فروش خصوصی اینترنت – جعبه اینترنتی ارزان و اشتراک | جعبه اینترنت نمایشگاه خصوصی ، فروش خصوصی: 15 یورو برای انقلاب Freebox

جعبه فروش خصوصی با 15 € با رایگان و Veepee

پیوندهای خاصی از این مقاله وابسته است. ما همه چیز را در اینجا توضیح خواهیم داد.

فروش خصوصی اینترنت

جعبه اینترنت تبلیغاتی ، برنامه درستی که از دست نمی رود

به دنبال یک برنامه خوب برای یافتن بهترین پیشنهاد اینترنت هستید ? با فروش خصوصی جدید هر روز ، ShowroomPrivé فرصت های زیادی را برای انجام معاملات خوب برای جعبه و اشتراک اینترنتی خود ، صرف نظر از بسته مورد نیاز شما ارائه می دهد. در طول تلفن خصوصی و فروش اینترنت ، شما به انتخاب گسترده ای از قراردادها با اپراتورهای بزرگ دسترسی دارید. بهترین فرمول های نامحدود با کانال های جعبه ، تلفن ثابت و تلویزیون با کاهش قیمت در دسترس هستند.

چرا وقت خود را برای مذاکره در فروشگاه یا از طریق تلفن با تأمین کننده آینده خود هدر می دهید ? در نمایشگاه.com ، در چند کلیک ، شما به تمام پیشنهادات تبلیغاتی جعبه اینترنت لحظه ای دسترسی پیدا می کنید و از تمام بسته های با کیفیت ارائه شده انتخاب خود را انتخاب می کنید. خود را با قیمت پایین تر تجهیز کنید: پیشنهادات اینترنتی در فروش خصوصی در سایت ما تا 70 ٪ ارزان تر از فروشگاه تخصصی نمایش داده می شود.

چگونه یک تأمین کننده اینترنتی ارزان پیدا کنیم ?

برای بهره مندی از تمام تبلیغات جعبه اینترنت ما و یافتن تأمین کننده ارزان اینترنت خود ، فقط به صورت رایگان ثبت نام کنید. هنگامی که شما عضو ShowroomPrivé هستید ، از تمام اینترنت و فروش خصوصی در حال پیشرفت و در حال انجام است. پس از باز شدن فروش ، با پیشنهادات موجود مشورت می کنید و یکی را انتخاب کنید که مناسب شما باشد. ما می توانیم فروش خصوصی با محوریت یک ارائه دهنده دسترسی واحد با فرمول های مختلف ممکن ، یا فروش رویداد که چندین ISP و انواع مختلف پیشنهادات را گرد هم آورده است ، ارائه دهیم. همه پیروان چندرسانه ای دوست دارند پیشنهاد جعبه اینترنت خود را در پلتفرم نمایشگاه پیدا کنند. شما همچنین از سایر فروش های خصوصی مانند تلفن خصوصی ، تلفن همراه ، فناوری پیشرفته ، مد یا زیبایی مطلع خواهید شد.

مزایای زیادی برای سفارش در ShowroomPrivé وجود دارد.کم. علاوه بر بهترین قیمت ها ، شما از ضمانت نامه ها ، تسهیلات پرداخت ، خدمات مشتری آسان و خدمات مشتری و شهرت یک سکوی با میلیون ها مشترک در فرانسه و خارج از کشور بهره می برید.

چه بسته اینترنتی در تبلیغی می توانیم در ShowroomPrivé پیدا کنیم.کم ?

پس از ثبت نام ، می توانید فروش های مختلفی را کشف کنید: فروش خصوصی فیبر ، تبلیغات تبلیغاتی ADSL برای فروش خصوصی ، با یا بدون بسته تلفن ثابت ، با جعبه به ظرفیت های مختلف … اپراتورهای اینترنتی بزرگ شما را دعوت می کنند تا از پیشنهادات آنها استفاده کنید از لحظه. این که آیا شما به دنبال تبلیغ جعبه اینترنت بدون تعهد هستید ، یک بسته فیبر برای گشت و گذار حتی سریعتر یا یک بسته مینی اینترنت که با نیازهای شما سازگار است ، لزوماً بهترین قیمت لحظه را در سایت ما پیدا خواهید کرد.

پس از امضای قرارداد و اشتراک خود ، بدانید که از همان مزایای همه مشتریان اپراتور که انتخاب کرده اید بهره مند می شوید. Going by ShowroomPrivé به شما امکان می دهد از قیمت ارائه شده در اینترنت تبلیغاتی لذت ببرید ، اما خدمات مشتری اپراتور کاملاً در اختیار شما است ، مانند هر مشتری کلاسیک. در صورت لزوم ، می توانید پیشنهاد خود را بعداً ، مستقیماً از ارائه دهنده دسترسی تغییر دهید و از تمام مزایای وفاداری بهره مند خواهید شد.

همچنین بسته موبایل ارزان مورد نیاز خود را کشف کنید.

جعبه فروش خصوصی با 15 € با رایگان و Veepee

انقلاب

در حال حاضر چگونه می توان از بهترین قیمت در یک پیشنهاد اینترنتی بهره مند شد ? این ساده است ، فقط به وب سایت Veepee بروید. این متخصص در تبلیغات ، با همکاری رایگان ، دسترسی به یک جعبه خصوصی را فراهم می کند. بنابراین او یک انقلاب آزاد با قیمت های شکسته را به صورت آنلاین قرار می دهد فقط 14.99 یورو در هر ماه برای یک سال. برای دیدن واضح تر ، نوشتن Mapetitebox توضیحی در مورد متن انجام می دهد.

یکی دیگر از جعبه های اینترنتی خصوصی که رقابت را تضعیف می کند

در اینجا یکی از زیباترین پیشنهادات برای افتتاح تابستان است ! صرفه جویی در هزینه رایگان ، و بودجه خود را برای تعطیلات خوب پس از شش ماه اول سال رزرو کنید. با بهره گیری از همکاری با وب سایت Veepee ، می توان در این جعبه فروش خصوصی مشترک شد. لطفاً توجه داشته باشید ، این پیشنهاد به طور نامحدود دوام نمی آورد ، بنابراین شما باید خیلی سریع تصمیم بگیرید. با این حال ، انتخاب با قیمت جعبه ارزان کاملاً تسهیل می شود: فقط 14.99 یورو در هر ماه برای یک سال.

جعبه فروش خصوصی انقلاب آزاد اینترنت

با انقلاب Freebox ، از فیبر نوری و SVOD با 15 یورو در هر ماه لذت ببرید.

از 14.99 یورو در هر ماه

با این پیشنهاد ، رایگان دوباره سعی می کند کدهای بازار را که به نظر می رسد در زمان های اخیر در حال افزایش است ، بشکند. بنابراین ، او خود را با قیمتی بی نظیر پیدا می کند, عضو 5 یورو در هر ماه در مقایسه با قیمت معمول آن. برای مشترکانی که به دنبال یک جعبه اینترنتی برای خانواده با بهترین قیمت هستند. شما فقط باید از صلاحیت آن برای فیبر نوری اطمینان حاصل کنید. در غیر این صورت ، جریان ناوبری ADSL در دسترس است اما بسیار کندتر است.

برای استفاده از جریان ناوبری نظری که با 1 گیگابایت در ثانیه تنظیم شده است ، مصرف کنندگان فقط باید در این جعبه ارزان مشترک شوند. دومی با یک قرارداد همراه است تعهد یک سال. علاوه بر این ، قیمت پیشنهاد پس از ارتقاء یک سال به 39.99 یورو در ماه تغییر می کند.

برای شرکت در این فروش خصوصی جعبه اینترنت ، فقط به آنجا بروید وب سایت شریک Veepee, سپس یک آدرس ایمیل وارد کنید. وحشت نکنید ، مرتکب نمی شود ! سپس ، پس از انجام آزمایشات مختلف ، اشتراک به صورت رایگان امکان پذیر می شود. علاوه بر این ، مشترکان به عنوان مشتری معمولی رفتار می شوند و در صورت بروز اختلالات می توانند از طریق خدمات رایگان به مشتری بپردازند.

thd برای جایگزینی باند پهن

همچنین ADSL یا فیبر را بخوانید: چه تفاوت هایی بین فناوری های دسترسی به اینترنت وجود دارد ?

Freebox Revolution in Promo: بازگشت بهترین جعبه اینترنت با 14.99 یورو

انقلاب Freebox یکی از قوی ترین جعبه های ارزان قیمت در بازار است. اگرچه موضوع فروش جعبه اینترنت خصوصی است ، اما تضعیف نمی شود. فقط قیمت آن کاهش می یابد ، در مقایسه با پیشنهاد اصلی ارائه شده توسط رایگان. در واقع ، هنوز مجموعه ای از خصوصیات بسیار قابل توجهی دارد. به ویژه ، واقعیت قدرت از فیلم Prime Amazon لذت ببرید به مدت 6 ماه. علاوه بر این ، پلت فرم SVOD Canal+ Series برای یک سال رایگان است ، بدون تعهد.

انقلاب Freebox 15 €

قیمت این فروش جعبه فروش خصوصی به شما امکان می دهد ارزانترین جعبه بازار را قرار دهید.

از 14.99 یورو در هر ماه

به عنوان یک همراهی ، رایگان گنجانیده شده است یک دسته تلویزیونی از 270 کانال. این شاهکار به لطف توافق با Canal++، به منظور بهره مندی از تلویزیون توسط کانال به صورت رایگان ، قادر ساخته شده است. در میان این کانال های تلویزیونی ، همه کانال های فرانسوی رایگان و همچنین سایر مواردی مانند Téva یا Paris Première. دومی همچنین قسمت های Kaamelott را در فواصل منظم ، برای حکایات پخش می کند ! پخش مجدد انقلاب Freebox به شما امکان می دهد این قسمت ها را آزادانه و در هر زمان مرور کنید.

برای نتیجه گیری ، این جعبه ارزان به شما امکان می دهد از آن بهره مند شوید تماس های نامحدود برای رفع در فرانسه. در صورت خاتمه ، مشترکان می توانند این شماره تلفن ثابت را به لطف کد ریو نگه دارند. سرانجام ، اگر مشتری بخواهد پیشنهاد اینترنت خود را پس از پایان دوره تعهد فسخ کند ، انتظار می رود هزینه های خود را فسخ کند.

با چند کلمه ، جعبه فروش خصوصی رایگان:

 • یک جریان ناوبری نظری از 1 گیگابایت در ثانیه ؛
 • حداکثر 270 کانال تلویزیونی رایگان ؛
 • اشتراک در چند کلیک در سایت Veepee ؛
 • 14.99 یورو در ماه به مدت یک سال.

از پخش مجدد با رایگان استفاده کنید

برای خواندن کانال های پخش مجدد و تلویزیون در مورد تقاضا در جعبه های اینترنتی رایگان

در مورد پیوندهای وابستگی بیشتر بدانید

تیم ما بهترین پیشنهادات را برای شما انتخاب می کند. برخی از پیوندها ردیابی می شوند و می توانند بدون تأثیرگذاری بر قیمت اشتراک شما ، کمیسیون برای mypetitforfait ایجاد کنند. قیمت ها برای اطلاعات ذکر شده و احتمالاً تکامل می یابند. مقالات حمایت شده مشخص می شوند. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

آمین HFIDH – 429 مقاله منتشر شده

آمین HFIDH – نویسنده Mapetitebox

نظر خود را بیان کنید: نظر !

در همان موضوع

اتلتیکو مادرید – رئال مادرید: در کدام کانال برای نگاه کردن به دربی مادرید ?

تبلیغات جعبه اینترنت در کمتر از 30 €

جعبه های اینترنتی در فروش همه شامل 27 یورو در ماه

آرسنال - تاتنهام موجود در کانال+

آرسنال – تاتنهام: زمان و زنجیره ای برای تماشای زنده دربی لندن !

مقایسه پیشنهادات موبایل و اینترنت

اشتراک های اینترنتی را مقایسه کنید

مقایسه کننده جعبه اینترنت

 • ارزانترین جعبه های اینترنتی
 • جعبه های اینترنتی بدون تعهد
 • جعبه های اینترنتی با فیبر
 • جعبه های اینترنتی با ADSL

بسته های تلفن همراه را مقایسه کنید

جعبه های اینترنتی با بسته

 • بسته های ارزان قیمت تلفن همراه
 • بسته های تلفن همراه بدون تعهد
 • بسته های تلفن همراه در تبلیغ
 • بسته ها + تلفن ارزان تر

فروش خصوصی: رایگان قیمت اشتراک اینترنتی آن (فیبر و ADSL)

انقلاب Freebox ارزانترین اینترنت (فیبر یا ADSL) در کاتالوگ رایگان است که در حال حاضر با قیمت 19.99 یورو در ماه در سال اول ، به جای 44.99 یورو ارائه می شود. اما ، از طریق این فروش خصوصی ، می توانید از آن فقط از 14.99 یورو در ماه ، سپس 39.99 یورو لذت ببرید.

متأسفانه این پیشنهاد اکنون به پایان رسیده است. وحشت نکنید ، می توانید بهترین نکاتی را که در حال حاضر در Frandroid یا در معاملات خوب توییتر ما موجود است پیدا کنید

اگر در حال حاضر به دنبال یک پیشنهاد فیبر کارآمد ، کامل و ارزان قیمت ماهانه هستید ، می توانید چشمان خود را بسته به انقلاب Freebox که در حال حاضر به لطف فروش خصوصی در Veepee در حال تبلیغات شدید است ، تاریک کنید.کم. این پیشنهاد شامل یک خط تلفن ثابت ، دسترسی به فیبر یا ADSL از طریق جعبه اینترنت ، رمزگذار تلویزیون و همچنین دسترسی به تلویزیون توسط کانال ، بدون فراموش کردن سری Canal+ Series و Amazon Prime ، همه با کمتر از 15 یورو در هر ماه است.

آنچه در پیشنهاد انقلاب Freebox گنجانده شده است ?

 • اتصال فیبر تا 1 گیگابایت در ثانیه (یا ADSL2+ و VDSL2)
 • 270 کانال تلویزیونی با تلویزیون Freexbox و تلویزیون توسط کانال
 • تماس های نامحدود به ثابت (+ 110 مقصد)
 • تماس های نامحدود به موبایل در فرانسه و دام
 • 6 ماه به آمازون نخست ارائه شد
 • 12 ماه ارائه شده در سریال Canal+

چرا پیشنهاد رایگان را انتخاب کنید ?

اول از همه ، این یک پیشنهاد فوق العاده مناسب (تلویزیون + تلفن ثابت + اینترنت) با جریان فیبر بالاتر از میانگین آنچه در رقبای اصلی در همان محدوده قیمت انجام می شود (1 گیگابایت در ثانیه در برابر 500 مگابیت بر ثانیه انجام می شود. به طور متوسط). علاوه بر این ، در حال حاضر ارزانترین پیشنهاد لحظه ای است. دومین ارزان تر مقایسه کننده جعبه اینترنت ما ، پیشنهاد فیبر Bbox Fit با 17.99 یورو در هر ماه است, اما شما فقط 400 مگابیت در ثانیه خواهید داشت.

شما همچنین حق خواهید داشت که بیش از پاداش های خوش آمدید ، مانند اشتراک 6 ماهه ارائه شده به آمازون نخست. بنابراین می توانید از خدمات تحویل سریع و رایگان غول آمریکایی لذت ببرید ، در حالی که از طریق سرویس پخش یا با تماشای محتوا در تلفن های هوشمند ، رایانه لوحی یا تلویزیون با پاداش ویدیویی به موسیقی گوش می دهید. برای حتی بیشتر سریال ها و فیلم ها ، یک اشتراک 12 ماهه نیز به سریال Canal+ ارائه می شود.

بهترین جعبه های اینترنتی

قرمز توسط SFR

فیبر ، کابل فیبر جعبه قرمز

جریان حداکثر 500 مگابایت در ثانیه

تلفنی به 100 مقصد

از راه دور Bouygues

فیبر Fiber Bbox متناسب

سرعت جریان تا 400 مگابایت در ثانیه

تلفن در حدود 110 مقصد

SFR

فیبر ، استارت کابل SFR

جریان حداکثر 500 مگابایت در ثانیه

160 کانال تلویزیونی گنجانده شده است

تلفنی به 1 مقصد

پیوندهای خاصی از این مقاله وابسته است. ما همه چیز را در اینجا توضیح خواهیم داد.

می خواهید به جامعه ای از علاقه مندان بپیوندید ? Discord ما از شما استقبال می کند ، این یک مکان کمک و اشتیاق متقابل در مورد فناوری است.

آخرین معاملات خوب

یک تلویزیون 58 اینچی 4K با قیمت کمتر از 400 یورو؟ این معامله فوق العاده ای است که Boulanger ارائه می دهد

فروش فلش 40 ٪ قیمت این بلندگو شیائومی را با دستیار Google کاهش می دهد

Philips Hue: FNAC قیمت لامپ های متصل را برای خرید چندین بسته می شکند

آمازون به همه ، اما به خصوص به مشترکین حق بیمه خود ، از سکوی پخش موسیقی خود می دهد

شیائومی باعث می شود 30 ٪ با قیمت دوربین در فضای باز خود که در 1080p فیلم می کند از دست بدهد

معاملات خوب Frandroid

ضبط شده است ! صندوق پستی خود را تماشا کنید ، در مورد ما خواهید شنید !

با خبرنامه ما هیچ برنامه خوبی را از دست ندهید

داده های منتقل شده از این فرم برای Humanoid ، ناشر شرکت از سایت Frandroid به عنوان کنترل کننده درمان در نظر گرفته شده است. آنها به هیچ وجه به اشخاص ثالث فروخته نمی شوند. این داده ها با توجه به رضایت شما برای ارسال از طریق اخبار پست الکترونیکی و اطلاعات مربوط به محتوای سرمقاله منتشر شده در Frandroid ، پردازش می شوند. شما می توانید در هر زمان با کلیک بر روی لینک های قفل کننده موجود در هر یک از آنها ، با این ایمیل ها مخالفت کنید. برای اطلاعات بیشتر ، می توانید با تمام خط مشی ما برای پردازش داده های شخصی خود مشورت کنید. شما حق دسترسی ، اصلاح ، پاک کردن ، محدودیت ، قابلیت حمل و مخالفت را به دلایل قانونی برای داده های شخصی مربوط به خود دارید. برای اعمال یکی از این حقوق ، لطفاً از طریق فرم تمرینی حقوق اختصاصی ما درخواست خود را انجام دهید.