نصب ویندوز 11 دستیار: با آن به ویندوز 11 ارتقا دهید – Minitool ، روش های نصب ویندوز 11 – پشتیبانی مایکروسافت

روش های نصب ویندوز 11

اگر می خواهید Windows 11 Assistant Instant را اجرا کنید تا رایانه خود را به ویندوز 11 ارتقا دهید ، دستگاه شما باید شرایط زیر را برآورده کند:

نصب ویندوز 11 دستیار: با آن به ویندوز 11 ارتقا دهید

نصب دستیار ویندوز 11 ابزاری مناسب برای ارتقاء رایانه واجد شرایط ویندوز 10 به ویندوز 11 است. در این پست ، نرم افزار Minitool به شما نشان می دهد که چگونه از این ابزار برای به روزرسانی به ویندوز 10 استفاده کنید. علاوه بر این ، اگر نصب ویندوز 11 بسته می شود یا روی رایانه شما کار نمی کند ، می توانید روش ذکر شده در این پست را برای رفع آن امتحان کنید.

نصب ویندوز 11 چیست?

مایکروسافت در 5 اکتبر 2021 ویندوز 11 را به دست آورد. سه ابزار نصب و ارتقاء ویندوز 11 به همراه ویندوز 11 منتشر شد ، از جمله دستیار نصب ویندوز 11 ، ابزار ایجاد ویندوز 11 رسانه و ویندوز 11 دیسک تصویر (ISO) بارگیری.

Windows 11 Assistant Windows یک ابزار نصب ویندوز 11 برای نصب ویندوز 11 بر روی رایانه ویندوز 10 است که در حال حاضر از آن استفاده می کنید. با این حال ، این دستگاه Arm64 پشتیبانی نمی کند.

این در صورتی است که ویندوز 11 در حال حاضر در Windows Update نشان داده نشده است ، بهترین انتخاب شما برای نصب ویندوز 11 استفاده از دستیار نصب ویندوز 11 است. نکته: شما می توانید از Rufus برای نصب ویندوز 11 22H2 بدون حساب مایکروسافت استفاده کنید.

بهترین راه حل برای ابزار ایجاد رسانه ویندوز 10/11 کار نمی کند

بهترین راه حل برای ابزار ایجاد رسانه ویندوز 10/11 کار نمی کند

اگر ابزار ایجاد رسانه ویندوز 10/11 روی رایانه شخصی شما کار نمی کند ، می توانید روشهای آسان و مؤثر ذکر شده در این مقاله را برای حل مسئله امتحان کنید.

نحوه استفاده از Windows 11 Assistant Instant برای به روزرسانی به ویندوز 11?

مرحله 1: بررسی کنید که آیا دستیار فوری ویندوز 11 می تواند روی رایانه شما اجرا شود

اگر می خواهید Windows 11 Assistant Instant را اجرا کنید تا رایانه خود را به ویندوز 11 ارتقا دهید ، دستگاه شما باید شرایط زیر را برآورده کند:

 1. شما مجوز ویندوز 10 دارید.
 2. دستگاه شما در حال اجرا Windows 10 2004 یا نسخه نسخه نسخه بالا است.
 3. دستگاه شما حداقل نیازهای سخت افزاری و سیستم برای ویندوز 11 را برآورده می کند.
 4. دستگاه شما برای بارگیری ویندوز 11 باید 9 گیگابایت فضای دیسک رایگان داشته باشد.

ویندوز 11 ، نسخه 10: 2 بعد از ظهر در نیمه دوم 2022 منتشر می شود. می توانید از ویرایشگر رجیستری استفاده کنید تا بررسی کنید که رایانه شما با ویندوز 11 22H2 سازگار است.

چگونه می توان ویندوز 11 را نصب کرد آیا ما پارتیشن را بازپرداخت کردیم؟

نحوه نصب ویندوز 11 ما دوباره پارتیشن?

در این پست ، ما یک راهنمای مفصل در مورد نحوه نصب ویندوز 11 ما پارتیشن را به شما نشان خواهیم داد.

مرحله 2: نصب دستیار ویندوز 11 را بارگیری کنید

 1. به صفحه بارگیری نرم افزار ویندوز 11 بروید.
 2. کلیک کنید بر روی اکنون بارگیری کن دکمه زیر نصب دستیار ویندوز 11 این ابزار در مسیر بارگیری خاص بارگیری می شود.

نصب ویندوز 11 دستیار نصب

مرحله 3: دستیار نصب ویندوز 11 را برای ارتقاء به ویندوز 11 اجرا کنید

1. نصب دستیار ویندوز 11 بارگیری شده را باز کنید.

2. کلیک آره اگر رابط کنترل حساب کاربری را مشاهده می کنید.

3. وقتی رابط پیرو را مشاهده می کنید ، کلیک کنید قبول و نصب ادامه.

روی پذیرش و نصب کلیک کنید

4. این ابزار شروع به بارگیری و نصب ویندوز 11 در رایانه شما می کند. کل روند مدتی ادامه خواهد داشت. در طی فرایند ، می توانید از دستگاه خود به عنوان عادی استفاده کنید.

بارگیری ویندوز 11

5. وقتی رابط زیر را می بینید ، باید کار خود را ذخیره کنید. سپس ، کلیک کنید اکنون دوباره راه اندازی کنید. شما هنوز هم باید رایانه خود را وصل کنید و آن را روشن کنید.

اکنون روی راه اندازی مجدد کلیک کنید

6. رایانه شما شروع به کار بر روی به روزرسانی ها می کند. چندین بار دوباره راه اندازی می شود. شما باید با صبر صبر کنید و کل روند به پایان می رسد.

کار بر روی به روزرسانی ها

پس از این مراحل ، ویندوز 11 با موفقیت در رایانه شما نصب می شود.

اگر می خواهید ویندوز 11 را در رایانه دیگری یا دستگاه ARM64 نصب کنید ، باید از ابزار ایجاد ویندوز 11 استفاده کنید. در اینجا نحوه نصب ویندوز 11 روی بازو با ISO آورده شده است.

دستیار نصب ویندوز 11 را از

نصب دستیار ویندوز 11 برای به روزرسانی از ویندوز 10 به ویندوز 11 استفاده می شود. اگر در حال حاضر یک پیش نمایش ویندوز 11 خودی را در کانال Dev اجرا می کنید ، Windows 11 Instant کار نمی کند OROLE OROLE در رایانه شما.

چه اتفاقی می افتد اگر به روزرسانی ویندوز 11 را کاهش دهم؟

چه اتفاقی می افتد اگر من به روزرسانی ویندوز 11 را کاهش دهم?

چه اتفاقی می افتد اگر من به روزرسانی ویندوز 11 را کاهش دهم? در این مقاله ، نرم افزار Minitool اطلاعاتی را که می خواهید بدانید به شما نشان می دهد.

عملکرد خاص این است: پس از باز کردن دستیار نصب ویندوز 11 ، برای یک ثانیه روی صفحه نمایش داده می شود و سپس به سرعت ناپدید می شود/بسته می شود. مهم نیست که چند بار امتحان کنید ، نتایج یکسان هستند. Windows 11 نصب نگهدارنده نگهدارنده یا تصادف وضعیت عادی است اگر در برنامه Dev Chanel برنامه Windows Insider قرار دارید.

این روی شما تأثیر نمی گذارد زیرا شما قبلاً ویندوز 11 را دریافت کرده اید. اما اگر هنوز می خواهید آن را اجرا کنید ، می توانید مراحل زیر را امتحان کنید تا حالت سازگاری برای ویندوز 7 فعال شود.

 1. با کلیک راست روی دستیار نصب ویندوز 11 بارگیری شده و انتخاب کنید تفاله.
 2. تغییر به سازگاری بخش.
 3. بررسی این برنامه را در حالت سازگاری اجرا کنید و انتخاب کنید ویندوز 7 از لیست کشویی زیر حالت سازگاری.
 4. کلیک برنامه.
 5. کلیک خوب.

اجرای این برنامه را در حالت سازگاری برای ویندوز 7 فعال کنید

در بیشتر موارد ، بسته شدن دستیار فوری ویندوز 11 با استفاده از روش فوق حل می شود. اما اگر این مسئله همچنان ادامه داشته باشد ، می توانید از دو ابزار دیگر (ابزار ایجاد ویندوز 11 رسانه یا بارگیری ویندوز 11) برای نصب ویندوز 11 در رایانه خود استفاده کنید.

چگونه ویندوز 11 را در رایانه خود بارگیری و نصب کنیم؟ [5 راه]

نحوه بارگیری و نصب ویندوز 11 در رایانه خود? [5 راه]

آیا می دانید چگونه با خیال راحت و رایگان ویندوز 11 را در رایانه خود بارگیری کنید? در این پست برخی از روشهای موجود را به شما نشان خواهیم داد.

اکنون ، شما باید بدانید که چگونه از Windows 11 Assistant Assistant برای به روزرسانی رایانه ویندوز 10 خود به ویندوز 11 استفاده کنید. اگر این ابزار بسته و ناپدید می شود ، می توانید حالت Compaatibility را برای ویندوز 7 فعال کنید تا آن را به طور عادی کار کند. اگر هنوز موارد مرتبط دیگری دارید که باید برطرف شوند ، می توانید اکنون در نظرات به ما اجازه دهید.

 • فیس بوک
 • توییتر
 • وابسته به لینکدین
 • رنگ قرمز

درباره نویسنده

استلا بیش از 7 سال است که در نرم افزار Minitool به عنوان ویراستار انگلیسی کار می کند. مقالات وی عمدتاً زمینه های بازیابی داده ها از جمله بازیابی اطلاعات رسانه ای ذخیره سازی و بازیابی اطلاعات تلفن ، بارگیری فیلم های YouTube ، مدیریت پارتیشن و تبدیل ویدیویی را پوشش می دهد.

روش های نصب ویندوز 11

در این مقاله روش های نصب ویندوز 11 توضیح داده شده است.

توجه: برای به روزرسانی در ویندوز 11 ، دستگاه ها باید حداقل پیکربندی سیستم مورد نیاز برای ویندوز 11 را رعایت کنند. برخی از ویژگی های ویندوز 10 در ویندوز 11 موجود نیست. پیکربندی مورد نیاز برای تجربه برخی از ویژگی ها و برنامه های ویندوز 11 از حداقل پیکربندی مورد نیاز ویندوز 11 فراتر خواهد رفت. مشخصات جستجو ، ویژگی ها و حداقل پیکربندی رایانه مورد نیاز برای ویندوز 11

قبل از اینکه تو شروع کنی

اطمینان حاصل کنید که دستگاه مورد نظر برای نصب ویندوز 11 حداقل پیکربندی مورد نیاز را دارد. اگر دستگاه شما در حال حاضر ویندوز 10 را اجرا می کند ، توصیه می کنیم حداقل پیکربندی مورد نیاز را با استفاده از برنامه کنترل یکپارچگی PC بررسی کنید. ما به شما توصیه می کنیم ویندوز 11 را بر روی دستگاهی نصب نکنید که به پیکربندی مورد نیاز پاسخ ندهد. برای اطلاعات بیشتر ، به نصب ویندوز 11 در دستگاه هایی که حداقل پیکربندی سیستم مورد نیاز را برآورده نمی کنند ، مراجعه کنید.

به روزرسانی ویندوز در تنظیمات (توصیه می شود)

اگر از ویندوز 10 تنظیم کرده اید ، توصیه می کنیم از طریق ویندوز به روزرسانی کنید که به روزرسانی برای دستگاه شما آماده است. برای بررسی اینکه ویندوز 11 برای دستگاه شما آماده است ، انتخاب کنید برای راه اندازی > تنظیمات > به روز رسانی و امنیت > به روز رسانی ویندوز > به روزرسانی های جستجو.

برای مشکلات شناخته شده ای که می تواند بر دستگاه شما تأثیر بگذارد ، می توانید با مرکز وضعیت انتشار ویندوز نیز مشورت کنید.

سایر روشهای نصب ویندوز 11 (توصیه نمی شود)

برای به روزرسانی از دستیار نصب استفاده کنید

توصیه می کنیم قبل از استفاده از دستیار نصب ، صبر کنید تا دستگاه شما به روزرسانی به ویندوز 11 دریافت کند. هنگامی که آماده هستید ، می توانید آن را در صفحه بارگیری نرم افزار Windows 11 پیدا کنید.

یک پشتیبانی نصب ویندوز 11 ایجاد کنید

در صفحه بارگیری نرم افزار ویندوز 11 ، انتخاب کنید اکنون یک ابزار ایجاد کنید, سپس دستورالعمل های نصب ویندوز 11 را دنبال کنید.

هشدار:

 • مایکروسافت توصیه می کند که ویندوز 11 را بر روی دستگاهی نصب نکنید که به حداقل پیکربندی مورد نیاز ویندوز 11 پاسخ ندهد. اگر تصمیم دارید ویندوز 11 را بر روی دستگاهی که این شرایط را برآورده نمی کند نصب کنید و خطرات را بپذیرید و درک کنید ، می توانید مقادیر کلید رجیستری زیر را ایجاد کرده و تأیید TPM 2 را بایگانی کنید.0 (TPM 1.حداقل 2 مورد نیاز است) و همچنین خانواده و مدل واحد مرکزی.
 • کلید رجیستری: HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ SETUP \ MOSETUP
 • نام: AllowUpgradeSwithOnsUpportedtpmorcpu
 • نوع: reg_dword
 • مقدار: 1
 • توجه: اگر ثبت نام را نادرست با استفاده از ویرایشگر ثبت نام یا روش دیگر تغییر دهید ، می تواند مشکلات جدی ایجاد شود. این مشکلات ممکن است نیاز به اسکان مجدد سیستم عامل داشته باشد. مایکروسافت نمی تواند تضمین نماید که این مشکلات قابل حل است. ثبت نام را در معرض خطر خود تغییر دهید.

دو مسیر نصب در دسترس است:

  با انجام نصب روی پشتیبانی هنگام اجرای ویندوز 10 ارتقا دهید. شما این امکان را دارید:

داشتن. ساختن یک کل ارتقاء, که پرونده های شخصی (از جمله درایور) ، برنامه های ویندوز و تنظیمات را نگه می دارد. این تجربه پیش فرض است که دستیار نصب از آن استفاده می کند.

شرح. فقط داده ها را نگه دارید پرونده های شخصی (از جمله درایور) را نگه می دارد ، نه برنامه ها و تنظیمات ویندوز.

مهم : شما باید بررسی کنید که دستگاه شما قبل از انتخاب از پشتیبانی ، حداقل نیاز سیستم را برآورده می کند ، زیرا به شما امکان می دهد در صورت داشتن حداقل TPM 1 ویندوز 11 را نصب کنید.2 (به جای حداقل پیکربندی مورد نیاز برای سیستم TPM 2.0) و بررسی نمی کند که پردازنده شما در لیست واحدهای مرکزی تأیید شده بر اساس خانواده و مدل پردازنده است.

نصب تصویر ایجاد کنید

از ابزارهای Dism یا شخص ثالث استفاده کنید تا مستقیماً یک تصویر ویندوز 11 موجود را روی دیسک اعمال کنید.

مهم : نصب ویندوز 11 تصاویر شرایط زیر را بررسی نمی کند: TPM 2.0 (حداقل TPM 1.2 مورد نیاز است) و خانواده و مدل واحد مرکزی.