آیفون 12 اپل قیمت شکسته است: فروش تابستان برای هیچ چیز نیست ، آیفون 12 در طول فروش کمتر از 600 یورو می رود – Numerama

آیفون 12 در طول فروش به کمتر از 600 € می رود

کمتر از 600 یورو ، اگر می خواهید یک تلفن هوشمند بسیار خوب را با قیمتی که همیشه همیشه بالا است ، دریافت کنید ، اما برای یک دستگاه بالا بسیار مناسب است. بهترین راهنمای تلفن های هوشمند ما در سال 2023 به شما در مقایسه آیفون 12 با مدل های جدیدتر کمک می کند. شما همچنین می توانید با آزمایش ما از آیفون 12 مشورت کنید تا ایده ای از آنچه در معده خود دارد دریافت کنید.

آیفون 12 اپل قیمت شکسته است: فروش تابستان برای هیچ چیز نیست

این یکی از پیشنهادات دیوانه وار لحظه ای است: از آیفون 12 ، یکی از بهترین تلفن های هوشمند اپل ، با قیمت باورنکردنی در طول فروش لذت ببرید.

چند سال پس از انتشار آن ، آیفون 12 با عملکرد پیشرفته خود تحت تأثیر قرار می گیرد. آیفون 12 با تشکر از تراشه A14 Bionic ، یکی از سریعترین پردازنده های تلفن همراه در بازار ، پاسخگویی استثنایی را ارائه می دهد. با سازگاری 5G خود ، از یک سرعت اتصال سریع برای یک تجربه ناوبری روانتر بهره مند می شوید.

از یک قیمت خوب در تلفن هوشمند اپل لذت ببرید !

صفحه OLED Edge -to -Edge آن کیفیت صفحه نمایش قابل توجهی را ارائه می دهد. علاوه بر این ، صدور گواهینامه سپر سرامیک مقاومت آن در برابر سقوط را به میزان قابل توجهی بهبود می بخشد و باعث افزایش پایداری دستگاه چهار می شود. بستنی روی کیک آیفون 12: حالت شب در هر دوربین ، برای گرفتن عکس های با کیفیت بالا حتی در شرایط کم نور.

فروش تابستانی: آیفون 12 ، یک تلفن هوشمند عالی اپل با قیمت در دسترس امضا کرد

هم اکنون می توانید آیفون 12 (مدل سیاه ، 64 گیگابایت) را با قیمت شکسته تنها 379.99 یورو در Cdiscount دریافت کنید. این یک مدل بازپرداخت شده است ، اما مطمئن باشید که در شرایط عالی قرار دارد ، و این امر توسط ضمانت قانونی 2 ساله تحت پوشش قرار می گیرد.

اگر ترجیح می دهید پرداخت را گسترش دهید ، می توانید پرداخت را در 4 پرداخت ماهانه در حدود 97.30 یورو انتخاب کنید ، که باعث می شود خرید حتی در دسترس تر باشد.

تحویل رایگان است و اعضای Cdiscount در وصیت نامه نیز می توانند از تحویل اکسپرس و بدون هزینه اضافی بهره مند شوند.

برای حتی بیشتر آرامش خاطر ، Cdiscount بیمه اختیاری خود را در صورت شکستن ، با پوشش یک سال در 24.99 یورو یا دو سال با 39.99 یورو ارائه می دهد.

نوشتن BFMTV در تحقق این محتوا شرکت نکرد. BFMTV احتمالاً وقتی یکی از خوانندگان ما از طریق پیوندهای یکپارچه در این مقاله به خرید می پردازد ، پاداش دریافت می کند.

آیفون 12 در طول فروش به کمتر از 600 € می رود

آیفون 12 فروش // منبع: numerama

[daal du jour] آیفون 12 امروزه هنوز هم یک تلفن هوشمند با کیفیت است ، اگر بودجه مدل جدیدی را ندارید ، به خصوص وقتی که قیمت آن جذاب تر است. طراحی و عملکرد آن هنوز هم آن را به یک مدل قابل اعتماد تبدیل می کند ، که همیشه در سال 2023 ارزش آن را دارد.

تبلیغ در آیفون 12 چیست ?

آیفون 12 ، مدل 64 گیگابایتی سیاه ، از 809 یورو در وب سایت رسمی اپل به فروش می رسد و به طور مرتب در حدود 700 یورو در فروشندگان مختلف پیدا می شود. به عنوان بخشی از فروش تابستان ، آن را در آمازون با قیمت 599 یورو ارائه می دهد.

این آیفون 12 چیست ?

آیفون 12 که در سال 2020 منتشر شد ، ابدیت در دنیای فناوری ، امروزه هنوز یک تلفن هوشمند قدرتمند و هماهنگ با The Times است. این ابعاد ایده آل از 71.5 × 71.5 × 71.4 میلی متر برای وزن 164 گرم است. انقلاب کوچک در طراحی تلفن های هوشمند اپل در آن زمان ، با شیشه های پشت و لبه های گرد آن ، آیفون 12 هیچ یک از سبک های خود را از دست نداده است. تلفن هوشمند هنوز هم ظریف است و پایان آن بسیار عالی است.

صفحه نمایش 6.1 اینچی OLED Super Retina تعریفی از 2532 × 1170 پیکسل ارائه می دهد. روشنایی خوب است ، حتی در نور کامل. تراشه بیونیک A14 که آیفون 12 را همراهی می کند قدرتمند است و هنوز هم امروز جاده را در اختیار دارد. حتی با جدیدترین به روزرسانی iOS 16 ، تلفن هوشمند روان است و برنامه های کاربردی ، پخش ویدیو یا حتی بازی های ویدیویی به طور مؤثر اجرا می شود. تجربه کاربر به طور کلی عالی است. با این حال ، خیلی بد است که نرخ تازه سازی در 60 هرتز مسدود شده است.

آیفون 12 magsafe // منبع: Louise Audry for numerama

این تبلیغ در آیفون 12 در طول فروش جالب است ?

کمتر از 600 یورو ، اگر می خواهید یک تلفن هوشمند بسیار خوب را با قیمتی که همیشه همیشه بالا است ، دریافت کنید ، اما برای یک دستگاه بالا بسیار مناسب است. بهترین راهنمای تلفن های هوشمند ما در سال 2023 به شما در مقایسه آیفون 12 با مدل های جدیدتر کمک می کند. شما همچنین می توانید با آزمایش ما از آیفون 12 مشورت کنید تا ایده ای از آنچه در معده خود دارد دریافت کنید.

سرانجام ، سطح استقلال ، آیفون 12 در صورت استفاده عادی کمی بیشتر از یک روز دارد. حدود سی دقیقه برای بازیابی نیمی از باتری کافی است و کمتر از 2 ساعت برای بارگذاری آن به طور کامل.

در طول فروش بیشتر

منبع: شماره

مطمئناً: شما بسته 4G 4G خود را پرداخت می کنید بسته موبایل 4G یا 5G بعدی خود بدون تعهد در این راهنمای مقایسه بسته بندی موبایل بدون تعهد است

آینده NUMERAMA به زودی فرا می رسد ! اما قبل از آن ، ما به شما احتیاج داریم. شما 3 دقیقه فرصت دارید ? به تحقیقات ما پاسخ دهید