آیفون 15 و آیفون 15 پلاس – اپل (FR) ، آیفون 15 Pro و آیفون 15 Pro Max – Apple (FR)

iPhone 15 Pro و iPhone 15 Pro Max

Contents

دو برابر دامنه آیفون 12 Pro Max Zoom Zoom

آیفون 15 و آیفون 15 پلاس

آیفون 15

دوربین جدید 48 MPX. عکسهای با وضوح فوق العاده بالا. لنزهای تله 2 برابر.

با صفر

حتی مطرح شده,

او استراحت نمی کند.

عملکرد در حالت آماده به کار 2 شما را ارائه می دهد یک تجربه جدید تمام صفحه, با اطلاعات قابل مشاهده در یک نگاه ، حتی تا دور. آیفون خود را به صورت افقی در هنگام شارژ مجدد قرار دهید تا زمان را به نمایش بگذارید ، عکس های مورد علاقه خود را به نمایش بگذارید یا چشم خود را روی ابزارک های خود نگه دارید.

طرح

رنگهای مقاومت ناپذیر.
و مقاوم.

طراحی جدید نوآورانه ادغام می شود یک لیوان رنگی در توده. یک فرآیند تبادل یون ساخته شده و یک جعبه آلومینیوم با کیفیت هوافضا به مقاومت باورنکردنی آیفون 15 کمک می کند.

قابل اعتماد و بادوام.
قسمت جلوی سپر سرامیکی نسبت به لیوان هر تلفن هوشمند مقاوم تر است.

یک مقاومت خیره کننده.
آیفون در برابر چلپ چلوپ ، آب و گرد و غبار 3 مقاوم است . گور.

رنگهای مقاومت ناپذیر. و مقاوم.

علم رنگ.

یونهای فلزی فوق العاده خوب رنگ را در شیشه پخش می کنند, با یک فرمول خاص برای هر رنگ. سپس شیشه با استفاده از ذرات نانوکریستالی صیقل داده می شود و برای به دست آوردن یک تشک بافتی حک شده است.

طرحی که کمال را لمس می کند.

قاب آلومینیومی با کیفیت هوافضا بسیار مقاوم است و

طرح جدید پروفایل جدید حتی دلپذیرتر را ارائه می دهد.

آلومینیوم 75 ٪ در این پرونده بازیافت شد

دوربین

جدید
دوربین
اصلی 48 MPX.

عکس در بالای هنر او.

دوربین اصلی وارد دوره وضوح فوق العاده بالا می شود. چه عکس های فوری و چه مناظر با شکوه ، آسانتر از همیشه است عکسهای نفس گیر را با یک سطح باورنکردنی از جزئیات بگیرید.

اطلاعات بیشتر در مورد پرتره ها

حالت پرتره. وابسته به نور.

نزدیک تر. از نو. از نو.

برای بزرگنمایی و لنزهای تله فوتو با کیفیت نوری 2x استفاده کنید بدون نیاز به حرکت ، قاب مناسب برای پرتره های خود را بدست آورید. شما هنوز خیلی دور هستید ? برای نزدیک شدن به بیشتر از بزرگنمایی استفاده کنید.

موتور نوری. عکسهای فانتزی.

موتور جدید فوتونیک پرتره های شما را تصویب می کند. این ترکیب بهترین پیکسل های یک تصویر با وضوح فوق العاده بالا را با رنگهای دیگر ، بهینه شده برای گرفتن نور ترکیب می کند.
شما یک تصویر 24 مگاپیکسلی با وضوح دو برابر مهمتر دریافت می کنید. عکسهای روزمره شما عالی است ، اما از نظر اندازه معقولی باقی مانده است تا به شما امکان می دهد به راحتی آنها را ذخیره کنید یا آنها را به اشتراک بگذارید.

باتری

استقلال یک روز. هیچ چیز نمی تواند شما را متوقف کند.

آیفون دارد

SOS اضطراری ماهواره ای 10
و از تشخیص تصادف 11 ، دو ویژگی امنیتی که به نجات جان ها کمک کرده اند.

ویژگی ها را کشف کنید

همیشه در کنار شما,
حتی در مواقع اضطراری.

SOS اضطراری
ماهواره.

اگر نمی توانید به کمک خود برسید زیرا از دسترسی به یک شبکه تلفن همراه یا Wi -Fi دور نیستید ، می توانید از آیفون خود استفاده کنید ارسال پیام کوتاه توسط ماهواره به خدمات اضطراری 10 .

برای صرفه جویی در وقت, آیفون با پرسیدن چند سؤال برای ارزیابی وضعیت شما شروع می شود. فقط صفحه را لمس کنید تا به آنها پاسخ دهید. آیفون سپس به شما می گوید برای حفظ ارتباط خود و جلوگیری از موانعی مانند کوه ها ، در چه جهت به آن اشاره می کنید.

به یاد داشته باشید که بسته به شرایط ، تماس می تواند 15 ثانیه قرار دهد بیش از یک دقیقه برای رسیدن.

تشخیص تصادف.

آیفون قادر به تشخیص یک تصادف جدی رانندگی است و برای شما تماس بگیرید 11 .

سنسورهای پیشرفته حرکت و الگوریتم ها علائم تصادف را مشخص می کنند, مانند تغییرات ناگهانی در سرعت و فرمان یا فشار در کابین به دلیل استقرار کیسه های هوا.

آیفون سپس می تواند برای کمک تماس بگیرد و از تماس های اضطراری خود جلوگیری کنید.

آیفون بر اساس بیش از 1 میلیون ساعت داده رانندگی و برخورد واقعی تصادفات را تشخیص می دهد.

ارزش های

نوآوری هایی که همه چیز را تغییر می دهند.

آنچه برای شما مهم است نیز برای اپل است. به همین دلیل ما اقدامات حفاظت از حریم خصوصی را ایجاد می کنیم که کنترل بیشتری بر داده های شما می دهد. ما برای کاهش اثرات زیست محیطی از مواد بازیافتی بیشتری استفاده می کنیم. و ما ویژگی های یکپارچه را طراحی می کنیم تا آیفون در دسترس همه باشد.

مورد آیفون 15 ساخته شده است آلومینیوم 75 ٪ بازیافت شد
مقادیر در قلب آیفون

نوآوری هایی که همه چیز را تغییر می دهند.

محرمانه بودن. این آیفون است.

برنامه بهداشت دسترسی به داده های سلامتی و رفاه خود را تسهیل می کند و به شما امکان می دهد تا آن را با خیال راحت با برنامه ها ، عزیزان و پزشکان خود به اشتراک بگذارید.

با تشکر از کلیدهای دیجیتالی منحصر به فرد ارائه شده توسط کلیدهای شناسایی, نیازی به رمزهای عبور در برنامه ها و وب سایت ها نیست. فقط برای تأیید اعتبار شما از شناسه لمسی یا شناسه صورت استفاده کنید. ساده و ایمن.

آنجا ناوبری خصوصی پیشرفته در سافاری ویندوزهای ناوبری را قفل کنید وقتی از آنها استفاده نمی کنید ، ردیاب های شناخته شده را مسدود کرده و URL را حذف می کند -.

فارغ التحصیل یک اثر کوچکتر.

آیفون 15 حاوی است مواد بازیافتی بیشتر از همیشه ::

کبالت 100 ٪ در باتری بازیافت شد

ورق مس 100 ٪ بازیافت شده در شارژر القایی MAGSAFE

اکنون بسته بندی آیفون از فیبر 99 ٪ تشکیل شده است که از آن 100 ٪ الیاف چوب بازیافت شده یا مسئول تسکین یافته. و هیچ بسته بندی پلاستیکی جعبه را پوشش نمی دهد.

فروشگاه ها ، دفاتر و مراکز داده ما در حال حاضر هستند بی طرف. تا سال 2030 ، محصولات ما و استفاده از آن نیز خواهد بود.

آیفون برای همه طراحی شده است.

اگر خطر از دست دادن ظرفیت گفتار خود را خطر می کنید ، عملکرد صدای شخصی 12 به شما امکان می دهد صدایی نزدیک به خود ایجاد کنید و از آن با گفتار به صورت زنده استفاده کنید تا در هنگام تماس های تلفنی و مکالمات ارتباط برقرار کنید.

با دسترسی به دسترسی, افراد دارای اختلال شناختی می توانند برنامه ها و تجربیات خود را تطبیق دهند. به عنوان مثال ، پیام ها ابزارهای ارتباطی بصری مانند پیام های ویدیویی را ارائه می دهند و صفحه اصلی می تواند متن و نمادها را بزرگ کند.

صداگذاری پخش کننده صفحه نمایش برای نابینا یا بینایی است که با دقت به آنها می گوید آنچه در آیفون آنها اتفاق می افتد. او قادر به توصیف افراد ، اشیاء ، متن و حتی گرافیک است.

iOS 17.

شخصی سازی. اشتراک گذاری. ايجاد كردن. تا شما.

پوستر تماس. پوستری را ایجاد کنید که مخاطبین شما با هر تماس مشاهده می کنند. یکی از عکسهای مورد علاقه خود یا یادداشت های خود را انتخاب کنید ، یک فونت شخصیتی را که دوست دارید ترکیب کنید ، و این است ! تماس های شما به احتمال زیاد بدون توجه به.

نامگذاری شده. شما می خواهید اطلاعات تماس خود را مبادله کنید ? از شخص دیگری به آیفون خود نزدیک شوید. می توانید اطلاعاتی را که می خواهید به اشتراک بگذارید انتخاب کنید و فوراً آن را منتقل می کنید.

برچسب های متحرک. برای جدا کردن آن از پس زمینه و تبدیل آن به یک برچسب ، به یک شی به یک شیء طولانی ضربه بزنید. جلوه هایی مانند براق یا متورم را اضافه کنید. یا از عکسهای زنده برچسب های متحرک ایجاد کنید.

زیست بوم

شرکای خصوصی.

آیفون و مک

به تماس ها و پیام هایی که در iPhone دریافت می کنید ، مستقیماً در MAC خود پاسخ دهید. تصاویر ، فیلم ها یا متن را از iPhone خود کپی کنید ، سپس آنها را در برنامه دیگری در MAC خود که در همان نزدیکی قرار دارد ، بچسبانید. و با iCloud ، از آیفون یا مک خود به پرونده های مورد علاقه خود بی تفاوت بروید.

آیفون و اپل واچ

شما آیفون خود را از دست داده اید ? جدیدترین مدل های Watch Apple می توانند فاصله تقریبی آن و جهت جستجوی 13 را نشان دهند . برای گرفتن یک عکس گروهی با آیفون خود ، نمایش را بگیرید و از Apple Watch خود به عنوان منظره یاب استفاده کنید. و هنگامی که به تماس با Apple Watch خود پاسخ می دهید ، فقط باید آیفون خود را لمس کنید تا مکالمه را ادامه دهید.

آیفون و هوایی

AirPods خود را در یک ژست ساده پیکربندی کنید. صوتی تطبیقی ​​به طور خودکار کنترل نویز را مطابق با محیط و نوع تعامل شما تنظیم می کند تا بهترین تجربه ممکن در طول روز را به شما ارائه دهد.

خرید و ذخیره در اپل.

صرفه جویی در تجارت اپل در.

با انتخاب یک تلفن هوشمند واجد شرایط ، در خرید آیفون 15 اعتبار دریافت کنید. * .

تحویل انعطاف پذیر و حذف آسان.

بین دو ساعت از یک فروشگاه اپل ، تحویل رایگان یا برداشت آسان ، بین تحویل را انتخاب کنید.

آیفون جدید خود را ملاقات کنید.

به لطف یک جلسه شخصی رایگان ، چگونه می توانید از آیفون جدید خود استفاده کنید.

یک تجربه خرید به ویژه برای شما طراحی شده است.

برای کشف در برنامه Apple Store.

آیفون مورد نیاز خود را پیدا کنید.

آیفون 15 جدید

آیفون 15 - در آبی ، صورتی ، سبز ، زرد و سیاه موجود است

در حال حاضر روی صفحه خرید

تراشه بیونیک A16 با هسته GPU 5

دوربین دوتایی پیشرفته

دوربین اصلی 48 MPX
لنزهای تله 2 برابر
دوربین زاویه فوق العاده بزرگ

تا 26 ساعت خواندن فیلم 14

آیفون 15 جدید

iPhone 15 Pro - در تیتانیوم طبیعی ، تیتانیوم آبی ، تیتانیوم سفید و تیتانیوم سیاه موجود است

تراشه A17 Pro با هسته GPU 6

سیستم عکس طرفدار

پیشرفته ترین 48 MP ما
دوربین لنز تله 3 برابر یا 5 برابر
دوربین زاویه فوق العاده بزرگ

تا 29 ساعت خواندن فیلم 14

آیفون

جهان آیفون

 • آیفون 15 طرفدار
 • آیفون 15
 • آیفون 14
 • آیفون SE
 • آیفون 13
 • تجهیزات جانبی
 • همه آیفون را کشف کنید
 • خرید آیفون
 • به آیفون بروید

خرید آیفون

 • خرید آیفون
 • لوازم جانبی آیفون
 • لوازم جانبی Magsafe
 • مبادله

برای … بیشتر

سیب

 • * مقادیر بازیابی بسته به وضعیت ، سال و پیکربندی دستگاهی که شما در دست گرفته اید ممکن است متفاوت باشد. برای اینکه بتوانید از تخفیف بهره مند شوید و مبلغ انتقال بانکی را دریافت کنید ، باید حداقل 18 سال سن داشته باشید و یک حساب بانکی معتبر در فرانسه داشته باشید. همه دستگاه ها حق تخفیف ندارند. بازیابی رایانه های اداری (قابل حمل نیست) در حال حاضر فقط آنلاین امکان پذیر است. شما می توانید اطلاعات اضافی در مورد دستگاه های واجد شرایط از شرکای بازیابی اپل بدست آورید. اپل این حق را دارد که به هر دلیلی از هر دستگاه خودداری کند یا تعداد دستگاه های گرفته شده را محدود کند. ارزش دستگاه برداشت شده پس از خرید دستگاه جدید اپل و پس از تجزیه و تحلیل دستگاه شما ، که اپل مسئول بازیافت خواهد بود به شما پرداخت می شود. اپل هنگام خرید دستگاه جدید خود تخمین از این ارزش بازیابی را به شما می دهد. این برآورد اپل را درگیر نمی کند و میزان تحویل نهایی را تضمین نمی کند. مقدار تخفیف نهایی پس از تجزیه و تحلیل دستگاه شما در اختیار اپل تعیین می شود. انتقال بانکی به شرط آنکه دستگاه دریافت شده با توضیحات ارائه شده در طول درخواست بازیابی مطابقت داشته باشد ، انجام می شود. این پیشنهاد ممکن است در همه فروشگاه ها در دسترس نباشد. شرایط اضافی ممکن است در فروشگاه های خاص اعمال شود. می توانید اطلاعات اضافی را از شرکای تأیید شده اپل مسئول بازیافت و بازیافت دستگاه های واجد شرایط دریافت کنید. محدودیت ها و محدودیت ها می توانند اعمال شوند.
 1. اندازه صفحه: صفحه نمایش دارای زوایای گرد است که از خط ظریف دستگاه پیروی می کنند و بخشی از یک مستطیل استاندارد هستند. اگر این مستطیل را اندازه بگیریم ، صفحه نمایش مورب 6.12 اینچ (آیفون 15) یا 6.69 اینچ (آیفون 15 پلاس) را نشان می دهد. منطقه نمایش واقعی کمتر است.
 2. پشتیبانی به طور جداگانه فروخته می شود.
 3. آیفون 15 و آیفون 15 پلاس در برابر چلپ چلوپ ، آب و گرد و غبار مقاوم هستند. آنها در آزمایشگاه تحت شرایط کنترل شده مورد آزمایش قرار گرفتند و شاخص حفاظت IP68 را تعریف کردند که توسط استاندارد 60529 کمیسیون بین المللی الکتروتکنیک (CEI) تعریف شده است (حداکثر عمق 6 متر به مدت 30 دقیقه حداکثر). مقاومت در برابر پاشیدن ، آب و گرد و غبار دائمی نیست و به دلیل ساییدگی و پارگی طبیعی می تواند کاهش یابد. سعی نکنید آیفون مرطوب را دوباره شارژ کنید. برای یافتن دستورالعمل های تمیز کردن و خشک کردن به راهنمای کاربر گزارش دهید. خسارت ناشی از مایعات تحت پوشش ضمانت قرار نمی گیرد.
 4. تمام ارقام پیشرفته استقلال به پیکربندی شبکه و بسیاری از عوامل دیگر بستگی دارد. نتایج واقعی احتمالاً متفاوت است. باتری ها تعداد محدودی از چرخه شارژ دارند. در نهایت ممکن است جایگزینی آنها لازم باشد. استقلال و تعداد چرخه بار بسته به استفاده و تنظیمات متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر ، به صفحات اپل مراجعه کنید.com/fr/باتری و سیب.com/fr/iphone/باتری.HTML.
 5. کابل بار USB-C عرضه شده با AirPods Pro (نسل 2ᵉ) با جعبه بار MAGSAFE (USB-C) سازگار است.
 6. آزمایشات انجام شده توسط اپل در اوت 2023 در نمونه های اولیه آیفون 15 ، آیفون 15 پلاس ، آیفون 15 پرو و ​​آیفون 15 پرو با پیشگفتار نرم افزار و بخش Apple USB-C (A2305 Model 20 W). تست های شارژ سریع انجام شده در آیفون تخلیه شده. زمان شارژ بسته به تنظیمات و عوامل محیطی متفاوت است. نتایج واقعی احتمالاً متفاوت است.
 7. در دسترس بودن فناوری فوق العاده پهنای باند (UWB) بسته به مناطق جغرافیایی متفاوت است.
 8. استفاده از ESIM به یک بسته موبایل نیاز دارد (که می تواند شامل محدودیت در تغییر اپراتور یا رومینگ ، حتی پس از انقضاء قرارداد باشد). همه اپراتورها از ESIM پشتیبانی نمی کنند. این امکان وجود دارد که استفاده از ESIM در آیفون توسط برخی از اپراتورها غیرفعال شود. برای اطلاعات بیشتر با اپراتور خود تماس بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به پشتیبانی بروید.سیب.com/fr-fr/ht212780.
 9. بسته داده مورد نیاز است. 5G فقط در بازارهای خاص و از اپراتورهای خاص موجود است. سرعت بسته به پیکربندی محل و اپراتور متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سازگاری با 5G ، با اپراتور خود تماس بگیرید و با اپل مشورت کنید.com/fr/iphone/سلولی.
 10. این سرویس به مدت دو سال به صورت رایگان با فعال سازی هر مدل آیفون 15 درج شده است. کیفیت اتصال و زمان پاسخ بسته به مکان ، پیکربندی سایت و سایر عوامل متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر ، به پشتیبانی مراجعه کنید.سیب.com/fr-fr/ht213885.
 11. آیفون 15 و آیفون 15 Pro می توانند یک تصادف جدی در اتومبیل را تشخیص داده و برای کمک به. نیاز به اتصال سلول یا تماس های Wi -Fi دارد.
 12. ایجاد صدای شخصی در iPhone ، iPad و Mac با Apple Chip امکان پذیر است و فقط به زبان انگلیسی در دسترس است.
 13. به یک آیفون و یک ساعت اپل با تراشه فوق العاده پهن باند نیاز دارد. در دسترس بودن فناوری فوق العاده پهنای باند (UWB) بسته به مناطق جغرافیایی متفاوت است.
 14. رقم پیشرفته از نظر استقلال به بزرگترین مدل ها اشاره دارد. تمام ارقام پیشرفته استقلال به پیکربندی شبکه و بسیاری از عوامل دیگر بستگی دارد. نتایج واقعی احتمالاً متفاوت است. باتری ها تعداد محدودی از چرخه شارژ دارند. در نهایت ممکن است جایگزینی آنها لازم باشد. استقلال و تعداد چرخه بار بسته به استفاده و تنظیمات متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر ، به صفحات اپل مراجعه کنید.com/fr/باتری و سیب.com/fr/iphone/باتری.HTML.

همچنین می توانید در یک فروشگاه اپل یا در یک فروشنده خرید کنید. یا با شماره 0800 046 046 تماس بگیرید.

کپی رایت © 2023 Apple Inc. کلیه حقوق محفوظ است.

 • توافق محرمانه
 • استفاده از کوکی ها
 • شرایط استفاده
 • فروش و بازپرداخت
 • اطلاع قانونی
 • نقشه سایت

iPhone 15 Pro و iPhone 15 Pro Max

آیفون 15 طرفدار نمای جانبی آیفون 15 طرفدار

تیتانیوم.
خیلی قوی. خیلی سبک. خیلی طرفدار.

نمای پشتی 6.1 ″ آیفون 15 Pro در اجاق گاز رنگ های مختلف - تیتانیوم سیاه ، تیتانیوم سفید ، تیتانیوم آبی و تیتانیوم طبیعی

بزرگنمایی در تراشه A17 Pro

تراشه A17.
غول برای بازی.

GPU جدید حرفه ای راه را برای بازی های جدید در تلفن های هوشمند باز می کند.

تصویری از یک بازی ویدیویی با گرافیک دیدنی

برای اولین بار ، iPhone 15 Pro از فناوری ردیابی ری استفاده می کند که توسط سخت افزار شتاب می گیرد ، تا چهار برابر سریعتر از نرم افزار ردیابی ری ، برای گرافیک سبک تر و نورپردازی بیشتر زندگی. این سریعترین ردیابی اشعه در تلفن هوشمند است.

upscaling upscaling metalfx عملکرد GPU را با موتور موتور عصبی برای تولید همکار می کند گرافیک با وضوح بالا ضمن مصرف انرژی بسیار کمتری. بازی ساعات زیبایی از پیش او دارد.

بازنمایی تلطیف شده از تراشه A17 Pro

نور روی دوربین ها

یک عکس فوق العاده دقیق که با آیفون 15 طرفدار یک زن که بازتاب خود را در آب لمس کرده و با اندک و اندک در پس زمینه سیاه قرار دارد ، گرفته شده است

عکسهای سورئالیستی. و واقعی تر از زندگی.

عکسی که با آیفون 15 طرفدار شخص در یک محیط تاریک اما بسیار دقیق ، با مبلمان و کاغذ دیواری با الگوهای زینتی طلایی گرفته شده است

دوربین 48 MPX. مگا توانا.

سنسور Advanced Quad – پیکسل 48 مگاپیکسلی خود را تا حد امکان با سازگاری با آنچه شما عکاسی می کنید ، سوء استفاده می کند عکس های فوق العاده دقیق ، حتی با نور کم. و لنزهای تله 2 برابر آن برای شما حتی به موضوع خود نزدیکتر است.

موتور فوتونیک جدید بهترین پیکسل های یک تصویر با وضوح فوق العاده بالا را با عکسهای دیگری که روشنایی را بهینه می کند ، ترکیب می کند. بنابراین, شما به طور خودکار 24 عکس MP می گیرید – دو برابر وضوح مانند گذشته – و عکس های شما حتی بیشتر جزئیات دارند.

یک عکس سیاه و سفید بسیار دقیق از یک شخص

وقتی می خواهید هر جزئیات را بیرون بیاورید ، یک انتخاب بیشتر گزینه های سطح حرفه ای.

فرمت HIF 48 MPX چهار برابر وضوح بیشتر از گذشته به شما ارائه می دهد و به شما امکان می دهد عکس های خود را به راحتی به اشتراک بگذارید. و با فرمت Proraw 48 MPX ، از کنترل دقیق تر رنگ ، سطح جزئیات و دامنه پویا بهره می برید.

هدف شما چیست ?

اکنون می توانید هدف پیش فرض دوربین اصلی خود را انتخاب کنید: 24 میلی متر ، 28 میلی متر یا 35 میلی متر – بدون درهم و برهمی تجهیزات اضافی. این قدرت پردازش عکس رایانه است.

مجموعه ای از عکس های همان زن گرفته شده با لنزهای 24 میلی متر ، 28 میلی متر و 35 میلی متر

مجموعه ای از عکس های همان زن گرفته شده با لنزهای 24 میلی متر ، 28 میلی متر و 35 میلی متر

مجموعه ای از عکس های همان زن گرفته شده با لنزهای 24 میلی متر ، 28 میلی متر و 35 میلی متر

پرتره های نسل جدید.

یک آیفون 15 حرفه ای که پرتره ای از یک زن را نشان می دهد که در یک مکان ضعیف عکاسی شده است ، نکته ای که روی صورتش ساخته شده است

موتور فوتونیک پرتره های شما را تصویب می کند با یک سطح شگفت انگیز از جزئیات ، رنگ های وفادار ، تأخیر صفر کرکره و عملکرد تا دو برابر در شرایط کم نور.

و حالا, پرتره ها همچنین می توانند عکس های زنده باشند.

در حالت پرتره می توانید از بزرگنمایی مداوم استفاده کنید تا به طور طبیعی به موضوع خود نزدیک شوید.

شما همچنین این امکان را دارید پس از تیراندازی ، توسعه را با رفتن از یک موضوع به دیگری اصلاح کنید.

مهمانی خواندن خواندن خواندن

جادو نیز در پشت دوربین کار می کند.

عکسی که با آیفون 15 Pro گرفته شده نشان می دهد که یک شخص می تواند به وضوح از یک محیط تاریک جدا شود

پرتره ها تنها کسانی نیستند که از موتور فوتونیک بهره مند می شوند. حالت شب به شما امکان می دهد افراد خود را در محیط های تاریک به وضوح مشاهده کنید به لطف افزایش دامنه پویا.

هنگامی که نور بسیار قوی یا نابرابر است ، آخرین HDR هوشمندانه هوشمندانه را برای درک بهتر موضوع و پیشینه خود سازگار می کند. نتیجه ? تصاویر در رنگهای مجلل و رنگهای وفادارتر گوشت.

سلفی گرفته شده با آیفون 15 Pro با استفاده از دوربین Truedepth

دوربین Truedepth همچنین از جدیدترین HDR هوشمند ، حالت شب و پیشرفت در پرتره ها بهره می برد. سلفی های شما باعث ایجاد احساس می شوند.

تمرکز. بزرگنمایی. پایدارسازی.

مهمانی خواندن خواندن خواندن

حالت سینمایی به طور خودکار تمرکز کنید در مهمترین موضوع صحنه. و به لطف بزرگنمایی با کیفیت نوری 2x جدید ، نزدیکان شما همیشه خیره کننده هستند. تضمین.

از حالت عمل استفاده کنید دستان خود را تثبیت کنید.

فیلم های طرفدار.
حتی فوق العاده تر.

عکسی از شخصی که از آیفون در سه پایه استفاده می کند تا یک فیلم رنگارنگ از یک زن را ضبط کند

جدید رمزگذاری ورود به سیستم پتانسیل فرمت Pro را افزایش می دهد با ارائه امکانات افزایش یافته برای جلوه های بصری و متوقف کردن رنگ در پس از تولید.

iPhone 15 Pro است اولین تلفن هوشمند سازگار با سیستم رمزگذاری ACE (سیستم رمزگذاری رنگ آکادمی) ، استاندارد جهانی برای رنگهای فوق العاده سینمایی. موتور ، تبدیل می شود !

بهترین کیفیت فیلم در تلفن هوشمند

ویدیوی فضایی موجود در پایان سال

ویدیوی فضایی در آیفون می رسد.

فیلم های فضایی را در iPhone 15 Pro بچرخانید و هر لحظه در Apple Vision Pro 4 زنده شوید .

مهمانی خواندن خواندن خواندن

به لطف فیلم های فضایی به خاطرات خود برگردید. آیفون 15 Pro قادر به فیلمبرداری فیلم های سه بعدی با دوربین اصلی و زاویه فوق العاده بزرگ است. شما می توانید بهترین لحظات خود را در Apple Vision Pro زنده کنید.

عکس شخصی که دارای اپل Vision Pro است

بزرگنمایی 5 برابر

زوم 120 میلی متر.
حتی به کمال نزدیکتر است.

مهمانی خواندن خواندن خواندن

برای iPhone 15 Pro Max ، ما یک دوربین تله ای 5 برابر با آن طراحی کرده ایم قدرتمندترین زوم نوری که تاکنون در آیفون دیده شده است, کاملاً در سیستم عکس Pro Compact ما ادغام شده است.

اکنون می توانید بسازید بسته های هوشمندانه حتی بیشتر و یک عکس هیجان انگیز از یک دوست بگیرید یا هدف خود را به ثمر رساند که فرزندتان در یک مسابقه فوتبال به ثمر رساند.

با هم همپوشانی کردن. رهبر را دنبال کنید.

با تشکر از تثبیت تصویر هوشمند ، راهنمای جدید ما شما به یافتن منطقه دقیقی که در بزرگنمایی آن بزرگنمایی می کنید کمک می کنید. عملی ، اکنون که یک بزرگنمایی دیجیتال تا 25 برابر دارید.

دو برابر دامنه آیفون 12 Pro Max Zoom Zoom

نمای فوق العاده از یک مرد ، که تحت نظارت راهنمای جدید در Supposition است

دو برابر دامنه آیفون 12 Pro Max Zoom Zoom

دکمه عمل

یک دکمه جدید آماده برای عمل.

دکمه اکشن کاملاً جدید است میانبر ویژگی مورد علاقه خود. پس از پیکربندی آن ، کافی است برای ایجاد عمل مورد نظر ، طولانی مدت را فشار دهید.

حالت غلظت به عنوان گزینه ای برای دکمه عمل نشان داده شده است

دوربین نشان داده شده به عنوان گزینه برای دکمه عمل

چراغ مشعل به عنوان گزینه ای برای دکمه عمل نشان داده شده است

Dictaphone به عنوان گزینه ای برای دکمه عمل نشان داده شده است

برنامه ترجمه به عنوان گزینه ای برای دکمه عمل نشان داده شده است

شیشه ذره بین به عنوان گزینه ای برای دکمه عمل نشان داده شده است

عملکرد میانبر به عنوان گزینه ای برای دکمه عمل نشان داده شده است

قابلیت دسترسی به عنوان گزینه ای برای دکمه عمل نشان داده شده است

به صورت پیش فرض, دکمه عمل پیکربندی شده است تا بین حالت های زنگ زدن و سکوت جابجا شود. اگر یک عمل دیگر را انتخاب کنید ، همیشه می توانید از مرکز کنترل برای برش فیلترهای صدا یا غلظت استفاده کنید تا به طور خودکار آیفون خود را در حالت سکوت منتقل کنید.

هرچه نیاز شما باشد ، دکمه عمل همیشه در دست است. آن را پیکربندی کنید تا به محض اینکه می خواهید سلفی بگیرید یا یک یادداشت صوتی را در پرواز ذخیره کنید ، دوربین را باز کنید. شما حتی می توانید میانبر را برای باز کردن یک برنامه یا انجام یک سری کارها انتخاب کنید, مانند روشن کردن چراغ های اتاق نشیمن و قرار دادن موسیقی.

اتصال

برای نقل و انتقالات,
همه چیز در حال شتاب است.

iPhone 15 Pro اولین آیفون است که از استاندارد USB 3 5 پشتیبانی می کند ، برای به وضوح سرعت انتقال داده را تسریع کرده است و گردش کار حرفه ای سریعتر از همیشه.

کانکتور USB جدید – C به شما امکان می دهد تا از آن استفاده کنید همان کابل برای بارگیری Mac یا iPad و iPhone 15 Pro شما. به پایان رسید ، کابل های درهم و برهم.

iPhone 15 Pro Max با USB-C به MacBook Pro 14 اینچ متصل شده است

تا زمان 11 بعد از ظهر پخش ویدیویی در آیفون 15 Pro 12

و با یک شارژر magsafe, از شارژ سریع و کارآمد بی سیم لذت ببرید 13

iPhone 15 Pro Max حداکثر 9 ساعت پخش ویدیویی بیشتر از آیفون 12 Pro Max ارائه می دهد

iPhone 15 Pro حداکثر 6 ساعت پخش ویدیو بیشتر از آیفون 12 Pro ارائه می دهد

امنیت

همیشه در کنار شما,
حتی در مواقع اضطراری.

آیفون دارد ماهواره 14 SOS اضطراری و تشخیص تصادف 15 ، دو ویژگی امنیتی که به نجات جان ها کمک کرده اند.

ویژگی ها را کشف کنید

همیشه در کنار شما,
حتی در مواقع اضطراری.

SOS اضطراری
ماهواره.

اگر نمی توانید به کمک خود برسید زیرا از دسترسی به یک شبکه تلفن همراه یا Wi -Fi دور نیستید ، می توانید از آیفون خود استفاده کنید ارسال پیام کوتاه توسط ماهواره به خدمات اضطراری 14 .

برای صرفه جویی در وقت, آیفون با پرسیدن چند سؤال برای ارزیابی وضعیت شما شروع می شود. فقط صفحه را لمس کنید تا به آنها پاسخ دهید. آیفون سپس به شما می گوید برای حفظ ارتباط خود و جلوگیری از موانعی مانند کوه ها ، در چه جهت به آن اشاره می کنید.

به یاد داشته باشید که بسته به شرایط ، تماس می تواند 15 ثانیه قرار دهد بیش از یک دقیقه برای رسیدن.

آیفون که پیام را نشان می دهد

تشخیص تصادف.

آیفون قادر به تشخیص یک تصادف جدی رانندگی است و برای شما 15 تماس بگیرید 15 .

سنسورهای پیشرفته حرکت و الگوریتم ها علائم تصادف را مشخص می کنند, مانند تغییرات ناگهانی در سرعت و فرمان یا فشار در کابین به دلیل استقرار کیسه های هوا.

آیفون سپس می تواند برای کمک تماس بگیرد و از تماس های اضطراری خود جلوگیری کنید. GPS با فرکانس دوتایی با دقت بالا به انتقال مکان دقیق شما کمک می کند.

آیفون بر اساس بیش از 1 میلیون ساعت داده رانندگی و برخورد واقعی تصادفات را تشخیص می دهد.

صفحه نمایش تشخیص تصادف

ارزش های

نوآوری ها
که همه چیز را تغییر می دهد.

آنچه برای شما مهم است نیز برای اپل است. به همین دلیل ما اقدامات حفاظت از حریم خصوصی را ایجاد می کنیم که کنترل بیشتری بر داده های شما می دهد. ما برای کاهش اثرات زیست محیطی از مواد بازیافتی بیشتری استفاده می کنیم. و ما ویژگی های یکپارچه را طراحی می کنیم تا آیفون در دسترس همه باشد.

ساختار داخلی آیفون 15 Pro شکل گرفته است آلومینیوم 100 ٪ بازیافت شده

مقادیر در قلب آیفون

نوآوری ها
که همه چیز را تغییر می دهد.

محرمانه بودن. این آیفون است.

برنامه بهداشت دسترسی به داده های سلامتی و رفاه خود را تسهیل می کند و به شما امکان می دهد تا آن را با خیال راحت با برنامه ها ، عزیزان و پزشکان خود به اشتراک بگذارید.

با تشکر از کلیدهای دیجیتالی منحصر به فرد ارائه شده توسط کلیدهای شناسایی, نیازی به رمزهای عبور در برنامه ها و وب سایت ها نیست. فقط برای تأیید اعتبار شما از شناسه لمسی یا شناسه صورت استفاده کنید. ساده و ایمن.

آنجا ناوبری خصوصی پیشرفته در سافاری ویندوزهای ناوبری را قفل کنید وقتی از آنها استفاده نمی کنید ، ردیاب های شناخته شده را مسدود کرده و URL را حذف می کند -.

فارغ التحصیل یک اثر کوچکتر.

iPhone 15 Pro حاوی است مواد بازیافتی بیشتر از همیشه ::

کبالت 100 ٪ در باتری بازیافت شد

اکنون 100 ٪ در اتصال USB – C بازیافت شده است

ورق مس 100 ٪ بازیافت شده در شارژر القایی MAGSAFE

اکنون بسته بندی آیفون از فیبر 99 ٪ تشکیل شده است که از آن 100 ٪ الیاف چوب بازیافت شده یا مسئول تسکین یافته. و هیچ بسته بندی پلاستیکی جعبه را پوشش نمی دهد.

فروشگاه ها ، دفاتر و مراکز داده ما در حال حاضر هستند بی طرف. تا سال 2030 ، محصولات ما و استفاده از آن نیز خواهد بود.

آیفون برای همه طراحی شده است.

اگر خطر از دست دادن ظرفیت گفتار خود را خطر می کنید ، عملکرد صدای شخصی 16 به شما امکان می دهد صدایی نزدیک به خود ایجاد کنید و از آن با گفتار به صورت زنده استفاده کنید تا در هنگام تماس های تلفنی و مکالمات ارتباط برقرار کنید.

ذره بین به افراد دارای معلولیت بصری کمک می کند تا در مورد آنچه آنها را احاطه کرده است بیاموزند. به عنوان مثال ، عملکرد نقطه و صحبت کردن از ذره بین ، هر برچسب را می خواند که به آن اشاره می کنید تا تعامل خود را با اشیاء مانند دستگاه های برقی تسهیل کنید.

صداگذاری پخش کننده صفحه نمایش برای نابینا یا بینایی است که با دقت به آنها می گوید آنچه در آیفون آنها اتفاق می افتد. او قادر به توصیف افراد ، اشیاء ، متن و حتی گرافیک است.

نکته حرفه ای: شما می توانید دکمه اکشن را برای دسترسی سریعتر به آن اختصاص دهید.

iOS 17.

شخصی سازی. اشتراک گذاری. ايجاد كردن. تا شما.

صفحه نمایش هایی که ویژگی های iOS 17 را نشان می دهند ، به نام هایپ و برچسب های انیمیشن

پوستر تماس. پوستری را ایجاد کنید که مخاطبین شما با هر تماس مشاهده می کنند. یکی از عکس های مورد علاقه خود یا Memoji خود را انتخاب کنید ، فونت مورد نظر خود را مرتبط کنید ، و این همان است ! تماس های شما به احتمال زیاد بدون توجه به.

نامگذاری شده. شما می خواهید اطلاعات تماس خود را مبادله کنید ? از شخص دیگری به آیفون خود نزدیک شوید. می توانید اطلاعاتی را که می خواهید به اشتراک بگذارید انتخاب کنید و فوراً آن را منتقل می کنید.

برچسب های متحرک. برای جدا کردن آن از پس زمینه و تبدیل آن به یک برچسب ، به یک شی به یک شیء طولانی ضربه بزنید. جلوه هایی مانند براق یا متورم را اضافه کنید. یا از عکسهای زنده برچسب های متحرک ایجاد کنید.

زیست بوم

شرکای
اشخاص حقیقی.

آیفون و مک

به تماس ها و پیام هایی که در iPhone دریافت می کنید ، مستقیماً در MAC خود پاسخ دهید. تصاویر ، فیلم ها یا متن را از iPhone خود کپی کنید ، سپس آنها را در برنامه دیگری در MAC خود که در همان نزدیکی قرار دارد ، بچسبانید. و با iCloud ، از آیفون یا مک خود به پرونده های مورد علاقه خود بی تفاوت بروید.

همان پرونده اصلی که در MacBook Pro و iPhone 15 Pro افتتاح شده است

آیفون و اپل واچ

شما آیفون خود را از دست داده اید ? جدیدترین مدل های Apple Watch می تواند فاصله تقریبی آن و جهت جستجو برای 17 را نشان دهد . برای گرفتن یک عکس گروهی با آیفون خود ، نمایش را بگیرید و از Apple Watch خود به عنوان منظره یاب استفاده کنید. و هنگامی که به تماس با Apple Watch خود پاسخ می دهید ، فقط باید آیفون خود را لمس کنید تا مکالمه را ادامه دهید.

آیفون و هوایی

AirPods خود را در یک ژست ساده پیکربندی کنید. صوتی تطبیقی ​​به طور خودکار کنترل نویز را مطابق با محیط و نوع تعامل شما تنظیم می کند تا بهترین تجربه ممکن در طول روز را به شما ارائه دهد.

iPhone 15 Pro پخش موسیقی در کنار Airpods Pro

همان پرونده اصلی که در MacBook Pro و iPhone 15 Pro افتتاح شده است

همان عکس 2 زن که در آیفون 15 Pro و Apple Watch Ultra نشان داده شده اند

iPhone 15 Pro پخش موسیقی در کنار Airpods Pro

خرید و ذخیره در اپل.

صرفه جویی در تجارت اپل در.

با ایجاد یک تلفن هوشمند واجد شرایط دریافت یک آیفون 15 Pro ، اعتبار خود را دریافت کنید .

تحویل انعطاف پذیر و حذف آسان.

بین دو ساعت از یک فروشگاه اپل ، تحویل رایگان یا برداشت آسان ، بین تحویل را انتخاب کنید.

آیفون جدید خود را ملاقات کنید.

به لطف یک جلسه شخصی رایگان ، چگونه می توانید از آیفون جدید خود استفاده کنید.

یک تجربه خرید به ویژه برای شما طراحی شده است.

برای کشف در برنامه Apple Store.

آیفون مورد نیاز خود را پیدا کنید.

آیفون 15 جدید

iPhone 15 Pro - در تیتانیوم طبیعی ، تیتانیوم آبی ، تیتانیوم سفید و تیتانیوم سیاه موجود است

در حال حاضر روی صفحه خرید

تراشه A17
با هسته GPU 6

سیستم عکس طرفدار

دوربین اصلی 48 MPX ما
پیشرفته ترین
دوربین لنز تله 3 برابر یا 5 برابر
دوربین زاویه فوق العاده بزرگ

تا 29 ساعت خواندن فیلم 18

آیفون 15 جدید

آیفون 15 - در آبی ، صورتی ، سبز ، زرد و سیاه موجود است

تراشه بیونیک A16
با هسته 5 GPU

دوربین دوتایی پیشرفته

دوربین اصلی 48 MPX
لنزهای تله 2 برابر
دوربین زاویه فوق العاده بزرگ

تا 26 ساعت خواندن فیلم 18

آیفون

جهان آیفون

 • آیفون 15 طرفدار
 • آیفون 15
 • آیفون 14
 • آیفون 13
 • آیفون SE
 • تجهیزات جانبی
 • همه آیفون را کشف کنید
 • خرید آیفون
 • به آیفون بروید

خرید آیفون

 • خرید آیفون
 • لوازم جانبی آیفون
 • لوازم جانبی Magsafe
 • مبادله

برای … بیشتر

سیب

 • * عمل ترجمه شده از طریق به روزرسانی تا پایان سال در دسترس خواهد بود.
 • ** مقادیر بازیابی بسته به وضعیت ، سال و پیکربندی دستگاهی که شما در دست گرفته اید ممکن است متفاوت باشد. برای اینکه بتوانید از تخفیف بهره مند شوید و مبلغ انتقال بانکی را دریافت کنید ، باید حداقل 18 سال سن داشته باشید و یک حساب بانکی معتبر در فرانسه داشته باشید. همه دستگاه ها حق تخفیف ندارند. بازیابی رایانه های اداری (قابل حمل نیست) در حال حاضر فقط آنلاین امکان پذیر است. شما می توانید اطلاعات اضافی در مورد دستگاه های واجد شرایط از شرکای بازیابی اپل بدست آورید. اپل این حق را دارد که به هر دلیلی از هر دستگاه خودداری کند یا تعداد دستگاه های گرفته شده را محدود کند. ارزش دستگاه برداشت شده پس از خرید دستگاه جدید اپل و پس از تجزیه و تحلیل دستگاه شما ، که اپل مسئول بازیافت خواهد بود به شما پرداخت می شود. اپل هنگام خرید دستگاه جدید خود تخمین از این ارزش بازیابی را به شما می دهد. این برآورد اپل را درگیر نمی کند و میزان تحویل نهایی را تضمین نمی کند. مقدار تخفیف نهایی پس از تجزیه و تحلیل دستگاه شما در اختیار اپل تعیین می شود. انتقال بانکی به شرط آنکه دستگاه دریافت شده با توضیحات ارائه شده در طول درخواست بازیابی مطابقت داشته باشد ، انجام می شود. این پیشنهاد ممکن است در همه فروشگاه ها در دسترس نباشد. شرایط اضافی ممکن است در فروشگاه های خاص اعمال شود. می توانید اطلاعات اضافی را از شرکای تأیید شده اپل مسئول بازیافت و بازیافت دستگاه های واجد شرایط دریافت کنید. محدودیت ها و محدودیت ها می توانند اعمال شوند.
 1. صفحه نمایش گوشه هایی گرد دارد که از خط ظریف دستگاه پیروی می کنند و بخشی از یک مستطیل استاندارد هستند. اگر این مستطیل را اندازه بگیریم ، صفحه نمایش مورب 6.12 اینچ (آیفون 15 Pro) یا 6.69 اینچ (آیفون 15 Pro Max) را نشان می دهد. منطقه نمایش واقعی کمتر است.
 2. iPhone 15 Pro و آیفون 15 Pro Max در برابر چلپ چلوپ ، آب و گرد و غبار مقاوم هستند. آنها در آزمایشگاه تحت شرایط کنترل شده مورد آزمایش قرار گرفتند و شاخص حفاظت IP68 را تعریف کردند که توسط استاندارد 60529 کمیسیون بین المللی الکتروتکنیک (CEI) تعریف شده است (حداکثر عمق 6 متر به مدت 30 دقیقه حداکثر). مقاومت در برابر پاشیدن ، آب و گرد و غبار دائمی نیست و به دلیل ساییدگی و پارگی طبیعی می تواند کاهش یابد. سعی نکنید آیفون مرطوب را دوباره شارژ کنید. برای یافتن دستورالعمل های تمیز کردن و خشک کردن به راهنمای کاربر گزارش دهید. خسارت ناشی از مایعات تحت پوشش ضمانت قرار نمی گیرد.
 3. پشتیبانی به طور جداگانه فروخته می شود.
 4. Apple Vision Pro در آغاز سال آینده در ایالات متحده در دسترس خواهد بود.
 5. کابل USB 3 با سرعت انتقال 10 گیگ بر ثانیه مورد نیاز است.
 6. Wi -fi 6e در کشورهایی که از آن حمایت می کنند موجود است.
 7. در دسترس بودن فناوری فوق العاده پهنای باند (UWB) بسته به مناطق جغرافیایی متفاوت است.
 8. کابل بار USB – C عرضه شده با AirPods Pro (نسل 2ᵉ) با مورد بار MAGSAFE (USB – C) سازگار است.
 9. آزمایشات انجام شده توسط اپل در اوت 2023 در نمونه های اولیه آیفون 15 ، آیفون 15 پلاس ، آیفون 15 Pro و آیفون 15 Pro Max با پیش تنظیم نرم افزار و Apple USB – C USB -C Adapters (مدل A2305 20 W). تست های شارژ سریع انجام شده در آیفون تخلیه شده. زمان شارژ بسته به تنظیمات و عوامل محیطی متفاوت است. نتایج واقعی احتمالاً متفاوت است.
 10. استفاده از ESIM به یک بسته موبایل نیاز دارد (که می تواند شامل محدودیت در تغییر اپراتور یا رومینگ ، حتی پس از انقضاء قرارداد باشد). همه اپراتورها از ESIM پشتیبانی نمی کنند. این امکان وجود دارد که استفاده از ESIM در آیفون توسط برخی از اپراتورها غیرفعال شود. برای اطلاعات بیشتر با اپراتور خود تماس بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به پشتیبانی بروید.سیب.com/fr-fr/ht212780.
 11. بسته داده مورد نیاز است. 5G فقط در بازارهای خاص و از اپراتورهای خاص موجود است. سرعت بسته به پیکربندی محل و اپراتور متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سازگاری با 5G ، با اپراتور خود تماس بگیرید و با اپل مشورت کنید.com/fr/iphone/سلولی.
 12. تمام ارقام پیشرفته استقلال به پیکربندی شبکه و بسیاری از عوامل دیگر بستگی دارد. نتایج واقعی احتمالاً متفاوت است. باتری ها تعداد محدودی از چرخه شارژ دارند. در نهایت ممکن است جایگزینی آنها لازم باشد. استقلال و تعداد چرخه بار بسته به استفاده و تنظیمات متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر ، به صفحات اپل مراجعه کنید.com/fr/باتری و سیب.com/fr/iphone/باتری.HTML.
 13. لوازم جانبی فروخته شده به طور جداگانه.
 14. این سرویس به مدت دو سال به صورت رایگان با فعال سازی هر مدل آیفون 15 درج شده است. کیفیت اتصال و زمان پاسخ بسته به مکان ، پیکربندی سایت و سایر عوامل متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر ، به پشتیبانی مراجعه کنید.سیب.com/fr-fr/ht213885.
 15. آیفون 15 و آیفون 15 Pro می توانند یک تصادف جدی در اتومبیل را تشخیص داده و برای کمک به. نیاز به اتصال سلول یا تماس های Wi -Fi دارد.
 16. ایجاد صدای شخصی در iPhone ، iPad و Mac با Apple Chip امکان پذیر است و فقط به زبان انگلیسی در دسترس است.
 17. به یک آیفون و یک ساعت اپل با تراشه فوق العاده پهن باند نیاز دارد. در دسترس بودن فناوری فوق العاده پهنای باند (UWB) بسته به مناطق جغرافیایی متفاوت است
 18. رقم پیشرفته از نظر استقلال به بزرگترین مدل ها اشاره دارد. تمام ارقام پیشرفته استقلال به پیکربندی شبکه و بسیاری از عوامل دیگر بستگی دارد. نتایج واقعی احتمالاً متفاوت است. باتری ها تعداد محدودی از چرخه شارژ دارند. در نهایت ممکن است جایگزینی آنها لازم باشد. استقلال و تعداد چرخه بار بسته به استفاده و تنظیمات متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر ، به صفحات اپل مراجعه کنید.com/fr/باتری و سیب.com/fr/iphone/باتری.HTML.

همچنین می توانید در یک فروشگاه اپل یا در یک فروشنده خرید کنید. یا با شماره 0800 046 046 تماس بگیرید.

کپی رایت © 2023 Apple Inc. کلیه حقوق محفوظ است.

 • توافق محرمانه
 • استفاده از کوکی ها
 • شرایط استفاده
 • فروش و بازپرداخت
 • اطلاع قانونی
 • نقشه سایت