آیفون 13 در Bouygues Telecom در حال فروش است!, آیفون 13 تقریباً با Bouygues ارائه شده است: 1 یورو با یک بسته حسی

آیفون 13 تقریباً با Bouygues ارائه شده است: 1 یورو با یک بسته حسی

به مدت دو سال ، کاربران از آن بهره مند می شوندlevelope پاکت ارتباطی نامحدود. تماس ها ، پیامک ها و MMS را می توان در فرانسه ، اروپا ، DOM ، آندورا و سوئیس و بدون هیچ محدودیتی استفاده کرد. علاوه بر این ، مشترکان از تماس های نامحدود برای رفع بیش از 120 کشور از طریق جهان بهره مند می شوند. پیمایش در اینترنت نیز با ماهانه 100 گیگابایتی بسیار آسان خواهد بود ، که 80 گیگابایت برای استفاده در خارج از کشور اختصاص می یابد.

برنامه خوب: آیفون 13 موجود در Bouygues Telecom !

منآیفون 13 با قیمت های شکسته, این شما را به عنوان یک فرصت متصل می کند ? اگر چنین است ، بروید از راه دور Bouygues ! در حال حاضر ، اپراتور به کسانی که در A مشترک هستند ارائه می دهد بسته حسی 150 گیگابایت برای به دست آوردن کاهش قیمت در تلفن هوشمند Apple Premium با تشکر از چندین تخفیف. شما می خواهید در این مورد بیشتر بدانید نقشه خوب ? تمام جزئیات مربوط به این تبلیغی با شکوه در این مقاله هستند.

اکنون زمان به دست آوردن آیفون 13 با قیمت های شکسته در Bouygues Telecom است !

تا زمان 21 ژوئن 2022, از راه دور Bouygues به شما پیشنهاد می دهد پیشنهاد تبلیغاتی استثنایی برای به دست آوردن a آیفون 13 128 گیگابایت عادل 1 € + 8 € در هر ماه به مدت دو سال (یا 193 یورو اگر یکباره پرداخت کنید). این نقشه خوب با بسته حسی 150 گیگابایت اپراتور. در واقع ، اگر در این مورد مشترک شوید اشتراک اطلاعات حداکثر, شما ابتدا از تعرفه ترجیحی در آخرین تلفن هوشمند اپل, و همچنین بازپرداخت پس از خرید 70 یورو.

برای اینها تخفیف, می توانید یک اضافه کنید تخفیف جایزه 70 یورو برای از سرگیری موبایل با حداقل ارزش 172 یورو. به عنوان یک یادآوری ، الف آیفون 13 128 گیگابایت معمولاً 879 یورو هزینه دارد. بنابراین محاسبه را به سرعت انجام دهید: مبلغ عظیم را ذخیره خواهید کرد 686 یورو با پریدن در فرصتی که توسط از راه دور Bouygues !

آیفون 13 تبلیغ

دارایی های اصلی آیفون 13 چیست ?

آیفون 13 یک است تلفن هوشمند حق بیمه سازگار با 5 گرم. با ارائه این مدل به شما قیمت ها با تشکر از تخفیف های اعطا شده توسط Bouygues Telecom, بنابراین می توانید کاملاً لذت ببرید نسل پنجم شبکه های تلفن همراه از طریق جدید شما بسته حسی 150 گیگابایت. در مورد دارایی های دیگر گوشی های هوشمند از برند اپل ، ما به ویژه می توانیم برجسته کنیم:

 • آ تراشه بیونیک A15 برای اجراهای عالی ؛
 • آ 6.1 -inch OLED Super Retina XDR XDR برای تجربه بصری استثنایی ؛
 • آ باتری ماندگار کار با بار سریع 20 W یا بیشتر برای استقلال پیشرفته ؛
 • آ دوربین دو برابر MPX دو برابر در پشت + یکی سلفی 12 سنسور MPX در جبهه برای عکس ها و فیلم ها ؛
 • آ مقاومت در برابر آب ، چلپ چلوپ و گرد و غبار ضمانت توسطشاخص حفاظت IP68.

روی بسته 150 گیگابایتی که همراه با آیفون 13 است تمرکز کنید

شرط دو سال درگیری ، بسته حسی 150 گیگابایت De Bouygues Telecom در نمایش داده می شود 33.99 یورو در هر ماه سال اول و 48.99 یورو سپس در هر ماه. اگر مشتری هستید بکسو, آ کاهش 6 یورو با این حال ، به مقدار ماهانه فاکتورهای تلفن همراه شما اعمال می شود. با عضویت در این پیشنهاد داده ماکسی سود بردن از تخفیف در آیفون 13, به خدمات زیر دسترسی خواهید داشت:

 • در تماس و پیام کوتاه به خواست که در کلانشهر فرانسه, بلکه از مناطق دوران, اروپا وت سوئیس ؛
 • در تماس بدون شمارش از فرانسه به 120 منطقه بین المللی ثابت ؛
 • در MMS نامحدود در سرزمین اصلی فرانسه ؛
 • 150 گیگابایت اینترنت در 4G و 5G (80 گیگابایت در اروپا ، خارج از کشور و سوئیس).

علاوه بر اینها گزینه های ارتباطی مرزی و این پاکت داده بزرگ, شما همچنین حق خواهید داشت سیم کارت دوم اینترنت در چندین پاداش دیگر.

آیفون 13 تقریباً با Bouygues ارائه شده است: 1 یورو با یک بسته حسی

آیفون 13 Bouygues Telecom-2

نادر افرادی هستند که تلفن همراه ندارند. به خصوص از آنجا که این اکنون ابزاری است که به شما امکان می دهد شخص خود را منعکس کنید. داشتن یک حالت -گوشی هوشمند -ART غالباً نشانه سعادت است. با این حال ، آخرین مدل ها بیشتر و بیشتر در دسترس هستند. آیفون 13 به راحتی قابل خریداری است. البته ، برای آن ، شما باید با یک اپراتور یارانه ای سفارش دهید. در اپل ، قیمت از کاهش بهره نمی برد. در حال حاضر ، Bouygues Telecom در حال برجسته ترین مدل های برند اپل است. تقریباً برای هیچ چیز قابل دسترسی نیست.

Bouygues Telecom در هنگام خرید آیفون 13 را با 1 یورو ارائه می دهد

بیایید به طور خلاصه در مورد آیفون 13 ، یک گوهر کوچک فناوری صحبت کنیم. هر سال ، اپل سعی می کند خود را در خارج از کشور ارائه دهد تا کیفیت محصول بسیار خوبی را به مشتریان خود ارائه دهد. او هست در 5 رنگ موجود است, که ناچیز نیست: نیمه شب ، آبی ، قرمز ، سبک ستاره ای و صورتی. به همین ترتیب برای حافظه اینترنتی آن که می تواند از 128 تا 512 گیگابایت باشد. بنابراین کاربران این امکان را دارند که حداقل دستگاه خود را شخصی سازی کنند. در مورد بازگشت آن به تصویر آنها ، فقط یک پوسته محافظ را علاوه بر این خریداری کنید.

آیفون 13 در Bouygues Telecom

تا 10 اکتبر ، کاربران فقط با 1 یورو از آیفون 13 استفاده می کنند.

آیفون 13 از یک صفحه نمایش فوق العاده روشن و یک طراحی مقاوم ستایش می کند. تراشه یکپارچه به شما امکان می دهد با سرعتی که هنوز دیده نشده است ، از دستگاه خود حرکت کنید. کمی اضافی ? آنجا باتری که بهبود یافته است, به منظور ارائه استقلال طولانی تر. این نکته آخر اغلب مورد انتقاد قرار گرفته است ، و در اینجا اپل برای یافتن راه حل است. با توجه به دوربین ها ، آنها نیز دستخوش پیشرفت های روشنی شده اند. حالت سینماتیک اضافه شده است تا فیلم ها را شایسته هالیوود بسازد.

اکنون یک دوربین دوتایی اضافه شده است. که به همان اندازه برای عکس ها به عنوان فیلم ها امکان پیشرفت قابل توجهی را فراهم می کند. دوربین زاویه بزرگ حتی نور بیشتری را ضبط می کند. فوق زاویه ای نیز وجود دارد به گونه ای که کاربران می توانند سطح جزئیات را در مکان های تاریک افزایش دهند. البته این دستگاه است سازگار با 5G. برای جلوگیری از مصرف سریع استقلال خود ، اپل حالت داده هوشمند را که به طور خودکار باتری را ذخیره می کند ، شامل می شود.

آیفون 13 ، در چند نکته:

 • مجهز به یک تراشه بیونیک A15 ؛
 • تا 19 ساعت استقلال خواندن ویدیو ؛
 • سازگار با 5G ؛
 • 5 رنگ موجود ؛
 • حالت های جدید عکس و فیلم.

آیفون تحت ضمانت

همچنین بخوانید که چگونه تاریخ پایان ضمانت آیفون خود را بدانید ?

حسی 100 تا 27.99 یورو با مزایای تلفن های هوشمند

دشوار است باور کنید که اخیراً آیفون منتشر شده است می تواند با چنین قیمت پایین قابل دسترسی باشد. چطور ممکنه ? این سؤالی است که باید لب های تعداد خوبی از افراد را بسوزاند. در واقع ، برای آیفون 13 128 گیگابایت ، به خوبی نمایش داده می شود 1 یورو برای خرید. سپس 24 پرداخت ماهانه 8 یورو وجود دارد. این قیمت به لطف 70 یورو بازپرداخت شده برای اشتراک بسته 100 گیگابایتی کاهش می یابد. کاربران حق دارند تخفیف اضافی برای از سرگیری موبایل تخمین زده شده 278.90 یورو داشته باشند. با تمام این مزایا ، قیمت فقط می تواند بسیار پایین باشد.

از طرف دیگر ، این پیشنهاد تبلیغاتی در آیفون 13 فقط تا یکشنبه 10 اکتبر در دسترس است. البته ، همچنین به سهام موجود از اپراتور ، چه برای تحویل و چه در فروشگاه بستگی دارد. در مورد برنامه تلفن همراه Bouygues Telecom چه می کنید ? این یکی در 33.99 یورو در ماه به مدت یک سال. سپس قیمت در هر ماه به 42.99 یورو افزایش می یابد. این بسته آیفون منوط به تعهد 24 ماهه است. مشتری نمی تواند قبل از پایان اپراتور را تغییر دهد. توجه داشته باشید که برای مشتریان جعبه کاهش بیشتر است و به شما امکان می دهد از بسته موبایل با قیمت 27.33 یورو در ماه استفاده کنید.

آیفون 13 ارسال بسته 100 گیگابایتی Bouygues Telecom

Bouygues Telecom بسته 100 گیگابایتی را با قیمت 27.99 یورو در ماه با مزایای تلفن های هوشمند در آیفون 13 ارائه می دهد.

به مدت دو سال ، کاربران از آن بهره مند می شوندlevelope پاکت ارتباطی نامحدود. تماس ها ، پیامک ها و MMS را می توان در فرانسه ، اروپا ، DOM ، آندورا و سوئیس و بدون هیچ محدودیتی استفاده کرد. علاوه بر این ، مشترکان از تماس های نامحدود برای رفع بیش از 120 کشور از طریق جهان بهره مند می شوند. پیمایش در اینترنت نیز با ماهانه 100 گیگابایتی بسیار آسان خواهد بود ، که 80 گیگابایت برای استفاده در خارج از کشور اختصاص می یابد.

با این حال ، Bouygues Telecom در بسته 100 گیگابایتی خود در آنجا متوقف نمی شود. در واقع ، یک کلید 4G برای هر اشتراک در این بسته موبایل ، تا 7 نوامبر ارائه می شود. البته در مورد حادثه با آیفون 13 (شکستگی ، سرقت یا از دست دادن) ، اپراتور یک موبایل معادل را به صورت رایگان وام می دهد. برای تعمیر تلفن هوشمند خود ، هیچ چیز ساده تر با آن نیست 30 ٪ تخفیف در WEFIX, شریک Bouygues Telecom. کافی است بگوییم که این مزایای بسیاری لزوماً برخی از افراد را به اشتراک می گذارد. یک چیز کاملاً قابل درک با توجه به معامله خوب.

چه چیزی را باید از پیشنهاد Bouygues Telecom به خاطر بسپارید:

 • 1 یورو برای خرید + 8 € سابق 24 ماه برای آیفون 13 ؛
 • بسته بندی با قیمت 33.99 یورو در ماه به مدت یک سال و سپس 42.99 یورو ؛
 • تعهد 2 ساله ؛
 • تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS ؛
 • 100 گیگابایت ، 80 مورد در خارج از کشور ؛
 • بسیاری از مزایای اضافی.

شماره خود را از راه دور Rio Bouygues پیدا کنید

همچنین نحوه دریافت کد مخابراتی Rio Bouygues خود را بخوانید ?

در مورد پیوندهای وابستگی بیشتر بدانید

تیم ما بهترین پیشنهادات را برای شما انتخاب می کند. برخی از پیوندها ردیابی می شوند و می توانند بدون تأثیرگذاری بر قیمت اشتراک شما ، کمیسیون برای mypetitforfait ایجاد کنند. قیمت ها برای اطلاعات ذکر شده و احتمالاً تکامل می یابند. مقالات حمایت شده مشخص می شوند. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.