آیفون 11 بازپرداخت شده ، آیفون سفید 11 بازپرداخت | لارو

بازپرداخت آیفون سفید 11

Contents

برای اینکه واقعاً تمام اطلاعات مربوط به آیفون 11 بازپس گیری شده آینده خود را داشته باشید ، ویژگی های اصلی آن را در زیر جمع آوری کرده ایم:

بازپرداخت آیفون 11

صفحه نمایش دلپذیر ، صفحه نمایش فوق العاده و ظرفیت باتری راحت ، آیفون 11 تمام جعبه ها را برای استفاده کارآمد و بهینه شده در طول روز بررسی می کند.

می خواهید در مورد این مدل که در رابطه با آیفون های قبلی XR و XS تصمیم گرفته و نوآوری کرده است ، بیشتر بدانید ? ما را دنبال کنید ، ما همه چیز را به شما می گوییم !

وقتی آیفون 11 آزاد شد ?

در سال 2019 ، طبق معمول ، Tim Cook International ما (مدیرعامل اپل) دامنه جدید اپل را در ماه سپتامبر – در تاریخ 11 سپتامبر – دقیقاً – در طی یک نکته اصلی بسیار مورد انتظار ارائه داد.

طرفداران برند اپل از 20 سپتامبر توانستند مدل های جدید از جمله آیفون 11 را در فروشگاه اپل به دست آورند.

آیفون 11 بازپرداخت شده چقدر است ?

جدید ، آیفون 11 با توجه به ظرفیت ذخیره سازی آن ، همان قیمت را ندارد: برای 64 گیگابایت ، 529 یورو و 599 یورو برای 128 گیگابایت طول می کشد. با این حال ، آیفون 11 دیگر در وب سایت Apple در حال فروش نیست. بنابراین می توانید به یک آیفون 11 بازپرداخت شده مراجعه کنید: در نقدی آسان ، این مدل تا 20 ٪ ارزان تر از قیمت جدید است*.

*قیمت متغیر بسته به تکامل سهام.

چرا یک آیفون 11 بازپس گیری شده را انتخاب کنید ?

ما 4 مزیت را برای آیفون 11 بازپس گیری مشخص کرده ایم:

بهترین قیمت

قیمت آن بی نظیر است: جدید ، آیفون 11 داده نمی شود ، و پیدا کردن آن دیگر آسان نیست. انتخاب یک آیفون 11 بازپرداخت شده یک تلفن با کیفیت بالا برای بودجه متوسط ​​دریافت می کند.

کیفیت کنترل شده

بخاطر تعهد کیفیت ما ، یک آیفون 11 را بدون استرس خریداری کنید: تیم های ما کیفیت هر محصول را که برای فروش تهیه شده است کنترل می کنند.

یک سری اول آزمایشات با استفاده از نرم افزار انجام می شود ، سپس یک کنترل انسان همه چیز را به دست می گیرد و از طریق آن می گذرد: احتراق ، انتشار و دریافت تماس ، وضعیت باتری ، عملکرد مناسب صفحه و غیره. اطمینان ?

2 سال گارانتی*

این قانون است ، بنابراین ما به آن احترام می گذاریم ، اما ما به هر حال آن را پیشنهاد می کردیم: آیفون 11 بازپرداخت شما 2 سال تضمین می شود*. شما کوچکترین نگرانی را دارید ، تحت پوشش قرار می گیرید !

یک خرید بدون استرس که گفتیم ..

اقتصاد دایره ای

آخرین مزیت خرید آیفون 11 بازپس گیری شده ، و مهم نیست: این امکان را به شما می دهد تا در یک اقتصاد دایره ای شرکت کنید ، مدلی که برای ما مهم است.

ضایعات کمتری از منابع ، تولید زباله کمتر = عمر دوم برای یک تلفن هوشمند 100 ٪ کاربردی.

پیشنهاد آیفون 11 بازپرداخت ما از کجا آمده است ?

پیشنهاد آیفون 11 بازپرداخت ما از شبکه فروشگاه های ما در فرانسه تهیه شده است.
اینها ممکن است توسط شخصی که می شناسید تغذیه شود ? یک همکار اداری ، یک بازرگان در محله خود یا شخصی که اغلب در مترو ملاقات می کنید !

سایر مدل های آیفون 11 چیست؟ ?

آیفون 11 طرفدار

همانطور که از نام آن پیداست ، آیفون 11 Pro با هدف متخصصان (یا طرفداران بزرگ و کاربران برند) در حال حاضر به لطف صفحه OLED با کیفیت بهتر آن است.
با داشتن یک سنسور اضافی برای تله ، مطمئناً عکس های بهتری می گیرید ، یک مزیت قابل توجه برای عکاسان سریال یا سازندگان محتوا.

از طرف باتری ، شما در بندر نخواهید بود زیرا آیفون 11 Pro دارای استقلال بهتری است. برای بار ، شما بین کابل و بی سیم انتخابی دارید.

بنابراین با این مدل بالا متقاعد شده است ?

iPhone 11 Pro Max

اگر مدل های بزرگ را ترجیح می دهید ، برادر بزرگ خانواده آیفون 11 باید شما را خوشحال کند زیرا تقریباً یک تبلت کوچک است.

ما به خصوص 3 ویژگی را دوست داریم: صفحه نمایش فوق العاده شبکیه XDR ، تعجب آور برای تماشای فیلم یا فیلم در 4K HDR. Ditto برای دوربین که عکس های متضاد و واضح و روشن تولید می کند ، ما دوست داریم !

و برای یک تجربه فوق العاده راحت ، روی استقلال آیفون 11 Pro Max ، که در رابطه با مدل های قبلی ناشناخته است ، حساب کنید !

دارایی آیفون 11

بگذارید بلافاصله رنگ را اعلام کنیم: برای ما ، آیفون 11 بهترین مدل میانی است که این برند تاکنون تولید کرده است.

اگر مثل ما باشید ، برای استفاده بسیار راحت ، از اندازه متوسط ​​صفحه (6.1 اینچ) قدردانی خواهید کرد ، استقلال خوب این آیفون (که 1 ساعت اضافی در مقایسه با محصولات قبلی کسب می کند) و تمام عملکرد جدید آن: Super Night مد ، لنزهای با زاویه فوق العاده گسترده برای عکسهای باشکوه ، گزینه های جدید ویدیویی با تثبیت فوق العاده ..

در تمام شفافیت ، اجازه دهید 2 امتیاز را که کمی چافوین است نقل کنیم: ما دوست داریم یک صفحه OLED را در این آیفون 11 پیدا کنیم ، حتی اگر صفحه LCD “شبکیه مایع” در حال حاضر کار را به خوبی انجام داده است. ما همچنین از آن استفاده می کنیم (اوه ، کلمه قوی است !) که هیچ USB-C یا بار برگشت پذیر وجود ندارد. این بار شما واقعاً همه چیز را در مورد این آیفون 11 می دانید. شما فقط باید انتخاب خود را آگاه کنید 🙂

ویژگی های آیفون 11

برای اینکه واقعاً تمام اطلاعات مربوط به آیفون 11 بازپس گیری شده آینده خود را داشته باشید ، ویژگی های اصلی آن را در زیر جمع آوری کرده ایم:

بازپرداخت آیفون سفید 11

برای به دست آوردن یک آیفون سفید ارزان قیمت ، می توانید یک آیفون بازپرداخت شده را در Largo خریداری کنید. شما از کیفیت جدید بسیار خوشحال خواهید شد. این دستگاه پس از غوطه وری در آب فعال است ، شاخص IP68 آن به آن اجازه می دهد تا خود را تا 4 دقیقه به مدت 30 دقیقه غوطه ور کند.

مطیع
در فرانسه
ضمانت
2 سال
راضی یا بازپرداخت
21 روز برای آزمایش
تحویل رایگان
در 24 ساعت
خدمات پس از فروش
در فرانسه
تعویض در 72 ساعت
در صورت عدم موفقیت

3 محصول موجود است

نام ارتباط ، A تا Z NOM ، Z با قیمت ، افزایش قیمت ، کاهش

آیفون 11 256 گیگابایت بازسازی شد

آیفون 11 256 گیگابایت بازسازی شد

آیفون 11 128 گیگابایتی بازپرداخت شد

آیفون 11 128 گیگابایتی بازپرداخت شد

آیفون 11 64 گیگابایتی بازپرداخت شد

آیفون 11 64 گیگابایتی بازپرداخت شد

بازپرداخت در فرانسه
در 37 نقطه کنترل اتصال ، دکمه ها ، سنسورها ، صفحه نمایش ، ایمنی آزمایش شده است
ضمانت قانونی 2 ساله
خدمات اختصاصی مشتری در فرانسه

آنها همچنین می توانند به شما علاقه مند شوند.

 • بازپرداخت سبز 11
 • آیفون قرمز 11 بازپس گیری شد
 • بازپرداخت زرد 11
 • بازپرداخت آیفون 11
 • بازپرداخت آیفون سیاه 11
 • آیفون 11 64 گیگابایتی بازپرداخت شد
 • آیفون 11 128 گیگابایتی بازپرداخت شد
 • آیفون 11 256 گیگابایت بازسازی شد

خصوصیات فنی آیفون سفید 11 بازپرداخت شده است

آیفون سفید 11 ، جانشین شایسته آیفون XR بود در دسترس ترین مدل از دوازدهمین نسل تلفن هوشمند اپل که تحت iOS 14 در سپتامبر 2019 تحویل داده شد. مجهز به او تراشه بیونیک A13, از یک صفحه نمایش HD شبکیه مایع ، آن را ارائه می دهد قدرت و استقلال بالاتر به پیشینیانش.

آیفون 11 64 گیگابایت از اپل یک تلفن هوشمند است که وزن آن 194 گرم است و اندازه 8.3 میلی متر ضخامت ، 75.7 میلی متر عرض و 150.9 میلی متر قد دارد.

این تلفن هوشمند متوجه می شود عکسهای با کیفیت عالی با تشکر از او دوربین اصلی دوتایی در پشت و حالت شب آن.

 • مهر و موم: صدور گواهینامه IP68: مقاومت در برابر آب تا 2 متر عمق به مدت 30 دقیقه حداکثر
 • سنسور عکس عقب: نماینده دوربین Double 12 MP (زاویه فوق العاده بزرگ و زاویه بزرگ)
 • سنسور عکس جلو: دوربین اصلی جلو 12 مگاپیکسلی با حالت پرتره ، HDR هوشمند
 • صفحه لمسی: صفحه نمایش شبکیه 6.1 اینچ مایع HD (LCD چند لمسی) HDR 10 و Truetone. 1792 x 828 پیکسل در 326 ppi multitouch
 • عملکرد قفل: آیفون 11 از طریق دوربین Treuredepth دارای فناوری شناسه Face است
 • پردازنده: تراشه عصبی A13 Bionic Apple A13 (OCTA-CORE) حکاکی شده در 7 نانومتر
 • حافظه داخلی: 4 گیگابایت رم رم
 • ظرفیت ذخیره داخلی: 64 ، 128 ، 256 گیگابایت حافظه داخلی
 • سرعت جریان جذب خاص (DAS): 0.95 W/kg
 • سیم کارت: Nano Sim سازگار با سیم کارت (E SIM)
 • اتصالات: بدون اتصال جک / صاعقه
 • بار سریع و شارژ بی سیم Qi
 • سازگار: 4G LTE ، WiFi 6 (AX) MIMO 2×2 ، بلوتوث 5.تراشه 0 ، NFC ، Ultra Wideband (UWB) برای ظرفیت درک در فضا
 • ظرفیت باتری: 3110 میلی آمپر ساعت (سازگار با بار بی سیم و بار سریع 18 وات: 50 ٪ در 30 دقیقه)
 • رنگهای موجود برای آیفون 11: سفید (بسته به سهام موجود)

آیفون سفید 11 با بهترین قیمت نسخه بازپرداخت شده در مقابل آیفون سفید مورد استفاده

انتخاب یک آیفون بازپرداخت شده از اپل است اعتماد به متخصصان بازپرداخت اعتماد چه کسی آزمایش کرده ، تعمیر خواهد کرد (اگر تلفن هوشمند دارای اختلال عملکردی باشد) و آیفون را برای نوسازی در حین خرید آیفون استفاده شده تمیز می کند ، خطرات بیشتری را نشان می دهد زیرا ما در مورد محصول و استفاده از قبل انجام شده است.

آیفون 11 نسخه بهبود یافته آیفون XR و نسخه قبلی آیفون 12 است. آیفون 11 و 12 سفید بسیار نزدیک است اما 12 دارای صفحه نمایش با وضوح بهتر و آخرین تراشه A14 در حالی که آیفون سفید سفید مجهز به تراشه A13 و تراشه A12 برای آیفون XR است. سه آیفون مجهز به شناسه صورت, سیستم بسیار عملی برای باز کردن سریع تلفن هوشمند خود.

برای ساده کردن ، اگر می خواهید یک تلفن هوشمند خوب اپل در هر ویژگی محصول ، آیفون XR را انتخاب کنید. برای یک تلفن هوشمند بسیار کارآمد و ساختن عکس های بسیار خوب ، از آیفون 11 طرفداری کنید. اگر آخرین مدل را می خواهید ، آیفون 12 پاداش داده شده را انتخاب کنید اما همه چیز به بودجه شما بستگی دارد. بازپرداخت مترادف با کیفیت پایین برخلاف مناسبت ای که خطر کیفیت پایین را تقویت می کند ، زیرا هیچ چیز آزمایش نشده است. در کنار بازپرداخت ، سنسورها ، باتری ، صفحه ، پردازنده ، صدا ، عکس ، دکمه ها ، اتصالات سیمی و بی سیم ، فیلم را آزمایش می کنیم … کک از طریق بلندگوها. در صورت تشخیص چیزی غیر طبیعی ، پس از آزمایش تلفن هوشمند ما تعمیر می شود ، و اگر همه به خوبی آخرین بروزرسانی iOS نصب شده است ، تلفن در حال تمیز کردن است و سپس منتظر یک مالک جدید هستیم.

سرانجام ، آخرین نکته ای که این سه گوشی هوشمند اپل را متمایز می کند مربوط به 5G با آیفون 12 سازگار با این شبکه است در حالی که آیفون 11 و XR نیستند. اما دانستن اینکه 5G هنوز خیلی خوب توسعه نیافته است ، لزوماً ارزش شرط بندی روی آن را برای لحظه ای ندارد.

برای آیفون سفید 11 انتخاب کنید و با منسوخ برنامه ریزی شده مبارزه کنید

آیفون سفید 11 در 6 ماه اول سال 2020 در 37.7 میلیون واحد فروخته شد ، بنابراین چرا به جای خرید نه ، استفاده مجدد را انجام نمی دهیم ? خرید مسئول.

یک دستگاه الکترونیکی خواه یک محصول جدید باشد یا نه طول عمر محدودی دارد. امروز ، بازپرداخت اجازه می دهد برای افزایش طول عمر لپ تاپ ها با آزمایشات ، تعمیرات برای زندگی دوم به محصولات.

با خرید یک آیفون سفید 11 شما را مجدداً مورد استفاده قرار داد مبارزه برای منسوخ برنامه ریزی شده و شما استفاده مجدد.

محصولات بازپرداخت اپل به همان اندازه محصولات جدید با دو تفاوت کارآمد هستند: آنها هستند ارزان وت اقتصاد دایره ای را ارتقا دهید.

نظر شما مهم است! دریغ نکنید که نظر خود را در سایت ما بگذارید.

چرا آیفون 11 خود را در لارگو خریداری کنید ?

شما به دنبال یک آیفون سفید ارزان تر از جدید با ضمانت هستید ? فروشگاه آنلاین Largo ما انتظارات شما را برآورده می کند. ما آیفون 11 را ارائه می دهیم بازپرداخت در فرانسه با حداقل ضمانت 12 ماهه قابل تمدید تا 24 ماه ضمانت از 20 تا 40 ٪ ارزان تر از جدید و یک تحویل رایگان از 100 یورو خرید که طی 24 تا 48 ساعت در سرزمین اصلی فرانسه انجام شده است (زمان تحویل برای برخی از کشورهای اروپایی طولانی تر است) ، بررسی های مشتری دارای امتیاز 9 است.3/10. ما سرویس پس از -فروش پاسخگو است ، از طریق ایمیل یا می توانید با تلفن آنها تماس بگیرید و در دسترس است برای پردازش سریع درخواست های خود. هر تلفن هوشمند اپل بازپرداخت شده برای استفاده بهینه از محصول باز می شود و در جعبه ای با لوازم جانبی جدید تحویل داده می شود: یک شارژر و هدفون.

بازپرداخت بسیار ارزان تر از جدید است و به شما امکان می دهد پس انداز واقعی ایجاد کنید اما اگر می خواهید آیفون 11 بازپرداخت شده خود را گرامی بدارید ، ما به شما توصیه می کنیم که آن را تجهیز کنیدمثل جهنم یایک مورد زیرا پشت او با یک پنجره شیشه ای پوشانده شده است که شکننده است. مجهز به حفاظت ، پشت و صفحه نمایش آیفون 11 بازپرداخت شده شما از شما تشکر می کند و از شما جلوگیری می کند که باید از جعبه “تعمیر” بروید.

تلفن های هوشمند بازپرداخت ما در 37 نقطه کنترل ارزیابی می شوند و 123 تست را خرج می کنند. در Largo تمام تلفن نیز قفل شده است.

ما هستیم متخصصان بازپرداخت, ما طیف گسترده ای از مدل های تلفن های هوشمند (آیفون و سامسونگ کهکشان) داریم بلکه مک بوک و آیپد از اپل با لوازم جانبی برای تأمین نیازهای مختلف شما با هزینه کمتری داریم.

چگونه آیفون 11 خود را انتخاب کنیم ?

برای کدام فضای رنگ و ذخیره سازی برای انتخاب آیفون 11 خود 128 گیگابایت بازپرداخت شده است ?

تلفن هوشمند اپل در موجود است رنگ های مختلف : سیاه ، سبز ، زرد ، ماوو ، سفید یا محصول قرمز (قرمز) ، رنگ هایی که برای یک بار رنگ های کسل کننده ای را که توسط سیب مانند خاکستری یا نقره ای سیدرال ارائه می شود تغییر می دهد. برای آیفون 11 ، این یک رنگ برای هر طعم و مزه با توجه به خواسته های شما است. آیفون 11 برای افرادی که به دنبال اختیار هستند یا مانند رنگهای کلاسیک و رنگهای “سرگرم کننده” تر مانند سبز ، زرد یا مووو برای تغییر یکنواختی سیاه و سفید به رنگ های هوشیار ارائه می شود ، به رنگ های هوشیار ارائه می شود. توجه داشته باشید که فروش هر محصول از رنگ قرمز (قرمز) رنگ باعث می شود تا در این زمینه کمک کنید مبارزه با ایدز و اخیراً در برابر کووی.

برای ظرفیت ، بستگی به استفاده شما از تلفن هوشمند دارد. آیفون 11 در 64.128 و 256 گیگابایت برای تأمین نیازهای مختلف مصرف کنندگان ارائه می شود. اگر اطلاعات کمی را در تلفن هوشمند خود برای 64 گیگابایت ذخیره می کنید. برعکس ، اگر عکسهای زیادی می گیرید یا تعداد زیادی برنامه را بارگیری می کنید ، ظرفیت 128 یا 256 گیگابایتی را از آن استفاده کنید.

چه درجه ای برای انتخاب برای آیفون سفید 11 خود انتخاب شده است ?

شما نمی دانید “درجه” به چه معنی است ? خیلی ساده است. این یک “یادداشت” است که برای ارزیابی هر تلفن هوشمند نسبت داده شده است وضعیت زیبایی شناسی آن و فقط وضعیت زیبایی شناسی آن است زیرا درجه به عملکرد محصول مرتبط نیست. موبایل با رتبه “برنامه خوب” به اندازه یک موبایل با درجه “شرایط بسیار خوب” کاربردی خواهد بود.

در لارگو ، ما تلفنهای خود را طبق 3 تمدید می کنیم درجات : “شرایط بسیار خوب” با ریزش های میکرو نوری ، “شرایط خوب” برای محصولاتی که می توانند در پشت یا حتی شوک های سبک در طرح و “برنامه خوب” برای تلفن های هوشمند با میکرو رییدها روی صفحه نمایش و “برنامه خوب” داشته باشند خراش در پشت و/یا طرح کلی یا حتی شوک های سبک.

اگر می خواهید ، رتبه “شرایط بسیار خوب” را انتخاب کنید قیمت و جنبه زیبایی شناسی را با هم ترکیب کنید.

درجه “شرایط خوب” متناسب با شخصی است که به طور خاص به دنبال کمال زیبایی شناسی برای بازپرداخت آیفون 11 است.

شما خیلی مراقب نیستید و به دنبال آیفون 11 سفیدتر از جدید هستید ? آیفون 11 را بازپرداخت کرده و درجه “خوب” آن را انتخاب کنید.

خدمات مشتری ما به درخواست های شما پاسخ می دهد و پرونده شما را در اسرع وقت پردازش می کند. ما در صورت خرابی ، تلفن هوشمند معیوب 72 ساعت حداکثر را بسیج می کنیم و محصولات ما همه هستند زیر حداقل ضمانت یک ساله..

خدمات مشتری ما به درخواست های شما پاسخ می دهد و پرونده شما را در اسرع وقت پردازش می کند. ما در صورت خرابی ، تلفن هوشمند معیوب 72 ساعت حداکثر را بسیج می کنیم و محصولات ما همه هستند زیر حداقل ضمانت یک ساله.

بازپرداخت آیفون 11 آیفون 11 استفاده شده
قیمت پایین تر از جدید آره آره
تست بصری (آثار سایش) آره هیچ
معاینه فنی آره هیچ
تست استقلال آره هیچ
تعمیر / جایگزینی قطعات معیوب آره هیچ
حذف داده ها آره ناراضی
درهم شکستن بله (12 تا 24 ماه) هیچ
خدمات پس از فروش آره هیچ

قیمت آیفون 11: بازپرداخت در مقابل جدید

قیمت آیفون 11 جدید در خروجی آن می تواند متفاوت باشد 809 یورو در 1429 €. تفاوت در قیمت ها که به چندین معیار بستگی دارد ، از جمله مدل (11 ، 11 Pro ، 11 Pro Max) ، بلکه ظرفیت ذخیره سازی پیشنهادی (64 گیگابایت ، 128 گیگابایت یا 256 گیگابایت). با تشکر از بازپرداخت ، از تلفن هوشمند اپل با قیمت بسیار جذاب ، تا 50 ٪ ارزان تر از معادل جدید خود بهره مند شوید. چه چیزی باید از یک تلفن بالا با قیمت بی نظیر استفاده کنیم.

مدل ها توانایی مطیع نه تفاوت
آیفون 11 64 گیگابایت 419 € 809 € 390 €
آیفون 11 128 گیگابایت 459 € 859 € 800 €
آیفون 11 128 گیگابایت 539 € 979 € 440 €
آیفون 11 طرفدار 64 گیگابایت 539 € 1159 € 620 €
آیفون 11 طرفدار 256 گیگابایت 789 € 1329 € 600 €
iPhone 11 Pro Max 64 گیگابایت 669 € 1259 € 590 €
iPhone 11 Pro Max 256 گیگابایت 789 € 1429 € 640 €

بازپرداخت آیفون سفید 11: برگه فنی

اندازه صفحه نمایش

آیفون 11 آیفون 11 طرفدار iPhone 11 Pro Max
اندازه صفحه نمایش 6.1 ” 5.8 ” 6.5 ”

تعریف

آیفون 11 آیفون 11 طرفدار iPhone 11 Pro Max
وضوح 1792 x 828 px 2436 x 1125 px 2688 x 1242 px
تراکم 326 PP 458 PPI 458 PPI