بهترین سایت دوست یابی جدی: 12 سایت فرانسوی که کار می کنند | ، در اینجا 5 برنامه برتر دوست یابی مورد علاقه فرانسوی وجود دارد

در اینجا 5 برنامه برتر دوست یابی مورد علاقه فرانسوی ها وجود دارد

Contents

Bumble جایگزینی برای Tinder است که به زنان قدرت می دهد. Bumble یک سیستم مسابقه مشابه با Tinder ارائه می دهد ، با این تفاوت که در صورت مسابقه ، فقط زن می تواند با مرد تماس بگیرد. این یک فضای مثبت ایجاد می کند که زنان به طور مداوم با پیام ها مورد آزار و اذیت قرار نمی گیرند.

بهترین سایت دوست یابی جدی: 12 سایت فرانسوی که کار می کنند

استفاده از یک سایت دوست یابی بهترین راه برای ملاقات با مردم برای چند سال بوده است. با این حال ، در یک بازار به طور فزاینده ای بیش از حد ، یافتن یک سایت دوست یابی که ارزش آن را دارد دشوار است. بنابراین اگر قبلاً از خود سؤال کرده اید ” بهترین سایت دوست یابی چیست؟ ?“، ما لیستی از 12 سایت فرانسوی را تهیه کرده ایم که کار می کنند.

چه در این ویژگی ها ، اعضا یا قیمت اشتراک ها باشد ، ما همه چیز را با جزئیات در مورد این جدی ترین سایت های دوست یابی توضیح می دهیم.

5 سایت برتر دوستیابی جدی در فرانسه

1. Meetic: بهترین سایت دوستیابی جدی

نظر ما به طور خلاصه در مورد Meetic

امروزه ، توصیه نمی شود Meetic را توصیه نکنید. شماره 1 جلسه جدی در فرانسه. از زمان راه اندازی آن در سال 2002 ، Meetic کمتر از آن نبوده است 8 میلیون زوج تشکیل شدند, 80.000 نوزاد ملاقات و کمتر از 200.000 عروسی. و با بیش از 20 سال تجربه ، Meticic می داند چگونه به شما کمک کند عشق پیدا کنید. کمتر از یک میلیون مکالمه هر ماه در Meetic آغاز می شود.

در رایانه موجود است ، Meetic همچنین دارای یک برنامه iOS و Android است که به شما امکان می دهد بدون توجه به کجا ، به ملاقات افراد خود ادامه دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر ، در مشورت با این بررسی کامل ملاقات نکنید.

چرا Meetic را انتخاب کنید ?

انتخاب Meetic انتخاب کیفیت است, این که آیا این ویژگی هایی است که واقعاً به دیدار با افراد کمک می کند یا رابط کاربری سایت که استفاده از آن آسان است و واقعاً بصری است ، استفاده از Meetic از محصولی با کیفیت استفاده می کند که اغلب به روز می شود تا بتواند راه های خبری را برای شما ارائه دهد.

ما به خصوص به آن فکر خواهیم کرد شبها و رویدادهای ملاقات چه کسی راه خوبی برای عبور از سد اینترنت برای دیدار با چهره با افراد با همان خواسته های جلسه شما است. ما همچنین کیفیت پروفایل ها را دوست داریم ، کاربران واقعاً وقت خود را برای پر کردن آن می گیرند تا اعضای دیگر بخواهند بحث کنند.

فیلم ها: همین حالا در اخبار

اگر می خواهید یک جلسه جدی یا اینکه می خواهید عشق پیدا کنید ، Meetic قطعاً بهترین سایت دوست یابی برای آن است.

نقاط قوت ملاقات

در اینجا نقاط قوت metic:

 • 100 ٪ ثبت نام رایگان
 • 8 میلیون زوج به لطف Meetic آموزش دیده اند
 • ویژگی های مدرن و مؤثر
 • پروفایل های با کیفیت
 • امکان صحبت با اعضای دیگر بدون پرداخت
 • شبها و رویدادهای ملاقات
 • خدمات مشتری منتخب سال 2023

لیست هنوز هم می تواند بسیار طولانی باشد ! ما به خصوص مدل اقتصادی Meticic را دوست داریم ، با مدل Freemium آن ، در واقع امکان ثبت نام به صورت رایگان ، امتحان کردن سایت و حتی وجود دارد با تمام اعضای حق بیمه سایت صحبت کنید و همه بدون پرداخت هزینه. این بهترین راه برای ایجاد نظر خود در سایت قبل از عضویت در اشتراک است.

2. بیایید فردا بگوییم: سایت دوست یابی فرانسوی برای افراد بالای 50 سال

نظر ما به طور خلاصه در مورد بیایید بگوییم فردا

اگر بیش از 50 سال دارید ، استفاده از سایت های دوست یابی کلاسیک دشوار است ، زیرا بیشتر کاربران همان خواسته های شما را ندارند و همان سن شما نیستند. بیایید بگوییم فردا بالاخره یک راه حل جلسه را ارائه می دهد اگر در این مورد هستید. بیش از 50 سال رزرو شده است, بیایید بگوییم فردا ویژگی هایی را تنظیم می کند که جلسات را تسهیل می کند.

و این کار می کند: بیایید بگوییم فردا بیش از 4 میلیون بازدید در ماه است و 1 میلیون کاربر فعال ماهانه. و کیفیت پروفایل ها با یک برابری کاملاً مساوی مرد/زن وجود دارد. این سایت بیش از 50 سال به سرعت از نظر ملاقات به عنوان معیار تبدیل شد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، نظر ما را بخوانید نظر فردا.

چرا فردا بیایید بگوییم ?

بخشی از خانواده Meetic ، بیایید بگوییم فردا همان را ارائه می دهد کیفیت رابط ، عملکرد و کاربران ، همه برای افراد بالای 50 سال رزرو شده است. علاوه بر این ، دانستن مشکلاتی که ممکن است برخی در برخوردهای آنلاین داشته باشد ، اکنون امکان ثبت نام برای رویدادهای رایگان وجود دارد ، بیایید بگوییم فردا در شهر شما برای دیدار با چهره ، حتی می توانید یک دوست را برای شما بیاورید که در آن ثبت نام نکرده است فردا بگو.

انتخاب بیایید بگوییم فردا انتخاب کیفیت و امکان است با تغییر زندگی خود روبرو شوید. اگر بیش از 50 سال دارید که می خواهید زندگی خود را بازسازی کنید ، بیایید بگوییم فردا اولین قدم برای پیدا کردن شریکی مناسب برای شما است.

نقاط قوت گفتن فردا

در اینجا نقاط قوت گفتن که برای رقابت برجسته است:

 • ثبت نام رایگان
 • سایتی برای افراد بالای 50 سال
 • یک رابط بصری و آسان برای رسیدگی
 • امکان صحبت با همه اعضا به صورت رایگان
 • عصرها بیایید فردا بگوییم تا چهره به چهره ملاقات کنیم
 • سایت امن (پروفایل های دروغین بسیار نادر)

با استفاده از پایگاه عالی ملاقات ، بیایید بگوییم فردا یک تجربه باورنکردنی را برای افراد بالای 50 سال که دوست دارند عشق پیدا کنند ارائه می دهد. و با 100 ٪ ثبت نام رایگان, پیدا کردن بهتر به عنوان پیشنهاد در بازار جلسه دشوار است. داده های شما محافظت می شود و تیم اعتدال روز و شب کار می کند تا تجربه ای را بدون دردسر به شما ارائه دهد.

3. جلسه نخبگان: سایت دوستیابی بالا

نظر ما در جلسه نخبگان به طور خلاصه

اگر دوست دارید به جای کمیت کیفیت و اینکه شما یک فرد مجرد با نیازهای خاص از نظر شرکا هستید ، جلسه نخبه سایت دوست یابی برای شما است. این سایت دوست یابی برای تک آهنگ هایی است که می خواهند برای یک رابطه جدی شرکا پیدا کنند.

برای انجام این کار ، جلسات نخبه استفاده می کند یک سیستم همبستگی پیشرفته با استفاده از یک تست شخصیتی فوق العاده. بسته به پاسخ های شما ، دوستیابی نخبگان حداکثر 20 پروفایل در روز را به شما ارائه می دهد که به طور بالقوه با نیازهای شما سازگار هستند. برای فیلتر کردن کاربران ، نخبگان جلسه از سیستم اشتراک کمی بالاتر از حد متوسط ​​استفاده می کنند ، که باعث می شود کاربران جدی تر باشند و کیفیت را برآورده کنند.

چرا جلسه نخبگان را انتخاب کنید ?

اگر پروفایل در سایر سایتهای دوست یابی نیازهای شما را برآورده نکند ، ما جلسه نخبه را انتخاب خواهیم کرد. این ویژگی ها به خودی خود کاملاً کلاسیک هستند: پیام رسانی ، تماس ویدیویی و غیره … اما قدرت ملاقات های نخبگان از او ناشی می شود آزمون شخصیتی بسیار پیشرفته و سیستم تطبیق آن با استفاده از یک الگوریتم کارآمد.

و حتی اگر ممکن است طرف “نخبگان” در ابتدا کمی ترسناک به نظر برسد ، به سرعت خواهید دید که این فقط یک نمای است و آن کاربران سایت بسیار استقبال می کنند و خیرخواهانه. جلسه نخبه یک سایت دوست یابی با کیفیت است که به شما کمک می کند شریکی را پیدا کنید که انتظارات شما را برآورده کند.

نقاط قوت جلسه نخبه

جلسه نخبگان:

 • 100 ٪ ثبت نام رایگان
 • مجردها خواستار
 • یک آزمون شخصیتی رایگان
 • دانش و سالها تجربه
 • به جای کمیت کیفیت

برای ادامه پیشنهاد جالب ، جلسه نخبه نیز به مدل Freemium رفت که به شما امکان می دهد ثبت نام کنید ، یک پروفایل ایجاد کنید و آزمون شخصیتی را به صورت رایگان بگذرانید. با این حال ، برای صحبت با سایر اعضای ، شما باید در یکی از فرمول های اشتراک جلسه نخبه مشترک شوید.

4. ادارلینگ: سایت کلاسیک دوستیابی جدی

نظر ما به طور خلاصه در مورد ادارلینگ

ادارلینگ یک سایت دوست یابی جدی به خودی خود کاملاً کلاسیک است ، اما با یکی از اولین سایت های دوست یابی که یک تست شخصیتی را ارائه می دهد از این رقابت خارج می شود ملاقات با وابستگی. این تست شخصیتی که تمام جنبه های زندگی شما را در بر می گیرد ، به شما امکان می دهد نمایه ای ایجاد کنید که در این صورت با سایر کاربران مقایسه شود تا به شما امکان دهد با افرادی که حس دارند ملاقات کنید.

و این به نظر می رسد که از زمان راه اندازی آن در سال 2010 ، ادارلینگ همچنان در لیست بهترین سایت های دوست یابی در فرانسه قرار دارد. الگوریتم مورد استفاده Edarling به شما امکان می دهد واقعاً دقیق باشید و در وقت قابل توجهی صرفه جویی می کنید. ادارلینگ نیز هست پروفایل های با کیفیت ، یک رابط بصری و سایتی که برای تسهیل جلسات به نوآوری خود ادامه می دهد.

چرا ادارلینگ را انتخاب کنید ?

اگر به امید پیدا کردن شخصی که مناسب شما باشد ، از هزاران پروفایل خسته شده اید ، به مجردها توصیه می کنیم که ادارلینگ را انتخاب کنند. ادارلینگ به لطف روش علمی سازگاری عشق ، به شما کمک می کند تا به شما کمک کند با افرادی که حس می کنند ملاقات کنید.

و هنگامی که نمایه ای را که دوست دارید پیدا کردید ، ادارلینگ در هر مرحله برای تسهیل اولین رویکرد یا کمک به شما در یافتن موضوعات مکالمه همراهی می کند. ادارلینگ همچنین به شما پیشنهاد می دهد با یک مربی اغواگری صحبت کنید برای کمک به شما در قرارهای عاشقانه خود.

نقاط قوت ادارلینگ

در اینجا نقاط قوت ادارلینگ آورده شده است:

 • یک روش علمی برای یافتن عشق
 • اعضای جدی و خدمات مشتری
 • ثبت نام و آزمون شخصیت رایگان
 • سایتی که کیفیت را نفس می کشد: رابط ، عملکرد ، کیفیت پروفایل ..
 • پشتیبانی در هر مرحله

بنابراین اگر شما هم از هدر رفتن وقت در یک سایت دوست یابی خسته شده اید ، به لطف ثبت نام رایگان ، ماجراجویی Edarling را امتحان کنید.

5. BE2: سایت دوستیابی معتبر

نظر ما به طور خلاصه در مورد BE2

در سایت های دوست یابی ، برای خوشحال کردن و اغوا کردن ، بیشتر کاربران ماسک را اتخاذ می کنند که لزوماً نمایش خوبی از شخصیت آنها نیست. اگر نمی خواهید صدها پروفایل را برای پیدا کردن شخص صادق مورد نظر خود حرکت کنید ، BE2 یک سایت دوست یابی است که به بزرگسالان معتبر وسیله ای را ارائه می دهد جلسات جدی برگزار کنید.

استفاده از سایت های دوست یابی می تواند به خصوص دشوار شود ، به خصوص اگر شما کسی هستید که به دنبال شریک زندگی برای یک رابطه پایدار هستید. BE2 سایتی است که تک آهنگ هایی را در نظر می گیرد که به دنبال ملاقات با افرادی هستند که واقعاً کار می کنند. برای انجام این کار ، BE2 از تست شخصیتی برای شما استفاده می کند مطابقت با تک آهنگ ها با همان وابستگی ها که شما ، و با سالها تجربه ، سیستم کار می کند.

چرا BE2 را انتخاب کنید ?

این که آیا این رابط و ویژگی ها است ، BE2 به خصوص نوآوری نمی کند و در کلاسیک های مدرن باقی می ماند: پیام رسانی ، تماس های ویدیویی ، ارسال تصاویر و غیره … جایی که BE2 واقعاً می درخشد توسط سیستم سازگاری خود با استفاده از یک روش داده علمی برای یافتن شما نمایه ای که برای شما مناسب است.

BE2 سایتی است که کیفیت آن را نفس می کشد و جدی است. پشتیبانی مشتری در صورت بروز مشکل به هر مرحله به شما کمک می کند و استفاده از سایت برای رسیدگی ساده و به خصوص بصری ساده است. جامعه متحد BE2 بسیار استقبال می کند و از شما در درک قوانین سایت در صورت لزوم دریغ نخواهد کرد.

نقاط قوت BE2

 • سایت برای بزرگسالان معتبر
 • آزمون شخصیتی مبتنی بر یک روش علمی
 • خدمات مشتری کارآمد
 • ثبت نام رایگان

6. Tinder: مشهورترین برنامه جلسه

نظر ما به طور خلاصه در مورد Tinder

صحبت کردن در مورد سایت دوست یابی بدون ذکر Tinder غیرممکن است. از زمان راه اندازی آن در سال 2012 ، Tinder با ارائه چنین سیستم ساده اما مؤثر ، دنیای ملاقات را به سادگی متحول کرده است: به سمت راست عشق بکشید ، روی سمت چپ بکشید تا به پروفایل زیر بروید. این مفهوم اعتیاد آور جهان را غافلگیر کرد و 10 سال بعد Tinder L را ساختبهترین سایت دوست یابی برای جلسات زودگذر, جدی یا دوستانه.

با 75 میلیون کاربر در هر ماه, در بیش از 190 کشور جهان ، تیندر به سادگی ماستودون جلسه است. کاملاً رایگان ، Tinder هنوز هم به شما امکان می دهد اگر می خواهید عشق یا روابط کوتاه تری پیدا کنید.

چرا Tinder را انتخاب کنید ?

قدرت Tinder مفهوم او ، اعتیاد آور و آسان برای درک ، Swiper on Tinder یک فعالیت کامل است که توسط میلیون ها کاربر مورد استقبال قرار می گیرد. این واقعیت که Tinder در استفاده از سایت دوست یابی برای لذت بردن از جوانان رایگان است. و با 75 میلیون کاربر در سراسر جهان ، فرقی نمی کند که شما در حومه شهر باشید یا در شهر, کفش را با پای خود پیدا خواهید کرد روی تیندر.

و برای ادامه حضور در صدر سبد ، Tinder با ارائه ویژگی های جدید که جلسات بسیار تسهیل کننده ای را تسهیل می کند ، به طور مداوم نوآوری می کند: Boost Tinder ، Mode Incognito ، Super Like و غیره ..

نقاط قوت Tinder

در اینجا نقاط قوت Tinder:

 • 75 میلیون کاربر در 190 کشور جهان
 • به مردم اجازه دهید بدون پرداخت هزینه ملاقات کنند
 • یک جامعه جوان در شهر مانند حومه شهر
 • ویژگی های واقعاً مؤثر
 • هر روز به نوآوری ادامه می دهد

7. Fruitz: برنامه جدید جلسه که باعث ایجاد سر و صدا می شود

نظر ما به طور خلاصه در مورد Fruitz

با استفاده از مفهوم Tinder برای مسابقات و سیستم کش رفتن ، Fruitz با افزودن مفهوم خود بر روی آن برجسته می شود: یک میوه را مطابق خواسته های خود انتخاب کنید تا افرادی را پیدا کنید که همان خواسته های خود را به اشتراک می گذارند. در اینجا میوه ها وجود دارد:

 • گیلاس : برای یک جلسه جدی
 • صید ماهی : برای کسانی که یک جلسه یک شبه می خواهند
 • هندوانه: برای عکس های الاغ معمولی
 • انگور: برای کسانی که می خواهند بدون سردرد نوشیدنی بنوشند

این مفهوم بسیار ساده اما بسیار مؤثر است به همین دلیل است که Fruitz توسط جوانان بسیار مورد استقبال قرار می گیرد. این امکان را به شما می دهد تا از قبل بدانید که آیا شخص برای یک نوع خاص از جلسه باز است یا خیر. این باعث صرفه جویی در وقت قابل توجهی می شود و مهمتر. با Fruitz ، شما از قبل می دانید ، که به شما امکان می دهد مستقیم به نقطه بروید.

چرا Fruitz را انتخاب کنید ?

اگر نگاه کنیم Fruitz را انتخاب خواهیم کرد یک سایت دوست یابی که عمدتا برای جوانان طراحی شده است که می خواهند با سردرد ملاقات کنند. استفاده آسان و در دست گرفتن ، Fruitz با ارائه یک مفهوم و کارکردهایی که کار می کند و استفاده از آن سرگرم کننده است ، از رقابت خارج می شود.

نقاط قوت میوه

 • جلسات نه سردرد
 • یک جامعه بسیار جوان (- 25 ساله)
 • مفهوم میوه واقعاً سرگرم کننده
 • یک برنامه رایگان

8. HAPPN: برنامه جلسه فرانسوی

نظر ما به طور خلاصه در مورد هاپن

هاپن به ویژه جالب است زیرا اجازه می دهد تغییر راه ملاقات. به جای ملاقات با مردم در شهر شما ، هاپن شما را با افرادی که مکرراً همان مکان های شما هستند ، در تماس می کند. یک مفهوم مؤثر که به شما امکان می دهد با همان علایق و احساسات خود با افراد ملاقات کنید.

مفهومی که برای کاربران شهرها بسیار جذاب است ، اما استفاده از آن توسط کاربران شهرهای کوچک دشوار است زیرا هاپن فقط یک جامعه کوچک از کاربران دارد. با این حال ، ما هنوز هم برای کسانی که می خواهند در غیر این صورت ملاقات کنند ، هاپن را توصیه می کنیم.

چرا HAPPN را انتخاب کنید ?

ما به خاطر ویژگی های آن و رابط کاربری آن که مؤثر اما بسیار کلاسیک است ، Happn را انتخاب نخواهیم کرد. ما برای مفهوم آن Happn را انتخاب خواهیم کرد که به شما امکان می دهد متفاوت ملاقات کنید. قادر به دیدن پروفایل هایی که در هر زمان به شما نزدیک هستند در زندگی روزمره خود هیجان اضافه کنید چه کسی بسیار خوشایند است.

نقاط قوت Happn

در اینجا چند نکته خوشحال کننده آورده شده است:

 • یک مفهوم منحصر به فرد و مؤثر
 • یک سایت دوست یابی رایگان
 • به شما امکان می دهد با افرادی که متناسب با شما هستند ملاقات کنید

9. Bumble: قدرت را به زنان بازیابی می کند

نظر ما به طور خلاصه در مورد Bumble

Bumble جایگزینی برای Tinder است که به زنان قدرت می دهد. Bumble یک سیستم مسابقه مشابه با Tinder ارائه می دهد ، با این تفاوت که در صورت مسابقه ، فقط زن می تواند با مرد تماس بگیرد. این یک فضای مثبت ایجاد می کند که زنان به طور مداوم با پیام ها مورد آزار و اذیت قرار نمی گیرند.

این تغییر پویا خوش آمدید و اجازه می دهد مبادلات بدون استرس را انجام دهید, برای زنان مانند مردان. با این حال ، برای مرد مرد ، شما باید بدانید که چگونه برای ملاقات صبور باشید.

چرا Bumble را انتخاب کنید ?

ما Bumble را انتخاب خواهیم کرد افراد مثبتی بسازید با زنانی که واقعاً شما را انتخاب کرده اند. اما Bumble همچنین به لطف زبانه های خاص ، راه خوبی برای دیدار با جلسات دوستانه یا حرفه ای است. یک سایت دوست یابی هر آنچه را که جلسات بین انسان را برجسته می کند ، بدون در نظر گرفتن نوع رابطه ای که به دنبال آن هستید ، لمس می کند.

لگد زدن

در اینجا نقاط قوت بامبل آورده شده است:

 • سایت رایگان برای استفاده
 • اجازه هر نوع جلسه را می دهد: دوستانه ، عشق ، حرفه ای
 • مفهومی که زنان را برجسته می کند

10. لولا: برای پاک کردن حساب خود در اسرع وقت

نظر ما به طور خلاصه در مورد لولا

Hinge یک سایت دوست یابی با یک مفهوم تا حدودی خاص است: هدف این است که شما حساب خود را در اسرع وقت پاک کنید. برای چی ? از آنجا که Hinge فکر می کند که ارائه کیفیت به کاربران خود از کمیت جالب تر است. این سایت همچنین شعار خود را ساخته است: ” برنامه جلسه طراحی شده برای پاک کردن “.

برای انجام این کار ، Hinge از الگوریتمی استفاده می کند که شما را با تک آهنگ های مشابه در تماس می کند. چه چیزی عشق را کم و بیش سریع پیدا می کند ، زیرا حتی اگر Hinge برای برخی از کاربران بسیار مؤثر باشد ، سایت دوست یابی برای دیگران کمتر است. با این حال ، Hinge به بهبود الگوریتم خود ادامه می دهد تا او بیشتر و دقیق تر باشد.

چرا لولا را انتخاب کنید ?

اگر به جای کمیت می خواهیم ، لولا را انتخاب خواهیم کرد. Hinge مسئول ارائه برخی از پروفایل ها با همان وابستگی هایی است که شما می توانید زمان صرف شده در سایت دوست یابی را محدود کنید. لولا سایت دوست یابی است برای کسانی که می خواهند عشق را پیدا کنند ، سریع.

نقاط قوت

 • یک سایت مدرن و بصری
 • یک مفهوم جالب که به جای کمیت از کیفیت حمایت می کند
 • یک سایت رایگان

11. The Perfect Gentleman: سایت جدی برای آقایان

نظر ما به طور خلاصه در مورد آقا کامل

شما در سایت های دوست یابی از مردان ضعیف جلا یا بی کلاس تغذیه می شوید ? آقا مناسب یک سایت دوست یابی جدی است که مردان را با یک کلاس خاص برجسته می کند و می دانند چگونه به درستی با زنان صحبت کنند. روح غول پیکر که از این سایت دوست یابی فرانسوی بیرون می آید نفس هوای تازه در مقایسه با سایت های دوستانه تر سنتی است.

و برای پیدا کردن شما آقایی که برای شما مناسب است ، باید یک تست شخصیتی به خصوص پیشرفته انجام دهید. پس از گذراندن آزمون ، سایت به شما مردانی را ارائه می دهد که متناسب با شما هستند. و در اینجا ، از کیفیت بیشتر از کمیت حمایت می کند.

چرا آقا کامل را انتخاب کنید ?

اگر می خواهیم تجربه متفاوتی نسبت به سایت های دوستیابی کلاسیک تر داشته باشیم ، آقا مناسب را انتخاب خواهیم کرد. آقا مناسب یک سایت دوستیابی جدی است که نکات برجسته مردان متمایز و کشت, اینجا نیست “سلام اشکالی ندارد ? “یا” tra trau bel “، مردان از موقعیت خاصی برخوردار هستند که استفاده از سایت را به خصوص دلپذیر می کند.

با وجود یک جامعه کوچک ، آقا کامل است سایتی که شروع به رشد می کند زیرا این مفهوم برای زنان بیشتر و بیشتر جذاب است.

نقاط قوت آقا کامل

آقا کامل:

 • یک سایت دوست یابی متفاوت
 • رابطه جنسی مرد دارای یک کلاس خاص است
 • یک سایت رایگان برای استفاده
 • یک آزمون شخصیتی مؤثر

12. اتخاذ: سایت دوست یابی فرانسوی که به زنان قدرت می دهد

نظر ما به طور خلاصه در مورد فرزندخواندگی

بهتر به عنوان یک پسر شناخته می شود, یک سایت دوست یابی را اتخاذ کنید که زنان را با مسدود کردن مردان برای تماس با زنان در سایت ، به زنان بازگرداند. بنابراین زنان می توانند به پروفایل های کاربر نگاه کنند و مطابق خواسته های خود انتخاب کنند ، خواه بخواهند بحث را شروع کنند یا نه.

یک مفهوم ساده اما دلپذیر که به زنان امکان می دهد در همه آرامش ملاقات کنند. ما کمی پشیمان خواهیم شد که به نظر نمی رسد Adopte از نظر عملکرد نوآوری کند و به نظر می رسد کاملاً بر اساس مفهوم آن برای جذب کاربران جدید مبتنی است.

چرا فرزندخواندگی را انتخاب کنید ?

ما انتخاب شده برای روابط انواع مختلفی را پیدا کنید (جدی ، زودگذر ، برنامه الاغ و غیره) و مردان را به طور کامل ملاقات کنید. مفهوم فرزندخواندگی به زنان این امکان را می دهد تا کنترل خود را در مورد چگونگی دیدار با مردم بازیابی کنند ، و این تغییر پویایی به شما امکان می دهد بدون استرس ملاقات کنید.

امتیاز را اتخاذ کنید

در اینجا مراحل اتخاذ شده است:

 • سایتی که به زنان قدرت می دهد
 • فیلترهای جستجوی واقعاً مفید
 • یک مفهوم جالب و دلپذیر برای استفاده برای مردان مانند زنان

نحوه انتخاب بهترین سایت دوست یابی ?

قبل از انتخاب یک سایت دوست یابی ، مهم است که برخی از معیارها را در نظر بگیرید تا در سایتی که مناسب شما نباشد یا ارزش آن را نداشته باشد ، در نظر بگیرید.

مفهوم

مفهوم یک سایت دوست یابی یک معیار مهم مهم است زیرا این مفهوم در پشت یک سایت دوست یابی است که باعث می شود آن را از رقابت متفاوت کند. Meetic به شما اجازه می دهد تا با تک آهنگ های جدی ملاقات کنید ، بیایید فردا بگوییم برای ملاقات با سالمندان بیش از 50 سال ، میوه ای برای دیدار با ذهن ، جلسات خوشحال در محله خود ، تصویب قدرت به زنان را بازیابی می کند ..

شما آن را درک می کردید, مفهوم قدرت یک سایت دوست یابی است و هرچه این مفهوم جالب تر به نظر می رسد ، احتمال استفاده از سایت بیشتر از آن استفاده می شود. به خصوص اگر به دنبال چیز خاصی هستید !

محرک

یک معیار مهم برای انتخاب سایت دوست یابی شما این است ویژگی هایی را که یک سایت دوست یابی ارائه می دهد مشاهده کنید. یک سایت دوست یابی با ویژگی های نوآورانه که جلسات را تسهیل می کند (تقویت کننده Tinder ، یادداشت عشق از Meetic ، عصرها می گویند فردا …) سایتی است که ارزش آن را دارد.

ما به این فکر خواهیم کرد که یک سایت راهی برای ارسال عکس به سایر کاربران ، برقراری تماس ویدیویی یا ارسال GIF داشته باشد زیرا این ویژگی های مدرن اراده ای از کیفیت سایت مورد نظر است.

آنچه کاربران فکر می کنند

یک نگاه سریع به سیستم عامل های بررسی به شما امکان می دهد ببینید آیا سایتی که مورد علاقه شما است ارزش آن را دارد یا خیر. بیشتر این سایت ها با برنامه ها ، همچنین می توانید به فروشگاه Apple و Google Play بروید به یادداشت ها و بررسی های کاربر مراجعه کنید.

این یک روش خوب برای دیدن نظرات منفی است که کاربران می توانند از سایت مورد نظر استفاده کنند.

اعضا

بسته به سایت مورد علاقه شما ، مهم است که اعضایی را که از این سایت استفاده می کنند ، بررسی کنید. آیا آنها جوان هستند ? آنها چه نوع جلسه را ترجیح می دهند ? جدی بودن یا زودگذر ? زیرا اگر چیزی جدی می خواهید ، رفتن به تیندر لزوما بهترین راه برای یافتن عشق نیست.

سن نیز مهم است, به عنوان مثال در Fruitz ، بیشتر اعضا زیر 25 سال است. و اگر از سی سالگی فراتر بروید ، ممکن است پیدا کردن کسی در سن خود دشوار باشد.

قیمت یک سایت دوست یابی

سرانجام ، هزینه یک سایت دوست یابی یک معیار مهم برای در نظر گرفتن قبل از انتخاب شما است. بسته به خواسته های جلسه شما ، برخی از سایت ها (از جمله سایت های دوست یابی نخبه) بیش از یک سایت دوست یابی کلاسیک هزینه دارند. همچنین این واقعیت را در نظر بگیرید که بسیاری از سایت های دوست یابی نیز ارائه می دهند ویژگی های پرداخت شده (تقویت ، ناشناس ، عقب و غیره) که می تواند به سرعت فاکتور را بالا ببرد.

به طور کلی ، ما سعی خواهیم کرد سایتی را انتخاب کنیم اشتراک بین 20 تا 25 یورو حداکثر در ماه. این یک ارزش خوب برای پول است که به شما امکان می دهد بدون اینکه بیش از حد خود را خراب کنید با مردم ملاقات کنید. برای استفاده بیشتر از ویژگی های خاص که فقط در اشتراک های گران قیمت در دسترس است ، از پرداخت بیشتر 1 یا 2 ماه دریغ نکنید. این می تواند باعث صرفه جویی در وقت شما شود.

بهترین سایت دوست یابی پرداخت می شود ?

از نظر کیفیت و عملکرد, ضرب و شتم ملاقات غیرممکن است ! از زمان راه اندازی آن در سال 2002 ، Meetic توانسته است با ارائه محصولات جدید و نوآوری ، N ° 1 جلسه جدی آنلاین باقی بماند تا سایت همیشه مدرن باشد. به همین دلیل به نظر ما است که بهترین سایت دوست یابی پرداخت کننده است.

علاوه بر این ، با فرمول جدید “رایگان” ، اکنون امکان پذیر است به صورت رایگان در Meetic ثبت نام کنید و بدون پرداخت یک نمایه در آنجا ایجاد کنید. در اینجا همه کارهایی که می توانید در Meetic با یک حساب رایگان انجام دهید وجود دارد:

 • با اعضای پریمیوم بدون محدودیت صحبت کنید
 • یک نمایه کامل ایجاد کنید
 • پروفایل های تک آهنگ های دیگر را ببینید
 • برای شب ها و رویدادهای ملاقات ثبت نام کنید

بهترین سایت دوست یابی برای افراد بالای 50 سال چیست؟ ?

اگر بیش از 50 سال سن دارید و به دنبال یک سایت دوست یابی متخصص در جلسات ارشد هستید ، فقط یک سایت مورد نیاز شما وجود دارد: بیایید فردا بگوییم. از همان خانواده ای که Meetic است, بیایید بگوییم فردا به افراد بالای 50 سال اجازه می دهد برای دیدار و جلسات جدی با افرادی که همان خواسته های شما را به اشتراک می گذارند.

در مورد Meetic ، بیایید بگوییم فردا به شما امکان می دهد به صورت رایگان ثبت نام کنید بدون اینکه حتی مجبور شوید کارت اعتباری خود را وارد کنید. با این 100 ٪ ثبت نام رایگان, شما قادر خواهید بود یک پروفایل ایجاد کنید ، خود را با رابط بصری آشنا کنید و چند ویژگی رایگان را کشف کنید.

شما حتی می توانید بدون محدودیت با اعضای حق بیمه سایت صحبت کنید و بدون نیاز به پرداخت اشتراک !

آیا شما باید یک سایت دوست یابی رایگان یا پرداخت شده را انتخاب کنید ?

برای دیدار آنلاین ، استفاده از یک سایت دوست یابی رایگان وسوسه انگیز است. متأسفانه ، سایت های دوستیابی رایگان این مزیت را دارند … و این همه چیز است. سازندگان این سایت ها وسیله ای برای ارائه یک رابط بصری ، برای ارائه ویژگی های نوآورانه ندارید یا جالب. این سایت ها به طور کلی اساسی هستند و محدود به یک رابط پیام رسانی و پروفایل ساده هستند.

رایگان همچنین به این معنی است که همه می توانند به سرعت برسند و این اغلب در مورد کلاهبرداران که دوست دارند از سایت های دوست یابی رایگان برای بازیابی اطلاعات شخصی از کاربران استفاده کنند. و بدون اعتدال برای ممنوعیت یا تمیز کردن آنها, این کلاهبرداران متلاشی می شوند و تجربه را خراب می کنند و جلسات را دشوار می کند.

ما یک سایت دوست یابی را با یک مدل Freemium ترجیح خواهیم داد, همانطور که مورد Meteric است یا بیایید فردا بگوییم به عنوان مثال. یک سایت دوست یابی با یک مدل Freemium به شما امکان می دهد به صورت رایگان ثبت نام کنید و از برخی از ویژگی ها بدون پرداخت استفاده کنید (به ویژه با اعضای حق بیمه برای Meetic بحث کنید).

یک سایت دوست یابی با یک مدل freemium به شما امکان می دهد خود را با سایت آشنا کنید قبل از اینکه شما برای باز کردن قفل تمام امکانات سایت مشترک شوید. یک سازش خوب که به شما امکان می دهد بدون نیاز به عبور از جعبه پرداخت ، سریع نظر دهید.

قابل اطمینان ترین و رایگان ترین سایت دوست یابی است ?

همانطور که در بالا توضیح دادم, توصیه یک سایت دوست یابی رایگان و قابل اعتماد بسیار دشوار است, زیرا سایت های دوست یابی به طور کلی بسیار قابل اعتماد نیستند. یک سایت دوست یابی رایگان که اشتراکی ارائه نمی دهد ، به سادگی راهی برای پرداخت یک تیم اعتدال نخواهد داشت ، که درهای کلاهبرداران را باز می کند.

شما همیشه می توانید امتحان کنید ، اما این کار را با هوشیاری بودن انجام دهید با افرادی که با آنها ارتباط برقرار می کنید و مهمتر از همه اطلاعات مهمی را نشان نمی دهد. البته ، موافقت نمی کنید برای هر چیزی بپردازید.

توصیه های ما هنوز باقی خواهد مانداز سایتهای دوست یابی شناخته شده برای کارآیی آنها استفاده کنید و داشتن یک مدل Freemium همانطور که در مورد Meetic یا Tinder وجود دارد. سطح حفاظت از کاربر و کارآیی برای دیدار با افراد ، ما بهتر از یک سایت دوست یابی با یک مدل Freemium کار نخواهیم کرد.

چه چیزی را باید در یک سایت دوست یابی قرار دهید ?

با این حال ، همه روش خود را برای پر کردن مشخصات خود دارند, پر کردن آن کاملاً مهم است ! نمایه ای که فقط یک عکس دارد و هیچ اطلاعاتی کمتر بازدید یا پیام خواهد داشت. نمایه شما بسیار در یک سایت دوست یابی است. در اینجا چند نکته برای پر کردن صحیح آن آورده شده است:

– عکس ها: عکس ها در یک پروفایل از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. به خصوص عکس اصلی که اولین چیزی است که مردم از شما خواهند دید. اولین مورد باید کامل باشد ، ما یک پرتره با کیفیت خوب انتخاب خواهیم کرد. عکس های دیگر روش خوبی برای نشان دادن سرگرمی های شما یا کارهایی است که دوست دارید در زندگی انجام دهید.

– توضیحات: نیازی به پیچیده بودن نیست ، توضیحات روش خوبی برای انتقال شخصیت شما است. اگر طنز را دوست دارید می توانید چیزی در مورد خود بنویسید که خنده دار است. اگر اشتیاق دارید می توانید به آن مراجعه کنید. توضیحات باید باعث شود شما بخواهید پیام ارسال کنید ، به همین دلیل ما توصیه می کنیم سوالی را به آن اضافه کنید !

– جزئیات کوچک: برخی از سایت های دوست یابی جزئیات کوچکی را برای افزودن به نمایه شما ارائه می دهند. چیزهایی که دوست دارید ، احساسات خود را ، فیلمی که دوستش دارید ، موسیقی که به آن گوش می دهید و غیره … اگر سایت دوست یابی که استفاده می کنید این برچسب های کوچک را ارائه می دهد ، وقت خود را برای پر کردن همه چیز خوب کنید.

اولین پیام برای ارسال به یک سایت دوست یابی ?

شما در نهایت با یک شخص هماهنگ شده اید یا نمایه ای را پیدا کرده اید که به شما علاقه زیادی دارد ، اما نمی دانید اولین پیام برای ارسال به یک سایت دوست یابی ? نکته مهم این است یک ضربه خوب نفس بکشید و از رویکردهای متعارف خودداری کنید و بی علاقه.

برخی از نکات برای ارسال اولین پیام به یک سایت دوست یابی:

 • از کلاسیک خودداری کنید – ” سلام. چطوری ? “، ” دنبال چی میگردی ? “، ” شما زیبا هستی ! “یا هر جمله صفر صفر دیگر
 • کوتاه و مختصر باشید – نیازی به نوشتن آسفالت یا معرفی زندگی شما نیست ، ما ساده و مختصر هستیم !
 • یک پیام شخصی بنویسید – نوشتن یک پیام شخصی به طور قابل توجهی شانس دریافت پاسخ را افزایش می دهد.
 • شیطان در جزئیات است – اگر وقت خود را برای تجزیه و تحلیل پروفایل می گیرید ، می توانید جزئیات جذاب را پیدا کنید که ثابت کند که واقعاً علاقه مند هستید و کسی از سطحی نیست. “من می بینم که شما به لس آنجلس رفتید ، کدام رستوران را توصیه می کنید ? »»
 • پیام دوم ارسال نکنید – اگر شخص به پیام اول شما پاسخ ندهد ، ارسال یک ثانیه لازم نیست. یا او وقتی وقت دارد به شما پاسخ می دهد ، یا شما فقط به سادگی حرکت می کنید.

چگونه بدانیم آیا شخصی در یک سایت دوست یابی ثبت شده است ?

بیشتر سایتهای دوست یابی فیلترهای تحقیقاتی را ارائه می دهند که به شما امکان می دهد روی نام شخصی که مورد علاقه شما است ضربه بزنید.

در صورتی که می خواهید بدانید که آیا شخص خاصی در همان سایت دوست یابی شما ثبت شده است ، فقط باید نام نوار جستجو را تایپ کنید و پروفایل های ارائه شده به شما را ببینید. بدون نوار جستجو ، متأسفانه نمی توان دانست که آیا شخصی در یک سایت دوست یابی ثبت شده است.

چگونه کسی را جدی ملاقات کنیم ?

شما باید بدانید که چگونه وقت بگذارید ! استفاده از یک سایت دوست یابی یک روش عالی برای دیدار با کسی جدی است (به خصوص در سایت هایی مانند Meetic یا بگذارید فردا بگوییم) اما اینها محصولات معجزه آسا نیستند که این کار را برای شما انجام می دهد. ما برای یافتن مروارید نادر باید بحث کنیم و به بسیاری از افراد چیزهای زیادی بدهیم.

توصیه ما این است در شب ها و رویدادهایی که در شهر خود برگزار می شود شرکت کنید توسط سایت دوست یابی که استفاده می کنید. Meetic از شما دعوت می کند تا در شب های رایگان که فعالیت های مختلفی را ارائه می دهند ، ثبت نام کنند. ملاقات با چهره به چهره بسیار ساده تر است ، و این عصرها شما را در مقابل افرادی که در همان دیدگاه شما قرار دارند قرار می دهد.

اگر الزامات خاصی دارید ، یک سایت دوست یابی “نخبه” ممکن است با شما مطابقت داشته باشد. این سایت های گران قیمت شما را با افراد جدی و داشتن وضعیت اجتماعی نسبتاً بالایی در ارتباط قرار می دهند.

در اینجا 5 برنامه برتر دوست یابی مورد علاقه فرانسوی ها وجود دارد

عشق آنلاین یک از پنج فرم زوج از طریق یک برنامه جلسه در فرانسه. “20 دقیقه” 5 برنامه برتر مورد علاقه فرانسوی ها را نشان می دهد تا سعی کنند همسر روح خود یا یک جلسه عصرانه را پیدا کنند

ارسال شده در تاریخ 04/29/23 ساعت 10:02 صبح

 • اشتراک در مسنجر
 • در فیسبوک به اشتراک بگذارید
 • در توییتر به اشتراک بگذارید
 • به اشتراک گذاری در Flipboard
 • در Pinterest به اشتراک بگذارید
 • به اشتراک در LinkedIn
 • چاپ
 • پست الکترونیک
 • ذخیره مقاله

یک زن و شوهر که با طبیعت احاطه شده اند. (نقاشی)

بین برنامه های فرانسوی و دوست یابی مطابقت دارد. امروز ، 22 ٪ از زوج های جدید (که در 12 ماه گذشته آموزش دیده اند) اعلام می کنند که آنها از طریق یک برنامه یا یک سایت دوست یابی شناخته شده اند. Meetic برنامه کاربردی است که در بالای 5 برنامه برتر دوست یابی مورد علاقه فرانسوی ها قرار می گیرد ، طبقه بندی* که توسط برند مورد علاقه فرانسوی ها ایجاد شده است و شما 20 دقیقه شما را آشکار می کند. “دوستیابی” فرانسوی از جلسات غول آمریکایی Tinder جلوتر است. در مرحله سوم تریبون ، برنامه Sweet Fruitz. دو برنامه برتر 5 دوست دیگر خوشحال هستند و نخبگان ملاقات می کنند.

برای کسانی که به تازگی با “تاریخ” ملاقات کرده اند و چه کسی قصد دارد با آن در تعطیلات برود ، ما به شما توصیه می کنیم که این مقاله متاهل ، مزارع و دوستانه را بخوانید … تعطیلات با یک برنامه Tinder ، “می رود یا می شکند »».

در اینجا 5 مارک برتر فناوری پیشرفته فرانسوی ها وجود دارد

03/29/23 | در اینجا 5 مارک برتر مد مورد علاقه فرانسوی ها وجود دارد
04/02/23 | ترک یک روز در اینجا 5 مارک برتر توریستی مورد علاقه فرانسوی ها

03/27/23 | اطلاعات “20 دقیقه” La Laitière ، Lu ، Lindt … در اینجا 30 مارک مورد علاقه فرانسوی ها در سال 2023 وجود دارد