چگونه دوست ، ماشین بدون مجوز از 14 سالگی در دسترس ، جوانان (طلایی) را فتح کرد | اخبار ، دوست سیتروئن: مزایا و ضعف ماشین برقی بدون مجوز

Citroën Friend: مزایا و ضعف ماشین برقی بدون مجوز

Minicicadine بدون مجوز دارای طیف وسیعی از 75 کیلومتر است ، سرعت آن محدود به 45 کیلومتر در ساعت است و مرتباً در مقابل دانشکده ها و دبیرستان ها پارک می شود (شیک). زیرا این یک ضربه در بین جوانان است.

چگونه دوست ، ماشین بدون مجوز از 14 سالگی در دسترس ، جوانان را فتح کرد (طلایی)

از Deauville (Calvados) گرفته تا La Baule (Loire-Atlantique) ، Citroën Ami در پارکینگ بسیاری از دانشکده ها و دبیرستان ها (شیک) به جای اسکوتر ضرب می شود.

این دوستان سیتروئن هستند که برای تسهیل سفر به دوزولین پیشنهاد می شوند

او در ژوئن سال 2020 ظاهر شد. شما از آن زمان لزوماً از دوست سیتروئن ، یک وسیله نقلیه الکتریکی فوق العاده (بسیار کوچک) که از سن 14 سالگی رانندگی می کند ، عبور کرده اید ، با یک گواهی ایمنی در جاده ، BSR. این خود را به مکانی در بازار داده است و در حال حاضر بیش از 20،000 فروش دارد.

Minicicadine بدون مجوز دارای طیف وسیعی از 75 کیلومتر است ، سرعت آن محدود به 45 کیلومتر در ساعت است و مرتباً در مقابل دانشکده ها و دبیرستان ها پارک می شود (شیک). زیرا این یک ضربه در بین جوانان است.

مورد بازجویی اخبار.خط, گاراژ مارک Baule Chevrons (Loire-Atlantique) برای فروش “یک هر دو هفته” توضیح می دهد. و شما باید صبور باشید ، زیرا “در حال حاضر یک دوره شش تا هشت ماه وجود دارد”.

اما دوست (همچنین) خود را از قوانین توزیع معمول برند آزاد کرد ، زیرا علاوه بر مدار امتیازات کلاسیک ، تولید کننده با همکاری Duo FNAC-Darty همکاری کرده است که در آن می توانید آن را پیدا کنید. همچنین با چند کلیک روی اینترنت در دسترس است.

یک مکعب کوچک 2.41 متر طول

با بهره گیری از 1000 یورو در “پاداش اکولوژیکی” دولت ، برای ارتقاء دستیابی به وسایل نقلیه تمیز ، حدود 7000 یورو را بشمارید. همچنین اجاره آن “در حدود 30 یورو در ماه ، پس از اولین اجاره حدود 3500 یورو” ممکن است ، نشان دهنده یک فروشنده است. گزینه اغلب ممتاز.

این میکرو اتومبیل بسیار خاص نوعی مکعب کوچک 2.41 متر است (حدود بیست سانتی متر کمتر از یک هوشمند) ، 1.39 متر عرض و 1.52 ارتفاع. و به هر سوکت خانگی متصل می شود: نیازی به نصب شارژ خاص نیست. در کل ، برای بار کامل سه ساعت طول می کشد.

گواهی ایمنی جاده (BSR) چیست ?

ثبت اختراع ایمنی جاده (BSR) امکان رانندگی از 14 سالگی اسکوتر 50 سانتی متر 3 یا یک سبد را امکان پذیر می کند. برای عبور BSR (گروه AM) از 14 سالگی ، باید گواهینامه مدرسه ایمنی مدرسه (ASSR) سطح اول یا دوم یا گواهی ایمنی جاده (ASR) را بدست آورید. و با یک موسسه تأیید شده ، مدرسه رانندگی یا مدرسه رانندگی انجمنی تماس بگیرید.
هنگام ثبت نام ، یک کتاب آموزشی به شما داده می شود. این شامل پرسشنامه ای است که شما باید قبل از شروع آموزش عملی پر کنید. قیمت آموزش به طور کلی بین 150 تا 400 یورو در یک مدرسه رانندگی است. آموزش عملی حداقل هشت ساعت طول می کشد. بیش از دو روز (حداکثر چهار ساعت در روز) انجام می شود.

“من وقتی می خواهم ماشینم را می گیرم تا با دوستانش به جایی که می خواهم بروم”

در Deauville و Trouville-Sur-Mer (Calvados) ، دوست مخاطبان (جوان) خود را پیدا کرد. می گوید: می توانید ده ها پارک شده در نزدیکی دانشکده های دبیرستان را ببینید پرداخت می کند.

فیلم ها: همین حالا در اخبار

ویکتور ماری ، مدیر بازاریابی توزیع خودرو مری چند ماه پیش گفت: “متناسب با تعداد ساکنان ، این شهری است که بیشترین در فرانسه وجود دارد.”.

وقتی والدین این وسیله را دارند ، “این بیش از حد عملی است” ، یک مدرسه راهنمایی Deauvillaise را خلاصه می کند: “من وقتی می خواهم ماشینم را می گیرم ، با دوستانش به جایی که می خواهم بروم”. هنگامی که انتخاب بین اسکوتر و یک ماشین مجوز برای والدین زئه نشان داد ، آنها طولانی دریغ نکردند: “مادر من برای سؤالات امنیتی برای یک ماشین آماده تر بود. این نوجوان گفت: یک اسکوتر خطرناک تر است. “.

باج موفقیت

در Côtes-d’Armor ، توسط دریا ، هنوز هم در Pléneuf-Valré ، ولنتاین ، 14 ساله ، در کلاس سوم ، همان گفتار را بسته بندی می کند Penthièvre. “من از ماشین خود برای خرید استفاده می کنم. و سگهایم را به دامپزشک ، پنبه ، ابر و برف ، خانواده های خانواده خانواده منتقل کنم. »»

دو مکان. بدون سینه. رادیو اتومبیل نیست ، اما هنوز یک سوکت USB برای اتصال تلفن است. یک ماشین برای شهرهای کوچک. نه برای مراحل طولانی جاده.

و یک روند واقعی. در حال حاضر رنو Twizy وجود داشت ، اما بازیکنان دیگر به این بازار می رسند. Mobiily ، یک شرکت تابعه از گروه رنو ، از این دوتایی رونمایی کرد ، یک چرخه برقی که از 14 سالگی در دسترس است (همچنین). تولید کننده سوئیسی Micro Merility Systems ، که در ابتدا در اسکوترهای برقی تخصص دارد ، تا دهه 1950 با یک شهر مینی شکل به شکل شهر شکل به شکل تخم مرغ شکل می آید و میکرولینو نامیده می شود.

در ضمن ، برای دوست ، این باج موفقیت است ، به خصوص در فیس بوک که چندین گروه ایجاد شده اند تا “زمان تحویل مورد احترام” و مشکلات فنی ، به ویژه قفل های درب را که مسدود شده یا حتی درهایی که باز می شوند ، محکوم کنند. در حین رانندگی … و مشکل ، در صورت خرابی ، این است که اگر فروشندگان بتوانند یک وسیله نقلیه با حسن نیت ارائه دهند ، همیشه بدون مجوز ماشین ندارند !

این ، به ذکر اظهار نظرهای خشمگین در شبکه های اجتماعی رانندگان که برای دیدن نوجوانان “بدون دانستن کد بزرگراه” می روند ..

با ثبت نام در اخبار من ، تمام اخبار را در شهرها و رسانه های مورد علاقه خود دنبال کنید.

 • در فیسبوک به اشتراک بگذارید
 • در توییتر به اشتراک بگذارید
 • به اشتراک گذاشتن از طریق ایمیل
 • لینک کپی شده را کپی/چسباند ! https: // اخبار.fr/societe/چگونه to-l-ami-sedus-sans-permiss-acctest-des-14-ans-a-conquis-la-jeunesse-dode_54623082.HTML

Citroën Friend: مزایا و ضعف ماشین برقی بدون مجوز

 • 1/10دوست برقی Citroën و بدون مجوز
 • 2/10دوست برقی Citroën و بدون مجوز
 • 3/10فضای داخلی دوست برقی Citroën بدون مجوز
 • 4/10دوست برقی Citroën و بدون مجوز
 • 5/10دوست برقی Citroën و بدون مجوز
 • 6/10فضای داخلی دوست برقی Citroën بدون مجوز
 • 7/10فضای داخلی دوست برقی Citroën بدون مجوز
 • 8/10فضای داخلی دوست برقی Citroën بدون مجوز
 • 9/10فضای داخلی دوست برقی Citroën بدون مجوز
 • 10/10دوست برقی Citroën و بدون مجوز
 • 10/10دوست برقی Citroën و بدون مجوز

این مدل شما را مورد علاقه خود قرار می دهد ?
Citroën Friend: مزایا و ضعف ماشین برقی بدون مجوز

با دوست ، سیتروئن بدون مجوز به شکار در قلمرو ماشین می آید. اما با انتخاب قالب “مینی” و پیشرانه برقی ، درهای ترافیک شهری را برای همه باز می کند. ما پنج ماه پس از ورود به بازار ، نقاط قوت و ضعف فرانسوی فرانسوی را در اختیار می گیریم.

یک استخدام جدید

در اواخر فوریه 2020 ، در آغاز آنچه قرار بود همه گیر Covvi-19 باشد ، دوست Citroën بهترین زمان برای شروع کار خود را انتخاب نکرد. به خصوص از آنجا که وضعیت آن به عنوان یک سبد برقی بدون مجوز ، به هر حال به عنوان نقش برنامه دوم در نظر دارد. با این حال ، این زن فرانسوی کوچک ، ساخته شده در مراکش ، فاقد استدلال برای اغوا نیست. در اینجا خلاصه ای از مزایا و مضرات “انتشار صفر” جدید از قایق ها وجود دارد.

مزایای دوست جدید Citroën Electric بدون مجوز

نیازی به مجوز برای رانندگی آن نیست

این بدیهی است که اولین دارایی دوست دختر است. در کوادریک چرخه خوب با موتور محور با سرعت 45 کیلومتر در ساعت, این برای نوجوانان جوان و همچنین 14 ساله و در رانندگانی که کاغذ صورتی را از دست داده اند در نظر گرفته شده است – یا کارت ، بسته به سال ! – یا هرگز آن را دریافت نکرد. با استقلال محدود خود ، ما تمایل به استفاده از شهری داریم ، اما فراموش می کنیم که اتومبیل های بدون مجوز در مناطق روستایی غیر معمول نیستند ، جایی که در مورد دوست ، ساکنان غالباً از یک زیستگاه جداگانه بهره مند می شوند دسترسی به برق برای شارژ مجدد.

اندازه او مسئولیت رسیدگی به او را بسیار آسان می کند

اگر اصول رانندگی در شهر را می توان از طریق مجوز AM (آموزش ASSR1 و ASSR2 + 7 -ساعت) آموزش داد ، اداره یک ماشین همچنان یک تمرین پیچیده است. گرفتن نسبت ها و مدیریت شغل خود در فضای رانندگی برای همه ذاتی نیست و طاقچه به سرعت سردرد می شود. به همین ترتیب ، دوست برای کسانی که هنوز از ایده تنها بودن با ماشین احساس راحتی نمی کنند ، متحد گرانبها خواهد بود. این اندازه 2.41 متر طول ، 1.39 متر عرض دارد و در 7.20 متر بین دو پیاده رو گیر کرده است. نقاشی مکعب آن به شما امکان می دهد خیلی سریع اندازه گیری کنید. واضح است که بدن پنجره های آبشار را متوقف می کند. که مانع استقبال او برای یک ماشین با این اندازه نمی شود. درها بزرگ و شکل مکعب را باز می کنند ، همراه با لعاب همه جا ، احساس دلپذیری از فضا را ارائه می دهند.

قیمت آن بسیار مقرون به صرفه است

این یک استدلال قوی برای Citroën است: پیشنهاد فروش یک وسیله نقلیه الکتریکی با قیمت 6،900 یورو ، که با کمک دولت محفظه در 900 یورو برای چهار یورو به 6000 یورو کاهش می یابد. رقیب اصلی دوست کسی نیست جز رنو تویز ، 10،000 یورو در یک زندگی. با این حال ، جذابیت واقعی دوست ارزش نقدی آن نیست ، بلکه قیمت اشتراک آن است. از نظر هوشمندانه ، Rafters تصمیم گرفته اند Quadrickycle خود را به عنوان اشتراک در جعبه اینترنت به بازار عرضه کنند. پس از اولین اجاره 2،641 یورو ، می توانید یک دوست را با قیمت 19.99 یورو در هر ماه به مدت 4 سال برای حداکثر 10،000 کیلومتر در سال “پیشنهاد دهید”. بنابراین ماشین شما در طی چهار سال 3636 یورو هزینه دارد ، به استثنای بیمه. برای این قیمت ، شما با یک دوست سلب شده اما با دانستن یک کانکتور تلفن هوشمند برای موسیقی و ناوبری ، گرمایش و مکانهایی که به آن می رود ، با یک دوست محروم برخورد خواهید کرد تا اثرات شخصی خود را به وجود آورد.

نگهداری او ساده و گران نیست

به حداکثر ساده ، دوست به طور روزانه نیازی به توجه خاصی ندارد. در حالی که ساکنان شهر اخیر به طور کامل کارت اغوا را با ضربه گیرهای غالباً رنگ آمیزی و بدنه آسیب پذیر در برابر مبهم های ترافیک شهری بازی می کنند, سیتروئن کوچک از چیز زیادی نمی ترسد. به خصوص از آنجا که در کاهش پاپ فریا (+ 900 € پول نقد) ، فرانسوی ها حتی می توانند خود را به تقویت کننده سپر تجهیز کنند ، گذرگاه های پلاستیکی چرخ برای بسته من Ami Grey (+ 1،360 پول نقد) محفوظ است. در بدترین حالت ، تغییر سپر می تواند خودتان انجام شود و اتاق فقط 50 یورو هزینه دارد. در داخل ، تقریباً هیچ چیز نمی تواند آسیب برساند. حتی صندلی ها ، که معمولاً از وحشت زمان در یک ماشین برخورد می کنند ، آسیب های کمی متحمل می شوند ، زیرا در پلاستیک خام به سختی با یک پد پوشانده شده اند. وقتی زمان شستشو انجام نمی شود موهای سفیدی انجام نمی شود. از طرف مکانیکی ، دوست وعده هزینه کیلومتری بسیار سودمند را می دهد. موتور قدرت کوچک 6 کیلو وات نیاز به تعمیر و نگهداری خاصی ندارد. بنابراین به سادگی لازم خواهد بود که وضعیت سایش لنت ها و لاستیک ها را کنترل کنید. اما از آنجا که سرعت آن به 45 کیلومتر در ساعت محدود می شود ، سایش آنها فقط ضعیف تر است.

بدون مشکل ترافیک و پارکینگ های بیشتر

با گسترش مناطق کم فشار ، مسئله ترافیک توسط ماشین در مراکز شهری بیشتر و مهمتر می شود. هیچ نگرانی با دوست انجام نمی شود ، که مانند سایر برق از مزاحمت ها بهره مند می شود. بنابراین قسمت های ترافیکی جایگزین بخشی از تقویم شما نخواهد بود. همچنین باید به خاطر داشت که مدل های برقی به مکانهایی که در مراکز خاصی رزرو شده اند دسترسی دارند.

او فقط شهر نیست

حتی اگر سرعت آن با سرعت 45 کیلومتر در ساعت بریده شود ، دوست از نظر قانونی لازم نیست در شهر بماند. بدیهی است که هیچ مشکلی برای استفاده سریع یا بزرگراه وجود ندارد ، اما اتباع نیز بخشی از زمینه عمل آن هستند. از نظر فنی ، بنابراین این نوع آهنگ نیست که استفاده از این برقی کوچک را برطرف می کند. برای چرخاندن ، زن فرانسوی بسیار خنده دار است و برخلاف سایر سانس های محدود “Mazout” Rustres نوع Aixam یا Ligier ، 40 نانومتر زوج فوری سیتروئن آن را به یک اسباب بازی واقعی تبدیل می کنند. زنده باد در Start -up ، Light (471 کیلوگرم ادعا می شود) ، در ترافیک بسیار خنده دار است.

شارژ نسبتاً سریع آن

برای فروش با قیمت رقابتی ، دوست فناوری زیادی را آغاز نمی کند. تصور نکنید که به یک سوپر شارژر تسلا وصل شوید ، اما باتری سیتروئن کوچک است ، شارژ آن به هر حال نمی تواند خیلی طولانی باشد. او مثل همیشه به نصب شما بستگی دارد ، اما قایق ها هر اتفاقی را برای انجام “کامل” اعلام می کنند. تمرین روزانه ، دقیقاً مانند 75 کیلومتر استقلال که در یک تخته سنگ مجاز است, به گفته سازنده. توجه داشته باشید که یک آداپتور باید فراهم شود تا بتواند به محدودیت های عمومی متصل شود.

با توجه به استاندارد اندازه گیری های استاندارد ما ، خودمختارهای واقعی بهترین اتومبیل های برقی را مقایسه کنید. ظرفیت باتری ، مصرف ، استقلال ، ما همه چیز را به شما می گوییم !

نقاط ضعف دوست جدید Citroën Electric بدون مجوز

استقلال محدود آن

این بدیهی است که نقطه ضعف شورونهای برقی کوچک است. حتی اگر 75 کیلومتر به طور روزانه کافی باشد تا اکثر رانندگان بتوانند به محل کار خود بروند و خرید را انجام دهند ، این فاصله نیاز به فکر کردن خوب و پیش بینی سفرهای آن دارد. به خصوص از آنجا که در حال استفاده است ، شما نمی توانید بر مدیریت “Eco” رفتار خود حساب کنید, از آنجا که قدرت کم اغلب به خرد کردن شتاب دهنده نیاز دارد. احیا کننده ، ترمز سبک اجازه نمی دهد که تجربه زیادی گسترش یابد ، زیرا سبک باقی می ماند. زمستان, گرمایش همچنین می تواند این استقلال را تضعیف کند. اگر به نظر می رسد سفر 75 کیلومتر دشوار است ، 65 در هر صورت بدون مشکل زیاد ممکن است.

راحتی احتیاطی آن

با این قیمت ، نیازی به انتظار از تراشه برقی کوچک نیست که خدمات جاده ای یک شهر “واقعی” را به شما ارائه می دهد. خوشحال است ، شما به شما می گویید ! و این به یاد می آورد ، در بحث کامل در مورد مجازات وزن ، که اضافه وزن که توسط اتومبیل های ما در سالهای اخیر گرفته شده بیش از همه نتیجه بهبود استانداردهای ایمنی است. با این وجود ، از طرف شاسی ، دوست لزوماً مرجع نیست. ما می توانیم او را یک طرف خنده دار از رانندگی پیدا کنیم ، اما راحتی اولین کیفیت او نیست. موقعیت رانندگی همچنین می تواند حاصل شود ، زیرا تنظیمات به حداقل سختگیرانه کاهش می یابد ، یعنی برای پیشبرد یا عقب نشینی صندلی. و این تجهیزات نیست که از آن زمان می تواند آن را جبران کند تهویه مطبوع حتی در دسترس نیست. کافی است بگوییم که با یک سقف شیشه ای که دارای گلخانه ای است و فقط بین USAL ، ماه های تابستان قول می دهد کمی داغ باشد.

عناصر امنیتی غایب

به عنوان یک پروتکل های همولوگ تحمیل کننده چهار گوش که با اتومبیل های سنتی متفاوت است ، دوست به خودش اجازه می دهد تا همان سطح ایمنی را ارائه ندهد. در هیئت مدیره ، هیچ کیسه هوا ، که در صورت شوک ، می تواند تفاوت ایجاد کند. همچنین ، برای بازگرداندن یک مسیر یا جلوگیری از مسدود کردن چرخ ها ، روی ABS یا ESP حساب نکنید, زیرا این فناوری ها به سادگی در دسترس نیستند. با سرعت محدود آن ، عواقب آن نیز وجود دارد ، اما هرچند با سرزندگی پیشرانه الکتریکی احتیاط کنید.