قابل توجه 2: بهترین نوت بوک دیجیتال? apps4bcn ، قابل توجه 2: یک تبلت برای نوشتن به صورت کاغذ – Forbes France

قابل توجه 2: یک رایانه لوحی برای نوشتن مانند کاغذ

این 2 قابل توجه از همان مسیر خواهرش پیروی می کند: این مهمتر از همه ابزاری برای کار است و نه برای خواندن.

قابل توجه 2: بهترین نوت بوک دیجیتال ?

ساده ترین راه برای توصیف قابل توجه 2 تجسم یک “کیندل که می توانید بنویسید” است ، اما در این دستگاه کنجکاو بسیار بیشتر از آنچه به نظر می رسد وجود دارد.

صرف نظر از ادعای مشروع برای نشستن در دسته تبلت ها ، تفاوت هایی با تبلت ها مانند iPad یا Samsung و غیره وجود دارد … به عنوان مثال ، هیچ مرورگر وب در این زمینه وجود ندارد قابل توجه 2, فروشگاه برنامه کاربردی ندارد ، و شما نمی توانید از آن برای ارسال ایمیل یا مشورت با روزنامه خود استفاده کنید.

این یک تبلت است فقط برای یادداشت ها طراحی شده است, بررسی سند و خواندن. او از یک صفحه بوم 10.3 اینچی استفاده می کند (در مورد صفحه اتصال E-indle فکر کنید) و اگرچه می توانید از طریق Touch با سیستم عامل تعامل داشته باشید ، اما به یک نشانگر نیاز خواهید داشت قابل توجه برای شروع نوشتن یا نقاشی.

برای سودمندی آن به اندازه کافی گران است. در قابل توجه 2 هزینه 399 یورو اما بدون نشانگر غیرقابل استفاده است ، بنابراین شما باید 80 یورو برای نشانگر استاندارد یا 130 یورو برای Marker Plus اضافه کنید (که شامل یک پاک کن برای پاک کردن سریع کارها).

بنابراین ، حداقل ، شما پرداخت خواهید کرد 490 یورو برای یک قابل توجه 2, در حالی که کسانی که از پیشرفته ترین نشانگر به علاوه انتخاب می کنند باید 530 یورو بپردازند.

طراحی ، صفحه نمایش و باتری

در قابل توجه 2 کمی کوچکتر از یک صفحه A4 است ، که آن را به اندازه نسبتاً مناسب برای گرفتن یادداشت های عمومی تبدیل می کند.

همچنین به نظر می رسد به طور ایمن ساخته شده است و به اندازه کافی سنگین است که بدون اینکه بار حمل و نقل یا نگه داشتن در هنگام نوشتن داشته باشد ، احساس خرید قابل توجهی را فراهم می کند.

رفع مغناطیسی برای نشانگر و بار USB-C آن را به یک مجموعه نسبتاً عملی تبدیل می کند. و با توجه به عمر باتری ، غیرقابل انکار است: دو هفته استفاده توسط سه ماه نظارت پشتیبانی می شود. نسبتاً چشمگیر برای رایانه لوحی.

در قابل توجه 2 از صفحه نمایش کاغذ دیجیتالی تک رنگ با وضوح 226 dpi استفاده می کند. برای چشم واضح و دلپذیر است اما دارای نور پس زمینه نیست. که برای اولین بار من را با تعجب برد. اما ، وقتی به آن فکر می کنید ، مقاله و عملکرد درخشان قابل توجه در آفتاب کامل هنگام تاریک شدن اتاق ، نیاز به روشن کردن نور را جبران کنید. دیگه چی, قابل توجه به من می گوید که اضافه کردن یک نور پس زمینه باعث ضخیم تر شدن دستگاه و افزایش فاصله بین نقطه نشانگر و جوهر روی صفحه می شود.

یادداشت ها و نشانگر

من به لطف ترکیب درخشان iPad Mini 6 ، مداد اپل و محافظ صفحه نمایش کاغذی ، یک پیروان اخیر از گرفتن یادداشت های دیجیتال هستم .

یک مورد که من به سرعت آموختم اهمیت این اولین تماس بین قلم و صفحه و تجربه اولیه آن است قابل توجه 2 ناخن کاملاً.

این چیز به همان اندازه نزدیک به کاغذ احساس می شود که احتمالاً با یک تبلت دریافت می کنید. فقط اصطکاک کافی وجود دارد و صدای همراهی که توسط نوک نشانگر کشویی روی صفحه تولید می شود ، تجربه نوشتن اعتیاد آور را ایجاد می کند. تأخیر در 21 میلی ثانیه ارزیابی می شود ، که تقریباً برابر با آن استمداد سیب و با وجود محدودیت های نرخ خنک کننده صفحه نمایش نسبتاً سریع به نظر می رسد.

همانطور که می توانید تصور کنید ، شما بین بسیاری از سبک های قلم (از جمله کنجکاوی ، رنگ های مختلف) ، سبک های مختلف کاغذ و حتی مدل ها انتخابی دارید. همراه با مدیریت پرونده ساده اما کارآمد ، تیم قابل توجه به اندازه کافی بدون بارگذاری کاربر با گزینه هایی که تعداد کمی از افراد از آنها استفاده می کنند ، بسیار زیاد شد.

نشانگر استاندارد

نشانگر نیز بسیار جذاب است. اگرچه ارزان تر ازمداد سیب, نشانگر استاندارد بسیار چسبنده تر و سرگرم کننده تر است. به Marker Plus بروید و هم در یک انتها مواد بهتر و این پاک کننده فوق العاده کاربردی دریافت خواهید کرد. نشانگر نیز نیازی به بارگیری ندارد و همیشه از حساسیت به تمایل و فشار برای یک نوشتن معتبر یا تجربه ترسیم بهره می برد.

درست مثلمداد سیب, شما باید بعد از یک دوره استفاده ، نقطه نشانگر را جایگزین کنید. خوشبختانه ، شما نه نقطه یدکی را در بر می گیرید ، اما باید در نظر داشته باشید که قابل توجه فقط بسته به تکنیک نوشتن ، آن را بین سه تا هفت هفته استفاده از هر نقطه در نظر می گیرد. برای من کوتاه به نظر می رسد ، اما من با نشانگر به زمان بیشتری نیاز دارم تا ببینم اظهارات خیلی محتاط هستند.

به طور کلی ، تجربه نوشتن در قابل توجه 2 فوق العاده است. احساس صفحه نمایش ، خوانایی فوق العاده و کلیدهای زیبا مانند نقاط لاستیکی در پشت دستگاه برای جلوگیری از کشویی آن بر روی سطوح جدول ، استفاده از آن را لذت بخش می کند.

مدیریت و اشتراک گذاری پرونده

وقتی استفاده از چندین کاربر را تجزیه و تحلیل می کنیم ، می بینیم که قیمت با گزینه ها افزایش می یابد. بنابراین ، لازم است این جنبه را هنگام خرید در نظر بگیرید.

اول از همه ، باید تأیید شود که برای استفاده از Remakeable 2 به اشتراک ماهانه احتیاج ندارید. تبلت کاملاً کاربردی و بدون هیچ نوع پرداختی در حال انجام است ، اما اگر برای سرویس اتصال ثبت نام نکنید ، اشکال وجود دارد.

بدون اشتراک ، همیشه می توانید یادداشت های خود را با برنامه قابل توجه دفتر همگام سازی کنید ، اما اگر در این دوره دیگر مشاهده نشوند ، آنها فقط 50 روز در آنجا خواهند ماند. در غیر این صورت ، آنها فقط در رایانه لوحی قابل توجه شما قابل دسترسی خواهند بود.

اتصال در دو نسخه موجود است: اتصال lite (5.99 یورو در هر ماه) و اتصال (8.99 یورو در هر ماه). با اشتراک Lite ، از ذخیره نامحدود روی ابر بهره می برید ، که محدودیت 50 روز را حذف می کند. اما این همه چیز است.

به Complete Connect Experience بروید و همچنین از پشتیبانی Dropbox ، OneDrive و Google Drive ، تبدیل دست نوشته ، اشتراک گذاری صفحه ، ارسال عملکرد از طریق پست الکترونیکی و ضمانت نامه 36 ماهه نیز بهره مند خواهید شد.

بنابراین اگر می خواهید از تجربه بهره مند شوید قابل توجه, قیمت دستگاه ، نشانگر و سال اول اشتراک برای اتصال ، همه اینها تقریباً 630 یورو برای شما هزینه خواهد کرد.

آیا می توانید بدون اتصال زندگی کنید ?

کاملا. این دوره 50 روزه برای یادداشت های هماهنگ برای کسی مثل من غیر منطقی نیست که به ندرت به چنین یادداشت های قدیمی اشاره می کند ، اما این بدان معنی است که من فقط روی 2 قابل بازسازی حساب می کنم تا تمام یادداشت هایم را حفظ کنم. شما باید قبل از استفاده از گزینه Connect با دقت در مورد مدیریت یادداشت های خود فکر کنید. قیمت کلی می تواند برای برخی از آنها ترمز باشد ، بنابراین انتخاب خوب مطابق استفاده شما مهم است ، این باعث می شود این امر باعث صرفه جویی در شما شود.

چه چیز دیگری می توانیم با قرص قابل برگشت 2 انجام دهیم ?

قرص قابل توجه 2.Jpg

اگرچه درامر قابل توجه 2 به طور خاص برای یادداشت برداری طراحی شده است ، امکانات جالب دیگری را نیز ارائه می دهد.

صفحه بوم آن

به لطف صفحه بوم آن شبیه به یک کیندل ، این یک دستگاه خواندن عالی است. در واقع ، من از ارسال PDF برای خواندن آنها در اوقات فراغت لذت بردم و جالب است که توجه داشته باشید که می توانید همین کار را با پرونده های EPUB انجام دهید (همه از طریق دسک تاپ قابل توجه یا یک سرویس به اشتراک گذاری پرونده های متصل). این بدان معنی است که اگر یک کتابخانه بدون DRM دارید ، می توانید آنها را به 2 قابل توجه برای خواندن و حاشیه نویسی آنها منتقل کنید.

بازیکن الکترونیکی

البته تبدیل این دستگاه به یک خواننده الکترونیکی نیاز به یک تلاش دستی خاص دارد. هیچ کتابفروشی برای بهره برداری وجود ندارد ، بنابراین شما باید آنچه را که می خواهید بخوانید کپی کنید ، اما اگر این نظر را دارید ، این یک جایگزین عالی برای Kindle به لطف ظرفیت حاشیه نویسی و صفحه بزرگتر آن است.

پسوند Google Chrome

همچنین یک برنامه افزودنی Google Chrome وجود دارد که به کاربران امکان می دهد موارد وب ساده شده را به قابل توجه خود ارسال کنند (من هنوز این مورد را آزمایش نکرده ام) ، و امکان به اشتراک گذاری یادداشت های خود در صفحه های دیگر از طریق صفحه نمایش عملکرد اشتراک گذاری. برای انجام این کار ، به برنامه قابل توجه نصب شده بر روی رایانه نیاز دارید و بله ، آن را حدس زده اید ، یک اشتراک اتصال.

از نظر عملکرد ، قابل توجه 2 خیلی شبیه است روشن شدن. بین هر تعامل با صفحه (وقتی از انگشت خود استفاده می کنید) تأخیر وجود دارد ، اما این با این نوع فناوری نمایش طبیعی است. مدتی طول می کشد تا به آن عادت کنیم ، و یک بار دیگر به تمایل تبلت اشاره می کند که چیزی بیش از یک دستگاه برای یادداشت برداری باشد.

مزیت استفاده از 2

نکته قابل توجه 2 یک دفترچه یادداشت دیجیتالی انقلابی است که در مقایسه با دفترچه یادداشت های سنتی چندین مزیت را ارائه می دهد. در اینجا برخی از مزایای Remakeable 2 آورده شده است:

 1. Remakeable 2 تجربه نوشتن طبیعی را با احساس کاغذ و قلم معتبر ، بدون نیاز به کاغذ یا جوهر ارائه می دهد.
 2. حمل و نقل بسیار سبک و آسان است ، که آن را برای دانشجویان ، متخصصان و همه کسانی که نیاز به یادداشت برداری دارند ، ایده آل می کند.
 3. این صفحه نمایش بزرگ 10.3 اینچی دارد که به شما امکان می دهد اسناد و یادداشت های کامل را در یک صفحه نمایش دهید.
 4. این سازگار با قالب های پرونده فعلی مانند PDF ، EPUB و MOBI است که به شما امکان می دهد کتاب های الکترونیکی را بخوانید و با اسناد حرفه ای کار کنید.
 5. Remakeable 2 دارای اتصال Wi-Fi است که به شما امکان می دهد به راحتی یادداشت های خود را با سایر دستگاه ها همزمان کرده و آنها را در ابر ذخیره کنید.
 6. این باتری بزرگ است که می تواند چند هفته با یک بار واحد ادامه یابد.

قابل برگشت 2 در برابر iPad mini

البته باید عینی باشد و بگوید که این مقایسه عادلانه ترین یا مشروع ترین مقایسه نیست. iPad Mini یک رایانه لوحی کامل است که پشتیبانی قلم را ارائه می دهد ، در حالی که قابل توجه 2 یک طرح برای یادداشت ها است ، از ابتدا تا پایان.

هر دو آنها دارای فناوری صفحه نمایش ، سیستم عامل و اجزای داخلی بسیار متفاوت هستند.

اما من فکر می کنم این یک مقایسه معتبر به دو دلیل است:

 • من گمان می کنم که بسیاری از افراد وجود دارند که مانند من دوست دارند که به صورت عددی یادداشت بگیرند
 • قیمت قابل توجه 2 آن را محکم در قلمرو iPad قرار دهید
 • بنابراین مقایسه iPad برای بیشتر خریداران اجتناب ناپذیر خواهد بود.

پیکربندی iPad Mini Notes شامل خود تبلت ، مداد اپل نسل دوم ، محافظ صفحه نمایش کاغذی و برنامه Notabi است. با هم ، کل سرمایه گذاری 639 یورو است. با این حال ، لازم به ذکر است که اگر به iPad “عادی” نسل نهم بروید ، به احتمال زیاد برای همان پیکربندی حدود 450 یورو پرداخت می کنید.

در قابل توجه 2 بدون شک بهترین نت های این دو است. به همان اندازه محافظ صفحه نمایش کاغذی ، او نمی تواند با احساس این صفحه بوم مطابقت داشته باشد.

به همین ترتیب ، نشانگرهای قابل توجه ، به نظر من ، استفاده از آنها برای مدت طولانی بسیار دلپذیر استمداد سیب.

iPad بدیهی است که از نظر ویژگی ها 2 را از نظر ویژگی ها ضرب و شتم می کند. هیچ رقابت بین این دو وجود ندارد. اما اگر شما یک Taker جدی یادداشت های دیجیتال هستید و بودجه دارید (به علاوه وسیله دیگری که باید کارهای خیالی تری انجام دهید) ، 2 بازسازی شده 2 برنده این نبرد است.

سرانجام ، 2 مورد قابل بازگشت به چه کسی است ?

تجربه نوشتن ، کیفیت ساخت و ساز ، ویژگی های با دقت مورد مطالعه و لوازم جانبی زیبا (کتاب folio و folio به زیبایی طراحی و ساخته شده اند) آن را به یک اسکراپ فوق العاده عالی تبدیل می کند.

اما این نیز مشکل است. تو باید واقعاً اگر قصد خرید آن را دارید می خواهید وارد یادداشت های دیجیتالی شوید قابل توجه 2. این یک کیت گران است ، و مدل تجاری ناامید کننده و نه چندان سخاوتمندانه اصطکاک زیادی را به تجربه خرید می افزاید.

قیمت دستگاه را همانطور که هست نگه دارید ، نشانگر استاندارد را اضافه کنید ، شامل همگام سازی نامحدود با برنامه رایگان باشد ، و فکر می کنم قابل توجه می تواند یک پیشنهاد قیمت مقرون به صرفه تر برای عموم مردم داشته باشد.

این بررسی و تست کامل Remakeable 2 را کشف کنید

قرص قابل بازسازی 2 را از کجا بخریم

آنجا قرص قابل توجه 2 در چندین بازار به صورت آنلاین در دسترس است و در اینجا لیستی از فروشندگانی که از آنها می توانید آن را خریداری کنید وجود دارد:

قابل توجه 2 قیمت بیکر

 • Notkable 2: یک رایانه لوحی برای نوشتن به عنوان کاغذ – Forbes France
 • دوم قابل بازسازی نام به عنوان “بهترین قرص در جهان با ضخامت 4.7 میلی متر و وزن آن از 403.5 گرم ارائه شده است. شیء ، در پشت فلزی کتیبه ای بسیار ظریف است – “جعبه جعبه” چیزی دارد که بتواند لوکس دیگری را خوب کند. در پشت صفحه 10.3 اینچی ، یک پردازنده بازوی BI-Coeur ARM (پیکسل وضوح 1404 1872) اگر دوست دارید روی کاغذ بنویسید و هرگز توسط قرص های کلاسیک با استایلیا در لاستیک قانع نشده اید ، از این موضوع بسیار شگفت زده خواهید شد هدف – شی. با تشکر از یک “نشانگر” اختصاصی ، که با دستگاه تحویل داده شده است ، تجربه نوشتن ، ما جرات می کنیم آن را بگوییم ، بسیار نزدیک به آنچه با یک BIC و یک نوت بوک سبک احساس می کنیم. حتی بهتر. گرفتن سطح مرتبط با “سازنده” نوشتن را بسیار دلپذیر و طبیعی می کند. فناوری “جوهر مجازی” بسیار کارآمد و کارآمد است. شکاف بین جنبش نوشتن و ظاهر خط کوچک است – و در هر صورت در تجربه کاهش نمی یابد. این تبلت قادر به تشخیص سطح فشار 4096 است ، و این باعث می شود ظاهر متن بسیار وفادار به آنچه می تواند نوشتاری روی کاغذ واقعی باشد. عدم وجود نور پس زمینه این برداشت را از نوشتن در یک نوت بوک واقعی تقویت می کند. با ضرر عدم توانایی کار در تاریکی بنابراین … از آنجا که این تبلت همچنین امکان ساخت “خواننده” را در اسناد PDF ، یا با کتاب های الکترونیکی در قالب الکترونیکی PUB فراهم می کند. همچنین امکان پذیر است – و بسیار کاربردی است – تهیه PDF به طور مستقیم با قلم. با این حال ، خواننده نسبتاً سریع هنگام صحبت از اسناد PDF سنگین یا تحمیل کتاب ها ، خیلی سریع روغن می شود. این قدرت او نیست ، اما عملی است. Remakeable 2 به عنوان ابزاری عالی برای یادداشت سازی است. علاوه بر راحتی نوشتن ، ده ها قالب برای افزایش تطبیق پذیری خود ارائه می دهد: در اینجا ورق های تراز شده با فواصل مختلف ، جداول برای تکمیل جدول زمانی خود ، یا تهیه لیستی از “کارهایی که باید انجام دهید” یا “الگوهای مختلف” شبکه ها را تهیه کنید برای ساختن نمودارها ، طرح ها و نقشه ها یا حتی طراحی پارتیشن های موسیقی یا تابلوی گیتار . در سمت چپ صفحه ، یک نوار ابزار به شما امکان می دهد اشکال و ضخامت های مختلف “مداد” را انتخاب کنید ، پاک کنید یا در صفحه کار بزرگنمایی کنید. “کشیدن” با انگشت از سمت راست به سمت چپ به شما امکان می دهد یک صفحه جدید در “پوشه” استفاده شده ایجاد کنید. ژست معکوس شما را به صفحه قبلی باز می گرداند. از منوی اصلی ، شما می توانید با دیدن برگه های مختلف خود در پرونده های مختلف ، سازماندهی کنید. اگر تنها طیف وسیعی از رنگهای مورد استفاده که از سیاه به سفید از طریق خاکستری می رود ، تجربه نوشتن خوب و خواندن را ترویج می کند ، یک صفحه متنوع تر از رنگ ها برای یافتن بهتر خود در منوهای خود به ویژه هنگامی که پرونده ها چند برابر می شوند ، لوکس نبودند. با اتصال Wi-Fi ، قابل توجه به شما امکان می دهد با ارسال ایمیل به فرمت PDF ، رسانه های یادداشت خود را به اشتراک بگذارید. یک برنامه ، قابل بارگیری در رایانه و تلفن هوشمند ، به شما امکان می دهد به لطف هماهنگ سازی در ابر ، به یادداشت های خود در همه جا دسترسی پیدا کنید. در محدوده ذخیره 8 گیگابایتی مانند رایانه لوحی. که کوچک است. به خصوص از آنجا که قابل توجه از من کارت SD اضافی پشتیبانی نمی کند. یکی از نیروهای بزرگ قابل توجه ، امکان تبدیل یادداشت های دست نوشته خود به اسناد PDF است. اگر متن شما باید نسبتاً خوانا نوشته شود ، عملی بودن این عملکرد باید ذکر شود. و همچنین درجه بالای عملکرد آن. به طور خلاصه ، اگر چیزهای زیادی بنویسید ، چه برای کار خود و چه به عنوان یک ابزار بازتاب شخصی ، 2 قابل توجه یک همراه عالی خواهد بود. همچنین شما را از تجمع نوت بوک های کاغذی جلوگیری می کند. و به شما امکان می دهد اوج خود را بگیرید ، اگر مثل من ، می ترسید نوشتن زشت خود را از نوت بوک های بسیار زیبا – Moleskine و دیگران – سیاه کنید که عزیزان شما به شما پیشنهاد داده اند. طراحی ظریف و ظریف آن ، همراه با ملودیک Froufrou از سبک سبک که روی سطح آن اسلایده می شود ، این تجربه را بسیار رضایت بخش می کند. قیمت بالای آن (399 یورو) می تواند کوچکترین بندرها را خنک کند. در بدترین حالت ، امکان بازگشت آن در مدت 30 روز امکان پذیر است. قابل توجه توسط نویسنده این خطوط به مدت دو ماه ، هر دو به عنوان “دفترچه” شخصی ، به عنوان یک کتاب یادداشت در طول مصاحبه مورد آزمایش قرار گرفت. با باتری خود که تقریباً دو هفته به طول می انجامد ، و با وجود برخی از نقاط ضعف (عدم وجود نور پس زمینه ، ذخیره سازی محدود ، مشکل واکنش پذیری در ناوبری بین صفحات ، Remakeable 2 یک شیء فناوری عالی است که یک تجربه نوشتن را هجوم می آورد. حداقل در انتظار احتمال اضافه کردن کارت SD برای نسخه بعدی خود. >>

  آیا این مقاله را پسندیدید ? مثل فوربس در فیس بوک

  خبرنامه روزانه Forbes

  هر روز صبح بیشتر اخبار تجاری و کارآفرینی را دریافت کنید.

  در مجله کاغذ مشترک شوید و هر چهارم را کشف کنید:

  1 سال ، 4 شماره: 30 € TTC به جای 36 یورو شامل مالیات

  شما همچنین به این علاقه مند خواهید بود:

  قابل توجه خواننده 2: لوحی که کاغذ را تقلید می کند بسیار گران است !

  بعد از ماهها انتظار ، افرادی که برای خواننده سفارش داده اند قابل توجه 2 بالاخره آن را دریافت می کند. بنابراین فرصتی برای دیدن آنچه این دستگاه ارائه می دهد و اگر درسهایی از نسخه اول آموخته شده است.

  Remakeable 2 Reader 2 یکی از پیش بینی کننده ترین خوانندگان سال 2020 بود.

  او با فرمت بزرگ و قلم خود ، وعده استفاده های بسیار گسترده تر از خواندن کتابهای الکترونیکی ساده را ارائه می دهد.

  با این حال ، این پرونده ضعیف بود. پس از یک کمپین موفقیت آمیز در جمع آوری جمعیت ، این شرکت در برقراری ارتباط در مورد تأخیرهای مکرر که از آن تولید مجدد 2 استفاده می شود ، مشکل داشته است.

  ما همچنین احساس می کنیم که همیشه مشکلات تولید کوچکی وجود دارد زیرا کسانی که امروز سفارش می دهند قبل از ماه نوامبر چیزی دریافت نمی کنند.

  زمان خواندن قابل توجه 2

  به نظر می رسد قابل توجه ماشین ها را تنها پس از فروش آنها تولید می کند ، که ممکن است زمان تحویل بسیار طولانی را توضیح دهد ?

  ولی, این دستگاه ممکن است به سادگی قربانی موفقیت خود باشد. این همان چیزی است که ما سعی خواهیم کرد در این تجزیه و تحلیل بررسی کنیم.

  من خاطرنشان می کنم که من این دستگاه را در دستان خود نداشتم و از منابع مختلفی استفاده کردم تا در مورد برداشت هایم به شما بگویم. همچنین می توانید یک فیلم را در انتهای مقاله مشاهده کنید.

  ویژگی های فنی قابل توجه 2

  خواننده قابل توجه 2

  مهمترین مزیت این دستگاه ، صفحه لمسی خازنی آن جوهر E (جوهر الکترونیکی) به رنگ سیاه و سفید از یک مورب 10.3 اینچی است.

  این صفحه به لطف سیستم بوم 2 بهبود یافته است.0 که نوید تازه تر و کنتراست بهتر را می دهد.

  با این حال, این وضوح با 1404 × 1872 پیکسل یکسان است (یعنی 226 پیکسل در اینچ).

  در اینجا همه مشخصات فنی وجود دارد:

  • صفحه نمایش E جوهر 2.0.3 اینچ
  • صفحه لمسی
  • پردازنده دو هسته ای در 1.2 گیگاهرتز
  • قلم
  • 1 گیگابایت رم رم
  • 8 گیگابایت حافظه برای ذخیره سازی
  • بندر USB-C
  • باتری 3000 میلی آمپر ساعت (خواننده باید حدود 3 ماه بتواند در حالت آماده به کار بماند)
  • بي سيم
  • وزن: 403 گرم
  • ابعاد: 4.7 mm 246 × 188 میلی متر

  در سطح تفاوت با اولین دستگاه ما علاوه بر این نیز پیدا می کنیمیک صفحه نمایش کارآمدتر, یک پردازنده سریعتر, حافظه رم بیشتر و یک بزرگترین باتری که نوید حدود 2 هفته استقلال است. Remakeable 2 نیز در حدود 1/3 خوب است.

  به طور کلی ، از آنجا که طراحی آن نیز تجدید نظر شده است ، این دستگاه جذاب تر است. به عنوان مثال ، حذف جوش های فیزیکی را یادداشت می کنیم.

  نرم افزار در مورد قابل توجه 2

  خواننده قابل توجه 2

  ما آغازهای دشوار را با توجه به خواندن به یاد می آوریم.

  اما ، با آخرین به روزرسانی ها ، باید اعتراف کنیم که همه چیز بهتر کار می کند.

  این نسخه جدید از همان نرم افزار استفاده می کند و از آنهایی که به دستگاه اول استفاده می شود لذت نمی برد.

  بنابراین ما به “نوت بوک” او دسترسی داریم و می توانیم با پرونده های PDF و پرونده های EPUB مشورت کنید.

  به طور کلی ، این نرم افزار ملزومات را انجام می دهد و چندین برنامه برای یک کار ارائه نمی دهد.

  بنابراین ، اگر می خواهید کتابهای الکترونیکی خود را در مورد Remakeable 2 بخوانید ، باید از طریق نرم افزار ارائه شده برای این منظور بروید.

  مزیت این است که به نظر می رسد دستگاه برای استفاده بسیار ساده است و اجازه می دهد بهره وری افزایش یافت. مشکل این است که اگر برنامه پیش فرض را دوست نداریم ، باید با آن بمانیم.

  این نیز برای خوانندگان اتفاق می افتد. اما ، خوانندگان به ویژه برای خواندن طراحی شده اند این 2 قابل توجه به نظر می رسد راحت تر در یادداشت برداری (به پاراگراف اختصاص داده شده به کتابهای EPUB بیشتر مراجعه کنید).

  در این زمینه ، گزینه ای وجود دارد که به دستگاه اجازه می دهد تا دست نوشته شما را تشخیص دهد تا آن را به شخصیت های تایپی تبدیل کند.

  خواننده قابل توجه 2

  این 2 قابل توجه از همان مسیر خواهرش پیروی می کند: این مهمتر از همه ابزاری برای کار است و نه برای خواندن.

  هدف این دستگاه ارائه دستگاهی است که به شما امکان می دهد حاشیه نویسی و مستقیماً روی اسناد PDF و EPUB خود کار کنید.

  در این زمینه ، برنامه ای که اجازه می دهد به روش های رایگان یادداشت برداری ، مانند یک نوت بوک ، بسیار مؤثر و واکنشی به نظر برسد. می توانید سبک خط (نمد ، قلم ، مداد) ، اندازه آن و سطح خاکستری را برای استفاده برای نوشتن انتخاب کنید.

  یک ناامید کننده وجود دارد: برای دسترسی به حافظه داخلی 2 خواننده 2 خواننده 2 و اسناد پرونده در آنجا باید از طریق نرم افزار ویژه بروید تا روی رایانه خود نصب کنید.

  دو سبک بهتر از a است ?

  قابل توجه خواننده 2 قلم

  از آنجا که دستگاه برای ورود طراحی شده است ، جالب است که نگاهی دقیق تر به قلم پیشنهاد شده با 2 قابل توجه.

  یا باید بگویم, Styletes از آنجا که دو نسخه وجود دارد : یک نسخه کلاسیک و نسخه ای به نام “Pro” (و گرانتر) با یک آدامس که ما بسیار عملی تصور می کنیم.

  در هر دو مورد ، قلم کاملاً کاربردی به نظر می رسد و کمتر از 4096 فشار را ارائه نمی دهد.

  همچنین می توانید قلم را نوک بزنید تا یک سبک نوشتن متفاوت بدست آورید.

  مراقبت زیادی به قلم شده است و می توان “معادن” را جایگزین کرد که اگر از این دستگاه استفاده کنید ، از بین می روند.

  اگر فکر می کنید از قلم استفاده زیادی می کنید ، باید گرانترین نسخه ای را که شامل یک پاک کن است نیز خریداری کنید. همیشه با نسخه ساده پاک می شود ، اما شما باید همانطور که امروز با Paint یا Photoshop انجام می دهید ، “قلم مو” را در نرم افزار تغییر دهید.

  Epub و Epub است

  خواننده قابل توجه 2

  ناگفته نماند که این حرف را می زند 2 ماهیگیری قابل بازگشت همیشه در قالب های پشتیبانی شده برای خواندن کتابهای الکترونیکی.

  در واقع ، علاوه بر PDF ، فقط از EPUB می توان در قابل توجه 2 استفاده کرد.

  خواننده از EPUB محافظت شده یا با DRM Adobe پشتیبانی نمی کند. بنابراین شما قادر نخواهید بود کتابهای الکترونیکی Kobo یا Bookeen خود را در آنجا بخوانید.

  La Liseuse برخی از گزینه های سفارشی سازی خواندن را ارائه می دهد:

  • 6 کاراکتر
  • 6 قلم
  • 2 گزینه توجیه متن
  • 3 اندازه حاشیه
  • 3 فاصله مختلف بین خطوط

  زیاد نیست ، اما برای بیشتر کاربردها باید کافی باشد.

  خبر بسیار خوب این است کهما می توانیم در کتاب الکترونیکی EPUB با قلم مانند PDF مداخله کنیم: می توانیم بر کلمات تأکید کنیم ، آنها را خراش دهیم ، یادداشت های خطی کوچک و غیره را اضافه کنیم.

  من فکر می کنم که تصحیح و ویراستاران نسخه های خطی و متون قادر به استفاده بسیار جالب هستند.

  قابل توجه 2: یک سیستم اشتراک ناامیدکننده

  اگر از نظر فنی Remakeable 2 به نظر برسد ، یک جنبه بازاریابی بسیار بد است: خواننده با یک اشتراک پرداخت شده برای دسترسی به ویژگی های خاص فروخته می شود.

  اگر شما خریداری کنید خواننده قابل توجه 2 اینها ویژگی ها دیگر در دسترس نخواهد بود ::

  • ذخیره سازی یادداشت های ابری
  • ادغام با Google Drive
  • ادغام با Dropbox
  • به رسمیت شناختن دست نوشته
  • سهم صفحه نمایش

  برای داشتن این ویژگی ها اکنون باید مشترک شوید. اشتراک ماهانه و دو فرمول ارائه می شود:

  1. اشتراک قابل توجه Lite Lite را با قیمت 4.99 یورو در ماه وصل کنید تا فضای ذخیره سازی ابری داشته باشید
  2. اشتراک قابل توجه به 7.99 یورو در ماه متصل شوید تا عملکردهای دیگری داشته باشید (از جمله شناخت دست نویس)

  بنابراین, برای اینکه خواننده نوشته های خود را بشناسد ، باید در هر سال 95.88 یورو بپردازید. این قیمت یک خواننده قیمت اول 6 اینچی است که برای داشتن این عملکرد باید هر سال پرداخت شود.

  اشتراک، ابونمان

  فرمول های اشتراک این خواننده را بسیار کمتر از گذشته “قابل توجه” می کند

  علاقه اصلی این دستگاه به تازگی دود را به جا گذاشته است ..

  نتیجه گیری: بهتر است اما برای کار است

  خواننده قابل توجه 2

  وجود دارد یک تکامل غیرقابل انکار که نشان می دهد قابل توجه 2 خواننده 2 برای موارد خاص بسیار جالب است.

  افرادی که در تصحیح یا تصحیح اسناد زیاد کار می کنند باید یک ابزار عالی را ببینند.

  اما ، خوانندگانی که فقط می خواهند یک کتاب خوب روی مبل خود را روی صفحه نمایش جوهر الکترونیکی 10.3 اینچی بخوانند احتمالاً خواهند بود ناامید توسط کمبود گزینه ها. من ترجیح می دهم یک inkpad 3 را اگر می خواهند یک خواننده الکترونیکی بزرگ بخواهند توصیه کنم.

  همه اینها بدون شک موفقیت این دستگاه را توضیح می دهد: آنها با پرداختن به یک جامعه کوچک ، محصولی را ایجاد کردند که 100 ٪ یک نیاز آشکار را برآورده کرد.

  با قیمت 399 یورو اگر امروز سفارش دهیم ، می فهمم که این 2 قابل توجه برای این استفاده خاص بسیار جالب است: توجه و تصحیح اسناد.

  متأسفانه ، سیستم اشتراک آن را بسیار ناامید کننده می کند زیرا برای استفاده از همه ویژگی ها باید هر ماه چند یورو بپردازید.

  با این قیمت ، ما احتمالاً ترجیح می دهیم مانند Notea Bookeen یا Kobo Elipsa به یک دستگاه رقیب روی آوریم !

  این مقاله ممکن است حاوی پیوندهای وابسته به سایتهای شریک سایت باشد (آمازون ، FNAC ، Cultura ، Boulanger و غیره.) که به نویسندگان سایت اجازه می دهد کمیسیون کوچکی در مورد فروش این سایت ها بدون هزینه اضافی برای شما دریافت کنند.

  این اطلاعات را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

  نویسنده سایت liseuse.net

  ℹ مطالب نوشته شده توسط نیکولاس. سایت Liseuse.NET از سال 2012 وجود داشته است تا به شما در حرکت در دنیای خوانندگان (Kindle ، Kobo ، Bookeen ، Vivlio و غیره) کمک کند و خواندن را ارتقا دهید (دیجیتال یا نه). با خواندن صفحه ما می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید در باره.

  کتاب الکترونیکی بنویسید

  بلافاصله ترک نکنید !

  اگر به دنبال یک نور خواندن, من از شما دعوت می کنم تا با راهنمای بهترین خوانندگان لحظه مشورت کنید. در غیر این صورت ، در اینجا مدل هایی که در سپتامبر 2023 توصیه می کنم وجود دارد:

  1. Paperwhite Kindle توسط آمازون فروخته شده است.FR (نسخه جدید 2021): یک خواننده کامل (لمسی ، صفحه زیبا ، روشنایی ، ضد آب) که توسط آمازون با یک صفحه بزرگ 6 فروخته می شود.8 اینچ با قیمت بسیار صحیح.
  2. Kindle توسط آمازون فروخته می شود.FR: این فقط ارزان ترین خوانندگان با نورپردازی است !
  3. Kobo Libra 2 فروخته شده توسط FNAC.com: یک صفحه لمسی زیبا و بزرگ ، نورپردازی ، خواننده ضد آب ، خواندن کتاب های صوتی ، که مردم می پرسند ?
  4. Inkpad 3 در Cultura.FR: خواننده با بزرگترین صفحه نمایش لحظه ای ، 8 اینچ برای راحتی بی نظیر !
  5. Vivlio Touch Lux 5 در Cultura.FR: یک خواننده طعم دار با یک صفحه نمایش زیبا و ظرفیت ذخیره سازی بزرگ (16 گیگابایت) قابل دسترسی است.

  این محتوا در Liseuses و ereader توسط نیکولاس (Liseuse Actu ، کتاب الکترونیکی و غیره) منتشر شد و با ویدیویی قابل توجه مشخص شده است. آن را با نفوذ خود مورد علاقه قرار دهید.