ماشین برقی شیائومی در حال فاش شدن است? مثل شیائومی 14?, شیائومی در کمتر از یک سال اولین خودروی برقی خود ، MS11 را راه اندازی می کند

شیائومی در کمتر از یک سال اولین خودروی برقی خود ، MS11 را راه اندازی می کند

در طی جلسه ای که به سرمایه گذاران اختصاص داده شده است ، الف روز سرمایه گذار در تسلا ، لی جون توضیح داد که پروژه اتومبیل برقی شیائومی در ماه های اخیر ، به ویژه از طریق استخدام صدها مهندس شتاب گرفته است. تیم تحقیق و توسعه اختصاص داده شده به این پروژه اکنون از 2300 عضو فراتر رفته است ، که در مورد نیروی اعتصاب سازنده ، بلکه در مورد جاه طلبی های آن در صنعت خودرو صحبت می کند. به گفته مدیرعامل شیائومی ، راه اندازی در بازار مدل MS11 در سال 2024 برنامه ریزی شده است. هدف این است که در سه ماهه اول سال آینده به تولید انبوه برسیم. شیائومی از سال اول خود می خواهد در کارخانه Yizhuang خود ، در نزدیکی پکن ، حدود 300000 وسیله نقلیه تولید کند.

ماشین برقی شیائومی در حال فاش شدن است ? مثل شیائومی 14 ?

ماشین برقی Xiaomi-MS11

مدل تسلا باید صبر کنیم

شیائومی قصد دارد شیائومی 14 و MS11 خود را ارائه دهد. اولین تلفن هوشمند است ، دوم ماشین برقی !

MI زیرا ، شیائومی زیرا نام نهایی پروژه فعلی MS11 در شیائومی خواهد بود ? تعلیق به زودی می تواند به پایان برسد. و حتی خیلی سریع … این سایت Carnewschina است ، در حال حاضر در منشأ چند نشت مربوط به تازه وارد بازار خودرو است که اطلاعات را فاش می کند. رسانه ها ، بدیهی است که بسیار خوب آگاه هستند ، می گوید که شیائومی چند هفته برای فاش کردن اولین وسیله نقلیه الکتریکی خود خواهد بود. این اعلامیه می تواند در اوایل نوامبر همزمان با رسمیت شیائومی 14 انجام شود.

تولید کننده تلفن های هوشمند و سایر اسکوتر ها ، در هر صورت ، در پایان فرآیند که منجر به راه اندازی اولین ماشین خود خواهد شد. همچنین طبق همان رسانه ، شیائومی در حال حاضر حدود 50 نمونه اولیه در هفته تولید می کند. این موارد برای آخرین تست ها قبل از قرار دادن در بازار استفاده می شود ، بلکه برای به دست آوردن رویکردهای مختلف لازم برای بازاریابی. به گفته منبع دیگری از Carnewschina ، آخرین موج نمونه های اولیه ، کسی که باید تأیید وزارت صنعت ، اطلاعات و فناوری (MIIT) را دریافت کند. مجوز نهایی را می توان حداکثر دو ماه به شیائومی صادر کرد.

ماشین برقی آینده شیائومی

یک رقیب جدید برای مدل 3

چند روز قبل از پرتاب احتمالی ، شایعات مربوط به برگه فنی خودرو تکامل نیافته است. و عکسهای نمونه های استتار آنچه را که قبلاً می دانستیم تأیید می کند. توجه داشته باشید که MS11 یک سدان برقی برش خواهد بود که نسبت های نزدیک به یک مدل 3 تسلا را نشان می دهد.

با توجه به جدیدترین نشت ها ، اولین وسیله نقلیه الکتریکی شیائومی از نظر استقلال بسیار زیاد است زیرا می تواند باتری 101 کیلووات ساعت را سوار کند. در نتیجه استقلال آن از 700 کیلومتر فراتر خواهد رفت. بر اساس یک معماری 800 ولت ، MS11 نیز قادر به سرعت شارژ بسیار زیاد خواهد بود. سرانجام ، رسانه های چینی تأیید می کنند که شیائومی هنوز در وسط استخدام است. این مربوط به کارکنان کارخانه ، بسیار تخصصی است. حدود 100 نفر در روزهای اخیر قبلاً به صفوف سازنده پیوسته اند. شیائومی در مورد معیارها برای کار در پروژه MS11 بسیار خواستار خواهد بود. بنابراین ، افرادی که برای مرسدس یا تسلا کار کرده اند به دلیل CV خود در استخدام ناکام بودند. این آخرین موج استخدام برای شیائومی قبل از استخدامهای بسیار عظیم ، کارمندان اختصاص داده شده به تولید وسیله نقلیه خواهد بود.

ماشین برقی آینده شیائومی

این مرحله آخر هنوز برای ابتدای سال آینده برنامه ریزی شده است و هدف از آخرین سخنرانی لی ژوئن در مورد این پروژه ، IOTA را جابجا نمی کند. شیائومی آرزو دارد از سال اول 300000 نسخه از ماشین برقی خود تولید کند. علاوه بر این ، قیمت آن در حال حاضر 200،000 یوان تخمین زده می شود ، که در چین کمتر از 30،000 یورو است. با این نرخ و با در نظر گرفتن ظرفیت های فنی آن ، باید مستقیماً با مدل 3 تسلا رقابت کند. و در اروپا ? شیائومی هنوز به آرزوی احتمالی برای بازاریابی ماشین برقی خود در قاره قدیمی ابلاغ نکرده است.

شیائومی در کمتر از یک سال اولین خودروی برقی خود ، MS11 را راه اندازی می کند

ماشین برقی Xiaomi-MS11

ترکید

شیائومی ورود ماشین خود را از ابتدای سال 2024 تأیید می کند. هدف 300000 وسیله نقلیه در یک سال !

در عرض چند ماه ، این فقط اسکوتر شیائومی نخواهد بود که اجازه می دهند در جاده بچرخند. تولید کننده چینی در آخرین مرحله طراحی اتومبیل برقی 100 ٪ خود وارد می شود. این پروژه جایگاه عمده ای در استراتژی جهانی شیائومی دارد و مدیرعامل لی جون شخصاً درگیر توسعه این محصول فوق العاده جدید خواهد بود. این خودش بود که در سه ماهه اول سال 2024 تولید وسیله نقلیه را اعلام کرد.

ماشین برقی Xiaomi-MS11

در طی جلسه ای که به سرمایه گذاران اختصاص داده شده است ، الف روز سرمایه گذار در تسلا ، لی جون توضیح داد که پروژه اتومبیل برقی شیائومی در ماه های اخیر ، به ویژه از طریق استخدام صدها مهندس شتاب گرفته است. تیم تحقیق و توسعه اختصاص داده شده به این پروژه اکنون از 2300 عضو فراتر رفته است ، که در مورد نیروی اعتصاب سازنده ، بلکه در مورد جاه طلبی های آن در صنعت خودرو صحبت می کند. به گفته مدیرعامل شیائومی ، راه اندازی در بازار مدل MS11 در سال 2024 برنامه ریزی شده است. هدف این است که در سه ماهه اول سال آینده به تولید انبوه برسیم. شیائومی از سال اول خود می خواهد در کارخانه Yizhuang خود ، در نزدیکی پکن ، حدود 300000 وسیله نقلیه تولید کند.

همان دستور العمل برای تلفن های هوشمند ?

در حالی که طراحی MS11 ، نام این مدل اول ، چند روز پیش به بیرون درز شده است ، شیائومی توضیح می دهد که در حال حاضر در مرحله آزمایش وسایل نقلیه خود است ، این بدان معنی است که توسعه آنها تقریباً به پایان رسیده است. لی جون توضیح می دهد که این گروه می خواهد در طی ماه ها کمتر از 140 وسیله نقلیه رانندگی کند که به منظور جمع آوری حداکثر داده ها ، پیش از بازاریابی خواهد بود.

از سال 2021 ، MS11 هنوز بخش خوبی از ویژگی های مخفی خود دارد. اگر به دست بیاید که باتری توسط CATL تهیه می شود ، ما هنوز در مورد ظرفیت های پیشرانه و به خصوص در الکترونیک روی تخته بسیار کمی می دانیم. زیرا ، در این مورد است که شیائومی می تواند تفاوت ایجاد کند. این بازیکن غیرقابل قبول در بخش جدید فناوری ها ، این گروه قصد دارد دانش خود را در خدمت پروژه فتح خودرو خود قرار دهد. لی جون وقتی توضیح می دهد که این ماشین فرصت های فروش جدیدی را بیش از محصول ساده ارائه می دهد ، چیز دیگری نمی گوید.

سرانجام ، شیائومی به ویژه در آخرین معیار انتظار می رود: قیمت. عادت به قیمت های بسیار تهاجمی هنگام سرمایه گذاری در بازار (تلفن های هوشمند ، اسکوتر برقی و حتی جاروبرقی نمونه ای است) ، آیا تولید کننده چینی دارای همان اتاق برای مانور در یک محصول به طور قابل توجهی بالاتر است ? پاسخ در کمتر از یک سال.

Xiaomi MS11: در اینجا اولین تصاویر از ماشین برقی وجود دارد و مانند تلفن هوشمند به نظر نمی رسد

اولین خودروی برقی غول چینی شیائومی ماهها پیش بینی شده است. این به زودی می تواند فاش شود ، زیرا اولین رندر سه بعدی به تازگی در اینترنت منتشر شده است. و آنها توسط شیائومی تأیید شدند.

با ظهور ماشین برقی ، مشاغل جدید در حال شروع به بخش خودرو هستند. ما از دوره تسلا فکر می کنیم ، اما می توانیم گروه چینی Baidu ، اپل را نیز با سیب خود نقل کنیم زیرا سونی با Afeela خود و البته شیائومی. گروه چینی متخصص در محصولات جدید فناوری ها تأیید کرده اند که در حال طراحی اولین ماشین برقی خود هستند. ما از سال 2021 می شناسیم. در همین حال ، برخی از شایعات ظاهر شده است ، مانند باتری مورد استفاده ، که می تواند 1000 کیلومتر استقلال یا تمایل به بازاریابی چهار مدل مختلف در دراز مدت باشد.

Xiaomi MS11 - کپی 2

Xiaomi MS11 - کپی 3

Xiaomi MS11 - 1

مدل اول Xiaomi MS11 خواهد بود همانطور که در عکس های منتشر شده توسط رسانه های چینی و به ویژه مشاهده می کنیم آن خانه. همانطور که گفته شد این عکس ها از نشت ناشی می شوند وانگ هووا, روابط مطبوعاتی گروه چینی مسئول روابط مطبوعاتی. به طور خاص ، مرد نشان می دهد که این نشت از یک تأمین کننده ناشی می شود ، که اسناد محرمانه در این طرح را در اختیار دارد. اما برند اصرار دارد که این طرح به هیچ وجه نهایی نیست.

یک ماشین برقی بسیار چینی

در هر صورت ، این چند تصویر به شما امکان می دهد از فرمی که ماشین الکتریکی آینده شیائومی می گیرد قدردانی کنید. ما با سدان روبرو هستیم که بسیار شبیه Nio ET7 است. برخی از عناصر یک پورشه تیکین و همچنین مدل 3 تسلا وجود دارد. سقف کاملاً لعاب دار و سدان کوچک آن فری کمی ورزشی به کل بیاورید.

Xiaomi MS11 - کپی 4

Xiaomi MS11 - کپی 5

ما در بالای شیشه جلو اتومبیل یک لیدر می بینیم. این دقیقاً همان چیزی است که به او کمی هوای Nio می دهد. اگر با این نوع فناوری ها آشنا نیستید ، Lidar رانندگی (حداقل روی کاغذ) رانندگی خودمختار را بهبود می بخشد. این حسگر است که دوربین ها ، رادارها و سنسورهای اولتراسونیک را تکمیل می کند. قرار است LiDAR به یک رانندگی خودمختار سطح 3 اجازه دهد (یعنی بدون دست و بدون مسئولیت در صورت بروز حادثه) ، اما الون مسک آن را باور نمی کند و همه چیز را با تسلا روی دوربین می گذارد.

اولین اتومبیل برقی شیائومی باید در طول سال 2024 به بازار عرضه شود. بنابراین لازم است قبل از دانستن بیشتر در مورد این ماشین برقی آینده ، کمی صبر داشته باشید. به شدت ممکن است که شیائومی هم طراحی و هم نام مدل را تکامل داده است.

می خواهید به جامعه ای از علاقه مندان بپیوندید ? Discord ما از شما استقبال می کند ، این یک مکان کمک و اشتیاق متقابل در مورد فناوری است.

مجموعه در فیلم

خبرنامه شخصی شما

ضبط شده است ! صندوق پستی خود را تماشا کنید ، در مورد ما خواهید شنید !

بهترین اخبار را دریافت کنید

داده های منتقل شده از این فرم برای Humanoid ، ناشر شرکت از سایت Frandroid به عنوان کنترل کننده درمان در نظر گرفته شده است. آنها به هیچ وجه به اشخاص ثالث فروخته نمی شوند. این داده ها با توجه به رضایت شما برای ارسال از طریق اخبار پست الکترونیکی و اطلاعات مربوط به محتوای سرمقاله منتشر شده در Frandroid ، پردازش می شوند. شما می توانید در هر زمان با کلیک بر روی لینک های قفل کننده موجود در هر یک از آنها ، با این ایمیل ها مخالفت کنید. برای اطلاعات بیشتر ، می توانید با تمام خط مشی ما برای پردازش داده های شخصی خود مشورت کنید. شما حق دسترسی ، اصلاح ، پاک کردن ، محدودیت ، قابلیت حمل و مخالفت را به دلایل قانونی برای داده های شخصی مربوط به خود دارید. برای اعمال یکی از این حقوق ، لطفاً از طریق فرم تمرینی حقوق اختصاصی ما درخواست خود را انجام دهید.

اعلان های وب

اعلان های فشار به شما امکان دریافت هر کدام را می دهند اخبار fandroid در زمان واقعی در مرورگر یا تلفن Android خود.