باز کردن آیفون 15 و آیفون 15 Pro ، در تصاویر ، iPhone 15 Pro: یک تست پاییز شکنندگی غیر منتظره را نشان می دهد

آیفون 15 Pro: یک تست پاییز شکنندگی غیر منتظره را نشان می دهد

اپل هنگام اعلام تلفن های جدید خود در 12 سپتامبر ، یک قاب جدید تیتانیوم را برای مدل های Pro و Pro Max ارائه داد. این شرکت همچنین بارها و بارها از معرفی این ماده ستایش کرده است و به ویژه آن را واجد شرایط می کند ” اولین تیتانیوم با کیفیت هوافضا »».

باز کردن آیفون 15 و آیفون 15 Pro در تصاویر

موبایل های جدید در حال حاضر از 969 یورو در دسترس هستند.

23 سپتامبر 2023 در 12:30 1 روز,

23 سپتامبر 2023 ->

آیفون 15 طرفدار

هفته گذشته توسط اپل اعلام شد ، آیفون جدید به اولین خریداران رسید. این فرصت ، برای برخی از آنها ، به ما یک بسته بندی خوب و مناسب از ما ارائه می دهد. مهمتر از همه ، ما یک جعبه جمع و جور تر از آیفون 14 را کشف می کنیم ، و تعهدات سازنده را برای محیط زیست تکرار می کنیم. این یکی در واقع سعی دارد تا سال 2030 به انتشار گازهای گلخانه ای صفر تغییر دهد. یک فیلم کوتاه پخش شده در طول Keynote نیز این هدف را به یاد آورده بود.

برای 9to5mac, چه کسی توانست مسئولیت آیفون 15 Pro را بر عهده بگیرد ، این رنگ تیتانیوم آبی بود که انتخاب شد. متأسفانه ، این مدل و سایرین که در همان مطالب طراحی شده اند به نظر می رسد برخی نگرانی ها را برآورده می کنند. در واقع ، طبق شهادتهای جمع آوری شده قبلاً ، این فلز به اندازه کافی در برابر اثر انگشت مقاوم نخواهد بود. این همان چیزی است که رسانه ها از آن پشیمان هستند امور, به زبان شکسپیر.

تغییرات واقعی ، در نگاه اول قابل مشاهده است

با این, 9to5mac همچنین توجه داشته باشید که لبه های اطراف صفحه کاهش یافته است. و این مستقیماً متوجه شده است ، دال فضای بیشتری را روی شاسی اشغال می کند و دومی که به این مناسبت بزرگ نشده است. به عنوان یادآوری ، اندازه صفحه نمایش برای آیفون 15 و آیفون 15 Pro یا 6.7 اینچ برای آیفون 15 پلاس و آیفون 15 Pro Max به 6.1 اینچ می رسد.

برای ادامه کار ، از مشورت با فیلم کوتاه زیر دریغ نکنید. طراح Brownlee Marques نظر خود را در مورد چهار آیفون جدید ارائه می دهد.

آیا باید آیفون را تغییر دهیم ?

با وجود همه چیز ، iPhone 15 Pro بسیار شبیه به آیفون 14 Pro است. صفحه نمایش یکسان است و جدا از بزرگنمایی قدرتمندتر ، سنسورهای جدید عکس نیز بسیار نزدیک به مدل های قبلی هستند. از نظر عملکرد ، از طرف دیگر ، همه چیز نشان می دهد که تراشه A17 Pro واقعاً سریعتر از پردازنده A16 Bionic است. دومی آیفون 15 ، آیفون 15 پلاس ، آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 Pro Max را پیش می برد.

اما شما باید قیمت را قرار دهید.

در واقع ، iPhone 15 Pro برای مدل اساسی از 1،229 یورو شروع می شود ، در برابر 1،479 یورو برای آیفون 15 Pro Max. آیفون 15 ، از طرف خود ، از 969 یورو در برابر 1،119 یورو برای آیفون 15 پلاس قابل دسترسی است.

به اختصار :

  • خریداران اول آیفون 15 Pro جدید دریافت کردند
  • جعبه از آیفون 14 Pro کوچکتر است
  • آیفون های جدید قدرتمندتر هستند ، اما اثر انگشت چاپ بیشتری دارند

آیفون 15 Pro: یک تست پاییز شکنندگی غیر منتظره را نشان می دهد

Crash Test Iphone 15 Pro

اپل هنگام اعلام تلفن های جدید خود در 12 سپتامبر ، یک قاب جدید تیتانیوم را برای مدل های Pro و Pro Max ارائه داد. این شرکت همچنین بارها و بارها از معرفی این ماده ستایش کرده است و به ویژه آن را واجد شرایط می کند ” اولین تیتانیوم با کیفیت هوافضا »».

خصوصیات دیگر نتوانست ستایش از شرکت را دریافت کند: ” قویترین شیشه ای که تاکنون در تلفن هوشمند دیده شده است. و یک سپر سرامیکی سمت جلو حتی از لیوان هر گوشی هوشمند مقاوم تر است. “با چنین ادعاهایی ، ما می توانستیم از استحکام بی پروا انتظار داشته باشیم.

با این حال ، به نظر می رسد که این آیفون جدید لزوماً محکم تر از سلف خود نیست. این در هر صورت چیزی است که ویدئویی منتشر شده در کانال YouTube Appletrack در تاریخ 22 سپتامبر نشان می دهد. در حالت دوم ، سام کوهل تست تصادف را بین آیفون 15 Pro انجام می دهد.

وعده پایداری شکسته

در این ویدئو ، آیفون 15 Pro پس از تنها چند سقوط شروع به شکستن کرد. به نظر می رسد که تا حدودی به دلیل لبه های گرد است. در واقع ، به نظر می رسد که دومی از تاشو شیشه و در نتیجه از آن جلوگیری می کنددر هنگام سقوط ضربه را جذب کنید. بر خلاف لبه های مناسب 14 Pro که به نظر می رسد به استحکام شوک کمک کرده است زیرا دومی حتی پس از سقوط بسیاری در وضعیت خوبی باقی مانده است.

مخصوصاً از آن به نظر می رسد لبه های گرد از 15 طرفدار به انتشار شوک کمک کرده اند. با مشاهده ترک های موجود در تلفن ، می فهمیم که آنها در گوشه های صفحه شروع می شوند ، سپس مانند یک عنکبوت پخش می شوند. این پدیده در 14 طرفدار مشاهده نشد.

تیتانیوم کمتر جذب می کند

یک عامل دیگر در مورد این تست تصادف مقایسه وجود دارد. در واقع خوب است که توجه داشته باشید که تیتانیوم ماده ای بسیار سفت تر از فولاد ضد زنگ است که در محدوده های قبلی وجود دارد.

وقتی او شوک دریافت می کند, پیچ و تاب فولاد ضد زنگ تحت محدودیت. البته این پدیده در چشم غیر مسلح دیده نمی شود ، اما اتفاق می افتد. در حالی که تیتانیوم تمایل به ماندن دارد سفت تر و بازگشت نیروهای شوک به بیرون, که می تواند توضیح دهد که چرا آیفون 15 Pro خیلی سریع شکسته شد.

در اینجا فیلم تست ویدیویی برای کسانی که مایل به مشاهده آن هستند آورده شده است: