آیفون 14 محافظ صفحه نمایش فوق الذکر-شیشه ای | ESR ، iPhone 14 Pro Max vs iPhone 13 Pro Max: تفاوت ها?

iPhone 14 Pro Max vs iPhone 13 Pro Max: تفاوت ها

شیشه های کریستالی پاک کننده از هر پیکسل از صفحه آیفون شما بدون وضوح وضوح محافظت می کند ، یک نمایشگر بی عیب و نقص و عملکرد کامل شناسه چهره را ایجاد می کند.

آیفون 14 Plus/13 Pro Max Armorite ™ محافظ صفحه نمایش

شیشه ای دلپذیر

گوشه های محافظ هوایی

شیشه ای دلپذیر

قفل روشن بمانید

فقط با iPhone 12 Pro Max سازگار است
شیشه ای دلپذیر
رسمی “ساخته شده برای Magsafe” یکپارچه برای همه لوازم جانبی رسمی MAGSAFE می شود
Camera Guard Pro از لنز دوربین شما محافظت می کند و تصاویر شما را فوق العاده نگه می دارد
سیلیکون گریپی احساس نرم می کند و تلفن شما را در دست خود نگه می دارد

برای آیفون 14 پلاس و آیفون 13 Pro Max

برای مقاومت در برابر تأثیرات حداکثر 110 پوند ، برای سخت ترین راه برای محافظت از صفحه نمایش شما

گرد و غبار را بیرون نگه می دارد و صوتی واضح است

صاف و تمیز

پوشش Oleophobic در برابر ساخت اثر انگشت مقاومت می کند و صفحه نمایش شما را تمیز و پاسخگو نگه می دارد

محافظت نهایی

این محافظ صفحه نمایش از سخت ترین لیوان برای سختی درجه نظامی و دارای مجوز از درجه نظامی ساخته شده است ، می تواند در برابر تأثیرات حداکثر 110 پوند مقاومت کند و صفحه تلفن شما را از آن محافظت کند.

سپر بلندگو

از پوشش صفحه نمایش در کل ، با یک سپر مسدود کننده گرد و غبار برای بلندگو تلفن خود که گرد و غبار و صدای واضح را حفظ می کند ، لذت ببرید.

صاف و تمیز

این سطح دارای یک پوشش خاص اولئوفوبیک برای جلوگیری از ایجاد لکه و اثر انگشت و اطمینان از یک تجربه خفه کننده تر و پاسخگوتر در هنگام مرور یا بازی است.

آسان برای استفاده

شامل قاب نصب آسان و کیت تمیز کردن ، برنامه بدون حباب را به یک نسیم تبدیل می کند.

شفافیت HD

شیشه های کریستالی پاک کننده از هر پیکسل از صفحه آیفون شما بدون وضوح وضوح محافظت می کند ، یک نمایشگر بی عیب و نقص و عملکرد کامل شناسه چهره را ایجاد می کند.

همانطور که در

وزن خالص وزن محصول بدون بسته بندی 1.9 اونس (53 گرم) وزن بزرگ وزن محصول شامل بسته بندی است 3.7 اونس (106 گرم) طول 6.2 “(157.4 میلی متر)
عرض 2.9 “(74.5 میلی متر) قد 0.0 “(0.3 میلی متر)
وزن خالص وزن محصول بدون بسته بندی 1.9 اونس (53 گرم) وزن بزرگ وزن محصول شامل بسته بندی است 3.7 اونس (106 گرم)
طول 6.2 “(157.4 میلی متر) عرض 2.9 “(74.5 میلی متر)
قد 0.0 “(0.3 میلی متر)
وزن n / a
ابعاد n / a

بررسی ها (420)

میانگین رتبه بندی مشتری

بر اساس 420 بررسی

بررسی (420) تصویر ویدیویی

امی – 1 ژوئن 2022
دارای رتبه 5 از 5
خدمات عالی مشتری
من یک محصول معیوب گرفتم. خدمات مشتری به من رسید.
من آنها را برای انجام این کار تصویب می کنم
ایا این بررسی را مفید یافتید?
جن سورست – 23 نوامبر 2021
دارای رتبه 5 از 5

آیا می توانید آن را ببینید? من نمی توانم و می دانم چه چیزی را جستجو کنم.نامرئی است! به نظر می رسد و احساس می کند که شما آن را برهنه می کنید. احساس خطرناک می کند.یک کاری که اکثر محافظ های صفحه نمایش انجام می دهند این است که پیکسل ها را تحریف کنید ، ممکن است یک مویر خوب بدست آورید یا برخی از آثار باستانی تصویری چسب را ببینید. هیچکدام از اینها اینجا نیست. بی عیب.این صفحه کل صفحه را پوشش می دهد ، بنابراین هیچ ساختمان گرد و غبار جیب برش شکاف را احاطه کرده است. به نظر نمی رسد که دوربین جلو را تحت تأثیر قرار دهد. کاملاً با پرونده ، همچنین ESR (Air Armor) کار می کند.من یک محافظ صفحه نمایش ارزان را در دو ثانیه اول قرار دادم که تلفن از جعبه خارج شد و اولین قطره من را شکست! بنابراین من تصمیم گرفتم که می خواهم دوباره ارزان شوم. من جعبه های ESR خود را دوست دارم ، بنابراین من برای محافظ صفحه نمایش آنها بودم. و این یکی به عنوان یک پوشش کامل و افزایش قدرت بود.من اولین مورد را به هم ریختم ، اینجا خیلی گرد و غبار بود ، و … من آن را وارونه کردم ، دوه. بنابراین به شکاف ها توجه کنید. ای کاش محافظ یک برچسب در حال قرار دادن به شکاف داشت تا توجه آن را جلب کند. من اولین مورد را روی کارت قرار دادم که در صورت بروز اضطراری از آن استفاده کند. اگر شکسته شود. این حباب خواهد بود اما چند روز پوشش می دهد تا اینکه من یک مجموعه جدید دریافت کنم. از آنجا که من دوباره این را خریداری می کنم ، اگر مجبور باشم.جامع? آره.ارزشش را دارد? معلومه که آره.

ایا این بررسی را مفید یافتید?
کابور هوایی – 3 نوامبر 2021
دارای رتبه 5 از 5

من سالهاست که به ESR با محافظ های صفحه نمایش برای آیفون های خود اعتماد کرده ام و با آیفون 13 Pro Max جدید خود دوباره به محافظ آنها رفتم.در جعبه دو محافظ صفحه نمایش شیشه ای خالص وجود دارد ، این پلاستیک های پلاستیکی بسیار متداول شما نیستند. شما همچنین راهنمای برنامه پلاستیکی عالی و یک کیت تمیز کردن صفحه را دریافت می کنید.محافظ آسان است ، صفحه را با لوازم جانبی ارائه شده تمیز کنید ، سپس روی راهنمای سبز کلیپ کنید ، برگه پشتی محافظ را برداشته و آن را درون راهنما رها کنید. به آسانی که به دلیل راهنما کاملاً متناسب است.شیشه فوق العاده تیز است و به محض اینکه متوجه تفاوت می شوید.به طور کلی توصیه می شود ، کاربرد آسان و کیفیت عالی است.

iPhone 14 Pro Max vs iPhone 13 Pro Max: تفاوت ها ?

آیفون های جدید در دسترس هستند. اما بین آیفون 14 Pro Max و iPhone 13 Pro Max ، تفاوت ها چیست ? آیا ارزش رفتن به مدل جدید را دارد ? در اینجا برخی از عناصر پاسخ با مقایسه ویژگی های فنی دو موبایل بالا از برند اپل آورده شده است.

Apple iPhone 14 Pro Max

از نظر زیبایی شناسی ، ایجاد تفاوت بین iPhone 13 Pro Max و iPhone 14 Pro Max آسان نیست. اولین مورد در بنفش ، طلا ، نقره یا سیاه ارائه می شود در حالی که دومی در آبی ، گرافیت ، طلا ، نقره و سبز موجود است. اندازه گیری ها بسیار متفاوت هستند زیرا مدل جدید 160.7×77.6 میلی متر در برابر 160.8×78.1 میلی متر برای آیفون 13 Pro Max نشان می دهد. iPhone 14 Pro Max کمی ضخیم تر است: 7.85 میلی متر در برابر 7.65 میلی متر برای مدل قبلی. هر دو تقریباً همان وزن هستند ، 240 گرم برای آیفون 14 Pro Max و 238 گرم برای iPhone 13 Pro Max که بسیار سنگین است ، متوسط ​​وزن یک تلفن هوشمند در حدود 200 گرم تقریبا.

چه پیکربندی برای عکس ها ?

مهمترین تفاوت بین دو تلفن هوشمند اپل در کنار پیکربندی عکس یافت می شود. در واقع ، iPhone 14 Pro Max باید عکس های زیباتر نسبت به سلف خود ارائه دهد. برای انجام این کار ، مجهز به یک سنسور با زاویه بلند 48 مگاپیکسلی به F/1 است.78 در برابر ماژول بزرگ زاویه ای از 12 مگاپیکسلی که به f/1 باز می شود.5 نوری تثبیت شده. سنسور دوم یک لنز با زاویه فوق العاده گسترده از 12 مگاپیکسلی است که به f/1 باز می شود.8 در iPhone 13 Pro Max هنگامی که یک سنسور 12 مگاپیکسلی نیز در F/2 افتتاح می شود.2 در پشت آیفون 14 Pro Max. آخرین سنسور iPhone 13 Pro Max 12 مگاپیکسلی است که به f/2 باز می شود.8 ، مانند مدل جدید. بزرگنمایی در آیفون 14 Pro Max قدرتمندتر است و باید عکس های بهتری به خصوص در شب ارائه دهد. برای سلفی ها ، مجهز به سنسور 12 میلی متر با فوکوس خودکار است در حالی که سنسور 12 مگاپیکسلی که در جلوی آیفون 13 Pro Max نصب شده است ، امکان تمرکز را ندارد.

تفاوت عملکرد ?

تفاوت بزرگ دیگر بین آیفون 13 Pro Max و iPhone 14 Pro Max در سطح تراشه ای است که باید به آن نگاه کنید. در واقع ، مدل جدید از تراشه جدید اپل A16 Bionic در برابر پردازنده Bionic Apple A15 در آیفون 13 Pro Max بهره می برد. مهمترین تفاوت ها باید از نظر انرژی -به ویژه برای بازی ها و چند وظیفه ای که در آن آیفون 14 Pro Max باید راحت تر از سلف خود باشد ، مشاهده شود اگرچه دومی عملکرد بالایی را ارائه می دهد.

سرانجام ، توجه داشته باشید که آیفون 14 Pro Max قول داده شده است که استقلال بالاتری نسبت به آنچه توسط آیفون 13 Pro Max ارائه شده است ارائه دهد. این همچنین می تواند تا حد زیادی به شرایط استفاده از دو دستگاه بستگی داشته باشد. iPhone 14 Pro Max از نسخه 16 iOS بهره مند می شود در حالی که آیفون 13 Pro Max هنوز تحت iOS 15 است اما اپل به زودی پیشنهاد می کند تا از ویژگی های جدید بهره مند شود.