آیفون 15: چه تاریخ انتشار برای مدل جدید اپل ?, آیفون 15: قیمت ، تاریخ انتشار ، طراحی ، ویژگی ها. تمام آنچه نیاز است بدانید

آیفون 15: قیمت ، تاریخ انتشار ، طراحی ، ویژگی ها … هر آنچه را که باید بدانید

Contents

عنصر دیگری که به همان اندازه جنبه فنی را مربوط می کند تا طراحی باعث جوهر زیادی شود. بسیاری از صداهای راهروها قبل از ورود آیفون بدون درگاه ، احتمال دیدن آیفون 15 Pro را بدون دکمه های فیزیکی تحریک می کنند. سرانجام ، آیفون 15 و 15 Pro دکمه های حجم و جانبی قدیمی را حفظ می کنند. یک برداشت سنتی برای این Cuvée ، به استثنای مدل های Pro یک ارائه می دهد دکمه اکشن جدید.

آیفون 15: چه تاریخ انتشار برای مدل جدید اپل ?

آخرین شایعات مربوط به انتشار آیفون بعدی را کشف کنید.

خوزه بیلون / منتشر شده در 27 ژوئن 2023 ساعت 11:34 صبح

آیفون طراحی خودی اپل

WWDC ، رویداد مهم سالانه اپل ، در 5 ژوئن برگزار شد. این برند با نمایش بسیار پیش بینی شده Vision Pro Mixed Real Held را راه اندازی کرد و از سیستم عامل های جدید MacOS Sonoma و iOS 17 رونمایی کرده است. اکنون زمان آن فرا رسیده است که شرکت کالیفرنیا به مهلت بعدی خود نگاه کند: انتشار آیفون 15. ما سهام می گیریم !

چه تاریخ انتشار برای آیفون 15 ?

تا به امروز ، اپل برای انتشار آیفون جدید خود تاریخ رسمی را ابلاغ نکرده است. از طرف دیگر ، برند اپل به طور کلی یک تقویم منظم را اتخاذ می کند. در اینجا تاریخ خروج آیفون قبلی آورده شده است:

 • آیفون XS: 21 سپتامبر 2018,
 • آیفون 11: 20 سپتامبر 2019,
 • آیفون 12: 23 اکتبر 2020 (تقویم مختل شده توسط بحران Covid),
 • آیفون 13: 23 سپتامبر 2021,
 • آیفون 14: 16 سپتامبر 2022.

بنابراین می توان تخمین زد که آیفون 15 باید در ابتدای پاییز اعلام شود. به گفته رسانه های آمریکایی بلومبرگ ، این آیفون جدید می تواند نور روز را در 22 سپتامبر 2023 ببیند. به طور کلی ، مدل های جدید در طی یک کلید اصلی ارائه می شوند و در هفته های بعد مستقر می شوند.

4 مدل باید اعلام شود: آیفون 15 ، آیفون 15 پلاس ، آیفون 15 پرو و ​​آیفون 15 Pro Max. با این حال دامنه طرفدار می تواند “فوق العاده” مشهور باشد. هیچ اطلاعاتی در مورد قیمت ها فاش نشده است ، اما زمینه تورم حاکی از افزایش قیمت در مقایسه با آیفون 14 است که هنگام انتشار از 1،029 یورو فروخته شده است.

چه طرحی برای آیفون 15 ?

از دیدگاه طراحی ، آیفون بعدی باید این ویژگی ها را ببیند:

 • دو اندازه صفحه نمایش ، 6.1 اینچ (آیفون 15 و آیفون 15 Pro) و 6.7 اینچ (آیفون 15 پلاس و آیفون 15 Pro Max),
 • یک تیتانیوم راه راه (جایگزین استیل ضد زنگ) در آیفون 15 Pro و آیفون 15 Pro Max,
 • لبه های کمی خمیده,
 • جزیره پویا ، شکاف پویا موجود در آیفون 14 Pro ، در تمام آیفون 15 حضور خواهد داشت,
 • دکمه های برق و حجم آیفون 15 Pro می توانند در زیر باشند,
 • یک رنگ قرمز تیره (410D0D) به سیاه ، سفید و طلای اضافه می شود.

همکاران 9TOMAC ما این فرصت را داشتند که پرونده های CAD را که توسط اپل برای تولید کنندگان پوسته در آسیا ارسال شده بود ، کشف کنند. طراحی می تواند به این نزدیکتر باشد:

طراحی آیفون 9TOMAC 9Tomac آیفون 15 آیفون 9TOMAC

چه ویژگی های فنی برای آیفون 15 ?

در سطح فنی ، آیفون جدید باید به ویژگی های جدید زیر مجهز شود:

 • یک هدف 48 مگاپیکسل در 4 مدل.
 • یک لنز دوریسکوپی 12 میلی مگاپیکسلی که باعث افزایش بزرگنمایی دوربین عقب می شود (که دو برابر مهمتر خواهد بود).
 • تراشه A17 Bionic برای آیفون Pro (یا Ultra). این تراشه نشان دهنده پیشرفت قابل توجهی برای مصرف 35 ٪ انرژی کمتر است.
 • یک بندر USB-C: مطابق قانون اروپا ، که تا پایان سال 2024 پورت USB Type-C را به همه دستگاه ها اجباری می کند ، اپل مجبور خواهد شد بندر رعد و برق خود را در اروپا رها کند. با این حال ، به گفته تحلیلگر مینگ چی کوو ، اپل قصد دارد با تهیه نسخه خود از USB-C (USB-C MFI) این قانون را به دست آورد و کاربران را مجبور به استفاده از کابل های معتبر برای بار بهینه کرد.

آیفون 15: قیمت ، تاریخ انتشار ، طراحی ، ویژگی ها … هر آنچه را که باید بدانید

USB-C ، تراشه A17 ، بزرگنمایی پریسکوپی ، آیفون 15 فوق العاده. ما همه چیزهایی را که باید در مورد تلفن های هوشمند اپل آینده بدانید به شما می گوییم.

Apple iPhone 14 Pro Violet

اپل آیفون های جدید خود را در پاییز 2023 ارائه می دهد و این همیشه یک رویداد است. آیفون ممکن است شانزده ساله باشد ، بیش از هر زمان دیگری محصول پرچمدار برند اپل وجود دارد. در ماه سپتامبر ، او باید یک رویداد جدید را برای آشکار کردن جانشینان آیفون 14 ترتیب دهد. برای یادآوری ، تیم کوک و تیم هایش آیفون 14 و 14 پلاس و همچنین آیفون 14 Pro و 14 Pro Max را در سپتامبر 2022 ارائه دادند.

در آیفون 15 بسیاری از ویژگی های جالب جدید را قول دهید ، به طوری که شایعات در وب ضرب می شوند. چند هفته است که ما سعی کرده ایم که واقعیت را از False جدا کنیم تا در مورد این Cuvée جدید بیشتر به شما بگوییم. بین تغییرات مورد انتظار و قابل اطمینان ترین شایعات ، ما در مورد آیفون جدید به شما می گوییم. توجه داشته باشید که این مقاله به طور مرتب به روز می شود.

چند آیفون 15 ?

اپل هنوز هم باید ارائه دهد چهار مدل, با رویکردی مشابه آنچه برای آیفون 14s استفاده می شود. سازنده از مدل مینی خود به نفع یک مدل بزرگ خلاص شد.

همیشه چهار مدل

در سال 2023 ، آیفون جدید هنوز هم در دو اندازه صفحه نمایش و در دو نسخه در دسترس خواهد بود:

محدوده حرفه ای هنوز باید اخبار اصلی این برند را متمرکز کند. مدل های کلاسیک (آیفون 15 و 15 پلاس) می توانند پیشرفت هایی را که سال گذشته در آیفون 14 و 14 Pro Max ظاهر شد ، بازیابی کند. برای چند سال, شکاف توخالی است بین مدل های آیفون و PRO “استاندارد” SO -Called. اینها بالاتر و بالاتر و حق بیمه هستند. این روند نباید امسال معکوس شود.

و آیفون 15 فوق العاده ?

چندین بار در ستون های ما ذکر شده است ، آیفون 15 Ultra باعث می شود همه عاشقان اپل بزاق شوند. همانطور که هنگام حذف نوع “mini” ، اپل نامگذاری جدید را تغییر می دهد. شایعات می خواهند iPhone 15 Pro Max جای خود را به آیفون 15 فوق العاده می دهد.

یک تغییر نام که شهادت می دهد حتی بیشتر چرخش حق بیمه که این برند می خواهد با دامنه حرفه ای خود استفاده کند. علاوه بر این ، وسوسه ادغام یک دستگاه “فوق العاده” بسیار زیاد است زیرا این پسوند در اپل به دست می آید. ما M1 Ultra Chip یا Apple Watch Ultra یا دو محصول “Ultra” بالا را داریم. اگر ویژگی های فنی آن تأیید شود ، یک آیفون 15 فوق العاده معقول و حتی بیشتر خواهد بود (به عکس مراجعه کنید). این پیشرفت ها و این تغییر نام نیز بهانه خوبی برای افزایش قیمت خواهد بود ..

با این وجود ، شک ادامه می یابد و اپل هنوز هم می تواند صبر کند قبل از ارائه یک مدل “فوق العاده”. آیفون 16 Pro Max (یا آیفون 16 Ultra) با صفحه نمایش 6.9 اینچی خود کاندیدای ایده آل خواهد بود.

آیا باید منتظر تغییر طراحی باشیم ?

محدوده بعدی آیفون ، طراحی آن را نیز تجربه نخواهد کرد. در واقع ، اپل باید کارت استمرار را بازی کنید با ارائه آیفون 15 نزدیک به پیشینیان خود ، آیفون 14. ما می توانیم انتظار رنگ های جدید داشته باشیم و مرزهای صفحه نازک تر, در حالی که مدل های حرفه ای بیشتر تکامل می یابند.

آیفون 15 طرفدار

در میان ویژگی های جدید ، آیفون 15 Pro برای تهیه این فولاد ضد زنگ تعویض می کند تیتانیوم. این تلفن هوشمند مقاوم در برابر خراش بیشتر خواهد بود و در صورت لزوم – یک چرخش حتی بیشتر از این نیز می گیرد. انتخاب این ماده سبک تر از فولاد ضد زنگ می تواند به آیفون 15 کمک کند تا چند گرم از دست بدهد. به یاد داشته باشید که آیفون 14 Pro Max فعلی اکنون سنگین تر از یک تلفن هوشمند تاشو است.

در هر صورت ، ما باید در تداوم CUVée قبلی انتظار یک طرح کلی داشته باشیم.

iPhone 14 Pro vs iPhone 15 Pro

جزیره پویا برای همه (اما)

در سطح صفحه نمایش ، جزیره پویا معرفی شده با آیفون 14 Pro بدیهی است که برمی گردد. عملکرد حتی با دعوت از همه مدل ها ، مکان بزرگتر را اشغال خواهد کرد. آیفون 15 طرفدار این ترفند را حفظ خواهد کرد که به اپل اجازه می دهد از مکانی که برای سنسورها و دوربین آن هوشمندانه استفاده می شود استفاده کند. تازگی این است که آیفون 15 در دسترس تر نیز حق تعویض شکاف را خواهد داشت. خبرهای عالی برای سیب که بالاخره باید خداحافظی کند.

با این وجود آیفون 15 Pro قدم خوبی را در پیش خواهد گرفت. در واقع ، آنها خواهند بود فقط برای شروع یک صفحه نمایش تبلیغاتی و عملکرد نمایشگر همیشه روی (صفحه نمایش هنوز روشن است). اگر می خواهید از یک صفحه نمایش که قادر به کار با نرخ تازه سازی تطبیقی ​​است ، از 1 هرتز تا 120 هرتز بهره مند شوید ، لازم است یک مدل PRO را انتخاب کنید. در آیفون 15 ، اپل راضی خواهد شد هنوز یک دال 60 هرتز و این یک ناامید کننده خواهد بود. در واقع ، کل بازار غوطه وری را گرفته است و صفحه 90 هرتز امروز به عنوان حداقل لخت ظاهر می شود. در بخش High -end ، ما حتی خودمان را به سمت 120 هرتز یا بیشتر هدایت می کنیم (اما این همیشه توجیه نشده است).

آیفون 14 128 گیگابایت با بهترین قیمت قیمت اساسی: 1،019 یورو

ویژگی ها: USB-C ، دکمه ها ، A17 در مقابل A16 ..

تازگی فنی عالی واقعی خواهد بود عبور به بندر USB-C. یازده سال پس از ورود بندر Ligthning ، اپل اتصال دهنده مالک تمایلی خود را قطع می کند. شرکت Cupertino واقعاً انتخابی نداشته است و باید الزامات اتحادیه اروپا را رعایت کند ، که یک شارژر جهانی را در USB-C تحمیل می کند.

اجباری و اجباری ، سرانجام اپل باید تلفن های هوشمند مجهز به درگاه USB-C را در ماه سپتامبر راه اندازی کند. آ انقلاب کوچک برای آیفون, اما نه برای برند یا مشتریان. در واقع ، بسیاری از مک ها ، آی پد ها ، لوازم جانبی و Apple TV قبلاً USB-C را ارائه می دهند. این تغییر تجربه کاربر را تسهیل می کند ، چه کسی می تواند از هر شارژر یا کابل برای شارژ آیفون 15 خود استفاده کند.

آیفون 15 طرفدار

با این وجود ، اگر اپل مانند همه دیگران انجام می داد ، اپل اپل نخواهد بود. چندین شایعه نشان می دهد که درگاه آیفون 15 USB-C مهار خواهد شد, یعنی حمایت از استاندارد USB 2.0 (480 مگابایت در ثانیه). برعکس ، آیفون 15 Pro USB 3 را ارائه می دهد.2 در صورت پشتیبانی از Thunderbolt 3 برای سرعت حداکثر 20 گیگ بر ثانیه یا حتی 40 گیگابیت بر ثانیه. بنابراین اپل مطابق با استانداردها و نه در قالب (USB-C در همه مدل ها) بازی می کند ، بنابراین مطابق با مقررات است.

عنصر دیگری که به همان اندازه جنبه فنی را مربوط می کند تا طراحی باعث جوهر زیادی شود. بسیاری از صداهای راهروها قبل از ورود آیفون بدون درگاه ، احتمال دیدن آیفون 15 Pro را بدون دکمه های فیزیکی تحریک می کنند. سرانجام ، آیفون 15 و 15 Pro دکمه های حجم و جانبی قدیمی را حفظ می کنند. یک برداشت سنتی برای این Cuvée ، به استثنای مدل های Pro یک ارائه می دهد دکمه اکشن جدید.

این سوئیچ آهنگ زنگ/سکوت دستگاه را جایگزین می کند و از آن از Apple Watch Ultra الهام گرفته شده است. ظرفیت ، می توان عملکردهای مختلفی از قبیل تغییر به حالت خاموش یا راه اندازی دوربین را به آن اختصاص داد.

WiFi 6 و 5G بهبود یافته است

از نظر فنی ، برند اپل تغییراتی را که مورد انتظار ناظران قرار می گیرد ایجاد می کند. آیفون بالاخره به WiFi 6 می رود و در همان زمان ، a بهترین مودم 5G. هنوز یک تراشه خانگی نیست و اپل بار دیگر به Qualcomm اعتماد خواهد کرد تا تلفن های هوشمند خود را تجهیز کند. با سازگاری WiFi ششم ، آیفون به سایر محصولات برند (iPad Pro ، Mac و غیره) می پیوندد و مهمتر از همه به رقابت تحت Android در Android می پردازد. بسیاری از تولید کنندگان استاندارد IEEE 802 را ارائه می دهند.11ax برای چند نسل در مدل های آنها. اپل ترجیح می دهد وقت خود را بگذراند و این تا حد زیادی با این واقعیت توضیح داده شده است که WiFi 6 هنوز تعمیم نیافته است. “هیچ نکته ای برای اجرای آن وجود ندارد ، شما باید به زمان بروید”.

تراشه A17 برای iPhone 15 Pro ، A16 برای آیفون 15

با توجه به تراشه ، اپل سال گذشته با ارائه تراشه جدید در کل دامنه خود ، استراتژی خود را تغییر داد. اگر آیفون 14 Pro دارای A16 Bionic باشد ، آیفون 14 باید از A15 Bionic 2021 راضی باشد. پس از تأثیر غافلگیرانه ، تصمیم برای تولید کننده ای که می خواهد دو محدوده خود را متمایز کند ، منطقی است. همچنین به صرفه جویی در هزینه کمک می کند.

در سال 2023 ، هیچ دلیلی برای بازگشت به جای دیگر وجود ندارد و آیفون 15 Pro تنها کسانی هستند که یک تراشه جدید دارند. منA17 Bionic شروع بزرگ خود را انجام می دهد در دو نوع پرچمدار این برند ، از حکاکی 3 نانومتر توسط TSMC بهره مند می شود. در کنار آیفون 15 و 15 پلاس ، آنها A16 Bionic را به ارث می برد در آیفون 14 Pro دیده می شود. ساده ، اساسی ، کارآمد ? آره !

منA16 Bionic یک تراشه قدرتمند است و می بینیم که بسیاری از تولید کنندگان از شرط بندی بر روی کک هایی که قبلاً خودشان ثابت کرده اند دریغ نمی کنند. در جهان اندرویدی ، Snapdragon 8+ Gen 1 مقاومت می کند در حالی که جانشین آن برای چند ماه در دسترس است. ناگزیر ،A17 Bionic حتی کارآمدتر و کارآمدتر خواهد بود. شما باید به آن عادت کنید ، “Pro” باید با نگه داشتن یک قدم جلوتر ، نام خود را توجیه کند.

آیفون 14 به علاوه 128 گیگابایت با بهترین قیمت قیمت اساسی: 1،169 یورو

عکس: سرانجام زمان بزرگنمایی پراسکوپی ?

حتی بیشتر از قدرت ، این دوربین است که همه انتظارات را متبلور می کند. چندین نسخه با هم رقابت می کنند و 15 Pro با ورود احتمالی a هنوز هم این مزیت را دارند لنز تله فوتو. موضوع به طور مرتب باز می گردد و بالاخره آیفون حق بیمه این جدید را ارائه می دهد که یک بزرگنمایی نوری بزرگتر را ارائه می دهد. اپل می تواند یک بزرگنمایی نوری 5x یا 6 برابر را انتخاب کند ، در برابر 3x در آیفون 14 Pro Max فعلی.

همانطور که ایستاده است ، این تغییر به دور از مطمئن نیست و آیفون 15 Pro Max (یا Ultra) حتی می تواند تنها باشد. در واقع ، این نوع بزرگنمایی به طور کلی در بزرگترین تلفن های هوشمند مانند سامسونگ گلکسی S23 Ultra و زوم X10 آن ظاهر می شود. اپل از راه اندازی این CUVée جدید برای به روزرسانی سنسورهای سونی دستگاه های خود استفاده می کند.

آیفون 15 طرفدار

با این وجود ، این احتمال وجود دارد که مارک پیکربندی فعلی را حفظ کند. کامل تر ، آیفون 15 Pro در اطراف یک می چرخد 48 سنسور اصلی MPX, آ زاویه فوق العاده و یکی عکسبرداری (periscopic on pro max). در مورد آیفون 15 ، شایعه شده است که آنها از آن عبور می کنند سنسور عکس 48 MPX آیفون 14 طرفدار. با این وجود ، احتمال دیدن یک سنسور مضاعف 12 MPX (Grand Angle + Ultra Grand-Ange) را از بین نبرید.

وقتی آیفون 15 منتشر می شود ?

اگر به عادات اپل مراجعه کنیم ، آیفون 15 ارائه می شود در سپتامبر 2023. اگر ما به مارک ضروری گورمن اعتقاد داشته باشیم ، این برند نباید عادات خود را تغییر دهد. متخصص برند اپل بیرون می آید یک کلید اصلی پشت مدرسه در 12 یا 13 سپتامبر.

از طرف ما ، ما برای 12 سپتامبر 2023 که مربوط به سه شنبه است ، تکیه می دهیم. با این وجود اپل می تواند برنامه های خود را برای جلوگیری از 11 سپتامبر ، یک روز ویژه برای ایالات متحده بررسی کند. سپس 13 سپتامبر یک تاریخ ایده آل برای راه اندازی چهار آیفون 15 ، 15 به علاوه ، 15 Pro و 15 Pro Max خواهد بود .

بازاریابی قبل از پایان ماه آغاز می شود ، با اولین بار تحویل یک هفته پس از ارائه. آنها حدود 18 یا 19 سپتامبر با یک شروع می شوند در دسترس بودن در فروشگاه ها از 22 سپتامبر. توجه داشته باشید که رسیدن به یک مدل در ماه اکتبر غیر معمول نیست ، مانند آیفون 14 پلاس.

هزینه تلفن های هوشمند اپل بعدی چقدر هزینه خواهد داشت ?

آیفون 14 Pro 128 GB با بهترین قیمت قیمت اساسی: 1،329 یورو

این بدیهی است سوالی است که علاقه مندان به نام تجاری و مشتریان جدید ممکن است. در حال حاضر ، ما باید پرداخت کنیم حداقل 1،019 یورو برای گرفتن آیفون 14 یا 1،329 یورو برای آیفون 14 Pro. ما برای درک بهتر سیاست قیمت گذاری اپل ، یک جدول از قیمت های رسمی آیفون 14 را برای شما لغزیده ایم.

آیفون 14 آیفون 14 پلاس آیفون 14 طرفدار iPhone 14 Pro Max
128 گیگابایت 1،019 یورو 1،169 یورو 1،329 یورو 1،479 یورو
256 گیگابایت 1،149 یورو 1،299 یورو 1،459 یورو 1،609 یورو
512 گیگابایت 1،409 یورو 1،559 یورو 1،719 یورو 1،869 یورو
1 به / / 1،979 یورو 2،129 یورو

مگر اینکه تعجب آور باشد ، ما باید انتظار داشته باشیم قیمت حداقل یکسان است و افزایش بیش از حد ممکن است. آخرین روندها به افزایش قیمت در اقیانوس اطلس متکی هستند و اپل باید روند تورمی را دنبال کند.

آیفون 15 Pro و 15 Pro Max احتمالاً تحت تأثیر قرار می گیرند افزایش قیمت. به گفته مارک گورمن و جف پو ، او انتظار داشت که مدل پرچمدار به آن برسد سوابق قیمت جدید. در حالی که iPhone 14 Pro Max در نسخه 128 گیگابایتی 1،479 یورو هزینه دارد ، ما انتظار داریم که در مقرون به صرفه ترین نسخه خود با بیش از 1500 یورو یا 1600 یورو پی در پی داشته باشیم.

مدل های دیگر از این روند فرار نمی کنند ، اما این افزایش می تواند اهمیت کمتری داشته باشد. در واقع ، iPhone 15 Pro Max می تواند سوار شود فن آوری های منحصر به فرد برای “توجیه” این شیوع جدید قیمت. آیفون 15 Pro هنوز هم می تواند با 1400 یورو شروع شود و برای اولین بار از 2000 یورو فراتر رود. در واقع ، اپل یک نوع با 2 سل از ذخیره سازی ارائه می دهد.

در تنها دلیل امید این است که برند اپل این انفجار قیمت را در ایالات متحده محدود می کند. در واقع ، این شرکت در سال گذشته قیمت آیفون خود را در اروپا افزایش داده است. اگر قصد سرمایه گذاری دارید ، ما هنوز به شما توصیه می کنیم یک پاکت خوب را نگه دارید.

آیفون 15: چه تاریخ های پیش از آن را ذخیره کنید و ذخیره کنید

آیفون 15 مفهوم PRO

بروزرسانی 30 اوت 2023: اپل تاریخ 12 سپتامبر را برای اصلی نمایش آیفون 15 تأیید کرد. این فرضیه ما را تقویت می کند که تلفن های هوشمند جدید در تاریخ 15 سپتامبر در پیشین راه اندازی می شوند و به افراد تحویل داده می شوند و در روز جمعه ، 22 سپتامبر 2023 برای فروش قرار می گیرند

 • آیفون 15 جدید در ماه سپتامبر وارد خواهد شد
 • تاریخ انتشار آنها در حال حاضر ناشناخته است
 • سرنخ ها هنوز امکان تعریف روزمره را ممکن می سازند

اپل در حال آماده سازی چندین آیفون جدید در محدوده 15 است. اینها معمولاً در ماه سپتامبر می رسند. یا در هر صورت ، شرکت کالیفرنیا در ابتدای ماه آنها را در طول یک سخنرانی ارائه می دهد. اگر مشکلی در کانال های تولید و مونتاژ وجود نداشته باشد که می تواند تأخیر در تقویم سنتی پایان سال در Cupertino را تأکید کند ، احتمالاً ماشین های جدید چند روز پس از رویداد اپل در فروشگاه ها به فروش می رسند به آنها.

در حال حاضر ، اطلاعات مربوط به آیفون 15 عمدتاً مربوط به ویژگی های فنی آنها بوده است. با توجه به “طرف” ، بیایید قیمت ها و تاریخ های مسافرتی را بشنویم ، بسیار مبهم تر است. در هر صورت ، همانطور که برای iOS 17 و کلید اصلی مدرسه پشت سر هم انجام دادیم ، برای تعیین تاریخی که می توانید یکی از این آیفون های جدید 15 و تاریخی را که می توانید برای خرید برای خرید یک نسخه از آن استفاده کنید ، تعیین کنید این آیفون های نسل جدید. برای این اهداف ، بیایید تاریخ اپل را طی 7 سال گذشته دوباره بررسی کنیم و مطمئن ترین شایعات در مورد این موضوع را تحلیل کنیم.

چه زمانی می توانیم یکی از آیفون های جدید را خریداری کنیم ?

بازگشت به تاریخ اپل در این موضوع

 • آیفون 14: ارائه شده در 7 سپتامبر 2022 (چهارشنبه) ، پیش از روزهای 9 و در 16 منتشر شد
 • آیفون 13: ارائه شده در 14 سپتامبر 2021 (سه شنبه) ، پیش از هفدهم و در 24 منتشر شد
 • آیفون 12: ارائه شده در 13 اکتبر 2020 (سه شنبه) ، پیش از روزهای 16 و در 23 منتشر شد
 • آیفون 11: ارائه شده در 10 سپتامبر 2019 (سه شنبه) ، پیش از روزهای سیزدهم و در 20 منتشر شد
 • آیفون XS: ارائه شده در 12 سپتامبر 2018 (چهارشنبه) ، پیش از 14 سال و در 21 منتشر شد
 • آیفون 8: ارائه شده در 12 سپتامبر 2017 (سه شنبه) ، پیش از روزهای 15 و در 22 منتشر شد
 • آیفون 7: ارائه شده در 7 سپتامبر 2016 (چهارشنبه) ، پیش از روزهای 9 و در 16 منتشر شد

در طی 7 سال گذشته ، اپل همیشه برای آیفون جدید خود پیش از این راه اندازی کرده است جمعه به دنبال کنفرانس اختصاص داده شده به آنها. یک هفته بعد ، دستگاه ها به افراد تحویل داده می شوند و در فروشگاه ها فروخته می شوند.

طبق آخرین تحلیل های ما ، اپل باید رویداد آیفون 15 خود را در روز سه شنبه 12 یا چهارشنبه 13 سپتامبر برگزار کند. این بدان معناست که بر اساس تقویم معمول شرکت Cupertino ، که پیش از آن برای آیفون 15 راه اندازی می شود جمعه 15 سپتامبر, ساعت 2 بعد از ظهر. این دستگاه ها سپس جمعه بعد ، یعنی ، به خریداران ساعت اول می رسند 22 سپتامبر 2023. از این روز ، عموم مردم نیز می توانند برای دیدن دامنه جدید در این نزدیکی به فروشگاه اپل و فروشندگان شریک بروند و با ترک یکی از مدلهای مختلف ارائه شده در زیر بازو اغوا شوند.

آیفون قرمز تیره در بالا دیده می شود

آیفون 15 Pro © مفهوم Macrumors

بررسی آخرین شایعات در مورد انتشار آیفون 15

همانطور که در بالا مشخص شد ، آگاهان و سایر متخصصان در شرکت چاه کالیفرنیایی در مورد تاریخ انتشار آیفون 15 چندان آشکار نبودند. یکی از مشهورترین تحلیلگران با اپل هنوز هم از اخیراً به آنجا رفته است. به گفته وی ، تیم کوک هفته 11 سپتامبر 2023 آیفون 15 را ارائه می داد. مارک گورمن این حرف را نمی زند ، اما همانطور که در بالا مشاهده شد ، همه چیز نشان می دهد که پیشین ها در همان هفته برگزار می شوند ، احتمالاً جمعه 15 سپتامبر 2023.

خلاصه

در پایان ، محتمل ترین برنامه است:

 • اصلی آیفون 15: سه شنبه 12 یا چهارشنبه ، 13 سپتامبر (اصلاح 30 اوت: اپل در تاریخ 12 سپتامبر به عنوان روز اصلی تأیید شد)
 • آیفون 15 قبل جمعه 15 سپتامبر از ساعت 2 بعد از ظهر
 • فروشگاه های فروشگاه و تحویل اول: جمعه 22 سپتامبر

آیفون 15: با ویژگی های جدید

آیفون 15 یا بهتر از این ، آیفون 15 با انتظار می رود بسیاری از ویژگی های جدید. ما اخیراً در مورد این موضوع نکته ای بیان کرده ایم. همچنین می توانید تمام شایعات آیفون 15 را در اینجا دنبال کنید تا اطلاعات بیشتری در مورد ویژگی های احتمالی تلفن های هوشمند کسب کنید. به طور عمده ، اینجا چیزی است که شما باید انتظار داشته باشید:

 • 4 مدل: آیفون 15 ، آیفون 15 پلاس ، آیفون 15 Pro و آیفون 15 Pro Max یا Ultra
 • اتصالات: رعد و برق بیشتر ، آیفون 15 جدید دارای سوکت USB-C است
 • قدرت : برای یک پردازنده نسل جدید برای مدل های Pro ، تراشه A17 راه پیدا کنید
 • طرح: جزیره پویا در 4 مدل حضور خواهد داشت و برای PRO محفوظ نیست
 • ذخیره سازی : حداکثر ذخیره می تواند به 2 سل در آیفون 15 Pro (1 سل در آیفون 14 Pro) برسد
 • عکاسی : لنز جدید Periscope در پشت
 • به پایان رساندن : یک قرمز جدید باید آنجا باشد
 • قیمت:افزایش انتظار می رود از آیفون 14 ، با قیمت شروع 1،019 یورو برای آیفون 15 و 1،589 یورو برای آیفون 15 Pro Max

که قبلاً برنامه ریزی کرده است آیفون شما را برای یک مدل از محدوده بعدی در شماره 15 تمدید کند ?