11 گزینه برای دیزنی رایگان برای همیشه یا برای مدت زمان محدود ، 7 روز رایگان دیزنی: نحوه استفاده از دوره آزمایشی ارائه شده?

به علاوه پیشنهاد دیزنی رایگان

Contents

برای دسترسی به این آزمایش رایگان ، به سادگی در پایان مقاله به لینک بروید. فقط فشار دهید 7 روز رایگان. این سرویس از شما می خواهد اطلاعات تماس کارت بانکی خود را وارد کنید. مطمئن باشید: شما نخواهید بود قبل از پایان دوره آزمایشی بدهکار نیست. با این حال ، انتظار داشته باشید اقتدار یک یورو به منظور بررسی اعتبار کارت. هزینه اشتراک فقط از هفته دوم کسر می شود. سپس دسترسی یک ماهه را با قیمت 6.99 یورو دریافت خواهید کرد. برای جلوگیری از بدهی ، از شما دعوت شده است تا قبل از پایان دوره آزمایشی 7 روزه ، اطلاعات را از کارت بانک خدمات خود حذف کنید.

11 گزینه برای دیزنی+ به صورت رایگان برای همیشه یا برای مدت زمان محدود

خلاصه : پس از یادگیری اینکه آزمایش دیزنی+ رایگان دیگر در دسترس نیست ، احتمالاً می خواهید تمام گزینه های ممکن را برای دریافت رایگان دیزنی به صورت رایگان بدانید. هنگامی که به دنبال گزینه های دیگر هستید ، باید اطمینان حاصل کنید که انتخابی که سر دارید باید ایمن ، قانونی و معتبر باشد. بنابراین در اینجا شما 11 بهترین راه حل برای دریافت دیزنی را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد.

dvdfab disney plus downloader

سریال های تلویزیونی و فیلم ها را در قالب فیلم های پریمیوم 720 یا 1080p بارگیری کنید

به محض انتشار ، قسمتهای جدید نمایش های تلویزیونی را به طور خودکار بارگیری کنید

قسمت های تلویزیونی را با تعداد زیادی بارگیری کنید و از شتاب سخت افزار برای بهره وری بهتر استفاده کنید

ضمانت بازپرداخت 30 روزه

فهرست

 • معرفی
 • 11 بهترین راه برای دریافت دیزنی+ به صورت رایگان
  • 1. حساب دیزنی+ خود را با دوستان یا خانواده خود به اشتراک بگذارید
  • 2. به لطف مبادلات در رسانه های اجتماعی دیزنی را به صورت رایگان دریافت کنید
  • 3. چندین برنامه از شبکه تلفن همراه ایالات متحده را امتحان کنید تا به صورت رایگان دیزنی+ دریافت کنید
  • 4. چگونه می توان دیزنی را به صورت رایگان با Verizon دریافت کرد
  • 5. برای دریافت دیزنی+ به صورت رایگان به برنامه موبایل O2 بروید
  • 6. یک سامسونگ گلکسی S22 را با یک بسته O2 از پیش تنظیم شده برای دسترسی رایگان به دیزنی بخرید+.
  • 7. کارت هدیه دیزنی+ دریافت کنید تا به صورت رایگان دیزنی+ دریافت کنید
  • 8. دسترسی رایگان به دیزنی+ با موسیقی آمازون نامحدود را انتخاب کنید
  • 9. اشتراک Xbox Game Ultimate به شما امکان می دهد به صورت رایگان به دیزنی دسترسی پیدا کنید+.
  • 10. از مزیت استفاده شده برای سرویس رایگان دیزنی استفاده کنید
  • 11. ژنراتور آنلاین برای داشتن یک حساب دیزنی+ رایگان
  • نحوه بارگیری دیزنی+ محتوا: با Streamfab Disney Plus Downloader
   • مراحل بارگیری دیزنی رایگان تر
   • متداول
   • آخرین کلمه

   معرفی

   با داشتن 137.7 میلیون مشترک در سراسر جهان ، دیزنی+ به لطف کتابخانه غیرقابل مقایسه خود که نمی توانید از آن چشم پوشی کنید ، خود را به عنوان معیار کاربران فعال تأسیس کرده است. بنابراین دلایل کافی برای شما وجود دارد تا بتوانید بهترین گزینه ها ، معتبر و کارآمد را بدست آورید تا دسترسی رایگان به دیزنی بدست آورید+.

   اکنون وقتی به دنبال گزینه ای هستید ، این مقاله 11 راه گرانبها را برای دریافت دیزنی+ به صورت رایگان به شما می دهد و یک ابزار قدرتمند بارگیری دیزنی ارائه می دهد.

   11 بهترین راه برای دریافت دیزنی+ به صورت رایگان

   1. حساب دیزنی+ خود را با دوستان یا خانواده خود به اشتراک بگذارید

   از آنجا که دیزنی+ چهار نمایش همزمان در چندین دستگاه اجازه می دهد ، می توانید به راحتی از دوستان یا اعضای خانواده خود که قبلاً یک حساب دیزنی+ دارند ، بخواهید تا جزئیات حساب خود را با شما به اشتراک بگذارند. این ایمن ترین ، ساده ترین و سریعترین راه برای یادگیری چگونگی دریافت دیزنی به صورت رایگان برای همیشه است.

   با این روش ، برای استفاده از دنیای مورد علاقه دیزنی+ مورد علاقه خود ، مجبور نیستید یک سکه بپردازید تا زمانی که شخصی که با او یک حساب کاربری به اشتراک گذاشتید ، هزینه اشتراک را بدون تقصیر پرداخت کرده است. شما همچنین باید اطمینان حاصل کنید که حساب نباید با بیش از چهار نفر به طور هم زمان به اشتراک گذاشته شود تا بتوانید از آن لذت ببرید در همه جا و در هر زمان.

   2. به لطف مبادلات در رسانه های اجتماعی دیزنی را به صورت رایگان دریافت کنید

   وقتی به دنبال گزینه ای هستید تا بدانید که چگونه فیلم دیزنی رایگان ، به اشتراک گذاری حساب از طریق سیستم عامل های رسانه های اجتماعی انتخاب عالی دیگری برای امتحان کردن است. بسیاری از گروه ها در فیس بوک یا سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی موجود هستند که می توانید به صورت رایگان گزینه های اشتراک جریان رایگان به آنها بپیوندید. این گزینه به شما امکان می دهد تا حساب دیزنی پلاس خود را آزادانه با همه از پلت فرم رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

   در حالی که سعی می کنید این راه حل را پیدا کنید که چگونه می توانید دیزنی را به صورت رایگان برای همیشه آزاد کنید ، باید مراقب باشید که از هرگونه کلاهبرداری یا جرایم سایبری جلوگیری کنید. به عنوان مثال ، به اشتراک گذاشتن اطلاعات شناسایی خود با یک شخص ناشناخته در یک بستر رسانه های اجتماعی می تواند یک تهدید باشد. بنابراین ، در حالی که این گزینه را غالب می کنید ، باید از صحت منبع حساب مشترک دیزنی+ خود اطمینان داشته باشید. درباره پارامترهای حساب دیزنی پلاس بیشتر بدانید.

   3. چندین برنامه از شبکه تلفن همراه ایالات متحده را امتحان کنید تا به صورت رایگان دیزنی+ دریافت کنید

   برای اطلاع از نحوه دریافت دیزنی به صورت رایگان ، باید برنامه های نامحدود تلفن همراه ایالات متحده را انجام دهید که با یکی از برنامه های خدمات نامحدود آنها برای دو یا سه خط دسترسی رایگان به دیزنی+ ارائه می دهد. در هر دو روش ، دیزنی+ را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد. در برنامه دو خط ، شما امکان انتخاب سرویس جریان را از سه پیشنهادی دارید. طرح سه خط به شما امکان می دهد دو گزینه جریان رایگان داشته باشید.

   علاوه بر دیزنی+، بسته به گزینه های موجود می توانید هر بستر جریان دیگری را انتخاب کنید. بنابراین این یکی دیگر از گزینه های بسیار اقتصادی و مؤثر برای دانستن چگونگی دریافت دیزنی به صورت رایگان برای همیشه است.

   با دیزنی +، بسته به انتخاب گزینه های موجود ، می توانید هر بستر جریان دیگری را انتخاب کنید. بنابراین یکی دیگر از گزینه های اقتصادی و مؤثرترین گزینه برای دانستن چگونگی دریافت دیزنی به صورت رایگان برای همیشه است.

   4. چگونه می توان دیزنی را به صورت رایگان با Verizon دریافت کرد

   پس از تجربه بهترین گزینه و عملی ترین دسترسی به دیزنی+ به صورت رایگان ، وقت آن است که نحوه بارگیری ویدیوی پخش دیزنی را برای مدت معینی درک کنید. Verizon که یکی از اصلی ترین ارائه دهندگان خدمات شبکه تلفن همراه است ، چهار برنامه نامحدود ایجاد کرده است. در میان آنها ، در دو برنامه نامحدود از 5G شروع به کار بیشتر یا 5 گرم ، شما برای مدت حداکثر شش ماه به دیزنی پلاس دسترسی خواهید داشت.

   با دو بسته نامحدود دیگر بیشتر می شود و بیشتر بازی می کنید ، می توانید از این دسترسی رایگان به دیزنی+ بدون محدودیت زمانی خاص استفاده کنید. البته علاوه بر مشتریان جدید ، مشترکین دیزنی+ فعلی نیز می توانند با پیروی از دستورالعمل ارائه دهنده خدمات ، بدون این امر که بر برنامه فعلی آنها تأثیر بگذارد ، از این پیشنهاد استفاده کنند.

   5. برای دریافت دیزنی+ به صورت رایگان به برنامه موبایل O2 بروید

   داشتن یک برنامه O2 موبایل یکی از انعطاف پذیرترین راه حل ها برای دریافت دیزنی+ به مدت شش ماه است. در حالی که شبکه موبایل را از طریق سیم کارت یا دستگاه تغییر می دهید ، می توانید به راحتی از سرویس موبایل O2 استفاده کنید که شش ماه دسترسی رایگان به دیزنی+ را برای مشتریان جدید یا موجود به شما ارائه می دهد.

   پس از انتخاب این پیشنهاد “دیزنی+ اضافی” از طریق “O2 من” ، مشتریان موجود همچنین می توانند از کاهش فاکتورهای خود بهره مند شوند.

   6. یک سامسونگ گلکسی S22 را با یک بسته O2 از پیش تنظیم شده برای دسترسی رایگان به دیزنی بخرید+.

   اگر قبلاً برنامه ریزی کرده اید تلفن خود را تغییر دهید ، زمان آن رسیده است که به لطف پیشنهاد پرسود O2 در سامسونگ Galaxy S22 اقدام کنید. با این پیشنهاد ، یک لپ تاپ سامسونگ Chromebook با 12 ماه دسترسی رایگان به دیزنی پلاس دریافت خواهید کرد. اگر به نظر می رسد خیلی خوب است ، این پیشنهاد برای یک دوره محدود در دسترس است ، پس باید سریعترین پیشنهاد را که هست بدست آورید.

   7. کارت هدیه دیزنی+ دریافت کنید تا به صورت رایگان دیزنی+ دریافت کنید

   خواه تولد شما باشد یا هر مناسبت خاص دیگر ، سعی کنید با به دست آوردن پرسود ترین کارت هدیه دیزنی+ با یک سال اشتراک رایگان به دیزنی+ در ورود به سیستم دیزنی ، از لحظه ویژه خود بیشترین بهره را ببرید.کم.

   مانند این کارتهای هدیه دیزنی+ در مقادیر مختلف موجود است ، می توانید آنها را با توجه به انتخاب خود خریداری کرده و با استفاده از خدمات اشتراک موجود در دیزنی+ خود استفاده کنید. می توانید آنها را از نقاط مختلف فروش مانند eBay ، Amazon و Target دریافت کنید.

   8. دسترسی رایگان به دیزنی+ با موسیقی آمازون نامحدود را انتخاب کنید

   با عضویت در سرویس نامحدود موسیقی آمازون ، از شش ماه اشتراک رایگان به دیزنی بهره مند می شوید+. به عنوان مثال ، فرض کنید شما مشترک در Amazon Music Unlimited هستید. اگر به این فکر می کنید که چگونه می توانید با اشتراک فعلی خود از این مزیت بهره مند شوید ، خوشحال خواهید شد که یاد بگیرید که می توانید به جای شش ماه از این پیشنهاد رایگان دیزنی+ به مدت سه ماه لذت ببرید. این مزیت فقط در ایالات متحده و کانادا موجود است.

   9. اشتراک Xbox Game Ultimate به شما امکان می دهد به صورت رایگان به دیزنی دسترسی پیدا کنید+.

   با اشتراک Xbox Game Pass Ultimate ، می توانید یک آزمایش رایگان 30 روزه دیزنی دریافت کنید+. با این حال ، این پیشنهاد فقط برای مشترکان جدید دیزنی+در دسترس است و مشترکان موجود واجد شرایط این مزیت نیستند.

   10. از مزیت استفاده شده برای سرویس رایگان دیزنی استفاده کنید

   اگر کارمند دیزنی لند یا والت دیزنی هستید ، می توانید به راحتی حساب رایگان دیزنی را درخواست کنید+. به عنوان یک کارمند ، شما بین دو مزیت انتخاب خواهید داشت.

   یکی بسته دیزنی به علاوه و دیگری پاس ورودی اصلی دیزنی پارکز. اگر این گزینه آخر را انتخاب کنید ، مجاز به دستیابی به بسته بسته نرم افزاری دیزنی پلاس نیستید.

   11. ژنراتور آنلاین برای داشتن یک حساب دیزنی+ رایگان

   چندین وب سایت در سیستم عامل های آنلاین وجود دارد که ادعا می کنند حساب های دیزنی+ دیزنی را به صورت رایگان تولید می کنند. پس از تحقیق ، می توانید به برخی از سایت هایی که معمولاً برای دریافت یک حساب رایگان دیزنی+ استفاده می شود بروید ، اما این یکی از آسیب پذیرترین گزینه ها است. خطر بالایی از کلاهبرداری وجود دارد و اطلاعات شخصی شما که با دسترسی به این ژنراتور آنلاین از آن استفاده کرده اید محافظت نمی شود.

   پیشنهاد خواندن

   نحوه بارگیری دیزنی+ محتوا: با Streamfab Disney Plus Downloader

   حتی اگر کاملاً تعجب آور باشد که دیزنی+ ارائه یک سرویس آزمایشی رایگان را متوقف کرده است ، این نمی تواند مانع از دسترسی شما به محتوای نامحدود آن شود. شما می توانید تا زمانی که می خواهید بدون هیچ محدودیتی یا وابستگی به اینترنت پس از حضور در Streamfab Disney Plus Downloader ، به آن نگاه کنید.

   با حداقل اشتراک خود در دیزنی+ ، می توانید به لطف کیفیت بالا و قابل تنظیم دیزنی+ بارگیری این بارگیری ، از تمام کتابخانه آن برای همیشه و بدون هیچ گونه تبلیغی استفاده کنید. بیایید با توابع انعطاف پذیر که می توانید هنگام بارگیری محتوای دیزنی خود سفارشی کنید ، شروع کنیم+.

   امکانات

   • تنها کسی که آخرین فیلم های دیزنی+ را در بازار بارگیری کرد.
   • برای یک دوره نامحدود بدون تبلیغ از هر کشور بارگیری کنید.
   • بارگیری نامحدود با وضوح 1080p و آهنگ صوتی EAC3 5.1 یا AAC 2.0.
   • گزینه بارگیری با کدک های C.264 یا ساعت.265 برای ذخیره فضای ذخیره سازی دستگاه خود.
   • پشتیبان گیری MP4 برای دسترسی انعطاف پذیر به بارگیری در هر دستگاه.
   • با بهترین زیرنویس ها و ابرداده های مناسب خود بارگیری کنید.
   • فیلم های تازه منتشر شده برنامه ریزی شده به طور خودکار بارگیری می شوند.

   قیمت

   برای انتخاب مقرون به صرفه ترین برنامه اشتراک: 39.99 دلار در ماه ، 69.99 دلار در سال یا 89.99 دلار برای زندگی ، با یک سیاست بازپرداخت 30 روزه آماده شوید.

   مراحل بارگیری دیزنی رایگان تر

   همانطور که یک دوره آزمایشی 30 روزه رایگان ارائه می دهد ، که در طی آن می توانید بدون پرداخت هزینه از تمام ویژگی های پرداخت شده استفاده کنید. از امتحان دریغ نکنید.

   مرحله 1: فرآیند را با سرویس VIP شروع کنید:

   با دوبار کلیک بر روی نماد “StreamFab” در رایانه Mac یا Windows خود ، باید گزینه “سرویس VIP” را در نوار سمت چپ انتخاب کنید.

   مرحله 2: دیزنی+ و محتوای آن را پیدا کنید:

   برای اتصال به حساب خود به سایت “دیزنی+” بروید و محتوای مورد علاقه خود را برای بارگیری پیدا کنید. پس از انتخاب برای خواندن ویدیو.

   مرحله 3: انتخاب گزینه ها و بارگیری:

   شروع به سفارشی کردن زیرنویس ها ، ابرداده ها ، قطعنامه ها و غیره. ؛ پس از اتمام سفارشی سازی خود ، با گزینه “بارگیری اکنون” به پاپ آپ بروید و روی آن کلیک کنید.

   علاوه بر این ، اگر می خواهید برای بارگیری کانال فیلم به علاوه علاقه مند باشید ، می توانید از این ابزار استفاده کنید ، زیرا این راه حل را به ویژه برای طرفداران کانال ارائه می دهد.

   متداول

   چگونه می توان دیزنی را به صورت رایگان در سال 2023 دریافت کرد ?

   وقتی به دنبال این بودید که بدانید چگونه در سال 2023 به صورت رایگان دیزنی را به صورت رایگان بدست آورید ، دیزنی+ ناگهان اعلام کرد که آزمایش رایگان دیزنی دیگر در دسترس نیست.

   جدید بودن دیزنی بیشتر برای دیدن چیست؟ ?

   • موزیکال دبیرستان: موسیقی: سریال
   • زامبی 3
   • کفش ورزشی
   • دختر هالیوود

   آیا وسیله ای قانونی برای به دست آوردن دیزنی به صورت رایگان وجود دارد؟ ?

   بله ، چندین گزینه معتبر و قانونی برای به دست آوردن دیزنی+ برای یک دوره محدود یا دوره نامحدود وجود دارد.

   آخرین کلمه

   اگر می خواهید دسترسی دائمی به دیزنی +داشته باشید ، راه حل هایی برای به دست آوردن یک آزمایش رایگان بیشتر یا رایگان دیزنی مانند همیشه نیازهای شما را برآورده می کند. در مقابل ، اگر می خواهید سرویس دیزنی + را به عنوان مقاله امتحان کنید ، یک پیشنهاد دسترسی رایگان به دیزنی + با مدت زمان محدود با گزینه های رایگان شش ماه یا 30 روز کامل خواهد بود. بنابراین با نیاز خود به انتخاب مناسب ترین پیشنهاد رایگان دیزنی + بروید.

   به هر حال ، نحوه بارگیری Disney Moles Plus در رایانه شخصی ? مقام دیزنی به علاوه این عملکرد را در لپ تاپ ها فعال نمی کند. اگر به دنبال راه حل هستید ، Streamfab Disney Plus Download مستلزم تست شما است ، که محدودیت های بارگیری دیزنی+ را می شکند و به عنوان تنها و اولین بار که آخرین فیلم های دیزنی+ را با کیفیت HD بارگیری می کند ، مشهور می شود.

   کهربا ، فارغ التحصیل دانشگاه PSL (علوم و نامه های پاریس) با مدرک کارشناسی ارشد نوشتن فنی. او سالها به عنوان ویراستار به DVDFAB پیوست -در فرانسوی به زبان فرانسه و صدها مقاله برای کاربران ما نوشت. او با بیش از 10 سال تجربه در نوشتن ، معتقد است که کلمات ابزاری برای اتصال افراد است و خود را به نوشتن مقاله های فنی در برنامه های نرم افزاری اختصاص می دهد ، به این امید که به افراد کمک کند تا مشکلات خاصی را که با آنها روبرو هستند حل کنند. تاکنون موارد آن برنامه های بسیاری از جمله DVD ، UHD ، Blu-ray ، بارگیری کننده و غیره را پوشش می دهد.

   دیزنی+ 7 روز رایگان: چگونه می توان از دوره آزمایشی ارائه شده استفاده کرد ?

   دیزنی+ آزمایش رایگان به مدت 7 روز

   دیزنی+ در فرانسه موجود است ! همانطور که انتظار می رفت ، افراد علاقه مند می توانند قبل از مشترک شدن با قیمت 6.99 یورو در هر ماه یا 69 ، از یک دوره آزمایشی 7 روزه رایگان استفاده کنند.99 یورو در سال. ما برای شما توضیح می دهیم که چگونه این سرویس SVOD را به مدت یک هفته به مدت یک هفته آزمایش کنید.

   اینجا را کلیک کنید تا از پیشنهاد تست 7 روزه دیزنی+ استفاده کنید

   پس از تعویق ، دیزنی+ سرانجام سه شنبه 7 آوریل 2020 وارد فرانسه شد. این پلتفرم امکان دسترسی به یک چشمگیر را فراهم می کند کاتالوگ 500 فیلم و مستند و 7،500 قسمت سریال. با جزئیات ، کاتالوگ دیزنی+ بیان شده است حدود 4 جهان : Disney Productions (Classics یا فیلم های اخیر) ، جنگ ستارگان (فیلم ها و سریال ها ، مانند Mandalorian) ، Marvel (فیلم های جهان سینمایی مارول و سریال منحصر به فرد) ، فیلم های Coprodied با پیکسار و National Geographic.

   چگونه می توان دیزنی+ را به صورت رایگان به مدت یک هفته امتحان کرد ?

   اشتراک دیزنی+ با قیمت 6.99 یورو در هر ماه (یا 69.99 یورو برای یک سال) در وب ، در تلفن های هوشمند ، تبلت یا OTT ارائه می شود. دیزنی+ در برخی از پیشنهادات Canal+ ، توزیع کننده انحصاری آن در فرانسه نیز موجود است. قبل از رفتن به پرداخت ، دیزنی یک هفته آزمایشی رایگان 7 روزه رایگان ارائه می دهد.

   ثبت نام رایگان در دیزنی+

   برای دسترسی به این آزمایش رایگان ، به سادگی در پایان مقاله به لینک بروید. فقط فشار دهید 7 روز رایگان. این سرویس از شما می خواهد اطلاعات تماس کارت بانکی خود را وارد کنید. مطمئن باشید: شما نخواهید بود قبل از پایان دوره آزمایشی بدهکار نیست. با این حال ، انتظار داشته باشید اقتدار یک یورو به منظور بررسی اعتبار کارت. هزینه اشتراک فقط از هفته دوم کسر می شود. سپس دسترسی یک ماهه را با قیمت 6.99 یورو دریافت خواهید کرد. برای جلوگیری از بدهی ، از شما دعوت شده است تا قبل از پایان دوره آزمایشی 7 روزه ، اطلاعات را از کارت بانک خدمات خود حذف کنید.

   این پیشنهاد به شما امکان می دهد به طور کامل به کاتالوگ دیزنی+ ، چه از طریق مرورگر وب (Chrome ، Safari و غیره) ، یک برنامه موبایل Android یا iOS در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود ، در تلویزیون متصل یا از طریق کنسول بازی ویدیویی خود دسترسی پیدا کنید (PS4 ، Xbox …). قبل از عضویت ، ما از شما دعوت می کنیم تا با لیست دستگاه های سازگار با دیزنی مشورت کنید+. آیا می خواهید مشترک شوید ? ما در نظرات منتظر نظر شما هستیم.

   اینجا را کلیک کنید تا از پیشنهاد تست 7 روزه دیزنی+ استفاده کنید

   • اشتراک اشتراک ->
   • توییتر
   • اشتراک گذاری
   • ارسال به یک دوست