تلفن همراه: تحویل رایگان ، برداشت 2 ساعت در فروشگاه – نارنجی ، در اینجا 8 کار اول در تلفن هوشمند جدید شما انجام شده است

در اینجا 8 کار اول در تلفن هوشمند جدید شما انجام شده است

Contents

اگر مدلی که در دستان خود دارید برای مدت طولانی به بازار عرضه می شود ، ممکن است تعجب خوبی داشته باشید که از یک به روزرسانی عمده Android یا iOS لذت ببرید. این به روزرسانی ها ، از جمله موارد دیگر ، ویژگی های جدید و گزینه های شخصی سازی بیشتر. که به طور منطقی ما را به نکته بعدی خود می رساند.

موبایل جدید خود را انتخاب کنید

شما حق بیمه موبایل یا با قیمت های پایین ، جدید یا بازپرداخت هستید ? در اینجا ، ما از شما دعوت می کنیم تا با توجه به سلیقه و نیازهای خود ، موبایل آینده خود را انتخاب کنید. پس بزن بریم ?

شما در حال حاضر مشتری هستید ? تغییر موبایل با قیمت های سودمند

خود را برای استفاده از قیمت ها و مزایای خود فقط برای خود شناسایی کنید.

یک تجربه منحصر به فرد را تجربه کنید

انتخاب عملکرد

از موبایل ما با قیمت پایین استفاده کنید

خود را با موبایل رویاهای خود با قیمت های بازپس گیری رفتار کنید

به دنبال تبلیغات لحظه ای بروید

نگاهی به آخرین تلفن ها بیندازید

برای فناوری باز است

همه موبایل ما

تمام موبایل های جدید و بازپرداخت ما را کشف کنید

به عملکرد بهتر محیطی روی آورید

در اینجا پیشنهادات ما از لحظه

معاملات خوب ، پیشنهادهایی که از دست نمی روند ، در فروشگاه ها پوشانده نمی شوند ، موبایل های جدید. ما به طور مرتب ویژگی های جدید و بهترین قیمت ها را در تلفن های خود ، با یا بدون اشتراک ارائه می دهیم. و ارزش آن را دارد.

شما ترجیح می دهید با نام تجاری انتخاب کنید ? رهبر را دنبال کنید !

شما کاملاً سیب ، سامسونگ یا شیائومی هستید ? شما به یک crosscall فوق العاده مقاوم در برابر شما نیاز دارید یا به دنبال یک تلفن پایدار مانند Fairphone هستید ? موبایل جدید و بازپرداخت شده از برند مورد علاقه خود را کشف کنید.

سیب

یک تجربه منحصر به فرد. چه تبلیغاتی و چرا خود را به نارنجی مجهز کنید ?

سامسونگ

یک انتخاب گسترده: استفاده از موبایل با تلفن های هوشمند کهکشان آسان است.

شبه

نوآوری برای همه.

گوگل

100 ٪ تلفن های هوشمند Google برای شما اختراع شده است.

سونی

تمام موبایل های سونی Xperia فروشگاه.

افتخار و احترام

نوآوری و کیفیت در دنیای هوشمند جدید.

محفل

موبایل های ضد آب و مقاوم برای استفاده در فضای باز.

تلفن

اخلاق و مدولار طراحی شده اند تا بدون غفلت از نیازهای تکنولوژیکی روزانه شما دوام بیاورند.

دورو

سادگی بالاتر از همه.

TCL

فناوری و فناوری nxtvision.

موتورولا

از طراحی موبایل انتخاب ما لذت ببرید.

نارنجی

تمام موبایل نارنجی منحصر به فرد برای بهره مندی از آخرین برنامه ها.

به هر حال ، آیا می دانید نارنجی گرفته شده است ?

میدونی چیه ? نارنجی تلفن قدیمی خود را در فروشگاه (1) ، با یا بدون قرار ملاقات ، حتی در کلیک و جمع آوری (2) خریداری می کند . و حتی می توانید از یک جایزه بهره مند شوید.
خوب دیده شد ، نه ?

تلفن هوشمند خود را به خاطر نارنجی به یاد داشته باشید

نارنجی تلفن قدیمی شما را تا 150 یورو بیشتر از ارزش تخمینی آن خریداری می کند

با بازیابی نارنجی ، تلفن قدیمی خود را به ما بفروشید و از تخفیف خرید تلفن همراه جدید خود بهره مند شوید. سیاره برنده می شود ، شما هم.

ارزش تلفن همراه خود را تخمین بزنید

تلفن همراه خود را رزرو کرده و آن را در فروشگاه جمع کنید

تلفن خود را بصورت آنلاین رزرو کرده و ظرف 2 ساعت در فروشگاه حذف کنید

خطر از دست دادن تلفن رویاهای خود را در معرض خطر قرار ندهید ، به لطف Click & Collect ، با رزرو تلفن جدید خود ، بازدید خود را در فروشگاه آماده کنید.

همه چیز در مورد کلیک و جمع آوری

(2) کلیک و جمع آوری ، نحوه عملکرد آن ? اطلاعات بیشتر.

5G: با پیشنهاد و ترمینال فقط در مناطق مستقر (شبکه 5G در فرآیند استقرار). جریان متغیر بسته به فرکانس های مورد استفاده. پوشش دقیق و متمایز در شبکه.نارنجی.خط.

حق جمع شدن: شما می توانید از قرارداد مشترک و/یا خرید خود خارج شوید بدون اینکه دلیل در طی 21 روز تقویم از تاریخ سفارش خود ارائه دهید.
برای استفاده از حق انصراف ، به شما توصیه می کنیم با صفحه کمک تجاری مشورت کنید. در صورت سفارش یک پیشنهاد خدمات ، ما متناسب با تاریخ دریافت برداشت شما و همچنین هرگونه ارتباطات ساخته شده و در بسته خود درج نمی کنیم.

داس: جریان جذب خاص (DAS) ، قرار گرفتن در معرض کاربر در برابر امواج الکترومغناطیسی تجهیزات مربوطه را تعیین می کند. حداکثر DAS مجاز 2 W/kg برای سر و تنه و 4 W/kg برای اعضا است. اندازه گیری تنه DAS ممکن است در رابطه با فاصله مشخصی از یک ارگانیسم شبیه سازی شده انسانی محاسبه شده باشد. به بروشور سازنده مراجعه کنید.
دستهای توصیه شده -کیت رایگان

در اینجا 8 کار اول در تلفن هوشمند جدید شما انجام شده است

بهترین تلفن های هوشمند منهای 300 یورو

شاید شما این فرصت را داشته باشید که یک تلفن هوشمند جدید در زیر درخت داشته باشید. برای شروع از پای خوب با “گرانبهای” خود ، در اینجا عملیاتی است که ما به شما توصیه می کنیم بلافاصله پس از چرخاندن آن انجام دهید.

این که تلفن هوشمند جدید شما جدید باشد یا مورد استفاده قرار گیرد ، باید “صفر” را برای مناسب بودن آن بگذارید. برای کمک به شما در گذراندن دوره پیکربندی که گاهی اوقات خسته کننده است ، در اینجا بهترین نکات ما را برای شروع کار با پای راست با تلفن جدید خود کشف کنید.

1. تلفن هوشمند خود را آماده کنید

Oppo Reno 8 Pro Charger

در خروجی جعبه ، تلفن های هوشمند تا حدی بارگیری می شوند. ما به شما توصیه می کنیم که شما را به طور کامل شارژ کنید تا بتوانید ساعات بعدی را که در طی آن تلفن شما به شدت درخواست می شود اطمینان حاصل کنید. این باعث تعجب ناخوشایند برای شما می شود که او را در حالی که در پیکربندی کامل هستید ، بیرون می رود.

 • كشف كردن : 10 تلفن هوشمند برتر که سریعترین شارژ می شوند

اگر تلفن شما با شارژر رسمی تهیه شده است ، از آن برای استفاده از سرعت و ایمنی بهینه بهینه استفاده کنید. اگر این یک آیفون ، Google Pixel یا Galaxy سامسونگ باشد ، شما با شارژرهایی که قبلاً در خانه دارید ارتباط برقرار کنید. اگر مجبور به خرید یکی هستید ، به شما توصیه می شود برای جلوگیری از مشکلات از شارژرهای مارک های شناخته شده استفاده کنید.

2. وصل کردن

جعبه اینترنت

بدون اتصال ، تلفن هوشمند شما آجری است که احتمالاً می تواند برای گوه درب استفاده شود. یکی از اولین کارهایی که باید انجام دهید اتصال به شبکه تلفن همراه و/یا اتصال Wi-Fi است. اگر در آینده نزدیک فقط می توانید یکی از دو دستکاری را انجام دهید ، Wi-Fi را انتخاب کنید که این مزیت را دارد که از پایدارتر بودن و مصرف کل داده های بسته تلفنی خود استفاده نکنید. در واقع ، بسیاری از داده ها باید در طول پیکربندی اولیه دستگاه بارگیری شوند.

یکی از اولین مواردی که از تلفن همراه خود درخواست می کنید اتصال به حساب خود (Google یا Apple) مطابق با نام تجاری تلفن است. شما می توانید بیش از این مرحله باشید ، اما ما به شما توصیه نمی کنیم که این کار را انجام دهید. در واقع ، این اولین قدم مهم برای پیکربندی تلفن هوشمند شماست. علاوه بر این ، این حسابها به شما خدمت می کنند تا بعداً به سایر خدمات متصل شوید.

3. داده های خود را منتقل کنید

مکالمه های Android WhatsApp را انتقال دهید

اگر مرحله قبلی را دنبال کرده باشید ، بخش خوبی از داده های دستگاه قدیمی شما به طور خودکار به جدید منتقل می شود. این به خصوص در مورد لیست برنامه های شما ، تقویم ، مخاطبین ، پیام کوتاه و MMS ، سابقه ناوبری و همچنین عکس های شما در صورت همگام سازی آنها در ابر است. توجه داشته باشید که یک حساب Google یا Apple نیز برای اتصال به فروشگاه Play یا App Store لازم است.

 • كشف كردن : نحوه بارگیری و نصب آخرین نسخه فروشگاه Google Play در Android

اگر از آیفون به تلفن هوشمند Android بروید ، Google اکنون برنامه ای را برای انجام آن به سادگی ارائه می دهد. اپل همچنین از Android به iOS می رود. این یک جنگ خوب است.

4. برنامه های از پیش نصب شده را حذف کنید

برنامه های مایکروسافت

باز هم ، تعداد و ارتباط برنامه های از پیش نصب شده ممکن است از یک تلفن هوشمند به تلفن هوشمند دیگر متفاوت باشد. به طور کلی ، تلفن های ارزان قیمت آنهایی هستند که بیشترین برنامه های “شرکا” را از قبل نصب کرده اند. با این کار برنامه ها و بازی هایی را که از شما درخواست نکرده اید درک کنید ، اما به محض انتشار جعبه ، در حال حاضر در تلفن همراه شما هستند. خوشبختانه می توان بیشتر نصب کرد ، که ما شما را به انجام آن تشویق می کنیم. با دستگاه جدید خود چه کاری خوب انجام دهید.

 • كشف كردن : بهترین بازی ها و برنامه های سال 2022 طبق Google

اگر یک برنامه ناخواسته قابل حذف نیست ، همیشه می توانید آن را غیرفعال کرده و به روزرسانی های آن را حذف کنید تا فضایی را که از طریق تلفن اشغال می کند ، کاهش دهد. با غیرفعال کردن یک برنامه ، دومی دیگر در کشوی برنامه ظاهر نمی شود. اگر مطمئن نیستید که به یک برنامه نیاز دارید یا نه ، همیشه می توانید قبل از پیدا کردن (یا نه) یک گزینه جایگزین بهتر به آن فرصت دهید.

5. تلفن هوشمند خود را به روز کنید

به روزرسانی های اندرویدی

در اولین شروع ، این احتمال خوب وجود دارد که به روزرسانی ها برای تلفن هوشمند شما در دسترس باشد. اگر این یک مدل اخیر باشد ، مطمئناً به روزرسانی مربوط می شود تا از امنیت بهینه دستگاه یا وضوح برخی از اشکالات جزئی اطمینان حاصل شود.

اگر نمی دانید کجا به روزرسانی می کنید ، وحشت نکنید ، تلفن هوشمند شما در نهایت دیر یا زود آنها را به شما پیشنهاد می دهد. اگر نمی خواهید صبر کنید و به صورت دستی بررسی کنید ، می توانید آموزش اختصاصی ما را در زیر دنبال کنید.

 • كشف كردن : نحوه به روزرسانی اندروید برای داشتن آخرین نسخه

اگر مدلی که در دستان خود دارید برای مدت طولانی به بازار عرضه می شود ، ممکن است تعجب خوبی داشته باشید که از یک به روزرسانی عمده Android یا iOS لذت ببرید. این به روزرسانی ها ، از جمله موارد دیگر ، ویژگی های جدید و گزینه های شخصی سازی بیشتر. که به طور منطقی ما را به نکته بعدی خود می رساند.

6. رابط را شخصی سازی کنید

رابط Google Pixel 7 Pro

اکنون زمان آن رسیده است که رابط تلفن هوشمند خود را سفارشی کنید. به این بازی کوچک ، Android انعطاف پذیری بیشتری نسبت به iOS ارائه می دهد ، اما در هر دو مورد ، شما باید بتوانید دستگاه خود را منحصر به فرد کنید. ما به شما توصیه می کنیم از یک صفحه خالی شروع کنید و سپس میانبرها را به برنامه هایی که بیش از همه از آنها استفاده می کنید اضافه کنید ، و همچنین ابزارک ها را همیشه به اطلاعات مهم توجه کنید.

سطح شخصی سازی به مارک تلفن شما بستگی دارد. برخی تا آنجا پیش می روند که امکان تغییر شکل نمادها ، تایپوگرافی ها یا رنگ های برجسته را فراهم می کنند. انتخاب بین حالت روشن و حالت تاریک نیز یک سوال از ترجیحات است ، همانطور که فعال سازی یا عدم وجود حالت “همیشه در” که دائماً اطلاعات خاصی را نشان می دهد ، به ضرر باتری شما است.

 • كشف كردن : این عملکرد پنهان Android که تلفن هوشمند شما را بسیار سریعتر می کند

در Android ، شما می توانید تا آنجا پیش بروید که به لطف پرتابگرهای جایگزین که می توانند ظاهر سیستم را به طور اساسی تغییر دهند ، رابط کاربری را به طور کامل تغییر دهید. همیشه در سیستم عامل Google ، شما قادر خواهید بود بین دو سیستم ناوبری را انتخاب کنید: با دکمه های لمسی واقع در پایین یا با حرکات از لبه های صفحه نمایش.

7. دستگاه خود را ایمن کنید

رمز امنیتی

این مرحله در طول پیکربندی اولیه به شما پیشنهاد می شود. تلفن شما از شما سؤال خواهد کرد که آیا می خواهید قفل قفل ، نمودار ، اثر انگشت یا تشخیص صورت را اضافه کنید. شما می توانید یک یا چند مورد از این روش ها را انتخاب کنید. هدف در اینجا این است که تلفن خود را ایمن کنید ، چه در صورت پرواز و چه به سادگی برای جلوگیری از استفاده از تلفن های دیگر در هنگام چرخاندن پشت خود.

 • كشف كردن : چگونه به طور خودکار تلفن هوشمند خود را در مکان های اعتماد با قفل هوشمند باز کنید

Android مانند iOS اکنون مجهز به “قفل هوشمند” یا “قفل هوشمند” است. به طور واضح ، این به شما امکان می دهد تا هنگام داشتن آن ، در یک مکان چک شده (در خانه ، دفتر) یا در نزدیکی دستگاه های متصل خود ، تلفن هوشمند خود را باز نگه دارید (در خانه ، در دفتر) یا در نزدیکی دستگاه های متصل خود (تماشای ، هدفون بلوتوث و غیره.)

8. ورود خودکار را فعال کنید

رمز عبور تلفن هوشمند

قبل از اینکه خود را در برنامه ها و خدمات مورد علاقه خود غوطه ور کنید ، باید ورود خودکار رمزهای عبور خود را فعال کنید. مگر اینکه یک رمز عبور واحد برای همه حساب های خود داشته باشید ، که این یک فاجعه از نظر امنیت است ، مطمئناً تمام شناسه های اتصال خود را در ذهن ندارید.

این که آیا شما از یک مدیر رمز عبور استفاده می کنید یا فقط آنها را در حساب های Google یا Apple خود ذخیره می کنید ، آنها را با تلفن هوشمند جدید خود همگام سازی کنید. برای انجام این کار ، می توانید آموزش های ما را در مورد نحوه صادرات رمزهای عبور از Icloud Trousseau یا نحوه دسترسی به راحتی به رمزهای عبور خود در Android دنبال کنید.

برای انتخاب سرویس خودکار پر کردن رمز عبور که می خواهید استفاده کنید ، به تنظیمات تلفن همراه خود بروید. در تلفن سامسونگ ، به بخش “زبان و ورود” بروید. از طریق تلفن Google ، به “رمزهای عبور و حساب” بروید.

در اینجا شما اکنون آماده استفاده کامل از تلفن هوشمند جدید خود هستید !

تلفن های هوشمند جدید که در سال 2023 انتظار می رود: سامسونگ ، OPPO ، Google ، Apple…

در اینجا پیش بینی شده ترین تلفن های هوشمند 2023 وجود دارد. امسال ، پیش بینی شده ترین محصولات در کنار سامسونگ ، شیائومی ، اپل ، بلکه Google ، Oppo یا OnePlus یافت می شود.

2023 قول می دهد یک سال مهم از نظر تلفن هوشمند باشد و نه تنها به این دلیل که سامسونگ باید سرانجام در بازار تلفن های هوشمند تاشو رقابت داشته باشد. امسال ، پیش بینی شده ترین محصولات در کنار اپل ، سامسونگ ، گوگل یافت می شود.

این محتوا مسدود شده است زیرا شما کوکی ها و سایر ردیاب ها را قبول نکرده اید. این محتوا توسط YouTube تهیه شده است.
برای اینکه بتوانید آن را تجسم کنید ، باید استفاده از YouTube را با داده های خود که می تواند برای اهداف زیر مورد استفاده قرار گیرد ، بپذیرید: به خودتان اجازه دهید تا محتوا را با رسانه های اجتماعی مشاهده و به اشتراک بگذارید ، توسعه و بهبود محصولات D’Humanoid و آن را به اشتراک بگذارید. شرکا ، تبلیغات شخصی را در رابطه با مشخصات و فعالیت خود به شما نشان می دهد ، یک پروفایل تبلیغاتی شخصی را برای شما تعریف می کند ، عملکرد تبلیغات و محتوای این سایت را اندازه گیری می کند و مخاطبان این سایت را اندازه گیری می کند (بیشتر)

مدل های زیادی وجود دارد که ما به لطف نشت عناصر زیادی را می شناسیم و این مقاله با هدف گردآوری همه این عناصر. سایر تلفن های هوشمند با احتیاط تر بوده اند و برای برخی حتی ، ما به سختی یک نام را می دانیم.

پیش بینی شده ترین راه اندازی سال 2023

در اینجا به نظر ما پیش بینی شده ترین تلفن های سال است. ما این لیست را با گذشت زمان به روز خواهیم کرد.

 • Apple iPhone 15 ، iPhone 15 Plus ، iPhone 15 Pro و iPhone 15 Ultra
 • Apple iPhone SE 4
 • Notepad Google Pixel (Pixel Fold)
 • Google Pixel 8 و 8 Pro
 • OnePlus 11
 • oppo find x6 pro
 • سامسونگ Galaxy S23 ، Galaxy S23 Plus و Galaxy S23 Ultra
 • شیائومی 13 و شیائومی 13 طرفدار

آیفون 15 و به ویژه ورود فوق العاده

هر سال ، راه اندازی آخرین آیفون ها یک رویداد را انجام می دهد. اما سال 2023 ممکن است از این سالها کمی جالب تر از سایرین باشد. پیش بینی می شود غول کوپرتینو با آیفون 15 فوق العاده دامنه جدیدی را راه اندازی کند. این دستگاه با افزودن مزایای بسیاری ، آیفون Pro Max را جایگزین می کند. شایعات بدنه تیتانیوم ، یک سنسور بهبود یافته ، به خصوص در شب ، یک تله فوتو X10 یا ناپدید شدن دکمه های موجود در قاب ، بیرون می آید.

البته اپل همچنین باید مدلهای سنتی خود را راه اندازی کند. جدیدترین نکته برای صبر ، ورود USB-C در کل محدوده است. آیفون 15 و 15 پلاس نیز باید به جزیره پویا برود و شکاف قدیمی خوب را رها کند. دلیل بیشتر برای توصیه به شما برای عبور از نوبت خود در آیفون اساسی 14.

آیفون SE 4

اکنون که جزیره پویا وجود دارد ، آیفون می تواند شکاف را در دست بگیرد و کمی جوان بپردازد. هنوز هم لازم است که از نظر مالی برای اپل جالب باشد. بعد از اولین رندر منتشر شده که نشان دهنده بدنه آیفون XR است ، چیزی برای اشتیاق وجود داشت ، اما ما اخیراً از یک تحلیلگر یاد گرفتیم که اپل ممکن است در سال 2023 به عنوان یک مدل سطح ورودی منتشر نشود. در این صورت ، افزایش قیمت عمومی و وجود آیفون 13 در کاتالوگ باعث خرید فوق العاده جالب می شود.

Notepad Google Pixel (Pixel Fold)

شما گوگل را می شناسید. ما برای یک محصول اعتیاد به مواد مخدره داریم ، سپس آنها سالها طول می کشد تا آن را مانند ساعت پیکسل بیرون بیاورند. بنابراین بیایید در دفترچه یادداشت Google Pixel ، که اولین تلفن هوشمند تاشو غول Mountain View خواهد بود ، محتاط باشید.

با این وجود ، نشت ها بیشتر و بیشتر روشن می شوند. اکنون ما یک ایده نسبتاً پیشرفته از طراحی دستگاه داریم که به طور خلاصه می تواند نوار افقی پیکسل 7 را در کوتاه مدت آن را در طرفین کوتاه کند.

Google Pixel 8 و 8 Pro

راه اندازی Google Pixel 8 باید در حدود پاییز انجام شود. بنابراین طبیعی است که ما هنوز همه کانتورها را نمی شناسیم. این واقعیت باقی مانده است که عناصر خاصی از قبل فرار کرده اند.

Google Pixel 8 باید با عبور از یک تکنیک مبهم So -Called ، استفاده از HDR را بهبود بخشد. واضح است که دستگاه باید سرعت و دقت کسب کند. مبهم باید کمتر حضور داشته باشد و استفاده از HDR از انرژی کمتری استفاده می کند. پیکسل 8 همچنین باید مودم 5G جدید مجهز شود.

OnePlus 11

لازم نخواهد بود که طولانی برای کشف آن صبر کنید ، زیرا OnePlus 11 در هفته اول ژانویه در چین ارائه می شود. شرکت خواهر Oppo در حال حاضر بسیاری از تصاویر را منتشر کرده است که ایده دقیقی از طراحی را با بلوک عکس دور خود امکان پذیر می کند و به جای آن فرض می شود.

هشدار کشویی ، همکاری با Hasselblad و Olive Color ، باید پرچمدار نهایی OnePlus برای سال باشد. طبق معمول ، ما احتمالاً باید چند هفته صبر کنیم تا بتوانیم از آن در فرانسه استفاده کنیم.

oppo x6 pro را پیدا کنید و x6 را پیدا کنید

Oppo به وضوح در سال 2021 با Oppo Find X5 Pro ، یکی از تلفن های هوشمند که نوشتن Frandroid را ترجیح می دهد و حتی تلفن هوشمند سال خوانده می شود ، اطمینان داد. ناگفته نماند که Oppo Find X6 Pro و دوست خود را پیدا می کند ، Oppo Find X6 مشتاقانه در انتظار است. اگر آنها تقویم سال گذشته را دنبال کنند ، باید در همان ابتدای بهار به خانه برسند.

بسیاری از چیزهای جدید در این برنامه وجود دارد ، با شروع طرحی که نوید بخش نمایش یک عکس غرغان را نشان می دهد. به اندازه کافی برای ایجاد فضای برای سنسور یک اینچ از Oppo X6 Pro پیدا کنید. سطح صدا نیز ، Oppo باید یک تراشه ماریسیلیکون را ادغام کند و به کیفیت بهتر صدا اجازه دهد.

سامسونگ Galaxy S23 ، Galaxy S23 Plus و Galaxy S23 Ultra

تعجب ، در سال 2023 ، سامسونگ باید… Galaxy S23 را فاش کند. بله بله ، برای ما نیز تعجب آور بود. به طور جدی تر ، امسال ، به نظر می رسد سامسونگ تغییر کمی در جستجوی مدل های اساسی ، Galaxy S23 و S23 Plus که از یک بلوک عکس اتفاق می افتد ، کمی شبیه به Galaxy S22 Ultra است.

این محتوا مسدود شده است زیرا شما کوکی ها و سایر ردیاب ها را قبول نکرده اید. این محتوا توسط YouTube تهیه شده است.
برای اینکه بتوانید آن را تجسم کنید ، باید استفاده از YouTube را با داده های خود که می تواند برای اهداف زیر مورد استفاده قرار گیرد ، بپذیرید: به خودتان اجازه دهید تا محتوا را با رسانه های اجتماعی مشاهده و به اشتراک بگذارید ، توسعه و بهبود محصولات D’Humanoid و آن را به اشتراک بگذارید. شرکا ، تبلیغات شخصی را در رابطه با مشخصات و فعالیت خود به شما نشان می دهد ، یک پروفایل تبلیغاتی شخصی را برای شما تعریف می کند ، عملکرد تبلیغات و محتوای این سایت را اندازه گیری می کند و مخاطبان این سایت را اندازه گیری می کند (بیشتر)

در مورد جانشین دوم ، Galaxy S23 Ultra ، تغییرات باید عمدتا در عکس با انتقال به یک سنسور 200 مگاپیکسلی متمرکز شوند.

واقعیت قابل توجه امسال ، سامسونگ در نهایت باید به ما اجازه دهد از یک نسخه غیرقابل دسترسی تلفن با اسنپدراگون استفاده کنیم و دیگر اگزاینوس نیست.

شیائومی 13 و 13 طرفدار

بنابراین مطمئناً ، Xiaomi 13 و 13 Pro قبلاً در چین ارائه شده اند ، اما آنها تا سال 2023 از نظر فنی در فرانسه نمی روند.

این دو تلفن در نهایت نسبتاً متفاوت هستند. از یک طرف ، Xiaomi 13 نمایه ای نزدیک به آیفون 14 با برش های مسطح را تصویب می کند ، از طرف دیگر Xiaomi 13 Pro از بالای بالای آندروید لبه ها به لبه ها در لبه ها الهام گرفته است.

Xiaomi 13 ورود یک لنز تله فوتو واقعی را افتتاح می کند ، در حالی که Xiaomi 13 Pro به نوعی از سنسور انگشت شست می رود. امسال همچنین دو تلفن در نهایت IP68 هستند.

می خواهید به جامعه ای از علاقه مندان بپیوندید ? Discord ما از شما استقبال می کند ، این یک مکان کمک و اشتیاق متقابل در مورد فناوری است.

آیفون 15 طرفدار

مجموعه در فیلم

خبرنامه شخصی شما

ضبط شده است ! صندوق پستی خود را تماشا کنید ، در مورد ما خواهید شنید !

بهترین اخبار را دریافت کنید

داده های منتقل شده از این فرم برای Humanoid ، ناشر شرکت از سایت Frandroid به عنوان کنترل کننده درمان در نظر گرفته شده است. آنها به هیچ وجه به اشخاص ثالث فروخته نمی شوند. این داده ها با توجه به رضایت شما برای ارسال از طریق اخبار پست الکترونیکی و اطلاعات مربوط به محتوای سرمقاله منتشر شده در Frandroid ، پردازش می شوند. شما می توانید در هر زمان با کلیک بر روی لینک های قفل کننده موجود در هر یک از آنها ، با این ایمیل ها مخالفت کنید. برای اطلاعات بیشتر ، می توانید با تمام خط مشی ما برای پردازش داده های شخصی خود مشورت کنید. شما حق دسترسی ، اصلاح ، پاک کردن ، محدودیت ، قابلیت حمل و مخالفت را به دلایل قانونی برای داده های شخصی مربوط به خود دارید. برای اعمال یکی از این حقوق ، لطفاً از طریق فرم تمرینی حقوق اختصاصی ما درخواست خود را انجام دهید.

اعلان های وب

اعلان های فشار به شما امکان دریافت هر کدام را می دهند اخبار fandroid در زمان واقعی در مرورگر یا تلفن Android خود.

Oppo X6 را پیدا کنید و X6 Pro را پیدا کنید: فقط یکی از آنها بار بهبود یافته است – وبلاگ

[…] Futures Oppo X6 را پیدا کنید و Find X6 Pro از جمله تلفن های هوشمند پیش بینی شده سال است ، پس از یک موفقیت مهم پیشینیان خود ، X5 را پیدا کنید و X5 Pro را پیدا کنید. هر دو […]

تلفن های هوشمند اندرویدی 2023 می توانند اپل و نقش ماهواره ای آن را مسخره کنند – Andoria One Science and Technology

[…] در طول CES 2023 شرکت سن دیگو از راه اندازی یک ویژگی تاکنون برای خریداران چند مورد آخر آیفون 14 Y 14 متخصص: ارتباطات ماهواره ای خبر داده است. این از نظر تئوریک با تمام تلفن های هوشمند مجهز به تراشه جدید Snapdragon 8 Gen 2Qualcomm سازگار است که در تمام پرچمداران در سال 2023 یافت می شود. […]

7 تلفن هوشمند در سال 2023 از دست نمی دهند (سامسونگ ، گوگل ، اپل ، شیائومی. )

[…] خودشه ! ما در سال 2023 هستیم و مثل هر سال باید به بسیاری از تلفن های هوشمند جدید بپردازیم! ما برای امسال از تلفن های هوشمند پیش بینی شده استفاده می کنیم! ⚠ اطلاعات بیشتر ❓ اجازه دهید رول کنیم! �� �� مقاله کامل ▶ https: // www.ازار.com/products-android/تلفن هوشمند/371545_9-smartphones-attus-rentree-2016 […]

7 تلفن هوشمند که در سال 2023 از دست نمی روند (سامسونگ ، گوگل ، اپل ، شیائومی …) – اطلاعات چاپ Karte Raho – اخبار چاپ اطلاعات

[…] مقاله کامل ▶ https: // www.ازار.com/products-android/تلفن هوشمند/371545_9-smartphones-attus-rentree-2016 […]

تلفن های هوشمند اندرویدی 2023 عملکرد اپل و ماهواره را مسخره می کنند – اخبار VA

[…] Lords of این شرکت 2023San Diego از راه اندازی عملکردی که تاکنون برای خریداران جدیدترین آیفون 14 گوشت 14 متخصص: ارتباطات ماهواره ای جفت شده است ، اعلام کرد. این از نظر تئوری با همه تلفن های هوشمند سازگار است. Snapdragon 8 Generation 2Qualcomm که در Puce جدید جدید همه پرچمداران در سال 2023 یافت می شود. […]

تلفن های هوشمند جدید که در سال 2023 انتظار می رود: سامسونگ ، اوپو ، گوگل ، اپل … – فرانسه –

[…] ادامه یابد >>> بقیه مقاله را بخوانید >>> حق چاپ برای محتوای سندیکا متعلق به منبع مرتبط است: Frandroid – […]

اپل یک iPad Mini جدید را تهیه می کند … و این مدل هنوز هم آینده ای دارد – وبلاگ

[…] از مینگ چی کو ، در توییتر ، که این دستگاه در حال حاضر برای شروع بازاریابی تا پایان سال 2023 یا اولین […] در اپل در حال توسعه است

تلفن های هوشمند جدید که در سال 2023 انتظار می رود: سامسونگ ، اوپو ، گوگل ، اپل … – Lengkapnews
تلفن های هوشمند جدید که در سال 2023 انتظار می رود: سامسونگ ، اوپو ، گوگل ، اپل. – ریکی.کم
дата Выхor ، usb-c ..
[…] г ، прor rel рrелизов сarture настроен как чаы ، подгонione!. среди […]
آیفون 15: USB-C ، تاریخ انتشار ، نسخه فوق العاده … همه چیز ما را می شناسیم

[…] سال ، برنامه خروجی تلفن های هوشمند به عنوان کاغذ موسیقی تنظیم شده است که توسط رهبران بازار سوراخ شده است. در میان آنها ، اپل و […]

شیائومی Burla از Una Presentación Inminte – France News است

[…] حزب تلفن های هوشمند LOS Más Esperados del Año. Los Xiaomi Redmi Note 12 Están A Punto de formalizarsus در چین. Será ، Tanto ، Una […]

چه موبایل در سال 2017 برای 3D و VR ? – مجله سازندگان جهان
[…] تلفن های هوشمند برای سال برنامه ریزی شده اند ، اما ویژگی ها هنوز در زمینه […]
طراحی ، قیمت ، تاریخ انتشار … هر آنچه را که می دانیم – chioemahe

[…] این مجموعه به سامسونگ اجازه می دهد تا کمی بیشتر جای خود را به عنوان رهبر بازار تلفن هوشمند تاشو تضمین کند ، مکانی که باید با ورود بسیاری از رقبا به سرعت مورد سؤال قرار گیرد. پژواک در حال حاضر نشان می دهد که سامسونگ قصد دارد افزایش جدیدی در فروش تاشو خود داشته باشد. بنابراین چه چیزی می توانیم در مورد این کهکشان Z Flip 4 و Z برابر 4 پیش بینی کنیم ? ما در سال 2022 از این تلفن های بلند و طولانی استفاده می کنیم. […]

طراحی ، عکس سنسور ، عملکرد . همه چیز ما می دانیم – Ravengadget.کم

[…] اگر شما تمام اخبار چند ماه گذشته درباره تلفن های هوشمند آینده در سال 2022 را دنبال نکرده اید ، وحشت نکنید ، در اینجا خلاصه ای از دستگاه هایی است که ما مدتهاست که از آن دور می شویم و قبلاً ذکر شده است.بیشتر بخوانید […]

دفع کننده ، سنسور گامبر ، اجرا. Semua Yang Kami Tahu
طراحی ، Fotosensor ، Leistung . Aules ، WIS WISSEN – ROELOANS بود

[…] wenn sie nicht alle nachrichten der letzten monate zu den kommenden تلفن های هوشمند در سال 2022 verfolgt haben ، keine panik ، آخرین isine zusammenfassung der geräte ، auf die wir wir lange gewartet und die bereits veröffentlicht wurden wurden wurden wurden wurden wurden wurden wurden wurden.Weiterlesen […]

Google Pixel 6A: طراحی ، عکس سنسور ، عملکرد … همه چیز ما می دانیم – اطلاعات وب منبع
طراحی ، سنسور عکس ، عملکرد. همه چیزهایی که می دانیم – بیمه
طراحی ، sensore fotografico ، prestazioni… tutto quello che sappiamo – customheadcoves
طراحی ، عکسهای عکسبرداری ، عملکرد. همه چیز ما می دانیم – دولت بهداشت
طراحی ، عکس سنسور ، عملکرد. همه چیز ما می دانیم – انجمن های راهنما
طراحی ، عکس سنسور ، عملکرد. همه چیزهایی که می دانیم – Satra7kh.کم

بهترین لپ تاپ های بازی در آوریل 2022 چیست ? -براید-سرنوشت برای کمک به من

[…] قیمت ، یا حتی ارزان تر اگر 2،07 آوریل 202207/2022 مصرف کنید • تلفن های هوشمند 16:30 تلفن های هوشمند جدید انتظار می رود در سال 2022: سامسونگ ، اپل ، گوگل… 07 آوریل 202207/04/2022 • 16:08 به بحث بپیوندید اعلامیه های قانونی • […]

اینیله یانگ کامی هاراپکان لباح بانیاک

[…] تلفن هوشمند Menghadiri Jelas Banyak Baru di Tahun 2022: Xiaomi Dan Redmi Berikutnya ، OnePlus berikutnya ، Jajaran iPhone Baru Atau Bahkan Yang […]

در اینجا چیزی است که ما بیشترین امید را داریم | کالاند 66

[…] بدیهی است که بسیاری از تلفن های هوشمند جدید در سال 2022 منتظر است: Xiaomi و Redmi بعدی ، OnePlus بعدی ، محدوده جدید آیفون یا حتی آینده تاشو […]

یک سال 2022 پر از وعده ها: اینجا چیزی است که ما انتظار داریم – روزنامه

[…] بدیهی است که بسیاری از تلفن های هوشمند جدید در سال 2022 منتظر است: شیائومی و Redmi بعدی ، OnePlus بعدی ، محدوده جدید آیفون یا حتی تاشو آینده […]

یک سال 2022 پر از Promes: در اینجا چیزی است که ما بیشترین انتظار را داریم – Frandroid – آخرین از جهان

[…] منتظر بمانید بسیاری از تلفن های هوشمند جدید در سال 2022: Xiaomi و Redmi بعدی ، OnePlus بعدی ، محدوده جدید آیفون یا حتی آینده قابل تاشو […]

یک سال 2022 پر از وعده ها: این همان چیزی است که ما بیشتر انتظار داریم | وابسته به سلیقه

[…] بدیهی است که در سال 2022 در انتظار بسیاری از تلفن های هوشمند جدید است: Xiaomi و Redmi بعدی ، OnePlus بعدی ، دامنه جدید آیفون یا حتی […]

من از طریق Aliexpress the Redmi Note 11 Pro را با باتری 5000 آن ، سنسور 108 مگاپیکسلی خود ، صفحه نمایش فوق العاده AMOLED آن ، کمرنگ 920 از 500،000 در Antutu ، شارژ سریع +60W و غیره دریافت کردم. در کل بیش از mi 10t lite من است. قیمت ، 329.- دلار

تلفن های هوشمند جدید که در سال 2022 انتظار می رود: سامسونگ ، شیائومی ، اپل … – Xiaomi Geeks
[…] . این مقاله از این منبع نوشته شده توسط […] ترجمه شده است
تلفن های هوشمند جدید که در سال 2022 انتظار می رود: سامسونگ ، شیائومی ، اپل . – Ref Tech High Tech
فرانسه * پیش بینی شده ترین تلفن های هوشمند جدید 2021: سامسونگ ، اپل ، گوگل… | اخبار 7

[…] برای Galaxy Z Fold 3 ، شایعه شده است که یک دوربین زیر صفحه می تواند یکپارچه شود ، اما یک تصویر اخیر برای تضعیف این آهنگ آمده است. فرضیه بسیار قابل قبول تر: کپی رایت SMA برای محتوای سندیکا متعلق به منبع مرتبط است […]

OnePlus 9 و 9 Pro: در اینجا توابع عکس و فیلم مورد انتظار است – Bonneinfo
[…] پیش بینی شده ترین تلفن های هوشمند 2021: Galaxy S21 ، iPhone 13 ، OnePlus 9 ، X3 را پیدا کنید … […]

آه بله ، من هنوز عنوان Disqus را دیده بودم اما شما درست می گویید و قدیمی ترین نظر از 4 سال پیش تاریخ است ، بنابراین موافق است و حتی یکی از پرونده های Ulrich “31 دسامبر 2017 به روز شده است” وجود دارد “

Galaxy S21: سامسونگ کنفرانس خود را اعلام کرد که Galaxy بدون بسته بندی نشده ، و از این فرصت برای تأیید طرح استفاده می کند – Bonneinfo

[…] پیش بینی شده ترین تلفن های هوشمند 2021: Galaxy S21 ، iPhone 13 ، OnePlus 9 ، X3 را پیدا کنید … […]

این حتی از این بدتر است ، مقاله اصلی از سال 2016 است. در URL سایت وجود دارد: تلفن های هوشمند-Totus-Back-2016

من فکر می کنم این به دلیل عنوان اصلی این مقاله “پیش بینی شده ترین تلفن های هوشمند سال 2018” است که هنوز در The Notification Fisquers ظاهر می شود ، و این واقعیت که ما نظرات خود را از 2 سال پیش پیدا می کنیم تا از نظر فنی “بازیابی” از آن وجود داشته باشد یک مقاله قدیمی حتی اگر البته مطالب کاملاً مورد بازنگری قرار گرفته است تا تلفن های 2020 را در آنجا گنجانده باشد. علاوه بر این ، من از خودم یک سؤال می پرسم ، با توجه به اینکه بسیار اصلاح شده است ، چرا مقاله جدیدی را ایجاد نکرده اید نه اصلاح قدیمی ? این نوع “بازیابی” به طور مرتب وارد می شود و ناگهان ما با حفر اظهارنظرهای قدیمی چند ماه یا سال به پایان می رسیم که دیگر ممکن است پس از تجدید نظر در مقاله ، دیگر معقول یا دلیل نباشد.

یک تلفن هوشمند Android جمع و جور لطفا متشکرم.
شما واقعاً فکر می کنید که محتوای این مقاله از چند سال پیش است ? ��
زنده باد بازیابی مقالات چندین سال.
پیش بینی شده ترین تلفن های هوشمند 2021: Galaxy S21 ، iPhone 13 ، OnePlus 9 ، Find X3… – Bonneinfo

Microsoft Surface Duo: اعلان های خود را بدون آشکار کردن تلفن هوشمند به طور کامل – Frandroid – TechnOnewsi مشاهده کنید

[…] Duo Microsoft Surface در پایان سال 2019 رونمایی شد ، اما فقط در پایان سال 2020 به بازار عرضه می شود. بنابراین ما باید قبل از داشتن یک ایده بسیار مشخص از تجربه صبر کنیم […]

Microsoft Surface Duo: اعلان های خود را بدون آشکار کردن تلفن هوشمند به طور کامل ببینید | وابسته به سلیقه

[…] Duo Microsoft Surface در پایان سال 2019 رونمایی شد ، اما فقط در پایان سال 2020 به بازار عرضه می شود. بنابراین ما باید قبل از داشتن یک ایده بسیار مشخص از تجربه صبر کنیم […]

پیش بینی شده ترین تلفن های هوشمند سال 2020 – ABC Informatique

[…] جزئیات تلفن های هوشمند مختلف: https: // www.ازار.com/products-android/تلفن هوشمند/371545_9-smartphones-attus-rentree-2016 […]

Xiaomi MI 10 و Mi 10 Pro: یک سنسور عکس 108 مگاپیکسلی در برنامه قرار خواهد گرفت | وابسته به سلیقه

[…] Xiaomi MI 10 و Xiaomi Mi 10 Pro از جمله تلفن های هوشمند پیش بینی شده سال 2020 هستند و همه چیز نشان می دهد که آنها به زودی رسمی می شوند. برخی از اطلاعات […]

پیش بینی شده ترین تلفن های هوشمند سال 2020: Galaxy S20 ، iPhone 9 ، OnePlus 8 ، Duo Surface… – Frandroid – JHC Info

[…] منبع: پیش بینی شده ترین تلفن های هوشمند سال 2020: Galaxy S20 ، iPhone 9 ، OnePlus 8 ، Duo Surface… &#82… […]

سامسونگ Galaxy S20 ، S20 Plus ، S20 Ultra: نشت تصاویر رسمی به مطبوعات | وابسته به سلیقه

[…] پیش بینی شده ترین تلفن های هوشمند سال مانند Samsung Galaxy S20 ، هنوز هم موضوع بسیاری از نشت ها و شایعات است. مانند […]

به شدت سال تحصیلی 2016 ! 🙂

از آنجا که دیگر نشت وجود ندارد ، مطمئناً او مجبور شد در پایان سال بیرون برود ، اما او به تعویق افتاد زیرا من نمی دانم چه دلیلی دارد . (مانند Mi Mix Alpha)

من نمی فهمم که چرا P40 و Mate XS را در LIA LSITE قرار داده اید زیرا این تلفن های هوشمند خدمات Google را به صورت پیشینی ندارند و مطمئن نیست که آنها در فرانسه به بازار عرضه شده اند. لیستی را با محصولاتی تهیه کنید که حداقل در فرانسه فروخته شود ، نه این که ما مجبور به خرید با قیمت بالایی در بلژیک یا اسپانیا هستیم بدون اینکه امکان استفاده از Google Services داشته باشیم. 1000 یورو یا بیشتر در چنین محصولی قرار دهید که چگونه برای من نه بگوید

و Mi 10 و Mi Mix 4 ?
+1 به خصوص دانستن تحولات در Oppo و Vivo برخلاف دیگران.
Xiaomi MI10 حتی ذکر نشده است !
در لیست تلفن های هوشمند 2020 قرار نخواهد گرفت اما Ifold امسال نکته ای را نشان می دهد
نمی توانم صبر کنم تا ببینم نوآوری Find X 2 شخصاً چه خواهد بود

OnePlus 8 ، 8 Pro و 8 Lite: Super Screen ، Design ، ویژگی ها … همه چیز ما در مورد آنها می دانیم – Frandroid – Inforecap

[…] آنها به وضوح بخشی از پیش بینی شده ترین تلفن های هوشمند سال 2020 هستند: OnePlus 8 و OnePlus 8 Pro Promise ، مثل همیشه ، کوه ها و شگفت انگیز در حالی که نسخه متوسط ​​تر ، OnePlus 8 Lite نیز به نظر می رسد که رضایت بخش باشد بودجه کمتر مهم. […]

OnePlus 8 ، 8 Pro و 8 Lite: Super Screen ، Design ، ویژگی ها … همه چیز ما در مورد آنها می دانیم – Frandroid – TechnOnews

[…] آنها به وضوح بخشی از پیش بینی شده ترین تلفن های هوشمند سال 2020 هستند: OnePlus 8 و OnePlus 8 Pro Promise ، مثل همیشه ، کوه ها و شگفت انگیز در حالی که نسخه متوسط ​​تر ، OnePlus 8 Lite نیز به نظر می رسد که رضایت بخش باشد بودجه کمتر مهم. […]

OnePlus 8 ، 8 Pro und 8 Lite: نمایشگر Großartige ، طراحی ، funktionen … Ales ، War über Sie Wissen | 24 خبر

[…] SIE SIND EINDEUTIG DER AM MEINISTEN ERWARTTEN تلفن های هوشمند Jahres 2020: Die Oneplus 8 Und Oneplus 8 Pro Versprechen Wie Immer Berge Und Wunder ، Während Eine Bescheidenere Die Oneplus 8 Litscheint Sich Auch Auch Abzuzuzeichnen ،. […]

OnePlus 8 ، 8 Pro و 8 Lite: صفحه نمایش عالی ، طراحی ، ویژگی ها … همه چیز ما در مورد آنها می دانیم | اخبار Web24

[…] آنها به وضوح یکی از تلفن های هوشمند پیش بینی شده سال 2020 هستند: OnePlus 8 و OnePlus 8 Pro Prome ، مثل همیشه ، کوه ها و شگفتی ها در حالی که یک نسخه متوسط ​​تر ، OnePlus 8 Lite نیز به نظر می رسد برای بودجه های کوچکتر کوچکتر به نظر می رسد. […]

OnePlus 8 ، 8 Pro و 8 Lite: صفحه عالی ، طراحی ، ویژگی ها . هر آنچه در مورد آنها می دانیم

[…] آنها به وضوح یکی از تلفن های هوشمند پیش بینی شده سال 2020 هستند: OnePlus 8 و OnePlus 8 Pro Prome ، مثل همیشه ، کوه ها و شگفتی ها در حالی که یک نسخه متوسط ​​تر ، OnePlus 8 Lite نیز به نظر می رسد برای بودجه های کوچکتر کوچکتر به نظر می رسد. […]

OnePlus 8 ، 8 Pro و 8 Lite: Super Screen ، Design ، ویژگی ها … هر آنچه را که درباره آنها می دانیم | وابسته به سلیقه

[…] آنها به وضوح بخشی از پیش بینی شده ترین تلفن های هوشمند سال 2020 هستند: OnePlus 8 و OnePlus 8 Pro Promise ، مثل همیشه ، کوه ها و شگفت انگیز در حالی که نسخه متوسط ​​تر ، OnePlus 8 Lite نیز به نظر می رسد که رضایت بخش باشد بودجه کمتر مهم. […]

خوب ؛) این اولین بار نیست که اتفاق می افتد اما باید آن را درک کرده باشید. PS: من عاشق طرح جدید سایت و برنامه هستم ، کار خوبی است !

این اشکال سال 2020 است
این یک اشکال است ، ما در حال بازرسی هستیم.
اولین انتشار در تاریخ 16 ژانویه 2020 ، می توانید ماشین خود را به من قرض دهید تا به موقع سفر کنم ?

“اولین انتشار در تاریخ 16 ژانویه 2020” با اظهار نظر سه سال پیش ، فکر می کنم Frandroid در یک نقص فضا-زمان قرار گرفت 🙂

پرونده به روز شده در 16 ژانویه 2020 ! ��
پرونده به روز شده در 16 ژانویه 2020 ! ��

نه ، آنها به هیچ وجه شکاف را کاهش نداده اند ، همه بازی ها در Snapdragon 855 بهتر از Exynaze 9820 یا 9825 هستند ، GPU Snapdragon قدرتمندتر است ، توسعه دهندگان XDA تفاوت عملکرد بین S10 اروپا و آمریکایی را با آن آزمایش کردند Gamebench ، به عنوان مثال Legends ShadowGun 56 فریم در ثانیه در Snapdragon 855 و 35 فریم در ثانیه در Exynaze 9820 https: // www می چرخد.XDA-Developers.COM/Samsung-Galaxy-S10-Exynos-9820- در مقابل-SNAPDRAONG-855-Gaming- عملکرد-ترکیب حداکثر تنظیم گرافیکی در Fortnite (EPIC) را می توان در Snapdragon 855 (و حتی 845) فعال کرد اما در Exynaze 9825 (توجه داشته باشید 10 + اروپایی) همچنین در YouTube یک مقایسه ویدیویی از عملکرد بین S10+ Snapdragon و Exynos وجود دارد و Snapdragon با 10 فریم در ثانیه بیشتر در PUBG و NBA 2K19 https: // بارگذاری می شود.رد کردن.com/images/f0a8bc115830f6e5fc23df8437db96ccb38b5ab0491e776ae325b8225df56dae.jpg

سامسونگ گلکسی A90 5G در ماه اکتبر ! اولین تلفن هوشمند سامسونگ در اروپا با اسنپدراگون 855 به جای Exynaze بسیار کارآمدتر از S10 و Note 10

A90. قیمت پرتاب آن بسیار بالا است با دانستن اینکه 5G در فرانسه بسیار بی فایده است. من می خواهم روشن کنم که از آنجا که شکست Exynos 9810 که عمدتاً زیر SDG 845 سامسونگ بود با 9820 و 9825 شروع به جلب شد و این باعث کاهش شکاف با رقابت می شود. ما امیدواریم که آنها سال آینده برابر شوند.

آه هیچ رویارویی با آینده OnePlus 7t نه !
10 بهترین تلفن هوشمند برتر سال 2019: انتخاب ما در فیلم | وابسته به سلیقه

[…] البته ، ما جایی برای ادغام بهترین تلفن های هوشمند در این 10 نفر برتر نداشتیم ، و حتی اگر ذکر “2019” باشد ، فقط مربوط به ترم اول است. بنابراین دریغ نکنید که به راهنمای خرید کامل ما برای بهترین تلفن های هوشمند و همچنین لیست تلفن های هوشمند که بیشترین انتظار را داریم ، نگاهی بیندازید. […]

شما همچنین باید Sony Xperia 1R یا Sony 2 Le Sony را تاشو اضافه کنید . سونی نیز اگر نشت را به خاطر می آورید ، Xperia برابر است.

لطفا بزرگ سونی را قرار دهید !
شما آیفون می خواهید ، آیفون می گیرید. مشکل کجاست ?
من مشتاقانه منتظر Nexus Galaxy بعدی هستم

سرانجام این کار را انجام داد. مجبور شدم تاریخ هایم را در آتلانتا ، سیدنی و توکیو لغو کنم. من فقط شیر شیر را نگه داشتم.

من یک سکته مغزی از پیر خودم گرفتم.
بد نیست ، احساس می کنم واقعاً بالغ شده ام ! و Wadding ?
من خیلی خوبم. و شما ، شما 5 دقیقه پیش دایانسترو هستید ?

سلام Tabo56 دو ​​سال پیش ! متاسفم ، 15 دقیقه پیش Tabo56 است ! این همان 15 دقیقه پیش بود ? و همچنین دو سال پیش ?

دو بعد از آن همان است.
پیش بینی شده ترین تلفن هوشمند تاشو در سال 2019 ! | مگس

[…] هواوی و شیائومی در واقع مدلهای گوشی هوشمند تاشو را به ترتیب اعلام کرده اند که در سال 2019 نیز در بازار موجود خواهد بود ! […]

دیگر مشکلی برای صحبت کردن در معرض خطر که با برخی از آنها لغزیده می شود ، چیزی که من نمی خواهم ، شما همان دیدگاه من را ندارید ، که طبیعی است ، همه نمی توانند موافق باشند. و وقتی شما همدیگر را نمی شناسید ، حداقل من اینگونه بزرگ شده ام ، ما شما را می بینیم ، اما خوب است. با آن ، سلام به همه شما.

که برای من اعتیاد به آنچه شما در مورد آن صحبت می کنید است. و در بسیاری از مناطق وجود دارد. برای من مصرف این یک انتخاب است ، اغلب یک لذت است و به هیچ وجه محدودیت.

موظف است منتظر بماند تا دیگر کار نکند ?
اما شما چه می گویید .

این عالی است که یک مصرف کننده منطقی نیز مغز دارد ، با استفاده از آن هزینه ای ندارد و می تواند بگوید که او آزاد است که مصرف نکند.

نه به هیچ وجه من بسیار خوشحالم ، پس از آن می دانیم که بعد از یک و نیم باتری تلفن های ما شروع به تضعیف می کنند ، از کیفیت عکس و غیره فراتر می روند.

خوب ، من فکر کردم او نگرانی دارد.

خوب! برعکس ، از آخرین پرچمدار سونی ، Xperia XZ3 ، ما به امید یک دنده خوب حق داریم. قبل از اینکه امید را از دست بدهم اما از محدوده XZ1/XZ1C ، سونی شروع به بلند شدن از لورل های خود می کند و XZ3 اثبات این است

من به شما اطمینان می دهم که شما تنها کسی نیستید
این عزیزان آنهاست که باور داشته باشند که توسط این علائم پرداخت می شوند

اوه فکر می کنم اگر ، اما دو سال برای تلفن هوشمند خوب است. بدتر پول من است که من آنچه را می خواهم انجام می دهم.

دیگر کار نخواهد کرد ?

من منتظر S10 و Mi Mix 3s هستم. در پایان سال کمی بیش از 2 سال خواهد بود که من S8 خود را خواهم داشت ، زمان آن است که آن را تغییر دهم

Xiaomi Mi 9 با سنسور عکس 48 مگاپیکسلی خود که ارائه آن برای ژانویه 2019 برنامه ریزی شده است ، گم شده است. چند روز پیش ، لین بن ، رئیس شیائومی ، عکسی از تلفن هوشمند را در Weibo منتشر کرد که یک سنسور عکس 48 مگاپیکسلی را می گیرد.

Samsung Galaxy S10 قبلاً کلون چینی خود را دارد – Frandroid – www.جبهه نهایی.کم

[…] گوشی هوشمند بعدی از سامسونگ ، گلکسی S10 ، مشتاقانه در انتظار است. اگر در مورد شایعات نکته ای بیان کنیم ، در حال حاضر ایده نسبتاً دقیقی از آنچه […]

Samsung Galaxy S10 قبلاً کلون چینی خود را دارد – Frandroid – UniversmartPhone

[…] گوشی هوشمند بعدی از سامسونگ ، گلکسی S10 ، مشتاقانه در انتظار است. اگر در مورد شایعات نکته ای بیان کنیم ، در حال حاضر ایده نسبتاً دقیقی از آنچه […]

هیچ چیز نباید به سونی امیدوار باشد که هنوز 4 قطار تأخیر در رقابت دارند. از طرف دیگر ، سونی به لطف سنسورهای عکس خود که تقریباً تمام تلفن های هوشمند در جهان ، میلیارد تلفن هوشمند هر سال مجهز است ، میلیون ها دلار برنده می شود. سونی تابستان امسال یک سنسور جدید عکس 48 مگاپیکسلی در تابستان امسال منتشر کرد که باید شیائومی Mi 9 آینده را در سال 2019 مجهز کند.

خوب ، ممکن است که اکثریت قریب به اتفاق را دوست داشته باشد – –
اپل از سال 2009 همیشه مدل های قدیمی آیفون را در سطح ورودی قرار داده است.

خوب چرا اپل دیگر نتوانست آیفون 7 یا 8 را بفروشد ? به طور کلی ، آنها برخلاف تولید کنندگان چینی ، روند را دنبال نمی کنند. آنها مطمئناً در ماه سپتامبر آینده با افت قیمت در کاتالوگ خواهند ماند.

یک بزرگنمایی واقعی چیز خوبی است و بسیاری از آزمایش کنندگان این سنسورهای دو عکس را حداقل در آیفون تأیید کردند

سهام برای مبادله استاندارد در صورت نگرانی ، من در بدترین حالت نگران نیستم که اپل سهام خود را با قیمت هزینه برای فروش آن در بازار بفروشد

سامسونگ یک سنسور عکس 48 مگاپیکسلی را درست به موقع برای Galaxy S10 | اخبار فنی

[…] Samsung Electronics می گوید تولید انبوه سنسورهای GM1 و GD1 ایزوسل روشن برای سه ماهه چهارم سال جاری برنامه ریزی شده است. آنها به موقع در برند آینده Galaxy S10 که ما منتظر ابتدای سال 2019 هستیم ، ادغام می شوند. […]

“HS ، من حرکت می کنم و موضوع را می بندم” LOL
موافق. OnePlus ، Xiaomi ، سامسونگ. این همه چیز است ?

مقاله غیرقابل توصیف ، بیشتر تلفن های هوشمند بالا در سال 2019 ذکر نشده است (HTC ، سونی ، ال جی ، یادداشت 10 از سامسونگ و بسیاری دیگر. ).

Mi Lex و Mi Mix 3: Xiaomi از بدترین ایده سامسونگ ، دکمه Bixby | در خانه

[…] بنابراین بسیاری از آنها در حال تعجب هستند که آیا غیرفعال کردن این دکمه امکان پذیر است یا خیر. هنوز دیگران تعجب می کنند که این شیائومی میشن مرموز چیست که برای اولین بار در اینجا در مورد او صحبت می کند. شاید ما در ماه اکتبر ، در ابر اعلامیه هایی که در طول ماه برداشت برنامه ریزی شده اند ، اطلاعات بیشتری کسب کنیم. […]

سلام ، “او آنها را حذف خواهد کرد ، بدیهی است …”. تجزیه و تحلیل شما کاملاً نادرست بود => اپل 7 و 8 را با قیمت های Braded نگه می دارد (به Keynote از 12/09/2018 مراجعه کنید).

من مشتاقانه منتظر بیکسبی در فرانسوی هستم. روده بر شدن از خنده
Google Pixel 3 XL: یک تست اول ایده ای از عملکرد آن را ارائه می دهد | در خانه

[…] Google Pixel 3 و Pixel 3 XL بخشی از تلفن های هوشمند بسیار پیش بینی شده برای این پایان سال هستند. گوگل باید همزمان با Pixelbook 2 و […] به طور رسمی از آنها رونمایی کند

سلام ، این نیز همان چیزی است که اولین واکنش من بود. با این وجود ، در چنین شرایطی ، من نمی دانم که اپل سهام آیفون “نسل قدیمی” خود را (6s ، 7 ، 8 …) و به ویژه 8 ، 8+ (از جمله قرمز) که اخیر است ، ایجاد خواهد کرد ? مگر اینکه از آن برای خدمات پس از فروش استفاده کنند .

http: // www.ازار.com/brands/Essential/506894_Essential-serte-andre-et-lesentiel- +-2-sesiz.

او آنها را حذف خواهد کرد ، بدیهی است که آیفون های ارزان قیمت را ارائه می دهد کاملاً مورد علاقه آنها نیست

سلام ، به دلیل ورود سه مدل جدید مرزی ، فکر می کنم شرکت اپل دیگر قادر به فروش سری قدیمی (6 ، 7 و 8) با قیمت های فعلی نخواهد بود. بنابراین ، فکر می کنید ، آیا آنها را به فروش می رساند یا آنها را از فهرست آن حذف می کند ?

سلام ، در چین ، شماره 9 خوش شانس است اما شماره 888 نشانگر نهایی است. OnePlus 888 ، آماده دیدن نور روز نیست .

خوب است که اکنون که این شرکت اسفنج را پرتاب کرده است ، تلفن ضروری 2 را از لیست حذف کنید.

مصرف کننده برای دیدن XZ3.
شما باید Sony Xperia XZ2 Premium را با سنسورهای دو عکس دوگانه خود اضافه کنید که انقلابی خواهد داشت.
OP5T هیچ SD هم ندارد ^^
Google Pixel حساب نمی شود?
مطمئناً همسر 20 را اضافه کنید

این مخصوصاً بچه ها در Zonzon هستند که متقاضی هستند زیرا در حال حاضر آنها نمی توانند بیشتر از Nokia 3310 “عبور” کنند ، با تلفن هوشمند تاشو باید “عبور” ؛-)

پیش بینی شده ترین تلفن های هوشمند در سال 2018 | انحراف هوشمند

[…] چه اخبار سخت افزار ، نرم افزار ، برنامه ها و بازی ها ، ویژگی ها ، تست ها و اسباب بازی ها ، برنامه Android “Tech Geek” ما پوشش کاملی را برای شما به ارمغان می آورد. برنامه را در اینجا بارگیری کنید >> “Tech Geek” در Google Play Source […]

شما با Teletelep تاشو کمی مسخره می شوید.

“موتور سیکلت Z2 (2017) و موتور سیکلت Z (2016)” فرض “دیگر لازم نیست ، ما در سال 2018 هستیم و Z2 به نظر می رسد. ؛)

شما مرا به Frandroid می خندید که به سختی به آن اعتقاد داشته باشم که هر سال مناسب برای تلفن های هوشمند تاشو XD خواهد بود

اوه ، بله ، من خیلی زیاد آنجا رفتم ، متشکرم !
همه چیز ما در مورد Samsung Galaxy S9 (و Galaxy S9 Plus) می دانیم

[…] با تعجب ، سامسونگ Galaxy S9 یکی از پیش بینی شده ترین تلفن های هوشمند در سال 2018 است. بسیار آرزو ، این موضوع بسیاری از نشت ها و شایعات است که ما جمع کرده ایم […]

پیش بینی شده ترین تلفن های هوشمند سال 2018 Samsung Galaxy S9 (و Galaxy S9 Plus) –
[…] پیش بینی شده ترین تلفن های هوشمند سال 2018 سامسونگ گلکسی S9 (و Galaxy S9 Plus) […]

اره . چگونه می توانید تلفن خود را با دست چپ خود نگه دارید و آن را در لبه سمت راست تلفن با انگشت شست چپ باز کنید . سعی کنید ، این امکان پذیر نیست. مگر اینکه تلفن خود را به روش دیگر بگیرید (پشت تلفن در مقابل خود). تست کردن.

شما می گویید nimmp ! سنسور در سمت راست برای دسترسی به آن و بدون هیچ گونه دستکاری خاصی ، انگشت شست دست چپ را مختل نمی کند ..

اوه ، Pixel 2 Denboite هیچ چیز به هیچ وجه ، سرانجام ، اگر در عکس و فیلم بله ، اما در همه بقیه. به عنوان مثال Xperia XZ Premium سریعتر از Pixel 2 در حال استفاده و در حافظه RAM است. و سپس مجهز به درگاه SD و درگاه جک + IP 68 است

ناگفته نماند سنسور دو عکس که هیچ تست کننده ای را متقاعد نمی کند. با منفی برای یک تلفن هوشمند ماندگار ، هیچ کس باقی نمانده است.

باشه ، از اطلاعات شما متشکرم ، من امشب کمتر احمق می شوم ?

هواوی و سامسونگ قیمت ها را منفجر می کنند. اسنپدراگون در سایر موارد در وسط و بالای محدوده ، حتی سونی Helio P را در محدوده XA رها کرد. از 18/9 احمق که تعمیم یافته است. من واقعاً بازار را دوست ندارم و هیچ کس حرکت نمی کند !

یک Oneplus 2 وجود داشت ، با Crapdragon 810. عدم وجود Oneplus 4 در مقایسه با شماره 4 که دارای وای است به خرافات مرتبط است. بنابراین OnePlus 6 منسجم به نظر می رسد.

سلام دوستان ، من نمی فهمم که چرا بسیاری از YouTubers و همچنین شما در مورد یک 6 نفر دیگر صحبت می کنید وقتی آنها یک نفر دیگر را می سازند ، یک به علاوه 3/3T و سپس یک 5/5T دیگر ، بنابراین اگر فکر می کنیم ، آنها باید یک به علاوه 7 را درست کنند ? آنها از دو به دو می روند ? نمی دانم ، به من بگو اگر اظهارات من احمقانه است

برای من انتخاب نهایی سطح سهام اندرویدی یک 5T دیگر است (اکسیژن خوب خوب اما سهام بهتر است). پیکسل هیچ پورت جک یا پورت SD ندارد ، علی رغم بیکاری که همه دیگران را سرو می کند ، 2 نقطه سیاه عظیم را در صفحه تصحیح می کند اما سلام به زودی در بسیاری از قدیمی ها پوشیده می شود ، بنابراین این امر مستثنی دوام نخواهد داشت و ورود ” لنزهای مایع بازار را دوباره تغییر می دهند.

طرفدار سال نو مبارک (?) شبدر اسطوره ای ؛)

از پیکسل 3 غافل نشوید زیرا حتی اگر Pixel 2 دارای مطبوعات بد باشد ، انتخاب نهایی برای سهام اندرویدی باقی مانده است ، و به هر حال عکس ها فقط بهترین دستگاه سال 2017 است ، بنابراین می توانیم با CAN -دو برابر صبر کنیم سنسوری که برای چیزی استفاده می شود.

کاملاً ، S845 با صفحه نمایش خمیده 16/9 ، قیمت ? ما امیدواریم 699 یورو برای 64 گیگابایت و خیلی سریع با 599 یورو. A (XA2) با S835 سازش خوبی خواهد بود. برای طرح های رسمی ، ویژگی ها و قیمت ها ، بیایید یک ماه کوتاه صبر کنیم.

سال نو برای همه مبارک باشه. سونی مجهز به S845 با طراحی تقریبا بی نظیر صفحه نمایش های غیر شره دار 16/9 فراموش شده است.

نه NDA ، از طرف دیگر من به یاد نمی آورم که آیا ما محصول را در آزمایش داریم ، فردا بررسی می کنم !
سال نو مبارک تیم. بنابراین برای زمانی است که پایان NDA برای Honor View 10 ?

S8 کمتر جمع و جور ? من خاطرنشان می کنم که نسبت صفحه نمایش بین S8 و آیفون X این مزیت را به سامسونگ می دهد.

اگر G7 به راحتی در مارک های اصلی در دسترس باشد زیرا V30 برای LG ترسناک است. جدا از آمازون و در BT ، برای یافتن LG V30 آن Arlesienne است

برای موتورولا نیروی Z2 وجود داشت که در ماه ژوئیه در فرانسه (با S835) آزاد شد ، بنابراین Z3 در سال 2018 با S835 و علاوه بر این تحت Nougat باعث تعجب من شد ! برای سامسونگ گلکسی X من فکر نمی کنم در سال 2018 منتشر شود زیرا این فقط یک نمونه اولیه است و فکر نمی کنم که می تواند یک نمایش گسترده را مدیریت کند. علاوه بر این ، من مطمئن هستم که برای فیلم ها ، مرور اینترنت و برنامه ها مناسب نخواهد بود. به همان اندازه در رایانه شخصی مفید است زیرا ما ویندوزهای زیادی را مدیریت می کنیم اما روی یک دال که 6 “بزرگ شده است ، من شکاک باقی می مانم. من شخصاً منتظر می مانم تا جزئیات را ببینم: – موتورولا Z3: قالب 18: 9 ? صفحه نمایش بزرگتر ? موتور سیکلت جدید (امیدوارم که آنها نسخه دوم پروژکتور ویدیویی را منتشر کنند اما در 720p به جای 480p ! یا نسخه جدیدی از پد بازی Mod که دارای جوی استیک های خیلی کوچک است) – Sony Xperia Z1 Premium: تنها تلفنی که دارای صفحه 4K است ، امیدوارم که این بار آماده باشد. 4K و S845 ، این یک کوکتل دیوانه برای VR خواهد بود ! – Xiaomi Mi Max 3: زیرا شایعات مربوط به یک فرم 7 “در قالب 18: 9 هنوز کاملاً جذاب است. برای مقایسه با Samsung Galaxy Tab J که 7 “” اما با مرزهای شایسته بزرگراه 3 راه ، یک تعریف منزجر کننده و چرخش زیر Lollipop است. سال 2017 سال بدون مرز بود و فرمت 18: 9 ، 2018 مطمئناً سال هوش مصنوعی و (کمی) VR در موبایل خواهد بود

تلفن هوشمند که نمی توانم صبر کنم تا ببینم Sony Xperia XZ1 Premium است. کسی وجود دارد که به تازگی مفهومی ساخته است ، فقط عالی است. چیزی برای گفتن نیست. https: // youtu.be/ux7ld4tanoq

پرونده به روز شده در 31 دسامبر 2017
Tictron ، شما اخبار خود را که تلفن هوشمند سونی Xperia در سال 2017 انتخاب می کند ، فشار می دهید ?
[…] پیش بینی شده ترین تلفن های هوشمند اندرویدی سال 2018 […]
آیفون جدید چگونه خواهد بود ? شیر خوب ! او مانند دیگران خواهد بود !

ترجیحا. برای اینکه توانستم از این دو استفاده کنم ، فهمیدم که داشتن سنسور در جلو کاربردی تر است ، پس از آن به این دلیل که تلفن من اغلب روی یک میز ، یک دفتر یا دیگری قرار می گیرد وقتی که من به عنوان مثال کار می کنم. 🙂

من سنسور را در عقب راحت تر می یابم ، تقریباً S7 خود را با تلاش برای باز کردن قفل آن و پیمایش در رابط با این سنسور شادی خالص در P9 Lite قدیمی من شکستم ?

و HTC نوگات است ?
سونی جدید مخصوصاً !

بنابراین مانند آیفون 2018 Serra تحت Android ! سرد ? به طور جدی ، من انتظار داشتم S9 ، HTC 12 ، 1+6 ، Xperia XZ2 ، LG G7 و Note 9. اما نه در آیفون 2018 ?

این تنها دلیلی است که من را تحت فشار قرار می دهد تا تاکنون در com فرود بیایم! : پ

آقا کسیم نسبت به S8+ است که شما به آیفون X مراجعه می کنید ? من S8 خود را کمتر از آیفون X می دانم. و این S8+ است که دارای صفحه 6.2 است

در حال حاضر صبر کنید تا V30 در FNAC ، دارت یا موارد دیگر پیدا شود و بتوانیم آن را در دست آویزانیم. در واقع نه شما 20 نسخه از G7 را دارید که البته در اروپا هیچ گزینه ای وجود ندارد.

من منتظر شیائومی MI7 هستم ! ?
Huawei Mate 11 Honor 10 Huawei P11.
فکر نمی کنم آیفون XS وجود داشته باشد ، فکر می کنم آیفون های بعدی طراحی خود را از سر بگیرند

LG G7 باید در فوریه 2018 برای انتشار جهانی در سپتامبر 2018 یا حتی در اوایل دسامبر 2018 برای اروپا اعلام شود.

خوشبختانه ، V40 در دسامبر 2018 منتشر می شود تا G7 را فراموش کند.

ما همچنین بی تاب منتظر LG G7 هستیم که دارای S835 ، یک صفحه نمایش OLED متوسط ​​، یک استقلال متوسط ​​و برای نسخه 128 گیگابایتی 945 یورو به فروش می رسد (به جز در فرانسه که ما فقط نسخه 64 گیگابایتی را بدون DAC خواهیم داشت. ).

ما با 0 ٪ از بازار به سونی برخورد کردیم ?

این برای مراجعه به آن است ، شما باید همه چیز را برای آنها در این جوانان توضیح دهید . اتفاقاً به شما امکان می دهد بهترین شوخی های من را دوباره بخوانید ?

من نمی فهمم که “به روزرسانی” مقالات برای شما چیست? شما نمی توانید یک مورد جدید ایجاد کنید?

اما نه ، شما نمی فهمید که آیفون های جدید 2018 زیر Oreo می شوند. درخواست از Iandroid.
فوق العاده برای چپگرهای چپ ! چگونه خود را از 20 درصد از بازار محروم کنیم ؛)

مکان ایده آل برای سنسور اثر انگشت قسمت مناسب تلفن است ، زیرا سونی و رازر سنسورهای خود را ادغام کرده اند.

من فکر می کنم شما باید این صفحه را به روز کنید. تلفن های هوشمند که ما در سال 2018 بی تاب هستیم عبارتند از: تلفن هوشمند قرمز سامسونگ Galaxy S9 HTC U12 LG V40 Razer تلفن 2 OnePlus 6t Google Pixel 3 XL Huawei Mate 11 Pro Iphone Xs Xiaomi Mi Mix3 و تلفن های هوشمند جدید Sony که وارد Edge خواهد شد. این تلفن های هوشمند در سال 2018 منتظر بودند.

کاملاً موافقم !

من می فهمم که آیفون X بازدیدهای دیگری را برای شما به ارمغان می آورد ، اما آن را در مقاله “رزرو شده” برای تلفن های هوشمند اندرویدی در آنجا عجیب می کند.

همچنین کسانی هستند که منتظر جانور سونی هستند. xperia xz1.

این قبل از این بود که شما نویسنده این مقاله ها شوید که باعث سرمقاله کارکنان شده و شما را به صحنه بین المللی سوق می دهد

هر کس ظهر را در درب خود می بیند همانطور که می گویند ، نکته مهم این است که شما حساب خود را برای استفاده خود پیدا می کنید 🙂

من تقریباً هرگز از دکمه صفحه اصلی استفاده نمی کنم ، در هر صورت برای باز کردن آن ، فقط برای بازگشت به منوی اصلی. اما S8+ خیلی بزرگ است تا بتواند با یک دست از آن راحت استفاده کند بدون اینکه خطری را رها کند. و بله ، من هر بار که آن را باز می کنم ، آن را به دست می آورم ، به هر حال من ترجیح می دهم که از آن استفاده کنم و متن را بخوانم ، که فقط آن را روی میز می گذارد (زیرا من دوست ندارم که آنچه را که می خوانم نیز ببینیم). تلفن من هنوز هم از آن استفاده می کنم ، به جز خواندن سریع اعلان های من ، و نیازی به باز کردن آن نیست. در واقع قبل از اینکه این سامسونگ را داشته باشم ، تعجب می کردم که چگونه می خواهم در ماشین کار کنم ، اگر می خواستم آن را باز کنم از آنجا که در پشت است ، اما به لطف قفل هوشمند ، من آن را محدود کردم تا وقتی که هست قفل نکنم متصل به بلوتوث ماشین.

آنچه را که در بالا نوشتم ببینید. با قفل هوشمند می توانید آن را پیکربندی کنید تا هنگام اتصال به بلوتوث ماشین یا به یک هدست بلوتوث ، خود را قفل نکنید. S8+ بزرگ است ، بنابراین وقتی من آن را در دست دارم ، تا آن را سقوط نکنم ، انگشت شست به پایین صفحه نمی رسد. من باید آن را در قسمت پایین نگه دارم ، که آن را در تعادل کمی ناپایدار قرار می دهد. خوب وقتی که روی یک میز صاف قرار می گیرد ، اما سلام در این حالت من آن را در دست می گیرم ، خیلی سریع است. و به هر حال من ترجیح می دهم با داشتن آن در دست به جای اینکه آن را روی یک میز بگذارم ، آن را اداره کنم ، زاویه خواندن مسطح وحشتناک روی یک میز نیست.

خوب. همه از آن استفاده می کنند 🙂 من با S8+خود آزمایش کردم ، وقتی آن را به درستی در دست می گیرم ، خوب در کف دستم تا خطر اجازه ندهد ، امکان رسیدن به پایین صفحه (جایی که یک سنسور جلو قرار دارد) نیست. با انگشت شست. برای اینکه بتوانم با انگشت شست به سنسور جلو برسم ، باید S8+ خود را فقط در نیمه پایین نگه دارم ، با دست من که فقط در نیمه پایین تلفن قرار دارد. و من نمی توانم آن را راحت پیدا کنم ، من همیشه از رها کردن آن می ترسم. بعد از لحظاتی که نیاز به باز کردن قفل آن دارم بدون اینکه آن را در دست نگه دارم ، فقط در ماشین است ، و من آن را تنظیم کردم تا هنگام اتصال به بلوتوث ماشین (قفل هوشمند) قفل نشود). با من برای مشاوره بسیار سریع من از اعلان ها یا نمودار (سریع ردیابی) راضی هستم ، یا به هر حال آن را در دست می گیرم ، خیلی سریع است.

آنچه من شش ماه پیش به عنوان گلوله به من گفته شد !
پیش بینی شده ترین تلفن های هوشمند اندرویدی 2017 | نکات و ایده های وب.

[…] پیش بینی شده ترین تلفن های هوشمند اندرویدی در سال 2017: بخش تلفن همراه دائماً در حال جوش است و به خصوص در تجدید مداوم. تلفن های هوشمند از یکدیگر پیروی می کنند و به طور یکسان به نظر می رسند … منبع […]

پیش بینی شده ترین تلفن های هوشمند اندرویدی 2017 | کار در خانه.

[…] پیش بینی شده ترین تلفن های هوشمند اندرویدی در سال 2017: بخش تلفن همراه دائماً در حال جوش است و به خصوص در تجدید مداوم. تلفن های هوشمند از یکدیگر پیروی می کنند و به طور یکسان به نظر می رسند … منبع […]

در غیر این صورت ، شما جدیدترین را می گیرید !: D

من 6 مورد دیگر دارم ، آنها هرگز برای باز کردن قفل آن به 2 دست احتیاج ندارند. با انگشت شست ، به همان اندازه سریع پخش می شود. در هر دو مورد ، مزیت و ضرر وجود دارد. من سنسور پشت را فقط برای باز کردن قفل آن دوست ندارم ، شما باید آن را در دست بگیرید. و فکر می کنم فقط برای مشاوره سریع ، بهترین سنسور در جلو است. این همان چیزی است که من را با آیفون 8 بیشترین حوصله من را داشت ، یا سنسور وجود نخواهد داشت ، یا در لبه خواهد بود.>.> پس از این که از موقعیت طبیعی برخوردار است ، فقط یک مسئله عادت است. شخصاً ، “من 3 روش نگه داشتن تلفن دارم. فقط فقط یک نفر به من این امکان را می دهد که در صورت قرار گرفتن در مرکز به سنسور در عقب برسم و در مورد S8 بدون تغییر لباس من ، هیچ یک از آنها در قسمت عقب به سنسور برسم. در مورد سنسور در جلو ، من 2/3 دارم که به من اجازه می دهد منتظر آن باشم. یکی از آنها همان است که باید منتظر سنسور در پشت باشید. و دیگری او است که من بیشترین استفاده را برای دستکاری تلفن خود از یک و 2 دست دارم. (من برای نمایش عکس می گیرم)

ما در آنجا هستیم تا او را از استفاده از انگشت شست برای خواننده اثر انگشت در جبهه ستایش کنیم ، اما اگر این جرات دارد که در مورد آن صحبت نکند اما او شست ندارد ! من برای #teampermierdegré مشخص می کنم که این طنز است ؛-)

موافق نیستید ، بنابراین سعی کنید تلفن هوشمند خود را بدون جابجایی آن ، هنگام قرار دادن صاف روی یک میز یا یک میز یا حتی هنگام نصب در یک ماشین/دو چرخ ، باز کنید. علاوه بر این انگشت شست خود را تمام وقت در نمای موبایل استفاده می کنید ، بدون اتلاف وقت یا حتی “ژیمناستیک” برای باز کردن قفل تلفن هوشمند انجام نمی شود.

با عرض پوزش ، اما برای من این همه برعکس است ، در حال حاضر تلفن روی میز قرار داده اید که هر بار که آن را باز می کنید ، آن را در دست می گیرید ? سپس اگر از انگشت شست خود استفاده کنید ، به همان اندازه طبیعی است که از دکمه “خانه” (چه فیزیکی یا مجازی) استفاده کنید و نیازی به دو دست نیست.

من نمی دانم که شما همیشه با وسواس خود برای یک سنسور اثر انگشت در جلو چه چیزی دارید ، کاملاً کمتر از پشت کاربردی است ، طبیعی نیست که چگونه تلفن هوشمند خود را نگه دارید تا بتوانید انگشت خود را روی آن قرار دهید جلو برای سنسور اثر انگشت. از طرف عقب ، تلفن هوشمند او را در دست نگه می داریم (در این حالت برای من S8+) ، انگشت به طور طبیعی روی سنسور عقب قرار می گیرد و PAF جادویی است که تلفن باز نشده است. در حالی که یک سنسور در جلو است ، نیاز به نگه داشتن تلفن هوشمند شما با هر دو دست دارد ، یا آن را چنان پایین نگه می دارد که در پایان خطر افتادن آن را دارید. بعد از بله ، شاید آنها باید برای سنسور اثر انگشت کمی ارتباط برقرار کنند ، داستانی که به راحتی یافت می شود. اما با یک پوسته (و شما باید خودداری از خود داشته باشید تا با توجه به قیمت ، پوسته ای را به S8+ نگذارید ، مگر اینکه اطمینان خوبی داشته باشید) ، زیرا پوسته ضخامت در قسمت پشتی ایجاد می کند ، انگشت به طور طبیعی روی آن قرار می گیرد سنسور اثر با کشیدن از پوسته. این مورد من با پوسته هیبریدی Neo Spigen من است. به طور خلاصه ، چه ، سنسور اثر انگشت در پشت عالی است 🙂 همکار من که آیفون دارد ، او آن را با دو دست نگه می دارد تا آن را باز کند. طولانی تر ، کمتر عملی است. من در S8 من آنقدر کاربردی است که بعد از 30 سالگی قفل را ترک کردم. اگر من در جلو سنسور داشتم ، 5 دقیقه قفل را قرار می دادم زیرا عملی نیست.

مقالات جدی جدید درست کنید ، یا نظرات را با هر MAJ حذف کنید ، در غیر این صورت دیگر منطقی نیست:/ PS: شما قرمز را فراموش کرده اید.