اپل هم اکنون آیفون 12 و آیفون 12 مینی را با رنگ بنفش فوق العاده ارائه می دهد – Apple (FR) ، Apple Lance iPhone 12 و iPhone 12 Mini در یک بنفش پر زرق و برق جدید – Apple (CA)

Apple Lance iPhone 12 و iPhone 12 Mini در یک رنگ جدید بنفش پر زرق و برق

طراحی جدید تصفیه شده آیفون 12 (6.1 اینچ) و آیفون 12 مینی (5.4 اینچ) هر دو فوق العاده و بادوام است 1 . در مورد آیفون 12 مینی ، این کوچکترین تلفن 5G در جهان است. ترکیب تمام فناوری آیفون 12 در قالب به همان اندازه فشرده و خسته کننده ، با این وجود مجهز به صفحه نمایش همهجانبه در صفحه با ابعاد چشمگیر است. ساخته شده از آلومینیوم با کیفیت هوافضا ، جعبه جدید این دو مدل شامل لبه های مسطح ظریف و یک سطح جلو در سپر سرامیکی است. جامد از شیشه ، آن را با کریستال های نانوسیرامیک که در دمای بالا به خمیر شیشه ای تشکیل شده اند ، محصور می شود ، که با چهار مقاومت آن در برابر Falls 2 ضرب می شود .

اپل اکنون آیفون 12 و آیفون 12 مینی را با رنگ فوق العاده بنفش ارائه می دهد

پایان جدید با طراحی زیبا با لبه های مسطح آیفون 12 هماهنگ شده است ، که شامل یک دوربین دوتایی پیشرفته ، یک صفحه نمایش فوق العاده شبکیه XDR با قسمت جلوی سپر سرامیکی ، یک تراشه بیونیک A14 و 5G است

آیفون 12 و آیفون 12 مینی در Mauve

Cupertino ، کالیفرنیا اپل امروز یک رنگ بنفش جدید برای آیفون 12 و آیفون 12 مینی اعلام کرد. این رنگ جدید لبه های آلومینیومی مسطح آیفون 12 را که مطابق با شیشه پشت گوشی است ، با دقت ماشین آلات برجسته می کند. این دو مدل دارای یک دوربین دوتایی پیشرفته هستند که دارای ویژگی های قدرتمندی برای عکاسی محاسباتی و ظرفیت های ویدیویی با کیفیت بی نظیر در تلفن های هوشمند است. آنها همچنین یک صفحه بزرگ Super Retina XDR Edge -Edge را با فناوری OLED ارائه می دهند تا از یک تجربه بصری حتی روشن تر و همهجانبه و همچنین یک قسمت جلوی سرامیکی سپر جدید لذت ببرند که بیشترین پیشرفت در پایداری آیفون تا به امروز است. تراشه A14 Bionic که توسط اپل طراحی شده است ، سریعترین تراشه های تلفن هوشمند ، قدرت لازم را برای همه کاربردهای آیفون 12 فراهم می کند در حالی که به طور موثر مدیریت باتری باتری. آیفون 12 همچنین به شما امکان می دهد از 5G بهینه ، Magsafe از شارژ بی سیم با انرژی بالا و اکوسیستم جدید لوازم جانبی استفاده کنید که در آیفون آسان است.

آیفون 12 و آیفون 12 مینی به رنگ بنفش را می توان از جمعه 23 آوریل از قبل تنظیم کرد و از جمعه 30 آوریل در دسترس خواهد بود. مشتریان همچنین می توانند امروز ، یک پوسته چرمی یا پوشش جدید با Magsafe Deep Mauve ، یک پوسته سیلیکونی آبی Capri ، Pistachio ، Melon یا Amethyst یا یک قفسه چرمی آریزونا را سفارش دهند.

“آیفون 12 عالی محبوب ترین تلفن هوشمند جهان است و میزان رضایت مشتری برای محدوده آیفون 12 از 99 ٪ فراتر می رود. پایان جدید Mauve ، که به موقع برای بهار است ، با اضافه کردن یک رنگ شاد و روشن دیگر ، دامنه را تکمیل می کند و ما معتقدیم که مشتریان ما آن را دوست خواهند داشت. “. “این رنگ جدید باشکوه به پنج پایان که قبلاً برای مدل های آیفون 12 و آیفون 12 مینی ارائه شده است ، که دارای یک دوربین دوتایی پیشرفته ، یک صفحه نمایش فوق العاده شبکیه XDR ، از مقاومت بهبود یافته ، از تراشه A14 Bionic ، سریعترین در تلفن های هوشمند است. ، استقلال قابل توجه و بهترین تجربه 5G. »»

آیفون 12 و آیفون 12 مینی با رنگ آبی ، سبز ، سفید ، (محصول) قرمز و مووو

طراحی بادوام و نمایش همهجانبه

طراحی جدید آیفون 126 اینچی آیفون 12 و آیفون 12 اینچی 5.4 اینچ به همان اندازه زیبایی شناختی است. 1 . و آیفون 12 مینی کوچکترین تلفن هوشمند 5G در جهان است که تمام فناوری های آیفون 12 در یک قالب کاملاً عملی جمع آوری شده و در عین حال صفحه نمایش چشمگیر ، گسترده و همهجانبه را ارائه می دهند. این دو مدل از یک طراحی زیبا با لبه های مسطح که یک جعبه آلومینیوم با کیفیت هوافضا را با یک قسمت جلوی سپر سرامیکی تشکیل می دهند ، تشکیل می دهند که از شیشه های دیگر به لطف استفاده از یک فرآیند جدید تبلور در دماهای بالا فراتر می رود و امکان معرفی کریستال های نانو سرامیک را فراهم می کند. داخل شیشه ، که باعث می شود صورت قبل از چهار بار در برابر سقوط مقاوم باشد. 2 .

در آیفون 12 و آیفون 12 مینی ، صفحه Super Retina XDR از یک لبه به دیگری دستگاه گسترش می یابد و رنگ ها در سیستم مدیریت می شوند تا بهترین دقت از رنگ های بازار را ارائه دهند. فناوری جدید OLED اجازه می دهد تا روشنایی تعریف شده به نزدیکترین پیکسل ، نسبت کنتراست 2000،000: 1 برای سیاهان عمیق ، یک تجربه تصویری همهجانبه HDR برای فیلم های با کیفیت بالا ، عکس هایی که جزئیات بیشتر و حداکثر روشنایی آیفون 11 را نشان می دهد.

آیفون 12 و آیفون 12 مینی شاخص حفاظت IP68 را به دست آوردند که مقاومت در برابر آب تا 6 متر عمق را به مدت 30 دقیقه حداکثر انجام دهد و در برابر پاشش قهوه ، سودا و غیره محافظت می شود. 3 .

آیفون 12 و آیفون 12 مینی مائو

دوربین دوتایی پیشرفته

با تشکر از قدرت تراشه A14 Bionic و دوربین دوتایی ، آیفون 12 و آیفون 12 مینی ویژگی های عکاسی محاسباتی قدرتمندی را ارائه می دهند. هرگز به راحتی می توان از عکس یا فیلم کامل استفاده کرد. سیستم عکس پیشرفته این مدل ها شامل یک دوربین با زاویه فوق العاده گسترده و یک دوربین با زاویه بلند جدید با باز شدن به ƒ/1.6 ، سریعترین در آیفون است ، و 27 ٪ نور بیشتری برای عکس ها و حتی فیلم های دیدنی تر در کم نور باقی می گذارد شرایط. عکاسی محاسباتی حتی بیشتر در آیفون 12 با حالت شب و عملکرد فیوژن عمیق هم اکنون در تمام دوربین های دوربینی ، زاویه دار و فوق العاده بزرگ برای عکس های بهتر در هر محیطی بهینه شده است. با استفاده از حالت شب ، تصاویر روشن تر خواهند شد و عکس های گرفته شده در مکانی با نور کمی تضاد بهتری را ارائه می دهند ، در حالی که عکس های گرفته شده با فیوژن عمیق دارای بافت و سر و صدای کمتری خواهند بود. Smart HDR 3 از یادگیری خودکار برای تنظیم هوشمندانه تعادل سفید ، کنتراست ، بافت و اشباع هر عکس استفاده می کند و با یک رندر قابل توجه طبیعی تصاویر ایجاد می کند.

آیفون 12 اولین سیستم عکس را که قادر به ذخیره فیلم های HDR در Dolby Vision است ، شامل می شود و این اولین و تنها دستگاهی است که در جهان تجربه Dolby Vision را از پایان 4 تا فیلم ، نصب و به اشتراک گذاری فیلم های با کیفیت فیلمبرداری در آیفون ارائه می دهد. کالیبراسیون Dolby Vision در زمان واقعی در زمان ضبط انجام می شود و در حین مونتاژ ، چه در برنامه عکس ، در imovie یا در Final Cut Pro 5 نگه داشته می شود . و فیلم ها واقع بینانه تر از همیشه در صفحه نمایش فوق العاده شبکیه XDR آیفون 12 ، در حاشیه فناوری فناوری. علاوه بر این ، دو مدل آیفون ، تثبیت ویدیوی با کیفیت سینمایی بهبود یافته ، حتی عکسهای ویدیویی جالب تر از رئالیسم Dolby Vision و فیلم های شتاب در حالت شب را ارائه می دهند ، به شما امکان می دهد از زمان قرار گرفتن در معرض طولانی تر برای فیلم های واضح تر ، رگه های سبک زیبا تر و قرار گرفتن در معرض نرم تر در معرض آن استفاده کنید. شرایط کم نور و با سه پایه.

دوربین دوتایی در آیفون 12 Mauve 12

تراشه بیونیک A14: رهبری بدون انکار از نظر نوآوری و عملکرد

تراشه A14 Bionic اولین تراشه تلفن هوشمند در بازار است که با استفاده از یک فرآیند حکاکی 5 نانومتر ساخته شده است. سریعتر و انرژی کارآمدتر از همیشه ، تراشه A14 Bionic سریعترین پردازنده و پردازنده گرافیکی مرکزی را در تلفن های هوشمند شامل می کند. این ، از جمله موارد دیگر ، تجربیات بازی شایسته یک کنسول ، ظرفیت های قدرتمند عکاسی محاسباتی ، بدون به خطر انداختن استقلال عالی آیفون. با فشار دادن محدودیت های یادگیری خودکار ، تراشه A14 Bionic بر اساس یک موتور عصبی 16 هسته است ، برای افزایش عملکرد 80 ٪ ، قادر به انجام 11،000 میلیارد عمل در حالت دوم: عملکرد حتی با بیشترین مدلهای یادگیری اتوماتیک افزایش می یابد.

Apple Arcade Game در آیفون 12 نمایش داده می شود

یک تجربه 5G آوانگارد در آیفون

آیفون 12 و آیفون 12 مینی به لطف ادغام کاملی از سخت افزار و نرم افزار پیشرفته ، تجربه 5G پیشرفته در سراسر جهان را ارائه می دهند. 5G در آیفون به شما امکان می دهد سرعت بیشتری برای سرعت بخشیدن به بارگیری ، تماشای فیلم های با کیفیت بهتر ، لذت بردن از بازی های واکنشی بیشتر ، تعامل در زمان واقعی در برنامه ها ، ایجاد تماس های FaceTime با کیفیت بالا و علاوه بر این. مشتریان همچنین می توانند از یک اتصال سریع و ایمن بهره مند شوند و بنابراین نیاز به اتصال به نقاط دسترسی به Wi-Fi عمومی دارند.

با داشتن گروههای 5G بیشتر از هر تلفن هوشمند دیگر ، مدل های آیفون 12 وسیع ترین پوشش 5G را در جهان ارائه می دهند . در ایالات متحده ، مدل ها از امواج میلی متر پشتیبانی می کنند ، نسخه فرکانس 5G بالاتر ، به آیفون 12 اجازه می دهد تا به سرعت 4 گیگابایت در ثانیه برسد ، حتی در مناطقی با تراکم جمعیت بالا. در مدل های iPhone 12 ، حالت داده هوشمند با ارزیابی نیازهای اتصال 5G و تطبیق استفاده از داده ها ، سرعت و قدرت در زمان واقعی ، به طور هوشمندانه استقلال باتری را گسترش می دهد.

برنامه Apple TV در آیفون 12 نمایش داده شده است

یک تماس FaceTime که در آیفون 12 نمایش داده می شود

ادغام iOS 14.5

آیفون 12 و آیفون 12 مینی در Mauve با iOS 14 تحویل داده می شود.5 که امکان باز کردن قفل آیفون خود را با Apple Watch خود هنگام پوشیدن ماسک ارائه می دهد و شامل نسخه بهبود یافته برنامه Podcasts Apple با ارائه جدید برنامه ها و قسمت ها ، یک برگه جستجو و ایموجی های جدید است. از طرف دیگر ، سیری دیگر به طور پیش فرض صدای مشخصی ندارد و تعداد بیشتری از آرا را به زبان انگلیسی ارائه می دهد. این نسخه جدید این نرم افزار بر اساس iOS 14 ساخته شده است که با ویجت های صفحه اصلی طراحی مجدد ، کتابخانه برنامه ها ، روش های جدید برای استفاده از برنامه ها با عصاره های برنامه و اخبار در پیام ها ، به روزرسانی اصلی را تشکیل داده است. 7 .

صفحه ای از صفحه اصلی نمایش داده شده در Mauve 12

پیام های برنامه نمایش داده شده در آیفون 12 Mauve

کتابخانه برنامه ها به دنبال صفحات صفحه اصلی در iOS 14 در آیفون 12

لوازم جانبی نوآورانه جدید با Magsafe

فناوری MagSafe شارژ بی سیم را بهینه می کند ، برای یک تجربه بهبود یافته و کارآمدتر ، و اکوسیستم لوازم جانبی را که به راحتی قابل رفع است و کاملاً با مدل های آیفون 12 مطابقت دارد ، افتتاح می کند. 8 . Magsafe تجربه ای منحصر به فرد در آیفون ارائه می دهد. به لطف مجموعه آهنربای خود که در یک دایره در اطراف بار بی سیم قرار گرفته اند ، آیفون کاملاً تراز شده و شارژ بی سیم از این رو بهینه شده است. شارژرهای MagSafe بسیار مؤثر ، حداکثر 15 W از قدرت را تأمین می کنند و با دستگاه های IQ موجود سازگار هستند. راه حل های بار شامل شارژر Magsafe و شارژر Duo Magsafe است که با آیفون و اپل واچ و همچنین سیلیکون جدید ، چرمی و پوسته های شفاف که به راحتی به پشت آیفون ، پوشش چرمی و کارت چرمی وصل می شوند ، مورد استفاده قرار می گیرد. دارنده. تولید کنندگان شخص ثالث نیز باید به زودی لوازم جانبی نوآورانه MAGSAFE را ارائه دهند.

حامل های چرمی با Magsafe که به پشت پوسته سیلیکون آیفون Mauve 12 متصل شده است

پوسته سیلیکون با Magsafe ، دارنده کارت چرمی با Magsafe و Charger Double Magsafe در آیفون 12

متعهد به محیط زیست

اپل به دلیل فعالیتهای مدیریت تجاری خود در سراسر جهان به بی طرفی کربن رسیده است و تا سال 2030 تأثیر آب و هوا صفر را در مقیاس فعالیت خود هدف قرار داده است ، از جمله برای زنجیره های تدارکات تولیدی و چرخه عمر همه محصولات خود. این بدان معنی است که فروش هر دستگاه اپل ، از جمله تهیه مواد ، تولید اجزای ، مونتاژ ، حمل و نقل ، استفاده و شارژ و همچنین بازیافت دستگاه با بازیابی مواد آن ، 100 ٪ کربن خنثی خواهد بود.

مدل های آیفون 12 از 100 ٪ زمین های نادر بازیافت شده در تمام آهن ربا ، به ویژه آنهایی که در سیستم عکس ، موتور تاپیک و عناصر Magsafe و همچنین در لوازم جانبی MAGSAFE طراحی شده توسط Apple استفاده می کنند. برای ادامه کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و جلوگیری از استخراج و استفاده از مواد گرانبها ، اپل همچنین آداپتور AC و هدفون Earpods را از جعبه های آیفون خارج کرد. این بسته بندی ها اکنون کوچکتر و سبک تر هستند ، پالت های حمل و نقل می توانند 70 ٪ بیشتر داشته باشند. تمام این تغییرات به کاهش انتشار کربن ما بیش از دو میلیون تن در سال کمک می کند که معادل آن است که هر سال از 450،000 اتومبیل خارج شود.

قیمت و در دسترس بودن

 • آیفون 12 و آیفون 12 مینی در حال حاضر به رنگ های آبی ، سبز ، سیاه ، سفید و (محصول) قرمز 9 در دسترس هستند و در قابلیت های جدید Mauve در قابلیت های 64 گیگابایتی ، 128 گیگابایتی و 256 گیگابایتی با قیمت فروش مجدد سیب از آن در دسترس خواهند بود 909 € وت 809 € به ترتیب. آیفون 12 و آیفون 12 مینی در اپل موجود است.com ، در برنامه Apple Store و فروشگاه Apple. آیفون 12 و آیفون 12 مینی نیز از فروشندگان تأیید شده اپل و اپراتورهای خاص در دسترس هستند (ممکن است قیمت ها متفاوت باشد).
 • آیفون 12 و آیفون 12 مینی در بنفش را می توان از جمعه 23 آوریل ساعت 2 بعد از ظهر (زمان فرانسه) از قبل تنظیم کرد ، برای در دسترس بودن از جمعه 30 آوریل ، در چین, در ژاپن, در انگلستان, به ایالات متحده و در بیش از 30 کشور و منطقه دیگر ، از جمله فرانسه.
 • می توان امروزه لوازم جانبی جدید Magsafe را با تمام مدل های آیفون 12 از جمله حامل های چرمی آریزونا ، پوسته سیلیکون آبی Capri ، پسته ، خربزه یا آمتیست ، پوشش و کارت چرمی بنفش در درب ، سفارش داد. شارژر Magsafe ، شارژر Double Magsafe و سایر پوسته های چرمی و شفاف ، پوسته های سیلیکون و چرمی در حال حاضر برای خرید در همه کشورها در دسترس هستند.
 • مشتریان از همان خدمات عالی خرید و کمک در اپل بهره مند می شوند.com و در فروشگاه اپل. همه مشتریان می توانند از خرید مشاوره از متخصصان اپل بهره مند شوند ، از بین گزینه های مختلف تأمین مالی ، مبادله دستگاه های واجد شرایط و بهره مندی از خدمات کمک ، بی تماس یا برداشت در یک فروشگاه اپل بهره مند شوند.
 • مشتریان می توانند تمام مدل های آیفون 12 را در یک فروشگاه اپل کشف کنند ، جایی که تیم ها می توانند به سوالات خود پاسخ دهند. بالادست بازدید خود ، مشتریان تشویق می شوند با اپل مشورت کنند.com/خرده فروشی برای پیدا کردن ساعات کار ، خدمات موجود و اقدامات بهداشتی در دسترس.
 • مشتریان می توانند ضمانت محدود را با AppleCare+ گسترش دهند و از اولویت دسترسی 24/7 بهره مند شوند.
 • کلیه مشتریانی که آیفون را از اپل خریداری می کنند می توانند از یک جلسه پیکربندی شخصی آنلاین با یک متخصص اپل بهره مند شوند تا امکانات فوق العاده دستگاه جدید خود را کشف کنند.
 • برای یک دوره محدود ، مشتریان واجد شرایط خرید یک آیفون ، آی پد ، آیپد لمسی ، مک یا یک تلویزیون جدید Apple می توانند از اشتراک یک ساله رایگان در Apple TV+ و سه ماه در Apple Arcade 11 بهره مند شوند .

Apple Lance iPhone 12 و iPhone 12 Mini در یک رنگ جدید بنفش پر زرق و برق

این پایان جدید به طور کامل جعبه های زیبا آیفون 12 مسطح ، که از 5G پشتیبانی می کند و مجهز به سیستم دو دوربین پیشرفته ، یک صفحه نمایش فوق العاده شبکیه XDR با سطح جلو در سپر سرامیکی و از تراشه A14 Bionic است.

آیفون 12 و آیفون 12 مینی در بنفش

تورنتو (انتاریو) اپل امروز آیفون 12 و آیفون 12 مینی را در یک رنگ بنفش کاملاً پر زرق و برق آشکار می کند. این رنگ جدید به زیبایی مورد آلومینیوم لبه مسطح آلومینیوم را از آیفون 12 برجسته می کند ، کاملاً مطابق با پشت شیشه ای با ماشین کاملاً ماشین آلات دستگاهی است. این دو مدل مجهز به یک سیستم دو دوربین پیشرفته هستند که ویژگی های قدرتمند عکاسی رایانه ای و بهترین کیفیت فیلم را که در تلفن است ارائه می دهد. آنها همچنین دارای صفحه نمایش بزرگ Super Retina XDR در هیئت مدیره با Delo ، راز تجربه بصری روشن تر و همهجانبه و سطح جلو در سپر سرامیکی ، بزرگترین پیشرفتی که تاکنون در پایداری در آیفون انجام شده است. سریعترین تراشه های تلفن ، A14 Bionic ، طراحی شده توسط اپل ، تمام تعامل ها را در آیفون 12 پیش می برد و در عین حال مسئولیت استقلال را بر عهده دارد. مدل های آیفون 12 علاوه بر مجهز به فناوری MAGSAFE و طیف جدیدی از لوازم جانبی که از شارژ بی سیم بسیار مؤثر برخوردار هستند و به راحتی به آیفون وصل می شوند ، اتصال 5G غیرقابل مقایسه را ارائه می دهند.

آیفون 12 و آیفون 12 مینی را می توان از جمعه 23 آوریل به صورت بنفش از قبل تنظیم کرد و جمعه 30 آوریل وارد فروشگاه می شود. اپل همچنین امروز یک مورد جدید و یک کیسه چرمی جدید بنفش عمیق با Magsafe ، و همچنین یک مورد آبی ، پسته ، طالبی یا کیس سیلیکون آبی آمتیست و یک سبد چرمی آریزونا راه اندازی می کند.

“آیفون 12 فوق العاده نه تنها محبوب ترین تلفن در جهان است ، بلکه با سایر محصولات موجود در محدوده ، میزان رضایت مشتری 99 ٪ را نشان می دهد. Greg Joswiak ، معاون اصلی بازاریابی در سراسر جهان در اپل گفت: پایان جدید بنفش ، که فقط به موقع بهار می رسد ، آن را با سایه شاد و درخشان دیگری که در ایجاد حسی ناکامی نخواهد داشت ، غنی می شود. این رنگ جدید شامل آیفون 12 و آیفون 12 مینی محدوده است که در پنج مورد دیگر به همان اندازه خیره کننده در دسترس است. دامنه ای که دو دوربین پیشرفته ، یک صفحه نمایش فوق العاده شبکیه XDR ، افزایش پایداری ، سریعترین A14 Bionic – سریعترین کک های تلفن – استقلال استثنایی و بهترین اتصال 5G را که هرگز از طریق تلفن ارائه نمی شود ، ارائه می دهد. »»

آیفون 12 و آیفون 12 مینی به رنگ آبی ، سبز ، سفید ، (محصول) قرمز و بنفش

طراحی بادوام و صفحه نمایش همهجانبه

طراحی جدید تصفیه شده آیفون 12 (6.1 اینچ) و آیفون 12 مینی (5.4 اینچ) هر دو فوق العاده و بادوام است 1 . در مورد آیفون 12 مینی ، این کوچکترین تلفن 5G در جهان است. ترکیب تمام فناوری آیفون 12 در قالب به همان اندازه فشرده و خسته کننده ، با این وجود مجهز به صفحه نمایش همهجانبه در صفحه با ابعاد چشمگیر است. ساخته شده از آلومینیوم با کیفیت هوافضا ، جعبه جدید این دو مدل شامل لبه های مسطح ظریف و یک سطح جلو در سپر سرامیکی است. جامد از شیشه ، آن را با کریستال های نانوسیرامیک که در دمای بالا به خمیر شیشه ای تشکیل شده اند ، محصور می شود ، که با چهار مقاومت آن در برابر Falls 2 ضرب می شود .

آیفون 12 و آیفون 12 مینی مجهز به صفحه نمایش فوق العاده شبکیه XDR است که از یک لبه به دیگری گسترش می یابد و مدیریت کروماتیک آنها در مقیاس سیستم وفادارترین رنگ های موجود در بازار را نشان می دهد. این صفحه نمایش جدید Delo روشنایی و دقت را به نزدیکترین پیکسل ارائه می دهد ، یک کنتراست استاندارد 2000،000: 1 برای سیاهان عمیق و تجربه HDR همهجانبه. نتیجه: فیلم های با کیفیت بالا ، عکس های پر از جزئیات و حداکثر روشنایی در مقایسه با آیفون 11 تقریباً دو برابر شده است.

با مقاومت در برابر آب IP68 ، بالاترین میزان در بازار ، آیفون 12 و آیفون 12 مینی تا 30 دقیقه در حداکثر عمق 6 متر نگه دارند. آنها آزمایش پاشش های فعلی ، قهوه و نوشابه هستند ، به عنوان مثال 3 .

آیفون 12 و آیفون 12 مینی در بنفش

دو دوربین پیشرفته

آیفون 12 و آیفون 12 مینی با ویژگی های قدرتمند عکاسی رایانه ای ، که توسط تراشه A14 Bionic و یک سیستم دو -cameras امکان پذیر ساخته شده است. هرگز برای تهیه عکس فوری یا ویدیوی مناسب هرگز شهودی نبوده است. این سیستم برش شامل دوربین با زاویه فوق العاده گسترده و یک دوربین با زاویه بزرگ جدید با ƒ/1 است.6 ، سریعترین در داستان آیفون ، که 27 ٪ نور بیشتری را ضبط می کند ، برای عکس ها و فیلم های فوق العاده تر در نور کم. و عکاسی رایانه در آیفون 12 به سطح بالایی می رود ، که حالت شب را ارائه می دهد و فناوری فیوژن عمیق را در تمام دوربین های تروس ، زاویه بزرگ و فوق العاده بزرگ زاویه ای شتاب می دهد ، برای عکس های بهتر در همه زمینه ها. با استفاده از حالت شب ، رنگ ها واضح تر هستند و تضادها در هنگام کم بودن روشنایی مشخص می شوند ، در حالی که همجوشی عمیق باعث بهبود بافت می شود و نویز را کاهش می دهد. سرانجام ، جداول هوشمند HDR 3 در یادگیری ماشین برای ایجاد تصاویر به طرز چشمگیری طبیعی با تنظیم قاطعانه تعادل سفید ، کنتراست ، بافت و اشباع.

آیفون 12 اولین دوربین را برای فیلمبرداری فیلم های HDR در Dolby Vision ارائه می دهد ، و او اولین دستگاهی در جهان است که Dolby Vision Experience End -end 4 را ارائه می دهد . بنابراین ، امکان فیلمبرداری ، نصب و به اشتراک گذاری فیلم های با کیفیت فیلمبرداری به طور مستقیم در آیفون وجود دارد. کالیبراسیون Dolby Vision در حین ضبط انجام می شود و در طول مونتاژ ادامه می یابد ، چه در برنامه عکس ، در Imovie یا در Final Cut Pro 5 . و خواندن ویدئو به لطف صفحه نمایش Super Retina XDR واقع بینانه تر از همیشه است ، یک مرجع در بازار. این دو مدل به لطف Dolby Vision ، و همچنین فیلم های شتاب با حالت شب – یک زمان قرار گرفتن در معرض طولانی تر برای فیلم های واضح تر ، مسیرهای متمرکز با نور برجسته و قرار گرفتن در معرض مایعات بیشتر در معرض ، تثبیت ویدیویی سینماتیک و سلفی های ویدئویی حتی وفادار تر به واقعیت ارائه می دهند. تاریک هنگام استفاده از سه پایه.

سیستم دوربین دو -کما 12 آیفون 12

تراشه بیونیک A14: قهرمان بدون انکار نوآوری و عملکرد

A14 Bionic اولین تراشه تلفنی است که با یک فرآیند 5- سنجی ساخته شده است. سریعتر و مؤثر از همیشه ، پردازنده های مرکزی و گرافیکی با سرعت بی نظیر در یک گوشی وجود دارد ، که از جمله موارد دیگر ، یک بازی را تجربه می کند که ارزش یک کنسول و ویژگی های قدرتمند عکاسی رایانه ای را دارد ، با این جایزه اضافی برجسته. و A14 Bionic محدودیت های یادگیری ماشین را تحت فشار قرار می دهد. قادر به انجام 11 میلیارد عمل در حالت دوم ، موتور عصبی آن در 16 هسته 80 ٪ کارآمدتر است ، که این سرعت حتی در مدلهای یادگیری ماشین را افزایش می دهد.

یک بازی بازی Apple در آیفون 12

5G تجربه انقلابی در آیفون

آیفون 12 و آیفون 12 مینی به لطف ادغام کامل اجزای سخت افزاری و نرم افزاری اوج ، تجربه 5G پیشرفته در سراسر جهان را ارائه می دهند. به لطف افزایش سرعت 5G در آیفون ، بارگیری ها و کشتی های از راه دور سریعتر هستند ، کیفیت این فیلم به طور مداوم افزایش می یابد ، بازی ها واکنش پذیر تر هستند ، تعامل در برنامه ها در زمان واقعی انجام می شود ، FaceTime تعریف بالایی را ارائه می دهد ، و خیلی بیشتر. و همانطور که 5G یک اتصال ایمن و کارآمد ارائه می دهد ، کاربران و کاربران کمتر به شبکه های Wi-Fi عمومی وابسته هستند.

از بین تمام تلفن ها ، مدل های آیفون 12 بیشترین باند را ارائه می دهند ، بنابراین گسترده ترین پوشش در جهان 6 . در ایالات متحده ، آنها از امواج میلی متر (بالاترین فرکانس 5G) مراقبت می کنند ، که به آنها امکان می دهد تا 4 گیگابایت در ثانیه ، حتی در مناطق پرجمعیت برسند. مدل های آیفون 12 همچنین دارای حالت داده هوشمند هستند که با ارزیابی هوشمندانه 5G نیاز به تعادل داده ها در زمان واقعی ، سرعت و قدرت ، استقلال را گسترش می دهد.

برنامه Apple TV در آیفون 12

تماس FaceTime در آیفون 12

iOS 14.5

آیفون 12 و آیفون 12 مینی با پایان بنفش دارای iOS 14 است.5 ، که به شما امکان می دهد هنگام پوشیدن ماسک ، آیفون را با اپل واچ باز کنید ، و نسخه جدیدی از برنامه Apple Podcasts را با انتشار مجدد و قسمت های طراحی مجدد ، یک برگه جستجوی بهبود یافته و ایموجی های جدید ارائه می دهد. علاوه بر این ، صدای پیش فرض سیری با انتخاب گسترده ای از صدا از تنوع در انگلیسی جایگزین می شود. این به روزرسانی نرم افزار جدید ، ادامه iOS 14 است که تعمیرات اساسی در صفحه اصلی را ارائه می دهد ، با ابزارک های طراحی شده زیبا و کتابخانه برنامه ها ، روش های بی سابقه ای برای استفاده از برنامه ها با عصاره برنامه و همچنین پیشرفت های زیادی در 7 پیام .

صفحه اصلی بنفش 12 آیفون 12

پیام های برنامه در بنفش آیفون 12

کتابخانه برنامه ها ، در آخرین صفحه صفحه اصلی در iOS 14 در آیفون 12

لوازم جانبی نوآورانه با Magsafe

فناوری MAGSAFE شارژ بی سیم را بهبود می بخشد و آن را کارآمدتر می کند. این همراه با اکوسیستم لوازم جانبی رفع éclair است که با مدل های آیفون 12 8 به خوبی موافق است . برای تراز و کارآیی بهینه شده ، سیم پیچ شارژ بی سیم از یک سری آهن ربا را که همیشه کاملاً در برابر آیفون هستند ، احاطه کرده است. شارژرهای Magsafe قدرت قدرت حداکثر 15 W را ارائه می دهند و همچنین از دستگاه های QI پشتیبانی می کنند. راه حل های شارژ شامل شارژر Magsafe و شارژر Double MagSafe برای آیفون و اپل واچ است. همچنین موارد شفاف ، سیلیکون و چرمی که به طور طبیعی به قسمت پشت دستگاه شما و همچنین یک کیف پول چرمی وصل شده است. برخی از اشخاص ثالث نیز لوازم جانبی مختلف MAGSAFE را ارائه می دهند.

کیف پول چرمی با Magsafe متصل به قسمت سیلیکون بنفش آیفون 12

کیس سیلیکون با Magsafe ، کیف پول چرمی با شارژر مضاعف Magsafe و Magsafe برای آیفون 12

تعهد محیط زیست

در حال حاضر Carboneutrum در دفاتر خود در سراسر جهان ، اپل قصد دارد تا تمام فعالیت های خود ، زنجیره تدارکات و چرخه زندگی محصولات خود را تا سال 2030 به کربن خالص کامل برساند. بنابراین ، هر محصول فروخته شده سیب با در نظر گرفتن تأمین مواد اولیه ، تولید ، مونتاژ ، حمل و نقل ، عمر مفید ، شارژ مجدد و حتی بازیافت و ارزیابی مواد ، دارای ردپای کربن صفر خواهد بود.

تمام آهنرباهای آیفون 12 از زمین های نادر بازیافت شده در 100 ٪ ، از جمله دوربین ، موتور از دست دادن ، فناوری MAGSAFE و لوازم جانبی MAGSAFE ساخته شده توسط Apple Apple ساخته شده است. علاوه بر این ، دیگر با تحویل آداپتورهای برق و گوشهای گوش با آیفون ، اپل بیشتر انتشار کربن خود و همچنین استخراج و استفاده از فلزات گرانبها را کاهش می دهد. با اندازه و کاهش وزن آنها ، بسته بندی 70 ٪ فضای کمتری را اشغال می کند و بنابراین می تواند در هر پالت در تعداد بیشتری جمع شود. تمام این تغییرات به کاهش ردپای کربن شرکت با بیش از 2 میلیون تن در سال کمک می کند که معادل 450،000 ماشین کمتر در جاده ها است.

قیمت و در دسترس بودن

 • آیفون 12 و آیفون 12 مینی در مدل های 64 گیگابایتی ، 128 گیگابایتی و 256 گیگابایتی ، به رنگ آبی ، سبز ، سیاه ، سفید و محصول (قرمز) 9 و به زودی بنفش ارائه می شود 1،129 دلار (کالیفرنیا) و 979 دلار (CA) به ترتیب قبل از مبادله. آیفون 12 و آیفون 12 مینی در اپل به فروش می رسند.com ، در برنامه Apple Store یا فروشگاه Apple Store. علاوه بر این ، آیفون 12 و آیفون 12 مینی در فروشندگان تأیید شده اپل در حال فروش هستند و برخی از تأمین کنندگان (ممکن است قیمت ها متفاوت باشد).
 • که در چین, در ژاپن, در انگلستان, به ایالات متحده و در بیش از 30 کشور دیگر ، آیفون 12 و آیفون 12 مینی بنفش از جمعه 23 آوریل ، ساعت 5 بامداد (HAP) در قبل از Arder در دسترس خواهند بود و روز جمعه 30 آوریل به تبلت می رسند.
 • و برای همراهی با مدل های آیفون 12 ، امروزه لوازم جانبی جدید Magsafe را می توان سفارش داد ، از جمله یک کیف پول چرمی رنگ آریزونا ، یک مورد سیلیکون آبی ، پسته ، طالبی یا آمتیست و همچنین یک مورد و یک جیب چرمی عمیق Magsafe. شارژر Magsafe ، شارژر Double Magsafe ، جیب های چرمی جدید و موارد جدید چرم ، سیلیکون و شفاف در سراسر جهان در حال فروش است.
 • علاوه بر این ، مشتریان می توانند با استفاده از جدیدترین پیشنهادات از بل ، راجرز ، Telus و Videotron ، مستقیماً از اپل در اپل ، صرفه جویی کنند.com یا در فروشگاه Apple Store.
 • مشتریان ما به خدمات خرید و پشتیبانی عالی ما در اپل دسترسی دارند.com/ca/fr و در فروشگاه اپل. مشتریان می توانند برای خرید تیمی از متخصصان ، انتخاب گزینه های تأمین مالی ماهانه ، مبادله دستگاه های واجد شرایط ، به دست آوردن خدمات فنی و استفاده از گزینه های تحویل بدون تماس یا گزینه های انتخاب در فروشگاه ، کمک و مشاوره بگیرند.
 • مدل های آیفون 12 همچنین می توانند در فروشگاه ها اعتماد کنند ، جایی که کارکنان می توانند به صورت حضوری به سؤالات پاسخ دهند. قبل از سفر ، از مشتریان ما دعوت شده است تا با صفحه اپل مشورت کنند.com/ca/fr/خرده فروشی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ساعات کار ، خدمات ارائه شده و اقدامات بهداشتی و ایمنی اجرا شده.
 • در کانادا ، دستگاه های واجد شرایط را می توان برای کارت هدیه فروشگاه اپل یا تخفیف در خرید رد و بدل کرد. اگر دستگاهی واجد شرایط اعتبار نباشد ، اپل آن را به صورت رایگان بازیافت می کند.
 • با استفاده از Applecare+، مشتریان و مشتریان می توانند ضمانت محدود خود را افزایش دهند ، در برابر آسیب های تصادفی محافظت کنند و از دسترسی اولویت به پشتیبانی فنی 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته بهره مند شوند.
 • خرید آیفون از اپل حق یک جلسه آنلاین رایگان با یک متخصص اپل را برای کشف ویژگی های فوق العاده این دستگاه فراهم می کند.
 • برای یک دوره محدود ، افراد واجد شرایط که یک آیفون ، iPad ، iPod Touch ، Apple TV یا Mac را خریداری می کنند ، از یک سال اشتراک رایگان TV+ و سه ماه اشتراک رایگان در Apple Arcade 10 بهره مند می شوند .