ویندوز 11 حداقل پیکربندی: حل ناسازگاری ، پیکربندی مورد نیاز برای ویندوز 11 – چه چیزی در ویندوز | مایکروسافت یاد بگیرید

پیکربندی لازم برای ویندوز 11

Contents

ویندوز 11 حداقل پیکربندی مورد نیاز شامل 8 جنبه است: CPU ، حافظه ، ذخیره سازی ، سیستم عامل سیستم ، TPM ، کارت گرافیک ، مانیتور ، حساب اینترنت/مایکروسافت ، از جمله معماری ، سازگاری ، تعداد اصلی و فرکانس پردازنده ، DirectX + WDDM2 ، حافظه و ظرفیت دیسک موجود محتوای کلیدی هستند. ما هر محتوا را به طور جداگانه ارائه خواهیم داد ، تا همه بتوانند روش به روزرسانی محتوا را درک کنند تا اطمینان حاصل شود که می تواند به حداقل پیکربندی مورد نیاز ویندوز 11 پاسخ دهد.

حداقل پیکربندی ویندوز 11: ناسازگاری را حل کنید

حداقل پیکربندی مورد نیاز ویندوز 11 و همچنین نیازهای مواد. نحوه ارتقاء تجهیزات را برای پاسخگویی به نیازهای ویندوز 11 بیاموزید. روشی برای دور زدن حداقل پیکربندی مورد نیاز ویندوز 11 نیز ارائه می شود.

توسط Aurore منتشر شده در 10/11/2022

 • ویندوز 11 حداقل پیکربندی مورد نیاز است
 • چرا پاسخ به حداقل پیکربندی مورد نیاز برای به روزرسانی ویندوز 11 ضروری است ?
 • برای پاسخ به حداقل پیکربندی ویندوز 11 مورد نیاز چه کاری باید انجام شود ?
 • نحوه دستیابی به حداقل سیستم مورد نیاز ویندوز 11

ویندوز 11 حداقل پیکربندی مورد نیاز است

در ژوئن سال 2021 ، مایکروسافت رسماً از انتشار ویندوز 11 خبر داد. برای این منظور ، او حتی برنامه ای به نام PC Health Check منتشر کرد تا کاربران بتوانند از آماده سازی های لازم برای به روزرسانی ویندوز 11 در رایانه های خود مطلع شوند. که همچنین نشان می دهد که ویندوز 11 آستانه خاصی دارد.

ویندوز 11

مایکروسافت پس از جمع آوری نظرات تعداد زیادی از آزمایش کنندگان ، به طور مناسب محدودیت های تجهیزات رایانه ای را نرم می کند و به رایانه های غیرمجاز اجازه می دهد تا ویندوز 11 را در برنامه خودی اجرا کنند ، اما پس از انتشار رسمی ویندوز 11 ، دومی هنوز قادر نخواهد بود از ویندوز 11 استفاده کنید.

به عبارت دیگر ، اگر می خواهید ویندوز 11 را به روز کنید ، همیشه باید به حداقل پیکربندی مورد نیاز ویندوز 11 ، از جمله پردازنده ، حافظه ، ذخیره سازی ، سیستم عامل سیستم ، TPM ، کارت گرافیک ، مربی ، اینترنت و اتصال MSA پاسخ دهید.

 • CPU : یک پردازنده 64 بیتی (دو هسته ای یا چند هسته ای) یا یک سیستم در تراشه (SOC) با فرکانس 1 گیگاهرتز و بیشتر مورد نیاز است. اگر این یک بستر اینتل باشد ، به یک نسل هشتم یا قلب بالاتر نیاز دارید (برخی از قلب های نسل 7 سطح بالا نیز پشتیبانی می شوند). اگر این یک سکوی AMD است ، به Ryzen 2 و بالاتر نیاز دارید. اگر این یک بستر Qualcomm است ، به Snapdragon 7C و بیشتر نیاز دارید.
 • خاطره : 4 گیگابایت و بیشتر.
 • ذخیره سازی : 64 گیگابایت و بیشتر.
 • سیستم عامل سیستم : پشتیبانی از uefi استارت امن.
 • TPM : ماژول پلت فرم معتبر (TPM) نسخه 2.0.
 • کارت گرافیک : مستقیم X12 یا Superior لازم است. درایور WDDM 2.0 و برتر مورد نیاز است.
 • صفحه نمایش : 720p نمایشگر با کیفیت بالا ، اندازه مورب از 9 اینچ بیشتر است و هر کانال رنگی 8 بیت یا بیشتر است.
 • اتصال به اینترنت/MSA : همه نسخه های به روزرسانی ویندوز 11 ، بارگیری و استفاده از برخی از توابع به دسترسی به اینترنت نیاز دارند. برای تکمیل پارامترهای دستگاه ، نسخه ارتقاء ویندوز 11 به یک اتصال به اینترنت و یک حساب مایکروسافت (MSA) نیاز دارد. علاوه بر این ، استفاده از توابع خاص ویندوز 11 نیز به یک حساب مایکروسافت نیاز دارد.

می بینیم که آرامش محدودیت های مواد مایکروسافت عمدتاً مربوط به CPU است. به طور دقیق ، وی پشتیبانی از پردازنده های سری Intel Core X و Zhiqiang W را گسترش داد. در همین زمان ، Intel Core 7820HQ مورد استفاده توسط Surface Studio 2 نیز وارد لیست پشتیبانی شد ، تنها پشیمانی این است که شاید نسل اول AMD Ryzen در لیست پشتیبانی پردازنده ویندوز 11 ظاهر نشود 11.

چرا پاسخ به حداقل پیکربندی مورد نیاز برای به روزرسانی ویندوز 11 ضروری است ?

در واقع ، روش هایی برای نصب ویندوز 11 در این رایانه ها وجود دارد که مایکروسافت آن را “منسوخ” معرفی می کند ، اما این می تواند در عملکرد ویندوز 11 مشکلاتی ایجاد کند. این توضیح می دهد که چرا شما برای به روزرسانی به ویندوز 11 باید حداقل نیاز سیستم را برآورده کنید. اگر حداقل پیکربندی ویندوز 11 پر نشود ، علاوه بر تأثیرگذاری بر ثبات ، بر ایمنی و سازگاری نیز تحت تأثیر قرار می گیرد.

◈ ثبات : با توجه به داده های تست جمع آوری شده توسط مایکروسافت ، مجبور کردن ارتقاء به ویندوز 11 بدون پاسخ به حداقل پیکربندی مورد نیاز منجر به افزایش 52 ٪ در تعداد تخته های هسته دستگاه به روز شده شود. و اجرای ویندوز 11 بر روی دستگاهی که حداقل پیکربندی مورد نیاز را برآورده می کند می تواند تجربه ای را بدون کاشت در 99.8 ٪ بدست آورد.

◈ ایمنی : به دلایل امنیتی ، ویندوز 11 نیازهای مواد را به طور قابل توجهی تنظیم کرده است. در سالهای اخیر ، حملات سایبری در مقیاس جهانی به تدریج ضرب شده است. مایکروسافت 8.2 میلیارد اطلاعات در مورد تهدیدهای مایکروسافت در سراسر جهان جمع آوری کرد. وی پس از پیوستن به نظرات متخصص مانند مرکز ملی امنیت سایبری انگلستان و مرکز امنیت سایبری کانادا ، پیکربندی ایمنی پیش فرض ویندوز 11 را برای بهبود بیشتر مبنای ایمنی ویندوز برای مقابله با تهدیدهای امنیتی افزایش داد.

◈ سازگاری : امروزه ، تعداد بیشتری از افراد از فیلمبرداری ، ابزارهای تولید و بازی های رایانه ای استفاده می کنند. برای اطمینان از اینکه دستگاه های ویندوز 11 می توانند این شرایط را برآورده کنند ، مایکروسافت حداقل پیکربندی مورد نیاز برای بهبود سازگاری سخت افزار را تعریف کرده است. به عبارت دیگر ، مایکروسافت مرجع جدیدی را با حداقل نیاز سیستم ایجاد کرده است تا بتوانید به آرامی از VideoConference ، ابزارهای بهره وری و برنامه های مربوط به بازی استفاده کنید تا زمانی که رایانه شما بتواند حداقل پیکربندی مورد نیاز ویندوز 11 را برآورده کند.

اگر می خواهید اطمینان حاصل کنید که رایانه شما به طور مناسب ویندوز 11 را اجرا می کند ، باید به حداقل پیکربندی سیستم مورد نیاز پاسخ دهید ، پس نحوه ارتقاء رایانه ای که هنوز با ویندوز 11 سازگار نیست ? این همچنین سوالی است که بسیاری می خواهند بدانند. در ادامه ، من به شما نشان می دهم که چگونه به حداقل پیکربندی مورد نیاز ویندوز 11 پاسخ دهید.

برای پاسخ به حداقل پیکربندی ویندوز 11 مورد نیاز چه کاری باید انجام شود ?

ویندوز 11 حداقل پیکربندی مورد نیاز شامل 8 جنبه است: CPU ، حافظه ، ذخیره سازی ، سیستم عامل سیستم ، TPM ، کارت گرافیک ، مانیتور ، حساب اینترنت/مایکروسافت ، از جمله معماری ، سازگاری ، تعداد اصلی و فرکانس پردازنده ، DirectX + WDDM2 ، حافظه و ظرفیت دیسک موجود محتوای کلیدی هستند. ما هر محتوا را به طور جداگانه ارائه خواهیم داد ، تا همه بتوانند روش به روزرسانی محتوا را درک کنند تا اطمینان حاصل شود که می تواند به حداقل پیکربندی مورد نیاز ویندوز 11 پاسخ دهد.

تأیید کننده سازگاری ویندوز 11

 • 1. به روزرسانی پردازنده
 • 2. به روزرسانی حافظه
 • 3. به روزرسانی های فروشگاه
 • 4. به روزرسانی سیستم عامل سیستم
 • 5. به روزرسانی TPM
 • 6. به روزرسانی کارت گرافیک
 • 7. صفحه نمایش
 • 8. اتصال به اینترنت و ایجاد حساب مایکروسافت

1. به روزرسانی پردازنده

پردازنده مؤلفه اصلی یک کامپیوتر است و همچنین یک شرط لازم برای به روزرسانی ویندوز 11 است. اگر رایانه شما نسل ششم این Intel Core و پایین تر یا نسل اول AMD Ryzen است ، باید پردازنده را به روز کنید تا حداقل پیکربندی مورد نیاز ویندوز 11 را برآورده کنید. سپس ، معماری ، سازگاری ، تعداد هسته های پردازنده و سرعت ساعت به منظور به روزرسانی پردازنده به روشی هدفمند از هم جدا می شوند.

ارتقاء پردازنده

معماری (CPU+OS)

معماری 64 -بیتی مورد نیاز است توسط ویندوز 11 به این معنی است که پردازنده و سیستم عامل می توانند داده های 64 -bit را به طور همزمان پردازش کنند. به طور خاص ، یک پردازنده با یک معماری 64 بیتی به یک پردازنده با یک فناوری پردازش 64 بیتی اشاره دارد.

به عبارت دیگر ، عرض داده های GPR (ثبت های عمومی) پردازنده 64 بیت است که می تواند از لحاظ تئوریکی به 17 میلیون نفر از ظرفیت درمانی رسیده است برای ارائه عملکرد عالی. و سیستم عامل 64 بیتی مبتنی بر یک پردازنده 64 بیتی است که از نظر عملکرد کاملاً از عملکرد آن سود می برد تا بهترین عملکرد درمان محتوای چندرسانه ای را بدست آورد.

از جمله حداقل نیازهای سیستم برای معماری ویندوز 11 ، 64 -Bit یک شرط لازم است. به عبارت دیگر ، اگر سیستم عامل رایانه شما 32 بیتی باشد ، قبل از نصب ویندوز 11 باید هارد دیسک را قالب بندی کنید. اگر پردازنده رایانه شما 32 بیتی است ، باید پردازنده را جایگزین کنید. حداقل پیکربندی مورد نیاز ویندوز 11 فقط زمانی راضی می شود که پردازنده رایانه و سیستم عامل هر دو دارای معماری 64 بیتی باشند.

سازگاری CPU

ما در مورد مدل CPU نصب شده روی رایانه صحبت می کنیم. چند ماه پیش ، مایکروسافت حداقل پیکربندی مورد نیاز ویندوز 11 را از جمله لیست سازگاری CPU اعلام کرد ، اما پس از یک سری آزمایشات ، مایکروسافت تغییراتی در لیست سازگاری انجام داد. هدف اصلی پلت فرم اینتل است. در اینجا ارائه مختصری از لیست سازگاری پردازنده ویندوز 11 آورده شده است.

اگر پردازنده رایانه شما یک است بستر اینتل, در اینجا مدل های سازگار با ویندوز 11 آورده شده است:

 • این Intel Core X Series ، Zhiqiang W Series ، از جمله Intel Core 7820HQ
 • پردازنده های اینتل نسل هشتم اداری و موبایل (دریاچه قهوه ، دریاچه ویسکی ، دریاچه کهربا)
 • پردازنده اینتل نسل نهم دفتر (تازه کردن قهوه دریاچه)
 • پردازنده های اینتل از 10th نسل اداری و موبایل (دریاچه دنباله دار ، یخ دریاچه ، دریاچه کهربا)
 • پردازنده های اینتل نسل یازدهم اداری و موبایل (دریاچه ببر)

اگر پردازنده رایانه شما یک است سکوی AMD, در اینجا مدل های سازگار با ویندوز 11 آورده شده است:

 • پردازنده های اداری AMD Ryzen 2000 (ذن+، ذن)
 • پردازنده های AMD Ryzen 3000 و Mobiles AMD (ذن 2 ، ذن+)
 • پردازنده های AMD Ryzen 4000 و Mobile AMD (ذن 2)
 • پردازنده های AMD Ryzen 5000 و Mobile AMD (ذن 3)

متفاوت از معماری x86/x64 که توسط اینتل و AMD ، پردازنده استفاده شده است کواله از معماری بازو استفاده کنید. در اینجا مدل های سازگار با ویندوز 11 آورده شده است:

 • اسنپدراگون 850
 • اسنپدراگون 7c
 • صدا خفه کن 8c
 • اسنپدراگون 8cx
 • Snapdragon 8cx (نسل دوم)
 • مایکروسافت SQ1
 • مایکروسافت SQ2

سازگاری با ویندوز 11 نیز یک الزام سخت است. پردازنده رایانه شما باید در لیست سازگاری ظاهر شود تا بتواند به درستی به روز شود. در غیر این صورت ، لطفاً پردازنده را بر اساس لیست سازگاری به روز کنید.

تعداد هسته های پردازنده

این میزان کارهایی است که پردازنده می تواند همزمان مدیریت کند. تعداد تراشه هایی که داده های پردازنده را پردازش می کنند ثابت است. این تعداد قلبهای جسمی نیز قلب نامیده می شود. تک هسته به این معنی است که پردازنده فقط یک قلب و دو هسته ای دارد به این معنی است که پردازنده دارای دو هسته است.

از بین حداقل نیازهای سیستم ویندوز 11 ، نیازهای دو هسته ای و برتر باید برآورده شود تا با موفقیت ویندوز 11 را به روز کنید. اما نگران نباشید ، تقریباً هیچ پردازنده تک هسته ای در بازار وجود ندارد. اگر پردازنده رایانه شما در لیست سازگاری ظاهر شود ، این بدان معنی است که پردازنده رایانه شما باید به صورت دو هسته ای یا بالاتر باشد. اگر پردازنده رایانه شما واقعاً نمی تواند الزامات دو هسته ای و بالاتر را برآورده کند ، توصیه می شود که پردازنده را مستقیماً جایگزین کنید.

فرکانس پردازنده

این سرعتی است که پردازنده وظایف را پردازش می کند. فرکانس اصلی به فرکانس ساعت پردازنده اشاره دارد ، زیرا تمام عملیات رایانه ای در مراحل تحت کنترل سیگنال ساعت انجام می شود و هر چرخه سیگنال ساعت یک عمل را پایان می دهد ، به طوری که سطح فرکانس ساعت منعکس کننده سرعت CPU به یک سرعت زیاد.

از جمله حداقل نیازهای سیستم برای ویندوز 11 ، لازم است نیازهای فرکانس 1 گیگاهرتز و موارد دیگر را برآورده کنیم تا بتوانید با موفقیت ویندوز 11 را به روز کنید. اکنون هیچ پردازنده دیگری با سرعت ساعت 1 گیگاهرتز یا کمتر در بازار وجود ندارد. اگر پردازنده رایانه شما در لیست سازگاری قرار دارد ، این بدان معنی است که ساعت پردازنده رایانه شما باید بیشتر از 1 گیگاهرتز باشد. اگر پردازنده رایانه شما واقعاً نتواند به فرکانس 1 گیگاهرتز و بیشتر برسد ، توصیه می شود مستقیماً پردازنده را جایگزین کنید.

2. به روزرسانی حافظه

حافظه یکی از مؤلفه های مهم یک کامپیوتر است که به آن حافظه داخلی و حافظه اصلی نیز گفته می شود. این ماده عمدتاً برای ذخیره موقت داده های محاسبه CPU و تبادل داده ها با حافظه خارجی مانند هارد دیسک استفاده می شود. به عنوان پلی بین پردازنده و ذخیره سازی خارجی ، حافظه بر سرعت کلی رایانه تأثیر می گذارد.

به روزرسانی ماژول حافظه

در حال حاضر ، اندازه اصلی حافظه در بازار DDR4 8 گیگابایتی است و حداقل پیکربندی ویندوز 11 مورد نیاز 4 گیگابایتی و بیشتر است. می توان گفت که بیشتر رایانه ها با تنگناهای حافظه روبرو نخواهند شد. اگر رایانه شما قدیمی است و نیازهای حافظه را برآورده نمی کند ، می توانید پس از تأیید اینکه حافظه مادربرد می تواند ظرفیت را افزایش داده و نصب کند ، می توانید به طور مستقیم 4 GB کلیدهای USB یا 8 گیگابایت خریداری کنید و آن را نصب کنید تا حداقل ویندوز 11 پیکربندی را برآورده کنید.

3. به روزرسانی های فروشگاه

حداقل ظرفیت دیسک موجود مورد نیاز ویندوز 11 64 گیگابایتی و بیشتر است که می توان در شرایط عادی به آن رسید ، اما لازم به ذکر است که اگر می خواهید مستقیم از ویندوز 10 به ویندوز 11 بروید ، باید اطمینان حاصل کنید که فضای آزاد دیسک D بیش از 30 گیگابایت است. روش تأیید به شرح زیر است:

برای باز کردن ایستگاه کاری از ترکیب کلید “Windows + E” استفاده کنید ، می توانید اندازه کل دیسک و فضای موجود پخش کننده C را نمایش دهید.

فضای دیسک رایگان

اگر پخش کننده C رایانه شما فاقد فضا باشد ، چه می شود ? این مشکل را می توان با گسترش فضای پخش کننده C ، مهاجرت به دیسک سیستم و مهاجرت سایر برنامه ها برطرف کرد.

4. به روزرسانی سیستم عامل سیستم

UEFI (رابط سیستم عامل گسترده و گسترده) ، استانداردی است که با جزئیات یک نوع جدید از رابط را توصیف می کند و همچنین یک رابط میکرولوژیکی استاندارد است که با رایانه ها سازگار است.

هدف :
◈ تعامل و اجرای نرم افزار را بهبود بخشید.
state مواد اولیه سازی و شروع سیستم های ساده و سریع را درست کنید.
◈ محدودیت های ارائه شده توسط BIOS را برطرف کنید و احتمالاً حالت ارثی را جایگزین کنید.

Secure Starter عملکردی از UEFI است که می تواند به رایانه ها در دفاع از خود در برابر حملات و نرم افزارهای آلوده کمک کند. در حداقل پیکربندی مورد نیاز ویندوز 11 ، به وضوح نشان داده شده است که رایانه باید از استارت امن UEFI پشتیبانی کند ، که این نیز منعکس کننده امنیت ویندوز 11 است.

هنگام نصب ویندوز 11 ، تنظیمات BIOS را وارد خواهید کرد. لازم است شروع سنتی شروع BIOS که به UEFI به ارث رسیده است ، تغییر دهید و در عین حال قالب MBR را به فرمت GPT (GUID) تبدیل کنید ، سپس یک شروع امن برای موفقیت در نصب ویندوز 11 انجام دهید.

5. به روزرسانی TPM

ماژول پلت فرم قابل اعتماد (TPM ، به معنای واقعی کلمه ماژول پلت فرم قابل اعتماد) یک استاندارد رمزنگاری برای رمزنگاری های رمزنگاری (میکروکنترلر اختصاص داده شده برای تأمین سیستم با ادغام کلیدهای رمزگذاری در تجهیزات) است که بر اساس آن اجرای در سطح مواد یک سیستم NGSCB استوار است.

TPM همچنین دارای نسخه نسخه است. آخرین نسخه TPM 2 است.0 ، که مستلزم آن است که مادربرد از تراشه های TPM 2 پشتیبانی کند.0. از بین حداقل نیازهای سیستم ویندوز 11 ، TPM 2.0 الزامی است که باید تکمیل شود. اگرچه راه هایی برای دستیابی به این نیاز وجود دارد ، اما به دلایل ثبات و ایمنی توصیه نمی شود این کار را انجام دهید.

TPM

اگر رایانه شما از TPM 2 پشتیبانی نمی کند.0 ، توصیه می شود مادربرد را جایگزین کنید. در حال حاضر ، لیست مادربردهای پشتیبانی شده توسط سه مارک Front Line Mother Asus ، GIGA و MSI به شرح زیر است:

ایس : برای سکوی اینتل ، به جز کارتهای مادر در 100 سری ، همه دیگر از TPM 2 پشتیبانی می کنند.0 ؛ برای پلت فرم AMD ، فقط کارتهای Mère در 300 و سری فوقانی TPM 2 پشتیبانی می کنند.0.

گیجی : چیپست های اینتل که از TPM 2 پشتیبانی می کنند.0 شامل X299 ، C621 ، C232 ، C236 ، C246 ، 200 ، 300 ، 500 ، 500 ؛ چیپست های AMD که از TPM 2 پشتیبانی می کنند.0 شامل سری TRX40 ، 300 ، 400 ، 500.

عید : برای پلتفرم اینتل ، کارتهای مادر از 100 سری پشتیبانی TPM 2.0 ؛ پلت فرم AMD ، فقط کارتهای Mères در سری 300 و پشتیبانی بیشتر TPM 2.0.

6. به روزرسانی کارت گرافیک

نام کامل DirectX Extension Direct است که یک رابط برنامه نویسی چندرسانه ای است که توسط مایکروسافت ایجاد شده است. متعلق به رابط برنامه نویسی برنامه (API) است. DirectX 12 که در حداقل پیکربندی مورد نیاز ویندوز 11 ذکر شده است ، یک مدل کارت گرافیک نیست ، اما به مدیریت کارت گرافیک اشاره دارد. API DirectX 12.

نام کامل WDDM مدل درایور Display Windows است که نسل جدید مدل آزمایشی گرافیکی مایکروسافت است. از ویندوز ویستا ، از WDDM 1 پشتیبانی می کند.0 ، در ویندوز 7 ، از WDDM 1 پشتیبانی می کند.1 ، در ویندوز 8 و ویندوز 8.1 ، از WDDM 1 پشتیبانی می کند.2/1.3 ، و ویندوز 10 از WDDM 2 پشتیبانی می کند.0. بنابراین ، هنگامی که WDDM در نسخه 2 است.0 ، DirectX 12 قابل پشتیبانی است.

علاوه بر ابزارهای تشخیص ، می توانید بررسی کنید که آیا رایانه از DirectX 12 و WDDM 2 پشتیبانی می کند.0 بسته به روش های زیر:

مرحله 1. کلید را فشار دهید ویندوز + R برای باز کردن کادر گفتگوی Execute ، وارد شوید غضب و روی کلیک کنید خوب.

مرحله 2. در پنجره متنی ، روی کلیک کنید آره.

غضب

مرحله 3. در رابط ابزار DirectX Diagnostic ، روی برگه کلیک کنید نمایش دادن و جستجوی ” میزان عملکرد ” و ” مدل آزمایشی در بخش آزمایشی. سطح عملکرد نشان می دهد که آیا مواد کارت گرافیک از DirectX 12 پشتیبانی می کند. نسخه WDDM سیستم های پشتیبانی را نشان می دهد.

به طور معمول ، رایانه هایی که ویندوز 10 روی آن نصب شده است باید از DirectX 12 و WDDM 2 پشتیبانی کنند.0. اگر رایانه شما از آن پشتیبانی نمی کند ، به سادگی درایور کارت گرافیک را به روز کنید

7. صفحه نمایش

در میان ویندوز 11 حداقل پیکربندی مورد نیاز ، برخی از الزامات برای نمایش نیز تعریف شده است ، یعنی می گویند یک صفحه نمایش با کیفیت بالا (720p) با مورب بیش از 9 اینچ و هر کانال رنگی 8 بیت است. این یک شرط لازم است ، اما در بیشتر شرایط می توان آن را برآورده کرد. اگر نمی توانید ، به شما توصیه می شود که صفحه را جایگزین کنید.

نمایش دادن

8. اتصال به اینترنت و ایجاد حساب مایکروسافت

این بسیار ساده است ، رایانه شما باید بتواند به اینترنت دسترسی پیدا کند. با توجه به ایجاد یک حساب مایکروسافت ، به سادگی به وب سایت رسمی مایکروسافت بروید ، روی ایجاد یک حساب مایکروسافت کلیک کنید و دستورالعمل های ثبت نام را دنبال کنید.

مایکروسافت

نحوه دستیابی به حداقل سیستم مورد نیاز ویندوز 11

پس از اعلام اینکه ویندوز 11 نسل بعدی است ، بسیاری از کاربران می خواهند ویندوز 11 را نصب کنند یا یک نسخه رایگان ویندوز 10 را به ویندوز 11 انجام دهند. اما برخی از رایانه ها حداقل نیازهای ویندوز 11 را برآورده نمی کنند و مایل به دستیابی به آن هستند.

به عنوان یک قاعده ، بسیار خطرناک است ، اما غیرممکن نیست. برای تأمین امنیت رایانه و داده های موجود در آن ، پیشنهاد می شود یک تصویر سیستم در ویندوز 10 با نرم افزار پشتیبان رایگان مانند یک پشتیبان استاندارد ایجاد کنید.

دانلود

پشتیبان سیستم

پس از آن ، می توانید یک کلید رجیستری جدید ایجاد کنید – باپاسستپمچک وت بای پس در ویرایشگر ثبت نام, مقدار آن را در 1 تعریف کنید و رایانه خود را مجدداً راه اندازی کنید تا این تغییرات عملی شود. برای مراحل دقیق در نصب ویندوز 11 ، لطفاً به نصب ویندوز 11 مراجعه کنید: Bypass TPM 2.0 و بوت ایمن.

به دور TPM و Secure Starter بروید

خلاصه

اگرچه ویندوز 11 حداقل پیکربندی مورد نیاز کمی شدید دارد ، اما برای ایمنی ، پایداری و سازگاری است. توصیه می شود بر استانداردهای مربوطه به شدت نظارت کنید. اگر تصمیم دارید حداقل پیکربندی مورد نیاز برای به روزرسانی ویندوز 11 را دور بزنید ، ممکن است عواقب جدی داشته باشید. اگر اصرار دارید این کار را انجام دهید ، لطفاً قبل از به روزرسانی سیستم را ذخیره کنید.

پاسخ به حداقل پیکربندی ویندوز 11 شرط لازم برای به روزرسانی است. معماری پردازنده ، سازگاری پردازنده ، تعداد هسته های پردازنده ، فرکانس پردازنده ، DirectX + WDDM2 ، حافظه و ظرفیت دیسک موجود نقاط کلیدی هستند.

مشکلات مربوط به پردازنده ، گرافیک و کارت حافظه را می توان با تعویض تجهیزات برطرف کرد. مشکل ظرفیت دیسک موجود برای استفاده از دستیار پارتیشن AOMEI توصیه می شود تا اطمینان حاصل شود که رایانه شما می تواند به ویندوز 11 ارتقا یابد.

سردبیر ارشد فناوری Aomei که عمدتاً مقالاتی را در مورد تهیه نسخه پشتیبان ، هماهنگ سازی ، کلونینگ و ترمیم رایانه می نویسد ، همه چیز به منظور ارائه راه حل های ساده برای کاربران برای محافظت از داده ها از رایانه خود. با تشکر از تخصص رایانه وی ، او اغلب نکات بسیار مفیدی را ارائه می دهد.

سایر موارد مرتبط

نحوه تغییر مادربرد/پردازنده بدون نصب مجدد ویندوز 11/10/8/7

نحوه تغییر مادربرد و پردازنده بدون نصب مجدد ویندوز 10/8/7 ? در این مقاله 2 روش برای نگه داشتن نصب ، تنظیمات و برنامه های فعلی ویندوز پس از تغییر مادربرد و پردازنده به شما ارائه می دهد.

2 روش ساده برای ایجاد تصویر سیستم ویندوز 11

شما می توانید 2 روش ساده را برای ایجاد یک تصویر سیستم در ویندوز 11 یاد بگیرید. این ابزار یکپارچه “ذخیره و بازیابی” و نرم افزار پشتیبان گیری رایگان “aomei backupper” است.

نحوه تهیه نسخه پشتیبان از ویندوز 11 قابل استفاده ? (2 معنی رایگان)

یک نسخه پشتیبان قابل استفاده به شما امکان می دهد وقتی رایانه شما در خطاهای جدی سیستم قرار می گیرد ، تصویر سیستم را بازیابی کنید. ابزار یکپارچه پشتیبان گیری و پشتیبان Aomei هر دو می توانند از خدمات باشند.

ویندوز 11 را روی دیسک دیگر حرکت دهید – از دست دادن داده صفر

شما باید ویندوز 11 را روی دیسک دیگر جابجا کنید اما نمی خواهید داده ها را از دست بدهید. در این مقاله یک نرم افزار کلونینگ دیسک به شما ارائه می دهد تا به شما در انجام این کار کمک کند. با کمک او ، بعد از کلون سازی هیچ مشکلی برای شروع کار نخواهید داشت.

نحوه انتقال پرونده های ویندوز 10 به ویندوز 11 به راحتی ?

شما در اینجا 3 روش مؤثر برای انتقال پرونده های ویندوز 10 به ویندوز 11 هنگام به روزرسانی ، با استفاده از یک هارد دیسک خارجی ، OneDrive یا نرم افزار همگام سازی رایگان یاد خواهید گرفت.

پشتیبان Aomei رایگان دریافت کنید

از تمام داده های رایانه خود با تهیه نسخه پشتیبان ، هماهنگ سازی و کلون سازی محافظت کنید.

پیکربندی لازم برای ویندوز 11

در این مقاله پیکربندی سیستم مورد نیاز ویندوز 11 لیست شده است. ویندوز 11 نیز در یک ماشین مجازی (VM) پشتیبانی می شود.

پیکربندی سخت افزار مورد نیاز

برای نصب یا به روزرسانی ویندوز 11 ، دستگاه ها باید حداقل پیکربندی سخت افزار زیر را رعایت کنند:

 • پردازنده : 1 Gigahertz (GHz) یا بیشتر با دو یا چند هسته در یک پردازنده سازگار 64 -bit یا یک سیستم در تراشه (SOC).
 • خاطره : 4 گیگ (برو) یا بیشتر.
 • ذخیره سازی : 64 گیگابایت یا فضای دیسک موجود دیگر.

توجه داشته باشید که ممکن است در طول زمان برای به روزرسانی و فعال کردن ویژگی های خاص در سیستم عامل ، نیازهای ذخیره بیشتری وجود داشته باشد. برای اطلاعات بیشتر ، به مشخصات ویندوز 11 مراجعه کنید.

 • ویندوز 11 نسخه خانوادگی برای تکمیل پیکربندی دستگاه در اولین استفاده به یک اتصال اینترنتی و یک حساب مایکروسافت نیاز دارد.

برای اطلاعات بیشتر ، به پست وبلاگ Windows Insider مراجعه کنید: به روزرسانی در ویندوز 11 حداقل پیکربندی مورد نیاز.

برای اطلاعات بیشتر در مورد ابزارهای ارزیابی آماده سازی ، به تعیین صلاحیت مراجعه کنید.

پیکربندی مورد نیاز برای سیستم عامل

دستگاه های واجد شرایط ویندوز 10 باید در نسخه 2004 یا بعدی باشند و به روزرسانی ایمنی 14 سپتامبر 2021 یا نسخه بعدی را نصب کرده اند تا مستقیماً به ویندوز 11 ارتقا دهند.

 • حالت S فقط در نسخه خانوادگی ویندوز 11 پشتیبانی می شود.
 • اگر نسخه دیگری از ویندوز را در حالت S اجرا کردید ، قبل از ارتقاء به ویندوز 11 ، با خارج شدن از حالت S شروع کنید.
 • برای انتشار دستگاه ویندوز 10 در حالت S نیز به اتصال به اینترنت نیاز دارد. اگر حالت S را ترک کنید ، بعداً قادر به بازگشت به حالت نخواهید بود.

شرایط مورد نیاز خاص برای عملکرد

برخی از ویژگی های ویندوز 11 نیازهای برتر از حداقل پیکربندی سخت افزاری مورد نیاز دارند.

 • مراقبت 5G : نیاز به یک مودم سازگار با 5G دارد.
 • HDR اتوماتیک : به مانیتور HDR نیاز دارد.
 • Bitlocker برای رفتن : به دیسک حافظه USB نیاز دارد. این ویژگی در نسخه های حرفه ای و فوقانی ویندوز موجود است.
 • مشتری Hyper-V : به یک پردازنده با ویژگی های ترجمه آدرس سطح دوم (SLAT) نیاز دارد. این ویژگی در Windows Pro و نسخه های بعدی موجود است.
 • قشر : به میکروفون و بلندگو نیاز دارد. در حال حاضر در ویندوز 11 برای استرالیا ، برزیل ، کانادا ، چین ، فرانسه ، آلمان ، هند ، ایتالیا ، ژاپن ، مکزیک ، اسپانیا ، انگلستان و ایالات متحده در دسترس است.
 • کارگردانی : برای ذخیره و اجرای بازی هایی که از درایور کنترل کننده استاندارد NVM Express و یک GPU DirectX12 با پشتیبانی از مدل Shade 6 استفاده می کنند ، به SSD NVME نیاز دارد.0.
 • DirectX 12 نهایی : با بازی ها و تراشه های گرافیکی پشتیبانی شده موجود است.
 • حضور : به یک سنسور نیاز دارد که بتواند فاصله بین انسان و دستگاه را تشخیص دهد یا قصد تعامل با دستگاه را داشته باشد.
 • کنفرانس ویدیویی هوشمند : نیاز به دوربین فیلمبرداری ، میکروفون و بلندگو (خروجی صوتی).
 • دستیار صوتی چندگانه : به میکروفون و بلندگو نیاز دارد.
 • لنگر : سه تنظیمات به صفحه نمایش عرض 1920 یا مؤثرتر یا بیشتر نیاز دارند.
 • صدای غیرفعال کردن وت صدا را فعال کنید : از نوار وظیفه. به دوربین فیلمبرداری ، میکروفون و بلندگو (خروجی صوتی) نیاز دارد. برای فعال کردن/غیرفعال کردن صدای کلی ، برنامه باید با عملکرد سازگار باشد.
 • فضای آن : به مدیریت سخت افزار و نرم افزار نیاز دارد.
 • تیم های مایکروسافت : نیاز به دوربین فیلمبرداری ، میکروفون و بلندگو (خروجی صوتی).
 • تعامل لمسی : به صفحه نمایش یا مانیتور نیاز دارد که از تعامل صفحه لمسی چند منظوره پشتیبانی می کند.
 • 2 عامل احراز هویت : نیاز به استفاده از کد محرمانه ، بیومتریک (اثر انگشت خوان یا دوربین مادون قرمز) یا تلفن با ویژگی های Wi-Fi یا بلوتوث دارد.
 • تشنج صوتی : به رایانه شخصی با میکروفون نیاز دارد.
 • با صدا بیدار شوید : به میکروفون و یک مدل نظارت مدرن نیاز دارد.
 • Wi-Fi 6th : به تجهیزات و درایور جدید WLAN IHV نیاز دارد و یک نقطه دسترسی/روتر سازگار 6th.
 • ویندوز سلام : برای احراز هویت بیومتریک به دوربین پیکربندی شده برای تصویربرداری مادون قرمز یا یک خواننده اثر انگشت نیاز دارد. دستگاه های بدون سنسور بیومتریک می توانند از ویندوز سلام با کد محرمانه یا یک کلید ایمنی قابل حمل سازگار با مایکروسافت استفاده کنند. برای اطلاعات بیشتر ، به مقاله ای که برای پشتیبانی از نسخه 21: 1 ویندوز 10 است ، مراجعه کنید.
 • پیش بینی ویندوز : نیاز به کارت ویدیویی دارد که از مدل درایور نمایشگر ویندوز (WDDM) پشتیبانی می کند.0 و یک کارت Wi-Fi که از Wi-Fi مستقیم پشتیبانی می کند.
 • برنامه Xbox : به یک حساب Xbox Live نیاز دارد ، که در همه مناطق موجود نیست. به صفحه دسترسی پیدا کنید کشور و مناطق Xbox برای جدیدترین اطلاعات در مورد در دسترس بودن زندگی می کند. ویژگی های خاصی از برنامه Xbox به یک اشتراک فعال Xbox Pass Active نیاز دارد.

مدیریت رایانه های مجازی

الزامات پیکربندی زیر برای ماشینهای مجازی که ویندوز 11 را اجرا می کنند اعمال می شود.

توجه داشته باشید که به روزرسانی در محل موجود در دستگاه های مجازی نسل 1 موجود در ویندوز 11 امکان پذیر نیست.

 • لاجورد : پرتاب تأیید شده با VTPM فعال شده.
 • بیش از ظهر : استارت امن و TPM فعال شده.
  • پارامترهای عمومی: شروع ایمن ، TPM مجازی فعال شده است.

  توجه داشته باشید در بعضی موارد ، این نیاز برای میزبان ماشین مجازی ممکن است اعمال نشود. برای اطلاعات بیشتر ، به ویندوز 11 مراجعه کنید از گزینه های MAC COMPUTERS استفاده کنید.

  مراحل زیر

  همچنین ببینید

  پیکربندی لازم برای ویندوز 11

  توجه: مقاله زیر حداقل پیکربندی مورد نیاز لازم برای اجرای ویندوز 11 را بر روی رایانه شخصی توصیف می کند. حداقل پیکربندی مورد نیاز با هدف ارائه عملکرد بهینه در طیف گسترده ای از دستگاه ها ، امروز و در آینده. ویژگی های خاص ، برنامه ها و تجهیزات اضافه شده به رایانه شخصی می توانند از این حداقل پیکربندی مورد نیاز تجاوز کنند. ویندوز اطلاعات اضافی در مورد برخی از ویژگی های مورد نیاز در صفحه پیکربندی مورد نیاز برای ویندوز 11 ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پیکربندی مورد نیاز برنامه های کاربردی یا تجهیزات خود ، با ناشر یا سازنده مربوطه اطلاعات کسب کنید.

  ویندوز 11 قصد دارد به آنچه دوست دارید نزدیکتر شود و در زمانی که رایانه شخصی نقش اصلی تری در نحوه اتصال ، ایجاد و بازی ما بازی می کند ، راه اندازی می شود. هنگام تعریف حداقل پیکربندی مورد نیاز ویندوز 11 ، سه اصل ما را راهنمایی کردند تا از یک تجربه بهینه کاربر اطمینان حاصل کنیم:

  • قابلیت اطمینان
  • امنیت
  • سازگاری

  اگر می خواهید در مورد حداقل پیکربندی مورد نیاز و چگونگی تصمیم گیری ما اطلاعات بیشتری کسب کنید ، با این وبلاگ مشورت کنید ، که توضیح مفصلی در مورد رویکرد ما ارائه می دهد.

  حداقل پیکربندی مورد نیاز و رایانه شخصی شما

  برای بهره مندی از عملکرد بهینه ، رایانه شخصی شما باید حداقل پیکربندی زیر را داشته باشد:

  • پردازنده ها/CPU (واحدهای درمانی مرکزی): 1 گیگاهرتز یا سریعتر ، با 2 یا بیشتر هسته و در لیست ما از پردازنده های تأیید شده ظاهر می شود. اگر بتوانید ویندوز 11 را انجام دهید ، پردازنده رایانه شخصی شما تا حد زیادی تعیین می کند. سرعت Horloge (حداقل 1 گیگاهرتز یا سریعتر) و تعداد هسته ها (2 یا بیشتر) در هنگام تولید ذاتی در طراحی پردازنده هستند و به عنوان مؤلفه هایی که می توانند به روز شوند در نظر گرفته نمی شوند.
  • رم: 4 گیگابایت. اگر رایانه شخصی شما کمتر از 4 گیگابایت حافظه داشته باشد ، گاهی اوقات می توان حافظه RAM اضافی را اضافه کرد. لطفاً به وب سایت سازنده مراجعه کنید یا با یک فروشنده سؤال کنید تا مشخص کند گزینه های ساده و مقرون به صرفه به شما امکان می دهد به حداقل پیکربندی مورد نیاز ویندوز 11 پاسخ دهید. ذخیره سازی : 64 گیگابایت یا دستگاه ذخیره سازی بیشتر. اگر رایانه شخصی شما یک پخش کننده ذخیره سازی به اندازه کافی ندارد ، در بعضی موارد به روزرسانی آن امکان پذیر است. لطفاً به وب سایت سازنده مراجعه کنید یا با یک فروشنده سؤال کنید تا مشخص کند گزینه های ساده و مقرون به صرفه به شما امکان می دهد حداقل پیکربندی مورد نیاز ویندوز 11 را رعایت کنید. میکروپروگرام سیستم: پشتیبانی از عملکرد UEFI (برای رابط میکرولوژیکی گسترده و یکپارچه ، که یک نسخه مدرن از BIOS PC است) و استارت امن. اگر دستگاه شما به حداقل پیکربندی مورد نیاز پاسخ نمی دهد ، زیرا از شروع ایمن پشتیبانی نمی کند ، این مقاله را ببینید تا نحوه اصلاح آن را ببینید. استارت امن فقط در حالت UEFI قابل فعال سازی است. این مقاله به شما امکان می دهد تا تنظیمات را برای فعال کردن این حالت کشف کنید. TPM:ماژول پلت فرم ایمن (TPM) نسخه 2.0. اگر دستگاه شما به حداقل پیکربندی مورد نیاز به دلیل TPM پاسخ نمی دهد ، به این مقاله مراجعه کنید تا نحوه اصلاح آن را ببینید. کارت گرافیک : DirectX 12 یا بعد از آن سازگار ، با درایور WDDM 2.0. صفحه: صفحه نمایش با کیفیت بالا (720p) با 9 “یا بالاتر مورب و 8 بیت در هر کانال رنگی. اگر اندازه صفحه نمایش شما کمتر از 9 باشد “، رابط کاربری مورد نظر برای ویندوز ممکن است کاملاً قابل مشاهده نباشد. اتصال به اینترنت و حساب های مایکروسافت: ویندوز 11 نسخه خانوادگی برای تکمیل پیکربندی دستگاه در اولین استفاده به یک اتصال اینترنتی و یک حساب مایکروسافت نیاز دارد.
  • نسخه ویندوز برای به روزرسانی: دستگاه شما باید ویندوز 10 ، 2004 یا نسخه بعدی را اجرا کند تا از طریق Windows Update به روز شود. به روزرسانی های رایگان از طریق Windows Update در موجود است تنظیمات >به روز رسانی و امنیت.

  شرایط مورد نیاز خاص برای به روزرسانی در حالت S

  برای ویندوز 10 حرفه ای ، آموزش و شرکت ، حالت S دیگر در ویندوز 11 موجود نیست. کاربرانی که مایل به بروزرسانی به ویندوز 11 هستند مجبور به ترک حالت S هستند و امکان بازگشت آنها را ندارند. ارتقاء خانواده ویندوز 10 به خانواده ویندوز 11 در حالت S بدون ترک حالت S امکان پذیر است.

  دستورالعمل ترک حالت S (برای تکمیل قبل از تلاش برای به روزرسانی):

  1. در ویندوز 10 خود در حالت S در حالت S اجرا کنید ، باز کنید تنظیمات >به روز رسانی و امنیت >فعال سازی.
  2. به دنبال بخش باشید به خانواده ویندوز 10 بروید یا به Windows 10 Professional بروید, سپس پیوند را انتخاب کنید به فروشگاه ویندوز دسترسی پیدا کنید.

  توجه: پیوند زیر را انتخاب نکنید نسخه ویندوز خود را به روز کنید. این یک فرایند متفاوت است که باعث می شود شما در حالت S بمانید.

  ارزیابی صلاحیت برای به روزرسانی

  ما می دانیم که برخی از مشتریان به دنبال یک فرآیند آسان برای دنبال کردن هستند تا مشخص کنند آیا رایانه شخصی آنها به حداقل پیکربندی مورد نیاز ویندوز 11 پاسخ می دهد و آیا واجد شرایط ارتقاء آن است. برای انجام این کار ، ما برنامه کنترل یکپارچگی PC را برای رایانه های شخصی ویندوز 10 ارائه می دهیم. علاوه بر تست های تشخیصی ، به شما امکان می دهد تا با استفاده از یک دکمه ساده ، صلاحیت ارتقاء ویندوز 11 را بررسی کنید. پس از انتشار ویندوز 11 ، ویندوز به روزرسانی نیز صلاحیت ارتقا را ارزیابی می کند. شما می توانید از آن به آن دسترسی پیدا کنید تنظیمات > به روز رسانی و امنیت. این گزینه ها برای رایانه های شخصی مشتری که توسط یک مدیر رایانه اداره نمی شوند ، طراحی شده اند. اگر رایانه شخصی شما توسط یک مدیر IT اداره می شود ، با آن تماس بگیرید تا گزینه های مربوط به ارزیابی واجد شرایط بودن و به روزرسانی به ویندوز 11 را پیدا کنید.

  مهم : در تمام سناریوهای مربوط به تأمین تغییرات در رایانه شخصی شما برای واجد شرایط بودن آن برای به روزرسانی ، توصیه می کنیم تا زمانی که ویندوز به روزرسانی به شما بگوید ویندوز 11 قبل از به روزرسانی در دسترس است.

  برای کسانی که قادر به ارتقاء رایانه شخصی موجود خود به ویندوز 11 نیستند زیرا دستگاه آنها واجد شرایط نیست و آماده تغییر دستگاه نیست ، ویندوز 10 همچنان انتخاب مناسبی است. پشتیبانی ویندوز 10 تا 14 اکتبر 2025 ادامه خواهد یافت. علاوه بر این ، ما اخیراً اعلام کردیم که به روزرسانی بعدی ویژگی های ویندوز 10 در اواخر سال جاری منتشر می شود.