آیفون 14 Pro Max D Apple به لطف این تخفیف 350 یورو بسیار جذاب می شود., خرید آیفون 14 یا آیفون 14 پلاس – اپل (CH)

خرید آیفون 14

جدید

آیفون 14 Pro Max به لطف این تخفیف 350 یورو بسیار جذاب می شود

راکوتن با تخفیف 360 یورو در آخرین آیفون 14 Pro Max قوی است. از این فروش فلش به سرعت استفاده کنید تا موفق ترین تلفن هوشمند اپل در محدوده با قیمت کاهش یافته ، درست قبل از انتشار آیفون 15 جدید وارد شوید.

ارسال شده در تاریخ 09/24/2023 ساعت 8:31 صبح

در حالی که آیفون 15 جدید به زودی منتشر می شود ، برخی از سایت های بازرگان از این فرصت استفاده می کنند تا قیمت مدل های قدیمی را پایین بیاورند. این مورد Rakuten است که آخرین آیفون 14 Pro Max را که بالاترین تلفن هوشمند در محدوده است ، به شما ارائه می دهد.119 یورو در حالی که به طور معمول 1 هزینه دارد.479 یورو. شما از 360 یورو با تخفیف به لطف این تبلیغ 24 ٪ فقط برای یک دوره محدود و در حد مجاز سهام موجود است. مدل کاهش “بنفش عمیق” از نظر رنگی با ظرفیت ذخیره سازی 128 گیگابایت است. این کار با پردازنده A16 Bionic کار می کند که همانند آیفون 15 جدید منتشر می شود. از افزایش ظرفیت ها با قابلیت های سریع و کارآمد کشف و بهره مند شوید. شما از افزایش استقلال با حداکثر 29 ساعت خواندن ویدیویی استفاده می کنید.

iPhone 14 Pro Max دارای صفحه نمایش 6.7 اینچی Super Retina XDR با صفحه نمایش واقعی است. از طرف عکس ، مجهز به سنسور عقب 48 -میلی متر سه ماهه و یک دوربین جلوی 12 میلی متر است. از جمله نوآوری های ارائه شده توسط اپل ، فن آوری های Dynamic Island و تبلیغات را پیدا کنید. دومی برای بهبود راحتی و روان بودن ناوبری ، میزان تازه کردن صفحه را تا 120 هرتز تنظیم می کند. شما همچنین از یک ردیاب حادثه بهره می برید که در صورت لزوم از خدمات اضطراری جلوگیری می کند. iPhone 14 Pro Max در تبلیغ در Rakuten نیز با اتصال Ultra Fast 5G سازگار است. می توانید اینترنت را مرور کنید ، جریان را تماشا کنید و بازی های تأخیر را انجام دهید.

هر روز ، ما به طور مستقل بهترین پیشنهادات و تخفیف های موجود در وب را به شما ارائه می دهیم تا جالب ترین معاملات را به شما ارائه دهیم. برای ارزیابی ارتباط یک برنامه خوب ، ما به طور خاص تاریخچه قیمت را بررسی می کنیم و حتماً فروشگاه های آنلاین را ارائه می دهیم که بهترین ضمانت ها را ارائه می دهند.

برخی از پیوندها می توانند کمیسیون سرمایه ایجاد کنند. قیمت ها برای اطلاعات ذکر شده و احتمالاً تکامل می یابند.

خرید آیفون 14

آیفون نامربوط خریداری شده در اپل.com قفل شده است. این بدان معنی است که هیچ چیز شما را به یک اپراتور خاص متصل نمی کند یا چندین سال شما را درگیر می کند. شما در انتخاب شبکه و بسته ای که می خواهید آزاد هستید. پس از فعال شدن ، آیفون شما قفل نشده است ، بنابراین می توانید از آن با هر اپراتور که بسته های آیفون را ارائه می دهد استفاده کنید.

سپس آیفون جدید خود را به راحتی پیکربندی کنید و داده های خود را به آنجا منتقل کنید ?

آره. با iCloud ، مهاجرت تنظیمات ، عکس ها ، برنامه ها و اسناد شما به یک دستگاه جدید بدون کوچکترین مشکل انجام می شود. فقط هنگام پیکربندی دستگاه جدید خود ، به iCloud وصل شوید ، به نسخه پشتیبان تهیه شده از iCloud از دستگاه قبلی خود دسترسی پیدا کنید و همه چیز در چند دقیقه عملیاتی خواهد شد. فضای ذخیره سازی iCloud به اندازه کافی برای تهیه نسخه پشتیبان از آن ندارید ? iCloud تمام فضای موقت مورد نیاز برای ذخیره دستگاه و انتقال تمام داده های خود را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد (به iOS 15 نیاز دارد). شروع سریع به شما امکان می دهد داده ها و محتوای خود را در iPhone جدید خود از نسخه پشتیبان تهیه کنید. برای تلفن های مجهز به iOS 12.4 یا نسخه بعدی ، شروع سریع امکان استفاده از مهاجرت را به شما امکان می دهد تا تمام داده های بی سیم خود را از دستگاه فعلی خود به جدید منتقل کنید. اگر تاکنون از تلفن Android استفاده کرده اید ، ابتدا باید برنامه “مهاجرت به iOS” را بارگیری کرده و فرآیند پیکربندی را در آیفون جدید خود دنبال کنید. برای اطلاع از نحوه انتقال داده های خود به آیفون جدید خود ، به پشتیبانی مراجعه کنید.سیب.com/fr-ch/ht201269.

آیا آیفون من در سطح بین المللی کار می کند ?

همه مدل های آیفون بین المللی هستند ، بنابراین می توانید تقریباً در همه جا از آنها استفاده کنید. چه اشتراک در شبکه GSM یا شبکه CDMA داشته باشید ، می توانید در بیش از 200 کشور یا مناطق جغرافیایی به شبکه های GSM متصل شوید. اگر آیفون خود را از یک اپراتور تلفن همراه خریداری کرده اید ، با آن تماس بگیرید تا بررسی کنید که از بی خانمانی بین المللی بهره مند می شوید. در دسترس بودن داده های 5G و LTE بسته به کشور و مناطق جغرافیایی متفاوت است و بستگی به مراقبت از اپراتورهای برخی از رادیوهای خاص 5G و LTE دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پیشنهادات و قیمت های بین المللی رومینگ ، لطفا با اپراتور خود تماس بگیرید. اطلاعات مربوط به سازگاری آیفون با شبکه های 5G و LTE توسط اپراتور و کشور یا منطقه جغرافیایی

اپراتورهایی که 5G ارائه می دهند چیست ?

آیفون 15 پرو ، آیفون 15 ، آیفون 14 ، آیفون 13 و آیفون با 5G سازگار هستند. برای بهره مندی از 5G ، باید آیفون خود را با یک اپراتور ارائه دهید 5G. برخی از اپراتورها همچنین ممکن است به یک بسته 5G یا سیم کارت جدید نیاز داشته باشند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا با اپراتور خود تماس بگیرید. برای اپراتورهای موجود در کشور شما ، اینجا را کلیک کنید.

آیا می توانم آیفون خود را برگردانم ?

آره. اگر نظر خود را تغییر دهید و دیگر نمی خواهید آیفون خود را حفظ کنید ، این گزینه را دارید که آن را روشن کنید. آیفون برگشتی باید در شرایط خوبی باشد و در بسته بندی اصلی آن ، با تمام لوازم جانبی ، کتابچه ها و دستورالعمل ها. بازده مشمول شرایط فروش و بازپرداخت اپل است. در مورد بازده ، بازپرداخت و مبادلات اطلاعات بیشتری کسب کنید

به چه آیفون نیاز دارید ?

جدید

از CHF 1079.جدید

Super Retina XDR Lows Lows Note صفحه نمایش ¹

همیشه صفحه فعال شده

تیتانیوم با شیشه های تنی متری

یک تجربه جادویی در آیفون

تراشه A17 Pro با هسته GPU 6

سیستم عکس طرفدار

هدف اصلی 48 MPX | زاویه فوق العاده بزرگ | عکسبرداری

عکسهای با وضوح فوق العاده بالا
(24 MPX و 48 MPX)

پرتره های نسل جدید با توسعه و کنترل عمق

دامنه بزرگنمایی نوری

SOS اضطراری توسط ماهواره پایین پایین

تشخیص تصادف صفحه پایین ⁴

تا 29 ساعت یادداشت خواندن ویدیویی

مدیریت USB 3 برای نقل و انتقالات تا 20 برابر پاورقی سریعتر

جدید

از CHF 849.جدید

Super Retina XDR Lows Lows Note صفحه نمایش ¹

آلومینیوم با شیشه رنگی در توده

یک تجربه جادویی در آیفون

تراشه بیونیک A16 با هسته GPU 5

دوربین دوتایی پیشرفته

هدف اصلی 48 MPX | زاویه فوق العاده

عکسهای با وضوح فوق العاده بالا
(24 MPX و 48 MPX)

پرتره های نسل جدید با توسعه و کنترل عمق

دامنه بزرگنمایی نوری

SOS اضطراری توسط ماهواره پایین پایین

تشخیص تصادف صفحه پایین ⁴

تا 26 ساعت یادداشت خواندن ویدیویی

مدیریت USB 2

همیشه خیلی با استعداد.

از CHF 749.جدید

Super Retina XDR Lows Lows Note صفحه نمایش ¹

آلومینیوم با پشت شیشه ای

تراشه بیونیک A15
با هسته 5 GPU

دوربین دوتایی

هدف اصلی 12 mpx | زاویه فوق العاده

دامنه بزرگنمایی نوری

SOS اضطراری توسط ماهواره پایین پایین

تشخیص تصادف صفحه پایین ⁴

تا 26 ساعت یادداشت خواندن ویدیویی

مدیریت USB 2

قدرت XL. قیمت است.

از CHF 449.جدید

صفحه شبکیه HD

آلومینیوم و شیشه

تراشه بیونیک A15
با هسته GPU 4

هدف اصلی 12 mpx

دامنه بزرگنمایی نوری

تا ساعت 3 بعد از ظهر یادداشت خواندن ویدیو

مدیریت USB 2

قیمت ها شامل مالیات بر ارزش افزوده (7.7 ٪) ، حق تمبر فدرال ، در صورت لزوم و هزینه های بازیافت پیش بینی شده است ، اما هزینه های تحویل را حذف می کند (مگر اینکه در غیر این صورت بیان شده باشد). نرخ مالیات بر ارزش افزوده محصولات واجد شرایط خدمات مطابق قانون مالیات اروپا 23 ٪ است ، مالیات بر ارزش افزوده با نرخ مورد نظر در کشور که اپل فروش بین المللی محصولات گفته می شود ، یعنی جمهوری ایرلند صورتحساب می شود. فرم سفارش به دلیل محصولات انتخاب شده ، مالیات بر ارزش افزوده را نشان می دهد.
توزیع اپل بین المللی با مسئولیت محدود. به عنوان یک نماینده مرتبط و ارائه دهنده خدمات مسئول شکایات مربوط به AIG Europe Limited ، در زوریخ عمل می کند.

* ارزش تقریبی. این هزینه ها ممکن است از یک دوره به دوره دیگر متفاوت باشد.

** ارزش اعتبار ممکن است بسته به وضعیت ، سال و پیکربندی دستگاه رد و بدل شود. برای اینکه بتوانید از اعتبار در برابر بهبودی بهره مند شوید ، باید حداقل 18 سال سن داشته باشید. همه دستگاه ها حق خرید ندارند. شما می توانید اطلاعات اضافی در مورد دستگاه های واجد شرایط از شریک بازیابی اپل بدست آورید. محدودیت ها و محدودیت ها می توانند اعمال شوند. پرداخت ها به شرط آنكه دستگاه دریافت شده با توضیحات ارائه شده هنگام درخواست نقل قول مطابقت داشته باشد ، انجام می شود. اپل این حق را دارد که به هر دلیلی از هر دستگاه خودداری کند یا تعداد دستگاه های گرفته شده را محدود کند. مقدار دستگاه فعلی شما ممکن است از میزان خرید دستگاه جدید اپل کسر شود. این پیشنهاد ممکن است در همه فروشگاه ها در دسترس نباشد. شرایط اضافی ممکن است در فروشگاه های خاص اعمال شود. شما باید حداقل 18 سال سن داشته باشید تا بتوانید تحویل خود را با انتقال بانکی دریافت کنید. شما باید یک حساب بانکی معتبر در سوئیس داشته باشید. شما می توانید اطلاعات اضافی را از شریک تأیید شده اپل که مسئول بازیابی و بازیافت دستگاه های واجد شرایط است ، بدست آورید. محدودیت ها و محدودیت ها می توانند اعمال شوند. پرداخت فقط در صورتی صورت می گیرد که دستگاه دریافت شده با توضیحی که در زمان تخمین ارائه داده اید مطابقت داشته باشد.

  1. صفحه نمایش گوشه هایی گرد دارد که از خط ظریف دستگاه پیروی می کنند و بخشی از یک مستطیل استاندارد هستند. اگر این مستطیل را اندازه بگیریم ، صفحه نمایش مورب 6.06 اینچ (آیفون 14 ، آیفون 13) ، 6.12 اینچ (آیفون 15 ، آیفون 15 Pro) ، 6.68 اینچ (آیفون 14 به علاوه) یا 6.69 اینچ (آیفون 15 به علاوه ، آیفون 15 ، آیفون 15 را نشان می دهد. Pro Max). منطقه نمایش واقعی کمتر است.
  2. فضای موجود پایین تر است و بسته به عوامل زیادی متفاوت است. یک پیکربندی استاندارد تقریباً 12 تا 17 گیگابایت فضای ، از جمله iOS 17 و ویژگی های جدید آن و همچنین برنامه های حذف شده اپل را اشغال می کند. برنامه های اپل که می توانند حذف شوند تقریباً 4.5 گیگابایت فضا را اشغال می کنند. می توانید دوباره آنها را در فروشگاه App بارگیری کنید. ظرفیت ذخیره سازی بسته به نسخه نرم افزاری ، تنظیمات و مدل آیفون می تواند متفاوت باشد.
  3. این سرویس به مدت دو سال به صورت رایگان با فعال شدن مدل آیفون 14 یا آیفون 15 درج شده است. کیفیت اتصال و زمان پاسخ بسته به مکان ، پیکربندی سایت و سایر عوامل متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر ، به پشتیبانی مراجعه کنید.سیب.com/fr-fr/ht213885 (در یک پنجره جدید باز می شود)
  4. آیفون 14 ، آیفون 14 Pro ، آیفون 15 و آیفون 15 Pro می توانند یک تصادف جدی رانندگی را تشخیص دهند و با کمک تماس بگیرند. نیاز به اتصال سلول یا تماس های Wi -Fi دارد.
  5. تمام ارقام پیشرفته استقلال به پیکربندی شبکه و بسیاری از عوامل دیگر بستگی دارد. نتایج واقعی احتمالاً متفاوت است. باتری ها تعداد محدودی از چرخه شارژ دارند. در نهایت ممکن است جایگزینی آنها لازم باشد. استقلال و تعداد چرخه بار بسته به استفاده و تنظیمات متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر ، به صفحات www مراجعه کنید.سیب.com/باتری و www.سیب.com/ساعت/باتری.HTML.
  6. کابل USB 3 با سرعت انتقال 10 گیگ بر ثانیه مورد نیاز است.

بسته داده مورد نیاز است. 5G موجود در بازارهای خاص و از اپراتورهای خاص. سرعت بسته به پیکربندی محل و اپراتور متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سازگاری با 5G ، با اپراتور خود تماس بگیرید و با اپل مشورت کنید.com/chf/iphone/سلولی.

یادداشت تاشو ◊◊ ◊ بخشی از سود فروش هر (محصول) قرمز به صندوق جهانی ایدز و Riposte به Covvi-19 با (قرمز) اهدا می شود.

◊ Applecare+ تعداد نامحدودی از حوادث مربوط به آسیب های تصادفی را به دلیل دستکاری ضعیف پوشش می دهد. هر حادثه مشمول هزینه های اضافی است.

service سرویس جایگزینی اکسپرس در چارچوب هزینه های اضافی برای تعویض صفحه یا تعمیر پشت شیشه ای شیشه ای قرار نمی گیرد.

همچنین می توانید در یک فروشگاه اپل یا در یک فروشنده خرید کنید. یا با شماره 0800 845 123 تماس بگیرید .