13 بازی استراتژی باورنکردنی مانند Clash of Clans ، بازی هایی مانند Clash of Clans | 20 بهترین بازی مشابه Clash of Clans – لیست ها

اگر دوست دارید Clash of Clans باشد ، 20 بازی شما باید بازی کنید

Contents

یا خرید: iTunes ، Google Play Store ، Windows Store

13 بازی استراتژی باورنکردنی مانند Clash of Clans

Clash of Clans یکی از محبوب ترین بازی های استراتژی موجود در تقریباً همه سیستم عامل های تلفن همراه است. همه در آنجا بازی می کنند و یک فرصت خوب وجود دارد که شما نیز آن را بازی کنید. اگر گیم پلی را دوست داشتید و می خواهید بازی های دیگری مشابه Clash of Clans را از نظر گیم پلی انجام دهید ، اما از نظر سبک متفاوت است ، در جای مناسب قرار دارید. ما بازی های زیادی مانند Clash of Clans را برای شما به ارمغان می آوریم که چیزی جدید و منحصر به فرد برای ارائه دارند.

در زیر 13 بهترین بازی مانند Clash of Clans وجود دارد که شما را برای مدت زمان طولانی آویزان می کند.

1. ساحل بوم

این چیه? استراتژی.

چرا باید آن را امتحان کنید: Boom Beach توسط Supercell ساخته شده است ، همان توسعه دهندگان که Clash of Clans را ایجاد کرده اند. بنابراین ، واقعاً جوهر مشابه Clash of Clans را دارد اما عناصر بسیار منحصر به فردی در این بازی وجود دارد که به آن هویت کاملاً جدیدی می بخشد. این پایه می تواند در این دو بازی یکسان باشد ، اما با توجه به جزئیات ، Boom Beach تجربه ای غنی تر و غنی تر از Clash of Clans را ارائه می دهد. این بازی به شما امکان می دهد سربازان را آموزش دهید و سلاح های قدرتمندی در دنیای پیشرفته ایجاد کنید. لازم نیست روی شوالیه ها و جادوگران قرون وسطایی حساب کنید ، زیرا اکنون به سلاح های دنیای جدید دسترسی دارید که می توانید از آنها برای از بین بردن مخالفان خود استفاده کنید. Boom Beach مانند سلف خود ، HQ خود را نیز به شما می دهد که باید به هر قیمتی از آن دفاع کنید. ساختارها را ایجاد کنید ، دفاعی خود را تقویت کرده و پایه های دیگران را برای جمع آوری منابع و قدرت بیشتر غارت کنید. اگر Clash of Clans را دوست داشتید ، پس این بازی مناسب برای شماست.

یا خرید: iTunes ، Google Play Store

کار در: Android ، iPhone ، iPad

2. مبارزه با اژدها

این چیه? استراتژی.

چرا باید آن را امتحان کنید? چه راهی بهتر برای کاشت هرج و مرج بر دشمنان خود از استفاده از اژدها خشمگین. در نبرد اژدها ، شما اژدها را کنترل می کنید و می توانید در طول دعوا در برابر دشمنان خود پرورش دهید ، آموزش دهید و از آنها استفاده کنید. این مانند Clash of Clans است اما با اژدهای باورنکردنی که به هیچ چیز برنگردند. شما به نزدیک به 10 نوع اژدها دسترسی دارید ، هر کدام ظرفیت های خاص خود را دارند که می تواند در دعوا خود با دشمنان به شما کمک کند. اژدها خود را بهبود بخشید تا آنها حتی وحشتناک تر باشند و همه چیز را که آنها را از هم جدا می کند نابود کنید. منابع خود را با دقت مدیریت کنید و از اژدها خود برای غارت منابع دیگر استفاده کنید. این بازی این است که دشمنان خود را در حالی که از پادشاهی خود با دفاع های سنگین محافظت می کنید ، نابود کنید.

یا خرید: iTunes ، Google Play Store

کار در: Android ، iPhone ، iPad

3. Call of Duty: قهرمانان

این چیه? استراتژی.

چرا باید آن را امتحان کنید: اگر در حال حاضر طرفدار Call of Duty هستید ، حتی برای امتحان کردن این بازی شگفت انگیز نیازی به دلیلی ندارید. این اولین بازی تیراندازی با شخصیت شما از Call of Duty نیست ، اما Call of Duty: Heroes یک بازی استراتژی است که بسیار شبیه Clash of Clans است. این بازی پر از انفجار ، خرد کردن ، مسلسل های سنگین و بسیاری از سلاح های کشنده است. پایه خود را بسازید و دفاع خود را بهبود بخشید تا دشمنان از فاصله دور نگه دارید. همچنین نقاط قوت و سلاح خود را برای حمله به دشمن و از بین بردن پایگاه های دشمن بهبود بخشید. شما حتی می توانید با دوستان خود همکاری کنید تا یک اتحاد را تشکیل دهید و جنگ های اتحاد را علیه دیگران انجام دهید تا بیشتر برداشت کنید. اگر می خواهید یک عمل کاملاً انفجاری بر روی تلفن خود داشته باشید ، پس این بازی مناسب برای شما است.

یا خرید: iTunes ، Google Play Store ، Windows Store

کار در: Android ، iPhone ، iPad ، Windows 10

4. جنگ ستارگان: فرمانده

این چیه? عمل ، استراتژی.

چرا باید آن را امتحان کنید: اگر طرفدار جنگ ستارگان هستید ، برای امتحان کردن این بازی نیازی به عذرخواهی ندارید ، زیرا به هر حال می خواهید این کار را انجام دهید. جنگ ستارگان: سفارش به شما امکان می دهد سربازان موجود در بازی را کنترل کرده و آنها را به سمت تاریک یا سمت نور نیرو هدایت کنید. این وظیفه شماست که تصمیم بگیرید در کدام طرف نیرویی که می جنگید و برای چه کسی در تلاش خود نابود خواهید شد. به اردوگاه بپیوندید ، سربازان خود را بهبود ببخشید ، قهرمانان خود را سوار کنید و بر همه کسانی که بین شما مداخله می کنند و پیروزی را ویران کنید. شما می توانید با قهرمانان برجسته یا افراد بد ، مانند هان سولو ، لوک اسکای واکر ، وادر تاریک و غیره مبارزه کنید یا بجنگید. نقاط قوت خود را کنترل کنید و با طرف نیرویی که بیشتر از آن متنفر هستید روبرو شوید.

یا خرید: iTunes ، Google Play Store ، Windows Store

کار در: Android ، iPhone ، iPad ، Windows 10 ، Windows Phone

5. گرمای جنگل

این چیه? استراتژی.

چرا باید آن را امتحان کنید: Heat Heat یک بازی استراتژی چند منظوره است که به شما امکان می دهد پایگاه نظامی خود را بسازید و از آن با سربازان زرهی خود دفاع کنید. قلعه خود را بسازید و اطمینان حاصل کنید که در برابر دشمنان خود به خوبی دفاع می شود. سربازان خود را بسازید و آنها را بهبود بخشید تا پایگاه های دشمن را نابود کنید. این بازی در یک جنگل سرسبز اتفاق می افتد که می توانید پایگاه نظامی خود را بسازید و ارتش را تشکیل دهید. منابع دشمن را بازیابی کنید و از آنها برای بهبود دفاع خود استفاده کنید. با بازیکنان آنلاین بر روی سیستم عامل های مختلف مبارزه کنید.

یا خرید: iTunes ، Google Play Store ، Windows Store

کار در: iPhone ، iPad ، Android ، Windows Phone

6. جنگ های وایکینگ

این چیه? استراتژی.

چرا باید آن را امتحان کنید: این بازی مانند Clash of Clans به نظر می رسد اما Wiking Wars شما را به جهان و وایکینگ ها که در آن قانون جنگل رعایت می شود ، باز می گرداند. قبایل قدرتمند ضعیف ترین قبایل را نابود و غارت می کنند. شما باید در برابر قبایل دشمن از خود دفاع کنید و هنگام حمله به قبایل دیگر برای جمع آوری منابع ، مهاجمان را تحت فشار قرار دهید. شما می توانید دوستان خود را به بازی دعوت کنید تا طلا و پول کسب کنید تا قبیله خود را توسعه دهید. هرچه دوستان بیشتری داشته باشید ، بیشتر می توانید تقویت کننده ها را به صورت رایگان دریافت کنید.

یا خرید: فروشگاه Google Play

کار در: اندروید

7. تسخیر کل

این چیه? استراتژی.

چرا باید آن را امتحان کنید? وقت آن است که ارزش خود را اثبات کرده و امپراتوری روم را کنترل کنید. روم باستان به دنبال یک جنگجو و یک پادشاه بود که بتواند پادشاهی را اداره کند و از او در برابر حملات محافظت کند. اگر روحیه ای تاکتیکی و شجاعت اداره این پادشاهی دارید ، قدرت خود را در فتح کامل امتحان کنید. به لژیون بپیوندید یا مال خود را ایجاد کنید. امپراتوری به یک مدیر احتیاج دارد و شما باید توانایی خود را برای هدایت این پادشاهی ثابت کنید. دشمنان خود را به چه کاری انجام داده و کشورشان را فتح کنید.

یا خرید: iTunes ، Google Play Store ، Windows Store

کار در: Android ، iPhone ، iPad ، Windows Phone

8. درگیری château

این چیه? استراتژی.

چرا باید آن را امتحان کنید: Castle Clash کاملاً شبیه به Clash of Clans Clone است اما این بازی از نظر حالت چند نفره کمی تکینگی ارائه می دهد. این به شما امکان می دهد تا با دوستان خود همراه شوید و با کارفرمایان حماسی روبرو شوید. سربازان قدرتمند را آموزش دهید یا بندگان اسطوره ای را برای جنگیدن برای شما بیاورید ، همه چیز به شما بستگی دارد. قلعه خود را بسازید و از دفاع خود برای محافظت از پایگاه خود در برابر حملات دشمن استفاده کنید. اگر می خواستید چیزی کمی متفاوت را امتحان کنید ، پس این بازی مناسب برای شماست. این شما را در ژانر نگه می دارد اما تجربه متفاوتی به شما ارائه می دهد.

یا خرید: iTunes ، Google Play Store ، Windows Store

کار در: Android ، iPhone ، iPad ، Windows Phone

9. شوک پادشاهان

این چیه? استراتژی.

چرا باید آن را امتحان کنید: Clash of Kings یک بازی آنلاین چند نفره است. این یک استراتژی زمان واقعی است که در آن باید در نبردهای آنلاین با بازیکنان دیگر روبرو شوید. این بازی به دلیل گرافیک ، تمام بازی های آب دیگر را تعقیب می کند. گرافیک در Clash of Kings باورنکردنی است و همه چیز از نظر زیبایی شناسی جذاب است. گیم پلی فوق العاده خنده دار است. ارتش خود را بالا ببرید ، می توانید با سایر پادشاهان ارتباط برقرار کنید یا به آنها خیانت کنید. این همه بستگی به نحوه بازی شما دارد. سربازان خود را بسازید و آنها را بهبود بخشید تا دشمنان از فاصله دور نگه دارید. پادشاهی خود را با مشت آهنین هدایت کنید و دشمنان خود را به دو قسمت بشکنید.

یا خرید: ایتونز , فروشگاه Google Play

کار در: Android ، iPhone ، iPad

10. قبیله اژدها

این چیه? استراتژی.

چرا باید آن را امتحان کنید: دهکده خود را بسازید و سربازان قدرتمندی از جمله جادوگران ، وایکینگ های وحشیانه و اژدها قدرتمند را گرد هم آورید. روستاهای دیگر را فتح کنید و منابع آنها را غارت کنید. از نقاط قوت و قدرت خود برای از بین بردن سایر روستاها و غارت منابع آنها استفاده کنید. دفاع از روستای خود را بهبود بخشید تا دیگران نتوانند وارد دیوارهای دفاعی شما شوند. یک اژدها امپراتوری و دانش آموزان بسازید تا در قلب دشمنان خود ترس را بسازید. جنگ اشتباه با بازیکنان سراسر جهان در این بازی هیجان انگیز.

یا خرید: فروشگاه Google Play

کار در: اندروید

11. پادشاهی نینجا

این چیه? استراتژی.

چرا باید آن را امتحان کنید? اگر دوست دارید نینجا های بسیار کوچک برای دزدکی کردن و پاک کردن دشمنان خود ، عاشق پادشاهی نینجا شوید زیرا این امکان را به شما می دهد تا با بسیاری از نینجا ها همانطور که می خواهید تعامل داشته باشید. یک ارتش نینجا کشنده سفارش دهید و از آنها در برابر دشمنان خود استفاده کنید. از حملات furtive استفاده کنید یا هر کاری که می توانید انجام دهید ، همه چیز به شما بستگی دارد. دشمنان خود را در جنگ پر از عمل با استفاده از کشنده ترین قاتلان نینجا نابود کنید. اگر به اندازه کافی Farmville در فیس بوک دارید ، پس این بازی مناسب برای معتاد شدن شما است.

یا خرید: فیس بوک

کار در: کامپیوتر

12. فرمانده کوچک WWII TD

این چیه? استراتژی ، تور دفاعی.

چرا باید آن را امتحان کنید? چرا که نه نازی ها را رئیس واقعی جنگ جهانی دوم به آنها نشان دهید? به ترتیب WWII TD ، شما از عمل جنگ جهانی دوم در تمام شکوه و جلال آن بهره مند می شوید. این وظیفه شماست که اوضاع را نجات داده و پایگاه های نازی را نابود کنید. امواج پی در پی سربازان خطرناک نازی وجود دارد و وظیفه شماست که همه آنها را نابود کنید. دفاع خود را بهبود بخشید و مواضع خود را در برابر این حمله مداوم نگه دارید. بمب ها را راه اندازی کنید و از مسلسل های سنگین برای از بین بردن هر یک از این سربازان دیوانه در این بازی پر از اکشن استفاده کنید.

یا خرید: iTunes ، Google Play Store

کار در: Android ، iPhone ، iPad

13. گیاهان علیه زامبی 2

این چیه? استراتژی ، دفاع برج

چرا باید آن را امتحان کنید: اولین بازی PVZ به دلیل گرافیک زیبا و گیم پلی بسیار ساده آن بسیار محبوب بود. گیاهان در مقابل. Zombies 2 وراثت سلف خود را زنده می کند و تمام عناصر جدید را به بازی اضافه می کند. شما می توانید با استفاده از گیاهان مقاوم مانند ناخن ها ، ارواح آشکار را از بین ببرید. گیاهان را در چمن خود پرورش دهید و به آنها اجازه دهید باسن زامبی را لگد بزنید. انواع مختلفی از گیاهان وجود دارد که هر یک از آنها ظرفیت های منحصر به فردی دارند که برای مبارزه با مردگان زنده مفید هستند. آنها را با قاطعانه بکارید و آنها را به گونه ای قرار دهید که بیشتر زامبی ها را آزار دهد. وقت آن است که این زامبی ها آنچه را که سزاوار آن هستند بدست آورند.

یا خرید: iTunes ، Google Play Store

کار در: Android ، iPhone ، iPad

پس از بارگیری و شروع بازی یکی از این بازی ها ، Clash of Clans را کاملاً فراموش خواهید کرد. این بازی ها باورنکردنی هستند و به Clash of Clans ضربه خوبی برای پول او می دهند. اگر می خواهید سلیقه های خود را در ژانر استراتژی تغییر دهید اما می خواهید چیزی مشابه بازی کنید ، پس این بازی ها برای شما مناسب هستند. یکی را که ترجیح می دهید انتخاب کنید و برای حداکثر لذت بازی را شروع کنید. همچنین ، اگر فکر می کنید بازی های خوبی را از دست داده ایم ، از ذکر آنها در نظرات زیر دریغ نکنید.

20 بازی اگر دوست دارید “Clash of Clans” بازی کنید

“Clash of Clans” یکی از محبوب ترین بازی هایی است که تاکنون ایجاد شده است – به آنچه CSGO برای رایانه شخصی است فکر کنید ، Clash of Clans برای تلفن های همراه است. بله ، من می دانم که این دو بازی بسیار متفاوت هستند ، اما من فقط از نظر محبوبیت صحبت می کنم. این بیش از 100 میلیون بارگیری فقط در فروشگاه Google Play دارد – این یک شماره نسبتاً مجنون است. این یک بازی استراتژی است که توسط Supercell ساخته شده است که شامل ساختن یک پایگاه ، بلند کردن ارتش ، دفاع از پایگاه شما و حمله به پایگاه شخص دیگری است. علاوه بر آن ، شما همچنین می توانید به قبیله ها بپیوندید و در جنگ های قبیله ای شرکت کنید – و هیچ چیز بهتر از طعم شیرین پیروزی در جنگ های قبیله ای نیست. در پایان ، “Clash of Clans” بسیار سرگرم کننده ، بسیار اعتیاد آور است و می توانید ارتش بربرها و غول ها را سفارش دهید – باور کنید ، بازی های استراتژی بهتر از این نیستند.

مگر اینکه شما آماده هزینه چند دلار و خرید یکپارچه برای سرعت بخشیدن به پیشرفت خود در بازی باشید ، به روز کردن پایه خود در “Clash of Clans” یک روند بسیار طولانی است. بنابراین در این زمان توقف چه کاری انجام خواهید داد ، روی زندگی خود تمرکز کنید و به آینده خود فکر کنید-فکر نمی کنم! در اینجا لیست بازی های ویدیویی مشابه Clash of Clans که توصیه های ما هستند وجود دارد. شما می توانید این بازی ها را مانند Clash of Clans در Mac ، PlayStation 4 ، Xbox 360 ، Xbox One ، iPhone و حتی آنلاین انجام دهید.

همچنین بخوانید: بهترین VPN برای Netflix – فقط این 3 هنوز خوب کار می کنند

20. طلوع تایتان ها

Dawn of Titans یکی از تازه واردان ژانر تولید کنندگان پادشاهی است. بر خلاف Clash of Clans که زیبایی شناسی کارتونی خود را دارد ، Dawn of Titans یکی از چشمگیر ترین بازی های موبایل به صورت گرافیکی است. نبردهای بزرگ با هزاران سرباز بسیار بیشتر از هر چیزی است که در سایر بازی های ویدیویی پیدا می کنید. حالت PvP بسیار خوب است ، و اگرچه عنوان Freemium است ، اما از نظر کسب درآمد یکی از متعادل ترین بازی ها است.

19. پادشاهی نینجا

همچنین بخوانید: بهترین VPN برای Netflix – فقط این 3 هنوز خوب کار می کنند

اگر می خواهید ارتش نینجا ها را کنترل کنید و دشمن خود را با حملات شیطانی نابود کنید ، پادشاهی نینجا می تواند برای شما مناسب باشد. شما می توانید پادشاهی بسازید و ارتش هایی را با همان تعداد نینجا که می خواهید پرورش دهید. شما امکان استفاده از حملات furtive یا انجام همه کارها را با حملات جلو دارید ، وقتی در میدان نبرد هستید ، همه چیز به شما بستگی دارد. بازی بسیار اعتیاد آور است و می توانید صدها ساعت را در آنجا بگذرانید بدون اینکه خودتان را آزار دهید. این بازی حاوی عناصر RPG است که به شما در بهبود واحدهای خود ، تجهیزات تجهیزات بهتر و موارد دیگر کمک می کند.

18. اربابان سیار

Lords Mobile یک بازی Kingdom Building است که کمی بیشتر شبیه به Boom Beach از Clash of Clans است. با این حال ، اصل اساسی هنوز وجود دارد. شما قهرمانان می گیرید ، یک ارتش را آموزش می دهید ، سپس با مخالفان PVP روبرو می شوید. این بازی با بهبود قهرمانان خود عناصر RPG دارد. همچنین می توانید افراد بد را در نقشه جهان بکشید تا یک گنج اضافی بدست آورید. مانند بسیاری از آنها ، شما همچنین می توانید برای کمک به سایر بازیکنان ، اصناف را آموزش دهید. بازی داستانی از مشکلات اتصال دارد. این یک عامل تعیین کننده نیست ، بلکه چیزی است که شما باید آگاه باشید.

17. گرمای جنگل: سلاح انتقام جویی

همچنین بخوانید: بهترین VPN برای Netflix – فقط این 3 هنوز خوب کار می کنند

گرمای جنگل درگیری از قبیله ها است ، اما تأکید بیشتر بر قهرمانان است تا واحدها. قهرمانان حول ظرفیت های خود طراحی شده اند که می توانند تأثیر بسزایی در میدان نبرد داشته باشند. علاوه بر معرفی قهرمانان قدرتمند ، تجربه بازی بسیار شبیه به Clash of Clans است ، بنابراین شما در خانه احساس خواهید کرد. هدف شما ساختن یک پایه و راه اندازی دفاع برای حفظ زمین خود در برابر دشمنان است. بر خلاف Clash of Clans ، شما همچنین می توانید در رایانه شخصی خود بازی کنید زیرا این بازی از طریق فیس بوک و همچنین برای رایانه های اداری در دسترس است. بازی بسیار دشوار است ، و اگر بازی هایی مانند Age of Empires را دوست دارید ، باید این کار را کاملاً امتحان کنید.

16. قلعه Clash: قهرمانان امپراتوری و ظهور جانوران

قهرمانان امپراتوری و ظهور جانوران پیشرفتهای اساسی در رابطه با برخورد قلعه اصلی برای اندروید و iOS هستند . هدف شما این است که با ساختن یک ارتش و از بین بردن ارتش های مخالف ، سفارش را به زمین بیاورید. گیم پلی بسیار روان است ، و این وظیفه شماست که تصمیم بگیرید که آیا می خواهید ارتش ها را به طور همزمان کنترل کنید. این بازی برای مبتدیان بسیار کاربر دوستانه تر است ، و اگر در بازی های استراتژی تازه کار هستید ، این دو برنامه افزودنی برای Castle Clash گزینه های عالی برای امتحان کردن است.

15. Stick War: میراث

Stick War: Legacy شما را به اصول اولیه بازی استراتژی باز می گرداند که در آن شما باید منابع را استخراج کنید و همه چیز را از صفر بسازید. بازی شما را مجبور می کند تا در مورد پاهای خود فکر کنید و قبل از اینکه دشمنان از نقاط ضعف خود استفاده کنند ، ضربه بزنید. Stick War: Legacy ممکن است دلپذیر ترین بازی در تمام دوران نباشد ، اما طراحی ساده آن به آن اجازه می دهد تا تقریباً در تمام دستگاه های تلفن همراه کار کند. این بازی سالها وجود داشته است و یک پایه بازیکن نسبتاً فعال دارد ، به این معنی که پیدا کردن بازی های PVE شما را بیش از حد به شما نمی دهد زیرا همیشه کسی در مقابل کسی که بازی کند وجود دارد.

14. مبارزه با اژدها

Dragons Battle مفهوم Clash of Clans را به دست می گیرد و آن را در مقیاس بسیار بزرگتر تنظیم می کند. اگر می خواهید مانند Daenerys Targaryen of Throneshs احساس کنید ، Dragons Battle شما را با اژدها با شکوه خود پوشانده است. می توانید بلند شوید و یک ارتش کل اژدها را سفارش دهید تا برای شما بجنگد. در بازی بیش از 10 نوع اژدها وجود دارد و ما انتظار داریم دیگران را با گذشت زمان اضافه کنیم. این بازی دارای یک سیستم RPG از نوع است که اژدها شما امتیاز تجربه کسب می کند و با بازی بازی قدرتمندتر می شود. استراتژی زیادی درگیر است زیرا می خواهید به جای قرار دادن همه آنها در یک مکان ، از منابع خود به طور مساوی استفاده کنید.

13. جنگ های وایکینگ

بازی های بسیار کمی در دوره وایکینگ ها برگزار می شود که موفق به گرفتن سبک زندگی بی دقتی به رهبری وایکینگ ها در قرن 8 تا یازدهم می شوند. هدف قبیله شما ادعای سلطه و محافظت از شما در برابر دیگران است. این بازی یک سیستم دعوت عالی را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد منابع رایگان بیشتری برای گسترش قبیله خود کسب کنید و هرچه دوستان بیشتری داشته باشید ، قوی تر خواهید شد. بزرگترین قبایل دائماً در جنگ با یکدیگر هستند و این وظیفه شماست که هرگز با تعجب گرفتار نشوید ، زیرا این کافی است که یک حرکت دروغین یک دعوا را از دست بدهد.

12. قبیله اژدها

اژدهای قبیله هنوز یک کلون دیگر از Clash of Clans است اما با چند مورد که برای او تمیز است. شما می توانید جادوگران قدرتمند ، وایکینگ ها و اژدها را برای خود کنترل کنید. شما نه تنها می توانید منابع را پرورش دهید ، بلکه سایر روستاها را نیز غارت کرده و منابع آنها را به سرقت می برید ، که باعث می شود بین بازیکنان بسیار رقابتی شود. اگر می خواهید دهکده خود را در برابر حملات خارجی محافظت کنید و بازی هر بار که یک رویداد بزرگ اتفاق می افتد ، باید زمان زیادی سرمایه گذاری کنید.

11. تسخیر کل

فتح کل به شما امکان می دهد تا برای کنترل امپراتوری روم برای جلال بجنگید. در غیاب یک پادشاه نسبتاً قادر به هدایت پادشاهی و افرادی که توسط هرج و مرج بلعیده می شوند ، این وظیفه شماست که نظم را در مردم قرار دهید. این بازی بسیار تاکتیکی تر از Clash of Clans است ، و این مسئله نیست که بدانیم چه کسی قدرتمندترین ارتش ها را دارد ، بلکه می دانید که چگونه واحدهای خود را مستقر می کنید و آنها را در جنگ هدایت می کنید. تجربه چند نفره بازی برای اولین بار با یک جامعه فعال در دسترس برای بازی در Battle for Glory است.

10. درگیری قلعه

“Castle Clash” دقیقاً همان چیزی است که نام آن نشان می دهد ، رویارویی بین قلعه های مختلف ، که توسط بازیکنان سراسر جهان ساخته شده است. دور از محبوب بودن به عنوان “Clash of Clans” است ، اما من این دو بازی را در سبک های آنها بسیار مشابه پیدا کردم. مبارزه با هیولا در سیاه چال ها بسیار سرگرم کننده است و شکست دادن رئیس با تشکیل اصناف با سایر بازیکنان هیجان انگیز و پاداش دهنده است.

9. Age of Empires: محاصره قلعه

“Age of Empires: Castle Siege” بازی دیگری است که بر اساس یک موضوع قرون وسطایی ساخته شده است ، دقیقاً مانند بسیاری از بازی های دیگر که در این لیست داریم. قلعه محاصره بسیار شبیه به “Clash of Clans” در نگاه اول است ، اما این بازی ها تفاوت های آشکاری دارند که به محض بازی این دو ، متوجه خواهید شد. شهر خود را از ابتدا بسازید ، سربازان خود را آماده کنید و به هیچ وجه به دشمنان بی رحمانه خود حمله کنید.

8. ساقه

Seigefall هر آنچه را که می خواهید در یک بازی جنگی استراتژی ، ساخته شده توسط Gameloft ، این بازی یکی از محبوب ترین بازی ها مانند این نوع است. مدیریت اقتصاد پادشاهی شما برای حمایت از جنگ ها جنبه مهمی از این بازی است. دفاع از پادشاهی شما به همان اندازه مهم است زیرا ما نمی خواهیم کسی فقط گنج ما را بگیرد. گرافیک ها بسیار خوب هستند ، که باعث می شود هر نبرد شدید برای تماشای آن و Gameloft از نظر به روزرسانی منظم خوب عمل کرده باشد ، در حالی که منتظر شما هستید ، پیش بروید و با بازیکنان از سراسر جهان مبارزه کنید.

7. Call of Duty: Hero

بازی های Faceroll یک نسخه جنگی مدرن بسیار موفق “Clash of Clans” معروف به “Call of Duty: Heroes” ایجاد کرده اند. شما ارتش سربازانی را به نام واحدها و قهرمانان برای اهداف آشکار آشکار ، مانند از بین بردن پایگاه شخص دیگری کنترل می کنید ، اما با این واقعیت که کسی همان چیز را فکر می کند و می خواهد پایگاه شما را غارت کند ، بیش از حد گرفتار نشوید. بنابراین ، برای محافظت از منابع خود ، یک پایه محکم بسازید ، طلا و روغن ارزهای مورد استفاده در بازی برای خرید سازه های دفاعی برای محافظت از پایه شما هستند. “Call of Duty: Heroes” به عنوان یک بازی ، نگاه جدیدی به این نوع استراتژی می دهد. مربوط به پادشاهان و پادشاهی های آنها نباشید.

6. پادشاهی های نگهبان

“پادشاهی های گاردین” جنگ خشم کامل علیه پادشاهی های دشمن و لژیون هرج و مرج است. “Guardians Kingdoms” که توسط Phoenixone ساخته شده است به دلیل گرافیک خوب و انواع شخصیت های مختلف که برای شما می جنگند مشهور است. این شخصیت ها به عنوان قهرمان شناخته می شوند و علاوه بر این بازی بسیار جالب هستند – چیزی که این بازی را از سایر بازی های مشابه جدا می کند.

5. وایکینگ ها: جنگ قبیله

ساخته شده توسط Pleurium ، ‘Vikings: War of Clans’ احساس وایکینگ قدیمی خوبی دارد. به هر بازیکن یک هدف مشابه داده می شود که مکان قدرت را که عموماً در مرکز پادشاهی قرار دارد ، به دست می آورد. همه بازیکنان در مکانهای مختلف جغرافیایی ، معروف به پادشاهی واقع شده اند. هر پادشاهی حدود 45000 بازیکن دارد و در پایان سال 2017 بیش از 400 پادشاهی وجود داشت. بنابراین ، همانطور که می توانید تصور کنید ، بازی توسط تعداد نسبتاً زیادی از بازیکنان انجام می شود.

4. ساحل بوم

اگر قبلاً “Clash of Clans” بازی کرده اید ، “Boom Beach” برای شما بسیار آشنا به نظر می رسد. خوب ، برای یک بار ، توسط همان افرادی که “Clash of Clans” ایجاد کرده اند (یعنی Supercell) ایجاد شده است و آنها همچنین بسیاری از خصوصیات مشترک را به اشتراک می گذارند. از صفر ، پایه خود را بسازید ، سربازان را آماده کنید ، یک عملکرد پاسخ که پاسخ حملات را به شما نشان می دهد در حالی که آفلاین بودید که به شما در شناسایی نقاط ضعف دفاع خود کمک می کند. نبردها شدید ، غنی ساز و سرگرم کننده هستند ، وقتی این کار را نمی کنید ، آموزنده و وحشیانه است.

3. جنگ ستارگان: فرمانده

آیا شما طرفدار جنگ ستارگان هستید (که نیست)) ?. خوب ، اگر شما هستید ، این بازی برای شما ساخته شده است. چندی پیش در یک کهکشان دور و بسیار دور … درست پس از تخریب ستاره مرگ – شما سلاح ایجاد شده برای از بین بردن سیارات را می دانید. یک جنگ کامل – یک اردوگاه بین شورش یا امپراتوری را انتخاب کنید – از نظر استراتژیک پایگاه خود را آماده کنید و ارتش های خود را به سمت پیروزی سوق دهید. این بازی شخصیت های بزرگی از فیلم اصلی جنگ ستارگان مانند لوک اسکای واکر ، هان سولو ، دارت وادر و بسیاری دیگر ارائه می دهد.

2. گرمای جنگل

اگر بازی دیگری از این نوع را انجام داده اید ، دقیقاً می دانید در این بازی چه کاری باید انجام دهید. برای استخراج منابع مانند طلا و روغن پایه ای بسازید و شما باید از مرکز فرماندهی در برابر حملات دشمن محافظت کنید. گرمای جنگل دارای گرافیک بسیار متوسط ​​و زمان انتظار قابل توجهی برای ساخت سازه است. این مبارزه بسیار سرگرم کننده است و اگر شما یک بازیکن جدید مانند این هستید ، ساخت استراتژی بسیار دشوار را پیدا خواهید کرد.

اطلاعات بیشتری کسب کنید: بازی هایی مانند “Age of Empires”

1. نبردهای جنگ کامل: پادشاهی

یک بازی دیگر بر اساس یک موضوع قرون وسطایی در این ژانر ، “Total War Battles: Kingdom” فقط به دلیل گرافیک خوب آن یک ورود محکم در این لیست است. بازی هر آنچه را که می خواهید در این نوع داشته باشید ، دعوا ها بی رحمانه و خوشحال کننده است در حالی که ساخت یک دفاع دشوار است. در دسترس بودن پشتیبانی از Multiplatform (یعنی می توان بازی را می توان در iOS انجام داد ، Andriod باعث می شود PC) این بازی را به یک انتخاب واقعی تبدیل کند.