اینترنت توسط ماهواره: مقایسه پیشنهادات نامحدود از 19.99 یورو در ماه | ، اشتراک اینترنت ماهواره ای: مقایسه همه پیشنهادات

اشتراک اینترنت ماهواره ای: مقایسه همه پیشنهادات

Contents

با توجه به نیازهای شما از نظر سرعت اتصال ، SkyDSL پیشنهاد خود را در 3 اشتراک برای انتخاب از بین می برد:

اینترنت توسط ماهواره: مقایسه پیشنهادات نامحدود با بهترین قیمت

اگر یک چیز وجود دارد که به ما امکان می دهد با دنیای اطراف خود در ارتباط باشیم ، دسترسی به یک اتصال پایدار و سریع است. در مناطق از راه دور که چندان خوش شانس نیستند ، اینترنت توسط ماهواره راه حلی است که قادر به ارائه پهنای باند در هر کجا که در فرانسه باشد ، به ساکنان ارائه می دهد. Jechange بهترین پیشنهادات را از اینترنت ماهواره ای نامحدود ، قیمت آنها و محتوای اشتراک های Nordnet و Starlink ، دو رهبر بازار ، بلکه از OUISAT و SKYDSL مقایسه می کند.

اینترنت توسط ماهواره

 • ضروری
 • مناینترنت توسط ماهواره فناوری است که در سالهای اخیر مکانی ساخته شده است. اگر با جدیت روبرو شوید ، این یک راه حل مؤثر است مشکلات مربوط به اتصال ADSL شما یا اگر نیستید هنوز واجد شرایط فیبر نیست.
 • پیشنهادات اینترنتی ماهواره ای ضروری ارائه شده است Nordnet ، Starlink ، Ouisat و Skydsl.
 • تو می توانی بسته های خاص را سفارشی کنید از نظر تجهیزات: اینترنت ماهواره ای بدون مثل ، روتر ماهواره ای ، کیت برنامه افزودنی تلویزیون.
 • در قیمت اشتراک اینترنتی ماهواره فرار کن به طور متوسط ​​حدود سی یورو تا 100 یورو.

پیشنهادات برتر اینترنت ماهواره ای را با یکدیگر مقایسه کنید:

بالای پیشنهادات اینترنت ماهواره ای را مقایسه کنید

اینترنت ماهواره ای چیست؟ ?

شمال غربی

با استفاده از ماهواره های Astra و Eutelsat Ka-Sat ، اینترنت اینترنت اینترنت در Nordnet ارائه می دهد و بهترین کیفیت/قیمت بازار را ارائه می دهد ، از جمله Nordnet یک رهبر است ، که از نزدیک توسط Starlink دنبال می شود. اشتراک ماهواره Nordnet تحت پیشنهاد Neosat ، ساخته شده از 3 بسته ماهواره ای زیر وجود دارد:

 • Nordnet Box Neosat حیاتی است :: 34.90 یورو/ماه برای 1 سال ، سپس 39.90 یورو در ماه. 50 مگابیت در ثانیه در پذیرش.
 • Nordnet Box Neosat Ideal :: 49.90 یورو/ماه برای 1 سال ، سپس 54.90 یورو در ماه. 75 مگابیت در ثانیه با پذیرایی به دست آمده است.
 • Nordnet Box Neosat Ultra :: 74.90 یورو/ماه برای 1 سال ، سپس 79.90 یورو در ماه. 100 مگابیت در ثانیه در پذیرش.

پوشش جهانی این پیشنهاد امکان اتصال بی عیب و نقص در سراسر جهان و سرعت اتصال جذاب بین 50 تا 100 مگابیت در ثانیه با توجه به اشتراک اشتراک ، دو دارایی اصلی اینترنت ماهواره ای است که توسط Nordnet طراحی شده است.

خوب است بدانید: احتیاط: علاوه بر اشتراک ماهانه Nordnet ، باید آنها را اضافه کنید هزینه های فعال سازی خدمات (49 €) و هزینه کیت اتصال ماهواره ای برای خرید (149 یورو) یا برای اجاره (8 یورو در ماه).

یک جعبه ماهواره ای Nordnet را مشترک کنید:

یک جعبه ماهواره ای Nordnet را مشترک کنید:

یک جعبه ماهواره ای Nordnet را مشترک کنید:

یک جعبه ماهواره ای Nordnet را مشترک کنید:

لینک

متولد حرکت نوآوری که توسط کارآفرین الون مسک با شرکت خود SpaceX ، پروژه القا شده است لینک به دنبال ارائه ارتباط اینترنتی توسط ماهواره به ساکنان دورافتاده ترین مکان های جهان است. با تکیه بر صورت فلکی ماهواره های بهم پیوسته ، Starlink قادر به ارائه تأخیر کم و سرعت بارگیری و ارسال پرونده های بالا است. اشتراک ماهانه اینترنت توسط ماهواره ساخته شده در Starlink در است 40 یورو در هر ماه ، بدون تعهد. مقدار نظری Starlink 30 تا 40 مگابیت در ثانیه است. جریان افول نظری 200 مگابیت در ثانیه است.

من در یک پیشنهاد ماهواره ای Starlink مشترک می شوم:

من در یک پیشنهاد ماهواره ای Starlink مشترک می شوم:

من در یک پیشنهاد ماهواره ای Starlink مشترک می شوم:

من در یک پیشنهاد ماهواره ای Starlink مشترک می شوم:

ouisat

نام تجاری ouisat متعلق به شرکت Numerisat است. این اپراتور چندین پیشنهاد اینترنت ماهواره ای را از 12.90 یورو در هر ماه ارائه می دهد. همه بدون تعهد هستند. در صورت تمایل نصب تجهیزات ماهواره ای به طور مستقل انجام می شود ، در غیر این صورت می توانید با یک تکنسین تخصصی تماس بگیرید. در Ouisat ، اینترنت توسط ماهواره فقط در شب نامحدود است ، دقیقاً بین ساعت 11 بعد از ظهر و 5 A.M.

در اینجا بسته های ماهواره ای OUISAT وجود دارد:

 • OUISAT NUM 10 :: 12.90 یورو/ماه ، داده های ماهانه 10 گیگابایتی ، 30 مگابیت در ثانیه.
 • OUISAT NUM 25 :: 29.90 یورو/ماه ، داده های ماهانه 25 گیگابایتی ، 30 مگابیت در ثانیه.
 • OUISAT NUM 50 :: 49.90 یورو/ماه ، داده های ماهانه 50 گیگابایتی ، 30 مگابیت در ثانیه.
 • ouisat num 100 :: 89.90 یورو/ماه ، 100 گیگابایت داده ماهانه ، 50 مگابیت در ثانیه.

Skydsl

با تشکر از ناوگان ماهواره ای یوروات, Skydsl یک بازیگر در بازار اینترنت توسط ماهواره است. اپراتور افرادی را که دسترسی صحیح به ADSL ندارند ، هدف قرار می دهد. اتصال ماهواره ای از طریق مودم به نام Skydsl2 ساخته می شود+. جریان پیشنهادهای SkyDSL نمی تواند از 50 مگابیت در ثانیه فراتر رود: بنابراین از نظر ارزش نسبت به Nordnet و Starlink کمتر کارآمد است. با این حال ، هیچ محدودیتی برای مصرف داده های اینترنتی وجود ندارد. حداقل 16.90 یورو در هر ماه طول می کشد تا یک پیشنهاد اینترنتی برای هر ماهواره از Skydsl تهیه کنید.

با توجه به نیازهای شما از نظر سرعت اتصال ، SkyDSL پیشنهاد خود را در 3 اشتراک برای انتخاب از بین می برد:

 1. کم اهمیت (12 مگابیت در ثانیه در پذیرش): 16.90 یورو/ماه.
 2. متوسط (24Mbit/s در پذیرش): 26.90 یورو/ماه.
 3. وسیع (40 مگابیت در ثانیه در پذیرش): 29.90 یورو/ماه.

چگونه اینترنت ماهواره ای رایگان داشته باشیم ? ما شما را ناامید کننده می کنیم اما داشتن اینترنت از طریق ماهواره به صورت رایگان امکان پذیر نیست ، اگر فقط به دلیل هزینه تجهیزات نصب شده برای اجازه اتصال باشد. بنابراین شما هیچ پیشنهاد اینترنتی ماهواره ای را مشاهده نخواهید کرد که دسترسی به این فناوری رایگان را برجسته می کند.

چگونه اینترنت ماهواره خود را انتخاب کنیم ?

شکاف دیجیتالی واقعیتی است که برای بسیاری از خانوارهای فرانسه همچنان ادامه دارد. مناطق خاکستری و سفید ، به ویژه ، از یک جریان ADSL بسیار کم یا حتی غیر موجود و عدم صلاحیت فیبر رنج می برند ، که می تواند از دسترسی رضایت بخش به شبکه جلوگیری کند. اشتراک اینترنتی توسط ماهواره بیانگر یک جایگزین جدی برای همه افراد ناراضی از اتصال زمین آنها است. یک مثل با جهت دار ، متصل به یک مودم ، برای بهره مندی از جریان حداکثر 50 مگابایت در ثانیه در پذیرش و 8 مگابایت در ثانیه در انتشار کافی است.

با این حال مراقب باشید ، زیرا پیشنهادات اینترنتی ماهواره ای از ویژگی های بسیاری برخوردار است. قبل از ارتکاب ، بهتر است با در نظر گرفتن نه تنها قیمت ، بلکه کیفیت خدمات ، پوشش و بررسی های کاربر ، مقایسه ای از پیشنهادات مختلف موجود در بازار را انجام دهیم تا یک انتخاب را روشنگری کند.

به طور خلاصه ، برای انتخاب بهترین پیشنهاد ماهواره اینترنت ، باید جنبه های مختلفی مانند:

 • در سرعت ؛
 • در قیمت بسته اینترنتی توسط ماهواره ؛
 • در حجم داده ها هر ماه موجود است
 • در اطلاع در اپراتورهای اینترنتی ماهواره.

برای کمک به شما در یافتن اشتراک متناسب با نیازهای خود ، می توانید از مقایسه کننده اینترنت ماهواره.

تماس رایگان با یک مشاور JCHANGE از طریق تلفن برای یافتن اشتراک اینترنتی توسط ماهواره ای که مطابق با نیازهای شما است !

01 86 26 53 94 سرویس JCHANGE رایگان

اینترنت ماهواره ای نامحدود: اسطوره یا واقعیت ?

شما می خواهید اینترنت نامحدود داشته باشید ? ارائه اینترنت توسط ماهواره Neosat از Nordnet و کل محدوده SkyDSL به آن اجازه می دهد ! این پیشنهادات نیازهای مصرف کنندگان را که به دنبال پیشنهاد بدون محدودیت پهنای باند هستند برآورده می کند. پیشنهادات اینترنتی ماهواره ای نامحدود بسیار گران است ، اما اپراتورهایی مانند Nordnet در تلاشند تا با تنوع بخشیدن به ماهواره ، ماهواره را در دسترس قرار دهند.

با ما تماس بگیرید تا اینترنت ماهواره ای نامحدود با Nordnet داشته باشیم:

با ما تماس بگیرید تا اینترنت ماهواره ای نامحدود با Nordnet داشته باشیم:

من در Nordnet مشترک می شوم:

من در Nordnet مشترک می شوم:

به جز Nordnet و SkyDSL ، بیشتر پیشنهادات اینترنتی ماهواره ای دارای بسته های گچ کاری شده در حجم است ، یعنی داشتن محدودیت داده که پس از رسیدن به آن ، منجر به کاهش سرعت اتصال می شود. از بسیاری جهات ، اشتراک های اینترنتی ماهواره ای نسبت به یک بسته تلفن همراه ثابت به یک بسته تلفن همراه نزدیک تر است. این پیشنهادات ، در بیشتر موارد ، ویژگی تحمیل a را دارند حداکثر حجم داده در هر ماه, دقیقاً مانند بسته های داده موبایل. در صورت فراتر از بسته ، توزیع کنندگان سیاست های واگرا را تمرین می کنند: برخی خدمات را به یک جریان حداقل (کمتر از 1 مگابیت در ثانیه) در حالی که دیگران به سادگی می توانند اتصال را برش دهید !

به همین دلیل همیشه توصیه می شود قبل از تعهد به خوب ، جزئیات مربوط به اشتراک اینترنتی ماهواره ای را پیدا کنید. ارزیابی خود را نیازهای ماهانه قبل از اینکه به یک اتصال ماهواره برگردید. به جز اینکه برای یک مشاوره ساده در وب سایت حل و فصل کنید ، حریص بیشتر استفاده می کند به عنوان مشاهده فیلم ها یا فیلم ها ، عکس های خانوادگی بارگذاری یا ارسال ایمیل های حرفه ای سنگین می تواند به راحتی تعداد گیگابایت مورد نیاز را منفجر کند.

مزایا و محدودیت های اینترنت توسط ماهواره

اشتراک اینترنتی توسط ماهواره نشان دهنده یک تغییر پارادایم واقعی برای بسیاری از کاربران محکوم به سرعت ADSL متوسط ​​، این نوع اتصال است محدودیت های جغرافیایی آزاد می شود و بنابراین مناطق سفید و خاکستری. حتی کاربران اینترنت که در رابطه با ماهواره خیلی خوب نیستند می توانند به حداقل ، جریان بیش از 10 مگابایت در ثانیه یا A امیدوار باشند کارایی به راحتی ده برابر بیشتر از جریان زمین مشاهده شده در مناطق روستایی.

سعادت“نصب مطمئناً سنگین تر است و محدود کننده از یک جعبه ADSL ساده است ، اما به شما امکان می دهد در صورت تمایل بدون خط تلفن ثابت انجام دهید. فقط فرمول های (نادر) ارائه دهنده اتصال “یک طرفه” به ماهواره (در پذیرش اما در انتشار) به آن نیاز دارند.

اشکال اصلی اتصال ماهواره ای ، علاوه بر هزینه بالای آن برای استفاده فشرده ، آن است زمان تأخیر یا زمان “پینگ” بسیار مهم ، یعنی زمان ارسال داده از رایانه و دریافت پاسخ. به طور متوسط ​​به 600 میلی ثانیه می رسد ، که تقریباً ده برابر بیشتر از پینگ یک اتصال زمینی است: جای تعجب آور نیست که اگر مسافت طولانی را که توسط سیگنال طی می شود ، در نظر بگیریم. این نکته یک جزئیات به سختی قابل توجه برای اکثر کاربران اینترنت باقی مانده است ، اما می تواند برای استفاده های خاص از جمله دسترسی به پیام رسانی فوری و به ویژه بازی های آنلاین ، کاملاً شرم آور یا حتی فاجعه بار باشد.

 • سرعت زیاد در مناطق روستایی ، از جمله مناطق سفید
 • سرعت اتصال جالب
 • چندین پیشنهاد موجود در بازار (بدون انحصار)
 • کیت نصب و راه اندازی مستقل ، بدون هزینه مربوط به ورود یک تکنسین
 • حق کمک مالی دولت
 • خدمات فنی به راحتی قابل دسترسی
 • قیمت های بالا
 • پهنای باند که می تواند در بعضی مواقع اشباع شود
 • تأخیر ممکن است

چرا از طریق اتصال به اینترنت ماهواره ای عبور می کنید ? اگر محل اقامت شما در یک منطقه بد توسط ADSL و فیبر نوری قرار دارد ، این فناوری جایگزین خوبی است. شما می توانید از یک اتصال سریع ماهواره ای در خانه استفاده کنید. دریافت اینترنت توسط ماهواره است در همه جا در فرانسه موجود است و سرعت اتصال متوسط ​​بالایی را ارائه می دهد. به یاد داشته باشید, کیت نصب برای دریافت اینترنت توسط ماهواره رایگان نیست. لازم است به طور متوسط ​​حساب شود 300 € برای تجهیزات و نصب آن. با این وجود ، برخی از جوامع محلی می توانند یارانه ها را برای تسهیل نصب آن اختصاص دهند. علاوه بر این ، دولت تنظیم کرده است سیستم انسجام سرزمینی دیجیتال اجازه می دهد حمایت مالی تا 150 یورو طبق شهرداری محل اقامت.

برای عضویت در یک پیشنهاد به صورت رایگان با یک متخصص ماهواره تماس بگیرید:

برای عضویت در یک پیشنهاد Nordnet به صورت رایگان با یک متخصص ماهواره تماس بگیرید:

اینترنت توسط ماهواره: چگونه کار می کند ?

به عنوان بخشی از اشتراک اینترنتی توسط ماهواره ، داده های دریافت شده و ارسال شده توسط کاربر مسافت های قابل توجهی را پر می کند. به عنوان مثال ، هنگامی که مشتری درخواستی را در موتور جستجو راه اندازی کرد ، ابتدا رایانه اطلاعات را به مودم منتقل می کند ، که به یک مثل ثابت روی سقف یا نمای محل اقامت متصل شده است. این اجازه می دهد تا سیگنال به یک ماهواره زمین گازی در مدار 36000 کیلومتری بالاتر از زمین منتقل شود.

نمودار عملیاتی ماهواره

در ماهواره بلافاصله اطلاعات را به “teleport” ، مرکز پذیرش زمین اپراتور ماهواره ای منتقل می کند. این teleport است که توسط فیبر نوری به بقیه شبکه جهانی وصل شده است. نتیجه درخواست کاربر سپس در ماهواره پخش می شود که آن را به مثل مشتری تغییر می دهد. ما در مورد اتصال اینترنت توسط ماهواره دو طرفه صحبت می کنیم. درمجموع ، از آغاز درخواست شما تا پذیرش نتیجه ، سیگنال دو سفر دور بین زمین و ماهواره را انجام داده است. یا یک چیز کوچک از 144،000 کیلومتر !

چگونه می توان اینترنت ماهواره ای در خانه داشت ?

در صورت اشتراک در یک پیشنهاد اینترنت ماهواره ای با مثل ، ظریف ترین مرحله برای نصب این مثل مثل و حذف کابل کواکسیال به مودم است. توجه داشته باشید که هنگام عضویت در یک پیشنهاد اینترنت ماهواره ای بدون مثل ، از این مرحله معاف هستید. این مثل ، پس از مونتاژ ، باید بر روی دکل ثابت شود و با منطقه ای از هرگونه مانع (پوشش گیاهی ، سقف …) در جهت ماهواره خود مقابله کند. توجه داشته باشید که قطر و منابع دقیق آن بسته به ماهواره ممکن است متفاوت باشد.

گام خوب این مثل فرض می کند که ارتفاع آن را تا حد امکان محاسبه کند ، یعنی می گوید جهت گیری آن در یک محور عمودی ، و آزیموت آن ، یعنی جهت گیری افقی آن. برای آسانتر کردن کار خود ، بسیاری از کیت ها با یک دستگاه نوع “Beeper” ارائه می شوند که به طور خودکار سیگنال ماهواره را گوه می دهد. در هر صورت ، ممکن است و حتی توصیه می شود با یک نصب کننده حرفه ای تماس بگیرید برای تضمین کیفیت پذیرش بهینه.

آیا اینترنت در هر ماهواره خوب کار می کند ?

عملکرد اینترنتی ماهواره ای تقریباً 20 مگابیت در ثانیه است. بهتر است آنچه ADSL می تواند به ویژه در مناطق روستایی ارائه دهد. برای درک بهتر ، فناوری ماهواره ای اینترنت به لطف ماهواره های زمین گازی یا مدار کم کار می کند (این به اپراتورها بستگی دارد). این یک جایگزین بسیار خوب است که ADSL اختلال عملکرد ، که فیبر مستقر نشده است ، به عبارت دیگر که اتصالات زمین معمول در دسترس نیست.

اتصال ADSL خیلی کند یا واجد شرایط فیبر نیست ? برای پیشنهاد اینترنت ماهواره ای انتخاب کنید !

اتصال ADSL خیلی کند یا واجد شرایط فیبر نیست ? برای پیشنهاد اینترنت ماهواره ای انتخاب کنید !

از ما بپرسید ، ما این کار را برای شما انجام می دهیم !

برای رویه های خود با مشاوران ما تماس بگیرید (واجد شرایط بودن ، تغییر اپراتور. )

از دوشنبه تا جمعه از 8 صبح تا 9 بعد از ظهر شنبه از ساعت 9 صبح تا 7 بعد از ظهر یکشنبه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر

اشتراک اینترنت ماهواره ای: مقایسه همه پیشنهادات

پیشنهاد اینترنت ماهواره ای

راه حل های دسترسی به اینترنت به طور فزاینده ای در حال افزایش است. اصلی ترین پیشنهادات ارائه دهندگان عمده دسترسی به اینترنت است: نارنجی ، SFR ، Bouygues Telecom و رایگان. این پیشنهادات بسته به واجد شرایط بودن هر یک ، با ADSL ، VDSL یا فیبر نوری ارتباطات ارائه می دهد. با این حال ، همه افراد نمی توانند واجد شرایط این راه حل ها باشند و مناطق سفیدپوست همچنان یک واقعیت هستند. به همین دلیل راه حل های جایگزین مانند جعبه های 4G یا وجود دارد پیشنهادات اینترنتی ماهواره ای.

با توجه به دسترسی به اینترنت توسط ماهواره ، لازم است از طریق تأمین کننده متخصص در این نوع راه حل ها استفاده کنید. هنوز هم تعداد کمی از تأمین کنندگان هستند ، و هر یک از مزایا و معایب خودشان:

 • جعبه های اینترنتی ماهواره ای در سراسر قلمرو فرانسه ، حتی در مناطقی که نه تحت پوشش شبکه تلفن همراه و یا اینترنت ثابت قرار دارند ، در دسترس هستند.
 • امروز ، این پیشنهادات اینترنتی به شما امکان می دهد از نرخ جریان خوب و حجم جالب اینترنت لذت ببرید.
 • اغلب ، تماس های تلفنی گنجانده می شود ، و گاهی اوقات یک پیشنهاد تلویزیونی.
 • از طرف دیگر ، تأخیر شدید جعبه های اینترنتی که ماهواره نیست ، استفاده خاصی را پیچیده می کند: بازی آنلاین ، به عنوان مثال ، و همچنین ویدئو کنفرانس.
 • باید بدانید که خرید و نصب کیت ماهواره ای هزینه مشخصی را نشان می دهد ، اگرچه کمک های دولتی اغلب در دسترس است.

همه اشتراک های اینترنتی ماهواره ای: مقایسه

ضوابط جستجو

 • بدون درگیری
 • تعهد 12 ماهه
 • تعهد 24 ماهه
 • از راه دور Bouygues
 • تلفن همراه رایگان
 • شمال غربی
 • NRJ تلفن همراه
 • نارنجی
 • قرمز توسط SFR
 • SFR
 • سد
 • فیبر
 • ADSL
 • ماهواره
 • 4G / 5G
 • تماس با ثابت
 • تماس به Fix + Mobile
 • ضبط کننده تلویزیون
 • تلویزیون اندرویدی
 • چند تلویزیون
 • تکرار کننده وای فای
 • Wifi 6
 • ویدیوی نخست آمازون
 • کانال+
 • دیزنی+
 • نوتفلیکس
 • OC
 • RMC Sport

محتوای این صفحه توسط یک متخصص تحریریه در مورد تاریخ تأیید شده است 01/30/2023

چه کسی بهترین اپراتور اینترنت توسط ماهواره است ?

در فرانسه, در هر ماهواره سه ارائه دهنده عمده دسترسی به اینترنت وجود دارد : Nordnet ، Skydsl و Starlink. Nordnet یک شریک ISP فرانسوی نارنجی است. او همچنین از شبکه دوم استفاده می کند تا اشتراک های فیبر نوری و ADSL را نیز ارائه دهد. Skydsl از طرف خود تأمین کننده در سطح اروپا است. پیشنهادات آن به طور کلی دسترسی آسان تر و ارزان تر است ، اما همچنین کندتر است. سرانجام ، Starlink ارائه دهنده اینترنت ماهواره ای آمریکایی است که به SpaceX مرتبط است. این خدمتی است که می خواهد از نظر عملکرد بسیار زیاد باشد ، نزدیک به فیبر نوری ، اما با قیمت های بسیار بالا.

Nordnet: اینترنت ارائه شده توسط ماهواره Neosat از شرکت تابعه نارنجی

Nordnet یکی از بزرگترین منابع در فرانسه در مورد دسترسی به اینترنت توسط ماهواره است. این اشتراک اینترنت بسیار پر سرعت تا 100 مگابایت در ثانیه را برای بارگیری ارائه می دهد. بنابراین, ISP می تواند 10 برابر سریعتر از اتصال ADSL معمولی ارائه دهد.

Nordnet دارد دو اشتراک اینترنتی ماهواره ای : Neosat 50 مگا و Neosat 100 مگا. این دو پیشنهاد در پاکت داده قابل دسترسی در جریان اول ، جریان اتصال و خدمات مرتبط با آن متفاوت است.

پیشنهادات اینترنتی Nordnet به شما امکان می دهد بدون دسترسی به فیبر نوری ، از سرعت بسیار بالایی لذت ببرید ، بلکه از طریق تلفن ثابت نیز. اشتراک ها با استفاده از قابل دسترسی هستند‘یک کیت ماهواره ای Neosat که برای انتخاب خرید یا اجاره قابل دسترسی است. در مورد خرید ، این کیت از 149 یورو در هر ماه با کمک دولتی برای دسترسی دیجیتال در دسترس است. برای اجاره ، 8 یورو در هر ماه بیشتر به مدت 24 ماه طول می کشد. یک سرویس نصب نیز ارائه می شود ، لوئیس نیز از 149 یورو.

سرانجام ، Nordnet به عنوان گزینه ای برای دسترسی به گزینه های تلویزیون با تجهیزات پذیرش TNT یا یک ضبط کننده رمزگشایی ارائه می دهد.

از 39.90 یورو Neosat

کمک های مالی دولتی در پیشنهادات اینترنتی ماهواره ای

افراد و شرکت هایی که به معمولی بسیار سریع (VDSL2 یا فیبر نوری) دسترسی ندارند می توانند برای پهنای باند خوب کمک های دولتی بدست آورند. این کمک های دولتی ، مبلغ 150 یورو ، می تواند برای کلیه هزینه های اصلی اشتراک ماهواره ای اینترنت: خرید تجهیزات یا حتی سرویس نصب اعمال شود.

پیشنهادات ماهواره ای از 12.90 یورو در هر ماه SKYDSL

Skydsl یک پیشنهاد ماهواره ای در سطح اروپا است. این اشتراک اینترنت را با باند پهن ارائه می دهد و با حداقل پیشنهاد خود ، تضمین می کندحداقل از یک سرویس به همان کیفیت با پیشنهاد ADSL بسیار خوب استفاده کنید. با بهترین پیشنهادات خود ، او به اشتراک های بسیار خوب VDSL می رود. Skydsl سه اشتراک را ارائه می دهد که به وضوح از قیمت متمایز هستند ، اما همچنین در لبه های ارائه شده یا سیاست استفاده منصفانه کاربردی (استفاده منصفانه).

SkyDSL جریان کلی پایین تر از سایر ISA های ماهواره ای را ارائه می دهد ، اما قیمت آن نیز بسیار در دسترس است. اگر فقط برای یک مکان جدا شده ناوبری باشد, 8 گیگابایت با 18 مگابایت در ثانیه بدهی پیشنهاد SkyDSL کاملاً کافی است. پیشنهادات زیر با دسترسی به تلویزیون یا حتی پخش منظم ، به تنهایی یا با دیگران بسته به پیشنهاد انتخاب شده مربوط به کاربردهای بالاتر است.

علاوه بر اشتراک ماهانه ، باید مطالب لازم را نیز بدست آورد. دو راه حل در دسترس است : اجاره به تنهایی یا اجاره با گزینه خرید. با اجاره ساده ، به پرداخت اولیه 69.90 یورو نیاز دارید و سپس در هر ماه 4.90 یورو پرداخت می کنید. در مورد اجاره با گزینه خرید ، اولین پرداخت 19.90 یورو ، سپس 9.90 یورو در ماه به مدت 24 ماه وجود دارد.

Starlink: پیشنهاد اینترنت اینترنت Elon Must در فرانسه در دسترس است

Starlink راه حل جهانی اینترنت ماهواره ای است که توسط SpaceX اجرا شده است. این راه حل بر اساس چندین هزار ماهواره در مدار کم است تا جریان اینترنتی بسیار بالایی و زمان تأخیر را تا حد امکان کاهش دهد. بنابراین ، با پیشنهاد منحصر به فرد خود, Starlink در حال حاضر به طور متوسط ​​140 مگابایت در ثانیه بدهی بارگیری و تأخیر 53 میلی ثانیه ارائه می دهد. این پیشنهاد از نظر عملکرد بین خدمات XDSL و فیبر نوری قرار می گیرد.

پیشنهاد اینترنت Starlink توسط ماهواره هنوز محکوم به تکامل است. در جریان باید با افزایش تعداد ماهواره ها دو برابر شود در مدار ، و تأخیر مشاهده شده باید به شدت کاهش یابد و زیر 30 میلی ثانیه پایین بیاید. در نهایت ، این به پیشنهاد Starlink امکان دسترسی به انواع خدمات اینترنتی را می دهد.

با این حال ، همه اینها قیمت دارد و در مورد Starlink ، این قیمت بسیار بالا است. لازم است حساب شود 99 € در ماه برای اشتراک, و همچنین 449 یورو هزینه تجهیزات برای عضویت در اشتراک.

چه چیزی را از پیشنهاد فعلی Starlink به خاطر بسپارید ::

 • 140 مگابایت در ثانیه جریان متوسط ​​مشاهده شده ؛
 • تأخیر متوسط ​​53 میلی ثانیه ؛
 • 99 €/ماه ؛
 • 449 یورو تجهیزات.

ازن: چهارمین واقعیت ارائه دهنده اینترنت ماهواره

ISP دیگری وجود دارد که پیشنهادات ماهواره ای اینترنتی را ارائه می دهد: ازن. با این حال ، دومی اشتراک های خاص خود را ارائه نمی دهد ، اما آنهایی که از Nordnet هستند ، و دیگر یک ISP کامل نیست.

چرا اشتراک اینترنتی ماهواره ای را انتخاب کنید ?

اشتراک های اینترنتی ماهواره ای به طور کلی گران تر و کارآمدتر از پیشنهاد جعبه اینترنت فیبر نوری است. اگرچه آنها از نظر ظرفیت از ADSL پیشی می گیرند ، این سؤال از علاقه که می توان این نوع اشتراک را مطرح کرد ، می توان مطرح کرد ، به ویژه هنگامی که جعبه های 4G نیز وجود دارد عدم وجود اتصالات ثابت خوب.

پیشنهادات ماهواره ای اینترنتی یک مزیت غیرقابل مقایسه دارد: آنها حداکثر پوشش اینترنتی را ارائه می دهند. این منطقه ای از فرانسه نیست که نمی تواند از آن بهره مند شود اشتراک اینترنتی ماهواره ای. بنابراین ، همیشه مسئله انتخاب نیست. علاوه بر این ، یک پیشنهاد ماهواره ای گاهی از یک جعبه 4G ، هم از نظر عملکرد و هم از نظر قیمت بهتر است.

به راحتی به لطف ماهواره به سرعت بسیار بالا دسترسی پیدا کنید

“سرعت بالا خوب” ثابت در حال حاضر با 8 مگابایت در ثانیه ثابت شده است. این بدهی لازم برای ارائه یک ارتباط نسبتاً پایدار با رایج ترین خدمات اینترنتی ، از جمله پخش فیلم های تلویزیونی و با کیفیت بالا است. با این اوصاف, سرعت بسیار بالا (30 مگابایت در ثانیه یا بیشتر) بیشترین توصیه را دارد.

جعبه های اینترنتی ADSL قادر به دسترسی به سرعت بسیار بالا نیستند ، بسیاری از خطوط وجود دارد که قادر به ارائه سرعت بالایی نیستند. مطمئناً اتصالات VDSL وجود دارد ، اما این محدود به کوتاهترین خطوط است. در مورد فیبر نوری ، اگر در شهرهای بزرگ به خوبی مستقر شود ، در مناطق روستایی نادر است. سرانجام ، پیشنهادات جعبه 4G عملی است ، اما جریان ها بسیار متفاوت هستند ، و آنها به پوشش 4G نیاز دارند.

جعبه های اینترنتی ماهواره ای می توانند از پهنای باند خوب یا جریان بسیار بالا پایدار و منظم اطمینان حاصل کنید. برای بسیاری از خانوارها ، این بهترین راه حل ها برای اتصال سریع به اینترنت و قادر به برآورده کردن همه نیازها هستند.

درخواست خاتمه پیشنهاد اینترنت

همچنین اشتراک اینترنت خود را بخوانید: چگونه می توان و چه هزینه هایی را تهیه کرد ?

به لطف ماهواره به اینترنت در یک منطقه سفید دسترسی پیدا کنید

مناطق سفید سرزمینی که پوشش اینترنتی ندارند ثابت یا موبایل. اینها به طور کلی مناطق روستایی جدا شده به دور از شهرها هستند و ساکنان بسیار کمی دارند. این تراکم جمعیت کم این مناطق است که باعث می شود آنها برای اپراتورها جذاب باشند و به همین دلیل ورود اتصالات اینترنتی را به تأخیر می اندازد.

در مورد اقامتگاه واقع در منطقه سفید, پیشنهاد اینترنت ماهواره ای اغلب تنها راه حل در دسترس کاربران است. چه یک محل اقامت اصلی یا ثانویه باشد ، جعبه های ماهواره ای از نظر تئوری برای همه آدرس ها قابل دسترسی هستند.

نحوه تعیین صلاحیت آن برای جعبه ماهواره ای ?

برای اینکه دریابیم که آیا اسکان کمی یا عدم اتصال به اینترنت توسط ماهواره ، فقط یک تست واجد شرایط را انجام دهید. برای انجام این کار ، کاربر باید به وب سایت FAI که به او علاقه مند است برود و آدرس خود را وارد کند تا بررسی کند. این تنها برای اشتراک آنلاین یا تماس با خدمات مشتری ISP برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پیشنهادات ارائه شده باقی مانده است.

نرخ جریان ارائه دهنده اینترنت ماهواره چیست؟ ?

در جریان اشتراک اینترنت ماهواره ای از یک پیشنهاد به دیگری متفاوت است. این بار ، بالاتر از همه FAI است که محدودیت های اتصال را تعیین می کند. این مهمترین مزیت در مقایسه با جعبه های 4G است. دومی نه تنها دارای سقف داده ای است که هر ماه می تواند مورد استفاده قرار گیرد ، بلکه نمی تواند سرعت ثابت را نیز تضمین کند.

برای دانستن جریان پیشنهاد آن, فقط با قرارداد خود مشورت کنید. برای اطمینان از اینکه ISP به تعهدات خود در این جنبه احترام می گذارد ، مشترکین می تواند به سادگی یک آزمایش بدهی اینترنتی را در خانه انجام دهد. این تست به او اجازه می دهد تا بدهی را در بارگیری و از راه دور ارتباط خود و همچنین پینگ خود بشناسد. برای داشتن مقادیر قابل اعتماد ، توصیه می شود چندین آزمایش با سرعت متوالی انجام دهید و شدیدترین نتایج را از بین ببرید تا سپس میانگین مقادیر به دست آمده.

انتقال پیشنهاد اینترنت و جابجایی

برای خواندن همچنین Move and Internet Box: چه اقداماتی باید انجام شود ?

خدمات قابل دسترسی با جعبه اینترنت ماهواره ای چیست؟ ?

یک جعبه اینترنت ماهواره ای به شما امکان می دهد از تمام خدمات ارائه شده توسط یک اشتراک معمولی اینترنت استفاده کنید. با این حال ، این سرویس ها همیشه به همان روش قابل دسترسی نیستند. بنابراین ، تلفن ثابت همیشه گنجانده نشده است ، و تلویزیون تقریباً هرگز وجود ندارد. علاوه بر این ، با توجه به کاربردهایی که می خواهیم اتصال شما به اینترنت را برقرار کنیم ، باید اشتراک اینترنتی ماهواره ای متفاوت را انتخاب کنید.

مرور وب با اتصال به اینترنت ماهواره ای

کاربر اینترنتی که فقط می خواهد از یک اتصال وب ساده برای خدمات اساسی استفاده کند می تواند مشترک شود هر پیشنهاد اینترنتی ماهواره ای. با این حال ، برای صرفه جویی در هزینه ، توصیه می شود اشتراک های SKYDSL را ترجیح دهید. حتی این پیشنهاد با 8 گیگابایت داده های اولویت بندی شده می تواند تمام نیازهای کاربر را فراهم کند.

در حقیقت ، ناوبری وب به تنهایی ، حتی فشرده ، نمی تواند بیش از 1 تا 2 گیگابایت داده در هر ماه مصرف کند. بنابراین می توان در این نوع مدیریت ایمیل اشتراک و حتی دسترسی رایگان به شبکه های اجتماعی گنجانده شد. علاوه بر این ، بدهی پیشنهادی در SkyDSL پیشنهادات بیش از حد کافی برای استفاده از این کاربردها ، حتی با چندین کاربر در همان زمان است. با این وجود ، فراتر از 5 ارتباط همزمان ، پیشنهادات Neosat Nordnet جالب تر می شود.

چه چیزی برای مرور اینترنت بدون تاخیر جریان دارد ?

اتصال به اینترنت از 2 تا 3 مگابایت در ثانیه تئوری برای ناوبری سیال و سریع در اینترنت است. با این حال ، صفحات اینترنتی به طور فزاینده ای سنگین تر هستند ، تصاویر و فیلم های بیشتر و بیشتر را ادغام می کنند و بنابراین به پهنای باند بیشتری نیاز دارند. به همین دلیل “باند پهن خوب” با 8 مگابایت در ثانیه تنظیم شده است. هر چه فایده ای داشته باشد ، این سرعت اتصال تضمین می کند که او هیچ کندی رنج نمی برد. در این زمینه ، در واقع بارگیری فقط به حساب می آید.

گوش دادن به پخش موسیقی با اینترنت ماهواره

موسیقی در جریان ، حتی با کیفیت بالا ، در مقایسه با سایر کاربردها به پهنای باند کاملاً نیاز دارد. بنابراین, اتصال ماهواره ای داخلی نیازی به ارائه سرعت بسیار بالایی ندارد تا به شما امکان دهد به صورت آنلاین به موسیقی گوش دهید با موسیقی Spotify ، Deezer ، Napster یا Apple Music. با این حال ، مصرف داده ها وابسته به کیفیت صدا است که انتخاب شده است. با گوش دادن به 320 کیلوبیت بر ثانیه ، حدود 6 تا 7 ساعت موسیقی به مدت 1 گیگابایت داده طول می کشد.

اگر این استفاده با سایر خدمات همراه است ، بهتر است با پهنای باند نامحدود پیشنهاد را انتخاب کنید. بنابراین, پیشنهاد اساسی Skydsl در اینجا توصیه نمی شود. از طرف دیگر ، سایر پیشنهادات از این ISP یا اشتراک های اینترنتی Neosat از Nordnet کاملاً مناسب است. به طور خلاصه ، ارائه اینترنت ماهواره ای به طور کلی به شما امکان می دهد از موسیقی آنلاین با کیفیت خوب لذت ببرید ، بدون اینکه خود را محروم کنید.

حذف جعبه اینترنت به صورت رایگان

برای خواندن چه دلایل قانونی برای خاتمه جعبه اینترنت آن به صورت رایگان ?

تلویزیون را با اتصال به اینترنت ماهواره تماشا کنید

هیچ یک از جعبه های اینترنتی ماهواره ای که در بالا ذکر شده است ، تلویزیون پیش فرض را ارائه نمی دهد. با این حال, تلویزیون در بعضی موارد به عنوان یک گزینه به خوبی در دسترس است. این بار ، ساده ترین و برای طی کردن پیشنهادات NEOSAT Nordnet ، که تجهیزات لازم و همچنین گزینه دریافت کانال های تلویزیونی را ارائه می دهند.

با این حال ، TNT لزوماً کافی نیست ، و تلویزیون شامل موارد بسیاری است. این می تواند یک سوال از خواستن باشد دسترسی به Netflix ، OCS ، Video Premium یا هر شکل دیگری از سرویس SVOD. هیچ چیز مانع از خرید یک مورد تلویزیون Android یا سیستم مشابه دیگر نمی شود. همچنین می توان از تلویزیون در تلفن هوشمند ، رایانه یا از طریق تلویزیون متصل استفاده کرد. در این حالت ، یک رمزگشایی کاملاً بی فایده است.

با این حال ، تلویزیون و فیلم باقی مانده است عالی ترین شیوه های پهنای باند. به شدت توصیه می شود که یک پاکت داده نامحدود داشته باشید و برای خدمات با کیفیت بهینه با سرعت بسیار بالایی دسترسی پیدا کنید. بنابراین ، پیشنهادات پیشنهادی یا Nordnet یا اشتراک SkyDSL است. پیشنهاد Starlink مناسب است ، اما بسیار گران تر است.

کدام راه حل تلویزیونی را با جعبه ماهواره انتخاب کنید ?

پیشنهادات تلویزیون ماهواره ای FAI می تواند به سرعت به TNT محدود شود. جعبه تلویزیون Android یا Apple TV+ TV یکی از بهترین راه حل ها با تلویزیون هوشمند است. با استفاده از این دستگاه ها ، به سادگی برنامه های لازم را برای استفاده از همه برنامه های مورد نظر نصب کنید.

تلفن ثابت نامحدود با یک پیشنهاد اینترنتی توسط ماهواره

SkyDSL با اشتراک های خود تلفن اختیاری ارائه می دهد. این سرویس با این حال است کاملاً در اشتراک Neosat Nordnet گنجانده شده است. برای جنبه عملی ، بار دیگر این آخرین ISP است که بیشترین توصیه را دارد. برای دسترسی به تلفن ثابت ، به سادگی اطمینان حاصل کنید که قرارداد شما به آن اجازه می دهد ، و یک درگاه RJ11 در جعبه اینترنت ارائه شده در دسترس است.

اشکال اصلی تلفن اینترنتی ماهواره ای, اینها Latences هستند. در حالی که فیبر نوری کمتر از 5 میلی ثانیه تأخیر را ارائه می دهد ، دومی به 100 ، حتی 200 میلی ثانیه با ماهواره افزایش می یابد. نتیجه آن ظاهر تاخیر قبل از دریافت و شنیدن پاسخ است. این می تواند با تماس های Visio که نیاز به اتصال اینترنتی با کیفیت حتی بهتر دارند بدتر باشد.

جعبه اپراتور و اینترنت را تغییر دهید

همچنین نحوه تغییر اپراتور اینترنت یا پیشنهاد را بدون برش بخوانید ?

اینترنت توسط ماهواره و بازی: چه امکاناتی ?

بازی تنها فعالیتی است که به طور کلی توصیه نمی شود با یک جعبه اینترنت توسط ماهواره. مشکل از جریان به عنوان تأخیر بد که به این نوع اشتراک مرتبط است ، ناشی نمی شود. دومی به طور کلی بیش از 100 میلی ثانیه است و این می تواند فراتر رود. با چنین تأخیر زیاد ، بازی آنلاین ممنوع است: بازیکن از هیچ راحتی بهره مند نمی شود و در مقابل سایر بازیکنان به شدت آسیب می بیند.

با این حال ، اگر این در مورد بازی آنلاین نیست بلکه فقط بارگیری بازی ها است, جعبه های ماهواره ای ممکن است مناسب باشد. با این وجود بارگیری ها بسیار طولانی تر از جعبه اینترنت معمولی خواهد بود و از داده ها به سرعت استفاده می شود. همچنین در این زمینه بهتر است کارآمدترین پیشنهاد ممکن را انتخاب کنید ، یعنی حداقل یکی از پیشنهادات NEOSAT Nordnet یا اشتراک Starlink.

همه توصیه هادربسته بندی کردن .خط

همه موارد استفاده از نظر تئوری با جعبه اینترنت ماهواره ای امکان پذیر است. با این حال ، توصیه نمی شود از خدمات خواستار استفاده کنید و از بازی جلوگیری شود. تلفنی ، تلویزیون و جریان کاملاً امکان پذیر است ، به شرط انتخاب یک پیشنهاد سازگار با سرعت بسیار بالا (30 مگابایت در ثانیه یا بیشتر). پیشنهادات باند پهن Skydsl برای دسترسی ساده به اینترنت بدون نیاز به فیلم یا بارگیری ایده آل است.

در مورد پیوندهای وابستگی بیشتر بدانید

ما یک ده کارمند هستیم. پیوندهای ردیابی شده در محتوای ما می توانند برای همه THEFORFAIT درآمد فراهم کنند.خط. این هزینه بیشتری برای شما ندارد ، به ما امکان می دهد تا به شما محتوای کیفی ارائه دهیم و پروژه های جدیدی را توسعه دهیم. برخی از مطالب حمایت مالی و به همین ترتیب شناسایی می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد عملیات ، اینجاست.