13 بهترین برنامه تحویل وعده غذایی خانگی ، بهترین کاربردهای خرید و وعده های غذایی شما

بهترین برنامه ها برای خرید و وعده های غذایی شما

خیلی خوب برای رفتن با اصالت آن مشخص می شود. این در واقع یک برنامه است ، در فروشگاه Play و App Store ، به لطف آن می توانید در نزدیکی خود پیدا کنید که فروخته نشده است. اینها محصولات تازه ای هستند که برای بازرگانان غیرممکن است که روز بعد (شیرینی ، ظروف پخته شده یا میوه و سبزیجات) بفروشند. با رفتن خیلی خوب ، می توانید با قیمت های شکسته خرید کنید !

13 برنامه برتر تحویل وعده غذایی خانگی در خانه

8 بهترین برنامه تحویل وعده غذایی خانگی در خانه

به موقع برنده شوید و وعده های غذایی خود را در جایی که می خواهید تحویل دهید. شما یک توخالی دارید ، اما وقت کافی در محل کار نیست یا بیش از حد خسته شده اید ? چندین برنامه تحویل وعده غذایی خانگی به شما امکان می دهد بدون نیاز به کوچکترین سفر ، خواسته های خود را برآورده کنید. بنابراین ما لیستی از مواردی را ارائه می دهیم که بهترین خدمات را ارائه می دهند و مطمئناً شما را راضی می کنند.

1- تحویل

برنامه های تحویل وعده غذایی تحویل

Deliveroo قصد دارد غذاهای مورد نظر خود را در مکانی که می خواهید برای شما ارسال کند. مسلماً ، تمام قلمرو فرانسه را پوشش نمی دهد ، اما در بسیاری از شهرهای بزرگ فرانسه در دسترس است. پاریس ، لیون ، لیل ، بوردو ، مارسی ، رنز ، Nantes Nice ، Rouen ، Grenoble برخی از شهرهای بزرگ هستند که می توانید از این سرویس بهره مند شوید. این برنامه باعث می شود که شما در کمتر از 30 دقیقه توسط تحویل دهندگان با دوچرخه یا اسکوتر برای تحرک بیشتر شما را تحویل دهد. لیست رستوران ها را با توجه به سرعت تحویل در رابطه با موقعیت جغرافیایی شما نشان می دهد. این به شما امکان می دهد زمان تحویل خود را انتخاب کنید. در صورت تمایل می توانید زایمان خود را با توجه به زمانی که می خواهید وعده غذایی خود را به تعویق بیندازید. در دسترس برای iOS و Android ، به شما امکان می دهد تحویل های خود را به صورت زنده دنبال کنید.

2- فقط بخورید

فقط بهترین برنامه تحویل وعده غذایی را بخورید

فقط بخورید قدیمی ترین برنامه تحویل وعده غذایی است. این یک مرجع در این زمینه است تا 20 سال سن خود. این امکان را به شما می دهد تا مشتریان و رستوران هایی را ارائه دهید که یک سرویس تحویل ملی را ارائه می دهند. این پوشش از کل قلمرو بدون شک یکی از نیروهای این برنامه است زیرا به شما امکان می دهد ، پس از ورود منطقه جغرافیایی شما ، لیست رستوران هایی که می توانید سفارش خود را تنظیم کنید. این برنامه به عنوان یک کانال واسطه بین رستوران ها و مشتریان عمل می کند زیرا این امر از نظارت بر تحویل ها اطمینان نمی دهد ، بلکه فقط مراقبت از شما را با رستوران هایی که غذای مورد نظر را ارائه می دهند ، مراقبت می کند. همچنین سه بخش اصلی را در رابط خود ارائه می دهد: رستوران ، سفارش و کمک. حداقل مبلغی برای سفارشات فقط غذا وجود ندارد ، این بستگی به رستوران که در آن غذای خود را سفارش می دهید بستگی دارد. این درخواست برای هر سفارش قرار داده شده ، سفارش قابل پرداخت به صورت آنلاین یا به صورت نقدی ، کمیسیون 0.95 یورو می گیرد.

3- فودچر

تحویل وعده غذایی برنامه Foodchéri

نیازی به جستجوی نزدیکترین رستوران ها نیست. برنامه Foodchéri ، به لطف سرآشپزهای آن ، غذاهای خاص خود را به شما ارائه می دهد. هر روز ، منوی متنوعی در دسترس شما قرار می گیرد. چه مبتدیان ، ظروف و چه دسرها ، Foodchéri غذاهای متنوعی را به شما ارائه می دهد. برای ارائه خدمات ، فقط باید سفارش خود را روی کارت ارائه شده توسط برنامه قرار دهید. پرداخت بصورت آنلاین یا با بلیط Resto انجام می شود. سرانجام ، شما وارد زمان و مکان تحویل مورد نظر می شوید. پس از قرار دادن سفارش ، می توانید به صورت زنده از طریق تلفن همراه خود سفر کنید و سفر خود را با ظرف خود انجام دهید. خدمات Foodchéri در میان دیگران در پاریس ، لیون و بوردو موجود است. قیمت وعده های غذایی در حال حاضر شامل هزینه های تحویل ، دیگر نیازی به نگرانی در مورد هزینه های دیگر نیست.

4- اوبر می خورد

Uber بستر تحویل وعده غذایی را می خورد

هنگامی که خدمات معروف اجاره اتومبیل و اجاره اتومبیل با راننده در حال شروع وعده های غذایی در خانه است ، انتظارات زیاد است. اگرچه فقط در چند شهر در خدمت است ، Uber Eats خدمات بسیار محبوب را در این مناطق ارائه می دهد. اگر در حال حاضر کاربر خدمات Uber هستید ، نیازی به بارگیری مجدد برنامه یا ایجاد یک حساب جدید نیست. این برنامه لیستی از رستوران ها را با توجه به موقعیت جغرافیایی خود و همچنین با توجه به ساعات کار آنها ارائه می دهد ، که اغلب در لیست مؤسسات پذیرایی متفاوت است. تحویل دهندگان آن ، به لطف اسکوتر آنها ، حداکثر 30 دقیقه با توجه به تعهدات Uber Eats به شما می دهند. مانند سرویس اتومبیل خود ، می توانید مسیر تحویل خود را مستقیماً برای مدت زمان سفر دنبال کنید. درخواست میزان سفارشات را محدود نمی کند و کمیسیون 2.5 یورو است.

5- Glovo

برنامه های اختصاصی Glovo تحویل وعده های غذایی خانگی

Glovo یکی از بهترین کاربردهای اختصاص داده شده برای تحویل وعده غذایی خانگی است. قابل بارگیری هم در فروشگاه Play و هم در فروشگاه App ، این سرویس به گونه ای طراحی شده است که به شما امکان می دهد خرید و تحویل هر کالایی را که نه چندان دور از شما باشد سفارش دهید. شما به خصوص می توانید از آن برای خرید ظروف در یکی از رستوران های محل خود استفاده کنید.

Glovo همچنین به کاربران خود اجازه می دهد بدون سفر در سوپر مارکت ها یا فروشگاه ها خرید کنند. پس از انجام سفارشات ، پیک های گلوو آنها را برای تحویل آنها به آدرس مورد نظر شما به آنها تحویل می دهند. سرانجام ، توجه داشته باشید که Glovo در حال حاضر در صد شهر تقسیم شده به حدود بیست کشور است.

6- Restomalin

Restomalin بهترین برنامه های تحویل وعده غذایی خانگی در خانه

Restomalin به شما امکان می دهد تا در بیشتر شهرهای فرانسه تحویل داده اید. میزان گسترده ای از پوشش آن در مقیاس ملی یک مزیت قطعی برای هر مشتری است. برنامه اصل بسیاری دیگر را در همان زمینه می گیرد. شما بین چندین ظرف از رستوران هایی که در منطقه جغرافیایی خود قرار دارند ، انتخابی دارید. بعد از آهنگسازی حساب پستی خود و انتخاب رستوران خود ، منوی خود را آهنگسازی می کنید. برای پرداخت ، شما بین مقررات آنلاین ایمن و یکی از تحویل ها انتخابی دارید. Restomalin به شما قول می دهد که حداکثر 30 دقیقه شما را تحویل دهید. برنامه هزینه های اضافی را در سفارش شما اعمال نمی کند.

7- برگر سرعت

برنامه Burger Speed ​​برای سفارش غذا

این نام از نوع خدمات ارائه شده توسط برنامه تحریک آمیز است. این یک سرویس پذیرایی است که متخصص در تحویل همبرگر ، ناگت ، سالاد ، تاپاس و ساندویچ است. در تعداد زیادی از شهرها در فرانسه وجود دارد. اگر شما یک عاشق فست فود آمریکایی هستید ، مطمئناً Speed ​​Burger شریک زندگی شما است. برای دسترسی به رابط فرمان ، ابتدا باید به حساب خود وصل شوید. برنامه به شما امکان می دهد پس از ژئولک رستوران وابسته نزدیک به موقعیت فعلی خود ، سفارش خود را تنظیم کنید. پس از زمان و محل زایمان تأیید شده ، فقط باید با صبر و حوصله منتظر بسته خود باشید که در رسیدن به شما طولانی نخواهد بود. Speed ​​Burger بسیاری از کدهای تبلیغاتی را به شما ارائه می دهد که به شما حق تخفیف می دهد. تسویه سفارش بصورت آنلاین توسط خدمات مختلف پرداخت ایمن و بدون هزینه های تحویل اضافی انجام می شود.

8- Frachti

تحویل وعده های غذایی Frichti در خانه

علاوه بر تحویل وعده های غذایی در خانه ، Frichti همچنین به دلیل سوپر مارکت آنلاین خود شناخته شده است که محصولات تازه و فصلی را به کاربران اینترنت ارائه می دهد. شرکت پشت این درخواست با همکاری متخصصان پذیرایی در جمع شدن پاریس همکاری نزدیک دارد.

Frichti فقط به شما اجازه نمی دهد محصولات تازه و فصلی مورد نظر خود را تحویل دهید. همچنین می توانید از آن استفاده کنید تا به عنوان مثال یک Aperitif با شراب و آبجو کاملاً توسط صنعتگران محلی طراحی شده باشد. فقط روند نزولی ، Frichti در حال حاضر فقط در شهر پاریس موجود است.

9- رفتن خیلی خوب است

خیلی خوب برای رفتن

خیلی خوب برای رفتن با اصالت آن مشخص می شود. این در واقع یک برنامه است ، در فروشگاه Play و App Store ، به لطف آن می توانید در نزدیکی خود پیدا کنید که فروخته نشده است. اینها محصولات تازه ای هستند که برای بازرگانان غیرممکن است که روز بعد (شیرینی ، ظروف پخته شده یا میوه و سبزیجات) بفروشند. با رفتن خیلی خوب ، می توانید با قیمت های شکسته خرید کنید !

10- Foodora

برنامه های تحویل وعده غذایی Foodora

رابط کاربری آن ظروف را در دسته ها ارائه می دهد (استارت ، دوره اصلی مقاومت ، دسر ، پیتزا و غیره.) و استفاده از آن آسان است. فقط در کانادا موجود است ، Foodora در فروشگاه Play و App Store موجود است. برنامه برای دریافت سفارشات خود از لیست رستوران های ارائه شده پیشنهاد می دهد. Foodora به شما امکان می دهد حرکت وعده غذایی خود را برای مدت زمان مسیر پیگیری کنید. حداقل مبلغ 12 یورو در هر سفارش بدون شمارش کمیسیون 2.50 یورو وجود دارد. با این حال ، حتی اگر سفارش شما به حداقل مورد نیاز نرسد ، برنامه از شما دعوت می کند تا با درخواست توافق خود قبل از اعتبارسنجی ، این مبلغ را پرداخت کنید. بنابراین شما فقط باید سفارش را تکمیل کنید تا به این حداقل برسد و هزینه آنچه را که مصرف می کنید بپردازید. پرداخت حداقل 14.5 یورو بصورت آنلاین توسط PayPal یا به صورت نقدی انجام می شود.

11- لیوات

لیوات جایگزین Uber می خورد

Lyveat یکی از بهترین برنامه های کاربردی برای سفارش غذا است که در انجام ماموریت خود با شرکای با کیفیت کار می کند. بنابراین این برنامه پیشنهاد می کند وعده های غذایی تازه در خانه ارائه دهد. از صبحانه گرفته تا غذاهای سازگار تر ، این برنامه لیست بزرگی از رستوران ها را که قادر به تهیه غذاهای خوب مانند گرگ کبابی ، ماوس بره ، همبرگر ، خالص گوشت گاو روسینی ، پیتزا ناپلی یا سوشی هستند ، به کاربران خود ارائه می دهد. با Lyveat ، مشتری امکان قرار دادن سفارش خود را در هر زمان از روز در ساعات خدمتی از رستوران انتخاب شده دارد. برای سفارشات شما ، تحویل دهندگان 100 ٪ از هزینه های تحویل را به دست می آورند. به همین ترتیب ، توجه داشته باشید که برنامه وظیفه اطلاع رسانی شما را در تمام مراحل سفارش ، تهیه ظرف تا زمان تحویل سفارش توسط مرد تحویل دارد. Lyveat به صورت رایگان در فروشگاه App و Play Store در دسترس است.

12-

درخواست ALCE برای سفارش

Alce یک برنامه تحویل وعده غذایی خانگی یا در دفتر است که به صورت رایگان در فروشگاه App و فروشگاه بازی در دسترس است. شما در مطب هستید و وقت ناهار ندارید. فقط از خدمات alce استفاده کنید. این برنامه با بهترین رستوران های مونترال همکاری می کند و انتخاب گسترده ای از وعده های غذایی مختلف را ارائه می دهد. خواه شما یا کل تیم خود باشید ، از تحویل سریع و کارآمد بهره مند می شوید. به همین ترتیب ، این برنامه همچنین مجموعه وعده های غذایی را ارائه می دهد که کاملاً مناسب برای مشاغل در یک جلسه یا یک وعده غذایی تیمی است.

13- نستور

Nestor بهترین وعده غذایی

نستور یکی از بهترین راه حل های تحویل وعده غذایی خانگی در خانه است. در واقع ، در این دوره مهار ، بهترین شریک زندگی شما مرد تحویل وعده غذایی Nestor است. این شرکت خدمات تحویل وعده غذایی آماده را به کاربران خود ارائه می دهد. چندین تخصص در دسترس است: چینی ، فرانسوی و کره ای. لازم به ذکر است که خدمات نستور فقط در تمام هفته در île-de-france در دسترس است.

مقالات مشابه:

  1. برنامه های خرید: 13 بهترین برنامه خرید آنلاین
  2. 7 بهترین حیوانات خانگی (Android ، iOS)
  3. 10 بهترین برنامه های ضد گرمی (Android و iOS)
  4. 6 بهترین برنامه آشپزخانه برتر برای iOS و Android

بهترین برنامه ها برای خرید و وعده های غذایی شما

اگر تحویل خرید و وعده های غذایی در خانه روشی است که قبلاً چندین سال اتخاذ و دموکراتیک شده است ، زمینه بهداشت سال 2020 آن را حتی بیشتر حس کرده است. به همین ترتیب ، مجموعه ای از برنامه ها در فروشگاه های گوگل و اپل وجود دارد. در اینجا راهنمای ما برای حرکت بهتر است.

Uber می خورد

امروزه مصرف کنندگان با بسیاری از برنامه های اختصاص داده شده به تحویل وعده های غذایی و خرید خانه روبرو هستند. و در واقع ، اصل آنها یکسان است: یک پروفایل ایجاد کنید ، وسیله پرداخت را نشان دهید ، آدرس پستی خود را وارد کنید و آنچه را که در حال حاضر می خواهید سفارش دهید. پس از آن کافی است که قبل از دریافت خرید خود در مقابل درب ، منتظر مدت زمان کم و بیش باشید.

این عمل از زمان سلامتی سال 2020 حتی بیشتر حس کرده است: افراد مسن ، و بنابراین در معرض خطر هستند ، به دنبال محدود کردن مخاطبین خود در واقع می توانند در خانه خرید غذای خود را تحویل دهند. و بدون حرکت ، در حالی که از تلفن هوشمند خود پرداخت می کنند. اگر بعد از یک روز کار در یک تنبل عمیق گرفتار شوید ، داشتن یک وعده غذایی آماده نیز امکان پذیر است.

برنامه های ارائه شده برای این منظور در Google و Apple Stores Swarm: شما برای انتخاب خراب خواهید شد و احتمالاً دیدگاه های خود را مطابق با عادت کاربر خود تنظیم می کنید. به طور مرتب کدهای تبلیغاتی نیز شما را به مصرف تشویق می کنند. همچنین بخاطر داشته باشیم که حتی اگر ژست شما به ناچار پشتیبانی مالی از مشاغل را در طی این بحران فراهم کند ، تحویل دهندگان در خط مقدم قرار دارند: چند برابر کردن سفارشات لزوماً آنها را در معرض خطر قرار می دهد. ما فقط می توانیم رفتار منطقی را توصیه کنیم.

Uber Eats: مرجع

همانطور که از نام آن پیداست ، Uber Eats متعلق به گروه کالیفرنیایی Uber است. این برنامه با تعداد قابل محاسبه رستوران ها به مرجع بخش تبدیل شده است و فست فود توسط کاربران ارجاع و ذکر شده است. حدود پنجاه دسته (آسیایی ، مکزیکی ، ایتالیایی ، کانادایی) برای تسهیل انتخاب شما در دسترس شما قرار می گیرد ، در حالی که یک سیستم فیلترها (چنگال قیمت ، گیاهخواری ، وگان ، بدون گلوتن ، حلال) به شما امکان می دهد تا تحقیقات خود را اصلاح کنید.

عملی: Uber Eats به شما امکان اضافه کردن کارت رستوران بلیط را می دهد. این برنامه همچنین با تحویل مسابقات غذایی به خانه شما (دسته خرید) یک رشته را به کمان خود اضافه کرد: سوپر مارکت های کوچک محله مانند Carrefour به عنوان مثال بخشی از شرکا هستند. کاربران سرانجام از بسیاری از تخفیف های ارائه شده توسط این برند استفاده می کنند. Uber Eats در 50 شهر فرانسوی موجود است (لیست کامل در این لینک).

Uber می خورد

Deliveroo: Alter Ego

برای درک اصل و عملکرد Deliveroo ، به سادگی دو پاراگراف اختصاص داده شده به Uber Eats را بخوانید. این دو برنامه خدمات یکسانی را با یک رابط کمی متفاوت ارائه می دهند ، اما تقریباً به همان روش ساختار یافته اند. Deliveroo از این مزیت برخوردار است که فیلترهای بیشتری راجع به نوع رژیم غذایی شما (ارگانیک ، کوشر) در نظر بگیرد ، اما به اندازه رقیب اصلی خود دسته بندی می کند.

زمان تحویل تخمین زده شده ، یادداشت های کاربر ، پیشنهادات تبلیغاتی: شما در Deliveroo ، تجربه مشابهی را که در برنامه فوق الذکر زندگی می کند ، زندگی خواهید کرد. پیشنهادات مدت زمان محدود ، مانند Deliveroo Plus ، گاهی اوقات ظاهر می شود: فرصتی برای 1 یورو در هر ماه ، به عنوان مثال ، برای پرداخت هرگونه هزینه تحویل و دریافت پیشنهادات و پاداش های انحصاری. آیا Deliveroo فعالیت خود را در شهر شما انجام می دهد ? پاسخ در این صفحه از وب سایت رسمی.

تحویل

فقط بخورید: قبلاً Allo Resto

مانند Uber Eats and Deliveroo ، فقط Eat یکی دیگر از برنامه های تحویل وعده های غذایی خانگی است. چه چیزی بیشتر می توانیم در مورد آن بگوییم ، به جز اینکه رابط آن کمی ارگونومیک نسبت به همتایان خود است. از طرف فیلترها ، می توانید جستجوی خود را با توجه به بررسی ها ، فاصله ، هزینه ها ، مهلت ها ، قیمت ها یا حتی به ترتیب الفبایی اصلاح کنید. یک سیستم از امتیازات تجمعی نیز به شما امکان دسترسی به تخفیف ها را می دهد. این سرویس به چهار گوشه فرانسه ارائه می شود.

فقط بخور

Frichti: ظروف مبتنی بر محصولات تازه

اگر برنامه های ارائه شده در بالا مستقیماً با رستوران ها همکاری می کنند و فست فود از طریق یک مرد زایمان ، Frichti ، او کاملاً ایستاده است. این شرکت فرانسوی آشپزخانه های خاص خود را دارد که در آن وعده های غذایی با محصولات تازه و فصلی تهیه و پخته شده است. این نوع علامت تجاری اوست.

در مورد کاربرد خود ، Frichti فقط قالب “ناهار” را ارائه می دهد ، و نه “شام”. شما همچنین می توانید پس از انتخاب یکی از بسیاری از محصولات ارائه شده (ماهی ، شیرینی ، خامه ای ، پنیر ، میوه ، گوشت) ، نژادهای خود را تحویل دهید. قیمت ها با توجه به ظروف انتخاب شده متفاوت است: اما به طور کلی ده یورو را با هزینه های تحویل حساب می کند.

فریچتی

Glovo: همه کاره و شهودی

اگر Glovo مشهورترین برنامه تحویل نیست ، تطبیق پذیری و سهولت استفاده آن مستحق دید بیشتر است. با باز کردن برنامه ، پنج دسته اصلی ظاهر می شوند: پیک ، برای اینکه بسته ای را تحویل داده باشید. Carrefour ، برای سفارش خرید خود ؛ بازار ، برای محصولات تازه ، من گرسنه هستم ، برای تحویل لذت ها و رستوران های کوچک. و مغازه ها ، برای خرید انواع محصولات روزمره.

به طور کلی

تحویل خرید خانه: مناطق بزرگ در حال حاضر ملاقات می کنند

از آنجا که یک وعده غذایی خانگی خوب گاهی اوقات به ارزش هزار ظرف سفارش داده می شود ، برای داشتن مسابقه های غذایی به طور مستقیم در خانه برای تهیه دستور العمل از مادربزرگ خود نیز امکان پذیر است. چندین مارک مانند Carrefour و Leclerc به عنوان مثال کاربرد خود را دارند – Carrefour Drive و Leclerc Drive – که از آن کاربر می تواند سبد خود را تشکیل دهد ، پرداخت کند و خریدهای خود را در خانه دریافت کند ، در یک طاقچه زمانی که قبلاً انتخاب شده بود.

Leclercdrive & Leclercchezmi

Carrefour: رانندگی ، تحویل و وفاداری

Carrefour: رانندگی ، تحویل و وفاداری

اگر فاقد ایده های دستور العمل هستید ، از دیدن راهنمای برنامه اختصاصی ما برای یافتن الهام از آشپزی مورد نظر خود دریغ نکنید.

برای دنبال کردن ما ، ما از شما دعوت می کنیم تا برنامه Android و iOS خود را بارگیری کنید. می توانید مقالات ، پرونده های ما را بخوانید و آخرین فیلم های YouTube ما را تماشا کنید.