150 € »پس انداز در هر ماه به لطف یک بررسی جدید: کلاهبرداری یا برنامه خوب? | با تشکر از شما برای اطلاعات ، 150 یورو – 150 €

150 €

“هدف ما رسیدن به 12 میلیون مشترک است. با چند صد هزار اشتراک در طی چند روز ، ما در برنامه ها هستیم. به وضوح انتظار فرانسوی ها را وجود دارد ! نرخ تبدیل (یعنی کاربران اینترنت که پس از “فرود آمدن” در صفحه وب ثبت نام می کنند) به 60 ٪ می رسد “, Fanfaronne Eric Paumier. این ارقام قابل تأیید نیست.

“150 یورو” پس انداز در ماه به لطف یک بررسی جدید: کلاهبرداری یا برنامه خوب ?

ارسال این انتشارات هفتگی ، که برای افرادی که درخواست آن را می دهند ارسال می شود ، همراه با دفترچه های علائم توزیع بزرگ است.

ارسال شده در 31 مه 2023 توسط تیمور آگیوری

مطالب اضافه شده
به لیست خواندن خود
در فضا حساب من.

آیا می خواهید آن را در یک پرونده طبقه بندی کنید ?

یک پوشه را انتخاب کنید

مطالب حذف شده
از لیست خواندن شما.

نام پرونده خود:
این محتوا را به:

محتوا به لیست خواندن شما اضافه شده است

خطایی رخ داد. لطفا بعدا امتحان نمایید.

برای افزودن این محتوا
به لیست خواندن خود,
شما باید متصل شوید.

برای افزودن این محتوا
به لیست خواندن خود,
شما باید مشترک شوید.

مرور 150 € تبلیغات مجله Soldes Plosectus Bruchure Pub

  • برچسب “بله آگهی” اجباری برای دریافت تبلیغات
  • برخی از مارک ها دفترچه را رها می کنند
  • چه کسی ناشر “150 €” است ?

آیا می خواهید هزار و صد پس انداز کنید ? از ابتدای ماه مه ، می توانید در یک بروشور به نام مشترک شوید 150 €. نمایش شعار روی جلد ، به ویژه در زمان تورم, “من سؤال می کنم ، من ذخیره می کنم”, این نشریه خود را در تمام فروتنی ها ارائه می دهد “قدرت خرید هفتگی”. این بروشور در طی هشت صفحه خود مقالاتی را در مورد ارائه می دهد “مصرف محلی”, افزایش در “قیمت گوشت” که در آن “ecolabels”, یا دستور العمل آشپزخانه یا دستور العمل. اما قلب انتشار از مکمل های آن تشکیل شده است: دفترچه های علائم توزیع بزرگ.

همانطور که روزانه منطقه ای نشان می دهد اتحادیه, خدمات ارائه شده توسط ناشر 150 €, Milee ، شرکتی که متخصص در توزیع تبلیغات است ، باید به آن اجازه دهد “پایان اعلام شده از دفترچه تبلیغات مارک”.

برچسب “بله آگهی” اجباری برای دریافت تبلیغات

انتشار دفترچه های ناخواسته دیگر در مد نیست. از اول سپتامبر 2022 ، به عنوان بخشی از یک آزمایش ، از طرف افرادی که برچسب “بله میخانه” را در صندوق پستی خود قرار نداده اند ، ممنوع است. این دستگاه در ماده 21 قانون 22 اوت 2021 در حال مبارزه با تغییرات آب و هوا و تقویت مقاومت در مواجهه با تأثیرات آن ، به نام قانون آب و هوا است.

این آزمایش برای اولین بار در یازده شهرداری و جامعه شهرداری ها اجرا شد ، قبل از اینکه از 2 فوریه به سه جامعه دیگر گسترش یابد. علاوه بر این ، در همه جای فرانسه ، پخش دفترچه از افرادی که برچسب “Pub Stop” را در صندوق پستی خود قرار داده اند ممنوع است.

“بله میخانه رویکردی است که می تواند به عنوان ننگ درک شود”, مدیر انتشار 150 یورو ، اریک پاومیر را توضیح داد. “شما باید شجاع باشید تا یک برچسب بله تبلیغات را در صندوق پستی خود با هر آنچه از دفترچه گفته می شود ، بچسبانید. علاقه رویکرد 150 €, این است که بدون فشار خارجی ، انتخاب را به همه واگذار کنید “, ادامه اریک پائومیر در مصاحبه با الیویه داوورس ، که در تاریخ 7 آوریل در سایت این متخصص در توزیع بزرگ منتشر شد.

برخی از مارک ها دفترچه را رها می کنند

با افزایش قیمت کاغذ و مایل به نمایش وجدان اکولوژیکی ، برخی از مارک ها دفترچه را رها می کنند. “FranPrix و Monoprix (گروه کازینو) اولین نفر بودند” برای متوقف کردن پیشنهاد برای ارائه, “در سال 2019. سوپر مارکت های کورا در 10 ژانویه دنبال کردند. گروه E.Leclerc از ماه سپتامبر توزیع کاتالوگ های کاغذی را متوقف می کند. به نوبه خود ، Intermarché دوره را به 240 از 1 خود منتقل می کند.850 فروشگاه در همین ماه ژانویه. در مورد گروه Carrefour ، این انتقال دیجیتال به 80 ٪ از کاتالوگ های خود را از سال 2024 فراهم می کند, به تفصیل سایت اطلاعات تخصصی ActureTail.FR در 31 ژانویه.

150 € سه فرمول اشتراک ، همه رایگان ، کاغذ ، دیجیتال یا هر دو را ارائه می دهد. “آنها وجود دارند [مصرف کنندگان] چه کسی هنوز دفترچه فیزیکی خود و کسانی که به دیجیتال تغییر یافته اند. و این واقعیت ساده که بیش از نیمی از مشترکان ما از آنها خواسته اند تبلیغات را در صندوق های پستی خود دریافت کنند نشان می دهد که درخواستی وجود دارد “, می گوید اریک پاومیر.

“هدف ما رسیدن به 12 میلیون مشترک است. با چند صد هزار اشتراک در طی چند روز ، ما در برنامه ها هستیم. به وضوح انتظار فرانسوی ها را وجود دارد ! نرخ تبدیل (یعنی کاربران اینترنت که پس از “فرود آمدن” در صفحه وب ثبت نام می کنند) به 60 ٪ می رسد “, Fanfaronne Eric Paumier. این ارقام قابل تأیید نیست.

در متنی که در سایت خود منتشر شده است ، کنفدراسیون خودمختار اتحادیه کنفدراسیون Milee (CAT) نگران سطح انتشار بروشور بود و محکوم شد “نیاز به [او] محتوا “.

ژل دوش ، شامپو ، دئودورانت… بهترین سایت های DIY* برای ساخت لوازم آرایشی خانگی

این سه سایت به شما می آموزد که چگونه به راحتی (و با قیمت پایین) بهداشت اساسی خود.

روز بدون ماشین

در جمعه 22 سپتامبر ، ما روز را بدون ماشین جشن خواهیم گرفت (تاریخی که می تواند کمی متفاوت باشد ؛ به عنوان مثال در پاریس ، این یکشنبه اتفاق افتاد).

ارگانیک چگونه است ? قسمت 1
دیدار با Laure Verdeau ، متخصص آژانس ارگانیک.

سال تحصیلی فرزندان خود را بودجه کنید

برای کمک به شما در مدیریت بودجه و همچنین ممکن است ، در اینجا لیستی از هزینه هایی که برای کل سال تحصیلی انتظار می رود وجود دارد.

نکات ساندرا تومان – قسمت 1
چگونه می توان خرید خود را برای پخت و پز دسته ای انجام داد ?

بدون صرف هزینه زیاد هزینه کنید !

گزینه های اقتصادی زیادی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند بدون شکستن بانک در شکل بمانید.

چهلمین نسخه از میراث اروپایی: بین سنت های زنده و جشن ورزشی.

امسال ، به طور استثنایی ، این رویداد بر مضامین “میراث زنده” و “میراث ورزشی” تمرکز دارد.

مشاوره باغبانی: در ماه سپتامبر چه کاشت کنید ?

از این ماه برای کاشت میوه ها و سبزیجات بعدی خود استفاده کنید ، به خصوص که رشد خود آنها به شما امکان می دهد پس انداز گرانبها را انجام دهید.

با ساندرا تومان ، خالق وبلاگ معتاد به غذاها آشنا شوید
ساندرا تومن مزایای مشت زدن به قدرت را توضیح می دهد.

فعالیتهای فوق برنامه مقرون به صرفه
اهمیت فعالیتهای خارج از برنامه برای زندگی اجتماعی فرزندان شما ضروری است.

جام جهانی راگبی: چگونه ورزش سخاوت و کمک های متقابل را تشویق می کند ?

این هفته دو رویداد مهم را گرد هم می آورد: روز خیریه بین المللی (4 سپتامبر) و جام جهانی راگبی (8 سپتامبر) که در فرانسه برگزار می شود !

چگونه می توان شروع سال تحصیلی را آماده کرد تا بیش از حد هزینه نکند ?

4 سپتامبر ، دوباره به مدرسه است ! تعطیلات پایان می یابد و شما باید برای این سال جدید آماده باشید.

رسانه جدید شما

برای رسانه جدید خرید ثبت نام کنید

با ثبت نام شما هر هفته مجله کاغذی خود را دریافت خواهید کرد و دفترچه فروشگاه های نزدیک شما در صندوق پستی خود توزیع می شود (مشمول صلاحیت آدرس پستی شما)

این هفته شماره 20 را کشف کنید.