتور دندان برس

فن آوری

برس Y-Brush نوعی Y دارد. در آدامس انعطاف پذیر است و خود را در دهان می گذارد تا تمام دندان ها را با فک پایین یا فوقانی بپوشاند. روی برس ، 35000 رشته نایلون در 45 درجه کج شده است تا به تمام مناطقی که باید برسند برسند ، حتی سخت ترین (که ما به راحتی با مسواک زدن معمولی فراموش می کنیم) وجود دارد. Y-Brush از فناوری لرزش استفاده می کند فراخوانی : مسواک زدن توسط فرکانس بالا و حرکات جاروبرقی جانبی دامنه بزرگ (برخلاف سوسیلو چرخانده که از حرکات دوار ساخته شده است). این همان چیزی است که صفحه چسبیده را بدون آسیب رساندن به لثه ها از بین می برد. موهای نایلونی تا 31000 بار در دقیقه ارتعاش می کنند !

y بارگذاری برس

روی دسته ، یک دکمه مرکزی به شما امکان می دهد حالت لرزش را تنظیم کنید. سه مورد در دسترس هستند: نرم ، استاندارد و فشرده ، که به ترتیب 15 ، 10 و 5 ثانیه طول می کشد. مسواک کامل شامل دو چرخه (یکی در هر فک) است. در حالت فشرده ، بنابراین در کل فقط 10 ثانیه ! یک وعده بسیار خوب ، که من قصد آزمایش آن را دارم. درست قبل از آن ، همیشه مفید است که آن Cocorico را روشن کنید !, همه برس ها در ساخته شده اند فرانسه و اینکه بیشتر شرکای Y-Brush کمتر از 150 کیلومتر از سایت تولید این برند واقع شده اند. سرانجام ، یک بار کاملاً بارگذاری شده (حدود 8 ساعت) ، برس 3 ماه استقلال با سرعت 2 برس در روز دارد.

قبل از استفاده برس برس

تست

دفترچه راهنما در مقابل شما ، اینجا من الان در حمام خود هستم. من با رفع برس در دسته شروع می کنم ، که بدون مجبور کردن انجام می شود و “کلیک” بسیار خوبی را منتشر می کنم. سپس زمان قرار دادن اپلیکاتور من در انتهای لوله خمیردندان من می آید. این اجازه می دهد تا خمیر به راحتی در کل طول قلم مو ، بین رشته های نایلون قرار گیرد. اکنون که این کار تمام شده است ، باید حالت لرزش را انتخاب کنید.

خمیر دندان استفاده از قلم مو

در طول هفته اول استفاده ، توصیه می شود فقط از حالت نرم استفاده کنید که در 15 ثانیه در هر فک تمیز می شود. Bainteman مختصر در Boube Don Pas Babille de Barler است. MHH ببخشید. من برس را در دهانم قرار داده بودم. هیچ چیز دشوار برای آن نیست زیرا قلم مو بسیار انعطاف پذیر است. برای شروع مسواک زدن ، شما باید روی یک دکمه فشار داده شوید (بالا برای حالت نرم ، درست برای حالت عادی و چپ برای حالت فشرده). توصیه می شود بدون مجبور کردن و چرخاندن آن از راست به چپ برای مسواک زدن بهینه ، برس را جوید.

تست برس y

این احساس در 5 ثانیه اول شگفت زده می شود ، پس از آن 10 طبیعی به نظر می رسد ، گویی که از ابتدای زندگی خود این کار را کردیم. راهی برای فک پایین و 15 ثانیه بعد ، این کار است ! مسواک زدن را تمام کردم. نفس می کشم تازه و با عبور از زبانم بر روی دندانهای من ، احساس پاکیزگی آنجاست. اکنون لازم است که برس را به وفور بشویید ، که در آن کمی خمیر دندان روی رشته ها آویزان شده است. این فقط برای قرار دادن آن در پشتیبانی خود باقی مانده است. کتابچه راهنمای کاربر مشخص می کند که توصیه می شود هفته ای یک بار ، اجازه دهید قلم مو یک شبه در دهانشویه رقیق خیس شود.

y Bronh Test 1

اطلاع

تغییر a روال از زمان کودکی تأسیس شده است ، حتی برای یک ژست به اندازه مسواک زدن به مسواک زدن ، به ویژه در ابتدا تعجب آور است ! اما ما آنقدر به آن عادت می کنیم که به نظر می رسد طبیعی. این مورد من بود. بعد از دو روز ، این روال جدید برای سلامت دهان و دندان من تأسیس شد. بیشتر سریع, بیشتر راحت و طبق احساسات خودم نیز تاثير گذار که یک مسواک کلاسیک (من یک دندانپزشک نیستم که قضاوت کنم). و در اینجا ، هیچ خطری از غفلت از بخشی از دندانپزشکی ما یا خونریزی در لثه ها با مسواک زدن مانند یک NAG. فقط تغییر کوچک: برس روی زبان اتفاق نمی افتد. منخودمانی بسیار مهم از مسواک (3 ماه برای استفاده روزانه ، دو بار در روز) امکان جلوگیری از تعجب ناخوشایند از یک برس غیر قابل استفاده را فراهم می کند زیرا برس تخلیه شده ، به خصوص به عنوان یک نشانگر چراغ قرمز نشان می دهد که کمتر از یک هفته باتری باقی مانده است. بدیهی است ، این انقلاب مسواک زدن دندان هزینه دارد. بسته کامل در حال حاضر با 99 یورو در حال فروش است (به جای 139.99 یورو) تا 19 سپتامبر 2021. همچنین توصیه می شود هر 6 ماه یکبار سر قلم مو را تغییر دهید (30 €). هیچ چیز قابل مقایسه با یک مسواک کلاسیک است. اما این کل مفهوم y-brush است. صرفه جویی در وقت ناچیز نیست ، به خصوص وقتی که با کارآیی تقویت شده همراه است ، همانطور که سازندگان توضیح می دهند. کل جمع و جور ، سبک و بنابراین به راحتی قابل حمل است (در محل کار او ، به عنوان تعطیلات !).

اکثر

 • شهودی و ساده برای رسیدگی
 • صرفه جویی در وقت واقعی
 • احساس دلپذیر و نرمتر
 • استقلال عالی (3 ماه)

LAB-TUT-Brush مسواک به پلاک دندانپزشکی آشکار می شود

قرار است کل دندان ها را در 10 ثانیه تمیز کند ، مسواک برقی از نوع جدید برس Y در محیط کوچک بهداشت دهان صحبت می شود. فرصتی برای بررسی اینکه آیا این زمان برای تمیز کردن دندان ها کافی است.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد
قیمت پرتاب 109 یورو

یادداشت نوشتن: 2 از 5

توجه: 2 از 5

Philips Sonicare Diamondclean HX9911 بهترین قیمت: 149.9 یورو

MyVariation Mevariation Mebrush Sonique بهترین قیمت: 59 یورو

Philips Sonicare DailyClean 3100 بهترین قیمت: 34.99 €

سریال Oral-B IO 10 بهترین قیمت: 363.99 €

سریال Oral-B IO 8 بهترین قیمت: 199.99 €

سریال Oral-B IO 6 بهترین قیمت: 139.98 یورو

پیوندهای ارائه شده در بالا ممکن است در حضور یک مسدود کننده تبلیغاتی کار نکنند.

مسواک الکتریکی برس نه تنها یک طراحی غیرعادی است ، وعده آن به همان اندازه تعجب آور است ، یعنی اطمینان از مسواک زدن هر قسمت از فک در تنها 10 ثانیه.

اگر ما توانستیم این مسواک برقی را در مورد ارگونومی آن ، سر و صدای ساطع شده یا استقلال آن ارزیابی کنیم ، بازده مسواک زدن (هنوز) در رتبه ما در نظر گرفته نشده است. این همه تاسف آورتر برای چنین محصول استثنایی است که احساس مسواک زدن کامل را در حین کار ما نشان نداد.

به همین دلیل ما می خواستیم این نقطه را با استفاده از یک آشکار کننده پلاک دندان عمیق تر کنیم ، راهی برای دانستن اینکه آیا برس Y قادر به حذف کل پلاک دندانپزشکی در 10 ثانیه است .. !

y-brush الک از طریق پلاک دندانپزشکی

این محلول به شکل یک لوزه یا مایع برای استفاده از دندان ها ، این رنگ را به رنگ های رنگی که روی آن پلاک دندان متمرکز شده است اجازه می دهد. برای استفاده از آشکار کننده ، به سادگی بعد از مسواک زدن مایع قرمز را روی دندان ها پخش کنید ، سپس دهان خود را بشویید و رنگارنگ ترین مناطق را مشاهده کنید. توجه داشته باشید که یک آشکار کننده پلاک دندان می تواند در داروخانه ها و داروخانه ها با قیمتی از 3 تا 20 € خریداری کند.

برای این تست ، ما روش زیر را انجام دادیم: بعد از اینکه برای اولین بار دندان های خود را با Y-Brush مسواک زدیم ، مایع قرمز را روی دندان های خود اعمال کردیم تا مناطق رنگی را مشاهده کنیم (عمدتا لثه های مربوط به ما). پس از آن است که ما از 10 ثانیه ، در بالای آن ، در زیر از آن استفاده می کنیم تا ببینیم پلاک دندانپزشکی ناپدید شده است.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

عکسهای پشتیبانی ، توجه داشته باشیم که مناطق قرمز اندکی ناپدید شده اند ، به این معنی که برس Y بخشی از پلاک دندان را در 10 ثانیه حذف کرده است. با این وجود ، ما توجه می کنیم که لثه ها همیشه صورتی هستند و بین دندانهای خاصی که هنوز هم با آشکار کننده پلاک دندان رنگ آمیزی می شوند. به طور خلاصه ، این مسواک توانست از پلاک دندانپزشکی روی سطح خارج شود ، اما یک کار کامل انجام نداد.