13 بهترین بازی رایگان اندرویدی در سال 2023 ، بهترین بازی های موبایل سال 2022 – Millenium

بهترین بازی های موبایل سال 2022

با این حال ، بازی برای لحظه ای پایان ندارد ، زیرا مرتباً فصل های جدیدی را دریافت می کند. بنابراین به اندازه کافی برای بازی و تفریح ​​وجود دارد.

13 بهترین بازی رایگان اندرویدی در سال 2023

Android برخی از بهترین بازی های رایگان ، همه سیستم عامل ها را ارائه می دهد. بیایید نگاهی به لیست بیندازیم و ببینیم آیا می توانیم به شما در انتخاب بهترین کمک کنیم.

این بازی ها جذاب هستند و 43 ٪ از استفاده کلی از تلفن های هوشمند را نشان می دهند. علاوه بر این ، 78 ٪ از این بازیکنان کاربران اندرویدی هستند. بنابراین کاملاً واضح است که اندروید برخی از بهترین بازی های موجود در بازار را ارائه می دهد.

اما به این موضوع نپردازید و مستقیماً به بهترین بازی های رایگان Android بروید.

این لیست به ترتیب خاصی طبقه بندی نمی شود و مبتنی بر یک ژانر خاص نیست. این بازی های رایگان است ، اما می تواند باعث خرید برنامه های درون برنامه ای شود.

ادیسه آلتو

اگر برای استراحت بازی می کنید ، کاملاً باید آلتو ادیسه را بازی کنید. موسیقی پس زمینه فوق العاده و گرافیک جذاب باعث آرامش ترین بازیکن می شود.

ویدیو یوتیوب

در بالای کوه ، شما شروع به ضربه زدن به شیب روی تخته ماسه خود ، ساختن تلنگر ، جمع آوری قطعات و تبدیل آلتو ادیسه به یک تماشای برای دیدن.

شما خود را با دقت در هر سطح پیروز می کنید و در عین حال به موانعی مانند سنگ ، آتش و غیره توجه می کنید.

چندین شخصیت در شخص اول وجود دارد که می توانید با پیشرفت باز شوید. علاوه بر این ، شما می توانید ظرفیت های خود را با خرید سکه در بازی بهبود بخشید.

در پایان ، با بیش از 10 میلیون بارگیری و 241،000 یادداشت 4.5 ، دلیل کمی برای از دست دادن ادیسه آلتو وجود دارد.

DREADROCK DUNGEONS

برادر شما ، مقام منتخب ، برای کشتن پادشاه مرده در کوه Dreadrock رفت. احساسات بر عقل تقدم کرده است ، و شما تصمیم گرفتید که آن را دنبال کنید تا آن را پیدا کنید.

این بازی رایگان Android ، Dungeonsde Dreadrock ، داستانی از 100 سطح است که برای پیدا کردن برادر کوچک خود باید شجاع باشید.

ویدیو یوتیوب

این یک معما و یک عمل کوچک در یک بازی واحد است. این تریلر ممکن است آسان به نظر برسد ، اما تنها یک لحظه سهل انگاری شما را وادار می کند تا دوباره سطح را شروع کنید.

از ابتدا ، این یک بازی دشوار است ، و شما باید در هنگام پیشروی در سیاه چال ها ، تعداد بیشماری را بمیرد.

ستارگان نزاع

Brawl Stars یک بازی چند نفره در 3 برابر 3 است که می تواند با دوستان یا انفرادی بازی شود.

ویدیو یوتیوب

Brawl Stars یک بازی بسیار سریع را ارائه می دهد که به سختی به شما امکان نفس می کشد. رویدادهای ویژه یک تن از اشیاء رایگان ارائه می دهند ، و این امکان را فراهم می کند که در غیر این صورت پرداخت می شود.

این بازی دارای حالت های زیادی از جمله حالت چند نفره ، حالت بقا ، حالت اصلی و غیره است. سرانجام ، این بازی 100 میلیون بارگیری توسط توسعه دهنده بسیار محبوب Supercell ، نویسنده Clash of Clans ، Clash Royale و Boom Beach ارائه می شود.

موج سواران مترو

بعید است که شما هرگز از گشت و گذار مترو نشنیده باشید.

هیچ ! ممکن است یک بازی استثنایی را که بیش از یک میلیارد بار بارگیری شده است از دست ندهید.

ویدیو یوتیوب

Subway Surfers یک بازی مسابقه ای بی پایان است که در آن شما باید از قطارها پرش کنید ، قطعات را انتخاب کنید و سعی کنید از بازرس پلیس که دائماً شما را دنبال می کند فرار کنید.

شما به طور معمول در یک مترو سه راه با قطارهای طرف دیگر اجرا می کنید تا شما را خرد کند. سرعت مسابقه به تدریج در حال افزایش است ، که باعث جلوگیری از جلوگیری از اجتناب می شود.

به سادگی چشمان خود را در زمان اشتباه چشمک بزنید می تواند شما را به صفر برگرداند. سرانجام ، آن را امتحان کنید و خواهید فهمید که چرا این بازی رایگان Android در همه جا قدردانی می شود.

Legends Runeterra

Legends Derneterra یک بازی استراتژی کارت است که برای موفقیت به مهارت های سطح بالا و شانس نیاز دارد.

ویدیو یوتیوب

شما با قهرمانان ، جادوها و متحدین به دست آمده در مناطق مختلف Runeterra بازی می کنید.

اما همه چیز به خلاقیت شما نشان می دهد. کاربران فروشگاه بازی این بازی را “غیرقابل پیش بینی” توصیف می کنند ، که یک اکوسیستم را که در آن برای پیروزی پرداخت می کنیم تشویق نمی کند.

علاوه بر این ، پایگاه کاربر پر از ستایش برای تصاویر و انیمیشن ها است.

پس برو ، آن را امتحان کن !

پوکمون برو

Pokémon Go بازی دیگری است که نیازی به ارائه ندارد. بر اساس واقعیت افزوده ، او می خواهد در دنیای واقعی حرکاتی را برای گرفتن پوکمون انجام دهد.

ویدیو یوتیوب

شما آواتار خود را سفارشی می کنید و از مکان فیزیکی خود شروع می کنید. چشمان خود را روی صفحه نگه دارید ، و Pokémons را در آنجا پنهان خواهید کرد ، گویی که واقعاً در محیط شما حضور داشتند.

بازی برای کشف و گرفتن این موجودات برای تبدیل شدن به استاد پوکمونز (در زندگی واقعی) است.

با این حال ، انتظار گرافیک فوق العاده ای را ندارید. بازی هنگام بازی با دوربین تلفن هوشمند سرگرم کننده تر است. بنابراین مکان های واقعی را روی صفحه نمایش تلفن هوشمند خود خواهید دید که پوکمون در انتظار گرفتار شدن است.

سرانجام ، این بازی برای طرفداران بی قید و شرط Pokémon مناسب تر است. و فراموش نکنید که وقتی Pokémon مورد علاقه خود را شکار می کنید در یک مکان امن بمانید.

جنگ قبایل

Clash of Clans با جنگهای قبیله خود جذابیت اجتماعی بسیار خوبی دارد. این یک بازی بسیار قدردانی است که تعداد بارگیری آنها بیش از 500 میلیون است.

ویدیو یوتیوب

در حالی که هوش مصنوعی حرکات جنگی را مدیریت می کند ، به شما این است که مسئولیت رهبر استراتژیک روستای شما است. روستاها را از A تا Z ، از جمله دفاع و زیرساخت های جهانی ، برای تسلط بر جنگ های قبیله ای بسازید.

سرگرم کننده ترین این است که به سایر قبیله ها بپیوندید تا اتحاد و حمله به سایر بازیکنان در سراسر جهان به وجود بیایند. و مراقب باشید ، سایر بازیکنان نیز می توانند حمله کنند ، حتی وقتی در بازی نیستید. با این حال ، مشاهده بازیابی فیلم برای تقویت دفاع امکان پذیر است.

سرانجام ، این ممکن است بازی ایده آل برای کشتن زمان در یک آخر هفته آرام باشد.

ضربه هانیتین

پیدا کردن یک بازی ماجراجویی دنیای باز که شایسته علاقه به فضای کاهش یافته تلفن هوشمند است دشوار است. اما اگر آماده جنگ هستید ، Impact Genshin کاملاً مناسب شما خواهد بود.

ویدیو یوتیوب

این یک بازی بازی رایگان بازی است ، که در چندین سیستم عامل موجود است. اما زیباترین این است که نسخه Android (و iOS) چیز زیادی را از دست نداده است و تجربه بازی مناسبی را ارائه می دهد.

این فتنه با دو خارجی که از زمان فضا در دنیای Teyvat استفاده می شوند ، آغاز می شود. ناگهان ، یک الهه وارد می شود ، می جنگد و یکی از آنها را به نام “اصول آسمانی” زندانی می کند.

به عنوان یک فرد آزاد ، شما برای آزادی برادر یا خواهر خود می جنگید.

با این حال ، بازی برای لحظه ای پایان ندارد ، زیرا مرتباً فصل های جدیدی را دریافت می کند. بنابراین به اندازه کافی برای بازی و تفریح ​​وجود دارد.

و از آنجا که این بازی رایگان است ، حرکت به جلو بدون پرداخت یک بار یا زمان دیگری دشوار است. در این حالت ، می توانید برای تسکین شما با این راهنمای کدهای انجمن تأثیر Genshin مشورت کنید.

افسانه های آسفالت 9

شما یک فشار آدرنالین فوری می خواهید ? لگ های آسفالت 9 را امتحان کنید. ساده است: جانور مورد علاقه خود را انتخاب کنید ، به آن طعم دهید و آدامس را شروع کنید.

ویدیو یوتیوب

شما می توانید به لطف حالت مسابقه چند نفره ، دیگر دونده های دنیای واقعی را به چالش بکشید یا به چالش بکشید.

این بازی همچنین جوامع شخصی را برای خرید ارائه می دهد ، به این معنی که می توانید از دوستان خود بخواهید تلفن هوشمند خود را برای شرکت در این بازی مسابقه بگیرند.

اولین سرباز (FFVII)

اولین سرباز نسخه Final Fantasy ژانر Battle Royale است.

ویدیو یوتیوب

دو سبک جنگی وجود دارد – جنگجو یا جادوگر – که با آنها دشمنان خود را به عنوان آخرین جایگاه خود فریب می دهید. یکی یا دیگری می تواند رویکرد تهاجمی را با شمشیرها و هر چیز دیگری انتخاب کند یا طلسم هایی را پرتاب کند تا دیگران رنج بکشند تا زمان مرده.

در پایان ، این اولین بازی تیراندازی Pubg و Fortnite First -Person اقدامات زیادی را ارائه می دهد اگر بتوانید همه اینها را در فضای کاهش یافته تلفن هوشمند خود مدیریت کنید.

با این حال ، اگر این سبک بازی را دوست دارید ، یک عنوان جذابیت از وظیفه نیز وجود دارد که یک نبرد سلطنتی مشابه را با امکان تدوین یک استراتژی بازی با کار تیمی ارائه می دهد.

Arena Shadow Combat Arena

Shadow Combat Arena تعداد زیادی از هواداران را دارد که بازیکنان مقابل بازیکن را دوست دارند (PVP). با آرنا ، این یک ترکیب استراتژیک از صبر ، مهارت و زمان است که می تواند راه پیروزی را باز کند.

ویدیو یوتیوب

این بازی گرافیک و شخصیت های جذاب با سلاح های مجزا و سبک های جنگی را ارائه می دهد.

شما می توانید برای پیشرفت یا روبرو شدن با بازیکنان واقعی ، که بدون شک هیجان انگیزترین قسمت بازی است ، با هوش مصنوعی بجنگید.

و همانطور که در بیشتر بازی های رایگان بازی ، صرف پول واقعی کار را آسانتر می کند. با این حال ، این وظیفه شماست که بدون پرداخت یک پنی از خود فراتر رفته و تسلط داشته باشید.

فوتبال فیفا

هیچ فرصتی وجود ندارد که ما این بازی برجسته را در این لیست فراموش کرده ایم. FIFA Soccer بهترین بازی رایگان Android است اگر دوست دارید – حدس زده اید – فوتبال.

ویدیو یوتیوب

اگر فیفا همیشه موفقیتی داشته باشد ، حالت چند نفره برای او به روزرسانی مورد نیاز خود را به ارمغان آورده است. علاوه بر این ، تعداد زیادی از ویژگی های جدید مانند جایگزینی ، استقامت نامحدود ، حرکات مهارت و غیره وجود دارد. که به این بازی موقعیتی نسبتاً کاملی در ژانر ورزشی می دهد.

به طور کلی ، این یک پیشرفت بزرگ در مقایسه با عناوین قبلی FIFA است و واقعاً ارزش آن را دارد که آن را امتحان کنید.

دوست من پدرو

پدرو (موز) دوست شما است که همسر و فرزندانش ربوده شده اند. اکنون این وظیفه شماست که با انجام حرکات شایسته ماتریس ، به او انتقام بگیرد.

ویدیو یوتیوب

دوست من پدرو یک بازی سرگرم کننده و جالب از 37 سطح برای پوشاندن پابرهنه ، موتور سیکلت و اسکیت است.

این یک بازی بسیار سرگرم کننده با موتور فیزیکی آسان است. این امکان را به شما می دهد تا در حالی که در هوا هستید دشمنان را شلیک کنید و از طریق معماهای سرگرم کننده اما دشوار راه خود را انجام دهید.

نسخه ای با پشتیبانی تبلیغاتی وجود دارد ، اما شما همچنین می توانید بدون تبلیغات بروید تا از یک گیم پلی بدون وقفه و یک حالت اضافی “Rush” استفاده کنید.

نتیجه

در اینجا برخی از بهترین بازی هایی که می توانید امتحان کنید وجود دارد.

اما صبر کن. آیا می دانید با بازی می توانید پول واقعی کسب کنید ? این بازی های رمزنگاری را امتحان کنید و دریابید که با بازی کردن چقدر آسان (و خطرناک) است.

اگر دوست دارید روی یک صفحه بزرگتر مانند تلویزیون خود بازی کنید ، می توانید از این برنامه های آینه صفحه استفاده کنید.

هیتش به عنوان ویراستار اصلی در Geekflare فعالیت می کند و به امنیت سایبری ، بهره وری ، بازی ها و بازاریابی علاقه مند است. او همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی حمل و نقل است. اوقات فراغت او عمدتاً با پسرش ، خواندن یا طولانی شدن صرف می شود. بیشتر بدانید

بهترین بازی های اندرویدی رایگان

 1. ادیسه آلتو
 2. DREADROCK DUNGEONS
 3. ستارگان نزاع
 4. موج سواران مترو
 5. Legends Runeterra
 6. پوکمون برو
 7. جنگ قبایل
 8. ضربه هانیتین
 9. افسانه های آسفالت 9
 10. اولین سرباز (FFVII)
 11. Arena Shadow Combat Arena
 12. فوتبال فیفا
 13. دوست من پدرو

بهترین بازی های موبایل سال 2022

سال 2022 از نظر مسافرتی برای گفتن کمترین چیزها پر شده است ، و بازی های موبایل پیشی نمی گیرند. در انتظار 2023 ، که این نیز نوید تولید می کند ، در اینجا انتخاب کوچکی از بهترین بازی های موبایل سال وجود دارد.

از جمله بازی های موبایل منتشر شده در سال جاری ، پنج نفر برای انتخاب شدند جوایز بازی 2022. اگر ما انتخاب کرده ایم که ذکر نکنیم تأثیر ژنشین, که به طور جدی در سال 2022 منتشر نشده است ، ما با این وجود لیست کوچکی از بهترین عناوین موبایل را جمع آوری کرده ایم. در برنامه: نامزدهای جوایز بازی ها و چند بازی کوچک که شایسته جای آنها در تریبون هستند.

در میان نامزدهای جوایز بازی 2022:

هزاره

اسنپ ​​مارول

برنده بزرگ در رده “بهترین بازی موبایل” جوایز بازی 2022 – برای بزرگترین تعجب بازیکنانی که انتظار داشتند چه چیزی را انتظار داشته باشند تأثیر ژنشین پیروز می شود ، Marvel Snap یک افزودنی عالی برای خانواده بزرگ بازی های موبایل است.

TCG با نرخ بسیار پایدار که به شما امکان می دهد جالبترین قهرمانان و شخصیت های Marvel Universe را جمع کنید ، Marvel Snap موفقیت خود را در قالب بازی فوق العاده سریع, به سیستم تطابق کارآمد که به شما امکان می دهد قطعات را بدون تأخیر و آن زنجیر کنید جهت هنری موفق.

Marvel Snap در بازی رایگان در Android ، iOS و Windows در دسترس است.

افسانه های اوج

آزاد شد مه 2022, نسخه موبایلافسانه های اوج, اگرچه با همتای و کنسول PC آن متفاوت است ، اما از نظر گیم پلی و گرافیک به خوبی بهینه شده است. توسعه دهندگان مرتباً به روزرسانی هایی را برای اضافه کردن محتوای و رویدادهای اضافی ارائه می دهند.

Apex Legends Mobile البته الگوی اقتصادی همسالان خود را نگه می دارد و با وجود یک پایگاه رایگان برای بازی ، محتوای پرداختی را ارائه می دهد. بازی در Android و iOS در دسترس است.

دیالو جاودانگ

اولین بازی موبایل کولاک هنگام آزاد شدن در مورد آزاد شدن وی صحبت نشده است. اگر جنبه اقتصادی فاجعه بار را کنار بگذاریم – که لزوماً آسان نیست ، ما موافق هستیم -, دیالو جاودانگ یک بازی موبایل محکم است. بازی در صفحه لمسی بسیار زیبا و سرگرم کننده ، ما نمی ترسیم بگوییم (خوب اگر کمی موافق باشد) که این یک بندر موفق از حق رای دادن Diablo در موبایل است.

Diablo Immortal به صورت رایگان در Android و iOS در دسترس است.

برج فانتزی

اگر برج فانتزی بسیار شبیه به تأثیر انسان است ، او هنوز هم با بازی Miyoho در چندین نقطه متفاوت است. از نظر گیم پلی ، به ویژه ، شما فقط می توانید تجسم کنیدیک شخصیت واحد که 3 سلاح دارد با چندین سکته مغزی و حملات مختلف. علاوه بر اینجنبه چند نفره بسیار بیشتر ارائه شده است که در تأثیر انسان ، که برای یک بازی ژانر ناچیز نیست.

اگر رویای یک MMO جامد را در تلفن همراه دارید ، دیگر به نظر نرسید. مراقب باشید ، برج فانتزی می تواند در طبل ها کاملاً حریص باشد.

دیگران

 • Desta: خاطرات بین (iOS ، Android) یکی از عناوینی است که توسط Netflix امسال منتشر شده است. بازی استراتژی Snogelike ، Desta همچنین یک تجربه روایت عالی است که در لمس شما نخواهد بود.
 • Dicey Dungeons (iOS ، Android) (اگر RNG شما را نمی ترساند ، ساعت های فریبنده را به شما پیشنهاد می دهد. بازی ساخت و ساز Rogulike Deck ، شما می توانید شش شخصیت مختلف را با مهارت های منحصر به فرد تجسم کنید.
 • قطار هیولا (iOS ، Android) همچنین یک بازی deckbuilding با عناصر Ruguelike است. کاملاً شبیه S بسیار عالی استاسپایر را دراز بکشید, دعوا در سه طبقه به طور همزمان برگزار می شود ، که باعث می شود گیم پلی شدید و جذاب باشد.
 • گذشته در داخل (iOS ، Android) یک بازی چند نفره پوززر در جهان از سری فوق العاده Rusty Lake است. اگر پازل ها و جوهای گلوکوس را به خواست خود دوست دارید ، با عجله بر روی این سری از بازی ها که استثنایی است (توجه داشته باشید که سایر بازی های این سریال انفرادی هستند).

Capcom به پایان رسید: پس از کنسول های قابل حمل ، MH در موبایل برنامه ریزی شده است. استودیوی Timi از Tencent به مناسبت انتخاب شد ، که دلایل خوبی برای نگرانی دارد ، زیرا وی مسئول Pokémon Unite است ، و این در اینجا متوقف نمی شود.

نویسنده و ویراستار آزاد برای Millenium fr & Us – عاشق و علاقه مندان به وحشت.

20:30 پس از 13 سال انتظار ، این استاد وحشت با یک سری کاملاً جدید 20:00 یکی از محبوب ترین خوانندگان جهان می تواند فیلمی را با کارگردان باربی 19:45 Hollow Knight تهیه کند: Silksong او را بدست می آورد پیش بینی شده ترین مکان بازی در Steam پس از این عنوان بخار فوق العاده با ارزش از بازیکنان در ساعت 19:30 یکی از بزرگترین پخش کننده های جهان ، داستان Twitch را در ژوئیه گذشته نشان داد ، اما رکورد او باید حتی چشمگیرتر بود 19:15 Evolution EA FC 24: بهترین کارت ها و چگونگی بهبود آنها در ساعت 19 بود “من مسلح هستم” ، وقتی الون مسک خیلی دور می شود تا در سایبرپانک 2077 18: 48 LOL به نفع خود برسد: بازیکنان نمی فهمند که چرا بازی های Riot هنوز هم وجود دارد این ویژگی را در مورد پوسته های 18:00 Baldur’s Gate 3 نصب نکرده است: “من زودتر آن را دوست داشتم” ،پس از گذشت بیش از 100 ساعت ، او اسرار درباره بازی ای که حتی شناسایی نکرده بود یاد گرفت. 16:36 Cyberpunk 2077: How to Lucy D’Edgerunner در بازی ? 15:32 Multiplayer Cyberpunk 2077: نحوه بازی در تعاونی ?

Android و iOS (iPhone): 10 بهترین بازی رایگان

چه در فروشگاه Play (Google) و چه در فروشگاه App (Apple) ، بازی های ویدیویی رایگان بیشتر و متنوع تر هستند. برخی برای همه وجود دارد. اما چگونه می توانید در مقابل چنین کاتالوگ های گسترده ای انتخاب کنید ? برای کمک به شما ، ما بهترین بازی ها را برای Android و iPhone در زیر انتخاب کرده ایم. شما لزوماً خوشبختی خود را بدون خرج کردن یک پنی در این مقاله پیدا خواهید کرد.

در بازی های ویدیویی برای تلفن های هوشمند از دهه 90 مسیری طولانی را طی کرده اند. معروف مار در سال 1997 در نوکیا در پرندگان عصبانی در سالهای 2010 تا زمان سازگاری با تلفن های هوشمند پره در دهه 2020 ، بازی های موبایل همچنان خود را تجدید می کنند.

تصویر 1: Android و iOS (iPhone): 10 بهترین بازی برتر رایگان

بازی های ویدیویی هرگز اینقدر ساده نبوده است. به غیر از خود تلفن هوشمند ، نیازی به خرید تجهیزات خاص نیست و لازم نیست مهارت های خاصی برای شروع کار داشته باشید. با وجود حضور تقریباً سیستماتیک ریزشهای ریز, این رویکرد ساده و غالباً رایگان است ، زیرا بسیاری از بازی های ویدیویی موبایل در ابتدا قابل بارگیری و قابل پخش هستند بدون پرداخت پنی.

اگر به دنبال آن هستید بازی های موبایل برای آیفون یا تلفن هوشمند اندرویدی شما, در اینجا انتخاب غیر اکتشافی ما از بهترین بازی های موجود برای بارگیری رایگان است. توجه داشته باشید که ما بازی های موبایل را شامل نمی شویم که فقط شروع بازی را به صورت رایگان ارائه می دهند ، مانند عالی زیرزمین, مثلا. به همین ترتیب ، ما بازی های رایگان را به یک فروشگاه برنامه اضافه نکرده ایم ، اما از طرف دیگر پرداخت شده است ، مانند خیلی خوب ادیسه آلتو.

انتخاب ما از 10 بهترین بازی موبایل رایگان در سال 2022:

 • آسمان: کودکان نور
 • تلفن همراه Call of Duty
 • در بین ما!
 • League of Legends: Wild Rift
 • افسانه های اوج
 • پوکمون برو
 • ستارگان نزاع
 • تأثیر ژنشین
 • ترک چیز بی اهمیت
 • Candy Crush Saga

1. آسمان: کودکان نور

آسمان: کودکان نور یک بازی نقش بازی است که توسط سازندگان عالی طراحی شده است گل وت روز, در Android و iOS به صورت رایگان در دسترس است. همچنین روز دقیقا, آسمان مهمتر از همه یک بازی بعد اجتماعی است. این بازی ایده آل است اگر به دنبال یک ماجراجویی رویایی هستید ، چه هوشمند ، سرگرم کننده و چه آرامش بخش.

کودکان آسمان از نور

با قایقرانی در آسمان ، با سایر بازیکنانی که می توانید با آنها پیوند دهید و با استفاده از عبارات ، حرکات و نگرش ها با آنها ارتباط برقرار کنید ، با پیشرفت در تاریخ با آنها ارتباط برقرار می کنید. با این حال ، بازی انفرادی قابل پخش ، اکتشاف و کمک های متقابل بین بازیکنان را برای تسهیل وضوح معماها و معماها تشویق می کند. ما استفاده از کلاه ایمنی یا هدفون را توصیه می کنیم تا از تجربه صوتی که توسط بازی ارائه می شود ، و همچنین یک کنترلر – در صورت امکان برای تسهیل سفر – از آن استفاده کنید.

نظر کارمندان سرمقاله :: آسمان Nugget کوچک مورد علاقه ما باقی مانده است ، بازی ویدیویی موبایل که بیشتر از آن قدردانی می کنیم ، همان چیزی که بیشترین بازگردانده شده است. ذن ، آرامش بخش ، متفاوت ، یک ماجراجویی رویایی ، اصلی و متحرک را ارائه می دهد. ما فقط ممکن است بتوانیم او را مقصر بدانیم که جهان های مختلفی به اندازه کافی وجود ندارد. توجه داشته باشید که با امکان یافتن نسخه پشتیبان از آن در Nintendo Switch نیز موجود است.

دانلود Sky: Light Children (Android و iOS)

2. تلفن همراه Call of Duty

تیراندازی بازی ها و تلفن های هوشمند ، کمی پیچیده است. با استفاده از صفحه نمایش ، جابجایی ، چرخش ، هدف ، شلیک و غیره آسان نیست. هنوز, تلفن همراه Call of Duty با یک گیم پلی که پویا ، تسلط و کامل است ، موفق به اغوا کردن ما شده است. علی رغم میلیون ها دستگاه ریزگردی خود ، بدون پرداخت یک پنی ، می توان آن را بازی کرد.

تلفن همراه Call of Duty

نظر کارمندان سرمقاله : اگر از FPS قدردانی می کنید و حتی اگر طرفدار حق رای دادن نیستید ، ضروری است, تلفن همراه Call of Duty بازی تیراندازی باقی خواهد ماند که بیشتر ما را مشخص کرده است. کنترل ها عالی هستند ، احساس موفقیت در تیراندازی و بازی ها به سرعت در ارتباط هستند. به طور کلی ، تمایل به بازگشت تقریباً روزانه ما را تحت فشار قرار داد تا آن را در صدر این رده بندی قرار دهیم پره, که دیگر در فروشگاه App موجود نیست.

بارگیری Call of Duty Mobile (Android و iOS)

در مورد همین موضوع بخوانید: Call of Duty Mobile: 5 کنترل کننده Touch Android برای بهبود مهارت خود

3. در بین ما

برای افراد ناآگاه ، بازی شما را در تیمی 4 تا 15 نفر ، در یک فضاپیما قرار می دهد. در میان شما ، یک یا چند بازیکن مجری هستند که به دنبال از بین بردن شما هستند. هم تیمی های شما یکی یکی سقوط خواهند کرد و هر زمان که رأی داده شود تا دریابید که قاتل کیست ، شما باید شخصی را تعیین کنید. اگر شخصی باشد ” سر »، تعیین شده (حتی به اشتباه) ، آن را از بین می برد. هدف اگر شما ناپسند نیستید: زنده بمانید. هدف اگر شما محاصره هستید: همه را بکشید ، بدون اینکه متوجه شوید ، البته.

در بین ما!

نظر کارمندان سرمقاله : حتی اگر اعتیاد به مواد مخدره کم و بیش عواقب آن باشد, در بین ما برای ما یکی از بهترین بازی ها بمانید. برای اصالت خود در حال حاضر ، اما همچنین برای گیم پلی آن. طرف سرگرم کننده آن با چند نفر نیز غیرقابل انکار است ، به خصوص در مورد دوستان. همچنین توجه داشته باشید که در تلفن های هوشمند رایگان است.

در میان ما بارگیری کنید! (Android و iOS)

4. League of Legends: Wild Rift

بازی های شورش ، غیرقابل توقف ? پس از انتشار سریال عالی قوس دار در Netflix (به نظر ما مراجعه کنید) ، استودیو رونمایی کرده است شکاف, نوعی مینی لول ، اما برای موبایل. این بازی یک گیم پلی شبیه به بزرگان خود را ارائه می دهد ، یعنی می گویند دو تیم از 5 بازیکن که در یک نقشه مربع از 3 خط رقابت می کنند ، با هدف پاشیدن پایگاه دشمن. زمان بازی کمتر و کارت کوچکتر از رایانه شخصی است ، اما تجربه کوتاه نمی شود. بیش از 40 قهرمان برای جمع آوری و بازی ، مانند Yasuo ، Ahri و غیره هستند.

League of Legends: Wild Rift

نظر کارمندان سرمقاله : MOBA کمی شبیه به نبرد رویال است ، این چیزی نیست که از دست رفته است. با این اوصاف, شکاف یک بازی استراتژی 5 در برابر 5 -Against است. آنچه قابل توجه است این است که پرداخت یک بار اجباری برای پیروزی نیست ، زیرا کل کاملاً متعادل است. گیم پلی جذاب است ، گرافیک بسیار زیبا است و ما به سرعت خودمان را دوباره می بینیم که قسمت جدیدی را دوباره راه اندازی می کنیم. مبتدیان هم از آنجا که بسیاری از آموزش ها برای کمک به آنها در شروع کار وجود دارند ، پیشی نمی گیرند. در اولین برنامه پرتاب برای راه اندازی آن به WiFi ، زیرا بازی چندین گیگابایت داده را بارگیری می کند.

بارگیری League of Legends: Wild Rift (Android و iOS)

5. افسانه های اوج

اگر دوست دارید بازی های Battle Royale در La Fortnite ، افسانه های Apex را دوست داشته باشید. قهرمان افسانه ای خود را با توجه به ویژگی های آن انتخاب کنید و به عرصه ای بروید که در آن باید با سایر بازیکنان (60 شرکت کننده) بجنگید. فقط باید یکی باشد ! توجه داشته باشید که بازی انفرادی یا تیم 3 بازیکن امکان پذیر است. در این حالت ، آخرین تیم در بازی پیروز شد.

نظر کارمندان سرمقاله : Apex Legends در گرافیک به اندازه گیم پلی موفقیتی است. فصل های جدید ، سلاح های جدید و چالش های جدید به طور مرتب تجربه بازیکن را تجدید می کنند. بازیکنان همچنین از سیستم متقاطع آن که به شما امکان می دهد با هم بازی کنید ، هرچه ترمینال یا سکو استفاده شده باشد ، قدردانی می کنند. به عنوان یک یادآوری ، Apex Legends در رایانه شخصی ، کنسول ها و موبایل در دسترس است.

بارگیری افسانه های Apex (Android و iOS)

6. پوکمون برو

حتی اگر هدف از سایر بازی های حق رای دادن بدون تغییر باشد – که البته گرفتن پوکمون است – سیستم بازی متفاوت است. به لطف استفاده از واقعیت افزوده ، بازیکن می تواند با دوربین تلفن هوشمند خود ، Pokémon را در دسترس قرار دهد و گرفتن. Pokémon بسته به مکان های مختلفی که بازیکن از آن بازدید می کند ، با آنها روبرو شد.

تصویر 3: Android و iOS (iPhone): 10 بهترین بازی برتر رایگان

به همین ترتیب ، بازیکن می تواند با Pokéstops روبرو شود, نقاط مورد علاقه در سراسر فرانسه و جهان ، که می تواند مکان های فرهنگی ، مغازه ها ، مجسمه ها ، مکان های اصلی و خاص برای یک شهر و غیره باشد. هر Pokéstop که با آن روبرو می شود ، به پخش کننده اشیاء تصادفی مفید برای پیشرفت در بازی ، مانند Pokéballs ، Elixirs ، بخور دادن و XP می دهد.

نظر کارمندان سرمقاله : آیا این عاقلانه بود که این انتخاب از بهترین بازی های موبایل رایگان را بدون استناد انجام دهیم پوکمون برو ? پدیده اجتماعی واقعی وقتی در سال 2016 منتشر شد, پوکمون برو هنوز هم امروز به طور گسترده مورد استقبال قرار می گیرد و صدها هزار بازیکن در سراسر جهان بازی می کنند. هنوز هم در میان

بارگیری Pokémon Go (Android و iOS)

7. ستارگان نزاع

ستارگان نزاع برای همه طرفداران Supercell تعجب آور است: یک بازی تیراندازی محکم با یک روح رقابتی ، چهار حالت بازی خوب و مجموعه ای از شخصیت ها برای باز کردن و بهبود. این عنوان همیشه در صدر بیشترین بارگیری شده ترین بازی های فروشگاه App ، ساعت ها و ساعت های تفریح ​​، شلیک ، انفرادی یا دوستان را نوید می بخشد.

ستارگان نزاع

نظر کارمندان سرمقاله :: ستارگان نزاع یک بازی چند نفره در 3 در برابر 3 است ، هر دو رایگان ، سرگرم کننده ، مناسب برای لمس صفحه نمایش و قطعات سریع. بدون شک در اینجا رهبری: ما بازی ، بخشی و presto را راه اندازی می کنیم ، خودمان را مستقیماً وارد عمل می کنیم ، که شما با کشیدن چیزها یا اینکه می خواهید استراتژیک باشید ، روحیه دارید که آرامش داشته باشید.

دانلود Stars Brawl (Android و iOS)

8. تأثیر ژنشین

نقل قول دشوار نیست تأثیر ژنشین در این انتخاب ، عنوان در مورد آن صحبت خواهد شد در نقاط حمایت شده در YouTube. برای افراد ناآگاه ، این یک بازی اکشن RPG با گرافیک های آشنا است که به شما پیشنهاد می کند یک دنیای بزرگ باز ، جنگ با سلاح و جادو ، مزرعه XP ، انجام تلاش ها و غیره را کشف کنید. به طور خلاصه ، یک RPG. در طول ماجراجویی ، شما این فرصت را دارید که چندین شخصیت را کنترل کنید ، هر کدام دارای شخصیت منحصر به فرد و ظرفیت های ابتدایی مختلف هستند.

این بازی در Teyvat برگزار می شود ، جایی که یک خواهر و یک برادر خود را با یک الهه ناشناخته جدا می کنند. بازیکن ماجراجویی خود را به عنوان مسافر آغاز می کند ، که منشأ آن ناشناخته است و به جستجوی دیگری می رود.

تأثیر ژنشین

نظر کارمندان سرمقاله : علی رغم شباهت عجیب آن با یک بازی بسیار محبوب در Nintendo Switch, تأثیر ژنشین اکنون چیزی برای رهایی از خود دارد. حتی در نهایت با بسیاری از بازی های دیگر در آنچه ارائه می دهد متفاوت است. سیستم جنگی آن بسیار لذت بخش است و دنیای آن برای کشف بسیار بزرگ است. با این حال ، او به دلیل تکراری خاص ، یک طراحی شخصیت گاه مشکوک و برخی از دوبله های واقعاً آزار دهنده مورد انتقاد قرار می گیرد.

بارگیری Hepthin Impact (Android و iOS)

9. ترک چیز بی اهمیت

شما دوست دارید دانش خود را آزمایش کرده و مسابقه بازی کنید ? بنابراین ترک چیزهای بی اهمیت و بدون تأخیر را آزمایش کنید. سیستم بازی و جایزه به خوبی کنار هم قرار گرفته و اعتیاد آور است. در اینجا ، هیچ سؤال عصیانگر از سبک بی اهمیت پیگیری ، بلکه یک رابط رنگارنگ و سوالات به تدریج دشوار است. بازیکنان می توانند قبل از حرکت به حالت استاندارد در یک پیشخوان ، از حالت انفرادی استفاده کنند و به سؤالات موضوعی پاسخ دهند. چندین سطح دشواری ارائه می شود و می توانید در برابر یکی از دوستان خود یا در برابر حریف که به طور تصادفی انتخاب می شود بازی کنید. سایر حالت های بازی در دسترس هستند و در هر صورت ، شما قطعات ، هدایا و پاداش ها را به دست خواهید آورد.

نظر کارمندان سرمقاله : ترک رنگارنگ و اعتیاد آور ، چیزهای بی اهمیت به شما امکان می دهد دانش خود را آزمایش کنید ، بلکه در هنگام تفریح ​​نیز یاد بگیرید. بازیکنان از توزیع سؤالات در 6 دسته (تاریخ ، ورزش ، علوم ، هنر ، سرگرمی و جغرافیا) ، رابط رنگارنگ و سیستم بازیگوش پاداش قدردانی می کنند. با این حال ، به نظر می رسد که تبلیغات کمی تهاجمی هستند.

دانلود Trivia Crack (Android و iOS)

10. Candy Crush Saga

که هرگز از Candy Crush نشنیده است ? اعتیاد آور و قوی از شوق همه نسل ها از زمان انتشار آن در سال 2012 ، Candy Crush Saga چندین میلیون بارگیری در سراسر جهان داشته است. ممکن است کسی فکر کند که اصل ناپدید شدن مناطق آب نبات هیچ علاقه فکری نخواهد داشت ، اما این طور نیست. در واقع ، این فقط مربوط به حرکت آب نبات های رنگارنگ برای ناپدید شدن آنها نیست ، بازیکن حداقل برای کسب امتیاز و جوایز بیشتر شماره دارد. بنابراین لازم است که برای دستیابی به هدف خود از بازتاب و حس مشاهده خود فراخوانی کنید. آب نبات با قدرت های ویژه نیز خواهد آمد و بازی را به وجود می آورد.

نظر کارمندان سرمقاله : اگرچه گرافیک های کودکانه این تصور را می دهند که این یک حماسه ساده ، حتی ساده ، Candy Crush Saga است و بازی دیگران از آنچه به نظر می رسد باهوش تر هستند. و بازیکنانی که به دنبال این چالش هستند ، باید مردان را برای پیروزی در بازی در حداقل ضربات گسترش دهند.

بارگیری Candy Crush Saga (Android و iOS)

همچنین کشف کنید بهترین انتخاب بازی ما برای iPhone و iPad:

 • بهترین بازی های ورزشی رایگان
 • بهترین بازی های بازی رایگان
 • بهترین بازی های مسابقه رایگان
 • بهترین بازی های اکشن رایگان
 • بهترین بازی های تیراندازی رایگان (FPS و TPS)
 • بهترین بازی های پلت فرم رایگان

�� شما از Google News استفاده می کنید ? راهنمای تام را به Google News اضافه کنید تا هیچ خبری مهم از سایت ما را از دست ندهید.