لیزینگ سیتروئن از 127 € در ماه: LOA بدون مشارکت و سیتروئن LLD بدون مشارکت | Autodiscount ، اجاره اتومبیل طولانی مدت – افراد

اجاره طولانی مدت (LLD)

شما می توانید برای افزایش اجاره اول یا اجاره ماهانه ثابت در طول اجاره وسیله نقلیه انتخاب کنید.

لیزینگ سیتروئن در LOA یا LLD از 127 یورو در ماه

پس از پژو و رنو ، در سال 1919 تأسیس شد ، سیتروئن سومین تولید کننده بزرگ خودرو فرانسوی است. مشهور به نوآوری های خود – اولین اتومبیل اروپایی که در سال 1919 به صورت سری با نوع A تولید شد. بدن اول مونوهول با کشش جلو و غیره. -، با این حال سیتروئن داستانی پرطرفدار را می داند. در ورشکستگی در سال 1934 ، ابتدا توسط میشلین خریداری شد ، پس از مشکلات جدید ، در سال 1976 توسط پژو گرفته شد تا گروه PSA را تشکیل دهد. در همین حال ، برند شورونز بسیاری از مدل های برجسته را به بازار عرضه می کند ، که آن را تحسین کنندگان و مشتریان وفادار در سراسر جهان به دست آورد. در میان آنها به ویژه کشش قبل از ذکر شده ، 2 CV ، DS یا SM ، بدون فراموش کردن مدل نوع H ، ون ورق معروف راه راه ساخته شده از سال 1948 تا 1981. هر دو ماشین محبوب ، با 2cv و ماشین روسای جمهور جمهوری ، با DS ، سیتروئن همیشه بین این دو هویت پاره شده است. تا زمان ایجاد در سال 2014 از برند عالی خود ، DS Automobiles ، که از آن زمان استقلال خود را در گروه PSA گرفته است. در سال 2020 ، سیتروئن طیف کاملی از وسایل نقلیه ، از C-1 تا C4 Spacetourer را به بازار عرضه کرد ، که باید به آن چندین وسیله نقلیه ابزار اضافه شود. Autodiscount امکان دستیابی به لیزینگ ، ده ها مدل برند را به مشتریان خود ارائه می دهد.

7 مدل موجود است

اجاره سیتروئن برلینگو

اجاره سیتروئن برلینگو

اجاره سیترون C3

اجاره Citroen C4

لیزینگ Citroen C3 Aircross

لیزینگ Citroen C3 Aircross

لیزینگ Citroen C5 X

لیزینگ Citroen C5 X

لیزینگ Citroen C5 Aircross

لیزینگ Citroen C5 Aircross

لیزینگ Citroen C4 X

لیزینگ Citroen C4 X

به لطف بهبودی ما ، وسیله نقلیه خود را به صورت رایگان منفی می کند

توسط یک متخصص به یاد داشته باشید

لیزینگ ، یک روش ساده برای به دست آوردن سیتروئن

Autodiscount ، نماینده خودرو به مدت بیست سال ، روابط با سیتروئن را دنبال کرده و اعتماد کرده است. این به او اجازه می دهد تا در تمام مدل های این برند تخفیف های راحت به دست آورد ، مدلهایی که منحصراً توسط نمایندگی های فرانسوی تهیه می شوند. این تخفیف های مهم می تواند یک اقتصاد قوی برای خریداران آینده ایجاد کند. با ترکیب این نرخ های ترجیحی و مشخصات لیزینگ ، می توان در شرایط تأمین مالی بسیار جالب ، یک سیتروئن جدید به دست آورد.

انتخاب: به لطف LOA ، یک لیزینگ سیتروئن را خریداری یا تهیه کنید ?

هر روز از سیتروئن استفاده کنید و فقط یک و یک پرداخت ماهانه ساده را برای آن پرداخت کنید. در پایان قرارداد قرارداد اجاره تصمیم بگیرید تا این ماشین را به جای ترمیم آن نگه دارید. این انعطاف پذیری و این امکان تغییر ذهن شما توسط LOA مجاز است ، اجاره با گزینه خرید. قرارداد اجاره اولیه پرداخت پرداخت ماهانه را بر اساس حداکثر مسافت پیموده شده هر سال و همچنین میزان پیشنهاد خرید فراهم می کند. پس از 2 ، 3 یا 4 سال ، بسته به قراردادها ، مستاجر می تواند بین خرید یا بازگشت وسیله نقلیه خود انتخاب کند.

اجاره Citroën در LLD با Autodiscount

در مورد تعمیر و نگهداری یا بیمه وسیله نقلیه خود نگران نباشید و در صورت بروز مشکل در جاده کمک بیشتری نکنید. این همان چیزی است که اجاره طولانی مدت اجازه می دهد (LLD). پرداخت ماهانه ، که مستاجر باید در طی 2 ، 3 یا 4 سال از قرارداد اجاره خود بپردازد ، شامل تمام این عناصر است که معمولاً در هنگام خرید “کلاسیک” وسیله نقلیه پشتیبانی نمی شوند. به این معنا ، LLD زندگی رانندگانی را که بیش از همه می خواهند بتوانند از یک ماشین استفاده کنند ، بدون اینکه صاحب آن باشد ، ساده می کند.

به لطف لیزینگ سیتروئن ، چرخ یک ماشین فرانسوی را بگیرید

راه حل ایده آل برای آزمایش وسیله نقلیه با اعتماد به نفس ، اجاره طولانی مدت نیز به شما امکان می دهد ماشین را مرتباً تغییر دهید. با پیشنهادات لیزینگ ما سیتروئن ، شما یک ماشین فرانسوی را سوار خواهید کرد که بیش از 100 سال است که نوآوری های خود را دنبال می کند. ما از تنوع وسایل نقلیه آن قدردانی می کنیم ، که LLD (یا اجاره طولانی مدت) به شما امکان می دهد بدون داشتن محدودیت های خرید بر شما کنترل کنید. برعکس ، شما می خواهید در حین گسترش خرید خود ، صاحب ماشین شوید ? LOA یا اجاره با گزینه خرید برای شما ساخته شده است !

وسایل نقلیه موجود در Autodiscount چیست.FR برای لیزینگ سیتروئن ?

در Autodiscount ، در لیزینگ سیتروئن تمام وسایل نقلیه پرچمدار این برند را پیدا کنید. از C3 تا C5 ، Spacetourer در Aircross عبور می کند که از طریق برلینگو اساسی عبور می کند ، این وسیله نقلیه بین ماشین و ابزار بسیار عملی است ، پیشنهاد لیزینگ گسترده است و به شما امکان می دهد تا به یک صفحه بزرگ نیازها پاسخ دهید. انتخابی برای یافتن در وسایل نقلیه Neufs Citroën برای فروش و بخشی از دارایی های Autodiscount است. خدمات لیزینگ با فروش وسایل نقلیه جدید و استفاده شده ، برای یک پیشنهاد کامل ماشین همراه است.

مزایای لیزینگ سیتروئن در Autodiscount چیست ?

به لطف یک قرارداد شخصی که به شما امکان می دهد اعتبار خود را به بهترین وجه مدیریت کنید ، از پیشنهادی اقتباس شده با دوره اجاره ، وسیله نقلیه انتخاب شده و مسافت پیموده شده مورد نظر بهره مند شوید. هر ماه ، یک مبلغ ثابت را که شامل گزینه (تعمیر و نگهداری و بیمه) خودرو برای LLD است ، بریزید و از بودجه آسان برای LOA استفاده کنید. به آن کمک و عدم مشارکت در آن اضافه کنید ، اجاره Citroën فقط مزایایی برای ارائه شما دارد ! یک راه حل ساده برای رانندگی با وسیله نقلیه مورد نظر خود با حداکثر آرامش.

اجاره طولانی مدت (LLD)

اگر می خواهید به طور مرتب وسیله نقلیه خود را تغییر دهید ، بدون اینکه نگران شرایط فروش آن باشید ، این راه حل برای شما ساخته شده است !

مسافت پیموده شده

در LLD ، اجاره وسیله نقلیه شما برای مسافت پیموده شده ثابت و مدت زمان مورد نیاز محاسبه می شود. می توانید قرارداد خود را مطابق با نورد واقعی وسیله نقلیه خود تنظیم کنید.

خدمات مرتبط

شما می توانید خدمات اختیاری را با LLD خود مرتبط کنید: بیمه ، ضمانت جدید وسیله نقلیه ، نگهداری ، کمک و نگهداری.

بازگشت وسیله نقلیه شما

در پایان لیزینگ LLD ، شما وسیله نقلیه خود را در نقطه فروش خود بازیابی می کنید و سپس می توانید با عضویت در اجاره جدید ، وسیله نقلیه خود را تمدید کنید.

با یا بدون کمک

اجاره طولانی مدت یا LLD می تواند بدون مشارکت خارج شود.

اگر می خواهید از بازیابی وسیله نقلیه قدیمی خود استفاده کنید ، می تواند به شما امکان دهد اجاره خود را در LLD کاهش دهید.

Stellantis Financial & Services فرمول هایی را که به طور خاص با استفاده از وسیله نقلیه شما سازگار است (تأمین مالی مناسب برای خدمات اختیاری مرتبط: تمدید گارانتی ، نگهداری ، بیمه ، کمک ، تعمیر و نگهداری) توسعه داده است. این بسته های خدماتی را در: Abarth ، Alfa Romeo ، Citroën ، DS ، Fiat ، Jeep ، Maserati ، Opel ، Peugeot کشف کنید.

جزئیات

در LLD ، شما مدت زمان اجاره خود ، بین 24 تا 60 ماه و مسافت پیموده شده سالانه خود را تا 25 انتخاب می کنید.000 کیلومتر ، بسته به نورد شما.

اجاره وسیله نقلیه شما با توجه به مسافت پیموده شده و مدت زمان انتخاب شده مطابق نیاز خود محاسبه می شود.

شما می توانید برای افزایش اجاره اول یا اجاره ماهانه ثابت در طول اجاره وسیله نقلیه انتخاب کنید.

در پایان اجاره ، شما وسیله نقلیه را به نقطه فروش خود بازیابی می کنید و می توانید با عضویت در LLD جدید ، آن را به سادگی تمدید کنید.

اعتباری شما را مرتکب می شود و باید بازپرداخت شود. ظرفیت بازپرداخت خود را قبل از تعهد بررسی کنید.

اجاره طولانی مدت

مرد در نزدیکی New Citroën ë-C4

اجاره طولانی مدت راه حل تأمین مالی خودرو است که از طرف متخصصان به دلیل انعطاف پذیری آن مورد علاقه است.

هادی Woman Place C4

یک راه حل انعطاف پذیر متناسب با نیازهای شما

در قالب پرداخت های ماهانه که از قبل شناخته شده است ، این راه حل تحرک باعث می شود وسایل نقلیه حرفه ای جدید و خدمات خیاطی بدون بسیج پول نقد و بدون نگرانی در مورد فروش مجدد داشته باشید.
هرچه بخش فعالیت شما باشد ، اندازه تجارت ، نیازهای شما و بودجه شما ، اجاره طولانی مدت به شما امکان می دهد پرداخت های ماهانه خود را تنظیم کنید.
شما این انتخاب را دارید:
● مدت زمان شخصی ، از 12 تا 60 ماه,
● مسافت پیموده شده با استفاده شما ، از 20،000 تا 200،000,
● خدمات ، به لطف یک پیشنهاد ساخته شده.
بسته به استفاده مؤثر از وسیله نقلیه شما ، قرارداد شما در هر زمان مدولار است. در پایان آن ، دو گزینه برای شما در دسترس است:
اجاره اجاره خود را در پشت فرمان یک وسیله نقلیه جدید تمدید کنید,
● وسیله نقلیه را بازیابی کنید.

آرم اجاره 2Move Free2Move

Leasys را کشف کنید

شرکت اجاره ای طولانی مدت گروه Stellantis

Leasys از طریق اجاره طولانی مدت نیازهای تحرک شرکت ها را برآورده می کند. شما یک ابزار جدید یا وسیله نقلیه خصوصی اجاره می کنید که با توجه به نیازهای خود امکان تجهیز ، توسعه و تغییر و تحول را دارید: وسایل نقلیه شرکت ، حمل و نقل حرفه ای ..

علاوه بر این ، شما به بسیاری از خدمات مرتبط که زندگی روزمره شما را تسهیل می کند دسترسی دارید.