آیفون 12 ارزان – جدید و با استفاده از قیمت کاهش یافته | راکوتن ، راهنمای خرید مزیت: چگونه می توان آیفون 12 را با نیمی از قیمت دریافت کرد

راهنمای خرید مکانیکی: چگونه می توان آیفون 12 را با نصف قیمت دریافت کرد

تاریخ انتشار آیفون 12 چیست ? به دنبال اصلی اپل 13 اکتبر ، سرانجام تاریخ انتشار برای آیفون 12 اعلام شد ! به طور خلاصه ، آیفون 12 و 12 Pro از 16 اکتبر پیش از آن خواهد بود و از 23 اکتبر به بازار عرضه می شود. با توجه به آیفون 12 مینی و آیفون 12 Pro Max ، آنها از تاریخ 6 نوامبر از قبل پیش می روند و از 13 نوامبر تحویل داده می شوند.

آیفون 12

آیا شما آماده خرید 12 آیفون ارزان قیمت هستید؟ ? در Rakuten ، هر سفارش از آیفون 12 جدید استفاده شده ، بازپرداخت پول نقد برای شما حداقل 5 ٪ حداقل* بازپرداخت می شود. یک برنامه طلای خوب که به شما امکان می دهد با هر یک از خریدهای خود در پلت فرم تجارت الکترونیکی ما در تمام سادگی درآمد کسب کنید. بنابراین دیگر تردید ندارید ، اگر می خواهید جواهر فناوری اپل را با بهترین قیمت به دست آورید ، در جای مناسب قرار دارید. آیفون 12 تلفن همراه آبی ، سیاه ، سفید ، سبز یا قرمز. ظرفیت ذخیره سازی 64 گیگابایت یا 128 گیگابایت. اکنون انتخاب خود را انجام دهید و بسیاری از معاملات خوب را کشف کنید. مانند تخفیف های بی نظیر که مانع از جستجوی کد تبلیغاتی آیفون 12 در وب می شود. صرفه جویی قابل توجهی در وقت اما به هیچ وجه از دست دادن پول. بنابراین خواهید فهمید ، یک آیفون 12 را در راکوتن بخرید. مشخص است !
در اینجا تمام نسخه های دیگر موجود در بهترین قیمت در سایت بازرگان ما وجود دارد: iPhone 12 Pro Max – iPhone 12 Mini – iPhone 12 Pro.
به عنوان یک امتیاز ، برای کشف تمام ویژگی های فنی این آخرین نسل تلفن همراه اپل ، به مقایسه آیفون 12 ما بروید تا با این موبایل های سطح بالا بهترین انتخاب ممکن را انجام دهید.

بهترین انتظار فروش
فیلترهای منتخب:
آیکون های اپل / NAV24 / بستن
آیفون 12 آیکون / NAV24 / CLOSE
نماد بعدی شورون درست است
کارشناسان ما شما را توصیه می کنند

فروش Apple Magic Mouse

برنامه خوب تلفن هوشمند

Airtag Apple را بفروشید

فروش آیفون 13

آیفون خود را بفروشید

قیمت آیفون 14 چقدر است ?

نحوه نصب iOS 16 ?

تلفن های هوشمند روز فرانسه

روزهای فرانسوی آیفون

کد تبلیغی راکوتن

فروش شارژر آیفون

آیفون 14 مورد

روز فرانسه روز سیب

تحقیقات مردمی

چند نسخه برای آیفون 12 ? این تأیید شده است ، تلفن هوشمند اپل در چهار نسخه کاهش می یابد:

آیفون 12 مینی ، صفحه نمایش OLED 5.4 اینچی ، ماژول 2 -cameras

آیفون 12 استاندارد ، صفحه نمایش 6.1 اینچی OLED ، 2 ماژول دوربین

iPhone 12 Pro ، صفحه نمایش OLED 6.1 اینچی ، 3 ماژول دوربین با Lidar

iPhone 12 Pro Max ، صفحه نمایش OLED 6.7 اینچی ، ماژول 3 -cameras با LIDAR

توجه داشته باشید که این آیفون 12 مختلف باید به طور منطقی یک درگاه رعد و برق را ادغام کنند ، اما هیچ درگاه USB-C وجود ندارد. دوربین Lidar ، که در نسخه های Pro و Pro Max موجود است ، در حال حاضر در iPad Pro 2020 موجود است. از جمله موارد دیگر ، ماژول عکس را برای مدیریت عمق و درک محیط سه بعدی آن تا 20 متر فاصله می دهد. یک گوهر کوچک از فناوری به طور خلاصه.

در اینجا لیست رنگهای موجود برای تلفن هوشمند اپل وجود دارد:

آیفون 12 استاندارد: آبی ، سیاه ، سبز ، قرمز و سفید

آیفون 12 مینی: آبی ، سیاه ، سبز ، قرمز و سفید

iPhone 12 Pro: گرافیت خاکستری ، آبی ، طلا و نقره ای

iPhone 12 Pro Max: GRS Graphite ، آبی ، طلا و نقره

  • قیمت آیفون 12 و انواع آن چقدر است ?

آیفون 12 Pro: 1160 €

iPhone 12 Pro Max: 1260 €

آیفون 12 مینی: 810 یورو

تاریخ انتشار آیفون 12 چیست ? به دنبال اصلی اپل 13 اکتبر ، سرانجام تاریخ انتشار برای آیفون 12 اعلام شد ! به طور خلاصه ، آیفون 12 و 12 Pro از 16 اکتبر پیش از آن خواهد بود و از 23 اکتبر به بازار عرضه می شود. با توجه به آیفون 12 مینی و آیفون 12 Pro Max ، آنها از تاریخ 6 نوامبر از قبل پیش می روند و از 13 نوامبر تحویل داده می شوند.

چه طرحی برای آیفون 12 ? شما یکی از کسانی هستید که در انتخاب تلفن هوشمند خود به طراحی اهمیت زیادی می دهید ? با آیفون 12 ، اپل لحظه کمی دلتنگی دارد. با توجه به آخرین عکس هایی که در وب منتشر می شوند ، با برش های جانبی آن کمتر از حد معمول با یک قوس فلزی “مسطح” که صفحه پشتی شیشه ای را از هم جدا می کند ، طراحی آیفون 12 در واقع شبیه به “آیفون 4” است. iPad Pro. با وجود یک قاب از جنس استیل ضدزنگ ، آیفون 12 نباید بیش از حد از طراحی سلف خود دور شود ، اپل برای تجدید معیارهای زیبایی شناسی خود در هر دو نسل استفاده می شود. بنابراین ما شیشه را در جلو و پشت دستگاه پیدا می کنیم. از لحاظ بصری ، ناپدید شدن احتمالی شکاف عنصری است که می تواند امکان شناسایی بهتر تلفن هوشمند جدید اپل را فراهم کند.

راهنمای خرید مکانیکی: چگونه می توان آیفون 12 را با نصف قیمت دریافت کرد

آیفون 12

ما اغلب در مورد تلفن های هوشمند بازپرداخت شده با شما صحبت می کنیم. دلیل آن ساده است ، این محصولات با نشان دادن مزایای زیبا به طور فزاینده ای رتبه بندی می شوند. این موفقیت نیز از طرف خریداران منعکس می شود ، که بیشتر و بیشتر برای روی آوردن به این نوع خریدها ، مانند طرف فروشندگان ، که دریغ نمی کنند به طور مرتب دستگاه ها را برای بازسازی دستگاه ها دریغ کنند ، به این نوع خریدها مراجعه می کنند. این مورد در مورد آمازون به عنوان بخشی از پیشنهادات Back -to -School است. یکی از آیفون مورد علاقه ما دقیقاً نگران است ، این آیفون 12 است.

در اینجا نمونه هایی از قیمت شما می توانید از آن لذت ببرید:

  • آیفون 12 آبی 64 گیگابایت: 418 یورو به جای 809
  • آیفون 12 قرمز 64 گیگابایت: 418 یورو به جای 809
  • آیفون 12 سبز 64 گیگابایت: 424 یورو به جای 809
  • آیفون 12 سیاه 64 گیگابایت: 429 یورو به جای 809
  • آیفون 12 سفید 64 گیگابایت: 427 یورو به جای 809

ما از شما دعوت می کنیم قیمت را مطابق با پایان بررسی کنید ، افت لزوما یکسان نیست و همچنین می تواند تغییر کند.

مفاهیمی که به جای 809 یورو به جای 809 یورو ، به 391 یورو کاهش می یابیم. ما تقریباً با نیمی از قیمت هستیم ، به بیان ساده ..

چرا در سال 2023 یک آیفون 12 بخرید ?

آیفون 12 به لطف عکاسی از ظرفیت بسیار خوبی برخوردار است پشتی دو برابر آن. در جلو ، شما از یک صفحه با صفحه 6.1 ″ ″ OLED علاوه بر این بهره مند می شوید شناسه صورت در این شکاف معروف در بالای پرونده ادغام شده است. دستگاه توسط یک تراشه تغذیه می شود A14 بیونیک (یکسان با آیفون 12 Pro) با 4 گیگابایت رم پشتیبانی می شود.

در مقایسه ، آیفون SE سال 2022 ، که توسط اپل (559 یورو نسخه 64 گیگابایت) بسیار گرانتر است ، تحت تأثیر یک SOC کمی قدرتمندتر (A15 Bionic) قرار دارد ، اما حاوی همان اندازه رم (4 GO) است. و سپس فقط یک سنسور عکس در پشت دارد. علاوه بر این ، آیفون 12 بر کیفیت صفحه نمایش (OLED برای 12 ، LCD برای SE) و بیومتریک (شناسه چهره برای 12 ، Touch ID برای SE) می گیرد. سرانجام ، با قدمت سال 2020 ، آیفون 12 هنوز از نظر پشتیبانی از نسخه های جدید iOS سالهای بسیار خوبی در مقابل آن دارد.

به این 4 دلیل خواسته شده است

هنگامی که یک آیفون را در بازپرداخت خریداری می کنید ، چندین نکته خوب با عمل شما در ارتباط است:

  • شما از یک ماشین لذت می برید در شرایط عالی با قیمتی بسیار پایین تر از نرخ عادی
  • شما تأثیر زیست محیطی را محدود کنید از ژست شما با ارائه وسیله ای که قبلاً زندگی کرده است و بنابراین از تزریق یک محصول جدید جلوگیری می کند
  • شما در هر صورت 12 ماه در آمازون بیمه شده اید. در واقع ، بازرگان محصولات بازپرداخت شده خود را در طول تضمین می کند 1 سال. آنها توسط تأمین کنندگان معتبر مورد بازرسی ، آزمایش و تمیز قرار می گیرند
  • در صورت نارضایتی بازپرداخت می شوید: آمازون شما در صورت رضایت از 12 ماه پس از خرید بازپرداخت کنید, به عنوان بخشی از ضمانت های جدید آمازون

اگر در تابستان سعی می کنید آیفون خود را برای یک مدل بسیار فعلی تمدید کنید ، این پیشنهاد را به عنوان افسانه ای به عنوان mewtwo از دست ندهید !