خدمات مشتری نارنجی: تماس مناسب را در 2 دقیقه پیدا کنید ، خدمات مشتری نارنجی: تماس ، آدرس ، شماره تلفن

خدمات مشتری نارنجی: تماس ، آدرس ، شماره تلفن

Contents

این شماره ها هم برای خدمات مشتری Orange Mobile و هم برای خدمات مشتری Orange Internet (LiveBox ADSL یا فیبر) معتبر است. پس از ورود به تعداد خط مربوطه ، فقط باید دلیل هدایت تماس خود را به سرویس مناسب بیان کنید.

خدمات مشتری نارنجی: شماره ، ایمیل ، جدول زمانی ، آدرس

خدمات مشتری نارنجی

بیشتر روشهای شما با نارنجی (اصلاح در جزئیات تماس شما ، حرکت و غیره.) می توان از منطقه مشتری آنلاین خود تهیه کرد. با این وجود می توانید مستقیماً با خدمات مشتری نارنجی تماس بگیرید تا در مورد پیشنهاد خود سؤال کنید یا در مواجهه با یک مشکل فنی درخواست کمک کنید. در اینجا تمام اطلاعات تماس خدمات مشتری نارنجی برای افراد آورده شده است: شماره تلفن ، آدرس ایمیل ، آدرس پستی و غیره.

آرم نارنجی

یک یادآوری رایگان توسط یک مشاور نارنجی بخواهید:

خدمات برای اشتراک های جدید رزرو شده است. مشتری در حال حاضر ? لطفا با 3900 تماس بگیرید.

با کلیک بر روی “اعتبارسنجی” ، شما موافقت می کنید که توسط یک مشاور نارنجی فراخوانده شوید. شماره شما فقط برای این درخواست فراخوان استفاده می شود و به اشخاص ثالث ارسال نمی شود.

آرم نارنجی

یک یادآوری رایگان توسط یک مشاور نارنجی بخواهید:

خدمات برای اشتراک های جدید رزرو شده است. مشتری در حال حاضر ? لطفا با 3900 تماس بگیرید.

یک مشاور نارنجی ظرف 48 ساعت به شما یادآوری می کند

با کلیک بر روی “اعتبارسنجی” ، شما موافقت می کنید که توسط یک مشاور نارنجی فراخوانده شوید. شماره شما فقط برای این درخواست فراخوان استفاده می شود و به اشخاص ثالث ارسال نمی شود.

�� مختصات نارنجی راست را در 2 دقیقه پیدا کنید

آیا شما مشتری نارنجی هستید ? *
درخواست شما مربوط می شود: *
اینترنت و موبایل (باز)
نتیجه بارگیری را مشاهده کنید

�� باید یک جعبه نارنجی را بیرون بیاورید ? مراحل خود را فقط در چند دقیقه از طریق تلفن انجام دهید (سرویس رایگان) !
09 87 67 52 96

�� باید با نارنجی قرارداد باز کنید ? من در 5 دقیقه از طریق اینترنت مشترک می شوم

نحوه دستیابی به خدمات مشتری نارنجی ?

برای تماس با خدمات مشتری نارنجی ، به سادگی با 3900 از یک ثابت یا 700 از یک تلفن همراه. خدمات مشتری را می توان به دست آورد دوشنبه تا شنبه از 8 صبح تا 8 بعد از ظهر. برای محدود کردن زمان انتظار خود ، بهتر است بین ساعت 11 صبح تا 6 بعد از ظهر تماس بگیرید.

این شماره ها هم برای خدمات مشتری Orange Mobile و هم برای خدمات مشتری Orange Internet (LiveBox ADSL یا فیبر) معتبر است. پس از ورود به تعداد خط مربوطه ، فقط باید دلیل هدایت تماس خود را به سرویس مناسب بیان کنید.

پس از تشکیل تعداد خدمات مشتری ، سرور صدای نارنجی به دلیل تماس شما نیاز دارد:

 • سوال شما در مورد شماست اشتراک اینترنتی Orange LiveBox ? نوع 1 ؛
 • سوال شما در مورد شماست بسته موبایل نارنجی ? نوع 2 ؛
 • سوال شما در مورد شماست پیشنهاد باز ? نوع 3 ؛
 • شما شاهد یک مشکل زیرساخت نارنجی ? نوع 4 (یا نحوه ضمیمه عیب یابی از راه دور فرانسه را ببینید).

سپس یک مشاور نارنجی تماس شما را می گیرد.

�� 3900 است ? شماره خدمات مشتری است به این معنا که آنها اضافی نیستند. قبل از اینکه با یک مشاور نارنجی در تماس باشید ، اگر از یک خط نارنجی تماس بگیرید. سپس ، این قیمت یک ارتباط عادی است که از بسته شما کسر می شود.

چه شماره ای برای خدمات مشتری Orange Pro ? اگر مشتری حرفه ای در نارنجی هستید ، می توانید با آنها تماس بگیرید 3901. برای اطلاع از تمام اطلاعات تماس برای PROS ، می توانید مقاله ما را در مورد مخاطبین خدمات مشتری Orange Pro بخوانید.

از خارج از کشور با خدمات مشتری تماس بگیرید

از خارج از کشور می توانید با خدمات مشتری تماس بگیرید +33 9 69 39 39 00. این سرویس رایگان است (غیر شادی) و ارتباطات به هزینه تماس با فرانسه است (قیمت با توجه به برنامه موبایل نارنجی شما یا به اپراتور دیگر و طبق کشوری که در آن هستید متفاوت است).

سرور صدای نارنجی

یک سرور خودکار همچنین برای مشتریان پیشنهادات موبایل و ثابت/اینترنتی در دسترس است. برای رسیدن به خدمات خودکار مشتری برای یک پیشنهاد موبایل ، باید آهنگسازی را تهیه کنید 740. برای یک پیشنهاد ثابت یا اینترنتی ، باید با 3000. از خارج از کشور ، سرور آواز برای ثابت و اینترنت می تواند در �� +339 69 36 30 00. 3000 سرور آواز به شما امکان می دهد فاکتورهای خود را برای پیشنهاد اینترنتی پرداخت کنید. اگر یک بسته باز یا یک بسته موبایل نارنجی دارید ، با آن تماس بگیرید 0800 100 740 برای پرداخت صورتحساب خود.

شماره برای مشتریان معلول

برای به دست آوردن اطلاعات در مورد استفاده از خدمات نارنجی به عنوان مشتری معلول ، می توانید با آنها تماس بگیرید 0 800 112 233 (سرویس و تماس رایگان) یا با VideoConference در این لینک ، دوشنبه تا جمعه از ساعت 9 صبح تا 6:00 بعد از ظهر.

�� باید یک جعبه نارنجی را بیرون بیاورید ? مراحل خود را فقط در چند دقیقه از طریق تلفن انجام دهید (سرویس رایگان) !
09 87 67 52 96

�� باید با نارنجی قرارداد باز کنید ? من در 5 دقیقه از طریق اینترنت مشترک می شوم

با یک فروشگاه نارنجی تماس بگیرید

اگر به دنبال رسیدن به یک آژانس نارنجی هستید قرار ملاقات بگذارید یا ساعات کار را بدانید, برای یافتن نزدیکترین می توانید از این فهرست فروشگاه نارنجی استفاده کنید. اطلاعات تماس او را دریافت خواهید کرد تا با او تماس بگیرید.

برنامه خدمات مشتری نارنجی: چه موقع تماس بگیرید ?

آنجا محدوده زمان خدمات مشتری نارنجی بسیار گسترده است. در واقع ، امکان پیوستن به یک مشاور وجود دارد دوشنبه تا شنبه از 8 صبح تا 8 بعد از ظهر. برای جلوگیری از انتظار ، ما به شما توصیه می کنیم که در خارج از ساعت ناهار با اپراتور تماس بگیرید و تا حد امکان روز دوشنبه از آن جلوگیری کنید.

جمعیت به خدمات مشتری با تلفن نارنجی

برنامه دوشنبه سهشنبه چهار شنبه پنج شنبه جمعه شنبه
8 ساعت تا 9 ساعت ضعیف ضعیف ضعیف ضعیف ضعیف ضعیف
10 صبح تا 12 بعد از ظهر میانگین ضعیف ضعیف ضعیف میانگین قوی
12 بعد از ظهر -4 بعد از ظهر قوی قوی قوی قوی قوی قوی
2 بعد از ظهر تا 5 بعد از ظهر میانگین میانگین میانگین ضعیف میانگین قوی
5 بعد از ظهر قوی قوی قوی قوی قوی قوی

خدمات مشتری توسط مشتریان قدردانی می شود ? طبق تحقیقات انجام شده توسط ARCEP ، Orange اپراتور است بنابراین مشتریان ✅ راضی ترین هستند. در مورد خدمات مشتری به طور خاص, نارنجی یک یادداشت متوسط ​​از 6.5/10 به دست می آورد, دومین نت بهترین پس از رایگان (6.6).

نحوه تماس با خدمات مشتری نارنجی بصورت آنلاین ?

اپراتور نارنجی چندین گزینه برای تلفن با خدمات به مشتری ارائه می دهد. بسته به این مورد ، روش های تماس با اینترنت به شما امکان می دهد بدون انتظار در تلفن پاسخ سریع دریافت کنید. همچنین می توانید از آنها بخواهید که توسط Orange برای روش های باز کردن خط فراخوانده شود.

شما به دنبال عقد قرارداد با نارنجی هستید ? شما می توانید این کار را در عرض چند دقیقه از وب سایت Orange انجام دهید ! برای دیدن نکات لحظه ای ، اینجا را کلیک کنید:
به تبلیغات نارنجی مراجعه کنید

آدرس ایمیل خدمات مشتری

نارنجی آدرس ایمیل قرار نمی دهد در دسترس مشتریان خصوصی خود. برای تماس با یک مشاور کتبی ، از چت آنلاین با اتصال به حساب مشتری نارنجی خود یا از طریق برنامه Orange & ME در بخش “راهنما و تماس” موجود است.

نارنجی در شبکه های اجتماعی

برای تماس با نارنجی از طریق اینترنت ، می توانید از خدمات ایمیل موجود در فیس بوک نیز استفاده کنید (پیام رسان) یا توییتر. پاسخ ها به سرعت به دست می آیند ، اما انتظار ندارید از طریق این سرویس پس از فروش کمک کنید. در واقع ، اگر نتوانید به خدمات مشتری برسید ، یا اگر در مورد پیشنهادات و گزینه ها سؤالی دارید ، به عنوان آخرین راه حل مفید است.

کمک نارنجی آنلاین

بخش کمک آنلاین نارنجی به شما امکان می دهد برای هرگونه مشکل در نصب یا تجهیزات آن تعمیر شوید. فقط برای یافتن راه حل ، کلمات کلیدی را تایپ کنید. از منطقه مشتری شخصی خود نیز می توانید درست کنید تشخیص سریع در صورت بروز مشکلی در اینترنت یا خط تلفن همراه خود.

همچنین می توانید بررسی کنید که امروز با مراجعه به آب و هوا برای اینترنت ثابت ، هیچ خرابی نارنجی وجود ندارد.

انجمن پشتیبانی نارنجی

انجمن نارنجی متمرکز است س questions ال و پاسخ توسط بسیاری از مشتریان اپراتور. مشاوران نارنجی نیز به س questions الات پاسخ می دهند. می توانید از نوار جستجو برای یافتن نشریه مربوط به سوال خود استفاده کنید یا خودتان پست ارسال کنید.

در چه آدرس برای نوشتن به خدمات مشتری نارنجی ?

شما می توانید از طریق پست ، به خصوص برای شکایات خود با خدمات مشتری تماس بگیرید. برای انجام این کار ، نامه خود را به یکی از آدرس های زیر ارسال کنید.

خدمات مشتری اینترنتی نارنجی را می توان در این آدرس به دست آورد:

خدمات مشتری اینترنت نارنجی
TSA 10018
59878 لیل Cedex 9

خدمات مشتری برای موبایل در این آدرس موجود است:

خدمات مشتری نارنجی تلفن همراه
33،732 Bordeaux Cedex 9

�� باید یک جعبه نارنجی را بیرون بیاورید ? مراحل خود را فقط در چند دقیقه از طریق تلفن انجام دهید (سرویس رایگان) !
09 87 67 52 96

�� باید با نارنجی قرارداد باز کنید ? من در 5 دقیقه از طریق اینترنت مشترک می شوم

اطلاعات تماس با خدمات مشتری مطابق دلیل

من می خواهم شکایتی ارائه دهم

برای شکایت ، ابتدا از طریق تلفن یا اینترنت با خدمات مشتری Orange تماس بگیرید. اگر پاسخ به دست آمده رضایت بخش نیست یا برای مدت طولانی بی پاسخ می ماند ، می توانید با این تماس تماس بگیرید خدمات مصرف کننده نارنجی. برای انجام این کار ، نامه خود را به آدرس زیر ارسال کنید:

خدمات مصرف کننده ملی نارنجی
33734 Bordeaux Cedex 9

به عنوان آخرین راه حل ، می توانید از طریق اینترنت یا از طریق پست ، به واسطه ارتباطات الکترونیکی (رایگان) وارد شوید.

من می خواهم یک قرارداد بیرون بیاورم یا یک خط باز کنم

برای اشتراک سریع ، توصیه می کنیم از طریق اینترنت بروید. اسناد پشتیبانی لازم (سند هویت ، دنده ، اثبات آدرس) را بیاورید و در چند دقیقه یک پیشنهاد اینترنتی یا یک بسته موبایل (یا یک جعبه + بسته موبایل) مشترک شوید. شما می توانید یک تست واجد شرایط بودن فیبر آنلاین انجام دهید و پیشنهادی را انتخاب کنید که مناسب شما باشد. برای موبایل ، شما به تمام پیشنهادات تلفن های هوشمند دسترسی خواهید داشت و می توانید مدل های موجود در صلح را مقایسه کنید.

من می خواهم خاتمه یا عقب نشینی کنم

خاتمه اشتراک نارنجی می تواند از طریق اینترنت از منطقه مشتری یا از برنامه Orange & Me انجام شود. این سریعترین راه برای نقض قرارداد است. اگر قبل از مهلت پیشنهاد خود (هنگامی که حداقل مدت تعهد وجود دارد) طنین انداز شوید ، مسئولیت هزینه های خاتمه را بر عهده خواهید گرفت.

در غیر این صورت ، می توانید با استفاده از آدرس بالاتر ، نامه ای را به خدمات مشتری نارنجی ارسال کنید. در صورت عقب نشینی (غیرممکن است اگر اشتراک در فروشگاه ، به عنوان یادآوری) ، شما فقط باید پر کنید فرم عقب نشینی به قرارداد خود متصل شده و آن را به نارنجی منتقل کنید.

من به یک سرویس بعد از فروش نیاز دارم

اگر یکی از تجهیزات شما قربانی نقص است ، می توانید با خدمات مشتری نارنجی تماس بگیرید 3900 و یا به 700, یا به فروشگاه نارنجی بروید تا آن را آزمایش کنید. مزیت این راه حل این است که شما می توانید مستقیماً دستگاه معیوب را واریز کرده و یک دستگاه جدید (در صورت امکان) دریافت کنید.

من می خواهم ضرر یا سرقت تلفن همراه خود را اعلام کنم

در صورت سرقت تلفن نارنجی خود ، از آن شروع کنید خط را آویزان کنید (سیم کارت) با اتصال به منطقه مشتری نارنجی یا برنامه Orange & Me (از یک موبایل دیگر اما با شناسه های خود). سپس ، می توانید از خدمات نارنجی آنلاین 24 ساعته یا با تماس با مشتری به شما بهره مند شوید 3900 / 700. شما می توانید طی 24 ساعت و حداکثر 1 ماه از یک وام موبایل بهره مند شوید. این وام رایگان است و در بسته Orange Mobile شما گنجانده شده است.

اگر بیمه موبایل 24 ساعته نارنجی را بیرون آورده اید ، می توانید ادعا را از منطقه مشتری خود نیز اعلام کنید. شما فقط باید شماره IMEI دستگاه قدیمی خود را ارائه دهید و نشانه ها را دنبال کنید. در مورد پرواز ، برای به دست آوردن جبران خسارت یا موبایل جایگزین ، اثبات تشکیل شکایت لازم است.

در تاریخ 09/19/2023 به روز شده است

آلین فعالیت حرفه ای خود را به عنوان آغاز کرد مشاور تجاری در فروشگاه Orange از 2012 تا 2014 سپس ادامه داد از راه دور Bouygues در سال 2014-2015. وی با کار در آستلیا به عنوان یک افسر ارتباطات در بخش ارتباطات ادامه داد و سپس قبل از اینکه این بازار را برای چند سال رها کرد مسئول سایت LiveBox-News در Selectra در سال 2022. او اکنون می نویسد راهنماهای اختصاص داده شده به نارنجی و SOSH, مارک هایی که او به لطف تجربه خود در شرکت نارنجی می داند.

آرم نارنجی

یک یادآوری رایگان توسط یک مشاور نارنجی بخواهید:

خدمات برای اشتراک های جدید رزرو شده است. مشتری در حال حاضر ? لطفا با 3900 تماس بگیرید.

با کلیک بر روی “اعتبارسنجی” ، شما موافقت می کنید که توسط یک مشاور نارنجی فراخوانده شوید. شماره شما فقط برای این درخواست فراخوان استفاده می شود و به اشخاص ثالث ارسال نمی شود.

آرم نارنجی

یک یادآوری رایگان توسط یک مشاور نارنجی بخواهید:

خدمات برای اشتراک های جدید رزرو شده است. مشتری در حال حاضر ? لطفا با 3900 تماس بگیرید.

یک مشاور نارنجی ظرف 48 ساعت به شما یادآوری می کند

با کلیک بر روی “اعتبارسنجی” ، شما موافقت می کنید که توسط یک مشاور نارنجی فراخوانده شوید. شماره شما فقط برای این درخواست فراخوان استفاده می شود و به اشخاص ثالث ارسال نمی شود.

تبلیغات جعبه نارنجی

Fiber LiveBox از 24.99 €/ماه

تبلیغات Sosh Box

جعبه فیبر Sosh از 20.99 €/ماه

تبلیغات بسته نارنجی

بسته 5G نارنجی از 16.99 €/ماه

افتتاح خط ، تست واجد شرایط بودن ، تغییر اینترنت و اپراتور تلفن همراه

از دوشنبه تا جمعه از 8 صبح تا 9 بعد از ظهر شنبه از ساعت 9 صبح تا 7 بعد از ظهر یکشنبه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر

خدمات مشتری نارنجی: تماس ، آدرس ، شماره تلفن

ادم مانوئل

خدمات مشتری نارنجی

شما می خواهید با خدمات مشتری نارنجی تماس بگیرید اما نمی دانید چگونه این کار را انجام دهید ? مقاله ما روشهای مختلفی را برای تماس با اپراتور ، آدرس های نارنجی ، شماره تلفن و کلیه اطلاعات مربوط به کیفیت خدمات مشتری نارنجی ، برای افراد ارائه می دهد.

از فیبر نارنجی 01 86 26 69 50 استفاده کنید

با خدمات مشتری نارنجی تماس بگیرید

چه مشتری نارنجی باشید یا نه ، فقط بایدبا خدمات مشتری نارنجی با شماره 3900 تماس بگیرید در سرزمین اصلی فرانسه ، با یک مشاور نارنجی در تماس قرار می گیرد.

اپراتور تصمیم گرفته است تا تمام تماس ها را به این شماره منحصر به فرد متمرکز کند تا مراحل مشتریان خود را تسهیل کند. پشت این شماره نارنجی رایگان, می توانید بسته ها را کشف کنید ، یک پیشنهاد نارنجی را بیرون بیاورید اما با یک مشاور نیز در تماس باشید خدمات مشتری نارنجی, اگر قبلاً مشترک شده اید ، با فاکتور نارنجی خود مشورت کنید و گزینه ای را اضافه یا خاتمه دهید.

اول از همه ، آن را بدانید خدمات مشتری نارنجی رایگان است, درست مثل زمان انتظار آنلاین ! خود تماس فقط قیمت یک تماس معمولی است. بسته به پیشنهاد شما ، تماس به سادگی از زمان ارتباطی موجود در بسته شما کسر می شود.

سه روش دیگر برای تماس با خدمات مشتری نارنجی, بسته به ترجیح شما:

 1. شما نمی خواهید منتظر تلفن باشید ? به لطف می توانید به نارنجی برسید خدمات مشتری آنلاین جایی که امکان ارتباط با مشاوران از طریق شبکه های اجتماعی (به ویژه توییتر) یا انجمن ها وجود دارد. سایر مشتریان ، که قبلاً در آنجا بوده اند ، در صورت بروز مشکل نیز می توانند به شما کمک کنند. در سایت نارنجی (کمک.نارنجی.fr) ، همچنین به یاد داشته باشید که به سرویس کمک آنلاین (برای تماس توسط یک مشاور ، با خدمات مشتری از طریق فرم شکایت یا گپ آنلاین با یک مشاور تماس بگیرید).
 2. گزینه دیگر امکان پذیر است: با خدمات مشتری Orange تماس بگیرید توسط ایمیل. این سرویس فقط برای خدمات به مشتری اینترنت و همچنین سرویس ملی مصرف کننده در دسترس است (وقتی از پاسخی که به دنبال شکایت خود هستید راضی نیستید و می خواهید تجدید نظر کنید).
 3. آخرین راه حل: قرار ملاقات مستقیماً در فروشگاه توصیه می شود. با نزدیک به 1200 فروشگاه نارنجی (در حالی که بیشتر ارائه دهندگان دسترسی به اینترنت بیش از 1000 ندارند) ، لزوماً یک فروشگاه در نزدیکی خود پیدا خواهید کرد.

شما در خارج از کشور هستید ? +33 9 69 39،39 00 (قیمت ارتباطات بین المللی با فرانسه را با توجه به تعرفه اپراتور کشور تجدید نظر) آهنگسازی کنید.

خدمات مشتری نارنجی: برنامه هایی برای دانستن

سازمان های کمک نارنجی Orger Orger

در ساعات خدمات مشتری نارنجی از طریق شماره تلفن نارنجی 3900 از 8 صبح تا 8 بعد از ظهر امتداد داشته باشید ، به استثنای تعطیلات. این ساعات کار نیز برایکمکهای نارنجی LiveBox که برایکمک به موبایل نارنجی,

برای متخصصان لازم است با خدمات مشتری نارنجی با شماره 3901 تماس بگیرید, این سرویس از دوشنبه تا شنبه 8 صبح تا 8 بعد از ظهر در دسترس است.

در فروشگاه ، برنامه های خدمات مشتری نارنجی با توجه به فروشگاه ها متفاوت است. یک جستجوی سریع در اینترنت انجام دهید تا برنامه های فروشگاه نارنجی را که به شما نزدیکتر است پیدا کنید.

در مورد سرویس کمک آنلاین ، 7 روز در هفته و 24 ساعت در روز در دسترس است.

از فیبر نارنجی 01 86 26 69 50 استفاده کنید

خدمات مشتری نارنجی: آدرس های مفید

در اینجا آدرس های مختلف نارنجی برای تماس با خدمات مشتری نارنجی از طریق پست ارائه شده است.

برای تماس خدمات مشتری اینترنت نارنجی ::

خدمات مشتری نارنجی

اینترنت

TSA 10018

59878 لیل Cedex 9

آدرس سرویس ملی مصرف کننده در صورت بروز اختلاف حل نشده با اپراتور خود می تواند برای شما مفید باشد. اگر خدمات مشتری نارنجی وضعیت شما را حل نکرده است ، یا از پاسخ آن راضی نیستید ، این سرویس مسئول تماس با شما است:

سرویس ملی مصرف کننده

اینترنت نارنجی / نارنجی / نارنجی موبایل ثابت (خدماتی را که با آن مشکل دارید مشخص کنید)

33734 Bordeaux Cedex 9

توصیه می شود هنگام تهیه نامه ای از این نوع ، نامه ثبت شده را با تأیید رسید ارسال کنید. بنابراین ، شما مطمئن خواهید بود که نامه شما به مقصد آنها رسیده است و اپراتور شما از نامه شما مطلع شده است.

کیفیت خدمات مشتری نارنجی

ARCEP (سازمان نظارتی برای ارتباطات و پست های الکترونیکی) برخی از شاخص ها را در مورد کیفیت خدمات مشتری نارنجی.

خدمات مشتری نارنجی نمره 6.5/10 را بدست می آورد و در موقعیت 2ᵉ در همه اپراتورها قرار می گیرد. نکته متوسط ​​آن با توجه به رضایت مشتری تلفن همراه.

86 ٪ از مشتریان LiveBox اعلام کنید که آنها مشکل خود را پس از تماس با خدمات مشتری نارنجی حل کرده اند ، که باعث می شود اپراتور رهبر بازار در این معیار ارزیابی باشد. از طرف دیگر ، تنها 54 ٪ از مشتریان اعلام می کنند که مشکل خود را در یک تماس حل کرده اند ، که باعث می شود نارنجی نسبت به این معیار یک دانش آموز بد باشد.

در سطح مشتریان تلفن همراه, 84 ٪ از مشترکان می گویند که پس از تماس با خدمات مشتری ، مشکل خود را حل کرده اند: نارنجی در این سطح یک رهبر است ! از نظر وضوح در یک تماس ، اپراتور در موقعیت 3ᵉ قرار دارد (67 ٪).

کمک آنلاین نارنجی

برای همه خدمات نارنجی ، در مورد سرویس کمک آنلاین نارنجی.

کمک اینترنت نارنجی

به دنبال کمک با کمک آنلاین نارنجی با یک مشاور یا فرم مربوط به خود باشید پیشنهاد اینترنت نارنجی ::

 • در صورت سوالی در بسته اینترنت خود
 • در صورت عدم موفقیت
 • اگر می خواهید اشتراک خود را خاتمه دهید
 • اگر در حال حرکت کامل هستید

برای مشتریان فیبر, در اینجا دوباره ، اطلاعات در دسترس است ، اما برای هر گونه سؤال مربوط به اتصال ، از 3900 استفاده می کند.

کمک به موبایل نارنجی

مشتری یک پیشنهاد موبایل نارنجی ، می توانید دریافت کنید کمک به موبایل نارنجی و بدین ترتیب مراحل دنبال کردن را کشف کنید:

کمک نارنجی LiveBox

 • در صورت موبایل گمشده یا سرقت شده
 • در صورت سیم کارت مسدود شده
 • برای باز کردن قفل تلفن نارنجی

کمکهای نارنجی LiveBox

منکمکهای نارنجی LiveBox به شما در مورد:

 • نصب تجهیزات LiveBox
 • استفاده از جعبه شما
 • عیب یابی جعبه زنده خود
 • دسترسی به اینترنت شما از LiveBox Orange

با کمک تلویزیون نارنجی, نصب ، استفاده و عیب یابی از رمزگذار و خدمات تلویزیون نارنجی شما هیچ راز برای شما ندارد !

کمک تجاری نارنجی

با تشکر از’کمک تجاری پیشنهاد شده توسط نارنجی ، شما مطابق شکایت خود به کمک آنلاین دسترسی دارید:

 • در صورت بروز مشکل در خرید یا سفارش خود (بسته ، واجد شرایط بودن ، قابلیت حمل شماره و غیره)
 • با توجه به فاکتور نارنجی خود: برای مشاوره یا پرداخت قبض نارنجی خود ، برای دسترسی به دنبال فاکتور نارنجی خود ..
 • برای دسترسی به ارائه پیشنهادات نارنجی: اینترنت ، تلویزیون ، پیشنهادات موبایل ..
 • برای تماس با نارنجی بعد از خدمات -فروش

خدمات مشتری PRO Orange Pro برای متخصصان

شما یک حرفه ای و مشتری در نارنجی هستید ? آهنگسازی 3901 (شماره نارنجی رایگان) ، خدمات موجود از دوشنبه تا شنبه از 8 صبح تا 8 بعد از ظهر.

اگر می خواهید به روش دیگری از طریق تلفن با اپراتور خود تماس بگیرید ، که شما حرفه ای هستید ، چیزی را تغییر نمی دهد ، می توانید به آن نیز برسید خدمات مشتری نارنجی از طریق پست ، توسط گربه (نارنجی.خط) ، در فروشگاه یا روشن جامعه بین جوانب نارنجی به صورت آنلاین (برای یافتن پاسخ یا ارائه کمک خود می توانید با سایر متخصصان گپ بزنید).

با تشکر از خدمات مشتری PRO Orange, شما از کمکهای سازگار با متخصصان بهره مند می شوید:

 • ایجاد و توسعه تجارت شما
 • حرکت حرفه ای
 • از سرگیری تلفن نارنجی (در ازای لپ تاپ شما ، بسته به شرایط آن ، شما 500 یورو دریافت می کنید ، مبلغ کسر شده از خدمات تجاری موبایل نارنجی خود را دریافت کنید)
 • در صورت لزوم نصب و آموزش
 • وام یک موبایل یا Airbox 4G/5G به لطف خدمات 8 ساعته تضمین شده (نارنجی در صورت خرابی تجهیزات شما طی 8 ساعت راه حل پیدا می کند و تضمین می کند استمرار خدمات)

سایت اینترنتی نارنجی.خط همچنین به شما امکان می دهد مصرف خود را در نظر بگیرید و با خود مشورت کنید فاکتورهای نارنجی.