دوچرخه کمک برقی: 16 ساخته شده در مدل های فرانسه برای دوچرخه سواری ، Velomad ، Urban and Sports برقی

مخروط الکتریکی فرانسوی

Contents

برای کسانی که ترجیح می دهند این انتخاب را داشته باشند ، راه اندازی Vélotafer طیف وسیعی از لوازم جانبی را برای تسهیل در استفاده از دوچرخه های برقی در سایت خود ارائه می دهد. از کیسه های مسافرتی گرفته تا ماسک های ضد آلودگی گرفته تا لباس های ضد آب یا ابزارهای تعمیر ، Vélotafer همه چیز را دارد که یک دوچرخه سوار نیاز دارد تا خودش را در زین قرار دهد.

دوچرخه کمک برقی: 19 در مدل های فرانسه برای سوار شدن

این یک پدیده است. دوچرخه برقی در همه جای شهر دزدکی حرکت می کند. برای کمک به شما در یافتن ماشین مسابقه آینده خود ، در اینجا مجموعه ای از 16 راه اندازی فرانسوی ارائه شده است که مدل های کمک برقی را ارائه می دهند.

می خواهم اولین کسی باشم که می دانم ?

اخبار اقتصادی ، کارآفرینان و نوآوری ، مستقیماً در صندوق پستی شما ، قبل از همه دیگران

اقتصاد فردا را از دست ندهید ، هر روز ساعت 7:30 صبح خبرنامه Maddyness را دریافت کنید.

مقاله ای که در ابتدا در 16 مه 2020 منتشر شد

در سال 2020 بیش از 500000 دوچرخه برقی در فرانسه فروخته شد. یا رشد 29 ٪ در یک سال ، طبق رصدخانه چرخه. برای همه کسانی که هیچ دوچرخه ای در مرزهای انبار خود دفن نشده اند ، در اینجا مجموعه ای از 18 استارتاپ ارائه شده در مدل های فرانسه ارائه شده است.

Starway ، Lدوچرخه آسان که با شما سازگار است

از سال 2006 ، Starway ابتکار عمل را برای توسعه دوچرخه های در دسترس و آسان تر استفاده کرده است. تحقیق و توسعه در قلب نگرانی های آن است. این شرکت دارای چندین اختراع ثبت شده است که به آن اجازه می دهد دوچرخه آسان را توسعه دهد ، یک دوچرخه برقی که با تلاش صاحب آن سازگار است. این دوچرخه به لطف سنسورهای سرعت و مقاومت خود ، تلاش صاحب آن را تجزیه و تحلیل می کند و مناسب ترین حالت کمک را در بین سه ارائه شده تعیین می کند. بدون زنجیره یا دریلور ، او به نگهداری بسیار کمی نیاز دارد. این شامل دو anti -sthate است ، در تورها مونتاژ می شود و به مدت سه سال تضمین می شود. در صورت سرقت ، دوچرخه جایگزین می شود. قیمت آن بسته به قدرت باتری انتخاب شده بین 1690 یورو و 1790 یورو متفاوت است.

سبیل ، دوچرخه ای که تمام استفاده ها را در بر می گیرد

در سال 2011 توسط دو دوست داشتنی دوچرخه در Vosges ایجاد شده است ، دوچرخه سبیل اکنون صد نفر را زنده می کند. این استارتاپ کمتر از 65 مدل مختلف را به 13 خانواده تقسیم می کند که تمام کاربردهای خود را پوشش می دهند: شهری ، تمام مسیر ، جاده ، دوچرخه سواری در کوهستان و حتی کودک.

یک سیستم تصفیه ارتعاش ، یک فرمان تاشو 90 درجه سانتیگراد برای ذخیره سازی آسانتر و قفل ایمنی روی باتری ها ، بخشی از راه حل های تهیه شده توسط تیم های سبیل برای تأمین راحتی و ایمنی برای مشتریان است. عاشقان فضاهای بزرگ به لطف یک پشت سر هم کمک برقی می توانند تلاش خود را برای پیاده روی به اشتراک بگذارند. با تشکر از او ، شما دیگر دلیلی برای مشاجره نخواهید داشت زیرا یکی از این دو تلاش بیشتری نسبت به دیگری انجام می دهد. این شرکت به محیط زیست متعهد است و در بازیافت باتری ها شرکت می کند. برای به دست آوردن یکی از اتومبیل های مسابقه خود ، حداقل 2400 یورو حساب کنید.

آنجل ، دوچرخه ای که بیش از همه ایمنی شما را تضمین می کند

آنجل دوچرخه های ایده آل دارد. طراحی ، سبک ، با استقلال زیبا و ایمن ، به وضوح همه چیز را برای خوشحال کردن دارد. و خوشبختانه ، زیرا قیمت آن ، 2860 یورو ، در دسترس همه بودجه ها نیست. با این دو چرخ طراحی شده توسط Ora ïto ، Marc Simoncini ، بنیانگذار Meetic که به یک سرمایه گذار سریال تبدیل شده و با تمرکز بر لوکس و امنیت تبدیل شده است. برای این جایزه ، صاحبان آنجل از یک هشدار ضد پرواز ، هشدار ضد پرواز ، آتش سوزی هایپربولیک بلکه یک کابین خلبان هوشمند برای راهنمایی آنها در جایی که می خواهند بهره مند می شوند. این دوچرخه با استقلال 70 کیلومتر امکان فرار زیبا را فراهم می کند. حدود 2000 دوچرخه در سال 2020 فروخته می شد. این شرکت برای تسریع در توسعه و گسترش خود در اروپا ، 12 میلیون یورو در ژوئیه 2021 جمع آوری کرد. همچنین از انتشار مدل جدید خود پرده برداشت: Angell / S ، سبک تر ، راحت تر و قابل کنترل تر ، برای افرادی که بین 1.55 و 1.85 متر اندازه گیری می کنند. از اول اوت 2021 در برابر 2860 یورو برای اولین مدل خود با قیمت 2،690 یورو فروخته می شود.

مارک سیمونچینی با لوازم خانگی معروف خانگی SEB توافق نامه ای امضا کرده است تا او دوچرخه های خود را در کارخانه خود-Sur-Tille (Côte-d’or) ، در حدود 25 کیلومتری شمال دیژون جمع کند.

دوچرخه دیوانه ، قابل تعمیر در خانه

طراحی ، طراحی و مونتاژ شده در فرانسه ، Mad Vélo با تولید چرخه فرانسه ، اولین تولید کننده چرخه در فرانسه واقع در Loire-Atlantique از سال 1925 کار می کند. رونویز دو مدل ، شهری و ورزشی ارائه می دهد. این دو دستگاه تقریباً 75 کیلومتر دارند. باتری در 1H30 80 ٪ و در 2:30 100 ٪ بارگیری می شود.

کمی اضافی از مارک? این برند در شهرهای بزرگ فرانسه سفیران دارد تا دوچرخه های خود را آزمایش کرده و به مشتریان آینده خود کمک کند تا تصمیم بگیرند. این راه اندازی همچنین یک سرویس تعمیر خانه یا دفتر را ارائه می دهد. دوچرخه دیوانه به صورت زنده ، بدون واسطه ، در وب سایت خود فروخته می شود. 95 ٪ تحویل داده می شود. قیمت آن حدود 1700 یورو است.

Neomouv ، یک محدوده کامل و قابل تنظیم

Neomouv طیف کاملی از دوچرخه های کمک برقی را از سال 2003 طراحی و توزیع می کند. این شرکت به منظور بهبود محصولات خود بدون توقف ، یک دفتر طراحی در Sarthe دارد. از بدو تأسیس ، این برند به این ترتیب یک دوچرخه تمام زمینی ایجاد کرده است ، یکی دیگر از موارد مناسب برای سبک زندگی شهری و آخرین مدل تاشو. مورد دوم به ویژه برای ساکنان شهر یا مسافران عملی است. رنگ دوچرخه ها را می توان شخصی سازی کرد ، کمی بیشتر برای خلاقین.

در صورت بذر روی دوچرخه خود ، Neomouv شما را همراهی می کند. این شرکت دارای سهام زیادی از قطعات یدکی است و فروشندگان خود را برای ترمیم مدل های خود برای ارائه یک تجربه راحت و اطمینان بخش آموزش می دهد.

آ. از آلریون ، سبک و عملی !

دوچرخه برقی Alerion که توسط دو مهندس فرانسوی طراحی شده است ، برای استفاده روزانه سبک است. با این دو چرخ به نام هوشیار ، می توانید آخر هفته ها به دفتر پدال بروید یا تصنیف درست کنید.
این راه اندازی یک هدف ساده را نشان می دهد: ارائه یک تجربه قابل اعتماد و ساده به کاربران خود. به همین دلیل ، چرخه های آلریون برای انتقال سریع با کمربند گیتس تصمیم گرفتند که کاملاً نیاز به تعمیر و نگهداری ندارد. کاربران آن همچنین از یک داشبورد ادغام شده در دسته ها ، یک فانوس دریایی متصل به باتری ، آتش سوزی هوشمند ، ترمزهای دیسک هیدرولیک و آسیب و بیمه پرواز اختیاری بهره مند می شوند. برای پدال این دوچرخه ، باید حداقل 2190 یورو بپردازید.

velobecane ، طرحی مانند موتور سیکلت

Velobecane همچنین طیف کاملی از دوچرخه های برقی را برای شهر ، اوقات فراغت یا مسافرت ایجاد و تولید می کند. این مدل های تاشو به راحتی می توانند در خانه حمل و نقل یا ذخیره شوند. جاده Fatbike Velobecane با الهام از سبک هارلی دیویدسون (بدون ظرفیت آن). طراحی و شکل مدل های مختلف ارائه شده باید به همه اجازه دهد دوچرخه ای مناسب برای آنها پیدا کنند. این برند همچنین میزبان یک وبلاگ است که در آن نکات و نکاتی برای استفاده خوب و انتخاب دوچرخه برقی شما ارائه می دهد.
دوچرخه اول حدود 1200 یورو هزینه دارد.

iweech ، کوچک هوشمند ، ذخیره آسان

دوچرخه iWeech که در مارسی طراحی و ساخته شده است ، روی سادگی تمرکز دارد. این شرکت در سپتامبر 2021 2.8 میلیون یورو جمع کرد. یک دکمه منفرد ، که روی نوار دسته قرار داده شده است ، به شما امکان می دهد حالت کمک فعلی و بار باتری را به لطف کد رنگی بشناسید. این دوچرخه همچنین دارای یک عملکرد “هوشمند هوشمند” است که به ما امکان می دهد بدانیم که در حالت الکتریکی می تواند فاصله داشته باشد یا در حالت الکتریکی طی شود و یک “مقصد هوشمند” دوم که به شما امکان می دهد مسیر آن را بهینه کنید. در کل ، iWeech دارای 130 کیلومتر است.

یک سیستم ضد سرقت در دوچرخه ادغام شده است. یک دستگاه GPS آن را برای تسهیل جستجوی خود در صورت سرقت تکمیل می کند. آخرین دارایی Iweech: افزایش فضای 40 ٪ ناشی از چرخ های چرخشی و پدال های قابل جمع شدن. تمام این مزایا قیمت دارد: حداقل 2950 یورو.

چرخ چرخ که ماشین های کلاسیک مسابقه را تغییر می دهد

شما در حال حاضر یک دوچرخه راحت دارید ، نمی خواهید با آن شرکت کنید اما کمک الکتریکی شما را به چشم می اندازد ? چرخ Teebike ممکن است راه حل مورد نیاز شما باشد. شرکت خوب یک چرخ جلو برقی ، بدون کابل ، با موتور قدرتمند ایجاد کرده است. این محصول در چند دقیقه نصب شده است و مجهز به سیستم بلوتوث است که به شما امکان می دهد سطح کمک مورد نظر را از تلفن هوشمند خود تنظیم کنید. یک قفل مستقیماً در چرخ قرار دارد تا در صورت حرکت مشکوک یا دستکاری به صاحب خود هشدار دهد.

شارژ مجدد آن در 4 ساعت انجام می شود. این شرکت با شرکت در بازیافت چرخ ها بلکه با تأمین بودجه پروژه های اصلاح مجدد به محیط زیست متعهد است. چرخ Teebik 750 یورو هزینه دارد ، قیمتی که بسیار در دسترس تر از یک دوچرخه کامل است. برای صنعتی کردن محصول خود ، این برند یک کمپین جمع آوری سرمایه را از طریق Sowefund راه اندازی کرده است.

دوچرخه ملکه ، دوچرخه پرنعمت با Velco توسعه یافته است

برای دادن پپ به ماشین مسابقه پرنعمت خود ، دوچرخه جوان Reine Reine فرانسوی از پشتیبانی چرخه های بازی ، تولید کننده دوچرخه و Velco ، که به دلیل داشتن نوار دستگیره های متصل آن مشهور است ، بهره مند شد. از آنجا که برای تمایز خود از رقبای خود ، همیشه بیشمار ، دوچرخه REINE تصمیم گرفته است دوچرخه ارتباطی را به کاربران خود پیشنهاد دهد. این دوچرخه در واقع وسیله ای نوآورانه و پنهان با چندین ویژگی دارد: جغرافیایی دوچرخه روی کارت ، ردیاب حرکت مشکوک با هشدار ، زنگ صدا ، مسدود کردن کمک های برقی و موتور. مالک نیز نسبت به سطح باتری هشدار داده شده است و بازنگری که طبق سفرهای انجام شده انجام می شود.
قیمت پرتاب این دو مدل اول 2990 و 3،490 یورو است.

ShiftBikes ، دوچرخه برقی روزمره

ShiftBikes با دوچرخه برقی خود که در فرانسه ساخته شده است ، روی مینیمالیسم و ​​راحتی تمرکز می کند. هوشیار ، داشتن یک دسته گسترده ، یک زین ژل سلطنتی و ترمزهای هیدرولیک ، این دو چرخ دستی خود را به عنوان وسیله روزانه حمل و نقل معرفی می کند. باتری آن ظرفیت 70 کیلومتر دارد و می تواند در سایت شارژ شود یا از بین برود. پیشخوان نصب شده بر روی دسته ها ، این امکان را برای انتخاب یکی از پنج حالت کمک در دسترس فراهم می کند ، تا تعداد کیلومترهای سفر شده و همچنین سرعت آن را بدانید.

دوچرخه های این برند در کارخانه چرخه فرانسه طراحی و مونتاژ شده اند. قیمت آنها: 1890 یورو پیش از مرز.

چه چیزی ، تقویت صعودهای دشوار

تازه وارد جهان دوچرخه برقی ، چه مدلی است که در سال 2020 پس از 4 سال تحقیق و توسعه و 4 اختراع ثبت شده در سال 2020 منتشر شد. طراحی شده در Annecy توسط دوستداران ورزش و در فضای باز ، چه چیزی برای دوستداران دوچرخه انجام می شود که از پیاده روی های موجود در ظرف قدردانی می کنند و نیاز به تقویت کمی در ساحل دارند. TT ، برای انتقال مضاعف ، دو فناوری را با هم در انتقال زنجیره ای معمولی که تلاش برای پدال سازی را به خود اختصاص می دهد ، و یک انتقال الکتریکی که کمک دائمی ارائه نمی دهد بلکه یک “تقویت” است که توسط یک ماشه در دستگیره ماشه اداره می شود ، ترکیب می کند. بنابراین قرار نیست به طور مداوم در حالت الکتریکی باشد.

برای چرخیدن با این ماشین مسابقه ، حدود 3990 یورو را بشمارید.

کاوال ، طراحی و دوچرخه برقی

با قاب های خوب و دستگیره های دستشان ، دوچرخه های سوار ظاهری دوچرخه هلندی دارند. و کاملاً منطقی است زیرا آنها با یک شرکت هلندی توسعه یافته اند. این طرح در قلب محصول قرار دارد و صاحبان آینده قادر خواهند بود اندازه قاب را انتخاب کنند ، برای مطابقت با زنان و مردان و حتی گزینه های اضافه کردن: قفسه چمدان ، مودگوارد ، عصا.

این دو چرخ فقط هدف زیبایی شناسی ندارند. با کمتر از 15 کیلو در مقیاس ، آنها بخشی از وزن پر در این بخش هستند. باتری ، به نوبه خود ، 50 کیلومتری استقلال می رسد ، که امکان رفتن به کار خود و بازگشت یا ساخت یک تفرجگاه کوچک در شهر را می گذارد.

برای به دست آوردن این ماشین مسابقه ، حداقل 3،450 یورو طول می کشد.

ولتر ، دوچرخه متصل

در پاریس طراحی شده است ، مدل های ولتر پس از آن – برای قسمت الکترونیکی – در Sarthe سپس در سحر مونتاژ می شوند. هر دوچرخه را می توان با: سه انتخاب رنگی ، یک سبد ، باتری یا یک شارژر اضافی. در سطح مکانیکی ، ولتایر که توسط یک قاب آلومینیومی ، ترمزهای هیدرولیکی ، یک زین کف و لاستیک های ضد دردناک ساخته شده از مواد اولیه تجدید پذیر و بازیافت شده مشخص می شود.

شارژ باتری در 2h30 در یک محوطه قطعه. اما کمی که توسط راه اندازی پیشنهاد شده است ، شخصیت متصل دوچرخه است که هدف آن اطمینان از ایمنی دوچرخه سوار است. شدت چراغ های جلو و عقب را می توان از طریق برنامه تنظیم کرد. با تشکر از یک سیستم ضد سرقت ، یک دستگاه زنگ هشدار و جغرافیایی ، ولتایر به دنبال پاسخ به معضل پرواز دوچرخه است. باز کردن قفل دوچرخه با نشان NFC و/یا برنامه تلفن همراه انجام می شود.

برای به دست آوردن این دوچرخه ، حداقل 2390 یورو را بشمارید.

کولین بر استحکام مواد تمرکز دارد

این در کارگاه خود در Biarritz است که شرکت Coleen دوچرخه های برقی خود را طراحی ، تولید ، مونتاژ و نقاشی می کند. برای ارائه تجربه جدید به مشتریان خود ، این شرکت موتور بالایی را ایجاد کرده است که همان احساس موتور پدال را به ارمغان می آورد. مدیران همچنین برای بهینه سازی باتری ، باتری شامل ریزپردازنده ها را انتخاب کردند. در شرایط عادی استفاده ، از باتری های کولین حداقل 8 سال استفاده می شود.

دوچرخه های کولین نیز دارای کابین خلبان هستند و به برنامه ای مرتبط هستند که به شما امکان می دهد دوچرخه را به زمین بکشید ، در صورت از دست دادن کلیدها ، آن را باز کنید بلکه به وضعیت باتری توجه کنید.

اتومبیل های Coleen Racing از 6،860 یورو فروخته می شوند.

eovolt ، دوچرخه تاشو که فضای لازم را نمی گیرد

دوچرخه های eovolt در Genas ، در منطقه لیون تولید می شوند. خاصیت آنها ? آنها طی چند ثانیه دوباره به آنجا می روند تا در یک آپارتمان ، در یک محل کار ، در یک آسانسور ، یک صندوق عقب اتومبیل یا در حمل و نقل عمومی نگهداری شوند. این محصولی است که برای ساکنان شهر که پارکینگ دوچرخه ندارند یا در یک فضای کوچک زندگی می کنند بلکه برای مسافران در رومینگ در موتوری یا قایق نیز در نظر گرفته شده است. باتری در میله صندلی قرار دارد که شارژ آن را تسهیل می کند.

برای به دست آوردن این دوچرخه ها با فرمت عملی ، حداقل 1500 یورو را بشمارید.

02feel ، دوچرخه خانوادگی

02Feel که در سال 2010 توسط دو مهندس فرانسوی ایجاد شده است ، باتری های ارتباطی خود را PowerPack و IpowerPack توسعه می دهد. طیف کاملی از دوچرخه های برقی O2Feel برای پاسخگویی به نیازهای مختلف هر کاربر طراحی شده است: دوچرخه های تاشو سبک ، دوچرخه سواری در کوهستان اما همچنین یک دوچرخه خانوادگی. این مدل آخر با نام Equo به شما امکان می دهد انواع مختلفی از استفاده را به لطف سبد حمل و نقل آن ، یک زین دو مکان و لوازم جانبی زیادی پیش بینی کنید. این استارتاپ دارای شبکه ای از فروشندگان است که بین فرانسه ، بلژیک ، لوکزامبورگ ، هلند ، سوئیس ، یونان ، انگلیس و اسپانیا تقسیم شده است.

گایا ، دو مدل برای “تسهیل” زندگی دوچرخه سواران

تصور شده توسط آملی گیچنی در حالی که خانواده وی در حال رشد بودند ، دامنه دوچرخه گایا قصد دارد زندگی روزمره افراد را بهبود بخشد. شرکت مأموریت ، این شرکت دو مدل از چند صفحه و دوچرخه های برقی متصل ایجاد کرده است. اینها در برابر پرواز بیمه می شوند ، Geoloclisable ، در صورت خرابی کمک ارائه می شود و نگهداری و نگهداری در خانه ارائه می شود.

مدل جمع و جور به شما امکان می دهد مسافر دوم ، کودک یا بزرگسال را اضافه کنید. در حالی که مدل بار می تواند 160 کیلو کالا یا سه مسافر را در قفسه چمدان به ارمغان بیاورد. کوچک بیشتر از برند ، طراحی آن. دوچرخه های گایا شبیه به موتور سیکلت هستند.

برای به دست آوردن این دوچرخه ها ، برای مدل باربری باید حدود 1700 یورو برای یک جمع و جور و 2300 یورو حساب کنید.

دوچرخه Hyboo ، دوچرخه بامبو

دوچرخه های دوچرخه Hyboo که توسط شرکت Tripbike ساخته شده است ، به هوشیاری و سبکی متکی هستند. طراحی شده از بامبو ، آنها می خواهند هر دو مقاوم باشند ، قابل بازیافت با ردپای کربن کم و وزن تقریبا پر 15 کیلو.

به طور موازی ، این شرکت لوازم جانبی مانند پوشش ذخیره سازی یا کلاه ایمنی را ایجاد کرده است. بامبو البته !

“”باتری توسط بلوتوث وصل شده و از یک کنترلر با احتیاط ثابت روی دسته سفارش داده می شود, جزئیات دوچرخه Hyboo در سایت آن. مدل بارگیری ما ارائه می دهیم هم عملی و هم سرگرم کننده است ، تقریباً یکسان با شارژ مجدد یک تلفن هوشمند است: شما پایه باتری را به مینی باتری بار وصل می کنید ، که سپس به یک پریز برق برقی استاندارد متصل می شوید. اگر تمام چراغ های سبز روشن باشد این بدان معنی است که زمان شارژ به پایان رسیده است “.

موارد کوچک بیشتر: کیت های کمک برقی که قاب های دوچرخه های دوچرخه Hyboo را مجهز می کنند نیز می توانند در صورت درخواست ، در دوچرخه های معمولی و نه با کمک الکتریکی تسویه حساب کنند.

در یک بازار دوچرخه برقی در حال حاضر بسیار رقابتی ، سایر راه اندازی ها تصمیم گرفته اند تا بخش برق را شروع کنند. این فرآیند به هر دو اجازه می دهد تا دوچرخه ای را که صاحب آن احساس راحتی می کند ، نگه دارد ، اما همچنین می تواند هزینه های دستیابی به یک مدل برقی را کاهش دهد.

در Virevolt ، تحول یک دوچرخه کلاسیک به طور کلی 72 ساعت طول می کشد. مشتری با توجه به استفاده از آن ، مدل باتری و موتور خود را انتخاب می کند (شهری ، کوه ، اوقات فراغت..). این عملیات بین 700 تا 1200 یورو هزینه دارد.

Vélokit ، از طرف خود ، کیت را که توسط افراد قابل نصب است ، پیشنهاد می دهد. این شامل چرخ است که در آن موتور درج شده است ، سنسوری که به قاب و باتری ذخیره شده در یک کیسه وصل می شود. در پایان ، قابل مشاهده نیست ، که خطر سرقت را کاهش می دهد و یک طرف پرنعمت را به دوچرخه می دهد. این کیت را می توان برای هر نوع دوچرخه استفاده کرد و 690 یورو هزینه دارد.

امنیت همچنین یک نکته اساسی در جاده است ، هر نوع حمل و نقل آن. برای دیدن همه ، از داشتن ژاکت یا کوله پشتی بازتابنده دریغ نکنید. دو استارتاپ فرانسوی ، سن طوفان و گالنک مدل هایی را ارائه می دهند که به وسایل نقلیه دیگر اجازه می دهد تا شما را تا کنون ببینند. برای کسانی که حداکثر محافظت می کنند ، سیرک شهری یک ژاکت با کیسه هوا ایجاد کرده است که می تواند حتی پس از یک شوک دوباره وارد شود.

برای کسانی که ترجیح می دهند این انتخاب را داشته باشند ، راه اندازی Vélotafer طیف وسیعی از لوازم جانبی را برای تسهیل در استفاده از دوچرخه های برقی در سایت خود ارائه می دهد. از کیسه های مسافرتی گرفته تا ماسک های ضد آلودگی گرفته تا لباس های ضد آب یا ابزارهای تعمیر ، Vélotafer همه چیز را دارد که یک دوچرخه سوار نیاز دارد تا خودش را در زین قرار دهد.

مخروط الکتریکی فرانسوی

نخبگان شهری در شهر یا خارج از منطقه شهری ، انتخاب شماست.
نخبگان ورزشی در شهر یا خارج از منطقه شهری ، انتخاب شماست.
ورزش + برای رانندگی عصبی ، قطعاً دیوانه تر.
Urban 2 که موفقیت ما را بهتر کرد.
ورزش 2 که موفقیت ما را بهتر کرد.
Cargo Mad the Ultra-compact Cargo Velomad.

چرا ما ? دوچرخه های ما و اسرار تولید آنها را کشف کنید. فرانسوی و متخصص می دانند -چگونه.

دوچرخه های جدید حق بیمه جدید ما را کشف کنید.

کلاه ایمنی ما علاوه بر اطمینان از امنیت شما ، کاملاً پیش می رود.

چمدان ما تمام شانس ها را در کنار شما قرار داده است تا چیزی را فراموش نکنید.

برای شما ، بلکه برای دوچرخه شما نیز مهم است.
نخبگان شهری در شهر یا خارج از منطقه شهری ، انتخاب شماست.
نخبگان ورزشی در شهر یا خارج از منطقه شهری ، انتخاب شماست.
ورزش + برای رانندگی عصبی ، قطعاً دیوانه تر.
Urban 2 که موفقیت ما را بهتر کرد.
ورزش 2 که موفقیت ما را بهتر کرد.
Cargo Mad the Ultra-compact Cargo Velomad.
سبد خود را کامل کنید:

Anti Kryptonite - Evolution Mini 7 + Flex

آنتی کریپتونیت تکامل مینی 7 + فلکس

نوارهای ضد ایجاد- Z-Liner

گروههای ضد هک Z-Lind

 • تحویل ارائه شده در تاریخ 09/27/23 تضمین شده است
 • متن آزاد
 • متن آزاد

رفتن به پرداخت

ما از دوچرخه عصبانی هستیم

بازگشت به مدرسه به مدرسه: ورزش 2 و شهری 2 تا 1649 €

سوار با سبک

محدوده نخبه

1،063.33 یورو در ماه در 3 بار

محدوده نخبه

1،063.33 یورو در ماه در 3 بار

 • سوءاستفاده تاشو ضد Anti -Alarm به ارزش 159 یورو ارائه شده است
 • موتور مرکزی Shimano
 • تا 180 کیلومتر استقلال
 • چارچوب باز یا بسته
 • نخبگان شهری برای استفاده روزانه در شهر مناسب است
 • ورزش نخبگان برای شهر ساخته شده است ، اما همچنین برای بزرگترین پیاده روی های شما در خارج از شهر یا جنگل

ورزش +

896.66 یورو /ماه در 3 بار

ورزش +

896.66 یورو /ماه در 3 بار

 • موتور مرکزی
 • تا 100 کیلومتر استقلال
 • 2 رنگ
 • نور فقط 19.5 کیلوگرم
 • زین و دستگیره بروکس

Sport + برای شهر ساخته شده است ، اما همچنین برای بزرگترین پیاده روی شما ، به لطف سیالیت ، آنچه را که باعث موفقیت مدل ورزشی شده است ، می گیرد و آن را حتی بهتر می کند.

دامنه V2

549.66 یورو /ماه در 3 بار

دامنه V2

549.66 یورو /ماه در 3 بار

 • موتور عقب
 • تا 80 کیلومتر استقلال
 • نور فقط 18 کیلوگرم
 • چارچوب باز یا بسته
 • 4 رنگ
 • زین چرمی بروکس و دستگیره

پاسخگو ، Sport 2 و Urban 2 برای سفرهای روزانه شما در شهر مناسب هستند.

محموله دیوانه

896.66 یورو /ماه در 3 بار

896.66 یورو /ماه در 3 بار

 • دوچرخه باری فوق العاده فشرده
 • Valomad Shop Delivery Paris و Rouen
 • 2 رنگ
 • 1 بزرگسال + 1 یا 2 کودک
 • تا 70 کیلومتر استقلال
 • واجد شرایط برای کمک های دولتی
 • چنگال باری که در فرانسه ساخته شده است

محموله دیوانه سبکترین دوچرخه فوق العاده فشرده در بازار است.

Sport+-Lifestyle-Homage-1

با ورزش +، به سرعت از شهر عبور کنید و شما را خوشحال کنید.

یک محصول با کیفیت

ما دوچرخه های خود را در فرانسه طراحی و جمع می کنیم. ما تلاش می کنیم بهترین قسمت ها ، مواد زیبا ، فن آوری های مناسب را انتخاب کنیم. برای یک دوچرخه سبک ، آسان و بادوام.

استقلال به یک بی پروا

Sport + دارای باتری 475WH قابل جابجایی برای استقلال متوسط ​​80 کیلومتری است.

475WH به ظرفیت باتری آن و مخزن انرژی کمک آن اشاره دارد ، نه موتور آن. در قاب یکپارچه ، باتری ما در صورت بروز شوک بهتر محافظت می شود ، استحکام اضافی و توزیع بهتر توده ها را فراهم می کند.

باتری 80 ٪ در 1H30 و به طور کامل در 2:30 شارژ می شود.

بین 70 کیلومتر و 180 کیلومتر استقلال

استقلال من را محاسبه کنید

تجهیزات باتری لیتیوم 475 وات/ساعت (37V – 12.8 AH) – تست V2

امنیت بالا و کلاه ایمنی زنان ، کاملاً مناسب برای استفاده روزانه در شهر.

کلاه ایمنی

کلاه ایمنی Kask یک محصول با کیفیت ایده آل برای دوچرخه سواران است که سبک و برای تمرین دوچرخه خود دارند. در واقع ، این محصولی است که شامل یک پوسته قوی ، یک ویزور ، یک کف خالی و یک سیستم تنظیم با چرخ است.

3 دلیل برای انتخاب ما

1.

ما طراحی و مونتاژ می کنیم
دوچرخه های ما در فرانسه. ما
تلاش برای انتخاب بهترین ها
قطعات ، مواد زیبا,
فن آوری های سازگار. برای
یک دوچرخه سبک ، آسان و بادوام.

2.

ما به مشتریان خود نزدیک هستیم. در فروشگاه ، آنلاین یا تلفن ، ما همیشه برای گوش دادن به شما در دسترس هستیم.

3.

شبکه سفیران Valomad برای شما وجود دارد. به کاربران متقاعد شده دوچرخه های ما اعتماد کنید تا کاتالوگ ما را آزمایش کنیم ، در همه جای فرانسه.

صمیمیت

2 سال گارانتی

دوچرخه شما برای مدت 2 سال کاملاً تضمین شده است. کلیه قطعات ، مکانیکی یا الکترونیکی در ضمانت گنجانده شده است.

خدمات پس از فروش

با تجربه ما بیش از 5 سال در فروش آنلاین ، ما توانسته ایم یک سرویس کارآمدتر را پس از فروش تنظیم کنیم. ما تیمی داریم که به مراقبت شما اختصاص داده شده است و شبکه ای از تعمیرکاران شریک را در همه جای فرانسه ایجاد کرده ایم تا در اسرع وقت از شما مراقبت کنند.

کلاه ایمنی ما

کلاه ایمنی ما علاوه بر اطمینان از امنیت شما ، کاملاً پیش خواهد رفت.

چمدان ما

تمام شانس ها را در کنار خود قرار دهید تا چیزی را فراموش نکنید.

anti -stths ما

امنیت برای خود ، بلکه برای دوچرخه شما نیز مهم است.

با خیال راحت سوار و بی نظیر شوید

چگونه دوچرخه خود را انتخاب کنیم ?

دوچرخه برقی خریدی است که می تواند تعداد زیادی از افراد را برآورده کند ، زیرا همه مردم عمومی هستند. این می تواند ورزشکاران را برآورده کند
ورزشکاران ، و این ، در هر سنی. خرید یک دوچرخه برقی نشان دهنده یک سرمایه گذاری قابل توجه است ، اما هزینه شارژ باتری و نگهداری آن بسیار پایین تر از ماشین یا اسکوتر است. بنابراین اگر در شهر زندگی می کنید ، یک جایگزین واقعی برای رفتن به محل کار خود است. دوچرخه جاده برقی مزایای بسیاری دارد ، ما می توانیم موارد زیر را ذکر کنیم:
● عملی است. این امکان را به شما می دهد تا در هنگام باد به راحتی رانندگی کنید,
یا دنده ها را تنظیم کنید. رانندگی با این دوچرخه راحت است.
● اکولوژیکی است. این وسیله حمل و نقل است که پر سر و صدا و آلاینده نیست. که باعث می شود یک ژست برای سیاره ایجاد شود.
● برای سلامتی شما مفید است. ورزش هر روز توسط سازمان بهداشت جهانی توصیه می شود ، بنابراین یک دوچرخه در فضای باز و صرف هزینه کردن خود در حالی که کنترل تلاش های خود را انجام می دهید چیز بسیار خوبی است.
● تعمیر و نگهداری آسان است. نگهداری از دوچرخه جاده برقی شبیه به یک دوچرخه معمولی است. بنابراین ارزان است.

آیا Velomad من می تواند در باران اجرا شود ?

باتری و صفحه کنترل ضد آب هستند و به شما امکان می دهند
سوار باران. با این حال ، لازم است که قبل از آن بررسی کنید
هر دستکاری باتری قابل جابجایی ، آن پایه که در آن
باتری مرطوب نیست ، تا از هرگونه مدار کوتاه جلوگیری شود.

چند کیلومتر می توانم با Velomad خود سفر کنم ?

میانگین ما 70 کیلومتر است. استقلال یک دوچرخه برقی از وزن دوچرخه سوار ، سطح و فرکانس استفاده از کمک الکتریکی و مسیر محاسبه می شود. وزن: دوچرخه های ما به لطف ساختارهای آلومینیومی تقریباً 20 کیلوگرم وزن دارند. با یک دوچرخه سوار 80
کیلوگرم ، مجموعه 100 کیلوگرم خواهد بود ، از این رو تأثیر وزن کاربر. کمک الکتریکی: استفاده از آن می تواند دوچرخه را تا 25 کیلومتر در ساعت سوق دهد (حداکثر قانونی مجاز به قانون اروپا). فراتر از آن ، کمک در حال برش است. با تنظیم دائمی در نیمی از قدرت موجود ، ممکن است استقلال دو برابر شود.

سودمندی داشتن کلاه ایمنی دوچرخه ?

برای شروع ، یادآوری اهمیت کلاه ایمنی دوچرخه مهم است. این عنصری است که هدف آن اطمینان از ایمنی در سر کاربر در طول تمرین دوچرخه است. بنابراین کلاه ایمنی در صورت سقوط از جمجمه محافظت می کند. بنابراین خطر آسیب دیدگی سر را کاهش می دهد.