اجاره آیفون 13 Pro Max از 49.99 یورو در ماه ، اجاره آیفون 13 Pro Max | از 41 €

iPhone 13 Pro Max

فضای ذخیره سازی این گوشی به لطف 1 سل موجود در آن بسیار زیاد است (حداکثر پیکربندی)

اجاره آیفون 13

ما تلفن های هوشمند جدیدی را در بسته بندی اصلی آنها ارائه می دهیم ، که مستقیماً از اپل فرانسه و سامسونگ فرانسه آمده است. همه آنها به هر اپراتور باز می شوند.

و از آنجا که ما متعهد به حفظ سیاره خود هستیم ، ما همچنین تلفن های هوشمند بازپرداخت شده را ارائه می دهیم. آنها در فرانسه بازپرداخت ، آزمایش و تأیید می شوند و برای مدت زمان اجاره تضمین می شوند.

جدید یا بازپرداخت شده به طور سیستماتیک در زیر نام تلفن هوشمند در صفحات هر تلفن هوشمند نشان داده شده است.

منظور از “مدل بالایی بدون هزینه هر 12 ماه” چیست?

موبایل های بعدی این امتیاز منحصر به فرد را به شما ارائه می دهد تا پس از 12 ماه اشتراک از مدل ماهانه خود به صورت رایگان و بدون افزایش از مدل ماهانه خود از مدل بالایی بهره مند شوید. به عنوان مثال ، اگر شما 1 سال پیش در آیفون 14 مشترک مشترک شده بودید ، می توانید امروز برای آیفون 15 بدون هیچ هزینه ای ، بدون سهم اولیه و نگه داشتن همان پرداخت ماهانه تغییر دهید ! یک موبایل بعدی منحصر به فرد.

نحوه اشتراک در اشتراک موبایل بعدی ?

برای اشتراک در اشتراک موبایل بعدی ، بسیار ساده است:

  1. محصول خود را در www انتخاب کنید.NextMobiles.کم
  2. با مقررات اول در هر CB – پرداخت ایمن توسط سه بعدی Secure و Société Générale ادامه دهید
  3. اسناد پشتیبان خود را بارگیری کنید
  4. اگر پرونده شما پذیرفته شده است ، محصول خود را در 24 ساعت با 48 ساعت دریافت می کنید.

مهم: کارت بانکی شما تا زمانی که پرونده شما پذیرفته نشود ، بدهکار نیست. این یک مجوز از پیش مجاز است که در صورت پذیرش پرونده یا لغو پرونده ، تأیید می شود.

کار بیمه شکستگی و سرقت چگونه گنجانده شده است ?

با موبایل بعدی ، شما در پول قابل توجهی صرفه جویی می کنید و تضمین می شود که در صورت عدم موفقیت ، شکستگی یا پرواز بلافاصله از آنها مراقبت می شود. فقط اعلامیه فاجعه آنلاین خود را از منطقه مشتری خود تهیه کنید (www.NextMobiles.کم. این ادعا هر چه باشد ، موبایل های بعدی در طی 24 ساعت کار از آن پشتیبانی می کنند: با تعویض یا با تعمیر.

* قیمت به طور کلی برای شکستگی و بیمه سرقت یک تلفن هوشمند بالا در فرانسه مشاهده می شود: 120 تا 200 € در سال.

سهم اولیه چیست ?

سهم اولیه به شما امکان می دهد تا از تمام مزایای موجود در اشتراک بعدی تلفن همراه استفاده کنید: PACK PACK

هیچ هزینه تغییر پس از 12 ماه برای مدل بالایی پرداخت نمی شود. مشتری می تواند در صورت تمایل برای مدل فوقانی یا مدل دیگری از همان دسته تغییر کند ، بدون هیچ هزینه ای یا افزایش اشتراک ماهانه. یک موبایل بعدی منحصر به فرد.

توجه داشته باشید که پرداخت این هزینه های تغییر مدل ، مالیات بعدی یا نمونه اشتراک ماهانه را لغو نمی کند.

مدت زمان ضمانت تلفن هوشمند من چقدر است ?

تمام محصولات ما برای کل دوره اجاره تضمین شده است. در صورت خرابی یا نقص عملکرد ، در طی 24 ساعت یک تلفن هوشمند جدید دریافت می کنید.

مدت زمان تعامل اشتراک موبایل بعدی چقدر است ?

اشتراک موبایل بعدی بدون تعهد است. در صورت تمایل می توانید خاتمه دهید و تجهیزات دریافت شده را برگردانید. لوازم جانبی پس از 6 ماه با همان تلفن هوشمند برگردانده نمی شوند.

به دلیل استفاده عادی از تجهیزات (خراش های سبک پذیرفته شده) هیچ هزینه بازپرداخت برای هرگونه سایش و پارگی پرداخت نمی شود. در اکثر موارد ، فقط یک شکستگی اعلام نشده هزینه های شکستگی غیر اعلام شده را ایجاد می کند.

آیا داده های شخصی من هنگام بازگشت یا تغییر تلفن هوشمند من محافظت می شود ?

هنگام بازگشت تلفن هوشمند یا هنگام تغییر مدل ، ما همیشه از شما دعوت می کنیم تا داده های شخصی خود را ذخیره کنید ، اطلاعات خود را از دستگاه حذف و حذف کنید.

پس از دریافت ، هر تلفن هوشمند به طور سیستماتیک با پاک کردن کلیه داده ها و توانبخشی در کارخانه بازنشانی می شود.

چه اتفاقی می افتد اگر چندین نمونه توسط بانک من رد شود ?

در مورد 2 مهلت پی در پی (2 ماه اشتراک) که توسط بانک شما رد شده است ، موبایل بعدی این حق را برای خود محفوظ می دارد که قرارداد اشتراک خود را فسخ کرده و هزینه های مختلف مربوط به این نقص های پرداخت را فاکتور دهید.
شما باید تجهیزات (تلفن هوشمند + لوازم جانبی) را در طی 14 روز از خاتمه قرارداد وی در دسترس شما قرار دهید.
در صورت عدم آموزش در این مهلت ها ، شما برای هزینه های غیر تربمرکتی صورتحساب می شوید که میزان آن در سند “هزینه های عدم تداوم” در زیر ذکر شده است: هزینه های بازپرداخت غیرقانونی موبایل.
توجه داشته باشید که هر تجهیزات نامحدود به سرقت رفته در نظر گرفته می شود ، که منجر به ایجاد یک روش بحث برانگیز و قضایی می شود که هزینه های آن توسط مشتری تحمل می شود. یک تلفن هوشمند سرقت شده را می توان مسدود کرد و دیگر بدون امکان باز کردن قفل آن قابل استفاده نخواهد بود.

اجاره آیفون 13 Pro Max

آیفون 13 Pro Max Alpine Blue

دستگاه دارای دوربین سه گانه است. با تشکر از یک لنز تله فوتو ، آیفون 13 Pro Max به دلیل 12 MP خود که ما نیز در دوربین سلفی می یابیم ، یک عکس و فیلم با کیفیت فوق العاده خوب با صفحه نمایش با عملکرد بالا ارائه می دهد.

باتری 4373 میلی آمپر ساعت بهترین استقلال را در تلفن ارائه می دهد. او واقعاً در پیشینیان خود تفاوت ایجاد می کند.

تراشه A15 Bionic SOC (حداکثر. 3.23 گیگاهرتز) عملکرد بهتری را از طریق تلفن فراهم می کند. در این دستگاه ، تراشه به شکلی کمی کارآمدتر طراحی شده و بنابراین پس انداز بیشتری را از نظر مصرف برق فراهم می کند. GPU یکپارچه به 5 هسته در آیفون 13 Pro و iPhone 13 Pro Max دسترسی پیدا می کند.

فضای ذخیره سازی این گوشی به لطف 1 سل موجود در آن بسیار زیاد است (حداکثر پیکربندی)

آیفون حداکثر از سایرین بزرگتر است ، در اینجا تلفن 6.7 اینچ اندازه گیری می کند. همچنین لور و ضخیم تر است. iPhone 13 Pro Max بسیار شبیه به آیفون 12 Pro Max است ، کانتورهای ساخته شده از فولاد ضد زنگ را با اتمام قابل توجه نشان می دهد. رنگهای ارائه شده توسط Apple for iPhone 13 Pro و iPhone 13 Pro Max زیبا هستند و همه عصبانیت بوده اند ! ما در بین آنها می یابیم: گرافیت ، طلا ، نقره و آبی آبی.