آیفون 11 Pro Test: Apple Sort (سرانجام! ) توپخانه سنگین ، تست عکس: آیفون 11 Pro یا بازگشت اپل به بالا

تست عکس: بازگشت آیفون 11 یا اپل به بالا

حتی اگر شارژ بی سیم همیشه وجود داشته باشد ، هنوز هیچ شارژ معکوس وجود ندارد ، که من شرم آورم ، به خصوص با جعبه بارگیری بی سیم AirPods.

آیفون 11 Pro Test: اپل خارج شده است (سرانجام !) توپخانه سنگین

2019 سال “چیزهای زیادی” برای آیفون است. 11 Pro بسیار قدرتمندتر ، بسیار مستقل تر است ، صفحه نمایش آن بسیار روشن تر و دوربین آن بسیار کارآمدتر است. دلیلی برای ترک “زیاد” ?

نظر 01Net.کم

Apple iPhone 11 Pro

  • + طراحی همیشه مرتب
  • + سه ماژول عکس
  • + صفحه نمایش برای
  • + استقلال بالاخره غیرقابل انکار است
  • – قیمت…
  • – … و ما باید یک آداپتور صاعقه را به مینی جک بخریم

یادداشت نوشتن

یادداشت منتشر شده در تاریخ 09/27/2019

برگه فنی

Apple iPhone 11 Pro

سیستم iOS 13
پردازنده سیب A13 بیونیک
اندازه (مورب) 5.8
وضوح صفحه 458 PPI

پرونده کامل را ببینید

در سالهای نیمه نوآوری فراموش شده ، خسته شده است. در سالها به طور کامل ، خروپف تر ، اما همیشه هیجان انگیز نیست. Apple A ، Air of Nothing ، یک ریتم چاه را که با ترک آن مورد سوءاستفاده قرار گرفته است ، شکسته است ، برای آیفون ، نام جدیدی از کلاه بازاریابی آن. واجد شرایط “PRO” که می دانیم سالها با او در MAC ملاقات کنیم ، سپس قرص های ما ، هنوز هم کمی مبهم در دنیای آیفون اعمال می شد.
پس از اصلی ترین 10 سپتامبر ، ما وسوسه می شدیم که بگوییم آیفون Pro یک جمع ساده از پیشرفت ها است. این درست است ، اما نه فقط. زیرا ، این بخش های وعده ای که در سبد ما از طریق کنفرانس اپل واریز شده اند ، به طور جداگانه گرفته نمی شوند. این همجوشی آنها در دستگاهی است که تمام معنی آنها را به آنها می دهد. بعد از چند روز استفاده ، معنی چراغ های انتصاب حرفه ای. این همان چیزی است که می توانید در این طرف iOS بهتر (و گرانتر) خریداری کنید … آیا بسته بندی کافی است ? آیا برای مقابله با رقابت کافی است ? اماده ای ? بیا بریم.

اولویت استقلال ?

وسوسه برای عبور به سرعت در طراحی بیرونی آیفون 11 Pro قوی است. این همان ویژگی های سلف خود ، آیفون XS را حفظ می کند. یک تسمه از جنس استنلس استیل برای ترکیب لبه صفحه نمایش 5.8 اینچ در جلو و یک لیوان پشت که دارای دو خاصیت قابل توجه است. اولین مورد این است که یک اتاق است ، به این معنی که عقب و پیاده رو کوچک که سه ماژول عکس را خریداری می کند و گرگرفتگی فقط یک است. دوم این است که قسمت پشتی مودبانه است به طوری که یک مات را به چشم ارائه می دهد. بنابراین او کمی اثر انگشت می گیرد. در هر صورت روی رنگهای کمی تیره. برای ضبط ، آیفون 11 Pro در سه پایان معمول خود موجود است: Sidereal Grey ، Silver and Gold ، که به آن یک تازه وارد به رنگ سبز بسیار جذاب اضافه می شود. همچنین لازم به ذکر است که این رندر جدید Matt تماس نرم تری با انگشتان ارائه می دهد. خوب است بدانید که آیا شما دنبال کننده پوسته نیستید.

در نگاه اول و از جبهه ، بنابراین ، هیچ چیز آیفون 11 Pro را از بزرگتر خود متمایز نمی کند. با این حال ، هنگامی که با برگه فنی خود مشورت می کنید ، می بینید که هر دو سنگین تر (11 گرم ، برای کل 188 گرم) ، بالاتر (0.6 میلی متر ، برای 14.4 سانتی متر) ، گسترده تر (گسترده تر (0.5 میلی متر ، به مدت 7.14 سانتی متر) و به ویژه ضخیم تر است. (0.4 میلی متر ، برای 0.81 سانتی متر).
بله ، شما خوانده اید که آیفون 11 بزرگتر و ضخیم تر است ! ما نتیجه گیری عجولانه ای را از آن نخواهیم گرفت که مسابقه برای ظرافت به پایان رسیده است یا اینکه در نهایت استفاده از طراحی بر طراحی می شود ، اما باید توجه داشت که آیفون سالی را افزایش می دهد که استقلال خاموش می شود. گویی ما علاوه بر کاهش اندازه مادربرد ، همه کارها را انجام داده ایم تا یک باتری تحمیل کننده تر را بکشید. در واقع ، آیفون 11 Pro ظرفیت 3046 میلی آمپر ساعت در برابر 2658 میلی آمپر برای آیفون XS را نشان می دهد.

استقامت

بیداری اپل در زمینه استقلال به اندازه کافی تعجب آور است و برای شروع تست ما از آنجا استقبال می کند. اگر مقاله اولیه ما را خوانده بودید: این خبر ممکن است به گوش رسیده باشد: استقلال: تست های ما آن را اثبات می کند ، آیفون 11 و 11 Pro سرانجام بهتر از رقابت تحت Android هستند.

بنابراین ، در پایان یک چرخش وعده داده شده اما غیر منتظره ، آیفون 11 Pro ما را به راحتی متحیر کرد. اپل اعلام کرده بود که او چهار ساعت به استقلال XS اضافه می کند … در این حالت ، ساعت 6:43 است که آیفون 11 Pro Amoncelle در زمان به دست آمده توسط بزرگتر خود در همه کاره.

با ساعت 6:01 بعد از ظهر ، iPhone 11 Pro ما نه تنها پیشرفت بزرگی را ثبت می کند بلکه به خودش اجازه می دهد تا از پیش برود – یک اول عالی ! – رقبای اندرویدی آن. بهترین دشمنان آن ، کسانی که اولین مکان ها را در رده بندی دائمی تلفن های هوشمند بالا به دست می آورند ، به این ترتیب شکست می خورند.

در استقلال ویدیویی ، آیفون 11 Pro همه بهترین تلفن های هوشمند اندرویدی را که اخیراً آزمایش کرده ایم ، شکل نداده است. از طرف دیگر ، استقلال ما در تست های ارتباطی – یک تماس بدون وقفه ، با صفحه خاموش – همچنان به دیدن تلفن های هوشمند تحت Android Learely Domin. شما می توانید بدون وقفه به مدت 10:19 بعد از ظهر با OnePlus 7 و فقط 6:51 PM با آیفون 11 Pro تماس بگیرید. به امید اینکه در وسط یک مکالمه لزوماً نفس گیر بریده نشوید تا اینقدر طولانی باشد ..

در واقع ، به طور روزانه ، آیفون 11 Pro تمام روز را حفظ می کند. ما حتی یک روز آخر هفته آرام به ما رسیدیم که فقط ده درصد در بار باتری از دست داده ایم. هرگز دیده نشده است.

شارژ: اولین قدم به سمت بهترین ها

برای اولین بار در تاریخ آیفون ، اپل آداپتور AC 5W را در بسته بندی نمی لغزد. iPhone 11 Pro حق دریافت یک درمان حرفه ای ، یعنی یک شارژر 18W را دارد که باعث می شود زمان شارژ به صورت دراکونی کاهش یابد. بنابراین ، جایی که آیفون XS در 3:04 از باتری 0 به 100 ٪ رفت ، جانشین آن فقط 1H39 طول می کشد ، در حالی که باتری آن ، همانطور که دیدیم ، قابل توجه تر است.

ما هنوز از عملکرد Tenors of Android World دور نیستیم ، با این وجود به Peloton Big نزدیک می شویم ، بنابراین یک امید مجاز است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد زمان شارژ مقایسه آیفون ها و بهترین تلفن های هوشمند اندرویدی لحظه ، مقاله ما را بخوانید آیفون 11 Pro: اپل در شارژ سریع تلاش می کند ، اما آیا این کافی است ?

در عین حال زیبا ، روشن و اقتصادی

اگر این دستاوردهای استقلال در باتری بیشتر و مدیریت پویاتر از منبع انرژی آیفون بسیار مهم باشد ، بدون شک عنصر دیگری در تعادل وزن دارد: صفحه جدید.

به گفته اپل اپل ، وی به نام Super Retina XDR ، می تواند تا 15 ٪ انرژی کمتری نسبت به دال Super Retina HD مصرف کند. آیا این صفحه جدید کمتر خوب است ? نه واقعاً ، حتی برعکس خواهد بود.

بسته به دو مورد ، در واقع قادر به تنظیم روشنایی خود بین 800 تا 1200 سی دی بر متر مربع است. مورد اول ، برای همه کاربردها (هنگامی که صفحه به پایین ، به عنوان مثال در فضای باز ، در خارج از منزل قرار می گیرد) ، حدود 800 CD/m² نمایش داده می شود. اقدامات ما بیانیه ای را در 813 CD/m² فراهم کرد. بالاتر از قول نمایش داده شده توسط اپل و مهمتر از همه از آنچه آیفون XS و 672 CD/m² آن در خواب بود.
آیفون بالا در سال گذشته لازم نیست از عملکرد آن شرمنده شود که در آن زمان به آن اجازه داده بود که از Galaxy S9 روشن تر شود ، قبل از اینکه توسط Galaxy S10 دفع شود. خود ، شما خواهید فهمید ، که توسط آیفون 11 طرفدار برکنار شده است. به این ترتیب زندگی از تقویم ها به صورت مبهم می رود.
مورد دوم تنظیم خودکار ، هنگامی که با محتوای HDR (یا Dolby Vision) مشورت می کنید. روشنایی سپس به طور خودکار به 1200 CD/m² می رود تا از بهترین تجربه مشاهده ، چه عکس و چه یک سری ، اطمینان حاصل کند. در واقع ، فیلم های iTunes 4K HDR ما صریحاً آن را روی 11 Pro پرتاب می کنند.
به هر حال ، برای این صفحه جدید ، اپل در تلاش نیست سامسونگ و صفحه های فوق العاده تعریف شده خود را دنبال کند. این تعریف انتخاب شده در سال گذشته ، 1125 × 2436 پیکسل را برای وضوح 458 ppi ، هنوز هم حفظ می کند. اپل ، با این حال ، میزان کنتراست نجومی را در سال 2000،000 اعلام کرد: 1 ، پروب آزمایش ما در مقابل این امتیاز اسلحه ایجاد کرد و ما را به این باور رساند که تیم های تیم کوک را باور کنید.

البته دال همیشه با تن سازگار است (برای تنظیم گرمای رنگهای نمایش داده شده ، بسته به نورپردازی محیط) و P3 (برای یک بازی بسیار بزرگ). در این مرحله ، کاشی های آیفون مسیر و سلطه خود را حفظ می کنند. اظهارات ما به آیفون 11 Pro A Delta E (2000) از 2.06 اشاره دارد. این بهتر از آن چیزی است که آیفون XS در سال گذشته (2.27) ارائه داد و خیلی جلوتر از صفحه نمایش بهترین تلفن های هوشمند آندروید فعلی است.

برای ثبت ، دلتا E شکاف بین ارائه یک رنگ و واقعیت را ایجاد می کند ، این بدان معنی است که هرچه رقم بیشتری که اختلاف را واجد شرایط می کند کوچک است ، ارائه بهتر است. در این سطح از دقت ، برای افراد عادی ، که ما از آن هستیم ، دشوار است. دال آیفون 11 Pro بسیار عالی است ، چیزی کمتر. برای حکایات ، با این وجود نشان داده می شود که در مورد وفاداری رنگ سنجی ، آیفون 11 است که با وجود (یا بهتر از آن به لطف) دال LCD خود ، بهترین خدمات را ارائه می دهد.

سرانجام ، آخرین نکته کوچک ، بیایید چند کلمه در مورد ناپدید شدن (اعلام شده) Touch 3D و جایگزینی آن توسط Haptic Touch Technology بگوییم ، سال گذشته به XR منجر شد. برای صحبت کردن ، این راه حل کاملاً واکنشی و عملی است. در واکنش به فشار یا تماس طولانی مدت با انگشت خود با صفحه ، لرزش ایجاد می کند. دیگر تمایز بین این دو تعامل امکان پذیر نیست ، اما iOS 13 و منوهای متنی برای در نظر گرفتن آن تکامل یافته اند. بنابراین شما فقط باید عادت کنید.

اگر می خواهید کمی بیشتر در مورد عملکرد صفحه جدید Super Retina XDR بدانید ، ما شما را به تست صفحه نمایش مقدماتی خود باز می گردانیم: آیفون 11 و 11 Pro ، که صفحه نمایش آنها در مقابل آیفون XS و XS ارزش دارد. و رقابت ?

قدرت همه در محدودیت

حال بیایید به آخرین عنصری که به عملکرد مستقل آیفون 11 ، تراشه بیونیک Apple A13 کمک می کند ، برویم. اپل اعلام کرد که حداکثر 30 ٪ انرژی کمتری نسبت به A12 Bionic مصرف می کند ، که آیفون XR ، XS و XS را مجهز کرده است.

مانند بزرگان خود ، A13 Bionic شامل شش هسته برای قسمت پردازنده ، دو قلب با کارایی بالا و چهار مصرف کم است. قسمت گرافیکی توسط چهار قلب تضمین شده است.

به این دو محور اصلی نسل سوم شبکه عصبی اضافه می شود ، یک پردازنده تصاویر که توسط اپل و برخی از تعداد انگشت شماری از پردازنده ها طراحی شده است. در کل ، تراشه شامل 8.5 میلیارد ترانزیستور است ، این کافی است که Dreamer را ترک کند … و نمایش را تضمین کند.

از آنجا که A13 Bionic برای مصرف کمتر راضی نیست ، از نسل قبلی قدرتمندتر است. ما قبلاً آن را در اولین مقاله از مقاله خود ذکر کردیم: اولین تست ها: آیفون 11 و 11 طرفدار آنها واقعاً بسیار قدرتمند هستند ? این تا حد زیادی از A12 Bionic بهتر است ، که با این وجود هنوز هم با کک های تعبیه شده در تلفن های هوشمند فعلی در زیر Android کار سختی می کند.

اما برای اولین بار فقط از یک دوئل بین نسلی صحبت می کند ، آیفون 11 Pro به خوبی بر آیفون XS حاکم است. با مراجعه به نتایج به دست آمده با Geekbench 5 ، افزایش 25 ٪ به نفع آخرین افزودن اپل به قسمت چند مرحله ای از پردازنده وجود دارد. وقتی می خواهید GPU را احساس کنید ، 40 ٪ نمایش داده می شوند.

مطمئناً آیفون XS فاقد قدرت نبود ، اما آیفون 11 Pro اضافه می کند. بنابراین شما باید به اندازه کافی برای اجرای برنامه های حرفه ای خود بدون کوچکترین سکسکه ، از یک برنامه به برنامه دیگر بی سر و صدا بکشید و همچنین تمام مستی خود را بازی کنید. این یک چیز خوب است ، زیرا پیشنهاد Apple Arcade توانست به بازیکن تلفن همراه که ما هستیم نگاه کند. اجراهای بیشتر به معنای بازی های زیباتر و روان است و استقلال بیشتر به این معنی است که لذت بیشتر طول خواهد کشید … آیفون به تازگی یک نوار دیگر به وضعیت خود به عنوان یک کنسول چند منظوره اضافه کرده است.

در مواجهه با رقابت اندرویدی ، خواه نوت 10 تازه وارد شده باشد یا دستگاه های کمی قدیمی تر ، که از زمان ورود آیفون 2018 منتشر شده است ، بحث لازم نیست. با Antutu 7 ، آیفون 11 Pro تا حد زیادی ضروری است ، هم CPU و هم GPU. فقط نمره RAM آن کاملاً نزدیک به رقبای خود است ، اما در این حالت می توان تخمین زد که این واقعیت که فقط 4 گیگابایت دارد که تمام رقبای آن 8 دارند احتمالاً برای چیزی است ..

البته ، این به روزرسانی های بعدی این ستاره های اندرویدی را حفظ نمی کند ، اما برای لحظه ای ، اگر به دنبال قدرتمندترین تلفن هوشمند هستید ، آسان است ، یک سیب در پشت دارد.

شناسه صورت سوم را پشت سر می گذارد

سیستم تشخیص چهره اپل در کار با iOS 13 پیروز می شود. تا 30 ٪ سریعتر خواهد بود. از طرف دیگر ، به طور دقیق زمان منافع ارائه شده دشوار است ، درست است که باز کردن قفل اکنون تقریباً فوری است.
این واقعیت که Face ID با زوایای دید گسترده تر کار می کند ، این امکان را ایجاد می کند که دیگر نیازی به نگاه زیاد به آیفون خود برای دسترسی به محتوای آن نباشد. با این حال ، ما باید اعتراف کنیم که هنوز حاشیه خوبی از پیشرفت وجود دارد تا بتوانید بدون نیاز به شیب یا نزدیک شدن آن ، قفل تلفن خود را که روی یک میز قرار داده شده است باز کنید. شاید به دلایل امنیتی و محرمانه بودن.

عکس: تاشو سیب … در سه

اکنون که ما به صفحه نمایش ، دیدنی های فوق العاده رفته ایم ، می دانیم که آیفون 11 Pro برای مدت طولانی دوام خواهد آورد و قدرت در آنجا خواهد بود ، بیایید به دسر برویم ، مگر اینکه این ظرف مقاومت باشد: عکس.

برای اولین بار ، اپل سه ماژول دوربین را در پشت آیفون ارائه می دهد. خانواده با یک زاویه فوق العاده غنی شده اند. در این حالت ، اپل نوآوری نمی کند. روی کاغذ ، واگن ها را با تلفن های هوشمند بالا در زیر اندروید آویزان می کند که اکنون چندین ماه یکپارچه شده است.

بنابراین ، iPhone 11 Pro انتخاب بین لنز تله فوتو ، معادل 52 میلی متر را ارائه می دهد ، که اکنون در برابر f/2 به f/2 باز می شود.4 قبلاً ، یک زاویه بزرگ ، معادل 26 میلی متر ، در f/1.8 و سرانجام ، جدید جدید ، یک زاویه فوق العاده بزرگ ، معادل 13 میلی متر ، با حداکثر باز در f/2.4.
در پایان تا پایان ، این Triptych یک بزرگنمایی نوری X4 (X2 با بزرگ کردن فاصله کانونی و X2 با سفت کردن آن از زاویه بزرگ) ارائه می دهد ، که به آن یک بزرگنمایی دیجیتال X10 اضافه می شود. ما به وضوح در سطح Huawei P30 Pro قرار نداریم که اپتیک X8 را نشان می دهد. به خصوص از آنجا که در سمت Megapixel ، اپل به خط خود وفادار است: 12 mpixel یا هیچ چیز. با توجه به پارتیشن فنی خود ، آیفون 11 Pro به وضوح با کسی که است مطابقت ندارد “فوتوفون مرجع” از اوایل سال 2019.

با این حال ، اپل استعدادهای دیگری دارد ، این تسلط و ادغام سخت افزار/نرم افزار غیرقابل انکار است. بنابراین اپل با سه گانه ماژول های دوربین ، درهای آهنگ های جدید را به عکس های جدید باز می کند. این که آیا این زمینه را انتخاب کنید ، با یک چشم انداز یا اثر ضد زاویه بازی کنید ، زاویه فوق العاده بزرگ دارایی خوبی را برای پالت عکاسی آیفون 11 Pro به ارمغان می آورد.

نه تنها شرط بندی شما را نجات می دهد وقتی که شما هیچ مشکلی ندارید ، بلکه می توانید بدون نیاز به دستکاری یک پانوراما ، تمام زیبایی های یک یارو یا یک منظره کوهستانی را درک کنید.

و اگر آیفون 11 Pro از نظر پوشش کانونی به عنوان P30 Pro نیز انجام ندهد ، از طرف دیگر حداقل در چهار امتیاز دیگر موفق می شود.
اولین انتقال کاملاً سیال است ، بدون میکروکوپور ، بین سه ماژول به سمت سیاه یا تند و سریع حرکت می کند. چه با گسترش برنامه و چه با سفت کردن آن ، در عکس و یا در فیلم ، هر ماژول بدون ضربه ، در تداوم پاسخ می دهد.

نکته دوم این است که این تداوم در کنار رندر رنگ و نور نیز تضمین شده است. البته ، گاهی اوقات تغییرات بسیار سبک در سایه ای از آبی یا سبز وجود دارد ، اما هیچ چیز مشترک با آنچه P30 Pro ارائه می دهد. چمن یا شاخ و برگ پس از سبز بودن فلورسنت (یا برعکس) سبز نمی شود زیرا شما از یک ماژول به دیگری رفته اید. برای موفقیت در این شاهکار کوچک ، اپل ماژول های کارخانه خود را کالیبره می کند و سپس پردازش نرم افزار خود را برای جلوگیری از ناهنجاری های بیش از حد آشکار کار می کند.

نکته سوم به دلیل سرعت واکنش برنامه دوربین و عملکرد فوکوس خودکار در سه ماژول است که سرعت خود را به دست آورده و از سال گذشته به سطح بسیار خوبی برگشته اند.

سرانجام ، نکته چهارم رابط است. بدون ناراحت کردن معیارهای ما ، اپل اصلاحات و یافته های استقبال کرده است. شفافیت قاب قاب هنگام استفاده از لنزهای تله ، یکی از موارد دیگر است. ما همچنین به تکامل استفاده از ماشه با عملکرد QuickTake فکر می کنیم. او را در حالت عکس تحت فشار قرار دهید و او ضبط یک فیلم را راه اندازی می کند تا از دست دادن یک لحظه به یاد ماندنی که باید با صدا در عمل باشد و نه تنها در پشت سر هم از دست ندهد.

ما همچنین کلاه خود را از ضبط عملکرد ترکیب پیشرفته در خارج از قاب می کشیم ، که باید برای عکس از تنظیمات فعال شود و به طور پیش فرض برای فیلم عملیاتی شود. این اجازه می دهد ، هنگامی که شما یک کلیشه را با زاویه بزرگ یا لنز تله فوتو گرفته اید ، تا عکس آن را یک خلفی خرد کنید. این امر به ویژه هنگامی که کسی قاب را در زمان اشتباه ترک می کند یا وقتی مشاهده یک شات را می بینید که جزئیات در حد قاب بندی کل را خراب می کند ، عملی است. این عملکرد به نوعی عکس دوتایی که به طور خودکار گرفته می شود نیاز دارد: یکی با فاصله کانونی و ثانیه با فاصله کانونی گسترده تر. اگر می خواهید فریم را اصلاح کنید ، مواد در آنجا وجود دارد ، در غیر این صورت این عکس دوم پس از سی روز به طور خودکار پاک می شود.
بدیهی است ، برای سؤالات مربوط به محرمانه بودن (و شاید احترام به کار خود) ، اگر یکی از این تصاویر را به یک دوست ارسال کنید ، او فقط نسخه پیش فرض را دریافت می کند ، و قادر نخواهد بود آن را ویرایش کند تا بداند چه چیزی در خارج از انتخاب شده سفر کرده است میدان دید.

شب متعلق به ما است ?

جدید دیگر این آیفون 11 (در سه مدل 2019 موجود است) حالت شب است. لازم است مشخص شود که اپل بدیهی است که سعی نکرده است Huawei P30 Pro را در این گزینه قرار دهد. جایی که تلفن هوشمند چینی عکس های باورنکردنی و بی عیب و نقصی را در تاریکی مطلق تولید می کند ، اپل بالاتر از همه کار می کند تا ذخیره کند ، برگرداند ، بازگرداند ، عکس هایی که شما به طور سیستماتیک با آیفون قبلی از دست می دهید ، وقتی که روشنایی محیط خیلی کم بود. تلاش همه بیشتر قابل ستایش است زیرا همیشه با این نگرانی همراه است که رنگ ها را تا حد ممکن انجام دهد ، گاهی اوقات با اشباع کمی آنها را برای تقویت تأثیر بصری خود ، اما هرگز به روش کاریکاتوری هرگز.

دو عکس گرفته شده با آیفون 11 Pro. در سمت چپ ، با حالت شب فعال. درست ، با حالت غیرفعال کردن شب.

دو عکس گرفته شده با آیفون 11 Pro با روشنایی بسیار کم. در سمت چپ ، حالت شب فعال و زمان قرار گرفتن در معرض حداکثر فشار می یابد. درست ، حالت شب کاهش یافته.

حالت شب آیفون این مزیت را دارد که به طور خودکار فعال شود و یک زمان استراحت ارائه دهد که به نظر او بهترین است. در این صورت شما می توانید آن را طولانی کنید (بهتر است تلفن هوشمند خود را با یک سه پایه کوچک یا حداقل یک نرده یا دیوار) تثبیت کنید یا به سادگی از بین برود.

عکس در سمت چپ با آیفون 11 Pro گرفته شده است ، یک حالت شب فعال شده. در سمت راست ، عکس با آیفون XS گرفته شده است.

هنگامی که نور هنوز کافی است ، این می تواند از توضیحات گاهی اوقات کمی بیش از حد در مناطق خاص جلوگیری کند ، که یک کلیشه را به آنچه چشم شما به شما نشان می دهد ، فراهم می کند. با این وجود به عنوان یک قاعده ، بهتر است هدایت شود و احتمالاً سعی کنید با فشار دادن استراحت ، دیافراگم بیشتری را به دست آورید. با این حال ، از نسل سر و صدایی که نمی تواند خود را با وخیم تر شدن شرایط روشنایی دعوت کند ، مراقب باشید.

به خصوص از آنجا که درمان کلیشه های حفظ شده توسط اپل یکسان است. اگر رنگ ها و نمایشگاه ها اغلب عالی هستند ، شیرجه و جزئیات کمی از دست می رود.
در نور کامل با احتیاط ، کمی تکان دهنده تر در نور کم است. اما عمدتاً وقتی بزرگنمایی دیجیتال بازی می کنیم که اثر مسطح ، شبیه به یک آبرنگ ، بیشترین تجلی را دارد. این باعث نمی شود آیفون به دوربین بدی تبدیل شود ، اما پشیمان می شویم که غول آمریکایی نمی تواند حساسیت خود را نسبت به رعایت رنگ ها و کمی تلفن های هوشمند کره ای یا چینی آشتی دهد.

به هر حال ، آنچه با این حالت شبانه ، با وجود محدودیت های آن ، خوشایند است ، این است که از امکانات عکاسی ارائه شده توسط آیفون ، مانند زاویه فوق العاده بزرگ (که در جای دیگری سازگار با حالت شب نیست) تغذیه می کند. بنابراین آیفون به یک دوربین حتی متنوع تر تبدیل می شود ، حتی می تواند با تلاش های هنری شما مطابقت داشته باشد. به عبارت ساده تر ، در صورت درخواست آن ، قادر به جاودانه کردن یک حافظه است ..

ویدیو ستاره رادیویی رو نابود کرد ? واقعاً ?

اگر این ویدئو از حالت شب بهره مند نمی شود ، که به شدت بر قدرت محاسبات آیفون استوار است ، اما باید دو کلمه گفته شود. همچنین در ثروت از ترکیب از فوق زاویه ای ، به دست آوردن امکانات استفاده می کند. با این حال ، لازم به ذکر است که ، در مورد عکس ، هنگام رسیدن به “بزرگنمایی دیجیتال” بین دو فاصله کانونی ، تخریب کمی از کیفیت وجود دارد.
به عنوان مثال ، و این از همه صادقانه تر است که نور از بین برود ، ما هنگام شروع از زاویه فوق العاده (معادل 13 میلی متر) ظاهر سر و صدای دیجیتالی را می بینیم ، به زاویه عالی (معادل 26 میلی متر) نزدیک می شویم. به نظر می رسد تصویر تولید شده یک تصویر گسترده تر است. کیفیت تصویر به محض رسیدن به فاصله کانونی (ثابت ، بومی ، وسوسه می شود که بگوییم) از زاویه بزرگ بهبود می یابیم ، قبل از اینکه کمی کم کم شود تا زمان رسیدن به 52 میلی متر لنز تله فوتو ، کم کم شود.

در نور کامل ، نتیجه واقعاً مشکل ساز نیست ، اما در داخل خانه ، در پایان عصر ، اوضاع واقعاً پیچیده می شود. سر و صدا کمی بیش از حد وجود دارد. با این حال ، اگر یک چیز مثبت وجود داشته باشد که باید در مورد این فیلم تأکید شود ، این است که حتی Bruity ، بسیار تثبیت می شود. در این مرحله ، اپل یک تور خوب را مدیریت کرده است. اگر فقط برای آن (و همچنین برای فیلمبرداری سرگرم کننده با سه فاصله کانونی به طور همزمان با Pro Pro) ، طرفداران فیلم ها باید فرصتی به آیفون 11 بدهند.

مهمترین آنها از آنها نیز قدردانی خواهد کرد که ماژول دوربین عمق واقعی ، در قسمت جلوی جلو ، اکنون از یک سنسور 12 mpixel بهره می برد. او همچنین قادر است در 4K با 60 فریم در ثانیه فیلمبرداری کند و حتی فیلم های بیکار در 1080p تا 120 I/s فیلم بسازد. لجن !

تست عکس: بازگشت آیفون 11 یا اپل به بالا

اگر iPhone 11 Pro چیز جدیدی را در سمت عکس به ارمغان نمی آورد ، کیفیت ادغام ، کنترل اجزای و نرم افزار اپل آن را در صدر رقابت قرار می دهد. تمام آنچه که از دست رفته است یک سنسور بزرگ برای نمره عالی است.

در نگاه اول ، خواندن مشخصات فنی آیفون 11 Pro تحت تأثیر قرار نمی گیرد: اگر از ورود کانونی فوق زاویه ای استقبال کنیم ، در چشم انداز تلفن های هوشمند چیز جدیدی نیست. ضریب بزرگنمایی کل کاملاً متوسط ​​باقی مانده است – ما از معادل 13 میلی متر تا 52 میلی متر ، یک زوم X4 – در مقایسه با Huawei P30 Pro و سایر Oppo Reno (X10 نوری نوری مقایسه می کنیم !) ، سنسور اصلی یک مدل “غول” نیست. هیچ باز کردن نوری رکورد نیست. بر روی کاغذ ، به نظر می رسد که آیفون 11 Pro برای دستیابی به یک رقابت فعال تر و خلاقانه تر اندرویدی – سنسورهای 1/1.5 اینچی ، ماتریس Bayer RJJB ، ماژول های دوربین چهار گوش ، ماژول های ماکرو ، سنسور سینما 3/2 و غیره راضی است.

فراموش می شود که از نظر “عکس هوشمند” ، سخت افزار اغلب در مقابل نرم افزار ناپدید می شود: از کیفیت رابط از طریق تفسیر رنگ ها ، روش مدیریت صفر و برخی از حق بیمه در اندازه یا تعداد از عکس های. آیفون 11 Pro اثبات این امر است. اپل با داشتن مؤلفه های با کیفیت ، اما به دور از فوق العاده بودن ، کل یک درس در دنیای اندرویدی را نشان داده است.

سه ماژول ، سه فاصله کانونی مفید

اگر ارائه مطالب ما را که در هنگام اعلام ترمینال ها منتشر شده است ، خوانده اید ، می دانید که آیفون 11 Pro و Pro Max دارای سه ماژول دوربین هستند: یک معادل جدید فوق العاده زاویه ای معادل 13 میلی متر f/2.4 و دو ماژول آیفون XS ، یعنی یک ماژول زاویه اصلی معادل 26 میلی متر f/1.8 و میانگین هدف تله فوتو معادل 52 میلی متر f/2.0.

یک سه گانه که ضریب زوم X4 (52/13 = 4) را ارائه می دهد که شایسته است در هر شرایطی کاملاً قابل استفاده باشد. در واقع ، اندازه کوچک سنسورها و مقدار کمی از نور جمع آوری شده توسط فاصله کانونی سخت تر مانند معادل 125 میلی متر f/3.4 از P30 Pro ، آنها را ظریف تر کنید تا به محض اینکه نور نادر است ، رسیدگی کنید. با معادل 52 میلی متر خود ، آیفون 11 Pro قول نمی دهد سوپر بزرگنمایی را در جمع و جور خود در یک سفر جایگزین کند ، اما این لوکس بودن را می پردازد (تقریباً) همیشه قابل استفاده است. یک انتخاب هوشمندانه وقتی شخصیت “چاقوی سوئیس” گوشی هوشمند را در نظر می گیرید.

اپل نرفت و به دنبال عملکرد خالص برای سه گانه نوری خود بود ، اما کاری را انجام داد که تعداد کمی از تولید کنندگان اندرویدی وقت خود را برای انجام این کار انجام می دهند: پنج دقیقه (یا بیشتر) بنشینید و قسمت نرم افزار را تیز کنید تا بیشترین استفاده را از آن داشته باشید. در دفاع از جهان اندرویدی و شارژ اپل ، در حالی که اولین بار از بهبود پارتیشن خود با هر ترمینال متوقف نشد ، اپل نسبتاً نرم بود و در زمان خروج آیفون X به طور گسترده ای فراتر رفت. Heckled ، اپل با کار روی پارتیشن فوکوس خودکار برای آیفون XS شروع کرد تا سریعترین تاج گل را به دست بگیرد – قبل از بررسی نرم افزار دوربین و پارتیشن نرم افزاری خود برای این آیفون 11 Pro ، به 10 تلفن هوشمند برتر عکس ما مراجعه کنید. و قبل از اینکه حتی در مورد کیفیت تصویر صحبت کنید ، باید در مورد برنامه صحبت کنید. و یک تازگی واقعا عکاسی.

خارج از محدوده قابل مشاهده است

برای کشف در فیلم نیز

در فوق زاویه ای ، قاب های آیفون 11 مانند هر دستگاه دیگری. اما به محض اینکه زاویه بزرگ و یا لنزهای تله فوتو را محکم کنیم ، ما ظرفیت جدیدی از برنامه را کشف کردیم: دامنه خاموش را نمایش دهید. به طور مشخص ، این بدان معنی است که قطعات سیاه در سمت چپ و راست قاب 4/3 (نسبت سنسور نمایش داده شده در صفحه X/Y) تا حدی شفاف می شوند و آنچه را که سنسور کانونی گسترده تر درک می کند نمایش می دهد. در یک زاویه بزرگ ، برنامه از ماژول فوق زاویه ای استفاده می کند. در تله فوتو ماژول بزرگ زاویه ای است که استفاده می شود.

اسباب ? آن ننی: مانند یک قاب دوربین از راه دور Leica M ، بخشی از دامنه خاموش را می بینیم ، که به شما امکان می دهد پیش بینی افراد را پیش بینی کنید. برخی از عکاسان از این هدف از راه دور سوگند یاد می کنند که این توانایی در نمایش بیش از آنکه اپتیک بتواند درک کند.

برای عکاسانی که فریم را تهیه و تشکیل می دهند مفید است ، این عملکرد ممکن است چشمگیر ترین روی کاغذ نباشد. اما این نه تنها توجه عکاسی اپل را برجسته می کند ، بلکه تسلط آن نیز بر اجرای آن است: هیچ اشکال مناسب برای تصویر ، بدون کندی و یک گذر طبیعی هنگام جابجایی از یک ماژول به دیگری. اساساً: بی عیب و نقص.

زیباترین رنگهای رقابت

مشاهده شده با 100 ٪ ذره بین روی صفحه نمایش بزرگ ، عکس های آیفون 11 Pro کمتر گاز گرفته و کمی با جزئیات کمتر غنی تر از Huawei P30 Pro است. گسل یک سنسور کوچکتر ، کمتر در پیکسل ها و پردازش نرم افزار که کمی بیش از حد هموار است. اما به همین دلیل وقت خود را صرف بررسی کلیشه ها با میکروسکوپ جدا از روزنامه نگاران ناخوشایند می کند ? بسیاری از افراد ، به هر حال بخش نامتناهی از کاربران ، مشغول به اشتراک گذاشتن عکس های خود در اینستاگرام و دیگران هستند.

اپل این موضوع را به خوبی درک کرد و روی آنچه تفاوت در همه قالب های مشاهده ایجاد می کند متمرکز شده است: رنگ ها. و در این زمینه ، iPhone 11 Pro یک درس به رقابت اندرویدی می دهد.

اول ، زیرا تن همیشه طبیعی است. اپل تصمیم گرفته است مانند یک فوجیلم رفتار کند ، که دستگاه های آن رنگ ها را تفسیر می کنند تا آنها را به چشم دلپذیر کنند – بر خلاف یک سونی ، بالینی ، سختگیرانه تر. مگر اینکه موقعیت های نور مصنوعی بسیار دشوار باشد ، کلیشه ها دقیقاً آنچه را که درست و گرما است ترکیب می کنند.

این پارتیشن کامل است ، به ویژه با سبزیجات که هنوز هم وقتی ستاره ما به شکلی چرنده می شود ، کمی بیش از حد گله می کنند – اما تمام تن ها طبیعی تر از تفسیرهای دستگاه های آسیایی هستند. حتی اگر باید تشخیص داد که دومی پیشرفت بزرگی داشته است و اکنون هیچ رندر کاریکاتوری مانند Galaxy S6 به عنوان مثال وجود ندارد.

دوم ، iPhone 11 Pro تلفن هوشمند است که بهترین قوام رنگ سنجی بین سه ماژول دوربین را تضمین می کند. بنابراین بسیار نادر است که رنگ های یک شات گرفته شده در لنز تله فوتو با عکس های عکس گرفته شده در زاویه فوق زاویه ای متفاوت است. این می تواند زمانی اتفاق بیفتد که یک عنصر پیشرو تعادل سفید را به لنز تله فوتو تحریف کند ، اما انحراف رنگ سنجی کم است.

tertio ، اپل به نظر می رسد قهرمان رنگ در چراغ های کم است. نه قهرمان چراغ های کم ، دستگاه های مختلفی که تاج را به اشتراک می گذارند – در هواوی کل سیاه ، در سامسونگ فوکوس خودکار – ، اما دستگاه اپل به وضوح همان چیزی است که طبیعی ترین رنگ ها را تولید می کند.

چراغ های کم: فقط رنگ ها اما جزئیات کمتری دارند

هیچ تلفن هوشمند دیگری که Huawei P30 Pro نمی تواند تصاویر را در تاریکی کامل تولید کند. سنسور منفرد آن – منطقه بزرگ ، RJJB یا 40 ماتریس Mpix برای تولید تصویری از 10 mpix – باعث می شود شاخه هایی که حتی با یک دوربین “واقعی” تصور نمی کنیم. در حالت شب ، P30 Pro حتی قادر به خواندن چیزی است که فقط برای همه چیز فرنی است.

با سنسور کلاسیک خود ، آیفون 11 Pro در همان گروه نمی جنگد … اما نرم افزار آن معجزه می کند. اگر او نتواند در تاریکی کامل ببیند یا همان سطح جزئیات را در چراغ های بسیار کم تولید کند ، در بازگشت رنگ ها فوق العاده است. رنگ ها ، دوباره رنگ ها ! در حالی که ارائه P30 Pro در حالت عادی در 51،200 ISO تحریف شده است ، الگوریتم های آیفون 11 Pro به آن اجازه می دهد تا تن ها را به طرز شگفت انگیزی بازگرداند – توجه داشته باشید که واریانس کم بین زرد و کبودی که این عکس از غلات را قاب می کند.

برخلاف هواوی – و تا حدودی Google – که به دنبال ضبط نامرئی هستند ، اپل برای تولید رنگ و جو و جو از تولید حساسیت چشم انسان (موهای بهبود یافته) راضی است. اگر سر و صدای دیجیتالی به اندازه کافی زیاد باشد ، ارائه فقط چشمگیر است.

همجوشی عمیق ، یک وعده تصادفی

ارائه شده در کنفرانس راه اندازی آیفون 11 ، Deep Fusion فناوری برای بهبود کیفیت تصویر با کانتورهای بسیار مبهم است. فرایندی که مانند اولین حالت های پرتره ، قبل از اینکه “در سخت” ادغام شود ، فقط از زمان نسخه 13 به بتا رسید.2 از iOS.

در مقایسه با حالت های روشنایی پرتره ، فیوژن عمیق یک مشکل اساسی دارد: عملکرد خودکار است … و تصادفی. به این تصویر نگاه کنید: با در نظر گرفتن نور کم که در آن عکس گل رز پیر شده است ، و با در نظر گرفتن ارائه کلاسیک آیفون های قبلی در شرایط مشابه ، این یک شرط ایمن است که عملکرد عمیق همجوشی در آن قرار داده شده است جاده. “مهاجم” ? بله ، این فقط یک سوء ظن است ، زیرا این فناوری نمونه برداری فوق العاده که 9 تصویر را برای تولید تنها یکی از آنها ترکیب می کند غیرممکن است. این دستگاهی است که تصمیم می گیرد عملکرد را با توجه به شرایط نور فعال کند. فیوژن عمیق 4 تصویر از حافظه بافر دستگاه قبل از ماشه ، عکس به طور دقیق ، سپس چهار تصویر پس از تیراندازی ضبط می کند. همه به شیب های مختلف نمایشگاه.

این “نمونه گیری فوق العاده HDR” به نظر ما یکی از بهترین فن آوری ها برای بهبود تصویر لحظه است ، اما پشیمان می شویم که نمی توانیم در مورد آن تصمیم بگیریم یا فعال شویم. برای مناظر ، ما به عنوان مثال می توانیم آن را مجبور کنیم. امیدوارم اپل بتواند عملکرد را تغییر دهد تا آن را کمی بیشتر تحت کنترل عکاس قرار دهد.

نه ماکرو و نه حالت حرفه ای

دو شکایت دیگر به ذهن خطور می کند: حداقل فاصله تمرکز ، کمی بیش از حد بزرگ و همچنین عدم وجود حالت “Pro” در رابط نرم افزار. برای حداقل فاصله تمرکز ، این بدان معنی است که آیفون در پروکسیفوتوگرافی خیلی خوب نیست. بدون حتی رفتن به ماژول های کلان اختصاصی (که اغلب از سنسورهای متوسط ​​از جنس 2 Mpix مانند Honor 20 Pro استفاده می شود) ، ساخت نوری ماژول اصلی ماژول اصلی Huawei P30 Pro پتانسیل بزرگنمایی بیشتری را ارائه می دهد ، همانطور که توسط دو مقایسه نشان داده شده است. تصاویر در بالا. ممکن است زمان آن رسیده باشد که اپل از نظر توسعه نوری بیشتر پیش برود.

در همین حال ، این نرم افزار حتی ناامید کننده تر است. از یک طرف تقریباً در حالت اتوماتیک کامل است و کمی با امکان باز می شود (در نهایت . ) برای اصلاح کیفیت فیلم ها بدون نیاز به عبور از سیستم های منو ، از طرف دیگر هیچ اسکیت دستی را به جوانب مثبت ارائه نمی دهد. بازیابی پرونده های خام غیرممکن است ، کنترل ISO یا سرعت دست و غیره غیرممکن است. مسلماً برنامه هایی مانند هالید وجود دارد که این نوع کنترل ها را ارائه می دهد ، اما داشتن یک بورس برای دسترسی به تنظیمات یک دوربین کمی آزار دهنده است. به خصوص هنگامی که حالت های PRO در همه تلفن های هوشمند Android قرار دارند ..

بازگشت اپل در عکس

اپل با آیفون 11 طرفدار بازگشت بزرگ خود به صدر رقابت عکاسی است. بسیاری از دستگاه های Android دارای دارایی های وزنی مانند سنسور غول پیکر هستند که شب را می بینند ، ماژول های فوق العاده telepeuxes Zoom X10 یا ماکرو. اما علاوه بر ورود ماژول با زاویه فوق العاده گسترده که کمبود پیشینیان خود را پر می کند ، آیفون 11 Pro نیز به لطف عدم وجود نقاط ضعف فنی ، اصلاحات نرم افزاری آن (نمایش در فضای باز ، فیوژن عمیق) و رنگ ها ، از آن برجسته می شود. به سادگی بهترین ها در بازار هستند – و این ، در همه شرایط. در سطح سخت افزار خالص ، اپل به هیچ وجه نوآوری نکرد و فقط خود را در سطح حداقل اندروید حیاتی قرار داد. اما یک بار دیگر ، روی نرم افزار بود که اپل تفاوت ایجاد کرد. وقت آن است که تولید کنندگان آسیایی همین کار را انجام دهند.

آیفون 11 تست: عکس سریعتر ، خودمختار و بهتر

iPhone 11 Pro استاندارد جدید اپل است. آیا این انتظارات و 159 یورو آن است ? پاسخ در تست من از iPhone 11 Pro ، یک تلفن هوشمند قدرتمند که بخش بزرگی از کاستی های XS قبلی را پر می کند.

ارسال شده در 9 آوریل 2020 در ساعت 6:53 بعد از ظهر

تست بررسی آیفون 11 Pro Apple

همه چیز پرشور در مورد فناوری می داند ، انتشار آیفون جدید همیشه به خودی خود یک رویداد است. اپل با انتشار آیفون 11 Pro و 11 ، با تفاوت های ظریف بین این دو ، میزان بروزرسانی خود را دنبال می کند. این آزمایش آیفون 11 Pro همچنین برای برادر کوچک آیفون 11 تا حد زیادی معتبر است ، و اگر بین آیفون 11 و آیفون 11 Pro تردید دارید ، می توانید با مقایسه کامل ما بین این دو مدل مشورت کنید.

آیفون 11 Pro را روی ویدیو تست کنید

در مورد بیشتر تست های من ، می توانید نظر من را در مورد ویدیوی آیفون 11 Pro کشف کنید. برای از دست دادن هیچ ویدیویی از کانال ، هیچ چیز ساده تر نیست: با مشترک شدن به جامعه بپیوندید. و شما نظر شما در مورد این آیفون 11 و 11 جدید چیست ? برداشت های خود را در نظرات این تست آیفون 11 Pro ارائه دهید. برای دیدن آیفون 11 Pro در کانال YouTube ما ، اینجا است:

طراحی و سخت افزار

در حالی که نبرد در اندروید بر روی SOC / مقدار ترکیب RAM بازی می شود ، اپل هرگز هیچ رقمی را در مقابل RAM قرار نمی دهد. جانشین A12 Bionic ، تراشه خانه A13 Bionic به سادگی قدرتمندترین در کل بازار است. به آن یک ادغام کامل بین نرم افزار و سخت افزار اضافه کنید ، با وجود رم کم (4 گیگابایت مطابق با معیارها) یک تلفن هوشمند بسیار دوچرخه دریافت می کنید. اپل قبلاً با مورد قبلی پیش رو داشت ، تراشه A13 Bionic Snapdragon 855+ ، مرجع فعلی تحت Android.

آیفون 11 Pro با بهترین قیمت قیمت اساسی: 1،159 یورو

همانطور که می توانید تصور کنید ، تست آیفون 11 ما به ما اجازه می دهد تا قدرت دستگاه را تأیید کنیم: ناوبری و تمام اقدامات بدون هیچ گونه کندی انجام می شود ، بازی های بسیار لذیذ بدون نگرانی اجرا می شوند ، و تراشه کارهای بسیار سنگین را انجام می دهد (اصلاح زنده رنگ سنجی ویدیویی ، واقعیت افزوده و غیره.) مشکلی نیست. به نظر می رسد که این برند یک بار از رقابت در این مرحله جلوتر است و آیفون 11 Pro برای مدت زمان طولانی این شارژ را نگه می دارد. این مشاهدات برای آیفون 11 کاملاً یکسان است ، که از همان قدرت بهره می برد.

iPhone11 11 Pro 11 Pro Max

این برند همیشه به دلیل کیفیت صدای طراحی و آیفون شناخته شده است زیرا X هنوز زیاد صحبت می کند. در این آیفون 11 Pro جدید ، یک جلو یکسان با آیفون XS وجود دارد ، با یک شکاف همیشه بسیار بزرگ و کانتورهای مهمتر از رقبای مستقیم مانند Huawei P30 Pro یا Samsung Galaxy Note 10. اندازه شکاف به دلیل سنسورهای FaceID است ، دومی پاسخگویی و از نظر زاویه دید. باز کردن قفل آیفون 11 Pro هنگام قرار دادن روی یک میز هنوز امکان پذیر نیست ، اما استفاده از آن بسیار دلپذیر است. طرح جدید فولاد ضد زنگ از زیباترین اثر است.

حتی اگر صفحه نمایش کمی توسط شکاف و کانتورها خراب شود ، کیفیت آن به سادگی در این تست یک آیفون 11 Pro مرا تحت تأثیر قرار داده است. رنگ دال OLED 5.8 این بسیار وفادار است و روشنایی در مقایسه با نسخه های قبلی بهبود یافته است. این یکی از تنها تفاوت های آیفون 11 است که از فناوری LCD روی صفحه نمایش خود استفاده می کند (که باعث می شود صورتحساب را کاهش دهد). از طرف دیگر ، این شرم آور است ، بر روی مدلی که به عنوان “طرفدار” فروخته می شود ، نه اینکه میزان تجدید بیشتر را ارائه ندهید ، همانطور که در OnePlus 7T ، iPad Pro یا آخرین Galaxy S20 وجود دارد.

آیفون 11 صفحه نمایش

نکته بسیار ذهنی ، من برای این تست به سادگی عالی ، اندازه و رسیدگی به آیفون 11 Pro را پیدا می کنم. آیفون 11 Pro نیز کمی سنگین تر از آیفون XS است. نکته دیگری که من واقعاً در آیفون 11 Pro از آن قدردانی می کنم ، درمان شیشه در پشت. شاهکار مهندسی با درمان یک تکه شیشه ای برای پشت و دوربین در آنجاست تا استحکام دومی را تقویت کند.

شیشه در سراسر قسمت عقب (به جز سیب) برس شده است ، که هر دو احساس زیبایی به لمس می دهد ، اما مهمتر از همه از ضرب اثر انگشت جلوگیری می کند. آیفون 11 از طرف خود این روش درمانی را ندارد و بنابراین یک لانه اثر انگشت است. سنسور سه گانه جدید در پشت هنوز جایگاه مهمی را به خود اختصاص می دهد و هنگامی که به دیگران منتقل می شود ، برخی از آنها را جذاب می کند. یک چیز مسلم است ، کیفیت پایان وجود دارد و آزمایش ما از آیفون 11 Pro باعث شد تا ما آن را تأیید کنیم.

نقطه سیاه بزرگ آیفون 11 Pro مدیریت ذخیره سازی آن است. فقط 64 گیگابایت برای یک تلفن هوشمند با 1159 € ، واقعاً شرم آور است, نسخه ای از 128 گیگابایت منطقی تر بود ، به خصوص با مکانی که توسط عکس ها و فیلم ها گرفته شده است. این نکته ای است که بعد از این تست آیفون 11 Pro به یک آیفون 11 تکیه می دهد – اگر تصمیم بگیرم در iOS بمانم ، نسخه 256 گیگابایتی بسیار در دسترس تر از 256 گیگابایت آیفون 11 Pro است.

از نظر صدا ، این آیفون 11 Pro موفقیت آمیز است ، و من همان طرف همهجانبه را در Galaxy Note 10 به عنوان مثال می بینم. سیم کارت دوتایی نیز مانند سال گذشته با ترکیب ESIM / Nanosim وجود دارد ، اما با تفاوت عمده ای: اپراتورها روی آن هستند. در فرانسه استفاده از ESIM تقریبا غیرممکن بود ، این امروز دیگر اینگونه نیست – به ویژه در نارنجی یا SFR. برای کسانی که در چشم سرد نیستند ، مقاومت در برابر آب هنوز در این آیفون 11 Pro بهبود یافته است و به مدت 30 دقیقه در 4 متر می رود. و شما ، آیا آیفون 11 Pro را در آب آزمایش کردید ?

آیفون 11 طرفدار برگشت

برای نتیجه گیری در مورد بخش طراحی و خصوصیات فنی, iPhone 11 Pro قدرتمندترین تلفن هوشمند امروز در بازار است, و حتی اگر طرح بسیار کم تغییر کرده باشد ، ما احساس دانش اپل را در پایان می دهیم ، که همه چیز حق بیمه دارد. برای یک شکاف کمی باهوش تر ، مطمئناً باید تا سال 2020 صبر کنید. اکنون بیایید از طریق آیفون 11 Pro Test برای سیستم عامل ، iOS 13 استفاده کنیم.

iOS 13: افزودنیهای ظریف و بسیار خوش آمدید

آزمایش آیفون (دوباره) قرار دادن جایگاه در اکوسیستم اپل است که قدرت واقعی این برند است. کاربر Mac و AirPods باید توجه داشت که داشتن آیفون به جای تلفن هوشمند اندرویدی به طور روزانه کاملاً کاربردی است. iOS 12 تأکید زیادی بر ثبات کرده بود ، و iOS 13 ویژگی های جدید استقبال را به ارمغان می آورد ، حتی اگر برخی از اشکالات کوچک در نسخه های اول باقی بمانند.

در بین بیش از 80 تازه کار ، سه نفر برای من بسیار جالب به نظر می رسند. اولین مورد است حالت تاریک (یا مد تاریک) که برای مدت زمان طولانی انتظار می رفت. در واقع ، آن را به خوبی در اکثر برنامه ها ادغام می شود و به طور روزانه بسیار دلپذیر است. مورد دوم بسیار احمقانه و بسیار کاربردی روزانه است: دسترسی به شبکه های Wi-Fi و دستگاه های بلوتوث ، مستقیماً در مرکز کنترل. انجام پشتیبانی طولانی به شما امکان می دهد به سرعت به آن دسترسی پیدا کنید ، در حالی که این عملیات در گذشته بسیار طولانی بود.

iOS 13 iPhone 11 Pro

سوم ورود لوازم جانبی خارجی مانند کنترل کننده ها است. iPhone 11 Pro (مانند iPad Pro) که بیش از حد قدرت می یابد ، بازی ها به طور فزاینده ای پیشرفته هستند و امکان استفاده از کنترلر Xbox یا PS4 آن یک امتیاز واقعی است. ظهور بازی های ابری نیز به شما امکان می دهد از آن بهره مند شوید. یکی دیگر از جدیدترین های جالب از موازی با iOS 13 ، Apple Arcade. برای کمتر از 5 € در هر ماه دسترسی نامحدودی به بسیاری از بازی های بسیار خوب ، مانند عالی What the Golf دارید. این یک روش عالی برای آزمایش روزانه عناوین جدید است.

برای بقیه ما با ادغام در اکوسیستم اپل بر روی خصوصیات iOS باقی می مانیم. هنگامی که اشکالات ناپدید شده اند ، iOS 13 تکرار عالی خواهد بود و در مورد طراحی ، توجه به جزئیات وجود دارد. حال بیایید به بخش اصلی این تست آیفون 11 Pro بیاییم: عکس.

عکس: سیب برگشته است

اگر عادت کرده اید که فیلم های تست تست من را بخوانید یا ببینید ، من ترکیب زوم زاویه ای با زاویه بالا ، فوق زاویه ای را پیدا می کنم. این انتخابی است که اپل در سه سنسور خود انجام داد و این یک موفقیت است. من عکس ها را بسیار موفق می دانم ، با رنگ سنجی بسیار منسجم بین 3 سنسور ، و عکس های شبانه عمدتاً کیفی تر از نسخه های قبلی است.

حالت پرتره هنوز وجود دارد و با زوم در دسترس است. برخی از این بوکه شبیه سازی شده را دوست دارند ، من همیشه مشکل داشته ام و ترجیح می دهم بوکه واقعی رفلکس ها یا هیبریدها. سنسورها همچنین قادر به فیلمبرداری در 4K در 60 فریم در ثانیه (فریم در ثانیه) هستند ، اثبات جدیدی از قدرت تراشه بیونیک A13. و گفتن کمترین چیزی که می توانیم بگوییم ، این است که تست آیفون 11 ما ما را از کیفیت دومی راحت کرده است.

سنسور سه گانه آیفون 11

یکی از نقاط قوت عکس (و فیلم) در iOS کیفیت برنامه اپل است. در واقع ، بسیار بصری است ، و ما در تنظیمات بی نهایت گم نمی شویم. چندین نوآوری مدیریت عکس و فیلم را تسهیل می کند ، به ویژه چرخ که به شما امکان می دهد سطح زوم را به روشی بسیار بصری تغییر دهید. یکی دیگر از ویژگی های وام گرفته شده از شبکه های اجتماعی ، پشتیبانی طولانی در کرکره به یک فیلم تبدیل می شود ، یک راه عالی برای از دست دادن یک لحظه جادویی با عزیزان شما.

آیفون 11 بزرگنمایی سنسور آیفون 11 زاویه بزرگ سعادت

در حالت شب ، زمان قرار گرفتن در معرض در بالا نشان داده شده است تا دریابید که چه مدت باید بدون حرکت دوام داشته باشید. یکی دیگر از ویژگی های جالب ، ضبط Out -of -frame. هنگامی که آن را فعال می کنید (تنظیمات> دوربین> به استثنای سنسور) ، آیفون 11 Pro (مانند 11) علاوه بر نمونه کلاسیک ، یک عکس یا فیلم را با سنسور فوق زاویه ثبت می کند. بنابراین می توانید به خلفی (در زوم) مراجعه کنید. بنابراین واقعاً از دست دادن یک عکس بسیار دشوار می شود ، و این یک بخش نسبتاً چشمگیر از این تست آیفون 11 Pro است.

آیفون 11 Pro Mode

سنسور سلفی همچنین از یک حالت زاویه ای بالا ، گروه عملی ، اما همچنین Slofies ، حرکت آهسته ویدیویی بهره می برد. استفاده خنده دار است ، اما هنوز یک بازاریابی حیله گر است. در حالی که عکس بسیار بهبود یافته است, این نکته دیگری است که من را حتی بیشتر در آزمایش آیفون 11 و 11 Pro اغوا کرد: فیلم.

این برای من بهترین تلفن هوشمند در این سطح است و استفاده از سنسور چندگانه است ، همراه با تثبیت عالی ، آن را به یک دوربین مینی مینی جیب واقعی تبدیل می کند. اگر می خواهید کار YouTuber یا Reporter خود را شروع کنید ، بنابراین آیفون 11 (یا 11 Pro) بسیار کافی است ، وقتی که آن را به میکروفون وصل کردید.

خودمانی

من هرگز فکر نمی کردم که بگویم ،‘استقلال آیفون 11 Pro … عالی است ! این نکته اصلی است که من را از 7th از آیفون رد کرد و XS مرا از این بابت ناامید کرده بود ، اکنون از گذشته است ، آیفون 11 Pro بسیار ماندگار است و بسیار جدید است. اپل 4 ساعت بیشتر از آیفون XS مطابق پروتکل خود اعلام کرد ، آنچه من می دانم این است که دستگاه با استفاده فشرده من بیش از یک روز نگه داشته می شود. این برای آیفون XS بسیار دور نبود. نکته مثبت دیگر برای این تست آیفون 11.

آیفون 11 شارژر حرفه ای

Apple A (در آخر) یک شارژر 18W را در جعبه 11 Pro قرار دهید ! شارژر از USB-C برای کابل لایتنینگ استفاده می کند که سازگار است ، MacBooks با استفاده از همه USBC-C-C. مطابق تست های من در آیفون 11 Pro ، یک بار 30 دقیقه ای برای بازیابی 54 ٪ باتری ، 1 ساعت 84 ٪ و حدود یک ساعت و چهل دقیقه برای شارژ کامل کافی است (ده درصد آخر همیشه طولانی ترین هستند)). ورود جدید با iOS 13 ، بسته به عادت خود می توانید بهینه سازی بارگذاری آیفون 11 Pro را انتخاب کنید. هدف ساده است: تخریب باتری را محدود کنید.

حتی اگر شارژ بی سیم همیشه وجود داشته باشد ، هنوز هیچ شارژ معکوس وجود ندارد ، که من شرم آورم ، به خصوص با جعبه بارگیری بی سیم AirPods.

نظر من در مورد iPhone 11 Pro

مشاهده با این آزمایش آیفون 11 Pro ساده است. او بیش از حد قدرت دارد. عکس در سطح بهترین است. استقلال سرانجام در سطحی است که انتظار داشتیم. iOS 13 حتی بهتر است (حتی اگر ناپایدار باشد). iPhone 11 Pro پایان های بسیار خوبی را ارائه می دهد ، اما طراحی آن از قسمت جلوی آن دیر بر رقبای خود است. آیفون 11 Pro (بسیار) عزیز است.

با داشتن آیفون 11 به طور موازی ، به نظر من امروز با قیمت بسیار بیشتر قانع کننده تر است. من به محض انتشار ، ویدئویی از مقایسه آیفون 11/11 Pro را در اینجا ادغام خواهم کرد ، اما برای ساده کردن آن فقط یک سنسور کمتر دارد و یک صفحه نمایش کمی بدتر. اما 350 یورویی که دو مدل را از هم جدا می کند ، مقدار قابل توجهی را نشان می دهد.

آیفون 11 Pro با بهترین قیمت قیمت اساسی: 1،159 یورو

اگر می خواهید صدر جدول iOS را داشته باشید ، آیفون 11 Pro و آیفون 11 Pro Max شما را ناامید نمی کنند ، و همانطور که می دانیم ، اکوسیستم اپل همیشه گران است ، اما هرگز ناامید نمی شود. امتحان کردن آن است که آن را اتخاذ کنید.

راهنماهای خرید ما:

  • از کجا می توان iPhone 11 Pro و 11 Pro Max را خریداری کرد
  • آیفون 11 را از کجا بخریم
  • iPhone XS vs iPhone 11 Pro
  • iPhone 11 Pro vs iPhone 11 Pro Max