راهنما: چه کسی بهترین لپ تاپ های 17 اینچی هستند? سپتامبر 2023 – دیجیتال ، راهنما: بهترین لپ تاپ های 17 اینچی در سال 2023

که بهترین لپ تاپ های 17 اینچی در سال 2023 هستند

Contents

به همین دلیل این مدل است مجهز به یک پردازنده AMD Ryzen R7-4800H, یکی از مناسب ترین برای این نوع استفاده. کارت گرافیک نیز با یک عالی وجود دارد nvidia getforce gtx 1650 ti. برای کوتاه بودن و ساده بودن ، این محصول واقعی است کارخانه بازی های ویدیویی.

بهترین لپ تاپ های 17 اینچی چیست ? سپتامبر 2023

جنگل ویژگی های واقعی ، بازار رایانه های لپ تاپ پیچیده است. قدرت بسیار متغیر ، ابعاد کم و بیش فشرده ، استقلال. برای هر استفاده یک مدل 17 اینچی وجود دارد. برای کمک به شما در مشاهده واضح تر ، در اینجا انتخاب موارد مورد علاقه ما وجود دارد.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

از آنجا که ما از زمان راه اندازی سایت در سال 2014 آن را آزمایش کرده ایم ، صدها از 17 اینچ ، بزرگ ، قدرتمند را دیده ایم که هزاران ساعت سرعت ، استقامت ، استقامت ، استقامت ، استقامت ، استقامت ، استقامت ، استقامت استقامت ، استقامت ، استقامت ، استقامت ، استقامت ، کیفیت صفحه نمایش.

اپل یک لپ تاپ مجهز به صفحه نمایش غول پیکر 17 اینچی (43 سانتی متر) نمی کند. آنهایی که با این قالب بسیار بزرگ اغوا می شوند ، لزوماً به رایانه های شخصی تبدیل می شوند ، ابتدا برای راحتی صفحه نمایش عالی خود ، به دلیل اینکه اغلب ماشین های ماندگار و قدرتمند هستند. در هر صورت ، در اینجا ، تولید کنندگان محل نصب اجزای قدرتمند و کاشت سیستم های خنک کننده مؤثر را دارند.

رایانه های 17 -اینچ نیز به خاطر باتری های سخاوتمندانه خود ، از استقلال های زیبا قدردانی می شوند. آنها اغلب قهرمانان استقامتی هستند.
همه اینها دو بار پرداخت می شود. ماشین آلات می توانند گران باشند. آنها همچنین به طور قابل توجهی سنگین تر و حجیم تر از رایانه های 15 “و کمتر هستند.

راهنماهای دیگر وجود دارد اگر در نهایت نمی خواهید یک رایانه مجهز به صفحه 17 اینچی: همچنین انتخاب ما از بهترین لپ تاپ ها را در تمام اندازه های ترکیبی ، بهترین نوت بوک های 14 و 15 اینچ پیدا کنید.

که بهترین لپ تاپ های 17 اینچی در سال 2023 هستند ?

شما به لپ تاپ احتیاج دارید ، اما می خواهید از یک صفحه بزرگ لذت ببرید ? رایانه های شخصی با فرمت بزرگ ، با صفحه 17 اینچی خود ، برای شما ساخته شده اند. انتخاب ما را برای انتخاب لپ تاپ 17 اینچی بعدی خود کشف کنید.

3 نفر برتر از بهترین لپ تاپ های 17 اینچی در سال 2023

Lenovo Idepad 3 (17ALC6)

 • پردازنده Ryzen
 • جمع و جور برای 17 اینچ
 • استقلال خوب
 • صفحه نمایش متوسط

Dell XPS 17 (9720)

 • صفحه نمایش 17 اینچی زیبا
 • استقلال بسیار خوب
 • یک سیستم خنک کننده خوب
 • بدون USB-A

ال جی گرم 17 (2022)

 • پایان های زیبا
 • استقلال راحت
 • مخصوصاً سبک
 • صفحه کلید کمی انعطاف پذیر

قبلاً بسیار محبوب ، “PC Multimedia PC” خوب قدیمی خود را به نفع لپ تاپ های جمع و جور تر ، “ultraportables” 13 یا 14 اینچ از دست داده است. با این حال ، همه به یک لپ تاپ کوچک و عشایری احتیاج ندارند. اگر لپ تاپ شما عمدتاً از یک اتاق به اتاق دیگر سفر کند ، یک صفحه بزرگ روزانه واقعی تر خواهد بود ، خواه کار کنید یا از فیلم ها راحت لذت ببرید. علاوه بر این ، ما شاهد ورود گسترده ای از صفحه های 16 اینچی در لپ تاپ ها هستیم. به لطف مرزهای فزاینده ای ، آنها به شما امکان می دهند یک صفحه بزرگ در یک شاسی جمع و جور تر داشته باشید. بنابراین آنها می توانند گزینه جالبی را تشکیل دهند.

شما یک صفحه بزرگ می خواهید ? خوب است ، ما بهترین لپ تاپ های 17 اینچی را برای شما انتخاب کرده ایم ، برای همه بودجه ها.

برای داشتن نمای جهانی تر ، به راهنمای ما به بهترین لپ تاپ ها نگاهی بیندازید.

بیشتر محصولات انتخاب شده در اینجا از نظر اتصال به خوبی وقف شده اند ، اما ممکن است هنوز به درگاه های بیشتری احتیاج داشته باشید: ما فقط می توانیم خواندن راهنمای خود را که به قطب های USB-C اختصاص داده شده است توصیه کنیم.

اگر نیاز خاصی به لپ تاپ خود دارید ، انتخاب های دیگر ما را پیدا کنید:

 • بهترین رایانه های شخصی “ارزان” با کمتر از 500 یورو
 • بهترین رایانه های شخصی “قیمت کیفیت” با کمتر از 1000 یورو
 • بهترین لپ تاپ های بازی
 • بهترین رایانه های شخصی ultraportable
 • بهترین Chromebooks

Dell XPS 17 (9720) بالای 17 اینچ

Dell XPS 17 (9720)

 • صفحه نمایش 17 اینچی زیبا
 • استقلال بسیار خوب
 • یک سیستم خنک کننده خوب
 • بدون USB-A

با استفاده از این رایانه ، Dell XPS 17 خود را با این 2022 Cuvée به روز می کند. ما توانستیم نسخه 2021 این مدل (9710) را آزمایش کنیم ، که از قبل عالی بود. به نظر می رسد که این سال هنوز بهبود یافته است ، حتی اگر پایه ها و همچنین شاسی یکسان باشند. قیمت از فرصت برای صعود بیشتر استفاده می کند (!).

اگر با مورب بزرگ خود ، احتیاط ترین نیست ، برای سازندگان محتوا و کسانی که از راه دور استفاده کرده اند بسیار عالی است. صفحه 17 اینچی با فرمت 16:10 است: بسته به پیکربندی انتخاب شده ، در FHD+ یا UHD+ خواهد بود و در این مورد لمسی خواهد بود.

شاسی آلومینیومی تکامل نیافته است ، پایان ها هنوز هم به خوبی هستند ، صفحه کلید و تاچ پد ، عالی. هیچ شکایتی در این مورد ، دل در خط هوشیاری حق بیمه خود باقی مانده است. اگر رایانه به لطف لبه های صفحه نمایش باریک و کاملاً جمع و جور باشد ، در مقیاس ، Dell XPS 17 هنوز 2.5 کیلوگرم وزن دارد. در ساخت و ساز ، PC دارای 4 درگاه USB-C Thunderbolt 4 و یک جک 3.5 میلی متر است.

Dell امسال آخرین نسل CPU Intel Lake Lake Lake (قدرتمند I7-12700H) را همراه با RTX 3050 (یا 3060 ، از انتخاب شما) ادغام کرده است. ترکیبی مناسب برای محتوا و سازندگان خلاق مانند عکاسان ، بلکه بازیکنان. در عمل ، دستگاه به اندازه کافی ساکت است که شما را مختل نمی کند. XPS 17 جدید به وضوح عملکرد را بدست می آورد و به عنوان یکی از قدرتمندترین لپ تاپ های موجود در بازار قرار می گیرد.

پیشرفت خوبی در استقلال وجود دارد که یک ساعت پیشرفت می کند. بنابراین ما تقریباً به 9 ساعت (روی مدل با صفحه UHD+) می رسیم ، که برای رایانه شخصی با چنین دال واقعاً مناسب است.

قیمت اصلی آن در 3،200 یورو با صفحه FHD+و 3500 یورو با نسخه UHD+، بدون شک تنها مانع خرید این رایانه شخصی است.

برای دریافت ایده می توانید آزمون XPS 17 (9710) ما را پیدا کنید. توجه داشته باشید که دومی دیگر برای فروش در دسترس نیست ، زیرا به طور کامل توسط 9720 جایگزین شده است.

از کجا بخریم
Dell XPS 17 (9720) با بهترین قیمت ?

در حال حاضر هیچ پیشنهادی وجود ندارد

LG Gram 17 (2022) سبک ترین

ال جی گرم 17 (2022)

 • پایان های زیبا
 • استقلال راحت
 • مخصوصاً سبک
 • صفحه کلید کمی انعطاف پذیر

ال جی مبنایی نیست که به دلیل لپ تاپ های خود شناخته نشده است. و با این حال تولید کننده یک محصول متعادل را ارائه می دهد. LG Gram 17 مزیت بزرگی برای آن دارد: سبکی آن. با 1.35 کیلوگرم آن ، وزن مشابهی با حدود 13 اینچی ultraportables ، یک شاهکار. با این حال ، این یک کامپیوتر لپ تاپ با یک دال 17 اینچی و تعریف زیبایی از 1600 × 2560 پیکسل است. اگر دال عالی باشد ، با این وجود پشیمان خواهیم شد که از حداکثر نرخ تازه سازی 60 هرتز سود می برد ، که در سال 2022 برای یک دستگاه با این قیمت کمی سبک است.

صفحه کلید و لمسی دلپذیر هستند ، و به لطف فرمت 17 اینچی ، اتصال کامل است: یک درگاه HDMI ، دو درگاه USB-C Thunderbolt 4 ، یک درگاه جک ، دو USB A 3.2 Gen2 و همچنین یک درگاه microSD.

از طرف عملکرد ، هیچ چیز برای گفتن ، پردازنده نسل دوازدهم اینتل (I7-1260P در پیکربندی تست ما) بسیار خوب انجام می شود ، همراه با 16 گیگابایت RAM LPDDR5. ما از گرمایش کاملاً کنترل شده سلام خواهیم کرد ، به طوری که ران ها و مچ دستان شما از گرما محافظت می شوند. نکته خوب در مورد استقلال ، ده ساعت در استفاده از کار معمولی. اگر بودجه در آنجا باشد ، برای دانشجویی که می خواهد یک صفحه بزرگ باشد ، یک ماشین خوب خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، ما از شما دعوت می کنیم تا با تست دقیق ما از Gram 17 مشورت کنید.

15 لپ تاپ 17 اینچی بهترین 2023

در دنیای فزاینده ای که به طور فزاینده ای متصل است ، ما بیشتر حداقل یک کامپیوتر در خانه داریم ، قابل حمل یا نه. اگر هنوز در این مورد مجهز نیستید یا می خواهید لپ تاپ های 17 اینچی خود را تغییر دهید ، در جای مناسب قرار دارید زیرا این دقیقاً موضوع مقایسه ماست. در این مقاله توضیحی در مورد انواع مختلف محصولات و همچنین انتخاب ما از بهترین مقالات سال پس از بررسی و آزمایش کاربران پیدا خواهید کرد. اگر این موضوعی است که به شما علاقه مند است ، ادامه دهید تا اطلاعات بیشتری را کشف کنید.

لیست رایانه های شخصی لپ تاپ 17 اینچی از بهترین محصولات 2023

لیست رایانه های شخصی لپ تاپ 17 اینچی از بهترین محصولات 2023

آخرین بروزرسانی: 03.09.2023

تستر با تجربه با بیش از 20 تلفن هوشمند و 50 لپ تاپ به اعتبار وی.
پرشور در مورد عکاسی و سریال Netflix. “به طور روزانه ، من با جدیدترین فناوری ها روبرو هستم. من ثمره تجربه خود را از طریق مقالاتم به اشتراک می گذارم.””
[گابریل بخشی از کارمندان سرمقاله BFMTV نیست.com]

ارزیابی ها 1663 را خوانده اند

لپ تاپ 17 اینچی چیست ?

وقتی آنها را می بینیم تحولات در زمینه علوم کامپیوتر در دو دهه گذشته, ما حق داریم از خود بپرسیم که رایانه های آینده چگونه به نظر می رسند. اما در ضمن ، ما در اینجا روی رایانه لپ تاپ 17 اینچی تمرکز می کنیم, یک لپ تاپ که برای راحتی بیشتر در کوچکترین مدل ها یک صفحه نمایش بزرگ ارائه می دهد.

اما با توجه به انواع مختلف محصولاتی که برای فروش یافت می شوند ، انتخاب شما لزوما آسان نیست. برای کمک به شما ، ما این مقایسه را با تمام توضیحات مورد نیاز شما آماده کرده ایم. با ادامه خواندن خود ، در مورد بهترین لپ تاپ ها ، ویژگی ها و ابزار آنها اطلاعات بیشتری کسب خواهید کرد.

مزایا و دامنه های برنامه

در این بخش از مقایسه ما ، ما به طور مفصل محصولات مختلف موجود برای خرید و ویژگی های آنها را توضیح می دهیم. شما به طور دقیق تر آنچه را که لازم دارید خواهید دانست.

چه نوع لپ تاپ های 17 اینچی وجود دارد ?

لپ تاپ های کلاسیک 17 اینچی

یک لپ تاپ 17 اینچی یک خانه اساسی است

آیا برای Lاتوماسیون ، کار یا ذخیره سازی و مشاوره در مورد پرونده های چندرسانه ای, مدل های کلاسیک واقعی هستند پیدایش. مجهز به یک ساده صفحه کلیدی (با لپه برای موش) و صفحه نمایش, این مدل ها به گونه ای طراحی شده اند به راحتی قابل حمل است در یک کیف ، یک مورد یا موارد دیگر.

با این حال ، این دسته از محصولات قدرت زیادی ندارند و به اندازه کافی کارآمد برای اجرای بازی ها یا نرم افزاری که از نظر منابع بیش از حد حریص هستند ، کارآمد نخواهد بود.

 • passepartout و همه کاره.
 • راحت پیدا میشه.
 • کمبود برق برای نرم افزار -Gourmet.

لپ تاپ های هیبریدی 17 اینچی

در چهارراه بین لوح و لپ تاپ, این نوع محصول تطبیق پذیری بسیار خوبی را ارائه می دهد. شما می توانید اینجا صفحه صفحه کلید را جدا کنید تا از آن به عنوان پد لمسی استفاده کنید. شما کار اداری دارید ? مشکلی نیست: فقط تبلت را روی صفحه کلید جایگزین کنید تا آن را به رایانه تبدیل کنید. این مدل ها موجود هستند مزیت کار در زیر پنجره ها و نه زیر اندروید, کمتر برای اتوماسیون اداری مناسب است. وزن رایانه لوحی کاملاً قابل توجه است ، زیرا بیشتر اجزای رایانه در آنجا وجود دارد ، زیرا این بخش قابل جدا شدن است که به طور مستقل کار می کند.

 • مزایای تبلت و رایانه را ارائه می دهد.
 • تحت عمل قرار می گیرد پنجره ها, مناسب تر برای اتوماسیون اداری.
 • وزن تبلت / صفحه نمایش نسبتاً قابل توجه است.

لپ تاپ های بازی 17 اینچی 17 اینچ

این دسته آخر محصولات یک سیستم کارآمدتر برای اجرای انواع نرم افزار و بازی ها ارائه می دهد. آنها به طور کلی هستنداز کارت گرافیک قدرتمند ، صفحه نمایش HD یا 4K ، یک پردازنده پیشرفته و همچنین چندین GO از RAM استفاده شده است.

 • قدرت خالص.
 • به شما امکان می دهد بیشترین نرم افزار را از نظر منابع اجرا کنید.
 • کیفیت بصری با صفحه های عالی.
 • گرانترین مدل ها.

نمونه های ارزیابی محصول

نظرات مشتری که محصولات را آزمایش کرده اند. شما در این بخش از مقایسه بهترین مقالات سال برای راهنمایی شما در انتخاب خود خواهید یافت.

ASUS VIVOBOOK S S712FA-AU531T PLP 17.3

این لپ تاپ 17 اینچی یادآور یک مک بوک خاص است

برای باز کردن این مقایسه ، نظرات و آزمایشات مشتری توجه ما را به این رایانه شخصی لپ تاپ 17 اینچی جلب کرد ایس. پشت طراحی هوشیار خود یک ماشین جنگ واقعی را پنهان می کند مجهز به یک پردازنده قدرتمند Intel Core i5.

با آن 8 گیگابایت رم, این رایانه شخصی قادر به اجرای بیشتر نرم افزارها و بازی ها است ، به جز شاید جدیدترین. او صفحه نمایش کامل HD 1080p علاوه بر این ، یک کیفیت بصری عالی ، هم برای اتوماسیون اداری و چه برای بازی ها.

تحت عمل ویندوز 10, رایانه در اینجا مجهز به یک است هارد SSD 256 گیگابایتی. همچنین دارد 4 درگاه USB, به شما امکان می دهد انواع دستگاه ها را از کلید USB به هارد دیسک خارجی ، از جمله دستگاه های مختلف USB که می توانید در خانه داشته باشید ، وصل کنید.

خلاصه, ارتباط قدرت ، طراحی ، کیفیت بصری و قیمت صحیح, این لپ تاپ 17 اینچی در بین بهترین های سال بدون مشکل است. علاوه بر این دو سال تضمین شده توسط سازنده.

 • صفحه نمایش Full HD 1080p.
 • 4 درگاه USB.
 • 8 گیگابایت رم.
 • ضمانت 2 ساله.
 • آزمایشات از کیفیت WiFi شکایت می کند.

Dell Inspiron 17 2-in-1 7791

لپ تاپ 17 اینچی دل قابل تبدیل است

وقتی در مورد علوم کامپیوتر صحبت می کنیم ، برند دله یک مرجع با کیفیت باقی مانده است. به همین دلیل ما تعجب نکردیم که یکی از این محصولات را در بین بهترین ها در بررسی ها و آزمایشات کاربر پیدا کنیم.

این مدل اینجاست قابل تبدیل, که می توانید صفحه لمسی 360 درجه را کج کنید. برای خود دستگاه ، این دستگاه مجهز به بسیار قدرتمند است پردازنده Intel Core i7 نسل 10 با 1.8 گیگاهرتز, می توان تحت فشار قرار گرفت 4.9 گیگاهرتز به لطف توربو. با آن ارتباط برقرار کنید 16 گیگابایت رم و یک کارت گرافیک nvida getforce mx250, و شما برای اوقات خوب آماده هستید.

محصول دله همچنین کار می کند ویندوز 10, ویرایش خانه. همچنین مجهز به هارد SSD 512 گیگابایتی, یا یک فضای ذخیره سازی بسیار خوب. بگذارید ما را زیر نظر بگیریم کیفیت صفحه نمایش لمسی کامل HD که به انگشت و چشم پاسخ می دهد و ضمانت تولید کننده 2 ساله که به کیفیت کلی محصول می افزاید.

 • 16 گیگابایت رم.
 • پردازنده فوق العاده قدرتمند با توربو.
 • کارت گرافیک عالی گنجانده شده است.
 • بسیاری از اتصالات.
 • از شکنندگی صفحه که بسیاری از تست ها در مورد آنها می گویند مراقب باشید.

ASUS VivoBook S S712FB-AU300T

لپ تاپ 17 اینچی دیگر از برند ایسوس

ایس همچنان در میان بهترین لپ تاپ های 17 اینچی به سمت خود می پردازد. این مدل همچنین به طور مکرر در نظرات و آزمایشات در اینترنت ظاهر می شود.

این مدل را می توان به عنوان توصیف کرد دامنه بالایی از محصول همان مارک که در بالا ارائه دادیم. شما در اینجا پیدا خواهید کرد پردازنده قدرتمندتر (هسته اینتل نسل 10 I7) و همچنین ظرفیت بیشتری در رم (16 گیگابایت) اجازه اجرای بیشتر نرم افزارها و بازی ها ، حتی لذیذ ترین.

ما یک بار دیگر پیدا می کنیم هارد SSD 256 گیگابایتی. عمل یک بار دیگر زیر انجام می شود ویندوز 10. علاوه بر این صفحه نمایش HD با کیفیت بالا, آ گارانتی تولید کننده 2 ساله و 4 درگاه USB برای اتصال ، واقعاً می توانیم بگوییم که این لپ تاپ 17 اینچی تمام نیازها را در بر می گیرد.

 • کارت گرافیک بسیار خوب.
 • آخرین پردازنده نسل.
 • پایان هایی که ظاهراً چیزی را برای دلخواه خود باقی می گذارد.

ASUS TUF A17-TUF766II-H7014T بازی قابل حمل

ایسوس لپ تاپ 17 اینچی خود را برای گیمرها ارائه می دهد

بیایید این مقایسه را با یک مدل مدل لپ تاپ 17 اینچی پایان دهیم مخصوص گیمرها طراحی شده اند. در اینجا مؤلفه ها و شیوه عملکردی دارید که برنامه ریزی شده است تا به بهترین وجه بازی های ویدیویی اجرا شود.

به همین دلیل این مدل است مجهز به یک پردازنده AMD Ryzen R7-4800H, یکی از مناسب ترین برای این نوع استفاده. کارت گرافیک نیز با یک عالی وجود دارد nvidia getforce gtx 1650 ti. برای کوتاه بودن و ساده بودن ، این محصول واقعی است کارخانه بازی های ویدیویی.

توجه داشته باشید که شما با این مدل از 8 گیگابایت رم. در هارد دیسک SSD شامل در دستگاه ظرفیت دارد 521 گیگابایت. دستگاه همچنین در کنار مجهز است 4 درگاه USB برای اتصال همه دستگاه های خود.

بعلاوه دو سال ضمانت سازنده دومی که توسط سازنده ارائه شده است ، اشتراک ماه به Xbox Game Pass خرید.

 • یک لپ تاپ 17 اینچی متخصص در بازی های ویدیویی.
 • قدرت پردازنده و کارت گرافیک.
 • کمی بیشتر از تولید کنندگان.
 • مدلی که مطابق تست ها زیاد گرم می شود.

مزایا و معایب شرح داده شده در نظرات مشتری

برای انجام این مقاله اختصاص داده شده به لپ تاپ های 17 اینچی ، ما بسیاری از بررسی های مشتری را خوانده ایم که محصولات مختلف را آزمایش کرده اند. به ما این امکان را می داد که در مورد چندین مزیت توجه داشته باشیم.

می توانید از لپ تاپ 17 اینچی خود برای دیدن عکس های خود استفاده کنید

 • استفاده همه کاره برای اتوماسیون اداری ، فیلم ها ، عکس ها و موارد دیگر.
 • قدرت مدل های گیمرها.
 • بسیاری از اتصالات شامل می شوند.
 • قابلیت حمل.
 • مدل ها به قرص های عملی حتی بیشتر قابل تبدیل هستند.
 • صفحه نمایش HD.
 • مناسب برای کار در خانه.
 • قیمت نسبتاً بالا ، اما فقط در مقایسه با کیفیت محصولات.

البته آزمایشات در صورت لزوم از انتقاد از محصولات دریغ نمی کنند. با دیدن این موضوع ، ما توانستیم لیستی از اشکالات اصلی را که به طور مرتب برمی گردیم تهیه کنیم.

 • صفحه های شکننده اغلب.
 • صفحه های لمسی که همیشه خیلی خوب جواب نمی دهند.
 • مشکلات گرمایش ، حتی در بهترین مدل ها.
 • مدلهایی که بعد از یک زمان مشخص استفاده کند می شوند.
 • چندین آزمایش در مورد نگرانی های مربوط به WiFi دستگاه ها به ما می گوید.
 • باتری هایی با استقلال بسیار محدود.
 • بعضی اوقات ظرفیت های RAM گمراه کننده با قسمت خاصی که در واقع توسط کارت گرافیک استفاده می شود.
 • صدای بلندگوها در مرزهای مسخره در مدل های خاص ادغام شده اند.

معیارهای خرید لپ تاپ 17 اینچی

نوع محصول

این استفاده شماست که نوع محصول مورد نیاز خود را تعیین می کند. برای ساده دفتر به عنوان مثال ، الف مدل کلاسیک و ارزان باید این ترفند را انجام دهد. اگر می خواهید در رایانه خود بخوانید ، محصولات ترکیبی مطمئناً مناسب تر شما خواهد بود. سرانجام ، برای بازی های ویدیویی ، هیچ چیز بهتر از رایانه بازی نیست.

حافظه رم

این اطلاعات تقریباً حاکی از آن است تعداد اقداماتی که رایانه شما می تواند هر دو را انجام دهد. اگر قصد داشتید از نرم افزار Gourmet استفاده کنید ، برای مثال برای فیلم یا صدا ، باید به محصولی با RAM بیشتر مراجعه کنید.

آیا می دانید ? صفحه کلیدهای فرانسوی Azerty بی نظیر است. بیشتر رایانه ها در سراسر جهان مجهز به صفحه کلیدهای Qwerty هستند ، مناسب تر برای تایپ کردن به زبان انگلیسی.

ظرفیت در GO

بسته به استفاده شما ، ممکن است جالب باشد که به ظرفیت هارد دیسک PC Going نگاه کنید. این مقدار فضای ذخیره سازی شما را تعیین می کند. اگر هارد دیسک خارجی ندارید ، بهتر است با هارد دیسک قابل توجهی به رایانه شخصی مراجعه کنید.

گزینه های لپ تاپ 17 اینچی

لپ تاپ نیز وجود دارد با صفحه های کوچکتر, و بنابراین ارزان تر. شما همچنین می توانید توسط یک وسوسه شوید کامپیوتر ثابت, با یک برج و یک صفحه نمایش. کمتر از تلفن همراه ، این مدل ها برای استفاده در خانه یا دفتر در نظر گرفته شده اند.

پیوندها و منابع اضافی

 • https: // fr.ویکیپدیا.org/wiki/computer_portable
 • https: // www.گاتاکا.fr/how-choisir-la-ram-de-pc
 • https: // دوره های-اطلاعات-شکل.FR/دوره/پردازنده و کارت

پرسش

لپ تاپ های کلاسیک 17 اینچی یا بازی ?

انتخاب در اینجا به استفاده شما بستگی دارد. برای اتوماسیون ساده اداری ، بدون تردید یک مدل اساسی را انتخاب کنید. از طرف دیگر ، استفاده از نرم افزارهای بزرگ که به بازی های قدرت یا ویدیویی بیشتری نیاز دارد ، بازی ها برای گیمرها مناسب تر هستند.

از کجا می توانید رایانه لپ تاپ 17 اینچی خود را خریداری کنید ?

می توانید این محصولات را در هر فروشگاه رایانه و الکترونیک پیدا کنید. اما بار دیگر در اینترنت است که بیشترین انتخاب را خواهید داشت.

لپ تاپ 17 اینچی یا رایانه ثابت?

در مقایسه با رایانه های ثابت ، لپ تاپ ها از مزیت بزرگ حمل و نقل بسیار آسان برخوردار هستند. بنابراین یک بار دیگر یک سوال از نیازها است. رایانه های ثابت لزوماً قدرت ، حافظه یا رم بیشتری را ارائه نمی دهند. این فقط یک مسئله آسایش است.

چه قیمتی برای یک لپ تاپ 17 اینچی?

قیمت ها بسته به ویژگی ها و مؤلفه ها از یک مدل به مدل دیگر متفاوت است. برای این محصولات ، می توانید مدل های سطح ورودی را در حدود 400/500 یورو پیدا کنید. اما بهترین مدل ها می توانند به چند هزار یورو صعود کنند.