خرید یک مدل آیفون 13 128 گیگابایتی آبی – اپل (FR) ، آیفون ارزان قیمت 13 – جدید و با استفاده از قیمت کاهش یافته | رکوتن

آیفون 13

از 529 یورو

خرید آیفون 13

آیفون نامربوط خریداری شده در اپل.com قفل شده است. این بدان معنی است که هیچ چیز شما را به یک اپراتور خاص متصل نمی کند یا چندین سال شما را درگیر می کند. شما در انتخاب شبکه و بسته ای که می خواهید آزاد هستید. پس از فعال شدن ، آیفون شما قفل نشده است ، بنابراین می توانید از آن با هر اپراتور که بسته های آیفون را ارائه می دهد استفاده کنید.

آیفون جدید من باز خواهد شد ?

آره. آیفون نامربوط خریداری شده در اپل.com قفل شده است. این بدان معنی است که هیچ چیز شما را به یک اپراتور خاص متصل نمی کند یا چندین سال شما را درگیر می کند. شما در انتخاب راه حلی مناسب برای شما آزاد هستید. پس از فعال شدن ، آیفون شما قفل نشده است ، بنابراین می توانید از آن با هر اپراتور که بسته های آیفون را ارائه می دهد استفاده کنید.

سپس آیفون جدید خود را به راحتی پیکربندی کنید و داده های خود را به آنجا منتقل کنید ?

آره. با iCloud ، مهاجرت تنظیمات ، عکس ها ، برنامه ها و اسناد شما به یک دستگاه جدید بدون کوچکترین مشکل انجام می شود. فقط هنگام پیکربندی دستگاه جدید خود ، به iCloud وصل شوید ، به نسخه پشتیبان تهیه شده از iCloud از دستگاه قبلی خود دسترسی پیدا کنید و همه چیز در چند دقیقه عملیاتی خواهد شد. فضای ذخیره سازی iCloud به اندازه کافی برای تهیه نسخه پشتیبان از آن ندارید ? iCloud تمام فضای موقت مورد نیاز برای ذخیره دستگاه و انتقال تمام داده های خود را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد (به iOS 15 نیاز دارد). شروع سریع به شما امکان می دهد داده ها و محتوای خود را در iPhone جدید خود از نسخه پشتیبان تهیه کنید. برای تلفن های مجهز به iOS 12.4 یا نسخه بعدی ، شروع سریع امکان استفاده از مهاجرت را به شما امکان می دهد تا تمام داده های بی سیم خود را از دستگاه فعلی خود به جدید منتقل کنید. اگر تاکنون از تلفن Android استفاده کرده اید ، ابتدا باید برنامه “مهاجرت به iOS” را بارگیری کرده و فرآیند پیکربندی را در آیفون جدید خود دنبال کنید. برای اطلاع از نحوه انتقال داده های خود به آیفون جدید خود ، به پشتیبانی مراجعه کنید.سیب.com/kb/ht201269.

آیا آیفون من در سطح بین المللی کار می کند ?

همه مدل های آیفون بین المللی هستند ، بنابراین می توانید تقریباً در همه جا از آنها استفاده کنید. چه اشتراک در شبکه GSM یا شبکه CDMA داشته باشید ، می توانید در بیش از 200 کشور یا مناطق جغرافیایی به شبکه های GSM متصل شوید. اگر آیفون خود را از یک اپراتور تلفن همراه خریداری کرده اید ، با آن تماس بگیرید تا بررسی کنید که از بی خانمانی بین المللی بهره مند می شوید. در دسترس بودن داده های 5G و LTE بسته به کشور و مناطق جغرافیایی متفاوت است و بستگی به مراقبت از اپراتورهای برخی از رادیوهای خاص 5G و LTE دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پیشنهادات و قیمت های بین المللی رومینگ ، لطفا با اپراتور خود تماس بگیرید. اطلاعات مربوط به سازگاری آیفون با شبکه های 5G و LTE توسط اپراتور و کشور یا منطقه جغرافیایی

اپراتورهایی که 5G ارائه می دهند چیست ?

iPhone 14 ، iPhone 14 Plus ، iPhone 15 ، iPhone 15 Plus ، iPhone 15 Pro ، iPhone 15 Pro Max ، iPhone 13 و iPhone SE با 5G سازگار است. برای بهره مندی از 5G ، باید آیفون خود را با یک اپراتور ارائه دهید 5G. برخی از اپراتورها همچنین ممکن است به یک بسته 5G یا سیم کارت جدید نیاز داشته باشند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا با اپراتور خود تماس بگیرید. برای اپراتورهای موجود در کشور شما ، اینجا را کلیک کنید.

تجارت اپل چگونه کار می کند ?

با تجارت اپل ، می توانید به راحتی اعتبار خود را برای خرید آیفون بعدی خود بدست آورید. فقط به چند سوال در مورد دستگاه خود پاسخ دهید. بسته به پاسخ شما ، ما مقدار بازیابی دستگاه شما را تخمین می زنیم. اگر چندین بار آیفون جدید خود را پرداخت کنید ، این مقدار به شکل اعتبار فوری اعمال می شود تا پرداخت های ماهانه شما کاهش یابد. اگر همه آنها را به طور همزمان پرداخت کنید ، ما پس از دریافت دستگاه ، روش پرداخت شما را اعتبار می دهیم. اگر دستگاه شما به هیچ اعتبار حقوقی نمی دهد ، ما آن را به صورت رایگان بازیافت می کنیم. هنگامی که تخمین را نشان دادید که ارزش تخمین زده شده را نشان می دهد ، ما یک کیت بازیابی رایگان برای شما ارسال خواهیم کرد. وقتی دستگاهی را که شما به دست گرفته ایم دریافت کرده ایم ، وضعیت آن را بررسی خواهیم کرد و اگر با توضیحات شما مطابقت داشته باشد ، بازیابی شما نهایی می شود. اگر وضعیت دستگاه شما با توضیحی که از آن تهیه کرده اید مطابقت ندارد ، یک نامه الکترونیکی دریافت خواهید کرد که نشان دهنده روش دنبال کردن است. روند بازیابی آنلاین معمولاً 2 تا 3 هفته طول می کشد. درباره تجارت اپل بیشتر بدانید

آنچه با AppleCare گنجانده شده است+ ?

Applecare+ and Applecare+ با پوشش در صورت ضرر یا پرواز ، محصولات بیمه ای هستند که کمک های فنی اولویت دارند و ضمانت مادی شامل تعداد نامحدودی از حوادث مربوط به آسیب های تصادفی است. با توجه به خط مشی بیمه مشترک ، حتی می توانید در صورت ضرر یا سرقت محافظت کنید. گارانتی از تاریخ اشتراک AppleCare اعمال می شود+. درباره AppleCare بیشتر بدانید+

آیا می توانم آیفون خود را برگردانم ?

آره. اگر نظر خود را تغییر دهید و دیگر نمی خواهید آیفون خود را حفظ کنید ، این گزینه را دارید که آن را روشن کنید. آیفون برگشتی باید در شرایط خوبی باشد و در بسته بندی اصلی آن ، با تمام لوازم جانبی ، کتابچه ها و دستورالعمل ها. بازده مشمول شرایط فروش و بازپرداخت اپل است. در مورد بازده ، بازپرداخت و مبادلات اطلاعات بیشتری کسب کنید

به چه آیفون نیاز دارید ?

جدید

از 1،229 یورو

Super Retina XDR Lows Lows Note صفحه نمایش ¹

همیشه صفحه فعال شده

تیتانیوم با شیشه های تنی متری

یک تجربه جادویی در آیفون

تراشه A17 Pro با هسته GPU 6

سیستم عکس طرفدار

هدف اصلی 48 MPX | زاویه فوق العاده بزرگ | عکسبرداری

عکسهای با وضوح فوق العاده بالا
(24 MPX و 48 MPX)

پرتره های نسل جدید با توسعه و کنترل عمق

دامنه بزرگنمایی نوری

SOS اضطراری توسط ماهواره پایین پایین

تشخیص تصادف صفحه پایین ⁴

تا 29 ساعت یادداشت خواندن ویدیویی

مدیریت USB 3 برای نقل و انتقالات تا 20 برابر پاورقی سریعتر

جدید

از 969 یورو

Super Retina XDR Lows Lows Note صفحه نمایش ¹

آلومینیوم با شیشه رنگی در توده

یک تجربه جادویی در آیفون

تراشه بیونیک A16 با هسته GPU 5

دوربین دوتایی پیشرفته

هدف اصلی 48 MPX | زاویه فوق العاده

عکسهای با وضوح فوق العاده بالا
(24 MPX و 48 MPX)

پرتره های نسل جدید با توسعه و کنترل عمق

دامنه بزرگنمایی نوری

SOS اضطراری توسط ماهواره پایین پایین

تشخیص تصادف صفحه پایین ⁴

تا 26 ساعت یادداشت خواندن ویدیویی

مدیریت USB 2

همیشه خیلی با استعداد.

از 869 یورو

Super Retina XDR Lows Lows Note صفحه نمایش ¹

آلومینیوم با پشت شیشه ای

تراشه بیونیک A15
با هسته 5 GPU

دوربین دوتایی

هدف اصلی 12 mpx | زاویه فوق العاده

دامنه بزرگنمایی نوری

SOS اضطراری توسط ماهواره پایین پایین

تشخیص تصادف صفحه پایین ⁴

تا 26 ساعت یادداشت خواندن ویدیویی

مدیریت USB 2

قدرت XL. قیمت است.

از 529 یورو

صفحه شبکیه HD

آلومینیوم و شیشه

تراشه بیونیک A15
با هسته GPU 4

هدف اصلی 12 mpx

دامنه بزرگنمایی نوری

تا ساعت 3 بعد از ظهر یادداشت خواندن ویدیو

مدیریت USB 2

* ارزش تقریبی. این هزینه ها ممکن است از یک دوره به دوره دیگر متفاوت باشد.

آیفون 13: سر داس: 0.98 W/kg ؛ DAS TRONC: 0.99 W/kg ؛ عضو DAS: 2.99 W/kg

DAS (جریان جذب خاص) تلفن های همراه ، حداکثر سطح قرار گرفتن در معرض امواج الکترومغناطیسی ، برای سر ، عضو یا صندوق عقب را تعیین می کند. مقررات فرانسوی مستلزم آن است که DAS از 2 W/kg برای تنه و سر و 4 W/kg برای اعضا تجاوز نکند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد DAS ، به صفحه Apple مراجعه کنید.com/legal/RFExposure.

اطلاعات مربوط به خصوصیات زیست محیطی و ویژگی های محصول موجود در https: // نظارتی.سیب.com/ویژگی های زیست محیطی.

** مقادیر بازیابی بسته به وضعیت ، سال و پیکربندی دستگاهی که در دست گرفته اید ممکن است متفاوت باشد. برای اینکه بتوانید از تخفیف بهره مند شوید و مبلغ انتقال بانکی را دریافت کنید ، باید حداقل 18 سال سن داشته باشید و یک حساب بانکی معتبر در فرانسه داشته باشید. همه دستگاه ها حق تخفیف ندارند. بازیابی رایانه های اداری (قابل حمل نیست) در حال حاضر فقط آنلاین امکان پذیر است. شما می توانید اطلاعات اضافی در مورد دستگاه های واجد شرایط از شرکای بازیابی اپل بدست آورید. اپل این حق را دارد که به هر دلیلی از هر دستگاه خودداری کند یا تعداد دستگاه های گرفته شده را محدود کند. ارزش دستگاه برداشت شده پس از خرید دستگاه جدید اپل و پس از تجزیه و تحلیل دستگاه شما ، که اپل مسئول بازیافت خواهد بود به شما پرداخت می شود. اپل هنگام خرید دستگاه جدید خود تخمین از این ارزش بازیابی را به شما می دهد. این برآورد اپل را درگیر نمی کند و میزان تحویل نهایی را تضمین نمی کند. مقدار تخفیف نهایی پس از تجزیه و تحلیل دستگاه شما در اختیار اپل تعیین می شود. انتقال بانکی به شرط آنکه دستگاه دریافت شده با توضیحات ارائه شده در طول درخواست بازیابی مطابقت داشته باشد ، انجام می شود. این پیشنهاد ممکن است در همه فروشگاه ها در دسترس نباشد. شرایط اضافی ممکن است در فروشگاه های خاص اعمال شود. می توانید اطلاعات اضافی را از شرکای تأیید شده اپل مسئول بازیافت و بازیافت دستگاه های واجد شرایط دریافت کنید. محدودیت ها و محدودیت ها می توانند اعمال شوند.

  1. صفحه نمایش گوشه هایی گرد دارد که از خط ظریف دستگاه پیروی می کنند و بخشی از یک مستطیل استاندارد هستند. اگر این مستطیل را اندازه بگیریم ، صفحه نمایش مورب 6.06 اینچ (15.40 سانتی متر) برای آیفون 14 و آیفون 13 ، 6.12 اینچ (15.54 سانتی متر) برای آیفون 15 و آیفون 15 Pro ، 6.68 اینچ (16.95 سانتی متر) برای آیفون نشان می دهد. 14 به علاوه یا 6.69 اینچ (17 سانتی متر) برای آیفون 15 پلاس و آیفون 15 Pro Max. منطقه نمایش واقعی کمتر است.
  2. فضای موجود پایین تر است و بسته به عوامل زیادی متفاوت است. یک پیکربندی استاندارد تقریباً به 12 تا 17 گیگابایت فضا نیاز دارد ، به خصوص برای ویژگی های جدید iOS 17 و برنامه های اپل که می توانند حذف شوند. این برنامه های اپل تقریباً 4.5 گیگابایت از فضا استفاده می کنند. می توانید آنها را حذف کنید ، سپس با بارگیری آنها از فروشگاه App ، آنها را مجدداً نصب کنید. ظرفیت ذخیره سازی احتمالاً مطابق نسخه نرم افزار ، تنظیمات و مدل آیفون تغییر می کند.
  3. این سرویس به مدت دو سال به صورت رایگان با فعال شدن مدل آیفون 14 یا آیفون 15 درج شده است. کیفیت اتصال و زمان پاسخ بسته به مکان ، پیکربندی سایت و سایر عوامل متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر ، به پشتیبانی مراجعه کنید.سیب.com/fr-fr/ht213885 (در یک پنجره جدید باز می شود)
  4. آیفون 14 ، آیفون 14 Pro ، آیفون 15 و آیفون 15 Pro می توانند یک تصادف جدی رانندگی را تشخیص دهند و با کمک تماس بگیرند. نیاز به اتصال سلول یا تماس های Wi -Fi دارد.
  5. تمام ارقام پیشرفته استقلال به پیکربندی شبکه و بسیاری از عوامل دیگر بستگی دارد. نتایج واقعی احتمالاً متفاوت است. باتری ها تعداد محدودی از چرخه شارژ دارند. در نهایت ممکن است جایگزینی آنها لازم باشد. استقلال و تعداد چرخه بار بسته به استفاده و تنظیمات متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر ، به صفحات www مراجعه کنید.سیب.com/باتری و www.سیب.com/ساعت/باتری.HTML.
  6. کابل USB 3 با سرعت انتقال 10 گیگ بر ثانیه مورد نیاز است.

توجه داشته باشید غذا ◊◊◊ برخی از سود فروش هر (محصول) قرمز برای مبارزه با ایدز به صندوق جهانی اهدا می شود و تأثیر همه گیر Covvi-19 را با (قرمز) کاهش می دهد. برای اطلاعات بیشتر به اپل بروید.com/fr/product-red (در یک پنجره جدید باز می شود) .

◊ Applecare+ تعداد نامحدودی از حوادث مربوط به آسیب های تصادفی را به دلیل دستکاری ضعیف پوشش می دهد. Applecare+ با پوشش در صورت از دست دادن یا پرواز به شما امکان می دهد علاوه بر محافظت از دو حادثه مرتبط با پرواز یا از بین رفتن دستگاه در هر دوره 12 ماه ، از آن بهره مند شوید. هر حادثه مشمول هزینه های اضافی است. جایگزینی در سطح بین المللی دستگاه های گمشده یا سرقت شده در دسترس است و گزینه ها بسته به منطقه جغرافیایی و مدل آیفون ممکن است متفاوت باشد. مالیات می تواند اعمال شود. پوشش در صورت از دست دادن یا سرقت مستلزم آن است که عملکرد مکان در زمان از دست دادن یا سرقت بر روی دستگاه شما فعال شود. عملکرد بومی سازی باید فعال باشد و آیفون شما باید در طول روش ادعای مرتبط با سرقت یا از دست دادن با شناسه اپل شما همراه باشد. غیرفعال سازی عملکرد مکان باعث ایجاد پوشش پرواز و از دست دادن خواهد شد.

service سرویس جایگزینی اکسپرس در چارچوب هزینه های اضافی برای تعویض صفحه یا تعمیر پشت شیشه ای شیشه ای قرار نمی گیرد.

اطلاعات بیشتر در مورد پاداش برای کپی کردن خصوصی در اینجا

اطلاعات مربوط به شاخص تعمیر موجود در https: // نظارتی info.سیب.com/انکار.

ما از مکان شما برای نمایش سریعتر گزینه های تحویل استفاده می کنیم. ما مکان شما را از آدرس IP خود تعیین کرده ایم ، یا شما در طی بازدید قبلی از وب سایت اپل به ما گفتید.

همچنین می توانید در یک فروشگاه اپل یا در یک فروشنده خرید کنید. یا با شماره 0800 046 046 تماس بگیرید .

آیفون 13

با خرید آیفون 13 ارزان قیمت خود را با بهترین فناوری موبایل رفتار کنید تا بدون تأخیر بیشتر در مورد جدید سفارش داده شود. کدام آیفون 13 را انتخاب کنید ? مانند هر مدل جدید ، برند اپل نسخه های مختلفی را به مصرف کنندگان ارائه می دهد. برای این آیفون ، شما بین مدل سطح ورودی ، به علاوه 3 نوع: iPhone 13 Pro ، iPhone 13 Pro Max و iPhone 13 Mini انتخاب خواهید کرد. تفاوت اصلی بین آنها در اندازه صفحه ، یعنی 5.4 اینچ برای مینی ، 6.1 اینچ برای کلاسیک و طرفدار و 6.7 “برای نسخه حداکثر. برای بقیه ، باید بدانید که برند اپل دوباره کارهایی انجام داده است ، به خصوص در کنار پردازنده ، طراحی و کیفیت عکس ها و فیلم ها. شما دوست دارید از آیفون 13 جدید خود استفاده کنید ! انتخاب شما از مدل های مختلف تلفن های هوشمند اپل که هم اکنون برای خرید موجود است ساخته شده است ? تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که به لطف مزایای اختصاصی مشتری ما ، مرجع آیفون 13 خود را با بهترین قیمت سفارش دهید. به عنوان یک کد تبلیغاتی آیفون 13 که در قالب یک کوپن کاهش فوری ظاهر می شود. هنوز هم بهتر است ، خرید شما از iPhone Apple 13 Vert 64 GB ، iPhone 13 Mini Noir 128 GB Double Sim یا iPhone 13 Pro Violet 128 GB 5G پلت فرم تجارت الکترونیکی ما پول شما را به ارمغان می آورد. در Rakuten ، یک بازپرداخت 3 ٪ آیفون 13 به طور خودکار به حساب مشتری شما اعتبار می یابد. برای چند هفته پس از دریافت معتبر ، این بازپرداخت آیفون 13 جدید شما یا آیفون 13 استفاده شده شما بهترین راه برای چند برابر معاملات خوب و معاملات خوب در کلیه محصولات مربوط به تلفن همراه است (AirPods ، شارژر القایی ، باتری خارجی ، پوسته محافظ و پوشش. ) مانند کل سایت بازرگان ما. از این فرصت استفاده کنید تا تا حد ممکن پول پس انداز کنید !

در دستور کار خود: از 26 سپتامبر تا 2 اکتبر 2023 ، شما با آیفون 13 فرانسه در سایت ما قرار ملاقات دارید. تبلیغات و تخفیف ها در بسیاری از منابع در این روزهای فرانسه آیفون 13 در انتظار شما هستند. فرصتی برای خوشحال کردن خود در حالی که فقط با چند کلیک پس انداز بسیار خوبی انجام می دهید. از آن استفاده کنید !