آیفون 14 تنها از 1 یورو در Bouygues Telecom ، آیفون 14 با 1 یورو با Bouygues Telecom در حال انجام است

آیفون 14 با 1 یورو به لطف یک تبلیغ از راه دور Bouygues

علاوه بر این ، آیفون 14 تا 1 € اجازه می دهد تا حد امکان از همه ویژگی ها استفاده کنید از این اشتراک تلفن. علاوه بر این ، شبکه مخابرات Bouygues سرعت ارتباطات از راه دور را در همه جا در فرانسه تضمین می کند. علاوه بر این ، نیمی از پاکت داده این بسته موبایل (100 گیگابایت) در اتحادیه اروپا (+ سوئیس و آندورا) ، در بخش های خارج از کشور فرانسه ، در ایالات متحده ، کانادا ، اسرائیل و چین معتبر است.

آیفون 14 موجود در Bouygues Telecom فقط از 1 یورو !

سعادت

Bouygues Telecom با نام تجاری جدید آیفون 14 همچنان به ارائه جدیدترین تلفن های هوشمند ادامه می دهد. در حال حاضر از 1 یورو برای سفارش در دسترس است. از این رو ، دنبال کنندگان برند اپل می توانند به لطف Bouygues Telecom آماده شوند. تلفن هوشمند جدید اپل با یک پیشنهاد ویژه وارد اپراتور می شود. دریافت آن امکان پذیر است با سهولت پرداخت و یک برنامه موبایل سودمند برای لذت بردن کامل از ویژگی های تلفن. در اینجا ارائه کاملی از روشهای دانستن استفاده از آیفون 14 آورده شده است.

آیفون 14 ، آخرین جواهر اپل که در Bouygues Telecom توقیف می شود

اکنون رسمی است. آیفون 14 وارد Bouygues Telecom شد. او هست از 1 یورو موجود است, با سهولت پرداخت 20.45 یورو در ماه به مدت 24 ماه. تقویت قابل توجهی برای به دست آوردن تلفن هوشمند جدید Apple Brand. Bouygues Telecom برای از بین بردن کیک ، 70 یورو تخفیف فوری برای از سرگیری تلفن هوشمند قدیمی ارائه می دهد.

سعادت

آیفون 14 با سهولت پرداخت در Bouygues Telecom در دسترس است.

تلفن اپل با ورود رنگ زرد جدید قابل تنظیم است. در کل ، مشترکان جدید می توانند انتخاب کنند 5 رنگ مختلف. برای استفاده از آیفون 14 با قیمت 1 + 20.45 یورو در ماه به مدت 24 ماه ، باید نسخه را با 128 گیگابایت حافظه داخلی دریافت کنید.

آیفون 14 تمام ویژگی های جدید مورد انتظار را دارد. اول از همه, سیستم iOS 16 با تلفن 5G سازگار است. اپل آخرین باتری خود را برای استفاده طولانی مدت ارائه می دهد. علاوه بر این ، لنزهای سه گانه و دوربین 12 MP بهترین کیفیت ممکن را برای ارسال عکس و فیلم در شبکه های اجتماعی تضمین می کنند.

اپل به لطف فولاد ضد زنگ آن تلفن و گرد و غبار را ارائه می دهد. دومی نیز با شیشه سپر سرامیکی مقاوم تر است. با این حال ، توصیه می شود تلفن هوشمند خود را در برابر شوک ها و سایر تخریب های روزانه محافظت کنید. با تشکر از عملکرد جزیره پویا, استفاده از چندین برنامه همزمان روی صفحه امکان پذیر است.

در اینجا آنچه را که باید از آیفون 14 در Bouygues Telecom به یاد داشته باشید:

 • 1 + 20.45 €/ماه برای 24 ماه برای نسخه 128 گیگابایتی ؛
 • 5 رنگ موجود ؛
 • تخفیف 70 ​​€ برای از سرگیری تلفن هوشمند قدیمی ؛
 • تمام اخبار اپل موجود در تلفن.

همه چیز در مورد L

همچنین کارتهای ESIM را از Telecom Bouygues بخوانید: اشتراک و فعال سازی

یک بسته 200 گیگابایتی برای استفاده بهینه از تلفن های هوشمند

برای لذت بردن کامل از آیفون 14 ، Bouygues Telecom یک برنامه موبایل 5G مناسب ارائه می دهد. در کل 200 گیگابایت ارائه می دهد و در سال اول با قیمت کاهش یافته در دسترس است. هر یک 33.99 یورو/ماه به مدت 12 ماه با 2 سال درگیری. سال بعد ، قیمت بسته موبایل به 49.99 یورو در ماه افزایش یافته است.

بسته 200 گیگابایتی Bouygues Telecom

آیفون 14 با یک بسته 200 گیگابایتی در دسترس است.

از 31.99 یورو در هر ماه

پاکت داده 200 گیگابایتی از بسته موبایل در 5G در شبکه Telecom Bouygues در دسترس است. بنابراین مشترکین چیزی برای گشت و گذار ، به اشتراک گذاشتن اتصال خود ، استفاده از برنامه های وب خود و کلیه ویژگی های وب آیفون 14 دارند. علاوه بر این ، مشترکان حق دارند 100 گیگابایت قابل استفاده از DOM فرانسه ، اتحادیه اروپا ، سوئیس و آندورا قابل استفاده باشند. تماس ها ، پیامک ها و MMS نیز در فرانسه و از همین مقاصد نامحدود هستند. ایده آل برای جلوگیری از هزینه های جبران.

Bouygues Telecom نیز اضافه می کند سیم کارت 2 در برنامه موبایل 5G خود برای لذت بردن از یک بسته چند سیما با آیفون 14. بنابراین ، مشترکین می توانند از 200 گیگابایت در رایانه لوحی یا تلفن هوشمند دیگر استفاده کنند. همچنین می توان با تلفن هوشمند اپل خود به طور رایگان با بیش از 120 کشور جهان تماس گرفت.

در صورت ضرر ، پرواز ، شکستگی یا شکست ، Bouygues Telecom از آن مراقبت می کند وام یک تلفن هوشمند مشابه به آیفون 14. تحویل اکسپرس سیم کارت و تلفن هوشمند در وب سایت Bouygues Telecom در دسترس است. برای اطلاعات ، حفظ شماره تلفن رایگان است.

برای نتیجه گیری ، برنامه تلفن همراه مزایای زیر را شامل می شود:

 • 200 گیگابایت قابل استفاده در سرزمین اصلی فرانسه ؛
 • 100 گیگابایت در دسترس از اتحادیه اروپا ، DOM ، سوئیس و آندورا ؛
 • تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS از همین مقصد ؛
 • سیم کارت 2 برای استفاده از گزینه چند سیما
 • حفظ رایگان شماره تلفن.

iPhone 14 Pro Max با بسته بندی

همچنین بخوانید کدام برنامه تلفن همراه را با آیفون 14 Pro Max اپل انتخاب کنید ?

در مورد پیوندهای وابستگی بیشتر بدانید

تیم ما بهترین پیشنهادات را برای شما انتخاب می کند. برخی از پیوندها ردیابی می شوند و می توانند بدون تأثیرگذاری بر قیمت اشتراک شما ، کمیسیون برای mypetitforfait ایجاد کنند. قیمت ها برای اطلاعات ذکر شده و احتمالاً تکامل می یابند. مقالات حمایت شده مشخص می شوند. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

آیفون 14 با 1 یورو به لطف یک تبلیغ از راه دور Bouygues

Bouygues iPhone 14 در 1 €

تبلیغات Bouygues Télécom در حال حاضر خوب پیش می رود. از بین رقابتی ترین ، امکان خرید آیفون 14 با قیمت 1 یورو پس از بازپرداخت 80 یورو وجود دارد. این پیشنهاد ویژه برای دوستداران محصولات اپل جذاب خواهد بود ، که می توانند از یک آیفون ارزان قیمت بهره مند شوند ، که پیدا کردن آن دشوار است. تنها شرط استفاده از این تخفیف بی سابقه: مشترک در همان زمان در بسته بندی 200 گیگابایتی 5G Package Smartshone از اپراتور تلفن همراه. در اینجا تمام جزئیات آورده شده است.

آیفون 14 در 1 €: تبلیغات Bouygues Télécom از دست نمی رود

آیفون 14 یکی از جدیدترین مدلهایی است که اپل امضا شده است. ترکیب طراحی براق ، استقلال و کیفیت عکس ، این آخرین گوشی هوشمند نسل همه چیز برای اغوا است. فقط ، اغلب ، قیمت ترمز قابل توجهی برای مشتریان بالقوه است. با آگاهی از این حد ، Bouygues Télécom در تلاش است تا راه حل هایی را برای به دست آوردن این آیفون ارزان قیمت ارائه دهد. واضح است که با آیفون 14 با 1 یورو ، این چالش دست بالایی گرفته است !

با تشکر از Bouygues Télécom ، دستیابی به یک آیفون ارزان قیمت ، این امکان پذیر می شود

دستیابی به آیفون 14 با 1 € در Bouygues Télécom بسیار ساده است. ابتدا به خاطر داشته باشید که مشتری 81 یورو پرداخت می کند اما خواهد بود 80 یورو بازپرداخت کرد در اسرع وقت ، پس از پر کردن یک کوپن قابل بارگیری به صورت آنلاین. سپس ، تأمین اعتبار این آیفون تبلیغاتی بیش از 24 ماه گسترش می یابد ، که در طی آن مشتری باید هر ماه 24.78 یورو بپردازد. در غیر این صورت ، به منظور جلوگیری از گسترش پرداخت ، می توان 541.90 یورو پول نقد پرداخت کرد.

آیفون 14 تبلیغ در 1 €

علاوه بر این ، برای مشتریان Bbox ، بسته 5G هر ماه 5 یورو کمتر است. علاوه بر این ، از سرگیری تلفن به شما امکان می دهد علاوه بر ارزش آن ، 70 یورو نیز به دست آورید. بنابراین ، در کلید خرید این آیفون 14 تا 1 یورو ، پس انداز زنجیره ای حتی بدون در نظر گرفتن سود در رابطه با خرید به تنهایی این تلفن هوشمند ، که مبلغ 909 یورو است. سرانجام ، حفاظت از شماره تلفن قدیمی به تخفیف 13 یورو در ماه در بسته 200 گیگابایتی دسترسی پیدا می کند.

به طور خلاصه ، فرمول بی سابقه ای Bouygues Télécom را امضا کرد:

 • آیفون 14 تا 1 یورو برای خرید پس از بازپرداخت ؛
 • پرداخت ماهانه 24.78 یورو در ماه به مدت دو سال ؛
 • بسته 200 گیگابایتی با 5G در 31.99 یورو در ماه (-5 €/ماه برای مشتریان Bbox) ؛
 • سود 13 یورو در ماه در بسته تلفن همراه برای حفظ شماره قدیمی آن.

شماره خود را از راه دور Rio Bouygues پیدا کنید

همچنین تعداد مخابرات ریو Bouygues از خط تلفن همراه خود را بخوانید: چگونه آن را بدست آورید ?

فرمول جادویی لحظه ای: آیفون 14 تا 1 € + 200 گیگابا

با یک بسته موبایل 200 گیگابایتی ، به سادگی انگار مشتری یک پاکت داده نامحدود. در واقع ، با چنین مقدار از داده های تلفن همراه ، نظارت بر مصرف آن اضافی می شود. در حمل و نقل عمومی ، هنگام مسافرت ، مشتری می تواند به موسیقی گوش کند ، سریال را تماشا کند یا برنامه های کاربردی را در آیفون ارزان خود پخش کند بدون اینکه نگرانی در مورد خارج از خانه داشته باشد. این دقیقاً همان چیزی است که تبلیغات Bouygues Télécom ارائه می دهد.

آیفون Bouygues با 1 € با بسته تلفن همراه

علاوه بر این ، آیفون 14 تا 1 € اجازه می دهد تا حد امکان از همه ویژگی ها استفاده کنید از این اشتراک تلفن. علاوه بر این ، شبکه مخابرات Bouygues سرعت ارتباطات از راه دور را در همه جا در فرانسه تضمین می کند. علاوه بر این ، نیمی از پاکت داده این بسته موبایل (100 گیگابایت) در اتحادیه اروپا (+ سوئیس و آندورا) ، در بخش های خارج از کشور فرانسه ، در ایالات متحده ، کانادا ، اسرائیل و چین معتبر است.

سرانجام ، از طرف قیمت ، این بسته موبایل که آیفون 14 تا 1 یورو را همراهی می کند 31.99 یورو در ماه برای یک سال است. در پایان این دوره ، به 44.99 یورو در ماه افزایش یافت. لطفا توجه داشته باشید: برای بهره مندی از آیفون ارزان قیمت ، الف تعهد دو ساله اشتراک تلفن لازم است.

برخی از دلایل خوب برای عضویت در این تبلیغات تبلیغاتی Bouygues:

 • آیفون 14 در بسته 1 € + 200 گیگابایت ؛
 • بسته 5G سازگار با این آیفون ارزان قیمت ؛
 • اشتراک تلفن با 31.99 یورو در ماه و سپس 44.99 یورو در ماه ؛
 • بسته با حداقل 24 ماه درگیری ؛
 • 100 گیگابایت داده های معتبر در اتحادیه اروپا ، در بخش های خارج از کشور فرانسه ، در ایالات متحده ، ایالات متحده و کانادا.

آیفون تحت ضمانت یا نه

همچنین آیفون را تحت ضمانت بخوانید: روش دنبال کردن برای بررسی مدت زمان و پوشش آن

در مورد پیوندهای وابستگی بیشتر بدانید

تیم ما بهترین پیشنهادات را برای شما انتخاب می کند. برخی از پیوندها ردیابی می شوند و می توانند بدون تأثیرگذاری بر قیمت اشتراک شما ، کمیسیون برای mypetitforfait ایجاد کنند. قیمت ها برای اطلاعات ذکر شده و احتمالاً تکامل می یابند. مقالات حمایت شده مشخص می شوند. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.