15 بازی چند نفره اندرویدی و آیفون چند نفره برای بارگیری در سال 2023 ، بهترین بازی های چند نفره برای Android و iOS | پیت بعدی

بهترین بازی های چند نفره برای Android و iOS

 • توجه داشته باشید: 4.5 ستاره در فروشگاه Google Play / 4.6 ستاره در فروشگاه App Apple
 • قیمت: رایگان ، تبلیغات
 • خرید در برنامه: آره
 • Crossy Road for Android را در فروشگاه Google Play یابرای iOS در فروشگاه App Apple.

بازی های موبایل چند نفره اندروید و آیفون: بهترین انتخاب ما

برای انجام یک بازی ویدیویی ، داشتن یک کامپیوتر یا یک کنسول اتاق نشیمن لازم بود ،. اما ورود تلفن های هوشمند و افزایش قدرت ، امکانات جدیدی را باز کرده است. اینگونه بازی ها و بازی های چند نفره Android به ویژه ظاهر شده اند.

شما به دنبال یک بازی موبایل چند نفره هستید ? در اینجا انتخاب ما طبقه بندی شده بر اساس دسته بندی ها است.

 • بازی های چند نفره تیراندازی اندرویدی
  • جنگی مدرن 5: خاموشی
  • مبارزه مدرن در مقابل
  • Fortnite Battle Royale
  • تلفن همراه Call of Duty
  • مسابقه واقعی 3
  • آسفالت 9
  • دوئل
  • نبرد دریایی 2
  • در بین ما
  • جنگ قبایل
  • درگیری سلطنتی
  • Dugenon Hunter 5
  • Pokemon Go
  • کله کوچک

  بازی های چند نفره تیراندازی اندرویدی

  جنگی مدرن 5: خاموشی

  این بدون شک یکی از محبوب ترین بازی های تیراندازی در Android است. و کاملاً صادقانه ، مبارزات مدرن 5 به شدت سزاوار این عنوان است. این بازی موبایل چند نفره با داشتن گرافیک بالای هوازی و گیم پلی بسیار دلپذیر ، یک موفقیت واقعی است.

  از نظر استفاده ، دستورات کلاسیک وجود دارد. برای حرکت به اطراف ، فقط از انگشت شست سمت چپ در پایین صفحه استفاده کنید ، در حالی که با دست دیگر ، ما نمای را کنترل می کنیم ، بلکه آتش را نیز کنترل می کنیم. حتی اگر ممکن است تعجب آور باشد ، اما در بازی های تیراندازی به یک استاندارد تبدیل شده است ، زندگی شخصیت شما به طور خودکار بازسازی می شود.

  در FFA ، CTF و بسیاری از حالت های موجود می توانید با دوستان (و دشمنان) خود روبرو شوید.

  مبارزه مدرن در مقابل

  این آخرین بازی جنگی است که یک سال پیش توسط Gameloft راه اندازی شده است. در اینجا ، هیچ حالت انفرادی ، تجربه بازی منحصراً مبتنی بر چند نفره است. شما در نبردهای 4 در برابر 4 با مخالفان خود روبرو خواهید شد. همه چیز فقط رقابت است و شما باید آویزان شوید.

  اصل این بازی موبایل چند نفره ساده است ، شما یکی از دوازده عامل نخبه را بازی خواهید کرد. همه از یک سلاح ، مهارت های خاص و دسته ای از خود سود می برند. با تشکر از این مکمل ، شما باید ضمن حفظ انسجام تیمی ، از مناطق دفاع و تسخیر کنید.

  با کلیک روی زیر می توانید Combat Modern Combat را در مقابل AppStore و Google Play بارگیری کنید:

  Fortnite Battle Royale

  بازی Fortnite Battle Royale همان قوانین بازی بسیار معروف Fortnite را که در PlayStation و PC موجود است ، می گیرد. برای همین ، شما باید شخصیتی را ایجاد کنید که به یک رویال نبرد منتقل شود. Battle Royale یک کارت بازی است که در آن همه بازیکنان با هم رقابت می کنند.

  هدف بازی از بین بردن همه شخصیت های دیگر است. برای انجام این کار ، برای جمع آوری سلاح باید خانه ها و ساختمانهای موجود در نقشه را جستجو کنید. پس از جستجو در کارت ، شما قادر خواهید بود تا رقبا را شلیک کنید. همانطور که می روید ، برخی از بازیکنان از بین می روند و این یک طبقه بندی خواهد بود. هدف این است که به 1 نفر برتر برسیم. این بازی چند نفره در جهان است !

  برای لحظه ای دیگر امکان بارگیری Fortnite Battle Royale در Google Play یا AppStore امکان پذیر نیست. برای انجام این کار ، به وب سایت Epic Games متصل شوید.

  تلفن همراه Call of Duty

  فراخوان وظیفه دیگر برای ارائه نیست. در واقع این بازی تیراندازی مشهور جهان است و از جامعه بزرگی از بازیکنان برای ردیابی کل جهان بهره می برد. برای طولانی شدن لذت ، Call of Duty اکنون بازی های چند نفره را در Android انجام می دهد.

  اصل این بازی بخشی از تیمی در نقشه های بازی در زمان جنگ است. بسته به ترجیحات خود ، می توانید حالت بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید: اسکرام عمومی ، سلطه ، دفتر مرکزی یا حتی ضبط پرچم ها. در این نسخه ، ما به وضوح کدهایی را پیدا می کنیم که موفقیت این بازی موبایل چند نفره را کسب کرده است. همچنین می توانید در نقشه هایی که از طرف گیمرها بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند بازی کنید.

  در این نسخه Android ، شما قادر خواهید بود در حالت Battle Royale بازی کنید ، مانند Fortnite ، جایی که می خواهید در برابر 99 رقبای دیگر تنها باشید. هدف این است که به 1 نفر برتر برسیم.

  بارگیری Call of Duty Mobile را در AppStore و Google Play بارگیری کنید:

  بازی های چند نفره Android Sport

  مسابقه واقعی 3

  در چند سال ، بازی ساخته شده توسط Electronics Arts به یک مرجع واقعی در این موضوع تبدیل شده است. REAL RACING 3 ، شما خواهید فهمید ، یک بازی Circuit Racing است. و هنگامی که بازی را شروع می کنید ، بلافاصله در واقع گرایی گرافیک ، اتومبیل و مدارها گرفتار می شوید. در اینجا ، مدارها به کمال بازتولید شده اند و ما می توانیم یک خلبان واقعی باشیم.

  برای مسابقه خود ، هیچ چیز ساده تر نیست ، فقط برای کنترل مسیر خود ، تلفن هوشمند خود را در سمت راست یا چپ کج کنید. همانطور که می روید ، تکامل خواهید یافت و می توانید گاراژ خود را با اتومبیل های جدید تقویت کنید. این به شما امکان می دهد به مدارهای جدید و نژادهای جدید در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

  REAL RACING 3 را در AppStore و Google Play پیدا کنید:

  آسفالت 9

  در حاشیه یک فراری ، پورشه ، لامبورگینی و W موتور ، در مسابقات اتومبیلرانی باورنکردنی با سایر بازیکنان روبرو می شوند. در واقع ، شما می توانید مدارها را از سایرین چشمگیرتر کنید. آسفالت 9 زیباترین مدارهای مسابقه موجود در سراسر جهان را بازآفرینی کرده است.

  در طول مسابقات ، شما با 7 خلبان دیگر حداکثر همراه خواهید بود و هدف این است که ابتدا وارد شوید و به خصوص سعی کنید بهترین امتیاز را کسب کنید. در مسابقات برنده شوید و برای بهبود ماشین مسابقه خود جوایزی دریافت خواهید کرد.

  آسفالت 9 را در AppStore و Google Play پیدا کنید:

  بازی عمومی چند بازیکن

  دوئل

  این منطقه دیگر است ، البته ، اما می تواند بیش از یک لذت بخش باشد. هدف از این بازی موبایل چند نفره گسترش فرهنگ کلی آن و مقابله با سایر مخالفان است.

  بهترین بازی های چند نفره Android

  • کلاسیک: سه سوال در مورد چندین دور
  • استراتژیک: مانند حالت کلاسیک ، اما ما جوکرها را به آن اضافه می کنیم

  اگر می خواهید دانش خود را کامل کنید ، ضمن اضافه کردن کمی رقابت ، این بازی برای شما مناسب خواهد بود.

  مسابقه دوئل در AppStore و Google Play موجود است:

  استراتژی بازی موبایل چند نفره

  نبرد دریایی 2

  آیا هنوز هم اصل نبرد دریایی لازم است ? چه کسی این بازی جهانی را از طریق یک ورق شبکه ساده و یک مداد انجام نداده است ? و علاوه بر این ، توسعه دهنده این بازی آن را فراموش نکرده است ، زیرا گرافیک این حالت را از سر می گیرد. ما در نهایت با یک بازی بسیار “مدرسه” روبرو می شویم.

  باز هم ، اصل بسیار ساده است و از اصل تغییر نمی کند. شما باید کشتی های خود را روی یک ورق قرار دهید ، در حالی که حریف شما همین کار را می کند. سپس تنها کاری که باید انجام دهید این است که کشتی های حریف را پیدا کنید ، در حالی که دست نخورده خود را حفظ کنید.

  این بازی موبایل چند نفره دو فرصت را ارائه می دهد. یا می توان در همان تلفن هوشمند بازی کرد. یا هر کدام دستگاه خود را از طریق بلوتوث یا از طریق اتصال به اینترنت دارند.

  می توانید Sea Battle 2 را از AppStore و Google Play بارگیری کنید:

  در بین ما

  هدف از این بازی موبایل چند نفره در Android بر اساس قوانین مشابه Wolf-Garou است. شما دو تیم دارید: افراد محرک و خدمه. اگر عضو خدمه هستید ، باید همه افراد محرک را بکشید یا خرابکاری کنید. اگر یک فرد محرک هستید ، باید تمام اعضای خدمه را بکشید تا تعداد افراد محرک و اعضای خدمه برابر باشند.

  بعد از هر دور ، بازی متوقف می شود و یک جلسه مبادله ای برای به اشتراک گذاشتن آرا و از بین بردن شخص باز می شود. اگر همه افراد محرک در معرض دید قرار بگیرند ، اعضای خدمه برنده شده اند و برعکس. شما باید یک استراتژیست خوب باشید تا افراد مناسب برای کشتن را از بین ببرید بلکه به سرعت کشته نشوید. هدف این است که آخرین حذف شده و به خصوص برای پیروزی در تیم خود باشید.

  در میان ما را می توان از AppStore و Google Play بارگیری کرد:

  MM MM استراتژی چند نفره بازی موبایل

  جنگ قبایل

  چگونه مجدداً در مورد Clash of Clans صحبت نکنیم ، که به یک مرجع واقعی در بازی های موبایل تبدیل شده است. حتی اگر بازی دیگر برای حضور نباشد ، اجازه دهید سریع این اصل را به یاد بیاوریم. شما یک پروردگار روستا هستید و نقش شما این است که آن را تکامل دهید. برای این کار ، برای بازیابی منابع باید دشمنان خود را غارت کنید. اما در جهت دیگر نیز کار می کند و شما باید برای مقاومت آماده شوید.

  کل طراحی بازی مبتنی بر چند نفره و استراتژی است. تنها هدف شما زنده ماندن و پیروزی در مبارزات خود برای تکامل در این جهان خواهد بود. این به شما بستگی دارد !

  Clash of Clans در AppStore و Google Play موجود است:

  درگیری سلطنتی

  مانند جهان Clash Clan شناخته شده ، Clash Royal شما باید رئیس پادشاهی خود باشید و از حملات دشمن دفاع کنید. شما باید کارت های بازی را جمع کنید تا با مخالفان خود روبرو شوید. هدف از این بازی موبایل چند نفره نابودی برج ها و شاهزاده خانم های کینگ برای شکست دادن دشمنان و برنده شدن در غنائم یا تاج ها.

  در زیر ، می توانید یک قبیله تشکیل دهید و در نتیجه تمام کارتهایی را که با سایر بازیکنان جمع آوری کرده اید به اشتراک بگذارید. همانطور که می روید ، جامعه جنگی خود را می سازید.

  Clash Royal در AppStore و Google Play موجود است:

  بازی موبایل چند نفره RPG

  Dugenon Hunter 5

  با این پنجمین اوپوس ، Gameloft دوباره ما را در جهان غوطه ور می کند خیال. و مطمئن باشید ، دیگر نیازی به پایان دادن به نسخه های قبلی برای غوطه ور شدن در این جهان نیست.

  از نظر گیم پلی ، ما همان سفارشات را در زیر مبارزات مدرن 5 می یابیم. برای انجام این کار ، سفرهای خود را با انگشت شست چپ خود مدیریت می کنید. یک منطقه کمی تیره در گوشه پایین برای گرفتن فلش وجود دارد.

  برای طرفداران جنگ صنفی ، شباهت های خاصی پیدا خواهید کرد. اما مهمتر از همه ، Dungeon Hunter 5 برای چند نفره طراحی شده است. و اگر به اندازه کافی بیشمار نیستید ، شخصیت های مدیریت شده توسط هوش مصنوعی می توانند به طور خودکار اضافه شوند.

  می توانید Dungeon Hunter 5 را از AppStore و Google Play بارگیری کنید:

  سایر بازی های چند نفره

  Pokemon Go

  Pokemon Go دیگر یک بازی برای ارائه نیست. در واقع ، Pokemon Go در مدت زمان بسیار کوتاهی به جهان مشهور شده است. ما می توانیم فیلم های توهم آور را با زمان افرادی که بعد از یک Pokemon در حال اجرا هستند ، ببینیم. و بله ، بازی اصل کارتون را می گیرد.

  با تشکر از تلفن شما ، در خیابان های شهر خود قدم می زنید و به دنبال Pokemon که در آنجا پنهان است. بعضی از مکان ها عرصه هایی هستند که می توانید با بازیکنان دیگر روبرو شوید و بیشتر Pokemon را بدست آورید. بدانید که اکنون می توان بدون حرکت از خانه آن را بازی کرد.

  می توانید Pokemon Go to AppStore و Google Play را بارگیری کنید:

  کله کوچک

  Minecraft یکی از بازی های معروف چند نفره در Android است. در این بازی وارد دنیایی خواهید شد که باید به تنهایی یا با چند مورد کاوش کنید. شما به روشی که می خواهید خانه یا قلعه ای خواهید ساخت.

  در طول اکتشاف ، می توانید با هیولاهایی روبرو شوید که باید با آن روبرو شوید. بدانید که می توانید بین حالت بقا با هیولا یا یک حالت خلاق که بر ساخت و ساز تأکید می کند ، انتخاب کنید.

  Minecraft در AppStore و Google Play موجود است:

  بازی موبایل در جهان چیست؟ ?

  بیشترین بازی موبایل جهان در جهان Fortnite است. نبرد رویال هر روز به طور متوسط ​​تقریباً 13 میلیون بازیکن جمع می کند ! طبق بازی های حماسی ، بیش از 350 میلیون حساب وجود دارد. توجه داشته باشید که یک بازیکن می تواند چندین حساب ایجاد کند. اما این ایده ای از موفقیت جهان در Fortnite می دهد.

  بازی موبایل چند نفره

  شما در حال حاضر از مرورگر استفاده می کنید منسوخ. لطفاً برای بهبود تجربه خود مرورگر خود را به روز کنید.

  بازی NextPit Realme X50

  شما می خواهید با دستگاه Android یا iOS خود با سایر بازیکنان بازی کنید? بازی های موبایل چند نفره بسیار متنوع هستند. خواه مسابقه ، تیراندازی ، نبرد سلطنتی ، نقش یا بازی های استراتژی باشد ، چه PvP ، Co-Op ، زمان واقعی یا نوبت به نوبه خود: در اینجا بهترین بازی های چند نفره موجود در Android و iOS وجود دارد.

  بازی های چند نفره غیرقابل تحمل هستند ، که جای تعجب آور نیست زیرا بازی آنها به خصوص سرگرم کننده است زیرا می توانید با بسیاری از حریفان روبرو شوید یا با دوستان خود بازی کنید. مدتهاست که در iOS و Android یکسان بوده است ، به همین دلیل ما برای iOS مقاله اصلی خود را برای Android سازگار کرده ایم.

  AndroidPit بازی های چند نفره Pokemon Go

  در مورد Ingress Prime ، این فقط این است که بگوییم او اخیراً انتقادات کم و کمتری در پرده ها دریافت کرده است ، و او اکنون در چنگال کم این سه ستاره است.

  • هری پاتر را بارگیری کنید: جادوگران برای Android در فروشگاه Google Play متحد می شوند یابرای iOS در فروشگاه App Apple.
  • Ingress Prime را برای Android در فروشگاه Google Play یابرای iOS از فروشگاه App App.
  • بارگیری Pokémon Go for Android در فروشگاه Google Play یابرای iOS از فروشگاه App App.

  جاده متقاطع

  Crossy Road یک سرگرمی متأسفانه معروف است که گیم پلی آن به همان اندازه عالی است: بازیکن باید شخصیتی را از طریق جاده های پر ازدحام ، رودخانه ها و سایر موانع خطرناک جابجا کند. بازیکن? البته می خواستیم “بازیکنان” بگوییم. زیرا از طریق حالت چند نفره ، حداکثر چهار بازیکن می توانند در WiFi محلی رقابت کنند ، هر کدام در تلفن هوشمند خود.

  جاده متقاطع

  • توجه داشته باشید: 4.5 ستاره در فروشگاه Google Play / 4.6 ستاره در فروشگاه App Apple
  • قیمت: رایگان ، تبلیغات
  • خرید در برنامه: آره
  • Crossy Road for Android را در فروشگاه Google Play یابرای iOS در فروشگاه App Apple.

  Minecraft Pocket Edition

  Minecraft یکی از محبوب ترین بازی های همه زمان ها است. و همچنین می توانید با نسخه Pocket Edition در تلفن هوشمند Android خود بازی کنید. شما به عنوان مثال با ساختن خانه ها یا قلعه ها می توانید به تنهایی یا با سایر بازیکنان کاوش کنید. شما در روشی که می خواهید جهان را شکل دهید آزادی زیادی دارید. شما همچنین در سفرهای کشف خود با هیولا دیدار خواهید کرد. در نسخه جیب ، می توانید بین حالت بقا و یک حالت خلاق انتخاب کنید. دومی هیچ هیولا ندارد و روی ساخت و ساز تمرکز دارد. با دوستان خود می توانید دنیایی را در WiFi وارد ، کشف و بسازید.

  نسخه جیب AndroidPit Minecraft

  • توجه داشته باشید: 4.5 ستاره در فروشگاه Google Play / 4.3 ستاره در فروشگاه App Apple
  • قیمت: رایگان
  • خرید در برنامه: آره
  • Minecraft را برای Android در فروشگاه Google Play یابرای iOS در فروشگاه App Apple.

  درخت

  موفقیت مستقل Terraria مدتهاست که در تلفن های هوشمند Android و iOS در دسترس است و 5.49 یورو هزینه دارد. مانند Minecraft ، شما باید یک امپراتوری کوچک را در دنیای بلوک دلسوز بسازید ، منابع را جستجو کنید و اشیاء بسازید.

  در حالت انفرادی در حال حاضر بسیار سرگرم کننده است ، اما بهتر است در دنیای گسترده پیکسل ها با دوستان خود حرکت کنید و چیزی را با هم در چند نفره بسازید. Warriors شجاع همچنین می تواند در 1 بازی مقابل 1 به رقابت بپردازد ، اما از آنجا که برخی از بازیکنان بسیار مجهز هستند ، فقط بازیکنان با تجربه Terraria باید وارد عرصه شوند.

  نئونسراس

  • توجه داشته باشید: 4.7 ستاره در فروشگاه Google Play / 4.3 ستاره در فروشگاه App Apple
  • قیمت: 5.49 یورو
  • خریدها-ایندرا-اپلیک: هیچ
  • Terraria for Android را در فروشگاه Google Play بارگیری کنیدیابرای iOS در فروشگاه App Apple.

  کرم 3

  سریال Worms برای سالها تضمین جنگ های چند نفره سرگرم کننده و هیجان انگیز بوده است ، و طرفداران همچنین می توانند این لذت را در دستگاه های Android یا iOS زندگی کنند. بازی در برابر هوش مصنوعی مطمئناً بسیار سرگرم کننده و همچنین تحریک کننده است ، اما با دوستانتان سرگرم کننده تر یا بهتر است.

  AndroidPit Worms 3

  • توجه داشته باشید: 3.4 ستاره در فروشگاه Google Play / 3.0 ستاره در فروشگاه App Apple
  • قیمت: 4.39 یورو در Android / 5.49 در iOS
  • خرید در برنامه: آره
  • Worms 3 Android را در فروشگاه Google Play بارگیری کنیدیابرای iOS در فروشگاه App Apple.

  دلهره

  شما به دنبال یک جایگزین موبایل برای Dota 2 یا League of Legends هستید? Vainglory را امتحان کنید و به خودتان اجازه دهید با این موبایل Mobba قانع شوید. بازی Free-2-Play شما را از طریق سیستم عامل ها ، حتی با مخالفان روی رایانه شخصی متصل می کند.

  • توجه داشته باشید: 3.6 ستاره در فروشگاه Google Play / 4.5 ستاره در فروشگاه App Apple
  • قیمت: رایگان
  • خرید در برنامه: آره
  • بارگیری Vainglory برای Android در فروشگاه Google Play یابرای iOS در فروشگاه App Apple.

  بازی های مورد علاقه شما برای بازی در برابر دوستان خود چیست? یا بازی های همکاری را ترجیح می دهید? از ارائه نظر و پیشنهادات خود برای سایر بازی ها در نظرات دریغ نکنید! این مقاله به طور مداوم به روز می شود ، بنابراین اگر با نظرات قدیمی تر که ممکن است خارج از متن باشد ، تعجب نکنید.

  بهترین بازی های چند نفره در Android

  Android پر از عناوین چند نفره بسیار خوب است. MMO ، MOBA ، FPS ، استراتژی … همه چیز وجود دارد و حرکت گاهی اوقات دشوار است ! در اینجا توصیه های نوشتن وجود دارد ، ما سعی کردیم لذت ها را برای رضایت همه تغییر دهیم. این که آیا شما یک بازیکن HADCORE هستید و چه یک گاه به گاه ، چیزی برای همه وجود دارد !

  دیبول

  چه چیزی را در تلفن هوشمند خود بازی کنید ? انتخاب در مقابل مجموعه عناوین موجود در پلی استور گاهی اوقات دشوار است. وحشت نکنید, ما اینجا هستیم تا شما را راهنمایی کنیم.

  در این پرونده ، ما برخی از بازی ها را انتخاب کرده ایم که ارزش آن را دارند. با این حال ، ما به یک شرط تحمیل کردیم: این باید یک بازی چندگانه باشد. فرقی نمی کند که علیه دوستان بازی کنید یا از غریبه ها عبور کرده اید ، نکته مهم این است که شما تنها نیستید.

  البته ، این انتخاب ذهنی و مهمتر از همه غیرقانونی است. ما همچنین سعی کردیم ژانرها را تغییر دهیم. بنابراین اگر در این رده بندی ظاهر نشوند ، از بازی های مورد علاقه خود در نظرات خود دریغ نکنید. بیا بریم !

  دیالو جاودانگ

  این بازی عشایر لحظه ای است. دیابلو از طریق تلفن همراه در دسترس است در یک نسخه بررسی شده و اصلاح شده برای سازگاری با قالب. مراقب باشید ، ما با تخفیف بازی نداریم ، اما یک شاتر واقعی AAA از حماسه. از نظر لئود ، عنوان موفقیت آمیز است. به تنهایی یا با دوستان ، ما مانند افراد دیوانه از جهان با بسته دوازده نفر از آنها لذت می بریم.

  لطفاً توجه داشته باشید ، Diablo Immortal مطمئناً برای بارگیری رایگان است ، اما دارای یک سیستم اقتصادی است که دائماً از شما می خواهد دست خود را در جیب خود بگیرید. با این حال ، داشتن یک انفرادی سرگرم کننده یا با دوستان برای صدها ساعت بدون صرف یک پنی کاملاً ممکن است. بعلاوه, ما به شدت توصیه می کنیم که چیزی بخرید در فروشگاه آنلاین.