تعمیر صفحه آیفون 11 – راهنمای رایگان., خبرهای بسیار خوب برای همه کسانی که باید صفحه شکسته آیفون خود را ترمیم کنند | GQ فرانسه

خبر بسیار خوبی برای همه کسانی که باید صفحه شکسته آیفون خود را ترمیم کنند

سرانجام ، تا حد امکان از تعمیرگرهای ارزان قیمت خودداری کنید که اغلب قطعات دزدان دریایی با کیفیت پایین را به شما ارائه می دهد. این صفحه ها اغلب طول عمر غیر طبیعی دارند و بسیار شکننده هستند.

راهنمای تعمیر: صفحه آیفون 11

شما صفحه نمایش آیفون 11 برای نمایش برنامه های iOS خود با برخی از مشکلات روبرو شوید ? پس از سقوط ناگوار ، صفحه نمایش یک صفحه نمایش مانند Kaleidoscope را ترک کرده است ? لمسی دیگر به درستی پاسخ نمی دهد و برای حرکت در بین برنامه های خود باید بجنگید ? در حالی که آیفون ارتعاش و واکنش نشان می دهد ، صفحه نمایش به شدت سیاه باقی می ماند و ثابت می کند که این بسیار زندگی است ? به طور خلاصه ، دیگر نمی توانید از آیفون خود استفاده کنید و حق تماس با آن را دارید سوس برای حل و فصل نگرانی های خود !

ما می دانیم که صفحه آیفون 11 برای استفاده از آن ضروری است ، با این حال ، مانند تمام صفحه های تلفن های هوشمند ، شکننده ترین و در معرض دید روزانه است ! این کل جبهه را در بر می گیرد و به راحتی در معرض خراش یا ترک هایی قرار می گیرد که می تواند عملکرد مناسب آن را مختل کند. با این حال ، اگر این رایج ترین شکست در تلفن همراه است ، چرا آیفون را برای یک صفحه نمایش شکسته ساده تغییر دهید ? در صورت بروز شیشه جلو اتومبیل ، ماشین را تغییر نمی دهید ? چرا این کار را با یک شیء انجام دهید که روزانه برای شما ضروری است و قیمت آن اکنون یک هزینه واقعی است ?

به همین دلیل تصمیم گرفتیم دانش خود را به اشتراک بگذاریم تا به شما در تغییر این صفحه نمایش آیفون 11 شکسته کمک کنیم ! کارشناسان SOSAV به این امر دست یافته اند راهنمای تعمیر چه کسی شما را گام به گام در رویکردهای خود همراهی می کند. هر مرحله نشان داده شده و اظهار نظر می شود تا شما را از A تا Z در تغییر صفحه آیفون خود راهنمایی کند. حرکات به شما ثابت می شود که ترمیم آیفون با صرف وقت برای بررسی مشکل چندان پیچیده نیست.

چرا خودم صفحه نمایش آیفون 11 خود را تغییر می دهم ? ساختن پس انداز ! شما فقط قیمت صفحه را در بار خود دارید و نه نیروی کار یک تعمیرکار آیفون یا سرویس پس از فروشنده سازنده. دانستن اینکه شکستگی در ضمانت سازنده گنجانده نشده است مگر اینکه هزینه اضافی وجود داشته باشد. شما امکان احیای آیفون خود را به قیمت سه برابر ارزان تر از عبور از یک حرفه ای دارید. یک اقتصاد قابل توجه !

و پس از آن ، تغییر صفحه آیفون 11 به جای تغییر تلفن خود یک ژست است وابسته به محیط زیست ! بله ، شما E -HET های غیر ضروری ایجاد نمی کنید ! تعمیر به جای پرتاب ، رفلکس که می توانید برای همه اشیاء روزمره و یک اصل که برای ما در SOSAV مهم است ، استفاده کنید ! چرا وقتی که امکان تعمیر آن و ارائه جوانان جدید دارید ، یک تلفن هوشمند را که به ارزش صدها یورو در کوچکترین Boho است ، جایگزین کنید.

ترمیم صفحه آیفون 11 شما نیز راهی برای کنترل تلفن شما در طول زندگی است زیرا به کسی وابسته نیستید ! لازم نیست منتظر زمان خدمات پس از فروش یا تعمیرکار باشید و موبایل خود را در طول عمل نگه دارید. و می توانید در صورت بروز یک سؤال یا شک ، به کمک فنی ما حساب کنید ، کل تیم SOSAV برای همراهی شما در آنجا است !

اما قبل از تعمیر صفحه نمایش آیفون 11 خود ، توصیه می شود پشتیبان کامل از داده های آن به عنوان احتیاطی. توسط iTunes یا iCloud. اندازه گیری احتیاطی معتبر قبل از هرگونه تعمیر آیفون در جای دیگر ؛)

علائم :

 • صفحه نمایش شکسته
 • صفحه ترک خورده
 • اشکال لمسی
 • مسئله نمایش
 • پیکسل
 • خطوط رنگارنگ
 • نمایش سیاه

خبر بسیار خوبی برای همه کسانی که باید صفحه شکسته آیفون خود را ترمیم کنند

صفحه آیفون شما خراب است و می خواهید بدانید چه کاری انجام دهید و چه قیمتی هزینه خواهد داشت ? در اینجا راه حل است.

خبرهای بسیار خوبی برای همه کسانی که مجبور هستند کاس کاس آیفون خود را قطع کنند

اگر نیاز به تعمیر صفحه آیفون خود دارید ، ما به شما توصیه می کنیم چند خط زیر را بخوانید ، آنها می توانند برای شما مفید باشند.

تعداد کمی از صاحبان آیفون آن را می دانند اما اپل یک برنامه کمک دارد که در صورت نگرانی از تلفن هوشمند عزیز شما می تواند به شما کمک کند. به آن “کمک” گفته می شود و به صورت رایگان در دسترس است. پس از بارگیری ، برنامه لیست تمام دستگاه های شما را نشان می دهد. سپس فقط بر روی یکی از دستگاه های مذکور کلیک کنید تا نگرانی خود را تنظیم کنید: iPhone ، AirPods ، Apple Watch ، Airtag … اما همچنین Apple Music ، Apple TV+Services ، Icloud+. به طور خلاصه ، اگر با اپل مشکلی دارید ، می توانید با جستجوی این برنامه کمک شروع کنید تا کمی واضح تر ببینید. و حتی در مورد تعمیرات بسیار واضح است.

به روزرسانی به تازگی انجام شده است و به شما امکان می دهد بدانید که هزینه تعمیر صفحه شما چقدر خواهد بود. در حال حاضر ، این فقط مربوط به آیفون است. اما iPad ، Mac و Apple Watch باید در آنجا باشند. برای اینکه بدانید برای جایگزینی صفحه آیفون خود چقدر هزینه خواهد داشت ، فقط روی برگه “تعمیرات و آسیب های فیزیکی” کلیک کرده و سپس روی “صفحه نمایش Fragged” کلیک کنید. در چند ثانیه ، برنامه کمک به شما قیمت تخمین زده شده از تعمیر شما را می دهد. این به عنوان مثال 299 یورو برای iPhone 13 Pro ما است. سپس می توانید برای تعمیر آن ، محور تأیید شده را جستجو کنید ، قرار ملاقات های موجود را داشته باشید. همچنین چندین مرحله و توصیه برای تلاش برای ترمیم آسیب در دستگاه های شما وجود دارد: باتری کم ، آداپتورهای آسیب دیده ، مشکل عملکرد دوربین ..

شما می فهمید ، بارگیری برنامه کمک ، به ویژه برای اینکه بتوانید یک نقل قول فوری برای تعمیر صفحه خود داشته باشید بسیار مفید است. این به شما امکان نمی دهد ارزان تر بپردازید یا از اجتناب ناپذیر خودداری کنید ، اما در چند کلیک امکان پیش بینی و آماده سازی تعمیر خود را بدون حرکت فراهم می کند.


در این مقاله ما در مورد رایج ترین تعمیر آیفون: تغییر صفحه نمایش خواهیم گفت. در پایان این مقاله می دانید که چه زمانی برای تغییر صفحه ، قیمت و زمان تعمیر صفحه نمایش آیفون در Iclinique در بروکسل ضروری است.

اگر می خواهید مطمئن شوید که صفحه نمایش شما شکسته است و اگر می خواهید از دستگاه خود محافظت کنید ، از این مقاله قدردانی خواهید کرد.

آیا باید صفحه آیفون من تغییر کند ?

 • تلفن هوشمند شما هنوز روشن است (ارتعاش می کند ، به نظر می رسد, . ) اما شما هیچ تصویری ندارید. هنوز هم سعی کنید قبل از آمدن یک راه اندازی مجدد سخت انجام دهید ؛-)
 • تصویر وجود دارد اما صفحه لمسی دیگر به طور صحیح یا بیشتر پاسخ نمی دهد ، یا تمام کلیدها را به تنهایی فشار می دهد. انگار که او در اختیار او بوده است یا گویی هکر رایانه ای به تمام کلیدها ضربه می زند. لطفاً توجه داشته باشید: اگر کد طراحی دارید ، آیفون خود را مسدود کنید و در آنجا واقعاً دردسر است زیرا لازم است آن را بازیابی کنید. که تمام محتوا را پاک می کند. در صورت امکان سعی کنید آن را خاموش کنید یا به Iclinique بروید تا پنجره آیفون شکسته خود را در اسرع وقت تعمیر کنید.
 • پنجره شما به دنبال سقوط ، شوک ، فشار ، یک ماشین روی آن می چرخد. این ممکن است از جیب شما ، از طریق پنجره آپارتمان شما یا به دلیل اینکه به شدت در مقابل دیوار پرتاب شده است (چیزهایی که گاهی اوقات می شنوید) افتاده است. به طور خلاصه ، پنجره در هزار قطعه است و تکه های کوچک شیشه ای شما را به انگشتان خود وارد می کنند. گاهی اوقات این فقط یک شکاف باهوش تر است اما با توجه به هزینه دستگاه ، شما را آزار می دهد که یک صفحه نمایش شکسته داشته باشید.
 • صفحه روشن می شود اما کریستال های مایع شکسته می شوند ، شما نمی توانید صفحه خود را به درستی بخوانید. به عنوان مثال ، شما یک خط بزرگ صورتی یا سبز عمودی دارید ، فقط بخشی از صفحه قابل خواندن است. نمی توانید کد خود را تایپ کرده و وارد تلفن شوید.
 • گاهی اوقات این باتری است که صفحه نمایش شما را می شکند: باتری های End -Of -Life می توانند “باد” شوند ، بنابراین باتری فشار قابل توجهی روی صفحه می کند و می تواند آن را پیچانده و صفحه را از پوسته خارج کند. گاهی اوقات فشار آنقدر قوی است که صفحه نمایش را به عهده می گیرد.

قیمت جایگزینی صفحه آیفون در Iclinique در بروکسل

ما فقط از بهترین ویژگی های صفحه نمایش موجود در بازار قسمت یدکی استفاده می کنیم: اصلی بازسازی شده (صفحه نمایش اپل اصلی است اما پنجره لمسی نیست) یا اصلی کشیده شده (صفحه اصلی خارج شده از یک دستگاه جدید).

 • آیفون 13: 289.99 €
 • آیفون 13 مینی: 259.99 یورو
 • آیفون 12: 289.99 €
 • آیفون 12 طرفدار: 289.99 یورو
 • iPhone 12 Pro Max: 289.99 یورو (کیفیت اینفل)
 • آیفون 12 مینی: 259.99 یورو
 • آیفون 11: 179.99 یورو
 • آیفون 11 Pro: 219.99 یورو
 • آیفون 11 Pro Max: 299.99 یورو
 • آیفون SE 2020: 139.99 یورو
 • آیفون XS: 189.99 یورو
 • آیفون XS MAX: 239.99 یورو
 • آیفون XR: 169.99 یورو
 • آیفون X: 189.99 یورو
 • آیفون 8 پلاس: 139.99 یورو
 • آیفون 8: 139.99 یورو
 • آیفون 7 به علاوه: 119.99 یورو
 • آیفون 7: 99.99 یورو
 • آیفون 6s به علاوه: 89.99 یورو
 • آیفون 6S: 89.99 یورو

تعویض صفحه نمایش آیفون چه مدت است ?

مهلت های ما 24 ساعت است ، و اگر قبل از ساعت 4 بعد از ظهر آمده اید. می توانید با 15 یورو اضافی ترمیم اکسپرس را نیز انجام دهید.

نیازی به قرار ملاقات نیست. اما همیشه ایده خوبی است که قبل از مراجعه به ما تماس بگیرید تا بررسی کنید که صفحه جدید آیفون شما موجود است ؛-)

چرا از یک تعمیرکار که توسط اپل تأیید نشده است استفاده کنید ?

علاوه بر این واقعیت که روی آوردن به یک تعمیرکار مستقل ، از یک کارگاه کوچک بروکسل که علیه منسوخ برنامه ریزی شده می جنگد ، حمایت می کند. از نظر ما ، مزایای بسیاری وجود دارد که ما را به تعمیر آیفون خود واگذار کنیم:

در بیشتر تعمیر صفحه نمایش قیمت های ما اغلب است بسیار پایین که در اپل (ما شما را به مقایسه دعوت می کنیم) و ما نیز ارائه می دهیم 4 بار بیشتر ضمانت کنید (1 سال به جای 3 ماه).

علاوه بر این ، یک تعمیرکار تأیید شده اپل ممکن است تصمیم بگیرد دستگاه شما را تعمیر نکند زیرا پوسته آن تحریف شده است و بنابراین یک مبادله استاندارد (= جایگزین خالص و ساده دستگاه با از دست دادن داده) به شما پیشنهاد می کند اگر پاستیل های رطوبت صورتی باشند یا اگر وجود داشته باشد. تعمیرات زیادی انجام شده است.

سرانجام ، تا حد امکان از تعمیرگرهای ارزان قیمت خودداری کنید که اغلب قطعات دزدان دریایی با کیفیت پایین را به شما ارائه می دهد. این صفحه ها اغلب طول عمر غیر طبیعی دارند و بسیار شکننده هستند.

چگونه می توان بار دیگر از شکستن صفحه نمایش خودداری کرد ?

از پوسته محافظ نوع سپر + یک پنجره شیشه ای معتدل استفاده کنید. ما آن را در کارگاه و مکان می فروشیم

از پوسته هایی که در آن سن است خودداری کنید و از آن محافظت کنید:

 • پوسته های پلاستیکی سفت و سخت که شوک را جذب نمی کنند
 • پوسته ها با کارت درب
 • پوسته های سیب ، که گران هستند و آن سن را بد می کنند

آیا ارزش تعمیر صفحه آیفون من را دارد ?

اگر آیفون شما فقط این مشکل را داشته باشد ، پاسخ ما همیشه بله خواهد بود

در Iclinique ما از منسوخ برنامه ریزی شده و همچنین تأثیر اکولوژیکی بیش از حد مصرف دستگاه الکترونیکی متنفریم. اگر دستگاه شما برای استفاده شما مناسب است ، آن را تا حد امکان نگه دارید. ساخت آیفون جدید 70 کیلوگرم فلزات گرانبها ، یک زمین نادر و انرژی زیادی برای حمل و نقل و تولید مصرف می کند.

اگر چندین تعمیرات انجام شود ، این سوال پیچیده است. در این حالت ، قیمت کل تعمیر را با قیمت جایگزینی مقایسه کنید. تعمیر آن اغلب ارزان تر است. از طرف دیگر وقت آن است که اگر دستگاه شما واقعاً منسوخ باشد ، آن را تغییر دهید: به عنوان مثال شما نمی توانید برنامه های مورد نیاز خود را بارگیری کنید. اما می توانید یک دستگاه استفاده شده را برای کاهش تأثیر زیست محیطی خود انتخاب کنید.

وابسته به اسلای

 • خدمات ما
 • قیمت
 • دستگاه من را تعمیر کنید

ما به آنها اعتماد می کنیم

محصولات بازپرداخت شده

 • آیفون بازپرداخت شده
 • iPad بازپرداخت شده
 • مک بوک بازپرداخت شد