آیفون 15: بالاخره! آمازون از شما دعوت می کند تا 4 بار و بدون هیچ هزینه ای آن را بپردازید تا سه شنبه آینده آن را دریافت کنید ، آیفون 14: 4 برابر رایگان با 19 ٪ تخفیف فوری در آمازون است!

آیفون 14: 4 برابر با 19 ٪ تخفیف فوری در آمازون رایگان است

آیفون 14 ، Spearhead اپل ، در حال حاضر با کاهش 19 ٪ در آمازون با قیمت بسیار جذاب است ! چه چیزی را باید از یک تلفن هوشمند عالی عالی با قیمت مناسب تر استفاده کنید ، به خصوص که می توانید آن را در 4 بار رایگان پرداخت کنید !

آیفون 15: بالاخره ! آمازون از شما دعوت می کند تا 4 بار رایگان آن را بپردازید تا سه شنبه آینده آن را دریافت کنید

آیفون 15 امروز ، 22 سپتامبر منتشر می شود ! این تلفن هوشمند کاملاً جدید و بسیار بالا از اپل است و البته یکی از مورد انتظار ترین مسافرت های سال 2023 است. اکنون می توانید آن را در بسیاری از سایت ها دریافت کنید ، اما این پیشنهاد آمازون است که یکی از پیشنهادهایی است که بیشترین اغوا را به ما داده است. ما آن را به شما ارائه می دهیم.

آیفون 15 در آمازون

آیفون 15 امروز منتشر می شود ! کاملاً جدید تلفن هوشمند بسیار بالا د اپل برای 22 سپتامبر, این روز بالاخره فرا رسید. این احتمالاً یکی از بزرگترین اعلامیه های سال است ، اما به خصوص یکی از پیش بینی شده ترین تلفن ها. امروز می توانید آن را از بسیاری از بازرگانان خریداری کنید. ما پیشنهادات را شانه کردیم و یک نامزد ایده آل پیدا کردیم تا سریع و در شرایط خوب آن را دریافت کند. بر وابسته به آمازون, شما می توانید L را پیدا کنیدآیفون 15 تا 969 €, با تحویل رایگان و سریع, اما علاوه بر این ، امکان پذیر است 4 بار بدون هیچ هزینه ای پرداخت کنید.

آیفون 15 در آمازون

ویژگی های فنی آیفون 15

 • صفحه: Super Retina XDR OLED 60Hz ، 6.1 اینچ
 • پردازنده: تراشه Apple A16 Bionic
 • رم : 6 گیگابایت
 • حافظه داخلی: 128 گیگابایت
 • هدف اصلی : 48 MP
 • دوربین جلو: 12 سنسور Treuredepth MP
 • باتری: 3877 میلی آمپر ساعت با پشتیبانی سریع شارژ و شارژ بی سیم

منآیفون 15 یک تلفن هوشمند استثنایی است که تطبیق پذیری و قدرت قابل توجهی را ارائه می دهد. آیفون 15 در مقایسه با رقابت بسیار قدرتمند است. مجهز به 6.1 -inch OLED Super Retina XDR XDR, از باتری قدرتمندتر از آیفون 14 Pro Max ، قدرتمندترین مدل اپل تاکنون و الف تراشه بیونیک A16 بسیار کارآمد. کتاب اپل یک بار دیگر با کیفیت بالا.

آیفون 14: 4 برابر با 19 ٪ تخفیف فوری در آمازون رایگان است !

آیفون 14 ، Spearhead اپل ، در حال حاضر با کاهش 19 ٪ در آمازون با قیمت بسیار جذاب است ! چه چیزی را باید از یک تلفن هوشمند عالی عالی با قیمت مناسب تر استفاده کنید ، به خصوص که می توانید آن را در 4 بار رایگان پرداخت کنید !

آیفون 14 در آمازون

آیفون 14 به لطف اعلام جانشین آن در حال حاضر به شدت در حال سقوط است. یک فرصت ، زیرا یکی از کارآمدترین تلفن هوشمند بالا در بازار و قدرتمندترین تلفن هوشمند اپل است. آیفون 14 با دستگاه P هیچ فرصتی برای شانس باقی نمی گذاردهوتو, او باتری بهینه شده, آ تراشه بیونیک A15, بزرگ صفحه OLED, و غیره. با بیش از 1000 یورو منتشر شد ، در -19 ٪ در آمازون عبور از آن به 829 €, کمترین چیزی که در حال حاضر گرفته شده است.

Appleiphone 14

وابسته به آمازون

آیفون 14 ورق فنی

 • صفحه نمایش: OLED فوق العاده شبکیه 6.1 اینچ ، 2532 x 1170px
 • پردازنده: a15 bionic
 • ذخیره سازی: 128 گیگابایت
 • دوربین اصلی: زاویه فوق العاده گسترده 12MPX ، 12 MPX
 • دوربین جلو: 12 MPX
 • باتری: 3279 MAH 20H از استقلال خواندن ویدیو
 • شارژ مجدد: بی سیم (15W) و پشتیبانی سریع شارژ (25W)

منآیفون 14 با طراحی ارگونومیک و واکنش پذیری آن اغوا شده است. ترکیب آن از قدرت و زیبایی شناسی هیچ کس را بی تفاوت نمی گذارد. او صفحه OLED تجربه بصری نفس گیر و آن را ارائه می دهد تراشه بیونیک A15 کدام یک از کارآمدترین بازار است. از نظر عکاسی ، این یک تکامل واضح را در مقایسه با سلف خود ، آیفون 13 نشان می دهد ، به لطف سنسورهایی که دارای یک دهانه گسترده و یک نرم افزار پردازش تصویر در لبه برش فناوری هستند.