بارگیری ویندوز 11 (رایگان) – Clubic ، نحوه جفت شدن و اتصال AirPods به رایانه ویندوز 11

نحوه همکار و اتصال AirPods به یک رایانه ویندوز 11

Airpods برای کار یکپارچه با آیفون ها و سایر دستگاه های اپل طراحی شده است ، اما می توانید AirPods را به هر رایانه ای ویندوز 11 با بلوتوث وصل کنید. AirPods شما حتی می تواند رایانه ویندوز 11 ، آیفون و سایر دستگاه های شما را نیز به خاطر بسپارید و به شما امکان می دهد هر زمان که بخواهید بین آنها جابجا شوید.

ویندوز 11

پنجره های جدید وارد شده است. منوهای ساده ، تغییرات رابط ، اتصال بهبود یافته. ویندوز 11 مجموعه کاملی از ویژگی های جدید را ارائه می دهد.

ستاره ستاره ستاره_هالف
3.7 (906 یادداشت)
File_download 22883 (30 روز)
توصیه شما در نظر گرفته شده است ، متشکرم !

آنتی ویروس رایگان به دلیل اثربخشی آن اهدا شد

امنیت ضد بدافزار AVAST دستگاه شما را در زمان واقعی به دنبال تهدیدهای احتمالی اسکن می کند

محافظت از شبکه Wi-Fi AVAST شبکه Wi-Fi شما و تمام دستگاه هایی را که به آن وصل شده اند ایمن می کند

یک آنتی ویروس سبک آنتی ویروس Avast تأثیر کمی در عملکرد دستگاه شما دارد

دانلود شما آماده است !

اگر بارگیری به صورت خودکار شروع نمی شود ، اینجا را کلیک کنید

صبر کنید تا برنامه بارگیری شود

نصب را راه اندازی کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید

از Avast استفاده کنید

برای در نظر گرفتن نظر خود ، لطفاً تأیید کنید که ربات نیستید:
لطفاً تأیید کنید که شما ربات نیستید

Microsoft Windows 11 یک سیستم عامل است که برای بهبود تجربه کاربر در چندین جبهه طراحی شده است. با یک رابط کاربری طراحی مجدد ، ابزارک های قابل تنظیم ، طرح های فوری نوآورانه و ادغام گسترده تیم های مایکروسافت ، هر عملکرد ویندوز 11 برای کاربر طراحی شده است. این سیستم عامل همچنین ویژگی ها و پیشرفت های جدیدی را معرفی می کند که استفاده از دستگاه شما را بهینه می کند و باعث می شود IT شما هم کارآمدتر و هم دلپذیر باشد. این که آیا شما در جستجوی افزایش بهره وری حرفه ای هستید ، یک خالق که مایل به ابراز خلاقیت خود هستید ، یا به سادگی یک کاربر که به دنبال حداکثر رساندن عملکرد رایانه شما است ، ویندوز 11 چیزی برای ارائه به همه دارد.

  • چرا از ویندوز 11 استفاده کنید ?
  • نحوه استفاده از ویندوز 11 ?
  • گزینه های ویندوز 11 چیست ?

چرا از ویندوز 11 استفاده کنید ?

ویندوز 11 ، آخرین نسخه سیستم عامل مایکروسافت ، در نهایت برای بارگیری در دسترس است. این به روزرسانی بسیاری از ویژگی ها و پیشرفت های جدید را به همراه دارد که هدف آنها ارائه یک تجربه کاربر روان تر و بصری تر است. نصب ویندوز 11 بسیار ساده است و کاربران می توانند به راحتی از نسخه های قبلی ویندوز ارتقا دهند.

رابط کاربری جدید

یکی از اولین مواردی که کاربران در نسخه جدید ویندوز 11 از مایکروسافت متوجه می شوند ، سیستم عامل طراحی مجدد آن است. منوی شروع اکنون محور است و پیکربندی بصری تری برای صفحه ارائه می دهد. گوشه های پنجره ها گرد شده و نمادها به روزرسانی شده اند تا تمیزتر و مدرن تر باشند. این بازسازی رابط کاربری باعث می شود که این تجربه نه تنها دلپذیر تر باشد ، بلکه به لطف ویژگی های بهبود یافته مانند انیمیشن های سیال تر ، منوهای بهینه سازی شده و یک سیستم فایل منسجم نیز کارآمدتر می شود.

ویراچه

ویجت ها در نسخه جدید ویندوز 11 توسط مایکروسافت بازگردد. این برنامه های کوچک ، که روی صفحه نمایش دستگاه شما زندگی می کنند ، یک رژیم شخصی از داده های جدید ، آب و هوا ، ترافیک ، ورزش و بازار سهام ارائه می دهند. این ابزارک ها توسط هوش مصنوعی برای شخصی سازی بهینه و لبه برای ارائه ، ویژگی های جدیدی را در سیستم عامل ویندوز 11 معرفی می کنند. آنها فرصت های جدیدی را برای سازندگان و ناشران برنامه برای ارائه محتوای شخصی ارائه می دهند. به لطف یک پیکربندی آسان ، این ابزارک ها می توانند برای نمایش اطلاعات مربوطه با توجه به علایق و نیازهای شما سازگار شوند. بنابراین ، آنها به کاربران اجازه می دهند بدون نیاز به شروع چندین برنامه یا مرورگرها ، آگاه و سازماندهی شوند.

چیدمان های فوری

Microsoft Windows 11 عملکرد کلید جدیدی به نام Snap Layouts را معرفی می کند ، که انتخابی از تنظیمات طرح بندی را برای صفحه نمایش ارائه می دهد. این ویژگی نوآورانه به شما امکان می دهد تا به راحتی این طرح ها را با ویندوزهای برنامه مورد نظر خود جمع کنید ، بنابراین با اجازه مدیریت مؤثر در فضای کاری ، سطح بهره وری را بهبود می بخشید. علاوه بر این ، این نسخه از سیستم عامل تنظیمات طرح های فوری شما را حتی پس از راه اندازی مجدد دستگاه یا برنامه های کاربردی خود نگه می دارد. این بدان معنی است که می توانید فضای کاری خود را دقیقاً مطابق نیاز خود پیکربندی کنید و هر بار که کامپیوتر خود را شروع می کنید ، آن را دست نخورده پیدا کنید.

ادغام تیم های مایکروسافت

تیم های مایکروسافت اکنون به طور بومی در نوار وظیفه نسخه جدید ویندوز 11 ادغام شده اند و عملکرد کلیدی را برای اتصال فوری به کاربران ارائه می دهند. چه از طریق متن ، گربه ، صدا و چه ویدیویی ، این ادغام به شما امکان می دهد بدون نیاز به راه اندازی یک برنامه جداگانه یا مرورگر ، با مخاطبین شخصی در سیستم عامل ها و دستگاه های مختلف ارتباط برقرار کنید. برای شروع مکالمه یا پیوستن به یک جلسه ، فقط روی نماد تیم در نوار وظیفه کلیک کنید. علاوه بر این ، این برنامه با انواع خدمات و برنامه ها از جمله Office 365 سازگار است. این امر به اشتراک گذاری پرونده ، همکاری در پروژه ها و حفظ ارتباط مداوم با همکاران یا دوستان خود را تسهیل می کند.

کوپیلوت ویندوز

یکی دیگر از ویژگی های انقلابی نسخه جدید ویندوز 11 توسط مایکروسافت ، ویندوز Copilot است ، ارتقاء قابل توجهی از هوش مصنوعی که در سیستم عامل ادغام شده است. این دستیار هوش مصنوعی ، که از ظرفیت های رندر مایکروسافت Edge استفاده می کند ، به عنوان “دستیار هوش مصنوعی” برای رایانه های رومیزی عمل می کند. با ویندوز کوپیلوت ، مایکروسافت ادغام Bing Chat و Microsoft Edge را در ویندوز 11 تقویت می کند. Copilot در یک ظرف خاص از مرورگر Microsoft Edge ، چت بینگ ، یک Chatbot هوش مصنوعی را بر اساس ChatGPT اجرا می کند.

شما می توانید از این ابزار درخواست کنید تا هر پارامتر در سیستم عامل را به طور عملی اصلاح کند. به عنوان مثال ، Copilot می تواند ویژگی هایی مانند حالت تاریک یا حالت “مزاحم نشوید” را فعال کند. همچنین می توانید از او بخواهید که یک برنامه خاص مانند Microsoft Word یا PowerPoint را شروع کند. اگرچه بر اساس وب ، ویندوز Copilot عمیقاً در سیستم عامل ادغام شده است و می تواند برنامه های مورد استفاده شما را تشخیص دهد. بنابراین ، اگر در برنامه هایی مانند Outlook یا Word هستید ، Windows Copilot می تواند به شما در نوشتن ایمیل یا خلاصه کردن پرونده های متنی کمک کند.

زیر سیستم ویندوز برای Android در ویندوز 11

زیر سیستم ویندوز برای Android یک نوآوری بزرگ است که به کاربران ویندوز 11 اجازه می دهد برنامه های Android را مستقیماً در رایانه خود اجرا کنند. این عملکرد دنیای امکانات را نه تنها برای کاربران نهایی بلکه برای توسعه دهندگان برنامه Android باز می کند. با درک نیازهای فنی ، پارامترهای زیر سیستم و ملاحظات مربوط به سازگاری ورودی ها ، توسعه دهندگان می توانند برنامه های خود را بهینه کنند تا یک تجربه کاربر سیال در ویندوز 11 ارائه دهند. علاوه بر این ، زیر سیستم ویژگی های پیشرفته ای مانند تغییر مسیر به برنامه های ویندوز و یک چرخه زندگی ماشین مجازی خاص را ارائه می دهد ، بنابراین فرصت های اضافی ادغام و بهینه سازی را ارائه می دهد.

نحوه استفاده از ویندوز 11 ?

برای بارگیری مایکروسافت ویندوز 11 به صورت رایگان و قانونی ، چندین روش نصب در دسترس است. اگر دستگاه شما برای اولین بار به روزرسانی ها توسط مایکروسافت انتخاب شده است ، مهاجرت ویندوز 10 به ویندوز 11 از طریق نرم افزار Windows Update می تواند انجام شود. همچنین می توانید با استفاده از دستیار به روزرسانی مایکروسافت ، این به روزرسانی رایگان را مجبور کنید. برای بی حوصلگی ترین ، دو گزینه دیگر وجود دارد: بارگیری یک فایل تصویری دیسک ISO از وب سایت رسمی مایکروسافت در بخش اختصاص داده شده به ویندوز 11 یا استفاده از کلید USB نصب (حداقل 8 گیگابایت) و بارگیری Microsoft Windows 11 Media Creation ابزار. دی وی دی های قدیمی دیگر لازم نیستند !

اگر پرونده ISO را انتخاب کنید ، ابزاری مانند روفوس برای ایجاد دیسک نصب بر روی یک کلید USB یا دستگاه ذخیره سازی دیگر لازم است. برخی از ویژگی های ویندوز 11 ممکن است به یک حساب کاربری مایکروسافت نیاز داشته باشد. اگرچه ایجاد یک حساب اختیاری است ، اما چندین مزیت ، مانند هماهنگ سازی تنظیمات و داده های شما در چندین دستگاه ، دسترسی به خدمات آنلاین مانند OneDrive و Outlook را ارائه می دهد.com ، و امکان بارگیری برنامه ها و بازی ها از فروشگاه مایکروسافت.

ویندوز 11 در رایانه های شخصی و رایانه لوحی موجود است. این طراحی شده است تا در طیف گسترده ای از تجهیزات از جمله لپ تاپ ، رایانه های اداری ، تبلت ها و دستگاه های 2 در 1 کار کند. با این حال ، حداقل نیازهای سیستم خاصی وجود دارد که دستگاه شما باید به آن احترام بگذارد تا بتواند ویندوز 11 را اجرا کند. به عنوان مثال ، دستگاه شما باید یک پردازنده سازگار ، حداقل 4 گیگابایت رم و 64 گیگابایت ذخیره سازی داشته باشد و باید از Secure Start و TPM نسخه 2 پشتیبانی کند.0.

بعد از نصب مایکروسافت ویندوز 11 بر روی دستگاه خود ، اولین قدم اتصال با حساب کاربری مایکروسافت است. سپس می توانید در صورت لزوم پیکربندی تنظیمات برگزیده و برنامه های خود را شروع کنید. می توانید ظاهر دسک تاپ خود را سفارشی کنید ، برنامه هایی را که در منوی Start شما ظاهر می شود انتخاب کنید و تنظیمات سیستم عامل خود را تنظیم کنید. علاوه بر این ، فروشگاه مایکروسافت به شما امکان می دهد انواع برنامه ها را بارگیری کنید ، در حالی که مرورگر Microsoft Edge تجربه ناوبری بهینه را ارائه می دهد. ابزارهای یکپارچه مانند ایمیل ، تقویم و عکس ها نیز برای بهبود بهره وری در دسترس هستند.

قبل از به روزرسانی به ویندوز 11 ، توصیه می شود با استفاده از برنامه Check Health Check ، سازگاری رایانه شخصی خود را بررسی کنید . این نرم افزار ، که توسط مایکروسافت ساخته شده است ، به هر کاربر اجازه می دهد تا اطمینان حاصل کند که دستگاه آن با سیستم عامل جدید سازگار است. همچنین یک تشخیص دقیق برای شناسایی هرگونه مشکل ناسازگاری فراهم می کند ، بنابراین درک نیازهای مورد نیاز را تسهیل می کند.

گزینه های ویندوز 11 چیست ?

اگر نمی توانید یا نمی خواهید به ویندوز 11 بروید ، گزینه های مختلفی وجود دارد که می توانید در نظر بگیرید.

ویندوز 10

گزینه اول ماندن در ویندوز 10 است. مایکروسافت پشتیبانی این نسخه را تا سال 2025 تأیید کرده است ، که به روزرسانی های امنیتی و عملکرد برای چند سال دیگر تضمین می کند. ویندوز 10 یک سیستم عامل بالغ و پایدار است ، سرشار از عملکرد و گزینه های شخصی سازی. علاوه بر این ، اگر شما در حال حاضر یک کاربر با تجربه ویندوز 10 هستید ، حفظ این سیستم عامل از منحنی یادگیری مرتبط با اتخاذ یک سیستم جدید جلوگیری می کند.

لینوکس

گزینه دیگر لینوکس ، یک سیستم عامل منبع باز در چندین توزیع است که هرکدام دارای مزایا و ویژگی های خاص خود هستند. به عنوان مثال ، از اوبونتو به دلیل سهولت در استفاده و جامعه بزرگ کاربران خود قدردانی می شود ، در حالی که فدورا به دلیل ثبات و ویژگی های ایمنی آن شناخته شده است. لینوکس همچنین انعطاف پذیری و کنترل کامل بر سیستم شما را ارائه می دهد و آن را به گزینه ای مناسب برای توسعه دهندگان پیشرفته و کاربران تبدیل می کند.

سیستم عامل مک

اگر تغییر تجهیزات امکان پذیر باشد ، MacOS ، سیستم عامل Apple Computers ، گزینه دیگری است. MacOS که به دلیل طراحی زیبا و سهولت در استفاده از آن شناخته شده است ، ادغام نزدیک با سایر محصولات اپل را ارائه می دهد. با این حال ، توجه به این نکته حائز اهمیت است که استفاده از MACOS نیاز به خرید Mac دارد که می تواند گرانتر از دستگاه های قابل مقایسه با ویندوز باشد.

استخوان کروم

سرانجام ، اگر استفاده شما به طور عمده روی برنامه های وب و خدمات آنلاین متمرکز است ، سیستم عامل Google Chrome در Chromebook می تواند یک راه حل باشد. این سیستم عامل به صورت سبک و سریع طراحی شده است ، با یک رابط کاربری ساده و ادغام نزدیک با Google Services. با این حال ، Chromebooks به اندازه ویندوز یا رایانه های شخصی MAC همه کاره نیستند و برای کارهای سنگین مانند بازی ها یا ویرایش ویدیویی ایده آل نیستند.

هر سیستم عامل ، خواه ویندوز 11 مایکروسافت ، لینوکس یا MACOS ، مزایا و معایب خاص خود را دارد. انتخاب بهینه به نیازها و ترجیحات خاص شما به عنوان کاربر بستگی دارد. قبل از تصمیم نهایی در مورد نصب سیستم عامل جدید ، توصیه می شود در هر گزینه موجود در تحقیقات عمیق انجام دهید.

نحوه همکار و اتصال AirPods به یک رایانه ویندوز 11

جرمی لاوکونن نویسنده خودرو و فنی برای بسیاری از نشریات مهم تجارت است. هنگام تحقیق و آزمایش رایانه ، کنسول بازی یا تلفن های هوشمند ، او به روز در سیستم پیچیده بی شمار که وسایل نقلیه الکتریکی باتری را برق می دهد ، به روز می ماند .

به روز شده در 2 دسامبر 2022

  • دانشگاه فرمانداران غربی

رایان پریان یک متخصص معتبر فناوری اطلاعات است که دارای گواهینامه های متعدد IT است و 12 سال تجربه کار در سمت های پشتیبانی و مدیریت صنعت فناوری اطلاعات را دارد.

در این مقاله

پرش به بخش

چه چیزی باید بدانید

  • AirPods خود را در این مورد قرار دهید ، پرونده را باز کنید و دکمه موجود در واحد مورد را فشار دهید که چراغ به رنگ سفید چشمک می زند.
  • رفتن به مجموعه >بلوتوث و دستگاه >افزودن دستگاه >بلوتوث > AirPods خود را انتخاب کنید.
  • Airpods شما می تواند به طور همزمان با سایر دستگاه ها جفت شود ، اما آنها فقط می توانند با یک دستگاه به طور همزمان کار کنند.

در این مقاله نحوه اتصال AirPods به رایانه ویندوز 11 توضیح داده شده است.

نحوه اتصال AirPods به رایانه ویندوز 11

در اینجا نحوه وصل کردن AirPods خود به رایانه ویندوز 11 آورده شده است:

نماد ویندوز در نوار وظیفه پنجره 11 برجسته شده است

  1. راست کلیک کنید پنجره ها نماد در نوار وظیفه.

در تنظیمات نوار وظیفه ویندوز 11 برجسته شده است

کلیک مجموعه.

بلوتوث و دستگاه های برجسته در منوی تنظیمات ویندوز 11

کلیک بلوتوث و دستگاه.

ضامن بلوتوث غیرفعال در بلوتوث و دستگاه های ویندوز 11 برجسته شده است

کلیک کنید بر روی ضامن بلوتوث اگر قبلاً روشن نیست.

+ اضافه کردن دستگاه برجسته در بلوتوث و دستگاه ها در ویندوز 11

کلیک + افزودن دستگاه.

AirPods در یک مورد باز

Airpods را در پرونده خود قرار دهید و پرونده را باز کنید.

دکمه موجود در مورد Airpods

دکمه را در مورد Airpods خود فشار داده و نگه دارید.

چراغ سفید چشمک زن در مورد Airpods که نشان می دهد آماده همسالان است

هنگامی که نور روی کیس به رنگ سفید چشمک می زند ، دکمه را رها کنید.

بسته به نسخه AirPods شما ممکن است نور در داخل مورد یا در قسمت جلوی مورد باشد.

بلوتوث در منوی Add A Device در ویندوز 11 برجسته شده است

به رایانه ویندوز 11 خود برگردید و کلیک کنید بلوتوث.

Airpods Jeremy Laukkonen's Airpods Pro در ویندوز 11 برجسته شده است

صبر کنید تا رایانه شخصی خود را جستجو کند ، سپس روی خود کلیک کنید عکسبرداری وقتی آنها در لیست ظاهر می شوند.

انجام شده در ویندوز 11 یک منوی دستگاه را اضافه کنید

صبر کنید تا اتصال برقرار شود ، سپس کلیک کنید از این رو.

نحوه استفاده از AirPods با رایانه ویندوز 11

AirPods هنگام باز کردن پرونده در مجاورت تلفن خود ، به طور خودکار به آیفون شما متصل می شود ، و همچنین یک پنجره خودکار در Mac خود دریافت خواهید کرد و از شما می خواهد که آیا MAC شما AirPods شما را حس می کند. استفاده از AirPods با رایانه ویندوز 11 کمی پیچیده تر است ، اما امکان برقراری ارتباط مجدد و استفاده از آنها با رایانه شخصی خود در هر زمان که بخواهید آسان است.

اگر از AirPods خود با دستگاه دیگری استفاده کرده اید ، در اینجا نحوه استفاده مجدد از آنها با رایانه ویندوز 11 خود آورده شده است:

AirPods و Case Sited On دارای لپ تاپ ویندوز 11 است

  1. Airpods خود را از این پرونده خارج کنید و آنها را در نزدیکی رایانه ویندوز 11 خود قرار دهید.

نماد بلندگو در نوار وظیفه ویندوز 11 برجسته شده است

کلیک کنید بر روی ابجونماد R در نوار وظیفه.

کلیک کنید بر روی > نماد در سمت راست کنترل صدا. نماد سمت راست کنترل حجم برجسته در ویندوز 11 “عرض =” 1920 “ارتفاع =” 1080 ” />

اگر بلوتوث دکمه خاکستری است ، بلوتوث شما خاموش شده است. شما باید روی روی کلیک کنید بلوتوث دکمه قبل از کلیک بر روی > دکمه.

هدفون (AirPods Pro) در منوی دستگاه صوتی ویندوز 11 برجسته شده است

کلیک هدفون (AirPods) در لیست دستگاه ها.

آیا Apple AirPods با رایانه های ویندوز 11 کار می کند?

Airpods برای کار یکپارچه با آیفون ها و سایر دستگاه های اپل طراحی شده است ، اما می توانید AirPods را به هر رایانه ای ویندوز 11 با بلوتوث وصل کنید. AirPods شما حتی می تواند رایانه ویندوز 11 ، آیفون و سایر دستگاه های شما را نیز به خاطر بسپارید و به شما امکان می دهد هر زمان که بخواهید بین آنها جابجا شوید.

چگونه می توانم AirPods خود را در ویندوز 11 قطع کنم?

انتخاب کنید بلندگو نماد در نوار وظیفه و بلندگوهای پیش فرض را برای غیرفعال کردن هدفون انتخاب کنید. برای اینکه هدفون خود را از رایانه شخصی خود جدا کنید ، به تنظیمات بلوتوث بروید ، AirPods خود را انتخاب کرده و انتخاب کنید قطع شدن.

چرا AirPods من از رایانه من جدا می شوند?

هنگامی که شما یک پخش صوتی پخش هستید ، ممکن است AirPods شما وارد حالت صرفه جویی شود. مدیر دستگاه ویندوز را باز کنید ، به ویژگی های AirPod خود بروید و ویژگی مدیریت برق را غیرفعال کنید.

چرا AirPods من به رایانه من وصل نمی شود?

اگر AirPods شما به هم وصل نشود ، می تواند به دلیل باتری کم باشد ، یا ممکن است در بلوتوث ویندوز 11 مشکلی ایجاد کند. اگر همه چیز دیگر شکست خورد ، AirPods خود را مجدداً تنظیم مجدد کنید.

چگونه می توانم AirPods خود را خاموش کنم?

می توانید AirPods را خاموش کنید. آنها در صورت عدم استفاده به حالت صرفه جویی در قدرت می روند. برای عمر باتری ، هدفون خود را در صورت استفاده از آنها نگه دارید.