150.000 اتومبیل استفاده شده در فرانسه | autoscout24 ، ماشین – ویکیونری ، فرهنگ لغت رایگان

نذر

Autoscout24 بزرگترین انتخاب اتومبیل های جدید و مورد استفاده در اروپا است. کمتر از 42،000 فروشنده در سراسر اروپا کشف نکنید. در Autoscout24 ، شما به یک گاراژ مجازی غول پیکر دسترسی خواهید داشت که بیش از 1.5 میلیون پیشنهاد وسیله نقلیه را ارائه می دهد ، یکی از آنها به خوبی می تواند به شما تبدیل شود. خواه یک ماشین جدید باشد یا یک ماشین استفاده شده ، یک ماشین شهر اکولوژیکی یا یک وسیله نقلیه ورزشی قدرتمند ، یک وسیله نقلیه برقی که ماشین رویاهای شما در داخل Clicks Autoscout24 با قیمت پایین است.

شما به دنبال یک ماشین جدید یا استفاده شده هستید ?

رویاهای اتومبیل خود را با Autoscout24 ، بزرگترین سکوی اتومبیل آنلاین در اروپا ایجاد کنید !

Autoscout24 بزرگترین انتخاب اتومبیل های جدید و مورد استفاده در اروپا است. کمتر از 42،000 فروشنده در سراسر اروپا کشف نکنید. در Autoscout24 ، شما به یک گاراژ مجازی غول پیکر دسترسی خواهید داشت که بیش از 1.5 میلیون پیشنهاد وسیله نقلیه را ارائه می دهد ، یکی از آنها به خوبی می تواند به شما تبدیل شود. خواه یک ماشین جدید باشد یا یک ماشین استفاده شده ، یک ماشین شهر اکولوژیکی یا یک وسیله نقلیه ورزشی قدرتمند ، یک وسیله نقلیه برقی که ماشین رویاهای شما در داخل Clicks Autoscout24 با قیمت پایین است.

بر روی سیستم عامل ما ، اتومبیل های جدید و استفاده شده ای پیدا خواهید کرد که دقیقاً انتظارات شما را برآورده می کنند. شما مستقیماً با فروشنده یا فروشنده در تماس خواهید بود. شما و شما تنها تصمیم می گیرید که چه چیزی پیدا می کنید. شما می توانید معیارهای جستجوی بسیار خاص مانند محدوده قیمت ، کشور ، مدل ، نوع سوخت ، مسافت پیموده شده ، رنگ ، تجهیزات و غیره را انتخاب کنید.

بیش از 15 سال است که Autoscout24 به طور مستقل از اتومبیل های جدید و استفاده شده آزمایش می کند و دانش خاص خودرو خود را منتقل می کند. با ما ، شما یک اکسپلورر هستید زیرا مرتباً حکایات ، داستان ها و جزئیات فنی را که در پشت اصطلاح عمومی “ماشین” پنهان شده است ، کشف خواهید کرد. در مورد اتومبیل های جدید و اتومبیل های جمع آوری ، چرخ دستی های لوکس و لیموزین ، اتومبیل های ورزشی و ابزار ، موتور سیکلت ، واردکنندگان و تولید کنندگان ، تنظیم و لوازم جانبی اضافی بیشتر بدانید. به مجله ما ، صفحات مشاوره ما ، بخش تنظیم ما و همچنین واژگان اختصاص داده شده به اتومبیل ها نگاهی بیندازید.

شما نه تنها به دنبال ماشین رویاهای خود هستید بلکه بودجه بهینه و یا بیمه مناسب نیز دارید ? با تشکر از خدمات مختلف Autoscout24 ، مدلهای اعتبارات فردی ، لیزینگ یا بیمه اتومبیل را پیدا خواهید کرد تا هرگز در هنگام خرید جزئیات مهم را از دست ندهید.

2 اطلاعات بیشتری در مورد مصرف سوخت و انتشار CO2 از اتومبیل های جدید از طریق مقایسه کننده خودرو جدید Ademe پیدا خواهید کرد.

ماشین

لاتین شلیک شده (“عمل حمل و نقل”) ، مشتق شده از جغرافیایی (“مشارکت گذشته فعل یار ») [1] . (حدود 1200) پرخاش, به معنای “وسایل حمل و نقل”. جهت دستگاه مورد استفاده برای حمل و نقل به قرن سیزدهم می رسد ، یعنی خودرو در اواخر قرن نوزدهم .

نام مشترک اصلاح کنید

مفرد جمع
ماشین ماشین ها
\ vwa.tyʁ \

آ ماشین دارای هیپوموبیل. (1) الف ماشین (2) قرمز. آ ماشین راه آهن. (3)

ماشین \ vwa.tyʁ \ زنانه

 1. وسایل نقلیه اصرار در جعبه های چرخ.
  • در 9 دسامبر 1776 ، بیش از هفت عصر ، الف ماشین ظاهری بسیار زیبا ، اما در آن یک ناظر توجه می تواند یک مربی اجاره ای را به رسمیت بشناسد ، از حیاط Hôtel des Finance عبور کرد. – (جولی د کوئرانگال, فیلیپ دو مورل, Revue des deux Mondes ، دوره 2 ، 4 ، 1833)
  • او مردی بود که مثل م. کاستی های قرن لوئیز شانزدهم ، تصور نمی کرد که فرد می تواند در مورد یک آلمانت یا یک diderot خیلی صحبت کند ، مردم بدون آن ماشین. – (استندال, لوسیان لوون, 1834)
  • طعم اسب سواری ، که قبلاً در فرانسه آنقدر تلفظ شده بود ، امروز تا حدی گم شده است که همه ترجیح می دهند وارد شوند ماشین ؛ بنابراین اسب زین تقریباً رها شده است. – (ژان دنهاس, مقاله در مورد بهبود نژادهای اسب فرانسه, دانشکده دامپزشکی امپریال تولوز ، پایان نامه پزشکی دامپزشکی ، 1868)
  • گاهی اوقات وقتی می رسم ، هشدار می دهم که ما ارسال می کنیم ماشین به دنبال من در ایستگاه باشید. اغلب من هشدار نمی دهم. – (Octave Mirbeau, هاوکر, 1886)
  • این تقریباً در لیگ یک رژه بی وقفه و بسیار کنجکاو است ، ماشین ها و عابران پیاده ، زنان خوبی که دارای گلدان های خود هستند و لرزش می کنند سرود زمین قرمز ، دوچرخه سواران ، مردم کوه ، در دشت فرود آمدند. – (émile badel, ده سال حافظه فرانسوی در لورن, نانسی: در یک. Crépin-Leblond ، 1907 ، صفحه 84)
  • با Artaud ملاقات کرد […] که در چرخ او پا گرفت ماشین, سر را در پله قرار داد و روی یک چکمه نی افتاد. او دوست داشت این کار را انجام دهد که هرگز این کار را نمی کرد. – (ژان جیرودوکس, بازگشت از آلزاس – اوت 1914, 1916)
 2. ( بخصوص )خودرو.
  • لعنت کردن ماشین ها شب ، شما وقت خود را در آنجا هدر نمی دهید ، اگرچه یک مناسبت جدید خوب دارید ، اما هیچ کاری نمی کنید. – (فرانسیس کارکو, تصاویر پنهان, آلبین میشل نسخه ها ، پاریس ، 1928)
  • اگرچه او عاشق قدرتمند بود ماشین ها از ورزش ، میشل گالیمارد ، همانطور که گاهی اوقات اشاره می کردیم ، “دیوانه در مورد فرمان” نبود. او مکانیک را چشید و خیلی چرخید. – (Jérôme Dupuis, آخرین ساعات آلبرت کامو, من بیان می کنم.FR ، 4 ژانویه 2010)
  • بعد از پارکینگ ماشین در نزدیکی ایستگاه ، GR®20 را که در امتداد Agnone اجرا می شود ، بگیرید. با دنبال کردن فلش ، بعد از 1 ساعت پیاده روی به اولین آبشار خواهید رسید. – –جغرافیایی 2018 ، پاریس ، گالیمارد لوئیزیرز ، 2017)
 3. (راه آهن)عنصر حمل و نقل مسافر ، بر خلاف واگن که برای کالا استفاده می شود.
  • بلیط کلاس اول به من داده می شود ، معتبر برای باکو. من روی سکویی که به آن دسترسی می دهد پایین می روم ماشین ها. – (ژول ورن, کلودیوس بمبناناک, فصل اول ، ج. هتزل و ج یعنی پاریس ، 1892)
  • درب ژاکت دم ، بسته به کلید ، باز شد: فوق العاده ، قابل تحسین خالی ، ماشین بازدید کنندگان تأثیر خود را تحسین برانگیزترین دکوراسیون مارکتی در گل سرخ – لیمو جون و کارمین کم رنگ – که می تواند تصور کند. -(پیر ژان رمی, قطار سریع السیر شرق, دوره 2 ، آلبین میشل ، 1984)
  • و با چرخاندن چشمان خود به سمت درب ، او در یک احترام ناگهانی و بی صدا خودداری کرد. نوسان ماشین او را بی حس کرد. – (فرانسیس کارکو, مرد نیمه شب, آلبین میشل نسخه ، پاریس ، 1938)
 4. (سن)بار.
 5. (سن)نحوه حمل و نقل.
 6. (سن)(توسط استعاره)مقدار که نشان دهنده محتوای یک ماشین است.
  • در فرانسه ، در بخش Puy-de-dôme ، از استخوان های خرد شده به عنوان کود استفاده می کنیم. در آلمان ، این عمل گسترده تر است: 10 هکتار جایگزین 80 ماشین ها کود برای یک هکتار. – –خانه روستایی قرن نوزدهم, نسخه دوم ، 1854 ، جلد 1 ، صفحه 95 → آنلاین بخوانید) .