یک ماشین از 14 ساله �� ماشین بدون مجوز 14 ساله | myaixam ، رانندگی یک ماشین بدون مجوز در 14 سال: آیا امکان پذیر است?

آیا می توانیم در 14 سال بدون مجوز ماشین رانندگی کنیم

تمرین عملی AM در مدرسه رانندگی مانند سایر مجوزها. بیش از دو روز به مدت 8 ساعت ، آموزش رانندگی ماشین بدون مجوز از 14 سالگی در چندین سکانس به اشتراک گذاشته می شود. اولی این است که دانش خود را در مورد ماشین بدون مجوز و تجهیزات خود عمیق تر کند. دوم به شما امکان می دهد اولین رانندگی را در گردش و در یک مسیر باز تمرین کنید. و آخرین ، اضافه شده در مارس 2019 ، با حضور نماینده قانونی ، رانندگان آینده را در مورد خطرات جاده حساس می کند.

ماشین از 14 ساله

دامنه احساسات دامنه احساسات

با طراحی آن ، چهره جلوی کاریزماتیک دامنه
احساسات Aixam یک زبان سبک جدید را افتتاح می کند !

#جدید
#دامنه
#aixam
#هیجانی

جوان و رایگان

#FREEDOM
#استقلال

دامنه دامنه

Aixam Connect 9 Aixam Connect 9

بزرگترین تبلت موجود در بازار سازگار با Android Auto و Apple Car Play را کشف کنید

#Tablet
#متصل
#چند رسانه ای
#تحقیق

e-aixam e-aixam

تنها 100 ٪ محدوده اتومبیل برقی و مجوز

#الکتریکی
#صفر
#Zeroc02
#بی صدا

کوپه GTI کوپه GTI

روحیه ورزشی با شاسی ، اسپویلر آن ، خروجی اگزوز مضاعف و صندلی های ورزشی آن

#Coupegti
#ورزش
#myaixam
#من در حال حرکت هستم

ورزشگاه شهری ورزشگاه شهری

The Trendy Urban ، ظاهری منحصر به فرد با تمام گزینه های داخلی و فضای باز آن قابل تنظیم است

#CitySport
#سبک
#منحصر بفرد
#شخصی

Aixam Connect 7 Aixam Connect 7

جدید
رایانه لوحی Taclite Aixam Connect 7 “به شما امکان می دهد USB را وصل کنید و همچنین به گزینه Apple Car Play & Android Auto مجهز است

آیا می توانیم در 14 سال بدون مجوز ماشین رانندگی کنیم ?

داشتن از چه سنی می توانیم ماشین رانندگی کنیم ? آیا باید یک آموزش را دنبال کنیم تا چرخ ماشین را بدون مجوز بگیریم ? چه نوع وسیله نقلیه ای را می توانیم قبل از 18 سال رانندگی کنیم ? در اینجا تمام پاسخ های ما در مورد سوالات شما در مورد رانندگی ماشین بدون مجوز توسط یک نوجوان آورده شده است !

راندن

از سال 2014 می توانید ماشین را در 14 سال رانندگی کنید

در فرانسه سن قانونی برای رانندگی ماشین بدون مجوز 14 سال است. این قانون در واقع در نوامبر 2014 برای کاهش این سن قانونی از 16 به 14 سال در امور VSP تکامل یافته است. از این پس ، حداقل سن برای رانندگی وسیله نقلیه به شرح زیر است:

  • از 14 سالگی برای رانندگی یک چهار چرخه سبک یا موتور سیکلت کمتر از 50 سانتی متر مربع با مجوز AM ؛
  • از 16 سالگی برای رانندگی یک چهار چرخه سنگین با مجوز B1 یا موتور سیکلت کمتر از 125 سی سی با مجوز A1 ؛
  • از 18 سالگی برای رانندگی ماشین با مجوز B یا موتور سیکلت با مجوز a.

چه تفاوتی بین یک چهار چرخه سبک و یک چهار چرخه سنگین است ?

از 14 سالگی ، یک راننده جوان می تواند به چرخ چهارگوشه سبک برود: یک ماشین مجوز 2 ساعته که قدرت آن از 6 کیلو وات تجاوز نمی کند و سرعت آن به 45 کیلومتر در ساعت محدود می شود. با این حال ، شما باید صبر کنید تا سن 16 سالگی اجازه دهید در کوادیکول سنگین ، یک ماشین مجوز 4 ساعته که قدرت آن می تواند به 15 کیلو وات برسد و تا 75 کیلومتر در ساعت سرعت یابد ، گردش کنید.

چه آموزش در 14 سال برای رانندگی ماشین ?

تا سال 2012 ، BSR – ثبت اختراع ایمنی جاده – در صورت عدم وجود مجوز B ، رانندگی بدون مجوز را امکان پذیر کرد. از آن زمان ، BSR برای مجوز AM جایگزین شده است و آموزش رانندگان آینده تقویت شده است.

آنجا آموزش مجوز AM چندین بار ، بین تئوری و عمل صورت می گیرد.

ASSR/ASR: آموزش مدرسه در خطرات جاده ای

بخش نظری با اعتبارسنجی ASSR (تأیید ایمنی مدرسه) در کالج یا ASR (گواهی ایمنی جاده) در یک گرتا به دست می آید. در طول تحصیل صورت می گیرد – در کلاس 5 و 3 برای ASSR1 و ASSR2 – و این امکان را فراهم می آورد تا دانش راننده آینده در مورد قوانین ایمنی جاده را تأیید کند. این مرحله قبل از رفتن ضروری است تمرین رانندگی ماشین بدون مجوز.

آموزش AM: یادگیری رانندگی سبد

تمرین عملی AM در مدرسه رانندگی مانند سایر مجوزها. بیش از دو روز به مدت 8 ساعت ، آموزش رانندگی ماشین بدون مجوز از 14 سالگی در چندین سکانس به اشتراک گذاشته می شود. اولی این است که دانش خود را در مورد ماشین بدون مجوز و تجهیزات خود عمیق تر کند. دوم به شما امکان می دهد اولین رانندگی را در گردش و در یک مسیر باز تمرین کنید. و آخرین ، اضافه شده در مارس 2019 ، با حضور نماینده قانونی ، رانندگان آینده را در مورد خطرات جاده حساس می کند.

همه آموزش مجوز AM از 14 سال اجازه می دهد تا بدون مجوز چرخ ماشین را بگیرد با آگاهی کامل از خطرات برای همه کاربران جاده. هیچ امتحان: گواهی در پایان آموزش عملی صادر می شود و باعث می شود رانندگی یک ماشین بدون مجوز برای مدت 4 ماه ، در حالی که منتظر است مجوز رسمی AM را از بخشدار دریافت کنید. تمام مراحل توسط مدرسه رانندگی انجام می شود.

چرا در 14 ماشین رانندگی می کنید ?

گرفتن چرخ از 14 سالگی برای شما شگفت آور به نظر می رسد ? با این حال, مزایای رانندگی ماشین بدون مجوز برای یک نوجوان بیشمار است.

مسیر استقلال را طی کنید

غواصی در 14 سال به یک نوجوان اجازه می دهد تا در آن مستقل باشد سفرهای روزانه او به کالج یا دبیرستان, و همچنین برای فعالیت های ورزشی و فرهنگی یا مسافرتهای آن. برای والدین ، ​​اینها محدودیت کمتری دارند. برای یک نوجوان ، این هم یک علامت اعتماد و هم یک مسئولیت است ، که به او کمک می کند تا به تدریج در استقلال برآید. این معامله برنده است یکی از دلایلی که ماشین بدون مجوز مد روز است !

ایمن شوید

یک چهار چرخه سبک که در 14 سالگی قابل دسترسی است یک ماشین مجوز 2 است که سرعت آن نمی تواند از 45 کیلومتر در ساعت تجاوز کند. این نوع وسیله نقلیه مجاز به گرفتن آهنگ های سریع نیست. به لطف سهولت استفاده از آن (انتقال خودکار) ، سرعت محدود و استفاده از آن اساساً در شهر یا حومه شهر برای سفرهای کوچک, سبد خرید بسیار کمی است و آوردن امنیت بسیار بیشتری برای سرنشینان خود نسبت به یک چرخ در صورت شوک با تشکر از بدنه او.

برای رانندگی ماشین آماده شوید

با تبدیل شدن به یک کاربر جاده ای در یک وسیله نقلیه موتوری ، راننده یک کوادیک چرخه سبک مسئولیت رانندگی خود را بر عهده دارد و هم برای احترام به سایر کاربرانی که او با او در جاده و نگهداری وسیله نقلیه خود به اشتراک می گذارد. تجربه ذخیره شده رانندگی یک ماشین بدون مجوز ارائه می دهد یک مزیت تعیین کننده برای موفقیت مجوز B از 18 سال.