2 روش برای بارگیری موسیقی Deezer به صورت رایگان ، جایی که موسیقی Deezer ذخیره می شود?

موسیقی دیزر کجاست

اگر از Deezer در رایانه ویندوز استفاده می کنید ، بارگیری Deezer را در پوشه پیدا خواهید کرد:

نحوه بارگیری موسیقی Deezer به صورت رایگان ?

Deezer یک سکوی فرانسوی است که در سال 2007 ایجاد شده است. این به گوش دادن به موسیقی در حالت جریان اختصاص داده شده است. امروز ، این یکی از محبوب ترین و کارآمدترین سیستم عامل ها است که امکان دسترسی رایگان به هزاران آهنگ ، کتاب یا حتی پادکست ها را فراهم می کند.

این همان تعداد کاربران برای گوش دادن به دستگاه های خود به آن دسترسی دارند موسیقی دیزر. با این حال ، هنگامی که کاربر بخواهد ضبط کند یا حتی یک مشکل باقی می ماند دانلود موسیقی Deezer بدون عضویت در اشتراک.

این مینی راهنما سعی خواهد کرد که به سوالات مختلف پاسخ دهد.

 • قسمت 1. موسیقی در Deezer است ?
 • قسمت 2. 2 روش برای بارگیری موسیقی رایگان به رایانه به صورت رایگان
 • قسمت 3. نحوه بارگیری موسیقی به Deezer در یک کلید USB ?
 • قسمت 4. 3 بهترین ابزار برای بارگیری موسیقی Deezer

قسمت 1. موسیقی در Deezer است ?

پلت فرم جریان Deezer با بیش از 87 میلیون عنوان در سراسر جهان به چندین زبان موجود است. Deezer ویژگی های سودمند بسیاری دارد ، یعنی:

 • جستجوی موسیقی بر اساس کلمات کلیدی ؛
 • اضافه کردن موسیقی Deezer ؛
 • ایجاد لیست های پخش با توجه به موارد مورد علاقه Deezer Musique رایگان.

به این موارد توصیه های شخصی مرتبط با سلیقه شما اضافه شده است. بنابراین ، برای دسترسی به موسیقی Deezer و لذت بردن از یک تجربه گوش دادن خوب ، کاربر ابتدا باید برنامه Deezer را از طریق تلفن خود بارگیری کند یا از رایانه خود به نسخه وب خود دسترسی پیدا کند.

پس از آن ، دومی برای داشتن یک حساب کاربری و ایجاد لیست پخش خود باید ثبت نام کند. پلت فرم موسیقی Deezer دو فرمول یا پیشنهاد را به کاربران ارائه می دهد تا میلیون ها آهنگ موجود را کشف و دسترسی داشته باشند.

پیشنهاد Deezer رایگان

هنگامی که یک کاربر در پلت فرم Deezer ثبت می کند ، پیشنهادی که او به طور خودکار از آن استقبال کرده است Deezer Free است. دومی به او این فرصت را می دهد که به طور تصادفی آهنگ ها را با قابلیت های جریان ، مخلوط نامحدود شخصی و مخلوط با الهام از یک آهنگ یا یک هنرمند گوش دهد. افزودن موارد دلخواه از رابط “مورد علاقه” که در آن موسیقی مورد علاقه کاربر ذخیره می شود در دسترس است.

Deezer رایگان با رایانه ها و بیشتر تبلت ها و تلفن های هوشمند سازگار است ، عملکرد صفحه نمایش کلمات را ارائه می دهد. همچنین به شما امکان می دهد موسیقی Deezer را به صورت آنلاین گوش دهید و بارگیری کنید.

با این حال ، پیشنهاد اساسی Deezer محدود است. در واقع ، کاربر اغلب در هر پانزده دقیقه با تبلیغات در گوش دادن خود قطع می شود. که بسیار آزار دهنده است. همچنین ، بارگیری و گوش دادن به موسیقی آفلاین با Deezer رایگان غیرممکن است.

پیشنهاد حق بیمه Deezer

دومین پیشنهاد برای گوش دادن به موسیقی Deezer Deezer Premium است. این دسترسی نامحدود و بدون دسترسی به تمام عناوین موجود در این سیستم عامل را ارائه می دهد. همچنین امکان ایجاد بارگیری در حالت با اتصال با کیفیت صدا با کیفیت بالا را ارائه می دهد.

با این حال ، Deezer Premium ، هزینه ماهانه دارد. این یک محدودیت برای بسیاری از کاربران است که هنوز هم می خواهند موسیقی را بارگیری کنند تا به صورت رایگان انجام دهند. برای اینها ، راه حل همچنان استفاده از نرم افزاری است که قادر به ارائه این قابلیت ها همانطور که در مورد Uniconverter است.

قسمت 2. 2 روش برای بارگیری پرونده های Audios به صورت رایگان در رایانه شخصی

روشهای مختلف اجازه می دهد فایلهای صوتی را در رایانه بارگیری کنید رایگان. در اینجا ، عمدتا دو روش با جعبه ابزار Wondershare Uniconverter برجسته می شود. در واقعیت ، Uniconverter ویژگی های بسیاری دارد. اینجا چندتایی هستند.

موسیقی دیزر کجاست ?

Deezer یک سرویس پخش موسیقی بسیار محبوب در جهان است. بیش از 16 میلیون کاربر فعال و بیش از 9 میلیون کاربر پرداخت شده در هر ماه وجود دارد. مانند سایر تأمین کنندگان موسیقی پخش ، Deezer فقط عملکرد بارگیری را برای کاربران پرداخت شده خود برای خواندن آفلاین برای مدت زمان اشتراک ارائه می دهد. اما حتماً دیده اید که نمی توانید موسیقی Deezer خود را که در رایانه محلی خود بارگیری شده است پیدا کنید. بنابراین موسیقی دیزر کجاست? برای یافتن جواب این مقاله را بخوانید.

موسیقی دیزر کجاست

 • قسمت 1. موسیقی دیزر کجاست ?
  • 1.1 جایی که موسیقی Deezer در ویندوز ذخیره می شود ?
  • 1.2 جایی که موسیقی Deezer در Android ذخیره می شود ?

  قسمت 1. موسیقی دیزر کجاست ?

  1.1 جایی که موسیقی Deezer در ویندوز ذخیره می شود ?

  در این قسمت ، ما به شما نشان خواهیم داد نحوه یافتن موسیقی بارگیری شده Deezer در ویندوز. و از آنجا که Deezer هنوز در Mac در دسترس نیست ، ما آن را در اینجا نشان نمی دهیم.

  اگر از Deezer در رایانه ویندوز استفاده می کنید ، بارگیری Deezer را در پوشه پیدا خواهید کرد:

  ج: \ کاربران \*(نام کاربری شما) \ AppData \ Roaming \ Deezer-Desktop \ Cache

  Deezer در رایانه شخصی

  1.2 جایی که موسیقی Deezer در Android ذخیره می شود ?

  اگر از Deezer با تلفن Android خود استفاده می کنید ، برنامه Deezer را باز کنید ، به صفحه دسترسی پیدا کنید تنظیمات و روی کلیک کنید داده ها و ذخیره سازی. مسیر ذخیره سازی موسیقی Deezer را در زیر مشاهده خواهید کرد ذخیره سازی ::

  داده های ذخیره شده در/data/user/0/deezer.اندروید.برنامه/صف

  Deezer on Android

  که می توانید پیدا کنید موسیقی Deezer در دستگاه شما کجا ذخیره می شود یا نه ، شما در نهایت متوجه خواهید شد که همه بارگیری های Deezer رمزگذاری شده و پرونده های حافظه پنهان هستند. شما نمی توانید آنها را رمزگشایی یا استخراج کنید ، زیرا Deezer از DRM و تکنیک های پیشرفته استفاده می کند. اما همیشه راه هایی برای بارگیری موسیقی Deezer به رایانه یا تلفن خود به روش مشخص وجود دارد.

  قسمت 2. نحوه بارگیری موسیقی Deezer در پرونده محلی ?

  برای ذخیره پرونده های موسیقی Deezer در رایانه محلی خود ، به ابزار مبدل موسیقی Deekeep Deezer نیاز دارید. این برای کاربران پرداخت شده Deezer طراحی شده است تا آنها بتوانند از موسیقی Deezer نهایت استفاده را ببرند. این برنامه اختصاص داده شده است دانلود آهنگ ها ، لیست های پخش ، آلبوم ها و پادکست های Deezer به رایانه محلی, به تبدیل موسیقی Deezer به پرونده های صوتی MP3 ، AAC ، WAV ، AIFF ، ALAC و FLAC ، که به شما امکان می دهد در هر زمان و هر مکان به موسیقی Deezer گوش دهید. علاوه بر این ، مشکل گوش دادن را حل می کند ، همیشه می توانید به موسیقی Deezer که پس از انقضاء اشتراک خود در Deezer بارگیری شده است گوش دهید.

  مبدل موسیقی Deekeep Deezer

  مرحله 1 برای اتصال به حساب Deezer Deekeep را انجام دهید

  ابتدا مبدل موسیقی Deekeep Deezer را در رایانه خود بارگیری و نصب کنید. پس از راه اندازی برنامه Deezer ، دستورالعمل های صفحه را دنبال کنید تا وارد حساب پرداخت شده Deezer خود شوید.

  Deekeep با دسترسی به وب سایت رسمی Deezer کار می کند ، بنابراین کاربران MAC همچنین می توانند موسیقی Deezer را بدون نیاز به برنامه Deezer بارگیری کنند.

  برای اتصال به حساب Deezer Deekeep را انجام دهید

  مرحله 2 تنظیمات خروجی مورد نظر را تعریف کنید

  روی دکمه کلیک کنید تنظیمات برای باز کردن یک پنجره گفتگو. می توانید تنظیماتی مانند قالب خروجی ، پوشه خروجی ، جریان باینری ، نرخ نمونه برداری و نام پرونده خروجی را ایجاد کنید و یک حالت سازمانی را برای پرونده های خروجی انتخاب کنید. پارامترها به محض بستن پنجره اعمال می شوند. برای ذخیره آهنگ های Deezer با کیفیت اصلی ، فقط باید انتخاب کنید ماشین به عنوان یک قالب.

  تنظیمات خروجی مورد نظر را تعریف کنید

  مرحله 3 موسیقی مورد نظر را برای بارگیری انتخاب کنید

  دسترسی به آهنگ ، لیست پخش ، آلبوم یا پادکست Deezer که می خواهید بارگیری کنید و روی جلد آن کلیک کنید تا آن را باز کنید. نماد را خواهید دید برای افزودن کلیک کنید در سمت راست صفحه خاکستری تا آبی ، روی آن کلیک کنید. در پنجره بازشو ، آهنگ خاص مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی آن کلیک کنید تبدیل.

  موسیقی مورد نظر را برای بارگیری انتخاب کنید

  مرحله 4 به دنبال فایلهای Deezer بارگیری شده در رایانه باشید

  پس از اتمام بارگیری ، روی کلیک کنید تبدیل شده و شما به تاریخ تبدیل به شما هدایت می شود. بر روی نماد مورد آهنگ برای دسترسی به پرونده خروجی. پرونده های موسیقی Deezer را بررسی کنید و خواهید دید که آنها تمام تنظیمات مورد نظر خود را دارند.

  به دنبال پرونده های Deezer بارگیری شده باشید

  پرونده های موسیقی Deezer را بررسی کنید

  خلاصه

  این مقاله به شما می گوید موسیقی دیزر کجاست. ما دریافتیم که حتی اگر مکان ذخیره سازی برای Deezer را پیدا کنید ، پرونده های بارگیری شده از Deezer پرونده های حافظه پنهان رمزگذاری شده هستند و شما نمی توانید آنها را در یک قالب صوتی قابل تشخیص استخراج کنید. با این حال ، شما می توانید موسیقی Deezer را به رایانه محلی خود بارگیری کنید و پرونده های موسیقی را که در یک پوشه مورد نظر خود بارگیری شده است ذخیره کنید, تنها ابزاری که برای آماده سازی نیاز دارید مبدل موسیقی Deekeep Deezer است. علاوه بر این ، این برنامه به شما امکان می دهد موسیقی Deezer را به پرونده های صوتی با رایج ترین قالب ها ، حفظ کیفیت صوتی و حفظ برچسب های ID3 و غیره تبدیل کنید. آن را بارگیری کنید و آن را امتحان کنید ، یک نسخه تست ارائه می دهد.