یک بار ، یک فرصت در روز – 15 برنامه برای جایگزینی Tinder – Elle ، یک بار – برنامه دوستیابی جدی – گپ – بارگیری APK برای Android | وابسته به اوج

OCE – برنامه دوستیابی جدی – گپ

هدف ما ? به کاربران اجازه دهید تا با افراد مجرد با مضطرب برای یافتن عشق ، با افراد مجرد ملاقات کنند.

یک بار ، یک فرصت در روز

یک بار ، یک فرصت در روز

مفهوم. با یک بار ، نیازی به کشیدن بی پایان نیست. هر روز ظهر ، کاربر مشخصات شخصی را که مطابق با معیارهای خود است ، دریافت می کند ، در حالی که او نیز او را کشف می کند. اگر “مسابقه” متقابل باشد ، دو تک آهنگ می توانند بحث کنند. اگر برعکس ، “مسابقه” صورت نگیرد ، کاربر روز بعد منتظر است تا نمایه جدیدی را کشف کند.

اکثر. با ماهر “دوستیابی آهسته” ، برنامه از کیفیت به کمیت برخوردار است. با شناسایی سلیقه های کاربر خود ، یک بار شخصی را هر روز انتخاب می کند که می تواند از ملاقات لذت ببرد.

اگر کاربر موافقت کند فقط یک پروفایل در روز دریافت کند ، یک بار رایگان است. برای انتخاب بیشتر ، فرمول های حق بیمه وجود دارد.

OCE – برنامه دوستیابی جدی – گپ

OCE - برنامه دوستیابی جدی - چت آیکون

توضیحات یک بار – برنامه دوستیابی جدی – گپ

یک بار یک برنامه رایگان و سایت دوست یابی است که به شما کمک می کند عشق زیادی پیدا کنید. با داشتن 10 متر تک آهنگ و هزاران زوج که ایجاد شده است ، یک بار خود را به عنوان یک رهبر دوست یابی در اروپا با یک دستور العمل ساده تأسیس کرده است! نیازی به کشیدن و پروفایل های زنجیره ای نیست.

هر روز ظهر ، یک بار جلسات جدی را برای شما انتخاب می کند. وقتی آنها را دریافت می کنید ، آنها شما را نیز کشف می کنند. اگر همه مشخصات دیگری را دوست دارند ، این یک مسابقه است!

به یکباره ، هیچ تبعیض آمیز ، این برنامه دوست یابی آنلاین هم هترو و هم همجنسگرا ، لزبین و غیره است.

هدف ما ? به کاربران اجازه دهید تا با افراد مجرد با مضطرب برای یافتن عشق ، با افراد مجرد ملاقات کنند.

در اینجا بدون کشیدن ، برنامه ملاقات ما برای شما طراحی شده است ، و به شما گپ می زند تا در مورد آن بحث کنید ، معاشقه کنید و با شخص (های) ملاقات کنید که مناسب شما باشد.

اوضاع چطوره ?

profile نمایه خود را با بهترین عکس های خود پر کنید

�� جلسات روز خود را کشف کنید

�� نشانگر مواردی است که دوست دارید

�� اگر او را هم دوست دارید ، با چت آشنا شوید. به زودی به عنوان یک زن و شوهر ?��

�� شما همیشه می توانید اعضای دیگر را کشف کنید و به ما بگویید که سبک شما چیست. این به ما کمک می کند تا پیشنهادات خود را بهبود بخشیم.

نمی خواهم منتظر بعدی باشم ?

با استفاده از ویژگی های حق بیمه ما ، سرعت را تسریع کنید:

– بلافاصله یک جلسه جدید را انتخاب یا درخواست کنید

– با افرادی که دوست دارید بدون انتظار با افرادی که دوست دارید گپ بزنید و گپ بزنید

– می خواهد مستقیماً با پروفایل هایی که دوست دارید گپ بزنید

– جلسه روز بعدی خود را انتخاب کنید

هنوز مجرد ? شما به پیشنهادات بیشتری نیاز دارید!

�� VIP شوید و از 3 پیشنهاد دیگر در روز در بین فعال ترین تک آهنگ ها لذت ببرید و حداکثر فاصله را با آنها انتخاب کنید. همچنین از موارد انحصاری اشتراک VIP بهره می برد.

جلسات بین هتروس ، بلکه همجنسگرایان و لزبین ها

�� در واقع ، پس از دوستیابی به شما اجازه می دهد تا مردان مانند زنان را ملاقات کنید. بنابراین گرایش جنسی شما کاملاً برعکس نخواهد بود ! این فرصت های معاشقه و ملاقات را که ما در طول روزها به شما ارائه خواهیم داد ، تعریف می کند.

یک برنامه ملاقات عاشقانه

❤ شما به دنبال ایجاد یک جلسه جدی بین تک آهنگ ها هستید ، که می تواند بخشی جدایی ناپذیر از زندگی شما باشد ? برنامه ما باید متناسب با شما باشد. مهمتر از همه ، ما به دنبال این هستیم که به هر فرد مجرد امکان تشکیل یک زوج واقعی را بدهیم و ممکن است این فرصت را داشته باشد که یک رابطه پایدار را پایه گذاری کند.

اتصال بدون تعهد به پرداخت

�� به یکباره ، ما به شما امکان می دهیم بدون نیاز به پرداخت ، پروفایل های مربوط به شما را کشف کنید. در واقع ، درخواست جلسه ما ، مانند سایت ما رایگان است ! پرداخت اختیاری است و در واقع ویژگی های حق بیمه را برای مجردهایی ارائه می دهد که مایل به سریعتر در زندگی خود هستند.

یک برنامه و یک سایت دوست یابی در فرانسه و جهان

�� یک بار یک برنامه در حال تحول در جهان است ، بنابراین می توانید با مردم فرانسه ، بلکه بیگانگان نیز ملاقات کنید ! اما همچنین یک وب سایت است ، و داستانهای زیبای کاربران ما را به اشتراک می گذارد.

هنگامی که یک برنامه دوستیابی رایگان است ، از این فرصت استفاده کنید تا آن را امتحان کنید و عشق پیدا کنید !

�� یک بار همچنین قصد دارد شما را در طول مراحل دوستیابی خود همراهی کند: قبل ، حین و بعد از مسابقه.

با مکانها ، ما قصد داریم مجموعه ای از مکانهایی را برای بیرون رفتن از طرف کارشناسان خود توصیه کنیم تا قرار ملاقات های شما تا حد امکان باشد: دلپذیر ، نه بسیار پر سر و صدا ، مرسوم ، مد روز, . مکان های خروج با کیفیت در بزرگترین شهرهای اروپا!

اگر سوالی دارید ، می توانید مستقیماً از وب سایت ما با ما تماس بگیرید.

OCE – برنامه دوستیابی جدی – گپ – نسخه 3.79

چه چیزی جدید سلام قورباغه ها. هر بروزرسانی رفع و پیشرفت هایی را برای کمک به شما در یافتن نیمی از شما فراهم می کند !

هنوز هیچ نظری یا ارزیابی وجود ندارد ! برای اولین بار ، لطفا